Televisie
verjaardag 'koning Cruijff'
„Twee mensen bepalen internationaal het gezicht van Nederland:
de koningin en Cruijff." Tom Egbers over zijn voetbalheld
PZC Maandag 23 april 2007 47
07.00 Teleshop 7: Ik
ben in balans 07.45
Laat de Amazone le
ven 08.00 Nieuws
08.15 Teleshop 7: Tel
sell 08.45 Nieuws 09.00
Z Nieuws 11.20 Laat
de Amazone leven
11.40 Z Nieuws 13.20
Delft blauw 13.40
Who's next 14.00 Z
Nieuws 17.45 Who's
next
06.15 Sally Jessy Rap
hael 06.55 Xiaolin
Showdown 07.25 Tele
6: Tel sell 08.25 Adop
tion stories 08.55 Tele
6: Tel sell 09.55 Me
disch centrum 10.25
Nederlanders in ont
wikkeling 11.00 Tele 6:
Tel sell 12.10 Geboren
getogen 12.40
Phone Party 13.35
Groeten terug 14.30
Phone Party 16.00 The
Cosby show 16.35 The
bold and the beautiful
17.00 The bold and
the beautiful 17.30 The
flying doctors
06.00 Killer instinct
07.00 Andy Richter
controls the universe
07.35 Roseanne 08.05
Boo! 08.35 Tel Sell
09.10 Philly 10.05 Tel
Sell 10.35 Astro TV
11.35 Think 12.30 Tel
Sell 13.30 Think 14.30
Girlfriends 15.05 King
of the Hill 15.35 Dis
ney Feest: 101 Dalma
tians 16.05 Think 16.50
Tyra 17.45 Suddenly
Susan
VERONICA
05.59 Kinderprogram
ma met onder meer
Symfollies, Harry en
zijn emmer vol di
nosaurussen, Captain
Flamingo, Pokemon, Li-
lo Stitch, Ernst, Bob
bie en de rest, Brave
hond, Bob de Bouwer,
Wielen van de bus,
Koala Broertjes, Trac
tor Tom, Pecola, Ham-
taro, De Drieling, Total
ly Spies, Atomic Betty,
De Tofu's, Horseland,
Jacob Dubbel, What's
with Andy, Oban star
racers, Galactic foot
ball, Yin Yang Yo, Carl
2, Team Galaxy, Shuri-
ken school
mmm
06.00 Homeshopping
09.00 Life with Bonnie
09.30 Interactieve dag
televisie 09.45 Interac
tieve ochtend televisie
10.20 De Gouden Kooi
10.50 Tijd voor tien
11.45 Interactieve dag
televisie 12.00 Live
Shop 14.00 Fashion
House 14.25 Postcode
Loterij: Deal or no deal
15.15 Interactieve mid
dag televisie 16.05 Tijd
voor tien 17.00 Life
with Bonnie 17.30 De
leukste thuisvideo's
O
o
18.00 The A-Team, ac- 18.00 The flying doc-
18.10 Judging Amy,
18.00 The Fresh Prince
18.00 De leukste thuis
tieserie tors, doktersse-
dramaserie
of Bel-Air, come-
video's, amuse
■k
18.55 Law order, ad- rie
dy
mentsprogram
00
vocatenserie 18.25 Medisch cen
18.30 The Drew Carey
ma
O
trum, realityse-
show, comedy
18.25 Het weer
O
rie
18.55 Friends, comedy
18.30 Fashion House,
dramaserie
19.50 'Allo'alio!, come- 19.00 Hart van Neder-
19.10 Extreme home
19.25 Friends, comedy
19.00 De bruiloft
dyserie land - Vroege
makeover, klus-
serie
van...., reportage
editie, nieuws
programma
19.55 Joey, comedyse
serie
vo
programma
rie
19.30 De Gouden
19.25 Shownieuws
Kooi, realitypro-
gramma
O
20.30 Dancing with
the stars, dans
wedstrijd
20.30 Out of time,
film
20.05 Will Grace, co
medyserie
20.30 Grey's anatomy,
dramaserie
20.30 Deuce Bigalow:
male gigolo,
film
20.00 Postcode Lote
rij: Deal or no
deal, spelshow
20.30 Just the two of
us, liveshow
21.25 Julia's tango, dra
