Televisie
van clown naar godfather
'Ik kan wel succesvol en beroemd thuiszitten, maar daar heeft ook niemand
WClt aatJ Barrie Stevens, choreograaf
mm I
PZC Donderdag31 januari2008 I 47
07:05 3rd Rock from the 07:00 Teleshop 7: Astro-
sun 07:35 3rd Rock from tijd 08:00 RTL Nieuws
the sun 08:00 The bold 09:00 RTL Z Nieuws
and the beautiful 08:30
Safari 08:40 De verlos
kundigenpraktijk 09:40
Little house on the Prai
rie 10:40 Hart van Ne
derland - Late edi
tie 11:05 Shownieuws
-Late editie 11:30 Me
disch centrum 12:20 De
opvoedpolitie voor die
ren 12:50 According
to Jim 13:20 McCloud
14:10 De grote verbou
wing 15:10 Little house
on the Prairie 16:10 Ac
cording to Jim 16:40 The
bold and the beautiful
17:05 Monk
07:00 Teleshop 8 07:01
Astrotijd 10:00 Liveshop
14:30Astrotijd 14:45
Liveshop 15:45 Astro
tijd 16:00 Liveshop 17:00
Everybody loves Ray
mond 17:30 Oprah Win
frey show
06:55 Killer instinct
07:55 Teen Titans 08:25
SamenWonen 09:05
Born2Cook 09:35 Sa
menwonen 10:25 Trau
ma centrum 11:00 Astro
TV 13:00 Ed 13:55 Rose-
anne 14:30 King of the
Hill 14:50 Disney Feest:
Buzz LightyearofStar
Command 15:15 Next!
15:50 Strong medicine
16:45 Scrubs 17:10 Will
Grace 17:45 Gilmore
girls
09:00 JETIX: Kinder- Q
programma's, met on-
der meer Bamboe Club,
Wielen van de bus,
Bamboe Club, Tractor
Tom, Bamboe Club, Bob
de Bouwer, Bamboe
Club, Hamtaro, De Drie
ling, Bob de Bouwer,
Koala Broertjes, Har
ry en zijn emmer vol di
nosaurussen, Hamtaro,
De Drieling, Strawber
ry Shortcake, IggyAr-
buckle, Urban Vermin,
Carl 2, Planet Sketch,
Mega Babies, Shuriken
School, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Lilo
Stitch, Kim Possible, To
tally spies
18:05 Medisch cen
trum, realityserie
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:20 Dr. Phil,talkshow 18:35 Charmed,fantasy- 18:00 3rdRockfrom
serie the sun, comedy
serie
18:55 Friends, comedy
serie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
19:50 DePfaffs.do- 19:10 Jouw vrouw, mijn 19:30 McLeod's daugh- 19:25 Spin city, comedy-
cusoap vrouw, realityserie ters, dramaserie serie
19:55 Seinfeld, comedy
serie
20:00 Trauma centrum, 20:30 Starwars: Episo- 20:00 The nanny, come- 20:30 Blastfromthe
informatief de II - Attack of dyserie past, romantische
20:30 House, dramaserie the clones, sf-film 20:30 Taking a chance komedie
on love, romanti
sche filmkomedie
21:25 Close to home,
dramaserie
20:30 Kevin of the
north, filmkome
die
22:30
Hart van Neder
22:05 As the world
22:35 Extreme dating, 22:35 Chill factor, actie-
land - Late editie,
turns, soapserie
komische actiefilm thriller
reportages
22:55 Oprah Winfrey
22:45
Piets weerbe
show, talkshow
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15 Trauma Team: Si- 23:05 Levensgevaarlijk!, 23:45 4 in het land,
tuation Critical, realityserie nieuwsprogramma
serie reportages 23:55 RTL Poker: World
Poker Tour, ver
slag
00:15
Airline USA
00:55
Teleshop 7
00:10
RTL Nieuws
00:20
Will Grace (h)
00:40
Vegas Voyage
00:45
Astro TV Night
00:56
Nachtlounge
00:25
Teleshop 8
00:55
Nachtprogram
01:35
Nachtprogram
01:55
Nachtprogram
03:00
The hotspot
00:26
2Babes
mering: Relax TV
mering
mering: Hart van
05:30
Astrotijd
02:00
TV Club
04:00
Hart van Neder
02:00
Poker after dark
Nederland - Late
05:30
Astrotijd
land Show
02:50
Nachtprogram
editie (h)
nieuws (h)
05:00
mering
Hart van Nederl.
levisieklussen. „Bij sommige talen
tenjachten, zeker als er musicalster
ren werden gezocht, dacht ik
soms: waarom die wel en ik met
mijn 45 jaar ervaring niet? Mis
schien waren producenten bang
dat de Soundmixshow te veel aan
me kleefde. Maar daar hadden we
dan toch over kunnen praten? Ze
denken dat ik maar één ding kan,
maar dat is niet waar. Met mijn ba
zen van SBS heb ik afspraken ge
maakt over 'vooral doorgaan'. Ik
zal het niet zeggen, maar heb wel
een nieuwe: 'blijf dansen'."
