Televisie
anger' bij Comedy Central
„We willen geen nichekanaal zijn"
Cindy Iseli, woordvoerster van Comedy Central
jg
PZC Woensdag 12 december 2007 47
06:10TheSimpsons
07:05 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:30 Tele 6: Tel sell
08:30 The bold and the
beautiful 09:05 Tele 6:
Tel sell 10:05 CreaTi-
eV 11:00Tele6:Tel sell
12:00 Hart van Neder
land - Late editie 12:20
Shownieuws 12:45 De
opvoedpolitie voor
dieren 13:20 Rosean-
ne 13:50 Love, Ine 14:20
Grind 16:15 The Cos
by show 16:40 The bold
and the beautiful 17:10
According to Jim 17:35
Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 Trucker M/V 10:40
RTL Z Nieuws 11:20
Rick Nieman interviewt
11:40 RTL Z Nieuws
13:40 Who's next 14:00
RTL Z Nieuws 17:45
Who's next
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astrotijd
09:00 Tel Sell 10:00 Live-
shop 14:30 Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Een plek onder de
zon 17:30 Oprah Win
frey show
06:00 McLeod's daugh
ters 06:45 Safari 07:05
Suddenly Susan 07:35
Roseanne 08:10 Love,
Inc 08:35 Tel sell 09:10
Ed 10:00 Tel sell 10:30
Astro TV 11:35 Born-
2Cook12:15Trau-
ma centrum 12:45 Tel
sell 13:45 Gilmore girls
14:45 King of the Hill
15:10 Disney Feest: Buzz
Lightyear of Star Com
mand 15:40 Strong me
dicine 16:40 Sudden
ly Susan 17:05 Gilmore
girls
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Wielen van de bus,
Bamboe Club, Wie
len van de bus, Bamboe
Club, Tractor Tom, Bam
boe Club, Tractor Tom,
Bob de Bouwer, Koala
broertjes, Harry en zijn
emmer vol dinosaurus
sen, Hamtaro, De drie
ling, Strawberry Short
cake, Captain Flamingo,
IggyArbuckle, Urban
Vernin, Mega babies,
Lilo stitch, Mini Mara
thon, Pokémon, Total
ly Spies, Urban Vermin,
Disney's The Legend of
Tarzan, Iggy Arbuckle,
Kim Possible
O
O
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:30 Trauma NL, serie
documentaires
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:20 Dr. Phil, talkshow
18:00 Charmed, fantasy- 18:00 Politieachtervol-
serie gingen, serie re-
18:55 McLeod's daugh- portages
ters, dramaserie 18:05 3rd Rock Erom
The Sun, comedy
serie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
19:50 De Pfaffs, celebri-
tydocusoap
19:10 AllyMcBeal,
mische serie
19:05 Friends, comedy
serie
19:30 Spin city, comedy
serie
20:00 Trauma centrum, 20:30 Western week:
informatief Young guns II, ac-
20:30 1000 x geluk, tiefilm
amusement
20:00 Sex and the city,
komische dramase-
20:00 Everybody loves
Raymond, come
dyserie rie
20:30 Kerst zonder her- 20:30 Extreme home
rie, kookprogram- makeover, amu-
ma sement
20:00 Seinfeld, comedy
serie
20:30 NCIS, detectivese
rie
21:25 De grote verbou
wing, amusement
21:30 TV Makelaar, hui
zenmagazine
21:30 Gordon Ramsay: 21:30 Criminal minds,
Hell's Kitchen, misdaadserie
kookprogramma
22:30
Hart van Neder
22:30 Sport, levensge
22:30
As the world 22:25
Jamies kitchen
22:25 Profiler, misdaad
land - Late editie,
vaarlijk!, reality-
turns, soapserie
Amsterdam,
serie
reportages
programma
kookprogramma
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15
Undercover in
23:30 Married with
23:20
The nanny, come- 23:25
Restaurant ma
23:15 The shield, poli
Nederland, serie
children, comedy
dyserie
keover, makeover-
tieserie
reportages
serie
23:50
4 in het land,
programma
23:50
Pets from hell,
overige
nieuwsprogramma 23:50
Net 5 Doc: Voor
altijd aan elkaar
vast, documentai
re
mering: Hart van
Nederland - Late
editie (h)
00:00
RTL Poker: World
00:15
RTL Nieuws
00:55 Nachtprogram
00:20
Alias
Poker Tour
00:25
RTL Weer
mering: Relax TV
01:15
Nachtprogram
01:00
Teleshop 7
00:30
Een plek onder
04:00 Hart van Neder
mering
01:01
Nachtlounge
de zon
land - Late editie/
04:15
Hart van Nederl.
