van Götzen is heel herkenbaar aan,°°r Slapen in doos Uitgeslapen? gratis N-Beveland zoekt burgemeester Hastens 7^ W PZC Maandag 10 September 2007 15 middelburg - De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag rond t.oo uur op de Markt in Mid delburg een 16-jarige jongen uit Ar- nemuiden aangehouden. Hij had een 19-jarige Vlissinger in het ge zicht gestompt. Wat de aanleiding hiervoor was, is niet bekend. De jongen is meegenomen naar het bureau en mocht na verhoor naar huis. Jongens bedreigen en slaan leeftijdsgenoot middelburg - De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 1.00 uur drie jongens aange houden op de Londensekaai in Middelburg. De drie, afkomstig uit Middelburg en Roosendaal en 15 en 16 jaar oud, hadden vrijdagavond een 15-jarige jongen uit Middelburg in de Landluststraat geslagen en ge schopt en hem gedreigd neer te zullen steken. 1 11 1 1 Politie houdt jongen Man aangehouden voor brand in bushokje domburg - Een 25-jarige man uit Valkenswaard is in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 3.00 uur aangehouden, omdat hij in een bushokje op de Singel in Dom burg een baal hooi in brand had gestoken. De brandweer moest er aan te pas komen om het vuur te blussen. wissenkerke - Een verbinder en een coördinator, die zorgzaam, toe gankelijk, begrijpend, ordelijk en betrouwbaar is. Wie zich hierin herkent, moet maar eens een gooi doen naar het burgemeesterschap van Noord-Beveland, want naar zo iemand wordt gezocht. Dat staat in de concept-profiel schets voor de nieuwe eerste bur ger. Hij of zij wordt de opvolger van C. van Liere, die per 1 januari vervroegd uittreedt. Leeftijd speelt kennelijk geen rol, want daar wordt in de stukken met geen woord over gerept. Tot 30 september aekmatras IJw voordeel kan oplopen tot l.soo k Vraag naar de voorwaarden. Hastens Mega Store Breda Ettensebaan 17a (naast Kids Factory) Breda Info: 0900 - 225 0 225 Fulfilling dreams since 1852 Jeugd brengt nacht door onder karton voor goede doel. door Luc Oggel wolphaartsdijk - Nog enigszins slaperig kijken de 23 jongeren uit hun ogen, zondagochtend op Cam ping Veerse Meer in Wolphaarts- dijk. Nee, slapen in een kartonnen doos is niet bepaald het comforta belste wat er is. Maar ze kunnen zich nu wel beter inleven in de straatkinderen in Bolivia, voor wie dat dagelijkse kost is. De Protestantse Gemeente Wolp- haartsdijk wilde iets bijzonders doen om het nieuwe kerkelijk jaar in te luiden. Dat werd een 'Nacht zonder Dak', waarmee het project Straatkinderen in Bolivia van de christelijke hulporganisatie Tear wordt ondersteund. De deelne mende kinderen, tussen de 12 en 17 jaar, hebben zich laten sponso ren om een nacht in een karton nen doos door te brengen. Cam ping Veerse Meer had een plek ter beschikking gesteld waar het kar tonnen dorp kon worden opge bouwd. Het ziet er zondagochtend behoor lijk authentiek uit, en eigenlijk ook wel gezellig. Er brandt een vuurkorf en menigeen doet zich te goed aan een eierkoek of krente- bol. De meeste 'daklozen' hebben een korte nacht gehad, want een beetje keten kon niet uitblijven. „Ik heb wel last van mijn rug", zegt Henk Binnekamp (13). Niet gek, een matras gebruiken was uit den boze. Ook Diana Francke (13) kan zich na de letterlijk gebroken nacht ('onze doos stortte in') be ter voorstellen wat straatkinderen in Bolivia doormaken. „We had den wel een slaapzak, dus dat is nog best luxe. Maar het was toch best koud." Met de actie 'Nacht zonder dak' is een bedrag van 1684,80 euro ingezameld. Het geld is inmiddels aan Tear overhandigd. Nog 6 dagen te gaan! Media Markt Middelburg is 2 jaar en dat vieren we! Voor elke €100 die u besteedt, krijgt u er 10 van ons cadeau! "mdWSHCÏM PAMC$ tfCfl&N KAP SALON Het pand van kapper Morsheim in de Paul Krugerstraat is één van de vele gebouwen die architect Piet Götzen Vlissingen heeft nagelaten. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 15