bodem heeft schoonheid
Tnïft-M
„Mensen zijn bang voor hiphoppers omdat ze hen niet kennen. Ik wilde laten pzc zaterdag 30 Ji 2^7*
zien dat het gewone mensen zijn" Filmmaakster uirike Helmer over documentaire Dutch Touch
z
n
overigSEEM
buitenland 1
06:15 Sally Jessy Rap
hael 06:55 Second time
around 07:25 Tele 6: Tel
sell 08:25 Duck Dod
gers 08:55 Tele 6: Tel
sell 10:00 Lachen om
home video's 11:00
Chef! 11:30 SBS 6 Race-
world: Champ Car
13:15 Prins William en
Prins Harry, een por
tret 14:15 Cashpalace
16:00 (B)engeltjes 16:25
Jegeld ofje vrouw 17:00
Droomhuis in de zon
06:59 Teleshop 7 07:00
Best of shopping 08:45
Ik ben in balans! 09:00
Mannen mannen 09:30
Visie op zorg en welzijn
10:00 Vis TV 10:30 Ne
derland bouwt 11:00
RTL CP: Crashes 11:30
Monster Jam 12:00 RTL
CP:WTCC-Tsjechië
12:50 RTL GP: Formule 1
-Frankrijk 16:30 RTL GP:
Rally report 17:30 RTL
Autowereld
06:00 Killer instinct
06:50 Safari 07:10 Ro-
seanne'07:45Thewar
at home 08:15 Batman
08:35 Tel sell 09:10 One
Tree Hill 10:10 Tel sell
10:40 Astro TV 11:40
Summerland 12:40
Search 14:15 Rosean-
ne 14:50 The O.C 15:45
The game 16:15 Money
Rush 17:05 Boston Pu
blic 17:55 Friends
VERONICA
09:00 Mega Babies 09:25
Yin Yang Yo 10:10 Lilo
St Stitch 10:55 Horse
land 11:40 Beugelbekkie
12:25 Totally spies 13:10
Atomic Betty 13:35 Puc-
ca 13:45 Captain Flamin
go 14:05 Atomic Bet
ty 14:20 Pokémon 15:10
Totally spies 15:55 Spet
ter 17:00 Yin Yang Yo
17:45 Shuriken school
06:00 Homeshopping
09:05 Banana Joe 10:50
Interactieve weekend
televisie 11:10 Amazing
animal videos 11:40 In
teractieve weekend te
levisie 12:00 Live Shop
14:00 Hollandse hit mix
14:30 Interactieve week
end televisie 14:50 Fa
shion House: Compi
latie 15:40 Interactieve
weekend televisie 16:20
Tarzan and the lost city
17:50 De Acht
O
O
18:00 Stay or Co: De
18:00
RTL Transport
18:25 Make me a su
18:00 Het lekkere leven
18:20 Komt een leeuw
grote verhuizing,
wereld, transport
permodel, fa-
van Oprah, amu
bij de dokter...,
huizenprogramma
magazine
shionprogramma
sement
amusement
18:55 Gordon Ramsay:
18:30
Gek op wielen,
18:35 The Burbs, filmko
18:55 Sponsor Bingo
Gedonder in de
autoprogramma
medie
Loterij: De trek
keuken, amuse
king, trekking
ment
19:00
Yacht vision, bo-
tenmagazine
19:25 Extreme home
makeover, amu
19:00 Gajes geef acht!,
realityserie
19:30
Stom, stommer,
stomst!, amuse
mentsprogramma
sement
19:55
Mr. Bean, komi
sche sketches
20:30 Wegmisbruikers,
amusement
20:30 The dream team,
filmkomedie
20:30 Dangerous
minds, filmdrama
20:30 The substitute,
actie-misdaadfilm
20:00 The Poseidon ad-
venture, rampen
film
21:30 Desmaakpolitie,
amusement
22:30 Hart van Neder- 22:35 RTL GP, magazine
22:20 Law order:
22:35 The substitute 2:
land - Late editie,
Special Victims
School's out, ac
reportages
Unit, dramaserie
tiefilm
22:40 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Reportage, serie
documentaires
23:55 Touching evil, po- 23:25 Jambers magazi-
23:15 Law order, mis
23:45 De Gouden Kooi:
litieserie ne, serie reporta
daadserie
Compilatie, terug
ges
blik
00:50 Nachtprogram
mering: Goldfe-
ver
04:00 Nachtprogram
mering: Hart van
Nederland - Late
editie
00:15 In de vuurlinie
01:09 Teleshop 7
01:10 Ik ben in balans!