03:00
The hotspot
01:00
Teleshop 8
Shownieuws (h)
(vroeg) (h)
05:30
Astrotijd
01:01
BoysTonight
05:05
Stargate SG-1
02:00
TV Club
05:59
Jetix
Tel daarbij op een dementerende
oma (zonder tekst), huishoudelij
ke ongelukjes (een toilet dat door
het plafond komt zeilen), de chro
nisch ruziënde vrienden Sarah en
Duncan en een hond met blaaspro-
blemen en de toon is gezet.
Toch heeft de serie een uitgespro
ken zoete ondertoon, Martin en
Julie zijn nog steeds verliefd op el
kaar, oma wordt door iedereen ge
koesterd, de jongste dochter is nog
al 'blond' maar ook erg lief en aan
het eind van de dag wordt alle el
lende steevast weggelachen. Slap
pe hap volgens sommige Britse kij
kers, die zelfs al een intemetpetitie
begonnen om de serie van de buis
te krijgen.
Fear, stress anger, Comedy Central,
21.30 uur
00
O
O
10
O
KJ
O
O
O
SJ
O
KJ
KJ
KJ
UI
O
09:00
18:00
18:23
18:41
18:43
18:45
18:57
19:10
19:28
19:30
19:32
19:47
20:00
20:18
20:20
20:22
20:34
20:46
21:00
21:18
21:20
21:22
21:34
21:46
22:00
Tekst-tv
Journaal
Nieuws
Weer
Doen!
De Katse viool
10 jaartijd
Nieuws. Herh
Weer
Doen!
De Katse viool
10 jaartijd
Nieuws. Herh
Weer
Doen!
De Katse viool
10 jaartijd
RegioNed
Nieuws. Herh
Weer
Doen!
De Zeeuwse zaak
10 jaartijd
RegioNed
Herhalingen
België 1
09:00 Donna op één 12:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Ongerept Afrika 14:30
Thuis 15:00 Villa Politica 16:15
Clips 16:30 Ainsley's big cook
out 17:00 Vrolijk Vlaanderen
17:35 Buren 18:00 Het jour
naal 18:10 De rode loper 18:35
Blokken 19:00 Het journaal
19:40 Man bijt hond 20:05
Joker- en lottotrekking 20:10
Het weer 20:15 Thuis 20:45
Van Speijk 21:30 Het leven
zoals het is: Kinderziekenhuis
22:05 De laatste show 22:50
Het journaal laat 23:11 Winst
verdeling joker en lotto 23:12
KENO-uitslagen 23:15 Het
weer 23:20 Allo 'allo! 23:50 De
rode loper 00:10 Man bijt hond
België 2
08:55 Terzake 09:30 Herfst-
beelden 14:00 Samson en Gert
14:25 Junior Eurovisiesongfes
tival 16:50 Smos 17:05 Aladdin
in het Disney Festival 17:30
Miss BG 17:40 Op schok 17:50
Spring 18:05 Karrewiet 18:15
Spring 18:30 Go go stop 18:50
En daarmee basta! 19:10 Zap
Jr. High 19:25 Karrewiet 19:35
The Sleepover Club 20:00
Terzake 20:50 Trainspotting
22:20 Terug naar Oosterdonk
23:15 Kijk eens op de doos
23:45 Sporza: Volleybal
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling
08:40 Une brique dans Ie
ventre 09:00 Sur les traces
du renard 09:55 Parents a
mi-temps 11:30 Medical
detectives 11:50 Table des ter-
roirs 12:00 Les feux de I'amour
12:46 File moi ta recette
12:48 Nieuwsoverzicht 12:50
Weerbericht 12:56 Questions
d'argent 13:00 Nieuws 13:30
Weerbericht 13:40 Télétouris-
me quotidien 13:50 Brigade du
crime 14:35 Oncle Paul 16:20
Incantesimo 17:20 Questions
d'argent 17:25 La crim' 18:24
Air de familie 18:30 6 minutes
18:35 Weerbericht 18:45 Au
quotidien 19:20 Weerbericht
19:30 Nieuws 20:07 Talents
Wallons 20:08 Joker- en lotto
uitslagen 20:15 Weerbericht
20:20 Questions a La Une
21:35 C'est la vie en plus: Mon
enfant ne parle pas 23:24
Joker- en lotto-uitslagen 23:26
Questions d'argent 23:35 50°
nord 00:05 Le 12 minutes
00:15 Nieuws
RTBF2
07:01 Tekenfilms 09:00 Les
niouzz 09:10 Tekenfilms 09:45
Melting pot 10:40 Noms de
Dieux 11:35 Plus belle la vie
12:05 Toute une histoire 13:04
Tekenfilms 15:54 lei bla bla
15:56 Tekenfilms 17:35 Les
niouzz 17:48 Air de familie
17:50 Toute une histoire 18:45
Minuscule 18:55 Plus belle la
vie 19:25 Medical detectives
19:55 Un gars, une fille 20:06
Beursberichten 20:10 La répé-
tition 21:45 Un gars, une fille
22:00 Matière grise express
22:20 Air de familie 22:21
Weerbericht 22:22 KENO
22:30 Le 12 minutes 22:40
Beursberichten 22:43 Lotto- en
jokeruitslagen 22:45 Screen
23:40 Opinions - Union des
classes moyennes 00:05 Door
lopende herhaling
De cast van de Britse serie Fear, stress anger.
