Televisie
goed kunnen handhaven
yo
o
z
n
'Maar in dit programma is schoonheid het uitgangspunt.' Presentator Jaap Jong
bloed over 'Het mooiste meisje van de klas'
PZC Donderdag 10 januari 2008 47
07:05 3rd Rock from
the sun 07:30 3rd Rock
from the sun 08:00 The
bold and the beauti
ful 08:20 De verloskun
digenpraktijk 09:20 Lit
tle house on the Prairie
10:20 Hart van Neder
land-Late editie 10:45
Shownieuws - Late edi
tie 11:21 Medisch cen
trum 12:20 De opvoed-
politie voor dieren 12:50
According to Jim 13:15
Hartin Aktie 14:10 De
grote verbouwing 15:10
Little house on the Prai
rie 16:10 According
to Jim 16:40 The bold
and the beautiful 17:05
Monk
07:00 Teleshop 7Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
15:40 BeursLife 16:00
RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astrotijd
09:00 Tel Sell 10:00 Live
shop 14:30 Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Everybody loves
Raymond 17:30 Oprah
Winfrey show
07:00 Killer instinct
08:00 Teen Titans 08:30
SamenWonen 09:05
Born2Cook 09:35 Sa
menWonen 10:25 Trau
ma centrum 11:00 Astro
TV 13:00 Ed 13:55 Rose-
anne 14:35 King of the
Hill 14:55 Disney Feest:
Buzz LightyearofStar
Command 15:20 Next!
15:50 Strong medici
ne 16:45 Scrubs 17:10
Gilmore girls
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Wielenvandebus,
Bamboe Club, Tractor
Tom, Bamboe Club, Bob
de Bouwer, Bamboe
Club, Hamtaro, De Drie
ling, Bob de Bouwer,
Koala Broertjes, Har
ry en zijn emmer vol di
nosaurussen, Hamtaro,
De Drieling, Strawberry
Shortcake, Iggy Arbuck-
le, Urban Vermin, Carl 2,
Planet Sketch, Mega Ba
bies, Shuriken School,
Totally spies, Pokémon,
Urban Vermin, Disney's
The Legend of Tarzan,
Iggy Arbuckle, Total
ly spies
a
o
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:05 Medisch een- 18.00 The A-team, 18:20 Dr. Phil,talkshow 18:05 Charmed,fantasy- 18:00 3rdRockfrom
trum, realityserie actieserie serie the sun, comedy-
18.55 Law order, serie
advocatenserie 18:55 Friends, comedy-
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws -
Vroege editie
19:50 DePfaffs.do- 19:10 Ally McBeal, ko- 19:00 McLeod's daugh- 19:25 Spin city, comedy-
cusoap mische serie ters, dramaserie serie
19:55 Will Grace, co- 19:55 Seinfeld, comedy-
medyserie serie
20:00 Trauma centrum, 20:30 Ballistic, actiethril- 20:00 Everybody loves
informatief Ier Raymond, come-
20:30 House, dramaserie dyserie
20:30 When Harry met
Sally..., romanti
sche komedie
20:30 Cold mountain,
oorlogsdrama
20:30 Snowfever, ro
mantische kome
die
21:25 Close to home,
dramaserie
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
22.30 uur Raw deal, ac
tiefilm
22:10 As the world
turns, soapserie
22:25 Joyride, thriller
23:15 Lakeside Darts
2008, registratie
23:00 Oprah Winfrey
show, talkshow
23:50 4 in het land,
nieuwsprogramma
23:20 Fargo, komische
misdaadfilm
00:25 Airline USA
00:00
RTL Poker: World
00:15
RTL Nieuws
00:50 Nachtprogram
PokerTour
00:30
Teleshop 8
mering: Hart van
01:00
Teleshop 7
00:31
2Babes
Nederland - Late
01:01
Nachtlounge
02:00
TV Club
editie (h)
03:00
The hotspot
05:30
Astrotijd
05:30
Astrotijd
01:05 Nachtprogram- 00:05 Vegas Voyage
mering: Relax TV 01:05 Nachtprogram-
04:00 Hart van Neder-
mermg
land - Late editie/ 02:00 Poker after dark
Shownieuws (h) 03:00 Nachtprogram
mering
05:05 Hart van Nederl.