01:25 Nachtlounge
02:55 The hotspot
05:30 Ik ben in balans!
00:15 Airline USA 00:10
00:45 Nachtprogram
mering: Relax TV 01:20
Poker Den: The
big game
Nachtprogram
mering: Late
night
05:59 Jetix
00:20 De meest sexy
rode loper diva's
01:15 Tien Text
00
10
O
to
to
O
O
to
to
O
to
W
praat, een beetje stoer kijkt."
Natuurlijk zijn er mensen die aan
de zelfkant van de samenleving
rondlopen met een pistool, maar
dat is niet het beeld dat Helmer
van hiphop heeft en dus ook niet
wat ze presenteert. De succesvolle
MC Brainpower en net begonnen
Colin zijn goed opgevoed. Brainpo
wer logeert in een keurig hotel als
hij werkt in New York. Colin geeft
een les hiphop aan jonge jongens.
Duvel is het boegbeeld van de rau
we hiphop, maar ook kwetsbaar.
Als een van zijn crewleden het laat
afweten bij een concert, is hij ont
daan. Maar hij zet hem wél aan de
kant. „Je kan niet blijven rondrij
den met een lekke band. Anders
maak je nog meer kapot."
Dutch Touch, Nederland 2, 18.45 uur.
Ulrike Helmer gaat in Dutch Touch in het voetspoor van drie hiphoppers op
zoek naar de ware Nederlandse hiphop. foto's GPD
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:03 Omroep Zeeland sport
18:31 Trugkieke
18:39 Zoeken naar een
zeeheld
18:45 Stelweg3
19:03 Omroep Zeeland sport
19:31 Trugkieke
19:39 Zoeken naar een
zeeheld
19:45 Stelweg3
20:00 Herhalingen
België 1
09:00 Zomerbeelden. 12:10
Lichtpunt: Richard Rorty. 12:40
1000 Zonnen garnalen.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Half uur natuur:
Elephant diaries. 14:05 The
babysitters club. 15:35 Born
champion. 17:10 Vlaande
ren vakantieland. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Grenzeloze liefde. 19:00
Het journaal - Sportweekend.
19:50 1000 Zonnen gar
nalen. 20:10 Het weer. 20:15
Fata Morgana. 21:20 Witse.
22:20 In de gloria. 22:50 Het
journaal laat. 23:10 Het weer.
23:15 Vier op een rij. 00:00
Doorlopende herhaling van het
journaal laat en het weer.
België 2
07:00 Symfollies. 07:05
Hopla. 07:10 Bumba. 07:15
Circus Hocus Pocus. 07:20 Het
zandkasteel. 07:35 Draakje.
07:40 Tweenies. 08:00 Samson
Gert. 08:25 Lazytown. 08:50
De Smurfen. 09:15 Miss BG.
09:30 Doe de wrap. 09:45 Pep
per Ann in het Disney Festival.
10:10 De avonturen van Kuifje.
10:35 De Daltons. 10:55 Car
touche. 11:20 Round the Twist.
11:45 Out there. 12:10 Doe
de wrap. 12:25 Disney classic
cartoon. 12:35 Third rock
- from the sun. 13:00 CANVAS.
13:30 Sporza. 18:00 Miss BG.
18:10 Oggy en de kakkerlak
ken. 18:15101 Dalmatiërs
in het Disney Festival. 18:40
Jungo. 19:05 Codenaam: The
boy. 19:30 Peperbollen. 20:00
Panorama. 21:05 The secrets of
the Eiffel Tower. 21:55 OverLe-
ven. 22:40 Ten huize van. 23:20
Lichtpunt: Anklaget.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
09:05 Dieux et démons. 10:00
En quête de sens: Le coeur
et l'esprit. 10:50 Autosport:
World Touring Car Champi
onship. 11:05 Champion's
le mag. 11:30 Opération
survie: L'Éruption du mont
Saint Helens. 12:22 Jardins et
loisirs d'été. 12:50 Nieuws en
weerbericht. 12:55 Questi
ons d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:35,
13:55 Autosport: Formule I.
16:00 Autosport: DTM. 16:20
Le beau vélo de Ravel. 16:45
Escapade gourmande. 17:15
L'homme invisible. 18:20 Une
brique dans le ventre. 18:50
Questions d'argent. 19:00
Week-end sportif. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws en
weerbericht. 20:10 Histoires
vraies. 21:05 Sud lointain: Bao
Tan. 22:55 Week-end sportif.