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 To buy
or not to buy 11:00 Escape
to the country 11:55 Nieuws
en weerbericht 12:00 Homes
under the hammer 12:30
Car booty 13:10 Nieuws en
weerbericht 13:15 Cash in
the attic 14:00 Nieuws en
weerbericht 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:40
Doctors 15:10 Neighbours
15:35 Diagnosis murder
16:20 Nieuws en weerbericht
16:25 Dennis the menace
16:45 Arthur 17:00 Animalia
17:25 Thumb wrestling 17:30
SMart 18:00 Blue Peter 18:25
Newsround 18:35 Neighbours
19:00 Nieuws en weerbericht
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 Junior mastermind
21:00 Watchdog 21:30 Cars,
cops and bailiffs 22:00 Traffic
cops 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht 23:25
Regionaal nieuws 23:35 The
National Lottery draws 23:45
The Pink Floyd story: Which
one's Pink?
BBC 2
07:00 Balamory 07:20 Doodle
do 07:40 Boogie Beebies 07:55
Lazytown's mini workout
08:00 Yvon of the Yukon 08:25
Newsround 08:30 Whizz whizz
bang bang 08:55 Extreme ani
mals 09:30 In the night garden
10:00 Me too! 10:20 Pingu
10:30 Jakers: The adventures
of Piggley Winks 10:55 Mr.
Tumble 11:00 Pinky Dinky Doo
11:15 Numberjacks 11:30
The flying gardener 11:45
Family Xchange 12:30 The daily
politics 14:00 See hear 14:30
Working lunch 15:00 Snooker
18:15 The weakest link 19:00
Eggheads 19:30 Strictly come
dancing: It takes two 20:00
Snooker 21:00 Ben's zoo 22:00
Can Gerry Robinson fix the
NHS? One year on 23:00 The
best of Catherine Tate 23:30
Newsnight 00:15 Weerbericht
00:20 Snooker
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetter-
schau 10:00 Tagesschau 10:03
Brisant 10:30,11:15 In aller
Freundschaft 12:00 Tagesschau
urn zwölf 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Seehund,
Puma Co 17:00 Tagesschau
um fünf 17:15 Brisant 17:47
Tagesschau 17:55 ARD vor
acht 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Der
FilmMittwoch im Ersten: Der
Kronzeuge 21:45 Hart aber
Fair 23:00 Tagesthemen 23:28
Das Wetter im Ersten 23:30
Geheimnis Geschichte 00:00
Der Geheimdienstschatz -
Zeugnisse gegen das Vergessen
und dreiste Liigen
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Wege zum Glück 11:15,
11:35 Reich und Schön 12:00
Tagesschau um zwölf 12:15
drehscheibe Deutschland
13:00 Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Lafer!Lichter!Lecker! 15:00
heute - Sport 15:15 Tierisch
Kölsch 16:00 heute - in Europa
16:15 Wege zum Glück 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO Wismar 18:50
LOTTO Ziehung am Mittwoch
19:00 heute 19:20 Weerbe
richt 19:25 Küstenwache 20:15
SOKO Leipzig 21:00 ZDF.