00
ro
o
O
O
ro
to
ro
ro
u>
baan van je man. Er zijn tijden dat
ik die golfbal slaan en die koffie-
morgens wel zat ben." Het redelijk
schaamteloze jatwerk van
KRO-successen als De Reünie en
Memories resulteert in een aardig
feelgood-programma dat hooguit
wel wat korter had gemogen. „We
zitten inderdaad in dezelfde hoek
en zoeken ook de combinatie van
tragedie en grappige anekdotes",
verklaarde presentator Jaap Jong
bloed in interviews. „Maar in dit
programma is schoonheid het uit
gangspunt." Het Mooiste Meisje
van de Klas moet duidelijk maken
of het leven beter te verhapstuk
ken is met een aantrekkelijk uiter
lijk.
Het mooiste meisje van de klas, Ne
derland 22.10 uur.
Een jeugdfoto van Elske en Irma op het strand.
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:23 Nieuws
18:41 Weer
18:43 Doen!
18:45 Desalniettemin
18:57 Praots voor twee
19:00 Nieuws. Herh
19:18 Weer
19:20 Doen!
19:22 Desalniettemin
19:34 Op't hof
19:47 RegioNed
19:56 Praots voor twee
20:00 Nieuws. Herh
20:18 Weer
20:20 Doen!
20:22 Desalniettemin
20:34 Op't hof
20:47 RegioNed
20:56 Praots voor twee
21:00 Nieuws. Herh
21:18 Weer
21:20 Doen!
21:22 Desalniettemin
21:34 Op't hof
21:47 RegioNed
21:56 Praots voor twee
22:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één 12:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Airline 14:25 Thuis
14:50 Clips 15:00 Villa Politica
16:15 Clips 16:35 Celebrity
masterchef 17:05 Vrolijk
Vlaanderen 17:35 Buren 18:00
Het journaal 18:10 De rode
loper 18:35 Blokken 19:00
Het journaal 19:40 Man bijt
hond 20:05 Het weer 20:10
Thuis 20:40 Van Speijk 21:20
Koppen 21:55 De laatste show
22:45 Het journaal laat 23:06
KENO-uitslagen 23:07 Het
weer 23:10'Allo'allo! 23:40
De rode loper 00:00 Man bijt
hond 00:25 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer
België 2
07:05 De Snorkels 07:15
Oggy en de kakkerlakken
07:25 Miss BG 07:40 Rocket
mijn raket 07:50 Space Goofs
08:05 Samson en Gert 08:30
Karrewiet 08:40 Oggy en de
kakkerlakken 08:50 Disney
classic cartoons 09:00 Terzake
09:35 Winterbeelden 15:30
Pocoyo 15:35 Bumba 15:40
Draakje 15:45 Bob de bouwer
15:55 Laura's ster 16:05
Strawberry Shortcake 16:25
Samson en Gert 16:50 Smos
17:05 Aladdin in het Disney
Festival 17:30 Miss BG 17:40
Rocket mijn raket 17:55 Op
schok 18:05 Karrewiet 18:15
Spring 18:30 Gebuisd 18:50
En daarmee basta! 19:10 Zap
Jr. High 19:25 Karrewiet 19:35
The Sleepover Club 20:00
Terzake 20:40 Little Britain:
Holiday special 21:10 China
voor beginners 22:05 Lux xl
23:00 Phara 23:35 Seven ages
of rock 00:25 Doorlopende
herhaling van Terzake
RTBF1
08:30 Le jardin extraor
dinaire 09:05 Le sceau du
dragon 10:00 Les voyages
de Gulliver 11:30 Médical
détectives 11:50 Table des
terroirs 12:00 Les feux de
l'amour 12:48 Nieuwsoverzicht
12:50 Weerbericht 12:56
Questions dargent 13:00
Nieuws 13:35 Weerbericht
13:40 Télétourisme quotidien
13:50 Derrick 14:50 L'enfant
de Toscane 16:40 7 a la maison
17:30 Questions dargent
17:35 7 a la maison 18:30 Le
6 minutes 18:35 Weerbericht
18:45 Au quotidien 19:20
Weerbericht 19:29 La minute
du Dakar 19:30 Nieuws 20:11
Multimedia.mag 20:15 Weer
bericht 20:20 Diane, femme
flic: Deuxième vérité 22:20
Opinion publique 23:54 Ques
tions dargent 23:55 La clef des
champs 00:20 50° nord
RTBF2
07:00 Tekenfilms 09:00 Les
niouzz 09:10 Tekenfilms 10:45
Zoom arrière 11:40 Plus belle