23:20 Contacts. 23:25 Dieux et
démons. 00:20 Weerbericht.
00:22 Doorlopende herhaling.
RTBF2
07:00 Samedimanche. 14:35 C
ma planète. 15:05 Autosport.
15:15 Wielrennen. 17:20
Smallville. 18:10,19:00 Sum
merland. 19:50 Nieuws. 20:25,
21:20 7ème ciel Belgique.
22:20 KENO-uitslagen. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:45 Bernard Foc-
croulle, un engagement pour
l'opéra. 23:40 Décode. 00:10
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Yesterday at Wimble
don. 08:00 Breakfast. 10:00
Sunday AM. 12:00 Countryfile.
13:00 The politics show. 14:00
Keeping up appearances. 14:30
EastEnders. 16:30 The concert
for Diana. 23:00 Nieuws, regi
onaal nieuws en weerbericht.
23:25 Medium. 00:05 The
seven ages of rock.
BBC 2
07:00 Teletubbies. 07:30
Balamory. 07:50 Step inside.
08:00 Batfink. 08:10 Legend of
the dragon. 08:30 Smile. 11:00
Something for the weekend.
12:30 Animal park. 12:55
That's entertainment. 15:00
Paardensport. 18:05 Songs
of praise. 18:40 Nieuws en
weerbericht. 19:00 Diving with
dolphins. 19:30 Cooking in the
danger zone. 20:30 Hampton
Court flower show. 21:00
Coast. 22:00 Rome II. 23:00 Kill
Bill: Vol. II.
Duitsland 1
07:05 SesamstraBe. 07:35
Kobold TV. 08:35 Tigerenten
Club. 09:55 Tagesschau. 10:00
Immer wieder sonntags. 11:30
Die Sendung mit der Maus.
12:00 Tagesschau. 12:03
Presseclub. 12:45 Tages
schau. 13:15 Schwarzbrot
und Champagner - Deutsche
auf der Queen Mary II. 13:45
Bilderbuch: Wernigerode
- Fachwerkparadies und Broc-
kenhexe. 14:30 Ein Sommer,
den man nietvergisst. 16:00
Zwischen Ankunft und Abflug
- Flughafengeschichten aus
dem Hunsrück. 16:30 ARD-
Ratgeber: Heim Garten.
17:00 Tagesschau. 17:03 W
wie Wissen. 17:30 Geld oder
Glaube - Ein Jahr Konfirman-
dengruppe. 18:00 Sportschau.
18:30 Bericht aus Berlin. 18:49
Ein Platz an der Sonne. 18:50
LindenstraRe. 19:20 Weltspie-
gel. 20:00 Tagesschau. 20:15
Tatort: Sterben für die Erben.
21:45 Duelle. 22:30 Tagesthe-
men. 22:43 Das Wetter im
Ersten. 22:45 ttt - titel thesen
temperamente. 23:15 Das Film
Festival: Iris.
Duitsland 2
07:30 Ferien auf Saltkrokan.
09:00 heute. 09:02 sonntags.
09:30 Eucharistieviering. 10:15
Wombaz. 10:35 Löwenzahn.
11:00 heute. 11:03 ZDF-
Fernsehgarten. 13:00 heute.
13:02 blickpunkt. 13:30 ZDF.
umwelt unterwegs. 14:00 Der
Schinderhannes. 15:55 heute.
16:00 ZDF SPORTextra: Iron-
man Germany. 17:00 heute.
17:10 ZDF SPORTreportage.
18:00 ML Mona Lisa. 18:30
ZDF.reportage. 19:00 heute.
19:10 Berlin direkt. 19:30 ZDF
Expedition: Versunkene Metro
polen. 20:15 DasTraumschiff:
Bermuda. 21:50 heute-journal.
22:05 Inspector Barnaby: Der
Mistgabel-Mörder. 23:45 ZDF-
History.
Discovery
07:00 Vis vang. 07:30 Cast
out: Norway - Cod. 08:00
Europe's richest people: Just
one bright idea. 09:00 Classic
car club: Rolls-Royce. 09:30
Jungle hooks: End of the line.
10:00 Walking with dinosaurs:
Deep impact. 11:00 Deadliest
catch: Long sleepless nights.
12:00 Ray Mears' bushcraft:
African camp. 13:00 Vis vang.
13:30 Cast out: Norway - Cod.
