het ook allemaal niet meer
'Ga je de hond begraven, heb je nog gebakkelei ook.'
o
o
Danny de Munk in zijn docusoap Danny en Jenny de Munk
PZC Vrijdag 17 augustus 2007 j 47
m
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:05 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 The bold and the
beautiful 09:00 Tele 6:
fel sell 10:00 Show
nieuws - Vroege editie
(0:30 Newlyweds 10:55
Iele 6: Tel sell 11:55
Cash Planet 13:55 Mc-
Cloud 15:00 Big Money
16:30 The bold and the
beautiful 17:05 The Cos-
byshow 17:30 The flying
loctors
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop7:Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 Delft blauw 10:40
RTL Z Nieuws 14:20
Delft blauw 14:40 RTL
Z Nieuws 16:20 This is
golf business 16:40 RTL
Z Nieuws
06:00 Judging Amy 06:45
Safari 07:05 Suddenly
Susan 07:35 Roseanne
08:15 The war at home
08:40 Tel sell 09:15 Ed
10:15 Tel sell 10:45 As
tro TV 11:40 Born2Cook
12:20 Medisch centrum
12:50 Tel sell 13:50 Hap
py Hour 14:50 8 sim
ple rules 15:25 Disney
Feest: The emperor's
new school 15:50 Provi
dence 16:45 Suddenly
Susan 17:15The O.C
mssm
09:40 Yin Yang Yo 10:20
Totally Spies 11:10 Team
Calaxy11:50DeTofu's
12:15 Shuriken School
12:35 What's with Andy
13:00 Horseland 13:20
DeTofu's13:35Carl2
14:25 Pokémon 15:10
Shaman King 15:35 Ja
cob Dubbel 16:00 Mega
Babies 16:25 Team Ga
laxy 16:50 Shuriken
School17:15YinYang
Yo 17:35 Totally Spies
06:00 Tien Text 06:59
DIT IS DEPROGRAM
MERING VAN RTL8!
(AFHANKELIJK VAN
UITSPRAAK NMA)
07:00 Teleshop 810:15
4x Blauw 10:45 There's
no business like show-
business 11:10 Life with
Bonnie 11:35 De bruiloft
van Evert Saskia 12:00
Live Shop 14:00 Desire
14:50 Postcode Loterij:
Deal or no deal 15:00 In
teractieve dag televisie
16:20 There's no busi
ness like showbusiness
16:45 Life with Bonnie
17:00 Everybody loves
Raymond 17:10 Desire
17:30 Ally McBeal
O
18:25 So you wannabe
18:00
The A-Team, ac
18:05 Charmed, fantasy- 18:00
South Park, ani
18:00
De leukste thuis-
a popstar: De af
tieserie
serie
matieserie
video's, amuse
trap, special
18:55
Law order, ad-
18:55
The Simpsons,
ment
vocatenserie
animatieserie
18:20
18:55
Dr. Phil, talkshow
De bruiloft van
Cer Greet,
amusement
19:00 Shark tale, komi
19:50
'Allo 'allo!, come
19:00 Judging Amy, dra- 19:50
Brainiac, weten
19:10
Oprah Winfrey
sche animatie
dyserie
maserie
schap
show, talkshow
19:25
Postcode Loterij:
Deal or no deal,
spelshow
20:30 So you wannabe 20:30 Eredivisie live: 20:00 Sex and the city,
a popstar, talen- SC Heerenveen - komische dramase-
tenjacht Willem II, livever- rie
slag 20:30 Nick of time,
thriller
20:25 Wegmisbruikers, 20:00 Een plek onder
verkeersprogram- de zon, realityserie
ma 20:30 Kate Leopold,
filmkomedie
21:25 Top Gear, auto
magazine
22:30 Hart van Nederl.