„Ik heb de stille hoop dat de kijker
zal zien wat ik de afgelopen jaren
heb geleerd. Dat ik gezien word en
geaccepteerd om wie ik nu ben.
Een tweede kans, ja zo kun je het
wel noemen."
Dancing Queen, 20.30 uur, SBS6.
00
O
so
O
ro
o
O
O
10
b
o
ro
10
ro
u>
Z
n
Barrie Stevens (I) jureert vanaf morgen Dancing Queen.
foto GPD/SBS
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:23 Nieuws
18:41 Weer
18:43 Doen!
18:45 Desalniettemin
18:57 Praots voor twee
19:00 Nieuws. Herh
19:18 Weer
19:20 Doen!
19:22 Desalniettemin
19:34 Op 't hof
19:47 RegioNed
19:56 Praots voor twee
20:00 Nieuws. Herh
20:18 Weer
20:20 Doen!
20:22 Desalniettemin
20:34 Op't hof
20:47 RegioNed
20:56 Praots voor twee
21:00 Nieuws. Herh
21:18 Weer
21:20 Doen!
21:22 Desalniettemin
21:34 Op 't hof
21:47 RegioNed
21:56 Praots voor twee
22:00
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één 12:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
13:55 Ongerept Amazone
gebied 14:30 Thuis 15:00
Villa Politica 16:15 Clips 16:30
Food discovery 17:05 Vrolijk
Vlaanderen 17:35 Buren 18:00
Het journaal 18:10 De rode
loper 18:35 Blokken 19:00
Het journaal 19:40 Man bijt
hond 20:05 Het weer 20:10
Thuis 20:40 Van Speijk 21:25
Koppen 22:00 De laatste show
22:45 Het journaal laat 23:06
KENO-uitslagen 23:07 Het
weer 23:15 Third rock from
the sun 23:40 De rode loper
00:00 Man bijt hond 00:25
Doorlopende v/h journaal laat
en weer
België 2
07:05 Sprookjesboom 07:10
De Snorkels 07:20 Oggy e/d
kakkerlakken 07:30 Miss BG
07:45 Rocket mijn raket 07:55
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob 08:05 Samson en
Gert 08:30 Oggy e/d kakker
lakken 08:40 Karrewiet 08:50
Disney classic cartoons 09:00
Terzake 09:35 Winterbeelden
15:30 Pocoyo 15:35 Bumba
15:40 Draakje 15:45 Bob de
bouwer 15:55 Engie Benjy
16:05 Kleine Einsteins 16:25
Samson en Gert 16:50 Smos
17:05 Aladdin in het Disney
Festival 17:30 Miss BG 17:40
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob 17:55 Op schok
18:05 Karrewiet 18:15 Spring
18:30 Gebuisd 18:50 En daar
mee basta! 19:10 Zap Jr. High
19:25 Karrewiet 19:35 The
Sleepover Club 20:00 Terzake
20:35 Gedichtendag 20:40
Little Britain 21:10 China voor
beginners 22:02 Gedichtendag
22:05 Lux xl 23:05 Phara 23:40
Gedichtendag 23:45 7 Ages
of rock
RTBF1
08:40 Le jardin extraordinaire
09:10 Matière grise 09:55
Louis Page: L'orphelin 11:30
Médical détectives 11:55 Table
des terroirs 12:00 Les feux de
l'amour 12:48 Nieuwsoverzicht
12:50 Weerbericht 12:55
Questions dargent 13:00
Nieuws 13:30 Weerbericht
13:40 Télétourisme 13:50
Derrick 14:50 Inga Lindström:
Interdit d'amour 16:40 7 a
la maison 17:30 Questions
d'argent 17:35 7 a la maison
18:30 Le 6 minutes 18:35
Weerbericht 18:45 Au quoti-
dien 19:20 Weerbericht 19:23
On passe a l'acte 19:30 Nieuws
20:15 Weerbericht 20:20 Une
femme d'honneur: L'ange noir
22:00 La clef ecossaise 22:59
Questions d'argent 23:00
La clef des champs 23:30
Opinions - regards FGTB 23:40
50° nord
RTBF2
09:00 Les niouzz 09:10 Teken
films 11:10 Hep taxi! 11:40
Plus belle la vie 12:05 Toute
une histoire 13:04 Tekenfilms
13:40 Comme un poisson dans
l'eau/Madagascar - un vazaha
chez les vezos 14:30 Toute une
histoire 15:30 C'est pas sorcier
15:56 lei bla bla 16:00 Teken
films 17:40 Les niouzz 17:50