14:00 Mean machines: The
transatlantic challenge: Quad
bikes. 14:30 Massive speed:
Attack helicopters. 15:00 Biker
build-off: Gypsy Charros vs Kim
Suter. 16:00,16:30 Wheeler
dealers: Suzuki SJ410.17:00
Stuntdawgs. 17:30 The Xtes-
ters. 18:00 How do they do it?.
19:00 American chopper: OCC
roadshow. 20:00 Mythbusters:
Shredded plane. 21:00 Grizzly
man. 23:00 Diary of the Grizzly
man. 23:30 Ray Mears' world
of survival: Siberia. 00:00 I
shouldn't be alive: Escape from
the Amazon.
National Geographic
07:00 Business Turkey. 07:15
Business Russia. 07:30 The
McLaughlin Group. 08:00 Peter
Popoff. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Teleshopping.
10:00 Joel Osteen. 10:30 Ed
Young. 11:00 Teleshopping.
12:00 The snake wranglers:
Copperhead cannibals. 12:30
Crocodile chronicles: Return to
croc eden. 13:00 Totally wild.
13:30 Kids for animals. 14:00
Earth investigated: Death of the
sun. 15:00 Seconds from disas
ter: Eruption on Monsterrat.
16:00 Megafactories: Apache
helicopters. 17:00 Air crash
investigation: Blind landing.
18:00 Planet carnivore: Icebear.
19:00,19:30 Mad labs. 20:00
Earth investigated: Spacemen
investigated. 21:00 Air crash in
vestigation: All engines failed!.
22:00 Seconds from disaster:
Titanic. 23:00 Monster moves:
Colossal churches. 00:00 Is it
real? King Arthur.
TMF
08:00 Moviefacts. 09:05 Mo
bile chart. 10:00,10:15 TMF
Jump. 10:30 ClipKennis. 11:00
Afgelopen week in Reaction.
12:00 Gamekings. 12:05 10
X. 13:00 ClipKennis. 13:30
Superclip Top 250 finale. 18:30
Moviefacts. 18:35 ClipKen
nis. 19:00 Afgelopen week in
Reaction. 20:00 Moviefacts.
20:05 Interactive chart. 21:00
TMF NL. 22:00 Moviefacts.
22:05 Oud en Nieuw. 23:00
TMF spoelt terug.
MTV
08:00 Breakfast club MTV top
10.09:00 Brand new chart.
10:00 Springbreak: The X-ef-
fect. 10:30 Barn's unholy union.
11:00 Making the movie.
12:00,12:25,12:50,13:15,
13:40,14:05,14:30,15:00,
15:30,16:00,16:30 Wildboyz.
17:00 Room raiders. 17:30
Dismissed. 18:00 Spring-
break: The wild girls - Spring
breakdown. 18:30 Diary of The
Game. 19:00 True life. 20:00,
20:30,21:00,21:30,22:00,
22:30,23:00,23:30 Beavis&
Butthead. 00:00 MTV Live.
TV 5
07:30 Découverte. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 TiVi
5.10:30 Coeur océan. 10:50
Paroles de clips. 11:05 Terre
de sports. 11:35 Chroniques
d'en haut. 12:00TV5 monde
de l'info. 12:05 Un lagon
en héritage. 13:00 Nouvo.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
30 millions d'amis. 14:30
Vivementdimanche. 16:05
Nec plus ultra. 16:30 Acoustic.
17:00 Kiosque. 18:00 Nieuws.
18:05 Le grand rendez-vous.
19:00 So.D.A. 19:30 Origines
de l'homme: La piste d'Abel.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Frank Riva. 23:00 Nieuws.
23:10 TV5monde l'invité.
23:20 Afrikaans nieuws. 23:30
Papa.
Eurosport
08:30 Eurosport buzz. 09:00,
10:00 Autosport. 10:45 Kano
varen. 12:30 Beachvolleybal.
13:30 Turnen. 14:45 Kano
varen. 16:30 Volleybal. 18:00
Beachvolleybal. 18:45 WATTS
Prime. 19:30 Motorsports
weekend. 20:00 Boksen. 22:00
Volleybal. 23:30 Eurosport-
news report. 23:45 Snooker
hall of frame.
CNN
07:30 International corres
pondents. 08:00 News special.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:30,14:30 World
sport. 15:00 Inside Africa.
16:30 The daily show with
Jon Stewart: Global edition.
17:00 Late edition. 21:00 News
special. 22:30 World sport.
23:00 World's untold stories.
23:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition.