Bauer op Nederlands publiek
'Ik zou graag wat vaker naar Nederland gaan en wat minder in België optre
den' schlager-zangeres Laura Lynnnaam
z
g BUITENLANDSS
PZC Vrijdag 15 februari 2008 47
MMM
07:00 Seinfeld 07:30 De
Smurfen 08:05 The bold
and the beautiful 08:30
Safari 08:45 De verlos
kundigenpraktijk 09:40
Little house on the prai
rie 10:40 Hart van Ne
derland - Late editie
11:05 Shownieuws -
Late editie 11:35 Deop-
voedpolitie voor die
ren 11:55 Spin city 12:25
Joey 12:50 Roseanne
13:20 Medisch centrum
13:50Trauma NL 14:20
Sue Thomas: F.B.Eye
15:15 McLeod's daugh
ters 16:10 The bold and
the beautiful 16:35 Lit
tle house on the prairie
17:30 Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
11:20 PR Autotype 11:40
RTL Z Nieuws 16:20
Duurzaam werkt 16:40
RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Astrotijd 10:00 Liveshop
14:30 Astrotijd 14:45
Liveshop 15:45 Astro
tijd 16:00 Liveshop 17:00
Everybody loves Ray
mond 17:30 Oprah Win
frey show
07:00 Killer instinct
08:00 SamenWonen
08:40 Born2Cook 09:15
Peking Express: Zuid-
Amerika 10:25 Trau
ma centrum 11:00 Astro
TV 13:00 Ed 13:55 Rose
anne 14:35 King of the
Hill 14:55 Disney Feest:
Buzz LightyearofStar
Command 15:15 Next!
15:50 Strong medicine
16:50 Scrubs 17:15 Will
Grace 17:40 Gilmore
girls
09:00 J ETIX: Kinder- Q
programma's, met on-
der meer Bamboe Club,
Wielen van de bus,
Bamboe Club, Tractor
Tom, Bamboe Club, Bob
de Bouwer, Bamboe
Club, Hamtaro, De Drie
ling, Bob de Bouwer,
Koala Broertjes, Har
ry en zijn emmer vol di
nosaurussen, Hamtaro,
De Drieling, Strawber
ry Shortcake, Pokémon,
Totally spies, Carl 2,
Megababies, Shuriken
School, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend ofTarzan, Lilo
Stitch, Totally spies, Kim
Possible
18:30 Medisch cen
trum, realityserie
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:20 Dr. Phil, talkshow 18:30 Charmed, fantasy- 18:00 Seinfeld, comedy
serie serie
18:30 3rd Rock from
the sun, comedy
serie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
19:55 Trauma centrum
19:50 RTL Voetbal: Ere
divisie Live Ajax
- Sparta Rotter
dam
19:10 Jouw vrouw, mijn 19:30 McLeod's daugh- 19:00 Friends, comedy-
vrouw, realityserie ters, dramaserie serie
19:25 The Simpsons,
animatieserie
20:30 Dancing queen,
zoektocht
20:00 The nanny, come- 20:30 Changing lanes,
dyserie thrillerdrama
20:30 All you need is
love Valentijns
dag, special
20:25 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
21:25 Top Gear in
America, automa
gazine
22:30
Hart van Neder
22:45 RTL Voetbal: Ju-
22:00 Airport, realityse
22:30 Kiss the girls,
22:25 Brainiac, weten
land - Late editie,
piler League, ver
rie
thrillerdrama
schap
reportages
slag
22:30 As the world
22:45
Piets weerbe
turns, soapserie
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:20
Bullit Premier
23:20 Oprah Winfrey
23:25 Sexcetera, erotiek
League Darts
show, amusement
23:55 Hot.Doc: Porno
2008, verslag
legende Ron Je
23:50
Danger beneath
remy, serie repor
the sea, thriller
tages
01:30
Koopjes TV
00:00
RTL Poker: Dutch
00:10
4 in het land
00:45
Les misérables
00:00
Nachtprogram
04:10
Red Live
stars of poker
00:35
Teleshop 8
03:05
Nachtprogram
mering
06:10
Astro TV Night
01:00
Teleshop 7
00:36
2Babes
mering: Relax TV
01:15
Nachtprogram
01:01
Nachtlounge
02:00
TV Club
04:10
Nachtprogram
mering
03:00
The hotspot
mering: Hart van
02:00
Poker after dark
Nederland - Late
editie (h)
00
O
10
O
O
K>
O
O
O
K>
O
O
w
IO
O
ro
w
O
valt me wel op dat de plaatsen
waar ik optreed, altijd erg ver weg
zijn. Afgelopen weekeinde was ik
in Leeuwarden: acht uur onder
weg voor een optreden van een
halfuur. Terwijl ik voorheen in
België wel zes tot acht optredens
kon doen in een weekeinde."
