Televisie
van Vierdaagselopers
1
'Het is een verbroederend festijn'
Fons de Poel over de Nijmeegse Vierdaagse
PZC Dinsdag 17 juli 2007 39*
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:00 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 The bold and the
beautiful 09:00 Tele 6:
Tel sell 10:00 Show
nieuws-Vroege editie
10:25 Newlyweds 10:55
Tele 6: Tel sell 11:55
CamPingPing 13:25 Mc-
Cloud 14:30 Holiday!
16:10 The Cosby show
16:40 The bold and the
beautiful 17:10 Sue Tho
mas: F.B.Eye
07:00 Teleshop 7: Ik
ben in balans! 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te
leshop 7: Tel sell 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 11:20 This
is golf business 11:40
RTL Z Nieuws 12:20
Delft blauw 12:40 RTL
Z Nieuws 15:20 Delft
blauw 15:40 RTL Z
Nieuws
06:00 Judging Amy 06:45
Safari 07:05 Suddenly
Susan 07:35 Roseanne
08:10 The war at home
08:40 Tel sell 09:15 Kevin
Hill 10:10 Tel sell 10:40
Astro TV 11:35 Born-
2Cook 12:15 Medisch
centrum 12:50 Tel sell
13:50 Dutch Cash 14:25
Duck Dodgers 14:55
King of the Hill 15:20
Disney Feest: Brandy
Mr. Whiskers 16:15 Pri-
cehotel 16:55 Suddenly
Susan 17:25 Everwood
09:40 Yin Yang Yo 10:20
Totally Spies 11:10Team
Galaxy 11:50 De Tofu's
12:15 Shuriken School
12:35 What's with Andy
13:00 Horseland 13:20
De Tofu's 13:35 Carl 2
14:25 Pokémon 15:10
Gouwe Ouwe 15:35 Ja
cob Dubbel 16:00 Mega
Babies 16:25 Team Ga
laxy 16:50 Shuriken
School 17:15 Yin Yang
Yo 17:35 Totally Spies
06:00 Tien Text 10:15 Q
Courting Alex 10:40 7
Plagen 11:05 4x Blauw O
11:35 De bruiloft van
Joop en Francisca 12:00
Live Shop 14:00 Fashion
House 14:25 Postcode
Loterij: Deal or no deal
15:15 Interactieve dag
televisie 16:20 7 Plagen
16:45 4x Blauw 17:15
Life with Bonnie 17:35
Fashion House
18:05 JAG, detectiveserie
18:00 The A-Team, ac
18:15 Charmed, fantasy- 18:00
3rd Rock from
18:00
De leukste thuis-
tieserie
serie
the sun, sf-come-
video's, amuse
18:55 Law order, ad-
dyserie
ment
vocatenserie
19:00 Hart van Neder
19:50 'Allo'allo!, come
19:10 Judging Amy, dra- 19:00
Friends, comedy
19:00
De bruiloft van
land - Vroege
dyserie
maserie
serie
Ronald en Anna,
editie, nieuwspro
19:55
Spin city, comedy
amusement
gramma
serie
19:30
Postcode Loterij:
19:25 Shownieuws -
Deal or no deal,
Vroege editie, het
spelshow
laatste nieuws
20:00 Medisch cen
20:30 Midway, oorlogs
20:05 Will Grace, co- 20:30 The perfect sco-
20:00
De Gouden Kooi,
trum, realityserie
drama
medyserie
re, misdaadkome
realityprogramma
20:30 House, dramaserie
20:30 Gilmore girls, dra
die
20:30
Joling Gordon
maserie
over de vloer,
amusement
21:30 Medical investi
gation, dramaserie
21:25 ER, dramaserie
21:35 Stenders late ver
maak, muzikale
panelquiz
22:30
Hart van Neder
22:25 Law order:
22:20 Hot.doc: Het
22:30
Nieuw Dier, ab
land - Late editie,
Special Victims
perfecte orgas
surdistisch sketch-
reportages
Unit, dramaserie
me, serie reporta
programma
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
ges
22:50
Shownieuws, het
laatste nieuws
23:15
De Nijmeegse 23:05 Fear, thriller
23:20 Law order, mis
23:10 Are you hot? The
23:00
De Gouden Kooi,
vierdaagse, ver
daadserie
search for Ame
amusement
slag
rica's sexiest
23:30
Fashion House,
23:50
Gevangen in het
buitenland, por
tret
people: De finale,
zoektocht