Air de familie 17:55 Toute une
histoire 18:55 Plus belle la
vie 19:25 Médical détectives
19:37 On passe a Facte 19:50,
19:55 Un gars, une fille 20:00
Beursberichten 20:10 Le meil-
leurde Fhumour21:55 Hep
taxi! 22:22 D'art d'art 22:23
KENO 22:25 Weerbericht
22:30 Le 12 minutes 22:43
Beursberichten 22:45 D6bels:
Olivia Ruiz 23:50 Tout court
00:10 Doorlopende herhaling
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
down under revisited 11:00
Homes under the ham
mer 12:00 To buy or not to
buy 12:30 Car booty 13:10
Nieuws en weerbericht 13:15
Bargain hunt 14:00 Nieuws en
weerbericht 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:40
Doctors 15:10 Neighbours
15:35 Diagnosis murder 16:20
Nieuws en weerbericht 16:25
Bear behaving badly 16:45
Skunk fu 17:00 Prank patrol
17:30 Summerhill 18:00
Evacuation manor house 18:25
Newsround 18:35 Neighbours
19:00 Nieuws en weertiericht
19:30 Regionaal nieuws 20:00
The One show 20:30 EastEn-
ders 20:57 Nieuws en regionaal
nieuws 21:00 Waterloo Road
22:00 Fairy tales 23:00 Nieuws,
regionaal nieuws en weerbe
richt 23:25 Regionaal nieuws
23:35 Question time
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Tweenies songtime
08:00 Jakers: The adventures
of Piggley Winks 08:25 News
round 08:30 Chute! 09:00 Wild
tales 09:30 Mister maker 09:50
Charlie and Lola 10:00 Tod-
dworld 10:15 The Large family
10:25 Lazytown mini workout
10:30 Mama Mirabelle's home
movies 10:45 Boogie Beebies
11:00 In the night garden
11:30 Focus 11:50 Let's write
non-fiction 12:10 Starship
12:30 See you, see me 12:50
Henry's wives 13:00 The daily
politics 13:30 Working lunch
14:00 Hands on nature 14:30
The people watchers 15:15
Animal park 16:00 Sun, sea
and bargain spotting 16:45
Flog it! 17:30 Ready steady
cook 18:15 The weakest link
19:00 Eggheads 19:30 Extreme
dreams with Ben Fogle: Uganda
20:00 Torchwood 20:50
Torchwood: Declassified 21:00
Masterchef 22:00 Never mind
the Buzzcocks 22:30 Little
miss Jocelyn 23:00 Never
better 23:30 Newsnight 00:15
Weerbericht 00:20 American
football: Superbowl
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 heute 10:03 Brisant
10:30 Aufêer Rand und Band
am Wolfgangsee 12:00 heute
mittag 12:15 Buffet 13:00 Mit-
tagsmagazin 14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen 15:00 Tages
schau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Panda,
Gorilla Co 17:00 Tagesschau
urn fünf 17:15 Brisant 18:00
ARD vor acht 19:50 Das Wet
ter im Ersten 19:55 Börse im
Ersten 20:00 Tagesschau 20:15
Der Mann an ihrer Seite 21:45
Monitor 22:15 Tagesthemen
22:43 Das Wetter im Ersten
22:45 Schmidt Pocher 23:45
POLYLUX 00:15 Nachtmagazin
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Wege
zumGlück 11:15,11:35 Reich
und Schön 12:00 heute mittag
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute - Sport 15:15
NümbergerSchnauzen 16:00
heute - in Europa 16:15 Wege
zum Glück 17:00 heute - Wet
ter 17:15 hallo deutschland
17:40 Leute heute 17:50
Ein Fall für zwei 19:00 heute
19:20 Weerbericht 19:25
Notruf Hafenkante 20:15 Mer
losse d'r Dom in Kölle 22:30
heute-journal 22:57 Weer
bericht 23:00 Maybrit Miner
00:00 heute nacht 00:15 Die
göttlichen Geheimnisse der
Ya-Ya-Schwestern
Discovery
07:40 Rides: Driven 08:30