Ze vertelt dat het duet Kom Dans
Met Mij in tegenstelling tot eerde
re plannen niet meer zal worden
uitgebracht in Nederland. „Het zal
niet meer gebeuren. Het schlager
genre hier in België is toch net wat
anders dan in Nederland. Ik heb
me laten vertellen dat het duet
met Frans geen hit kan worden in
Nederland. Het nummer is een
beetje te vlot en te modern, net als
mijn andere nummers."
Frans Bauer in Antwerpen, 15 februari,
Nederland 1, 20.30 uur.
Frans Bauer en Laura Lynn in Antwerpen,
eertregistratie uit.
De Tros zendt vanavond een con-
foto GPD
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:23 Nieuws
18:41 Weer
18:43 Doen!
18:45 Muis en leeuw
18:57 Praots voor twee
19:00 Nieuws. Herh
19:18 Weer
19:20 Doen!
19:22 Muis en leeuw
19:31 Trugkieke
19:44 RegioNed
19:53 Praots voor twee
20:00 Nieuws. Herh
20:18 Weer
20:20 Doen!
20:22 Muis en leeuw
20:31 Trugkieke
20:44 RegioNed
20:53 Praots voor twee
21:00 Nieuws. Herh
21:18 Weer
21:20 Doen!
21:22 Muis en leeuw
21:31 Trugkieke
21:44 RegioNed
21:53 Praots voor twee
22:00 Herhalingen
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Sporza: Tennis.
17:10 Man bijt hond. 17:35 Bu
ren. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:05 Het weer.
20:10 Thuis. 20:40 Zo is er
maar één. 21:45 Sold. 22:35
Studio 123:00 Het journaal
laat. 23:21 KENO-uitslagen.
23:22 Euro millions-uitslagen.
23:25 Het weer. 23:30 The bill.
00:20 De rode loper.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BC.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob. 08:05 Samson
Gert. 08:30 Oggy en de kakker
lakken. 08:40 Karrewiet. 08:50
Disney classic cartoon. 09:00
Terzake. 09:35 Winterbedden.
15:30 Pocoyo. 15:35 Bumba.
15:40 Draakje. 15:45 Bob de
bouwer. 15:55 Engie Benjy.
16:05 Kleine Einsteins. 16:25
Samson Gert. 16:50 Smos.
17:05 Aladdin in het Disney
festival. 17:30 Miss BG. 17:40
De ongelofelijke avonturen
van Kika Bob. 17:55 Op
schok. 18:05 Karrewiet. 18:15
Spring. 18:30 Gebuisd. 18:50
En daarmee basta! 19:10 Zap
Jr. High. 19:25 Karrewiet. 19:35
Lizzie McGuire. 20:00 Terzake.
20:40 Spam. 21:10 Desperate
housewives. 21:55 Comedy
casino. 22:20 Ushuaïa. 22:50
De keien van de Wetstraat.
23:20 Sporza: Tennis: Proximus
Diamond Games 2008.00:05
Lux xl.
RTBF1
08:50 Questions a La Une.
09:55 Télétourisme. 10:20
Rosamund Pilcher: Une histoire
de familie. 11:50 Table des
terroirs. 12:00 Les feux de
l'amour. 12:47 Nieuwsover
zicht. 12:48 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme
quotidien. 13:50 Un cas pour
deux. 14:50 Boulevard du pa
lais: Meurtre en négatif. 16:40
7 a la maison. 17:30 Questions
d'argent. 17:35 7 a la maison.
