rï lm familieberichten h.jobse t 36 I Zaterdag 8 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl 7 september 2007 Hoera, wij hebben er een zoontje en broertje bij Leo-Roger We noemen hem Lewis Carlo, Kate en Cailyn Goormachtig 73 JunetionJane WA 9/3 JN St. Helens Engeland Op 22 september hopen onze (groot)ouders Izaak Meeuwse en Sanny Meeuwse-Moerdijk Hun 60-jarig huwelijk te vieren. Er is gelegenheid tot feliciteren tijdens een receptie die gehouden zal worden van 15.00 uur tot 17.00 uur in Restaurant/Paviljoen "De Meerkoet", Schelphoekweg 3, Wolphaartsdijk. Rinus en Ineke Meeuwse Petra en Martin Marco Cadeautip: Keetenstraat 14456 BH Lewedorp Enige en algemene kennisgeving Een bijzonder mens heeft deze aarde verlaten. Te vroeg is overleden onze lieve moeder Martha Agnes Geleijn Ma is tot het laatste moment vol humor en wilskracht geweest. Je was een kadootje. Vlissingen, t Middelburg, 14 augustus 1938 6 september 2007 Borssele: Angelo en Elvira Correspondentieadres: Zuidstraat 7 4454 BE Borssele Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Martha op dinsdag 11 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 2 te Middelburg. Aansluitend zullen we haar gedenken. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging van de Palliatieve afdeling van 't Gasthuis. uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl "Ster\>en na een langen goed le\>en is niet droevig" Op donderdagmorgen is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Catharina Dourlein Sinds 1983 weduwe van Cornelis Marinus van der Kuijl Zij mocht 98 jaar worden. Roosendaal: Evert in herinneringen Ans Vlissingen: Piet en Lea High Shincliffe (G.B.): Jenneke en Jim Scharendijke: Lia en Gerard Goes: Theo en Ria Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 6 september 2007 Correspondentieadres: Lia van de Wiel-van der Kuijl Baken 12 4322 AE Scharendijke De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij bedanken het personeel van Ter Reede en Weyevliet voor de liefdevolle aandacht en zorg. Geheel onverwacht werd uit ons midden weggenomen onze moeder, schoonmoeder en oma Fransina Aberdina Kuijper Ouwerkerk, 14 juli 1923 t Kapelle, 7 september 2007 - 84 jaar- Breskens: Peter Verhage en Ina Luteijn Oostburg: Carien Bolijn-Hertzberger Rudy Nicole Claudia Correspondentieadres: Boeg 114511 KA Breskens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 september van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1Ate Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 12 september om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamervan het crematorium. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, gaarne deze advertentie als zodanig te beschouwen. De bomen hebben wortels, maar mensen moeten verdergaan. Veel te jong, nog zo vol plannen... Dat zo'n groot hart het ineens niet meer doet. Liesbeth Lamper 's-Heer Arendskerke, Amsterdam, 26 januari 1956 6 september 2007 Partneren maatje van: Ben Baasje van: Perro Dochter van: Jaap en Marie Zus van: Ineten Jan Wilma en Jan Jacqueline en Jan Andréen Marieke Tante van: Katinkaen Bart Michiel en Kim Sem Correspondentieadres: Landweg 14 4458 BD 's-Heer Arendskerke Op maandag 10 september is er gelegenheid tot afscheid nemen van 19.00 tot 20.00 uur in de rouwkamer van het rouwcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. We komen met alle familie, vrienden en bekenden samen op dinsdag 11 september om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Naafloop willen we, in de stijl van Liesbeth, met een hapje en een drankje, samen met u in de condoleanceruimte van het crematorium van 1 7.00 tot 19.00 uur, de middag afsluiten. - Liesbeth houdt van bloemen - Liesbeth is overleden, daarom is Bladzij 13 gesloten Marea Uitvaartbegeleiding L.nm Marianne van de Graaf Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande Tel. 06 40 79 65 13. Fax. 0118 56 39 31 info@marea-uitvaart.nl www.marea-uitvaart.nl zv het is zo stil in mij ik heb nergens woorden voor het is zo stil in mij en de wereld draait maar door Lieve Lies jouw hart was zo groot daar pasten heel veel mensen in nu klopt het niet meer dat van mij wel en dat doet zo'n zeer want jij zit daar in Jacqueline Liesbeth Plotseling is het boek uiten een lieve vriendin is niet meer. We gaan je heel erg missen in de St. Jacobstraat. We wensen Ben en de familie van Liesbeth veel sterkte met dit onverwacht grote verlies. Galeriel 900 Pier, Thinka, Charlotte en Persijn Iedere morgen half acht, behalve als het regende, Liesbeth en Perro Vera en Tobias een lekkere lange wandeling Wij missen het nu al en wij wensen Ben en de familie Lampei'heel veel sterkte toe. Lieve Liesbeth we dachten jaren voor ons te hebben samen met jou, Ben en Perro Wat zullen we je missen Charles en Zaida Sirnón, Nathalia Ab en Florence Zinzi, Ran "Nuestras vidas son los rfos que van a dar en la mar, qu'esel moFir" - Jorge Manrique Lieve Liesbeth Wat zullen we je missen. de Leesgroep Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die je achterliet. Met veel verdriet, maar vol bewondering en respect voor zijn vechtlust en doorzettingsvermogen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zoon, broer en oom Auk de Maat Auk Augustinus Julian 22 mei 1973 6 september 2007 Hulst: Arnold en Ria de Maat-Ferket Breda: Geraldine en Arjan Steltenpool-de Maat Joëlle, Frederique en Michelle Eindhoven: Evert en Ellen de Maat-Schaart bavida Corr.adres: Steensedijk 100A, 4561GP Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 12 september om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst. Aansluitend zullen we Auk naar zijn laatste rustplaats brengen naast zijn oma en opa Ferket op de begraaf plaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Hof van Vlaanderen", Vismarkt 3 te Hulst. Auk is thuis, Steensedijk 100A te Hulst. Lieve Auk Niet alles is voorbij Je blijft bij ons door wie je was en wat je zei Tante Arno In verband met het overlijden van Auk, is onze zaak aanstaande woensdag 12 september 2007 gesloten Natuursteenbedrijf Ferket en de Maat BV Steensedijk 100 4561 GP Hulst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50