Scrappy races 09:25 Brainiac
10:15 Ray Mears' extreme sur
vival: Sahara/Morocco 10:40
FBI files: Deadly takeover 11:35
Mission implausible 12:30 How
it's made 13:00 Stunt junkies:
Skateboard vertical record
13:25 Dirty jobs: Plumber
14:20 Kings of construction:
El Cajon Dam, Mexico 15:15
American chopper: Race
car 16:10 American hotrod:
'65 Mustang 17:05,17:35
Wheeler dealers: Mini 18:00
How it's made 18:30 Stunt
junkies: Moving van backflip
19:00 Mythbusters: Shredded
plane 20:00 Dirty jobs: Termite
controller 21:00 Dr G: Medical
Examiner 22:00 On the run
23:00 Biker build-off 00:00
Extreme engineering
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Amazonia's giant jaws
13:00 Frontlines of construc
tion 14:00 My brilliant brain
15:00 Hunter hunted 16:00
Michaela's wild challenge
16:30 Chimp diaries 17:00
The Shak 17:30 Get outta
town 18:00 The sea hunters
19:00 Ancient megastructures
20:00 Aap Co 20:30 Bible
uncovered 21:30 Earth shocks
22:30 Situation critical 23:30
Air crash investigation
TMF
08:00 Moviefacts 08:10 Hits
Headlines 09:00 De videotheek
10:00 Moviefacts 10:10 De
videotheek 11:00 Eeuwige
hits 12:00 10 X Nelly Furtado
13:00 Moviefacts 13:10 De
videotheek 15:00 Moviefacts
15:10 Ilse de Lange serveert
15:30 Interactive chart 16:30
Reaction 17:30 ClipKen-
nis 18:00 Moviefacts 18:10
ClipKennis 18:30 Kaf of koren
19:00 Eeuwige hits 20:00
Moviefacts 20:10 Interactive
chart 21:00 Akon serveert
21:30 TMF spoelt terug 22:00
Moviefacts 22:10 TMF spoelt
terug 23:00 De Dagrand 23:30
Valerio in Tokio 00:00 Movie
facts 00:10 Nachtdienst
MTV
10:10 Breakfastdub MTV top
10 11:00 Top 11 at 11 12:00
Top 5 most wanted 12:30
Brand new 13:00 Top 2515:00
Newport Harbor 15:30 Life of
Ryan 15:55 Viva la Bam 16:20
Dismissed 16:45 Room raiders
17:15 Run's house 17:40 Pimp
my ride 18:05 Boiling points
18:35 Punk'd 19:00 Cribs
19:30 My super sweet 16
20:00 Virgin diaries 20:25 True
life 21:15 Made 22:05 Run's
house 22:30 I want a famous
face 22:55 Jackass 23:20
Celebrity deathmatch 23:45
Support acts 00:00 MTV Live
TV 5
08:00 Canadees nieuws
08:30 Escapade gourmande
09:00 Jardins et loisirs 09:25
Chroniques d'en haut 09:50
Lion et Léopard 10:45 Des
chiffres et des lettres 11:15
Tout le monde veut prendre sa
place 12:00 TV5Monde l'info
12:05 A la DiStasio 12:30
Plus belle la vie 13:00 Marilou
13:30 Belgisch nieuws 14:00
Sous le soleil 15:00 Vivian
Bristow, un cinéma sauvage
16:00 Foudre 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Mise
au point/5 sur 5/Le débat TSR
18:00 Nieuws 18:25 Le journal 1
de l'éco 18:30 Des racines
et des ailes/Vie privée, vie
publique 20:30 Frans nieuws
21:00 Les ambitieux 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:45 Esprits libres
Eurosport
08:30 Voetbal 10:00 Auto
sport 11:00 Biatlon 12:00,
13:00 Voetbal 14:00 Biatlon
15:00 Kunstschaatsen 16:15
Voetbal 17:45 Eurogoals flash
18:00,20:00 Voetbal 21:00
Boksen 22:30 Voetbal 23:30
Vechtsport
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 15:30
News special. 16:00 Your world
today. 19:30 News special.
20:00 Your world today. 20:30
World business today. 21:00
World news Europe. 21:30
World business today. 22:00
World news Europe. 22:30
World sport 23:00 Business
international. 00:00 The situa
tion room.