gaat Silent Witness verder
Na een paar keer overgeven was het heel fascinerend.
Emilia Fox moest voor haar rol in Silent Witness een echte autopsie bijwonen
PZC Woensdag 19 september 2007 4 Z-
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:05 Hart van Ne
derland-Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 The bold and the
beautiful 09:00 Tele 6:
Tel sell 10:00 Show
nieuws - Vroege editie
10:35 De opvoedpolitie
voor dieren 11:05 Tele
6: Tel sell 12:05 Show-
master 14:05 Roseanne
14:30 Center of the uni
verse 15:00Treetz 16:35
The bold and the beau
tiful 17:05 The flying
doctors
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
07:00 Dagprogramme
ring 17:00 Everybody
loves Raymond 17:30
Ally McBeal
06:00 McLeod's daugh
ters 06:45 Safari 07:05
Suddenly Susan 07:35
Roseanne 08:10 Center
of the universe 08:40 Tel
sell 09:15 Ed 10:10 Tel
sell 10:40 Astro TV 11:35
Born2Cook 12:15 T rau-
ma centrum 12:45 Tel
sell 14:10 Cash Questi
on 14:50 Justice League
15:20 Disney Feest: The
buzz on Maggie 15:55
Providence 16:50 Sud
denly Susan 17:15 The
O.C
09:05 Wielen van de
bus 09:25 T ractor Tom
09:45 Bob de Bouwer
10:10 Koala Broertjes
10:30 Harry en zijn em
mer vol dinosaurussen
10.-5C Hamtaro 11:10 De
Drieling 11:30 Strawber
ry shortcake 11:55 Cap
tain Flamingo 12:05 Hor-
seland 12:30 DeTofu's
12:45 Spetter 12:55 Lek
ker buiten spelen 13:00
Team Galaxy 13:25 Mini
Marathon 15:05 Poké-
mon 15:25 Planet sketch
15:35 Bobobo 16:05 To
tally spies 16:20 Mega
Babies 16:55 Shuriken
School 17:20 Yin Yang
Yo 17:35 Kim Possible
o
o
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:05 Medisch cen
trum, realityserie
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:20 Dr. Phil, talkshow 18:10 Charmed, fantasy- 18:00 Politieachtervol-
serie gingen, serie re
portages
18:10 Two and a half
men, comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:50
De Pfaff's, do-
19:10 Oprah Winfrey
19:05 McLeod's daugh
19:05 Friends, comedy
land - Vroege
cusoap
show, talkshow
ters, dramaserie
serie
editie, nieuwspro
gramma
19:25 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
20:30
National lam
20:00 Een plek onder
20:00 Sex and the city,
20:00 Seinfeld, comedy
realityserie
poon's Presents
de zon, realityserie
komische dramase
serie
20:30 Hart in Aktie,
dorm daze, film
20:30 Jamie Oliver's
rie
20:30 NCIS, detectivese
amusement
komedie
Chef, kookpro-
20:30 Het Blok, amuse
rie
gramma
ment
21:30 De grote verbou
21:30 Bouwval gezocht, 21:35 Gordon Ramsay:
21:25 Criminal minds,
wing, amusement
woonprogramma
Hell's Kitchen,
misdaadserie
kookprogramma
22:30 Hart van Nederl.
22:15
Inferno 112, reali
22:30 As the world
22:35 Medical detecti
22:25 Profiler, misdaad
- Late editie, re-
tyserie
turns, soapserie
ves, misdaad
serie
portages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
22:45 Met grof geweld,
serie reportages
23:20 Ontsnapt aan de 23:15 De politie op je
dood, ware verha- hielen!, serie re
ien portages
23:40 European Poker
Tour Dublin, ver
slag
23:20 The nanny, come- 23:35 Law Order,
dyserie misdaadserie
23:50 4 in het land,
nieuwsprogramma
23:20 Alias, actieserie
00:15
Video vigilante
00:40
Teleshop 7
00:15
RTL Nieuws (h)
00:30
Sex and the city
00:20
The shield
00:50
Nachtprogram
00:41
TVkoopjes
00:25
RTL Weer (h)
(h)
01:15
Nachtprogram
mering: Solid
00:55
Nachtlounge
00:30
Een plek onder
01:05
Nachtprogram
mering
Gold
02:55
The hotspot
de zon (h)
mering: Relax TV
04:15
Hart van Neder
04:00
Nachtprogram
05:30
Astrotijd
01:00
Nachtprogram
04:00
Hart van Neder
land - Vroege
mering
mering
land - Late editie/
editie (h)
Shownieuws (h)
05:59
Jetix
ces aan de nimmer versagende fas
cinatie voor medische weetjes en
de dood bij de kijkers. Op de set lo
pen voortdurend forensisch des
kundigen rond om erop toe te
zien dat alle handelingen rond de
autopsietafel, waarop de angstig
realistisch ogende poppen moeten
worden ontleed, correct worden
uitgevoerd. Bovendien moeten alle
hoofdrolspelers van de serie de ul
tieme lakmoesproef ondergaan:
het bijwonen van een echte autop
sie. „Om je dood te schamen na
tuurlijk: je voelt je doodziek", zegt
Fox. „Maar eigenlijk is er niet zo
veel aan de hand. De artsen vertel
den er zoveel bij dat het na een
paar keer overgeven in feite heel
fascinerend was."
Silent Witness, KRO, Nederland 1, 21.20
uur
00
O
VO
O
vo
O
b
O
NI
Ni
Ni
O
NI
Ui
Z
n
09:00
Tekst-tv
18:00
Journaal
18:22
Zeeland nieuws
18:39
Doen!
18:41
Rienkriee mee de ster
ren
18:52
RegioNed
19:00
Herhalingen
Emilia Fox maakt vanavond als Nikkie Alexander (rechts) haar entree in de
detective-serie Silent Witness. foto GPD
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Dierendokters. 14:30
Thuis. 15:00 The Saint. 15:50
Sporza: Wielrennen - De Ronde
van Spanje. 18:00 Het journaal.
18:10 De rode loper. 18:35
Blokken. 19:00 Het journaal.
19:40 Man bijt hond. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:10
Het weer. 20:15 Thuis. 20:45
Van Speijk. 21:35 Het leven
zoals het is: Spoedgevallen.
22:05 10 jaar Man bijt hond.
23:00 Het journaal laat. 23:21
Winstverdeling joker en lotto.
23:22 KENO-uitslagen. 23:23
Het weer. 23:30 'Allo 'allo!.
23:55 De rode loper. 00:15
Man bijt hond.
België 2
08:55 Terzake. 09:30 Zomer-
beelden. 14:00 Samson
Gert. 14:25 Lazytown. 14:50
Zoë Kezako. 15:05 Doug in
het Disney festival. 15:30
Disney festival. 15:55 Junior
Eurosong 2007.17:05 Doug in
het Disney festival. 17:30 Zoé
Kezako. 17:45 Go IV. 17:55
Spring. 18:05 Karrewiet. 18:15
Spring. 18:30 W817.18:45
Carl2.19:10 Degrassi: The next
generation. 19:35 Karrewiet.
19:45 Space goofs. 20:00
Terzake. 20:50 Monster's ball.
22:40 Congo river.
RTBF1
07:00 Doorlopende herha
ling. 08:35 Line brique dans
le ventre. 09:05 La clef des
champs. 09:55 Le mariage de
mon meilleurMari. 11:35 Une
maman formidable. 12:00 Ta
ble des terroirs. 12:05 Les feux
de I'amour. 12:50 Nieuwsover
zicht en weerbericht. 12:55
Questions d'argent. 13:00
Nieuws. 13:35 Weerbericht.
13:40Télétourisme. 13:50
Derrick. 14:55 Jack Brouwn et
la malédiction de la couronne.
16:35 Incantesimo. 17:35
Questions d'argent. 17:40
Arabesque. 18:25 Airde
familie. 18:30 Le 6 minutes.
18:35 Weerbericht. 18:45 Au
quotidien. 19:25 Weerbericht.
19:30 Nieuws en weerbericht.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:10 Weerbericht. 20:15
Questions a La Une. 21:25
C'est la vie en plus. 23:15
Joker- en lotto-uitslagen. 23:17
Questions d'argent. 23:20
M'siri. Trois coups de feu pour
le katanga. 00:20 Cinquante
degrés nord.
RTBF2
07:05 Tout-petits. 07:15 lei
blabla.08:10 Di-gata.08:30
Dessins animés. 09:00 Niouzz.
09:10 Tekenfilms. 10:00 Hep
taxi!. 10:35 Noms de dieux: Pie
Tshibanda. 11:35 Plus belle la
vie. 12:05 Toute une histoire.
13:00 Tout-petits. 13:20 Te
kenfilms. 14:30 Wielrennen:
Grand Prix van Wallonië. 17:15
Marsupilami. 17:35 Niouzz.