22:30 The replacement, 22:15
Primal fear, thril
22:30 De grote beurt,
22:25
De wedstrijden;
- Late editie/re
thriller
ler-misdaadfilm
automakeover-
samenvatting
portages
show
22:35
As the world
22:45 Piets weerbe
turns, soapserie
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws-
Lateeditie
23:20 3000 Miles to
23:30 Sexcetera, serie
23:25
The nanny, komi
Graceland, actie-/
reportages
sche serie
misdaadfilm
23:30
23:50
De Gouden Kooi,
realityprogramma
4 in het land,
nieuwsprogramma
01:40 Nachtprogram
00:20 Cops
00:30
Sex and the city
00:00 Nachtprogram
00:00
Interactief poker
mering: Money
00:49 Teleshop 7
(h)
mering
spelprogramma
Club
00:50 2Babes
01:00
Nachtprogram
00:05 Jordan Peter:
00:15
Een plek onder
01:30 Nachtlounge
mering: Relax TV
Jordan and Peter
de zon
03:00 The hotspot
laid bare
00:20
World Poker
05:59 Jetix
03:15
Tour
Interactief poker
00
O
to
O
O
ro
O
O
KJ
O
KJ
KJ
KJ
Ui
n
'moet dat nou'. Het gezin De
Munk leidt bij voorkeur een rus
tig, onopvallend leventje op de
achtergrond, zegt de zanger. Maar
gezien zijn 25-jarig jubileum als ar
tiest en de manier waarop de do
cusoap gemaakt is voelde het goed
aan: als een soort document van
zijn leven. Volgens Danny is de ca
mera in huis voor Jenny en zijn
kinderen erg wennen. De opna
mes zijn ook nog niet afgelopen,
want de AVRO wil graag opnames
maken van de première-avond van
de musical Ciske de Rat. Vanavond
zit het gezin De Munk op de bank
om het resultaat te bekijken. Maar
daarna hoeft Danny niet langer
met zijn hond Haddock een straat
je om. „Daar baal ik heel erg van."
Danny Jenny de Munk, Nederland
1,21.30 uur.
IjOVERIGE 15®
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 De zeeuw van Vlaande
ren
18:53 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
Jenny en Danny de Munk zijn vanaf vanavond te zien in hun eigen do
cusoap op Nederland 1. foto Nick van Ormondt
België 1
09:00 Donna op één. 12:10 De
rode loper. 12:30 Vriend of vij
and. 13:00 Het journaal. 13:25
Het weer. 13:30 1000 Zonnen
garnalen. 13:55 Thuis.
14:25 Dierendokters. 15:00
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Duitsland. 17:00 Vrolijk
Vlaanderen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:30 Vriend of vij
and. 19:00 Het journaal. 19:30
1000 Zonnen garnalen.
19:50 Het weer. 19:55 F.C. de
Kampioenen. 20:25 Bringing
down the house. 22:10 De
bovenste plank. 22:40 Studio
123:25 Het journaal laat.
23:46 KENO-uitslagen. 23:47
Euro millions-uitslagen. 23:48
Het weer. 23:55 Missing.
België 2
07:00 Symfollies. 07:05
Hopla. 07:10 Bumba. 07:15
Circus Hocus Pocus. 07:20 Het
zandkasteel. 07:35 Draakje.
07:40 Tweenies. 08:00 Samson
Gert. 08:25 Lazytown. 08:50
Go IV. 09:00 De Smurfen.
09:25 Miss BG. 09:40 101
dalmatiërs in het Disney
festival. 10:05 De hopeloze
heks. 10:30 De drie vrienden
en Jerry. 10:40 De avonturen
van Kuifje. 11:05 Filmfabriek:
Het dappere broodroostertje.
12:30 Foreign exchange. 12:55
Disney classic cartoons. 13:05
Zomerbeelden. 15:30 Hopla.
15:35 Musti. 15:40 Bumba.
15:45 Draakje. 15:50 Het zand
kasteel. 16:05 Piet Piraat. 16:10
Tweenies. 16:30 Samson
Gert. 16:55 De Smurfen. 17:20
101 dalmatiërs in het Disney
festival. 17:45 Miss BG. 18:00
Go IV. 18:10 Spring. 18:35
W817.18:50 Carl2.19:10
Degrassi: The next generation.
19:35 Third rock from the sun.
20:00 Terzake zomer. 20:50 De
evenaar. 21:50 De canvascrack.
22:25 Carrie and Barry. 22:55
Four rooms.
RTBF1
07:00 Doorlopende herha
ling. 09:10 Les carnets du
bourlingueur. 10:05 Jusqu'a ce
que la mort nous sépare. 11:35
Une maman formidable. 12:05
Les feux de l'amour. 12:50
Nieuws en weerbericht. 12:52
Strandweerbericht. 12:55
Questions d'argent. 13:00
Nieuws en weerbericht. 13:40
Télétourisme. 13:50 Derrick.
14:50 Maigret: Maigretse dé-
fend. 16:25 Incantesimo. 17:20
Questions d'argent. 17:25
Arabesque. 18:20 Un gars,
une fille. 18:30 Le 6 minutes.
18:38 Weerbericht. 18:45 Au
quotidien. 19:20 Strandweer-
bericht. 19:23 Weerbericht.