maserie
22.30 Voetbal insite,
22.30 Hart van Neder
22.25 Evelien, drama
22.05 Hot.doc: Boob-
22.30 De Wedstrijden,
discussiepro
land - Late edi
serie
cruise, reporta-
voetbalprogram
gramma
tie, nieuwspro
gramma
22.50 Piets weerbe
richt
22.55 Shownieuws
geserie
ma
23.30 Married with
23.25 Dronken en ge
23.00 Evelien, drama
23.05 Temptation Is
23.35 Het weer
children, come
vaarlijk, docu
serie
land, relatietest
23.40 Zendtijd voor
dyserie
mentaireserie
23.30 Will Grace, co
medyserie
23.55 Tyra, talkshow
NOX: Compila
tie
00.00
Who's next
00.25 The Force: Be
01.00 Nachtprogram
01.10 Nachtprogram
00.40
Interactief spel-
00.20
4 in het land
hind the line
mering: Relax
mering: Late
programma: Per
00.44
Teleshop 7
00.50 XL Cash. Aansl.:
TV
night
fect prize
00.45
Ik ben in balans
Nachtprogram
04.10 Hart van Neder
00.50
De Gouden
01.00
Nachtlounge
mering: Hart
land
Kooi
03.00
The hotspot
van Nederland -
01.20
Perfect prize
05.30
Ik ben in balans
Late editie
ro
o
O
K>
—A
ro
to
o
to
ui
b
o
n
x
maakte een armbeweging die je
nu in elke wedstrijd veertig keer
ziet. Hij werd voor twee jaar ge
schorst." Ook Egbers vindt de voet
balster een held. „Overal waar Jo-
han verschijnt, ontstaat opwin
ding, blijdschap, verwondering.
Waar Cruijff is, gebeurt iets."
Johan Cruijff 60, Nederland 3,
maandag 23 april, 18.00 - 22.25 uur
Opening, vanuit Studio Johan
Cruijff (NOS), ZAPP sport (18.02
uur), Klokhuis (18.26 uur), NOS
Jeugdjournaal (18.42 uur), NOS-re-
portages, deel 1 (18.58 uur), De We
reld Draait Door (19.30 uur),
NOS-reportages, deel 2 (20.28
uur), Holland Sport (21.05 uur),
NOS-reportages, deel 3 (21.58 uur),
Afsluiting Studio Johan Cruijff
(22.23 uur).
Tom Egbers en Johan Cruijff in actie. Nederland 3 wijdt vanavond een the
ma-uitzending aan de zestigste verjaardag van Cruijff. foto Pim Ras/GPD
Omroep Zeeland
09.00 Tekst-tv. 11.00 Lees en
Schrijf 11.25 Tekst-tv 18.00
NOS-Journaal. 18.23 Omroep
Zeeland nieuws. 18.44 Zoe
ken naar een zeeheld.
18.50 Stelweg 3.19.08 Om
roep Zeeland nieuws. Herh.
19.29 Zoeken naar een zee
held. 19.35 Stelweg 3.
19.52 RegioNed. 20.02 Om
roep Zeeland nieuws. 20.23
Zoeken naar een zeeheld.
20.30 Stelweg 3. 20.47 Re
gioNed. 20.56 Rondje Zee
land. 21.00-09.00 Herhalin
gen.
Beigië 1
9.00 Donna op één. 12.00 Ein
de. 12.10 De rode loper.
12.35 Blokken. 13.00 Het jour
naal. 13.30 Het weer. 13.35
Man bijt hond. 14.00 The lion
man. 14.25 Thuis. 14.50 The
Saint. 15.40 De drie wijzen.
16.15 Clips. 16.35 Nigella bi
tes. 17.00 Vrolijk Vlaanderen.
17.30 Buren(Neighbours).
17.55 Vlaanderen sportland.
18.00 Het journaal. 18.10 De
rode loper. 18.30 Blokken.
19.00 Het journaal. 19.40
Man bijt hond. 20.05 Het
weer. 20.10 Thuis. 20.40
0032.21.30 Emma. 21.55 De
tabel van Mendelejev. 22.45
Het journaal laat. 23.06 KE-
NO-uitslagen. 23.07 Het weer.
23.10 Studio 1.23.35 Dero
de loper. 23.55 Man bijt
hond.0.15 Doorlopende herha
lingen van Het journaal laat en
weer. 9.00 Einde.