17:45 Air de familie. 17:50
Toute une histoire. 18:55 Plus
belle la vie. 19:25 Une maman
formidable. 20:00 Un gars, une
fille. 20:10 Beursberichten.
20:15 Tragédie en direct.
21:55 Medical detectives.
22:15 Airde familie. 22:20
KENO-uitslagen. 22:25 Weer
bericht. 22:30 Le 12 minutes.
22:45 Beursberichten. 22:50
Screen. 23:40 Le mouvement
en marche. 00:10 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Animal
24/7.11:00 Homes under the
hammer. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 To buy or
not to buy. 12:45 Hard sell.
13:10 Nieuws en weerbericht.
13:15 Cash in the attic. 14:00
Nieuws en weerbericht. 14:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 14:40 Neighbours. 15:05
Doctors. 15:35 Murder, she
wrote. 16:20 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 16:25
Lazytown. 16:50 Bear behaving
badly. 17:10 Shaun the sheep.
17:30 SMart. 18:00 Escape
from Scorpion Island. 18:25
Newsround. 18:35 Neighbours.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 19:55 Party
conference broadcast Liberal
Democrats. 20:00 The One
show. 20:30 Inside out. 21:00
DIY SOS. 21:30 Rogue traders.
22:00 Traffic cops. 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 The Natio
nal Lottery draws. 23:40 The
mothman prophecies.
BBC 2
07:00 Balamory. 07:20 Big
cook little cook. 07:40 Boogie
Beebies. 08:00 Arthur. 08:25
Newsround. 08:30 Escape from
Scorpion Island. 09:00 Prank
patrol. 09:30 Mama Mirabelle's
home movies. 09:45 Come
outside. 10:00 64 Zoo Lane.
10:15 Boo!. 10:30 The Koala
brothers. 10:45 Nina and the
Neurons. 11:00 Jackanory ju
nior. 11:15 Postman Pat. 11:30
Coast. 11:40 Wildlife on Two.
12:10 Churchill's bodyguard.
13:00 The daily politics con
ference special. 14:00 Animal
park. 14:30 Working lunch.
15:00 Lifeline. 15:10 Escape
to the country. 16:10 Open
gardens. 16:40 Flog it!. 17:25
Ready steady cook. 18:10 Iden
tity. 18:55 Party conference
broadcast: Liberal Democrats.
19:00 Eggheads. 19:30 Take
on the takeaway. 20:00 Crisis
on Jimmy's farm. 21:00 The
restaurant. 22:00 Heroes.
22:45 Heroes unmasked. 23:00
Never mind the Buzzcocks.
23:30 Newsnight. 00:20 Today
at conference.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Brisant. 10:25 Der Dicke.
11:15 In aller Freundschaft.
12:00 Tagesschau um zwölf.
12:15 ARD-Buffet. 13:00 ARD-
Mittagsmagazin. 14:00 Tages
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Leopard, Seebar Co. 17:00
Tagesschau um fünf. 17:15
Brisant. 17:47 Tagesschau.
17:55 ARD vor acht. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Der FilmMittwoch im
Ersten: Die Frau am Ende der
StralSe. 21:45 ARD-exclusiv.
22:15 Tagesthemen. 22:43 Das
Wetter im Ersten. 22:45 Lost
Children. 23:45 Politik. Macht.
Sucht.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Gliick. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 Tages
schau um zwölf. 12:15 dreh-
scheibe Deutschland. 13:00
Mittagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 S.O.S.
Tierbabys. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ruhrpott-Schnauzen.
16:00 heute-in Europa. 16:15
Wege zum Gliick. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Leipzig. 18:50 LOTTO
Ziehung am Mittwoch. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Die Rettungsflieger.
20:15 DerStaatsanwalt. 21:15
ZDF.reporter. 21:45 heute-
journal. 22:12 Weerbericht.
22:15 Abenteuer Wissen.
22:45 Johannes B. Kerner.
23:50 heute nacht. 00:05
Kennwort Kino: Das Geheimnis
von Yella.
Discovery
07:40 Future weapons: Maxi
mum impact. 08:30 The road
to Le Mans. 08:55 Massive
speed: Two wheel goods. 09:20
The compleat angler. 09:45
Fast ships. 10:35 The blasters.
11:30 Kings of construction:
Jet blue terminal. 12:25 How
it's made. 12:55 Stunt junkies:
Kiteboard island leap. 13:20
Extreme machines: Underwa
ter machines - Submarines.
14:15 Forensic detectives:
Undaunted. 15:10 Future
weapons: Maximum impact.
