Familieberichten 16 I Dinsdag 10 april 2007 PZC wa sporen in het zand het tij dat keert verdwenen voetstappen blijvende herinneringen Bedroefd geven wij u er kennis van dat vredig van ons is heengegaan onze lieve moeder en schoonmoeder Pieternella Jacoba Meerman-Worrell weduwe van Hendrik Johannes Meerman Middelburg, 7 juni 1924 t Veere, 6 april 2007 Leiden: Robertjan Meerman Max Put Middelburg: Henk Meerman Anja Michielsen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Nieuw Sandenburgh voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: H.J. Meerman St. Jorisstraat 16 4331 EH Middelburg De crematiebijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 11 april a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke OudeHavendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze rouwbrief als zodanig te beschouwen. Op 6 april 2007 is vredig ingeslapen onze lieve schoonzus en tante mevrouw P.J. Meerman-Worrell Middelburg: W. Schuit-van Schaijk Serooskerke: C.P. Loontjens C. Loontjens-Schuit Neven en nichten "Ik ben zo moezei hij Eerste Paasdag 2007 overleed: Joop Hendrik Johannes van den Berg Jeths echtgenoot van Judina Geertrui Nool 26 december 1923 8 april 2007 Amsterdam Middelburg Middelburg: J.G. van den Berg Jeths-Nool Goes: Hans en Thanh van den Berg Jeths Huong Liên Thi Dinh Westkapelle: Anneke Leenders-van den Berg leths Louis Leenders Helmond: Lilian van den Berg Jeths Ruurd Jan en Miriam Leenders Danique Werner Eindhoven: Raoul en Katlijne van den Berg Jeths Sharon Rafael Oostkapelle: Ido Kalle Leenders Breda: Axel Adelmar Leenders Xander Quinten Danielle Kruizinga Gelegenheid tot afscheid nemen van Joop: Donderdag 12 april van 18.30 tot 19.30 uur Uitvaartcentrum van Monuta Sol, Felix Timmermanslaan 2 te Eindhoven. Crematie: Vrijdag 13 april om 14.30 uur: Crematorium "Heeze", Somerenseweg 120 te Heeze. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentie: Benoordenhoutseweg 15,4361 BA Westkapelle 2 Korinthe 5 Zacht en kalm is door de Heere uit ons midden wegge nomen onze lieve, zorgzame vader en opa Jacobus van Boven sinds 4 augustus 2002 weduwnaar van Margaretha van Leenen in de ouderdom van 89 jaar. Nw. en St. Joosland: Piet en Els van Boven-Mol Marco Dennis en Dalia Leon Yerseke: Leen van Boven (in herinnering) Yerseke, 7 april 2007 Zorgcentrum Vredelust Correspondentieadres: Hoge Stelle 19 4339 AP Nw. en St. Joosland De rouwdienst wordt D.V. donderdag 12 april om 13.50 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in genoemd gebouw gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Vredelust voor de zeer goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen onze zeer geliefde broer en zwager Jacobus van Boven P. Kosten-van Boven J.D. Kosten H.J van den Berg Jeths We zullen U missen! Bewoners en team 't Zeepaardje Dan lacht mij toe der eng'len trouwe wacht die mij geleidd' en mij heeft thuisgebracht. -Gezang 230 Verdrietig omdat wij haar na al die jaren moeten missen, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 90 jaar is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Jannetje Boone Sinds 15januari 1988 weduwe van Blasius Florence Montenarie Middelburg, 13 februari 1917 t Vlissingen, 7 april 2007 Middelburg: Floor en Anneke Den Haag: Walter en Ingeborg, Lasse, Mees en Heime Den Haag: René en Francine, Babette Middelburg: Koos en Jan Spijkenisse: Corineen René, Maaike en Sanne Roosendaal: Anne-Marie Fermoselle (Spanje): Riet en Manoio Davos (Zwitserland): Beni en Katrin Winterthur (Zwitserland): Rosmarieen Christian, Jaime Vlissingen: Els Middelburg: Jan en Betsy Den Bosch: Richard Middelburg: Sandra Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Rustenburg' en het Streekziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Fam. Montenarie Schoutstraat 38 4336 HS Middelburg Moeder is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 14337 HJ Middelburg. U kunt daar afscheid van haar nemen op donderdag 12 april a.s. van 1115 tot 11.45 uur. Om 12.00 uur begint de herdenking in de aula van rouw centrum 'Middelburg', waarna om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condole ren in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan I Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijdefi van onze lieve en zorgzame moeder en oma Krijna Adriana Gordijn-van der Maas weduwe van H.P. Gordijn in de leeftijd van 92 jaar. Wij danken het personeel van Zorgcentrum 'Duinoord' en Verpleeghuis 'Cornelia' voor de liefdevolle zorg aan onze moeder en oma besteed. Davos (Ch.): Jan en Gerdien Scharendijke: Connie en Bert Peter en Anita Annemarie en Gerda 7 April 2007 Correspondentieadres: Baken 44 4322 AG Scharendijke Donderdag 12 april om 13.30 uur zal er een samenkomst gehouden worden in de aula op de begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede, waarna aansluitend, omstreeks 14.00 uur, de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er in genoemde aula gelegenheid de familie te condoleren. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze tante Krien mevr. K.A. Gordijn-v.d. Maas Kinderen Dalebout 7 April 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 16