Beigië 2
KETNET6.30 Sta op met KET-
NET. 8.55CANVAS 8.55 De ze
vende dag. 9.55 Lentebeel-
den. 12.00Einde.KET-
NET15.30 Pingu. 15.35 Bum-
ba. 15.40 Draakje. 15.45 De
Fimbels. 16.05 Dierendokter
Tom. 16.15 Harry en zijn em
mer dinosauriërs. 16.30
Samson Gert. 16.55 De Red-
dertjes in het Disney festival.
17.20 Zoé Kezako. 17.35
Smos. 17.50 Peperbollen (Die
Pfefferkörner). 18.00 Peperbol
len. 18.15 Karrewiet. 18.25
Go IV. 18.35 W817.18.50
6Tien. 19.10 H20 (H20: Just
add water). 19.35 The Sleep-
over Club. 20.00CAN-
VAS20.00 Terzake. 20.45 Lux.
20.50 Belga sport. 21.45 De
rechters. 22.15 Between the
sheets. 23.05 The fast show.
23.35 Gas station.0.05 Doorlo
pende herhaling van Terzake.
6.00 Einde.
Duitsland 1
5.30 ZDF-Morgenmagazin.
9.00 Heute. 9.05 Rote Rosen.
9.55 ARD-Wetterschau. 10.00
Heute. 10.03 Verstehen Sie
Spass? 12.00 Heute mittag.
12.15 ARD-Buffet. 13.00
ZDF-Mittagsmagazin. 14.00 Ta-
gesschau. 14.10 Rote Rosen.
15.00 Tagesschau. 15.10
Sturm der Liebe 16.00 Ta
gesschau. 16.10 Wolf, Bar
Co. 17.00 Tagesschau um fünf.
17.15 Brisant. 17.47 Ta
gesschau. 17.55 ARD vor acht.
18.00 ARD vor acht. 19.50
Das Wetter im Ersten. 19.55
Börse im Ersten. 20.00 Ta
gesschau. 20.15 Erlebnis Erde:
Deutschlands alteste Baume.
21.00 Der Tag als... 21.45
FAKT. 22.15 Tagesthemen.
22.43 Das Wetter im Ersten.
22.45 Beckmann. 0.00 Nacht-
magazin. 0.20 Dittsche - Das
wirklich wahre Leben. 0.50 Sei
zartlich, Pinguin. 2.20 Ta
gesschau. 2.25 Sturm der Lie
be. 3.15 Der Tag als.... 4.00
ARD-Ratgeber: Gesundheit.
4.30 Die schönsten Ba-
hnstrecken der Welt. 4.55 Ta
gesschau. 5.00 FAKT. 5.30 Ein
de.
Duitsland 2
5.30 Morgenmagazin. 9.00
Heute. 9.05 Volle Kanne - Ser
vice taglich. 10.30 Wege zum
Glück. 11.15 Reich und
Schön(The bold and the beau
tiful). 11.35 Reich und Schön
(The bold and the beautiful).
12.00 Heute mittag. 12.15
Drehscheibe Deutschland.
13.00 Mittagsmagazin. 14.00
Heute - in Deutschland. 14.15
Wunderbare Welt. 15.00 Heu-
te-Sport. 15.15 Ruhrpott-Sch-
nauzen. 16.00 Heute-in Euro
pa. 16.15 Wege zum Glück.
17.00 Heute-Wetter. 17.15
Hallo deutschland. 17.45 Leu
te heute. 18.00 SOKO 5113.
19.00 Heute. 19.20 Weerbe
richt. 19.25 WISO. 20.15 Rosa
Roth: Der Tag wird kommen.
21.45 Heute-journal. 22.12
Weerbericht. 22.15 Control -
Du solist nicht töten (Con
trol). 23.55 Das kleine
Fernsehspiel/quantum: Ijon Ti-
chy: Raumpilot. 0.10 Heute
nacht. 0.25 Pigs will fly. 2.05
Heute. 2.10 Neues spezial
2.40 Vor 30 Jahren: Farah die
Kaiserin. 3.10 Heute. 3.15 WI
SO. 4.00 Global Vision. 4.30
Nano. 5.00 Hallo deutschland.