16:05 Scrappy races. 17:00 The
compleat angler. 17:30 Engi
neering the World Rally: Swe
den - Heaven and hell. 18:30
Stunt junkies: Skateboard
vertical record. 19:00 American
chopper: POW/MIA. 20:00
Mythbusters: Bullets fired up.
21:00 Mission implausible.
22:00 Stuntdawgs. 22:30 The
indestructibles. 23:00 Rides:
Mail order hotrods. 00:00 FBI
files: Atlanta prison riot
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth investigated:
Stonehenge. 13:00 Crash
scene investigation: Runaway
train. 14:00 Warplanes: The
age of stealth. 15:00 Built for
the kill: Forest. 16:00 AAp
Co. 16:30 Hayden Turner's
wildlife challenge: Flamingoes.
17:00 Get outta town: Sydney.
17:30 Let's get inventin. 18:00
The sea hunters: Force Z. 19:00
Earth investigated: Angry skies.
20:001 didn't know that. 20:30
Crash science: Automobiles.
21:30 Earth investigated: Death
of the sun. 22:30 Megafac-
tories: Apache helicopters.
23:30 Mad labs. 00:00 The sea
hunters: Force Z.
TMF
08:00 Moviefacts. 08:05 Hits
Headlines. 09:00 Movie-
facts. 09:05 De videotheek.
10:00 Scream tv. 10:05 De
videotheek. 11:00 Eeuwige
hits. 12:00 10 X Simon Webbe.
13:00 Moviefacts. 13:05 De
videotheek. 14:00 Moviefacts.
14:05 De videotheek. 14:30
Zing jezelf een TMF Award.
15:00 Ellen ten Damme
serveert. 15:30 Interactive
chart. 16:25 Scream tv. 16:30
Reaction. 17:30 Ted TV. 17:45
ClipKennis. 18:30 Kaf of koren.
19:00 Moviefacts. 19:05 Eeu
wige hits. 20:00 Moviefacts.
20:05 Interactive chart. 20:55
Scream tv. 21:00 Ted TV. 21:15
TMF NL. 22:00 Moviefacts.
22:05 TMF NL. 23:00 De Dag-
rand. 23:40 Nachtdienst. 00:00
Moviefacts. 00:05 Nachtdienst.
MTV
09:05 Breakfast club MTV top
10.09:55 Brand new. 10:45
Top 5 most wanted. 11:10 Top
11 at 1112:00 Brand new.
12:50 Top 25.14:35 Degrassi.
15:00 Delta state. 15:30 TBC.
15:55 The real world: Denver.
16:20 Dismissed. 16:45 Can't
get a date. 17:15 Boiling points.
17:40 Southpark. 18:05 6Pack.
18:35 Punk'd. 19:00 Pimp my
ride. 19:30 Hogan knows best.
19:55 Scarred. 20:25 My super
sweet 16.20:50 Made. 21:40
All access. 22:30 6Pack. 22:55
Tom Green show. 23:20 Beavis
Butthead. 23:45 Rockzone. t
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
A la Di Stasio. 09:00 Une brique
dans le ventre. 09:25 Littoral.
10:00 L'Estaque en choeur.
10:50 Des chiffres et des
lettres. 11:15 Tout Ie monde
veut prendre sa place. 12:00
TV5Monde I'info. 12:05 Étapes
gourmandes. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Pure laine. 13:30
Belgisch nieuws. 14:05 Petits
meurtres en familie. 16:05
Coeur océan. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00
Questions a la une. 18:00
Nieuws. 18:20 Le journal de
l'éco. 18:30 La carte aux tré-
sors. 20:30 Frans nieuws. 21:00
Un petit garqon silencieux.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:45 La crim'.
Eurosport
08:30 Extreme sports: YOZ.
09:00 Wielrennen: Ronde van
Spanje. 09:30 Gewichtheffen.
11:30 Voetbal: WK vrouwen.
13:00 Gewichtheffen. 14:00
Voetbal: WK vrouwen. 16:00
Wielrennen: Ronde van
Spanje. 17:30 Gewichtheffen.
18:00 Eurogoals flash. 18:15
Test drive. 19:00 Wednesday
selection. 19:05,20:05 Paar
densport. 21:35 Riders club.
21:40 Wednesday selection
guest. 21:45,22:45 Golf. 23:15
Golfclub. 23:20 Zeilen. 23:50
Yacht club. 23:55 Wednesday
selection. 00:00 WATTS. 00:15-
Test drive.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna- m
tional. 00:00 CNN today.