la vie 12:05 Toute une his-
toire 13:00 Tekenfilms 13:30
Christophe Cousin, Ladakh
- Inde 14:25 Toute une histoire
15:20 C'est pas sorcier 15:46
lei bla bla 15:47 Tekenfilms
17:40 Les niouzz 17:50 Air
de familie 17:55 Toute une
histoire 18:55 Plus belle la
vie 19:25 Médical détectives
19:50 Un gars, une fille 20:00
Beursberichten 20:10 Les
pistes du Dakar 20:40 Le meil-
leur de l'humour 22:22 KENO
22:23 Weerbericht 22:30 Le
12 minutes 22:40 Beursberich
ten 22:45 Döbels: R.E.M 23:20
Tout court 23:35 Doorlopende
herhaling
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
down under 11:00 Homes
under the hammer 12:00 To
buy or not to buy 12:45 Cash
in the attic 13:15 Bargain hunt
14:00 Nieuws en weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:40 Doctors
15:10 Neighbours 15:35 Di
agnosis murder 16:20 Nieuws
en weerbericht 16:25 Bear
behaving badly 16:45 Skunk
fu 17:00 Prank patrol 17:30
Best of friends 18:00 Beat the
boss 18:25 Newsround 18:35
Neighbours 19:00 Nieuws en
weerbericht 19:30 Regionaal
nieuws 20:00 The One show
20:30 EastEnders 20:57
Nieuws en regionaal nieuws
21:00 Waterloo Road 22:00
Fairy tales 23:00 Nieuws, regi
onaal nieuws en weerbericht
23:25 Regionaal nieuws 23:35
Honour kills
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Pozzie 08:00 Jakers:
The adventures of Piggley
Winks 08:23 Newsround 08:30
Only in America 08:55 Bernard
09:00 Adventure Florida 09:30
Mister maker 09:50 Charlie and
Lola 10:00 Toddworld 10:15
The Large family 10:25 Pozzie
10:30 Mama Mlrabelle's home
movies 10:45 Boogie Beebies
11:00 In the night garden
11:30 Focus 11:50 Let's write
non-lfiction 12:10 Starship
12:30 See you, see me 12:50
Primary history 13:00 The
daily politics 13:30 Working
lunch 14:00 Darts 17:30 Ready
steady cook 18:15 The weakest
link 19:00 Animal park 20:00
Darts 21:00 Masterchef goes
large 22:00 Never mind the
Buzzcocks 22:30 Little miss Jo-
celyn 23:00 Never better 23:30
Newsnight 00:15 Weerbericht
00:20 Darts
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetter-
schau 10:00 Tagesschau 10:03
Brisant 10:30 Der FilmMit-
twoch im Ersten: Bloch: Die
blaueStunde 12:00 Tagesschau
urn zwölf 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Panda, Gorilla
Co 17:00 Tagesschau um fiinf
17:15 Brisant 18:00 ARD vor
acht 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15
Commissario Laurenti - Der
Tod wirft lange Schatten 21:45
Monitor 22:15 Tagesthemen
22:43 Das Wetter im Ersten
22:45 Basta. Rotwein oder
Totsein 00:25 Nachtmagazin
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Wege zum Gliick 11:15,
11:35 Reich und Schon 12:00
Tagesschau um zwölf 12:15
drehscheibe Deutschland
13:00 Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Lafer!Lichter!Lecker! 15:00
heute - Sport 16:00 heute
- in Europa 16:15 Wege zum
Gliick 17:00 heute - Wetter
17:10 ZDF SPORTextra: Biatlon
19:00 heute 19:20 Weerbe
richt 19:25 Notruf Hafenkante
20:15 Der Herr der Ringe - Die
Rückkehr des Königs 23:20
heute-journal 23:48 Weer
bericht 23:50 Sleepy Hollow
- Köpfe werden rollen
Discovery
07:40 Rides: Raging bull 08:30
Scrappy races 09:25 Brainiac
10:15 Ray Mears' world of
survival: Savaii Western Samoa
10:40 FBI files: Deadly heist
11:35 Mission implausible
12:30 How it's made 13:00
Stunt junkies 13:25 Dirty jobs:
Pig farmer 14:20 Extreme
engineering: Venice flood gates
15:15 American chopper: Bill