5.30 Einde.
BBC 1
7.00 Breakfast. 10.00 Missing.
11.00 Homes under the ham
mer. 11.55 Nieuws en weerbe
richt. 12.00 To buy or not to
buy. 12.30 Car booty. 13.10
Nieuws en weerbericht. 13.15
Bargain hunt. 14.00 Nieuws
en weerbericht. 14.30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
14.40 Neighbours. 15.05 Doc
tors. 15.35 Diagnosis murder.
16.20 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 16.25
Lazytown. 16.50 The Like-
aballs. 17.00 Prank patrol.
17.30 Extreme animals. 18.00
Beat the boss. 18.30 News-
round. 18.35 Neighbours.
19.00 Nieuws en weerbericht.
19.30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20.00 Mission
Africa. 20.30 Super vets.
21.00 EastEnders. 21.30 Pano
rama. 22.00 New tricks. 23.00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23.35 Good Will
Hunting. 1.35 Weerbericht.
I.40 Sign zone. 2.30 Time-
watch. 3.20 Orangutan diary.
3.50 How to live longer. 4.35
BBC News 24.
BBC 2
7.00 Fimbles. 7.20 The story
makers. 7.35 Balamory. 8.00
Arthur. 8.15 Chucklevision.
8.30 Get 100. 9.00 The story
of Tracy Beaker. 9.15 Krypto
the superdog. 9.30 Tommy
Zoom. 9.45 Numberjacks.
10.00 Nina and the Neurons.
10.15 Lunar Jim. 10.25 Me
too! 10.45 Mama Mirabelle's
home movies. 11.00 Postman
Pat. 11.15 The Roly Mo show.
II.30 Pathways of belief.
11.50 Pathways of belief.
12.15 Hands up! 12.30 Hands
up! 12.45 Hands up! 13.00
The daily politics. 13.30 Wor
king lunch. 14.00 Watch.
14.15 Watch. 14.30 Snooker.
18.00 Snooker. 18.55 Party
election broadcast. 19.00
Eggheads. 19.30 Great British
menu. 20.00 Snooker. 21.00
Johnny Kingdom: A year on Ex-
moor. 21.30 Return to Lul-
lingstone Castle. 22.00 Hair
wars. 23.00 Ruddy hell! It's
Harry and Paul. 23.30 News-
night. 0.20 Snooker. 3.00 Ma
France.
Discovery
6.00 Extreme sports tribes.
7.00 Deadliest catch: Batten
down the hatches. 8.00 Ulti
mate cars: Beauty. 8.30 5th ge
ar. 9.00 Vis vang. 9.30
Scrapheap challenge. 10.30 Ex
treme engineering: Transatlan
tic tunnel. 11.30 How it's ma
de. 12.00 How it's made.
12.30 Extreme sports tribes.
13.30 Forensic detectives:
Marked for death. 14.30 Dead
liest catch: Batten down the
hatches. 15.30 American hot
rod: '65 Mustang. 16.30 Vis
vang. 17.00 A racing car is
born. 17.30 A car is reborn.
18.00 How it's made. 18.30
How it's made. 19.00 Ameri
can chopper: Gillette bike.
20.00 Mythbusters. 21.00 I
shouldn't be alive: Trapped un
der 3 boulder. 22.00 Everest:
Beyond the limit: Mutiny on
the mountain. 23.00 Mega
builders: Moving mountains.
0.00 Crime scene psychics:
Linsey Quy. 0.30 Crime scene
psychics: Mick Hughes. 1.00 A
haunting. 2.00 American casi
no. 3.00 Nachtprogramme-
ring..
Nat.Geographic
6.00 CNBC 6.00 Today's busi
ness. 7.00 Squawk box Euro
pe. 10.00 Worldwide exchan
ge. 12.00 National Geographic
Channel. 12.00 Earth report.
13.00 Scrap house. 14.00 Bi
ble uncovered: Hunt for the
Ark. 15.00 Deadly dozen:
North America. 16.00 Natio
nal Geographic Junior. 16.00
Dogs with jobs: Peewee, Zeke
and Ozzy. 16.30 Totally wild.
17.00 The snake wranglers:
Saving the King of Snakes.
17.30 Hayden Turner's wildlife
challenge: Wildebeest. 18.00
Warplanes: Airplane to Air
Force. 19.00 Deadly dozen:
North America. 20.00 Se
conds from disaster: The
Kursk. 21.00 More amazing
moments. 21.30 War machi
nes: Tank. 22.30 Bible un
covered: Lost cities. 23.30 I
didn't know that. 0.00 Warpla
nes: Airplane to Air Force.