19:30 Nieuws en weerbericht.
20:15 Y-a-t-il un flic pour sau-
ver la reine?. 21:45 lies était...
une fois: L'Atlantique. 22:40
Euro millions - trekking. 22:50
Studio 123:30 Jardins et
loisirs d'été. 23:50 Questions
d'argent. 00:00 Le beau vélo de
Ravel. 00:25 Weerbericht en
beursberichten.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 15:25
Paroles d'ados: Parle avec
moi. 15:50 Plus belle la vie.
16:20,16:45 Friends. 17:10,
17:35 Moesha. 18:00 Toute
une histoire. 18:55 Plus belle
la vie. 19:30 Nieuws. 20:00
Beursberichten. 20:10,20:55,
21:30 Boston justice. 22:15
Un gars, une fille. 22:25 Le 12
minutes. 22:45 Beursberichten.
22:50 Hep taxi. 23:25 D6bels:
Summerlive.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 To buy
or not to buy. 11:00 Homes
under the hammer. 11:55
Nieuws en weerbericht. 12:00
Escape to the country. 12:30
Car booty. 13:10 Nieuws en
weerbericht. 13:15 Cash in the
attic. 14:00 Nieuws en weerbe
richt. 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 14:40 Neigh
bours. 15:05 Doctors. 15:35 All
Saints. 16:20 Nieuws, regionaal
nieuws én weerbericht. 16:25
Maya and Miguel. 16:50 Skunk
Fu. 17:05 Desperados. 17:30
The story of Tracy Beaker.
18:00 Only in America. 18:25
Newsround. 18:35 Neighbours.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws. 20:00
The One show. 20:30 Real men
see the light. 21:00 EastEnders.
21:30 DIY SOS. 22:00 Ultimate
rock climbing. 23:00 Nieuws,
regionaal nieuws en weerbe
richt. 23:35 Would I lie to you?.
00:05 Muriel's wedding.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 The
story makers. 07:35 Balamory.
08:00 Nina and the Neurons.
08:15 Charlie and Lola. 08:30
In the night garden. 09:00 Do
something different. 09:45
Mona the vampire. 09:55 Bring
it on. 10:20 Time warp trio.
10:45 Really wild show. 11:15
Whizz whizz bang bang. 11:35
Even Stevens. 12:00 Danger-
mouse. 12:20 Top cat. 12:45
The Munsters. 13:10 A star
is born. 15:45 Escape to the
country. 16:45 Flog it!. 17:30
Ready steady cook. 18:15 The
weakest link. 19:00 Eggheads.
19:30 Kitchen criminals. 20:00
Diving with dolphins. 20:30
The gardener's year. 21:00
Gardeners' world special.
22:00 Ganges: River of life.
22:50 When auntie went East.
23:00 Grumpy old women.
23:30 Newsnight. 00:00 The
Edinburgh show.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Brisant. 10:15 Elvis Presley
- 30. Todestag (16.8.): Ein Som-
mer in Florida. 12:00 heute
mittag. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Sportschau live: Wielrennen
- Ronde van Duitsland. 17:00
Tagesschau urn fünf. 17:15
Brisant. 17:47 Tagesschau.
17:55 ARD vor acht. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Alles Glück dieser Erde.
21:45 Tatort: Scheherazade.
23:15 Tagesthemen. 23:28
Das Wetter im Ersten. 23:30
Delphinsommer.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute - in
Deutschland. 14:15 Camper
Co. 15:00 heute - Sport. 15:15
Ostsee-Schnauzen. 16:00
heute - in Europa. 16:15 Wege
zum Glück. 17:00 heute - Wet
ter. 17:15 ZDF SPORTextra:
Paardensport. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Wildes Herz Afrika. 20:15 Der
Ermittler. 21:15 Der letzte
Zeuge. 22:00 heute-journal.
22:25 Politbarometer. 22:34
Weerbericht. 22:35 aspekte.
23:05 Kerner kocht. 00:10
heute nacht. 00:20 Veronica
Mars.
Discovery
07:00 Building the biggest:
World's largest undersea pipes.
08:00,08:30 Wheeler dealers:
Mini. 09:00 Vis vang. 09:30
How it's made. 10:00 Junkyard
wars: Beach rescue racers.
11:00 Extreme engineering:
City in a pyramid. 12:00 How
it's made. 12:30 Stunt junkies:
Barge to barge backflip. 13:00
Krakatoa. 14:00 FBI files:
Dangerouw takedown. 15:00
Building the biggest: World's
largest undersea pipes. 16:00
American hotrod: '59 Chevy
low rider. 17:00 Vis vang.