18:30 Le 6 minutes. 18:35
Weerbericht. 18:45 Au quoti
dien. 19:23 On passe a l'acte.
19:25 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:10 Weerbericht.
20:15 C'est du beige. 20:45
Elles et moi. 22:35 Trekking Eu-
romillions. 22:40 Champion's:
Le mag. 23:10 Studio 1.23:46
Questions d'argent. 23:50 50°
nord.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 10:20
D6bels. 10:50 Screen. 11:40
Plus belle la vie. 12:05 Toute
une histoire. 13:00 Tekenfilms.
13:30 Tennis: WTA-toernooi
Antwerpen. 17:35 Minuscule.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:50 Plus belle la vie.
19:23 On passe a facte. 19:25
Beursberichten. 19:30,21:35
Tennis: WTA-toernooi Antwer
pen. 22:15 Un gars, une fille.
22:24 D'artd'art. 22:25 KENO.
22:26 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:44 Beursbe
richten. 22:45 Zoom arrière.
bbcT
07:00 Breakfast. 10:15 24/7.
11:00 Homes under the ham
mer. 12:00 To buy or not to
buy. 12:30 Cash in the attic.
13:10 Nieuws en weerbericht.
13:15 Bargain hunt. 14:00
Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder.
16:00 Nieuws en weerbericht.
16:05 Mister Maker. 16:25
Take a bow. 16:30 Shaun the
sheep. 16:40 Basil's game
show. 17:10 Freefonix. 17:35
Evacuation manor house.
18:05 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 Rogue
traders. 20:57 Nieuws en
regionaal nieuws. 21:00 Eas-
tEnders. 21:30 A question of
sport. 22:00 New tricks. 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws. 23:35 Friday night with
Jonathan Ross.
bbc 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Me too! 08:20
Get squiggling. 08:35 Charlie
and Lola. 08:50 Take a bow.
09:00 Wild tales. 09:30 Arthur.
09:45 Dennis the menace.
10:00 The sorcerer's appren
tice. 10:35 What's new Scooby-
Doo? 10:55 Thumb wrestling
federation. 11:00 Even Stevens.
11:30 Beat the boss. 12:00 Son
of Paleface. 13:30 Working
lunch. 14:30 The people
watchers. 15:15 Don't get
done, get Dom. 16:00 Escape
to the country. 16:45 Flog
it! 17:30 Ready steady cook.
18:15 Britain's dream homes.
19:00 Eggheads. 19:30 Ben
Fogle's extreme dreams: Papua
New Guinea. 20:00 Britain's
favourite fakes. 20:30 An
island parish. 21:00 The natural
world. 21:50 Wild. 22:00 The
choir: Boys don't sing. 23:00
Ql. 23:30 Newsnight. 00:00
Newsnight review.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Ein Kindermadchen
fiir Papa. 12:00 heute mittag.
12:15 ARD-Buffet. 13:00
ZDF-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Panda, Gorilla Co.
17:00 Tagesschau urn fünf.
17:15 Brisant. 18:00 ARD vor
acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Fami
lie Sonnenfeld - Angst urn Tiffy.
21:45 Tatort: Feuerkampfer.
23:10 Tagesthemen. 23:23 Das
Wetter im Ersten. 23:25 Eine
Frage des Gewissens.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Gliick. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mittags-
magazin. 14:00 heute - in Deut
schland. 14:15 Die Küchen-
schlacht. 15:00 heute - Sport.
15:15 NümbergerSchnauzen.
16:00 ZDFSPORTextra: WK
Bobsleeën. 17:00 heute - Wet
ter. 17:15 hallo deutschland.
17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Kitzbühel. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Forsthaus Falkenau. 20:15
Kommissar Stolberg. 21:15
SOKO Leipzig. 22:00 heute-
journal. 22:27 Weerbericht.
22:30 aspekte. 23:00 Kerner
kocht. 00:10 heute nacht.
00:20 Veronica Mars.
Discovery
07:40 Rides: Fast forward fast
back. 08:30,08:55 Wheeler
dealers: Capri. 09:25 Brainiac:
History abuse. 10:15 Mas
sive engines: Airliners. 10:40
Forensic detectives: Murder
for hire. 11:35 The greatest
ever: Fighter planes. 12:30
How it's made. 13:00 How do
they do it?: Crash helmets/Rub
ber/Wave piercing. 13:25 Dirty
jobs: Monkey caretaker. 14:20
Man made marvels: Highest
railway in the world. 15:15
American chopper: Tool bike.
16:10 American hotrod: Bud
light car. 17:05 Wrecks to ri
ches. 17:35 Massive machines:
Tanks. 18:00 How it's made.
18:30 How do they do it?:
Airbags/lce rinks/Mattresses.
19:00 Mythbusters: Crimes
and mythdemeanors. 20:00
Dirty jobs: Chinatown garbage
collector. 21:00 Die Ludolfs.
22:00 Overhaulin'. 23:00
Mega builders: World's fastest
wheels - US and Canada. 00:00
Biker build-off: Kevin Alsop vs
Ivy Trosclair.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Wild giants of Denali.
13:00 Built for destruction:
Flood. 14:00 Crash science:
Trains. 15:00 Animal patrol:
Break-in bear. 16:00 Monkey
business. 16:30 Let get inven-
tin. 17:00 The Shak: Gas. 17:30
Crocodile chronicles: School of
hard crocs. 18:00 Megastruc-
tures: USS Virginia. 19:00
Doomsday volcano. 20:00
Chasing time in Dublin. 20:30
Air crash investigation: Cutting
corners. 21:30 Crash science:
Automobiles. 22:30 Air crash
investigation special report:
Fatal fix. 23:30 Megastructures:
Dubai's dream palace.
TMF
07:15 Wakker worden met
Valerio. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Valerio. 08:30 Hits Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
Eeuwige hits. 12:00 10 X
Fergie. 13:00 De videotheek. 1
15:00 Serveert. 15:30 Inter
active chart. 16:30 Reaction.
17:30 ClipKennis. 18:30 Kaf
of koren. 19:00 Eeuwige hits.
20:00 Interactive chart. 21:00
Serveert. 21:30 TMF Party.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV Top
10.11:00 Top 11 at 11.12:00
Top 5 most wanted. 12:30
Brand new. 13:00 Top 25.
15:00 True life. 15:55 My super
sweet 16.16:20 Dismissed.
16:50 Room raiders. 17:15
The Osbournes. 17:40 Pimp
my ride. 18:10 Boiling points.
18:35 Punk'd. 19:00 Made.
20:00 Senseless. 20:25 True
life. 21:20 The fabulous life
of celebrity vacation homes.
22:10 My super sweet 16.
22:40 The Osbournes. 23:05
Pimp my ride. 23:30 Celebrity
deathmatch. 00:00 Insomnia.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30,
08:40 L'école des chefs - Lapp
et Simon chez Philippe Guig-
nard. 09:00 Silence ga pousse.
09:25 Le plus grand musée du
monde. 09:50 Les sauveteurs
de l'extrème. 10:45 Des chif-
fres et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5monde l'info. 12:05
Escapade gourmande. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 La vie,
la vie. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Sous le soleil. 14:55 Les
sauveteurs de l'extrème. 16:00
C com-q®. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00
Ripostes. 18:00 Nieuws. 18:25,
19:15 SOS 18.20:15 Maisons
du sud. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Sur parole21:55
Envoyé spécial. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:45
Chez Maupassant.
Eurosport
08:30,09:15,09:45 Rodelen.
10:30 Biatlon. 12:00 Noordse
combinatie. 12:30 Tennis.
14:00 Snooker. 17:00 Noordse
combinatie. 18:00 Eurogoals
weekend. 18:15 Skiën. 18:45
Schansspringen. 19:45 Snoo
ker. 23:00 Eurogoals weekend.
23:15 Extreme sports: YOZ.
23:45 Snooker.
CNN
09:00 Business international.
10:15 Inside the Middle East.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business in
ternational. 13:00 World news
Asia. 14:30 World sport. 15:00
World news Asia. 16:00 Your
world today. 19:30 World's
untold stories. 20:00 The cam- -«
paign trail. 20:30 World busi
ness today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today. 21:45 CNN Marketplace M
Middle East. 22:00 World news
Europe. 22:30 World sport.
23:00 Business international.