Murray bike 16:10 American
hotrod: Junkyard dog 17:05,
17:35 Wheeler dealers:
Porsche 18:00 How it's made
18:30 Stunt junkies 19:00
Mythbusters: Son of a gun
20:00 Dirty jobs: Chick sexer
21:00 Dr G: Medical Examiner:
The desperate crossing 22:00
On the run: King of Cons 23:00
Biker build-off: Marcus Walz
vs Michael Prugh 00:00 Mega
builders: Moving mountains
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Buffalo warrior 13:00
When expeditions go wrong:
Cave flood 14:00 Space myste
ries: Alien Safari 15:00 Animal
patrol: Race against time 16:00
Michaela's wild challenge
16:30 Crittercam-WildTech
adventures: Pilot whales 17:00
The snake wranglers: Snake
saviour 17:30 Monkey business
18:00 The sea hunters: Juno
Beach D-Day underwater 19:00
War secrets: Italy's forgotten
invasion 20:00 Mad labs 20:30
Bible uncovered: Hunt for
the Ark 21:30 Earth shocks:
Megaflood 22:30 Ancient
megastructures: The great py
ramid 23:30 Situation critical:
Assault on Entebbe
TMF
08:00 Moviefacts 08:10 Hits
Headlines 09:00 De videotheek
10:00 Moviefacts 10:10 De
videotheek 11:00 Eeuwige
hits 12:00 10 X Shakira 13:00
Moviefacts 13:10 De video
theek 15:00 Moviefacts 15:10
Ferry Corsten serveert 15:30
Interactive chart 16:30 Reac
tion 17:30 ClipKennis 18:00
Moviefacts 18:10 ClipKennis
18:30 Kaf of koren 19:00
Eeuwige hits 20:00 Movie
facts 20:10 Interactive chart
21:00 Sylvia Geersen serveert
21:30 TMF spoelt terug 22:00
Moviefacts 22:10 TMF spoelt
terug 23:00 De Dagrand 23:40
Nachtdienst 00:00 Moviefacts
00:10 Nachtdienst
MTV
10:10 Breakfastclub MTV top
10 11:00 Top 11 at 11 12:00
Top 5 most wanted 12:30
Brand new 13:00 Top 25 15:00
Newport Harbor 15:30 Life of
Ryan 15:55 Viva la Bam 16:20
Dismissed 16:45 Room raiders
17:15 Rob Big 17:40 Pimp
my ride 18:05 Boiling points
18:35 Punk'd 19:00 Cribs
19:30 My super sweet 16
20:00 The real world: Denver
20:25 True life 21:15 Made
22:05 Rob Big 22:30 I want
a famous face 22:55 Jackass
23:45 Support acts 00:00 MTV
Live: Faithless
TVS
08:00 Canadees nieuws
08:30 Escapade gourmande
09:00 Jardins et loisirs 09:25
Chroniques d'en haut 09:50
Micha et la révolution des
roses 10:45 Des chiffres et des
lettres 11:15 Tout Ie monde
veut prendre sa place 12:00
TV5Monde I'info 12:05 A la
Di Stasio 12:30 Plus belle la
vie 13:00 Onbekend 13:30
Belgisch nieuws 14:00 Sur les
traces de l'hiver 15:00 Sous
le soleil 16:00 Foudre 16:30
Questions pour un champion
17:00 5 sur 5 18:00 Nieuws
18:25 Le journal de l'éco 18:30
Vie privée, vie publique 20:30
Frans nieuws 21:00 Je pense a
vous 22:30 Le page de garde
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:40 Esprits libres
Eurosport
08:30 Autosport: Rally 09:15
Biatlon 10:15 Tennis 12:15
Autosport: Rally 13:00 Biatlon
14:00,14:30 Volleybal 16:30
Biatlono 17:15 Biatlon 18:00
Eurogoals flash 18:15 Biatlon
19:00 Eurogoals flash 19:15
Autosport: Rally 19:30,21:30
Volleybal 22:00 Autosport:
Rally 22:45 Darts
CNN
09:00 Business international
10:30 World sport 11:00
Larry King 12:00 Business
international 13:00 World
news Asia 14:30 World sport
15:00 World news Asia 15:30
Inside the Middle East 16:00
Your world today 19:30 Inside
the Middle East 20:00 Your
world today 20:30 World
business today 21:00 World
news Europe 21:30 World busi
ness today 22:00 World news
Europe 22:30 World sport
23:00 Business international
00:00 CNN today