1.00 War machines: Tank.
2.00 Bible uncovered: Lost ci
ties. 3.00 Bible uncovered:
Hunt for the Ark. 4.00 Deadly
dozen: North America. 5.00
More amazing moments. 5.30
I didn't know that.
Eurosport
8.30 Motorsports Weekend.
9.00 Motorsport. 10.00 Mara
thon. 11.00 Snooker. 14.00
Gewichtheffen. 14.45 Gewicht
heffen. 15.30 Snooker. 18.00
Snooker. 18.30 Eurogoals.
19.15 WATTS. 19.45 Road to
Roland Garros. 20.00 Snooker.
23.00 Eurogoals. 23.45 Euro-
sport buzz. 0.15 Gewichthef
fen. 1.15 Road to Roland Gar-
TV 5
6.00 Nieuws. 6.30 Télématin.
8.00 Canadees nieuws. 8.30
Les escapades de Petitrenaud.
9.00 Cóté maison. 9.30 Le
maïtre des genies. 9.55 Kios-
que. 10.50 Des chiffres et des
lettres. 11.15 Tout le monde
veut prendre sa place. 12.00
Les coups de coeur de Bruno.
12.30 Plus belle la vie. 13.00
Rumeurs. 13.30 Belgisch
nieuws. 14.05 Confessions
d'un menteur. 15.35 Chateaux
de France. 16.05 Coeur océan.
16.30 Questions pour un
champion. 17.05 Le point.
18.00 Nieuws. 18.25 Les mois
d'avril sont meurtriers. 19.50
Poison d'avril. 20.30 Frans
nieuws. 21.00 Avocats et asso
ciés. 21.55 Avocats et asso
ciés. 23.00 Nieuws. 23.10
TV5monde, l'invité. 23.20 Afri
kaans nieuws. 23.30 Des raci-
nes et des ailes. 1.30 Zwitsers
nieuws. 2.00 Le point. 3.00
Les dossiers secrets de l'inqui-
sition.
CNN
6.00 CNN today. 9.00 Busi
ness international. 10.30
World sport. 11.00 Larry King.
12.00 Business international.
13.00 World news Asia. 14.30
World sport. 15.00 World
news Asia. 15.30 MainSail.
16.00 Your world today. 18.00
Your world today. 19.30 Main-
Sail. 20.00 Your world today.
20.30 World business today.
21.00 World news Europe.
21.30 World business today.
22.00 World news Europe.
22.30 World sport. 23.00 Busi
ness international. 0.30 World
sport. 1.00 CNN today. 4.00
Anderson Cooper 360. 5.30
World sport.
MTV Europe
6.00 MTV Breakfast club 9.00
Why can't I be you? 9.30 Tail-
daters. 10.00 Breakfast club
MTV top 10.11.00 Top 11 at
11 12.00 Brand new. 12.30
Top 5 most wanted. 13.00
Top 25.15.00 Wade Robson
Project. 15.30 The fabulous li
fe. 16.00 Dance life. 16.30 La-
guna beach. 17.00 Room rai
ders. 17.30 Globally dismis
sed. 18.00 Two-a-days. 18.30
My own. 19.00 All access.
20.00 Pimp my ride. 20.30
MTV Cribs. 21.00 Yo momma.
21.25 Boiling points. 21.50
Made. 22.45 Strutter. 23.10
Meet the Barkers. 23.35
Jackass. 0.00 Brand new. 1.00
Top 25. 3.00 Insomnia.
TMF
6.00 Wakker worden op TMF.
8.00 Moviefacts. 8.10 Wakker
worden op TMF. 10.00 Movie-
facts. 10.10 De videotheek.
11.00 Eeuwige hits. 12.00 10
X Alicia Keys. 13.00 Movie-
facts. 13.10 De videotheek.
14.00 Moviefacts. 14.10 De vi
deotheek. 15.00 Shapeshifters
serveert. 15.30 Interactive
chart. 16.30 Reaction. 17.30
30 minuten. 18.00 Movie
facts. 18.10 ClipKennis. 19.00
Kaf of koren. 19.30 De vide
otheek. 20.00 Moviefacts.
20.10 Interactive chart. 21.00
30 minuten. 21.30 Serveert.
22.00 Moviefacts. 22.10 TMF
Pure. 0.00 Moviefacts.