soap
00:55 Nachtprogram- 00:59 Teleshop 7 00:20 Angel 00:10 Poker Nations
mering: Nightpri- 01:00 Ik ben in balans! 01:10 Nachtprogram- Cup
ce 01:15 Nachtlounge mering: Relax TV 01:10 Nachtprogram-
04:00 Nachtprogram- 03:00 The hotspot 04:10 Nachtprogram- mering: Late
mering: Hart van 05:30 Ik ben in balans! mering night
Nederland - Late 05:59 Jetix
editie
00:00 Interactief spel-
programma:Tien
voor jou
00:10 Postcode Loterij
00:40 Interactief spel-
programma
03:30 Tien Text
00
vo
IO
O
K>
IO
KI
IO
UI
Z
n
door de hitte. Deelnemers vielen
bij bosjes uit, twee van hen red
den het niet en overleden. De Poel
heeft toen nog een extra aflevering
van Het gevoel van gemaakt met
een reconstructie van de calami
teit. Daarmee viel hij terug op zijn
journalistieke stiel: „Was men hier
op voorbereid? Was het traject vol
doende bereikbaar?" Het uitgangs
punt van Het gevoel van is dat het
tv moet opleveren die lekker weg
kijkt. De Poel: „Dat blijkt te wor
den gewaardeerd. Rond een mil
joen kijkers hebben we wel een
paar keer gehad. Gewoon met zijn
tienen iets maken. Ik heb niet zo
veel nodig om mijn hart en ziel er
in te kunnen leggen."
Het gevoel van de Vierdaagse, Neder
land 1, 19.25 uur.
OVERIGE
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 Doen!
18:41 't Blauwe Hart
18:52 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
Fons de Poel, op zoek naar de drijfveren van Vierdaagselopers. foto GPD
België 1
09:00 Donna op één. 12:15 De
rode loper. 12:30 Wielren
nen: Tour de France. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Wielrennen: Tour de
France. 17:20 Clips. 17:35 Bu
ren. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:30 Vriend
of vijand. 19:00 Het journaal.
19:35 1000 Zonnen k garna
len. 19:55 Het weer. 20:05 F.C.
de Kampioenen. 20:40 Flikken.
21:25 Koppen. 22:00 Tour
2007.22:55 Het journaal laat.
23:16 KENO-uitslagen. 23:17
Het weer. 23:25 Mersey beat.
00:25 De rode loper.
België 2
07:00 Symfollies. 07:05
Hopla. 07:10 Bumba. 07:15
Circus Hocus Pocus. 07:20 Het
zandkasteel. 07:35 Draakje.
07:40 Tweenies. 08:00 Samson
k Cert. 08:25 Lazytown. 08:50
De Smurfen. 09:15 Miss BG.
09:30 Pepper Ann in het Disney
festival. 09:55 De hopeloze
heks. 10:20 De drie vrienden
en Jerry. 10:30 De avonturen
van Kuifje. 10:55 Filmfabriek:
Jaap en de bonenstaak. 12:10
Out there. 12:35 Disney classic
cartoon. 13:00 Zomerbeelden.
15:30 Hopla. 15:35 Musti.
15:40 Draakje. 15:45 Het zand
kasteel. 16:00 Piet Piraat. 16:05
Tweenies. 16:30 Samson k
Gert. 16:55 De Smurfen. 17:20
Lilo k Stitch in het Disney
festival. 17:45 Miss BG. 18:00
Oggy en de kakkerlakken.
18:10 Spring. 18:35 W817.
18:50 6Tien. 19:10 Degrassi:
The next generation. 19:35
Third rock from the sun. 20:00
Terzake zomer. 20:50 Zwanger
in twee baarmoeders. 21:30
De canvascrack. 22:05 State of
play. 23:00 Smack the pony.
23:25 Doorlopende herhaling
van Terzake zomer.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
09:40 La clef des champs.
10:05 Une nouvelle vie. 11:35
Une maman formidable.
12:00 Table des terroirs.
12:05 Lesfeuxdel'amour.
12:50 Nieuwsoverzicht en
weerbericht. 12:52 Strand-
weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:35
Weerbericht. 13:40Télétou-
risme. 13:50 Wielrennen: Tour
de France. 17:05 A bicyclette.
18:20 Un gars, une fille. 18:30
Le 6 minutes. 18:38 Weerbe
richt. 18:45 Le Tour au quoti-
dien. 19:20 Strandweerbericht.
19:23 Weerbericht. 19:30
Nieuws en weerbericht. 20:15
Les carnets du bourlingueur.
21:15 Colette: La femme
trahie. 23:05 C'est la vie... au
palais du justice de Dinant.
00:00 Questions d'argent.
00:05 Le Tour au quotidien.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 12:15 A
bicyclette. 12:30 Wielrennen:
Tour de France. 14:00 D6bels.
15:00 Matière grise express.
15:20 C ma planète. 15:45
Plus belle la vie. 16:15,16:40
Friends. 17:05,17:30 Moesha.
17:55Toute une histoire. 18:55
Plus belle la vie. 19:30 Nieuws.
20:05 Beursberichten. 20:10 La
firme. 22:40 KENO-uitslagen.
22:45 Weerbericht. 22:50 Le
12 minutes. 23:05 Beursbe
richten. 23:10 La position du
lion couché.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 To buy
or not to buy. 11:00 Animal
rescue. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 Homes
under the hammer. 12:30
Cash in the attic. 13:10
Nieuws en weerbericht. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:40
Neighbours. 15:05 Doctors.
15:35 All Saints. 16:20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 16:25 Dennis
the menace. 16:50 Skunk
Fu 17:00 Mortified. 17:25
Whizz whizz bang bang. 17:30
Roman mysteries. 17:55 The
sorcerer's apprentice. 18:25
Newsround. 18:35 Neighbours.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders. 21:00
Holby City. 22:00 Waking the
dead. 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Family wanted. 00:05 Hearts in
Atlantis.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 The story
makers. 07:35 Balamory. 08:00
Arthur. 08:15 Do something
different. 09:00 The sorcerer's
apprentice extra. 09:30 In the
night garden. 10:00 Mama Mi-
rabelle's home movies. 10:15
Something special. 10:30
Big cook little cook. 10:50
Underground Ernie. 11:00
Lazytown. 11:30 The return of
Frank James. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Animal park. 14:30
Open gardens. 15:00 Living in
the sun. 16:00 Escape to the
country. 16:45 Flog it!. 17:30
Ready steady cook. 18:15 The
weakest link. 19:00 Eggheads.
19:30 Nature's calendar. 20:00
Addicted to cheap shopping.
21:00,21:30 James May's 20th
century. 22:00 The truth about
food. 23:00 Sensitive skin.
23:30 Newsnight. 00:20 Family
wanted appeal films. 00:25 BBC
Four on BBC Two: How to be
ex-prime minister.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Utta Danella - Eine Liebe
in Venedig. 12:00 heute mittag.
12:15 ARD-Buffet. 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin. 14:00 Tages-
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Nashorn, Zebra k Co. 17:00
Tagesschau umfiinf. 17:15
Brisant. 17:47 Tagesschau.
17:55 ARDvor acht. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Familie Dr. Kleist. 21:05
In aller Freundschaft. 21:50
Plusminus. 22:15 Tagesthe-
men. 22:43 Das Wetter im
Ersten. 22:45 Der Dokumentar-
film: lm Schatten der Blutrache.
00:10 Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 ZDF
SPORTextra: Wielrennen - Tour
de France. 17:45 Leute heute.
18:05 SOKO Köln. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Die Rosenheim-Cops.
20:15 Die Königskinder. 21:00
Frontal 21.21:45 heute-jour-
nal. 22:12 Weerbericht. 22:15
37°. 22:45 Feine Freundinnen.
23:30 SOKO Köln. 00:15 heute
nacht.
Discovery
07:00 Blueprint for disaster:
The mystery of the Derbyshire.
08:00 A 4x4 is born. 08:30 A
chopper is born. 09:00 Hooked
on fishing: Landlocked salmon.
09:30 How it's made. 10:00
Scrappy races. 11:00 Extreme
machines: Fear of flying - Crash
landing. 12:00 How it's made.
12:30 Stunt junkies: Snowmo
bile barrel roll. 13:00 Building
the ultimate: Suspension
bridges. 13:30 Building the
ultimate: Spacecraft. 14:00 FBI
files: Predator. 15:00 Blueprint
for disaster: The mystery of the
Derbyshire. 16:00 American
hotrod: '32 Hi-boy roadster.
17:00 Hooked on fishing:
Russian bombers. 17:30 Mas
sive machines: Tanks. 18:00
Massive engines: Ships. 18:30
Stunt junkies: Grand Canyon
skate. 19:00 American chop
per: NY Yankees bike. 20:00
Mythbusters: Buried in con
crete. 21:00 Really big things.
22:00 Kings of construction:
The Woodrow Wilson bridge,
Washington DC. 23:00 Giant of
the skies: Building the Airbus
A380.00:00 Forensic detecti
ves: Critical evidence.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth investigated:
Angry skies. 13:00 Air crash
investigation: African hijack.
14:00 Seconds from disaster
Florida swamp air crash. 15:00
Spider power. 16:00 Hayden
Turner's wildlife challenge:
Wildebeest. 16:30 Dogs with
jobs: Pay, Fergus and Blossom.
17:00 Crittercam-WildTech
adventures: Emperor penguins.
17:30 I didn't know that. 18:00
Megastructures: North Branch
Correctional Facility. 19:00
Earth investigated: Angry skies.
20:00 More amazing moments.
20:30 Air crash investigation:
African hijack. 21:30 Mumbai
mega flood. 22:30 Is it real?
Sleepwalking murders. 23:30
Mad labs. 00:00 Megastructu
res: North Branch Correctional
Facility.
TMF
08:00 Moviefacts. 08:05
Wakker worden op TMF.
09:00 Moviefacts. 09:05 De
videotheek. 10:00 Reaction.
11:00 Eeuwige hits. 12:00 10 X
Ali B. 13:00 Moviefacts. 13:05
De videotheek. 14:00-15:30
uur herhalingen Moviefacts en
De videotheek. 16:30 10 X.
17:30 ClipKennis. 18:30 Kaf
of koren. 19:00 Moviefacts.
19:05 Eeuwige hits. 20:00
Moviefacts. 20:05 Interactive
chart. 21:00 ...serveert. 21:30
TMF rockt. 22:00 Moviefacts.
22:05 TMF rockt. 23:00 TMF
De Dagrand. 00:00 Moviefacts.
00:05 Nachtdienst.
MTV
08:00 Breakfast club MTV top
10.09:00 Real world/Road
rules: Challenge. 09:30 8th St
Ocean. 10:00 Degrassi. 10:30
The real world: Key West.
11:00 Top 11 at 11 12:00
Brand new. 12:30 Top 5 most
wanted. 13:00 Top 25.15:00
Punk'd. 15:30 Viva La Bam.
16:00 I'm from Rolling Stone.
16:30 Laguna beach, 17:00
Room raiders. 17:30 Dismis
sed. 18:00 Run's house. 18:30
Real world/Road rules: Chal
lenge. 19:00 MTV Best show
ever. 19:05 True life 20:00
Pimp my ride. 20:30 Wanna
come in?. 21:00 My super
sweet 16.21:25 Made. 22:20
The Osbournes. 22:45 Hogan
knows best. 23:10 Celebrity
deathmatch. 23:35 Jackass.
00:00 MTV Live.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Étapes gourmandes. 09:00
Cöté jardins. 09:30 Télétou-
risme. 10:00 TiViS. 10:55 Des
chiffres et des lettres. 11:20
Tout le monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5Monde l'info.
12:05 Les escapades de Peti- A
trenaud. 12:30 Plus belle la vie.
13:00 Rumeurs. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Tatie Danielle.
15:55 La chaïne du froid. 16:05
C com-<;@. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00 Les
voix de Kalkeri. 18:00 Nieuws.
18:20 Le journal de l'éco. 18:30
Frank Riva. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Thalassa. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Vie privée, vie publique.
Eurosport
08:30 Eurosport buzz. 09:00
Watts. 09:30 Voetbal onder 20
jaar. 10:30 Voetbal onder de 19
jaar. 11:30,12:15 Wielrennen:
Tour de France. 17:15 Voetbal
onder de 19 jaar. 18:15 Voetbal
onder 20 jaar. 19:15,20:15
Voetbal. 22:15 Wielrennen:
Tour de France. 23:30 Auto
sport: Rally. 00:00 Voetbal.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30-23:00 uur
herhalingen World business
today en World news Europe.
00:00 CNN today.