reporter 21:45 heute-journal
22:12 Weerbericht 22:15
Amerikas andere Seite: Was
Kalifornien besser macht 23:00
Johannes B. Kerner 00:05
heute nacht 00:20 Live aus
Bagdad
Discovery
07:40 Rides: Ultimate offroad
08:30 Beetle crisis 08:55 Mas
sive speed: Armoured speed
09:20 Hooked on fishing:
Belly-boating for trout 09:45
Hooked on fishing: Piranha pur
suits 10:10 Ray Mears' world of
survival: Namibia 10:35 Foren
sic detectives: ME's casebook
11:30 Mission implausible
12:25 How it's made 12:55
Stunt junkies: Snowboard tow
in 13:20 Dirty jobs: Bio-diesel
man 14:15 Man made marvels
Asia: Korean express 15:10
American chopper: Space
shuttle tribute bike 16:05
American hotrod: '36 Roadster
17:00 Big, big bikes 18:00 How
it's made 18:30 Stunt junkies:
Jet ski double backflip 19:00
Mythbusters: Paper crossbow
20:00 Dirty jobs: Micro algae
man 21:00 Ultimate survival:
Everglades 22:00 Football hoo
ligans international: Italy 23:00
Biker build-off: Craig Whitford
vs Mike Long 00:00 Monster
moves: Mammoth mansions
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Air crash investigation:
Flight 21 is missing 13:00
Earth investigated: Stonehenge
14:00 Bible uncovered: Search
for Noah 15:00,15:30 Wild
chronicles 16:00 The snake
wranglers: From meerkats
to mambas 16:30 The Shak:
Farms 17:00 Crocodile
chronicles: Crocs and shocks
17:30 Michaela's wild chal
lenge 18:00 Earth investigated:
Superquakes 19:00 Mega-
structures: Super pipeline
20:00 I didn't know that 20:30
Seconds from disaster: Erup
tion on Montserrat 21:30 Earth
investigated: Close encounters
22:30 Megastructures: South
Pole station 23:30 Air crash
investigation: Collision over LA
TMF
09:00 De videotheek 11:00
Eeuwige hits 12:00 10 X Nelly
Furtado 13:00 De videotheek
15:00 Lene Alexandra serveert
15:30 Interactive chart 16:30
Reaction 17:30 Jeweeted
17:45 ClipKennis 18:30 Kaf
of koren 19:00 Eeuwige hits
20:00 Interactive chart 21:00
Jeweeted 21:15 TMF NL 23:00
De Dagrand 23:40 Nachtdienst
MTV
10:10 Breakfastclub MTV top
10 11:00 Top 11 at 11 12:00
Top 5 most wanted 12:30
Brand new 13:00 Top 2515:00
The Hills 15:30 Punk'd 15:55
Viva La Bam 16:20 Dismissed
16:45 Room Raiders 17:15
Rob Big 17:40 Pimp my ride
UK 18:05 Boiling points 18:35
Punk'd 19:00 Cribs 19:30 My
super sweet 16 20:00 Busta
move 20:25 The real world:
Sydney 20:50 Made 21:40 All
access 22:30 Wildboyz 22:55
MTV classic: Jackass 23:20
MTV classic: Making the video
23:45 Rockzone
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30
A la Di Stasio 09:00 Une
brique dans le ventre 09:25
Littoral 09:50 Un charter pour
les étoiles 10:45 Des chiffres
et des lettres 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place
12:00 TV5Monde l'info 12:05
Étapes gourmandes 12:30 Plus
belle la vie 13:00 Un gars, une
fille 13:30 Belgisch nieuws
14:00,14:55 La crim'16:00 C
com-<;@ 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Questions
a la une 18:00 Nieuws 18:25 Le
journal de l'éco 18:30 La carte
aux trésors 20:30 Frans nieuws
21:00 La béte du Gévaudan
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:40 La crim'
Eurosport
08:30 Youth only zone
09:00 Eurosport buzz 09:30
Autosport: FIA WTCC 10:30
Schansspringen 11:30,12:30
Biatlon 13:30,14:30 Snooker
18:00 Eurogoals flash 18:15
Wednesday selection 18:20
Paardensport 19:20 Riders club
19:25 Wednesday selection
guest 19:30 Golfclub 19:35
Open 60 20:05 Yacht club
20:10 Wednesday selection
20:15 Snooker 23:00 Fight
club
CNN
09:00 Business international
10:30 World sport 11:00 Larry
King 12:00 Business interna
tional 13:00 World news Asia
13:30 Talk Asia 14:30 World
sport 15:00 World news Asia
16:00 Your world today 20:30
World business today 21:00
World news Europe 21:30
World business today 22:00
World news Europe 22:30
World sport 23:00 Business
international 00:00 CNN today