17:30 British biker build-off.
18:00 5th gear. 18:30 Stunt
junkies: Step up world record.
19:00 American chopper:
Make a wish bike. 20:00
Mythbusters: Killer tissue box.
21:00 Ultimate biker challenge:
France. 21:30 Mean machines:
The transatlantic challenge:
4x4s. 22:00 American hotrod:
'61 Bubbletop. 23:00 Rides:
Driven. 00:00 Sex sense: Baring
it all.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth investigated:
Shark attacks. 13:00 Air crash
investigation: Attack over Ba
ghdad. 14:00 Ultimate disaster:
Tornado. 15:00 Hunter hunted:
Black death. 16:00 Dogs with
jobs: Gindy, Chipper and
Hope. 16:30 Hayden Turner's
wildlife challenge: Horseshoe
crabs. 17:00 Totally wild.
17:30 Chimp diaries. 18:00
Megastructures: Ultimate oil
rigs. 19:00 Earth investigated:
Telepathy. 20:00 Seconds from
death. Death at the airshow.
20:30 Air crash investigation:
Out of control. 21:30 Seconds
from disaster: Chicago flight
19122:30 Air crash investiga
tion: Crash on the mountain.
23:30 More amazing mo
ments. 00:00 Megastructures:
Ultimate oil rigs.
TMF
08:00 Moviefacts. 08:05 Hits
Headlines. 09:00 Moviefacts.
09:05 De videotheek. 10:00
Reaction. 11:00,11:30 Wakker
worden met Valerio. 12:00 10
X Fatboy Slim. 13:00 Movie
facts. 13:05 De videotheek.
14:00 Moviefacts. 14:05 De vi
deotheek. 15:00 De Jeugd van
Tegenwoordig serveert. 15:30
Interactive chart. 16:30 10 X
Alicia Keys. 17:30 ClipKennis.
18:30 Kaf of koren. 19:00
Moviefacts. 19:05 Eeuwige
hits. 20:00 Moviefacts. 20:05
Interactive chart. 21:00 Krezip
serveert. 21:30 TMF Party.
22:00 Moviefacts. 22:05 TMF
Party. 23:00 De Dagrand. 23:40
TMF Party.
MTV
08:00 Breakfast club MTV top
10.09:00 Real world/Road
rules: Challenge - Australia.
09:30 The Ashlee Simpson
show. 10:00 Degrassi. 10:30
The real world: Austin. 11:00
Top 11 at 1112:00 Brand new
chart. 13:00 Top 25.15:00
Punk'd. 15:30 Viva La Bam.
16:00 Drop the beat. 16:30
Run's house. 17:00 Room rai
ders. 17:30 Dismissed. 18:00
Taquita Kaui. 18:30 Real
world/Road rules: Challenge -
Australia. 19:00 True life. 20:00
Pimp my ride. 20:30 Wanna
come in?. 21:00 My super
sweet 16.21:25 Made. 22:20
Making the movie. 23:10 Asian
screen: The uninvited.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Les coups de coeurs de Bruno.
09:00 Silence qa pousse. 09:30
Le plus grand musée du
monde: Le chateau d'Amboise.
10:00 TiVi5.10:55 Des chiffres
et des lettres. 11:20 Tout
Ie monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5monde I'info.
12:05 Escapade gourmande.
12:35 Plus belle la vie. 13:00
Rumeurs. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 L'héritage.
15:30 Ce que je vous dois.
15:55 C'est d'accord. 16:05 C
com-q@. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Passion
sauvage: Au royaume des lions
d'Asie. 18:00 Nieuws. 18:30,
19:25 Groupe flag. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Ma télé
bien aimée. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
L'impasse du Cachalot.
Eurosport
08:30,10:00 Volleybal. 11:00
Schansspringen. 12:00 Voetbal:
Champions League. 12:45
Voetbal: Champions Youth
Cup. 14:15 Volleybal. 15:00
Wielrennen: Ronde van Spanje.
16:00 Volleybal. 17:00 Tennis.
18:00 Eurogoals flash. 18:15
Tennis. 18:45 Volleybal. 20:00
Schansspringen. 21:15 Sterkste
man. 22:15 Worstelen. 23:00
Autosport: Rally. 23:30
Extreme sports: YOZ. 00:00
Voetbal: Champions League.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:00
World's untold stories. 20:30
World business today. 21:00
World news Europe. 21:30
World business today. 22:00
World news Europe. 22:30
World sport. 23:00 Business
international.