GESLOTEN Mulder binnenhuis De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. PZC jON Plaats uw familie berichten in de PZC Wegens vakantie vanaf donderdag 3 augustus t/m maandag 14 augustus donderdag 3 augustus 2006 zwb 1^ Het vervolg van de familie berichten van pagina 10 Huib Boogaard De oude vriendengroep zal je missen! Klaas Jaap en Corrie Jan en Jeanne Lies en Corrie Rogier en Jeanne Wij wensen Mientje veel sterkte toe. Heden overleed onze beste vriend Huib Boogaard Zoutelande: Nel en Piet Boogaard Corrie en Ko Dominicus Zoutelande, 1 augustus 2006 Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons trouw lid en oud-bestuurslid Huib Boogaard Hij is ruim 60 jaar lid van de vereniging geweest. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, dirigent en leden van Chr. MuziekverenigingLuctor et Emergo Zoutelande En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Onverwacht moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom. Laurentius Jacobus van 't Westende Loet in de leeftijd van 75 jaar. Goes: Dick van 't Westende (in herinnering) Rie van 't Westende-Bak Zoutelande: Frans van 't Westende Zwolle: Elly van Gastel-van 't Westende Ad van Gastel Nichten en neven Middelburg, 31 juli 2006 Het leven is: geen vreed' alhier, geen wapenstilstand vragen. Het leven is: de krijgsbanier tol in Gods handen dragen. Guido Gezelle Met grote droefheid geven wij kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze neef en oom Mr. J.J. Korndörffer Amsterdam f Koudekerke 28 mei 1926 28 juli 2006 Middelburg: L.C. Korndörffer- Dull tot Backenhagen Belt-Schutsloot: S.P.L. Rensing Oostzaan: F.B. Dull H. Dull-Koek Danielle Martijn Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerken den van verpleeghuis "Vliedberg", appartement 4 te Koudekerke. Correspondentieadres: President Kennedylaan 11 4334 EE Middelburg De crematieplechtigheid heeft op woensdag 2 augus tus in besloten kring plaatsgevonden. Afscheid nemen is....Met zachte vingers wat voorbij is. Dicht doen en verpakken in goede Gedachten der herinnering. In besloten kring hebben wij afscheid genomen van Jaap Korteweg 31 oktober 1925 128 juli 2006 Mieke Korteweg-van de Graaf Wieneke Ris, Biek, Celeste Marjan Van Dishoeckstraat 574 4382 XW Vlissingen "Eindelijk weer naar huis" Op 2 augustus 2006 is overleden, mijn lieve man, onze vader, en opa Jakob van Sluijs Jaap Geboren 19 november 1924 te Zoutelande Zoutelande: L. van Sluijs-de Kam Westkapelle: Anneke en Jan Bianca en Mark Delilah, Cassandra Ronald en Levina Vlissingen: Lies en Chris Wendy en Jowan Westkapelle: Jolanda en Adriaan El ine en Peter Martijn Daniël Koudekerke: Louis en Marina Yasmin Daisy 4374 BS Zoutelande, Zwinstraat 25 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 7 augus tus 2006 om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de aula op de begraafplaats. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer Jaap van Sluijs Westkapelle: M. van Rooijen-vanSluijs Zoutelande: M. van Sluijs en kinderen Zoutelande, 2 augustus 2006 Bedroefd delen wij u mede dat onze zwager is overleden Jaap van Sluijs Zoutelande: A. de Kam M.C. Roovers Middelburg: P. de Kam Arnemuiden: B. H. de Reu-de Kam Zoutelande: J. de Kam C. de Kam-Vos Westkapelle: W. de Kam-van Sluijs Koudekerke: P. Kluijfhout-de Kam J. Kluijfhout Westkapelle: L. Huiszoon-de Kam L. Huiszoon Zoutelande: J. Minderhoud-deKam L. Minderhoud Neven en nichten Zoutelande, 2 augustus 2006 Bedroefd delen wij u mede dat na een korte periode van ziekte, rustig in zijn slaap is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Adriaan van Strien in de leeftijd van 82 jaar Lewedorp: Jannie van Strien-Brandt Kapelle: Hanny de Haan-van Strien AndrédeHaan Marije en Frank Reinier Middelburg: Co van Strien Wilma van Strien - van Sluijs Miriam en Paul Annemarie Middelburg: Ruud van Strien Anita van den Bosch Max Ritthem: Lilian van Strien Pascal de Kam Goes, 2 augustus 2006 Correspondentieadres: Cypressenhof 2 4421 CD Kapelle De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 7 augustus om 13.15 uur in het Dorpshuis, Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid ne men van 13.00 tot 13.10 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oud Sabbinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in het Dorpshuis te Wolphaartsdijk. Voor ons toch nog onverwacht is uit onze familie kring weggenomen onze broer, zwager en oom Adriaan van Strien echtgenoot van Janny van Strien-Brandt in de leeftijd van 82 jaar. Kamperland: Tiny Versluis-van Strien (in herinnering Gerrit Versluis Wolphaartsdijk: Bram van Strien Marianne van Strien-Schuit neven en nichtjes 2 augustus 2006 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen onze lieve vader, schoonvader en opa Adriaan Marcus Westerweele weduwnaar van Jannetje T. Bardolf in de leeftijd van 87 jaar. Ouderkerk a/d IJssel: Coby van Vliet-Westerweele (in herinnering) Huig van Vliet Johan Richard en Lisette West-Souburg: Annie de Visser-Westerweele Bart de Visser Mare en Desiree Iris, Yanick Mariska en Kees-Jan Thirza, Kiara Monster: Janny van der Valk-Westerweele Frans van der Valk Patrick en Jessica Giovanni Chantal Gapinge: Jos Westerweele Huberdien Westerweele-de Visser Maurice Nadine Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom voor hun liefdevolle verpleging. Middelburg, 2 augustus 2006 fp Gerbrandylaan 54 4333 BK Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. 50 jaar Prinses Beatrix Fonds voor ziekten die de spieren verlammen Geef jonge patiënten kans op een eigen leven 'Zeg'nsJA' 'Zeg 'ns JA' op 31 augustus 20.30 - 22.15 uur, TROS, Ned-^2 Help het jarige Prinses Beatrix Fonds. Kijk op www.beatrix.nl Telefoon: 070 - 3 607 607 Giro 969 Tot ons groot verdriet is overleden, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Lenie Keessen-van Keekem 25 december 1918 2 augustus 2006 Middelburg: J. Keessen Hilversum: R. Keessen- van der Linde Helga Keessen en Waldo Wagter Paul Keessen en Gemma Hufen Amsterdam: M. de Blécourt-Keessen A.P. de Blécourt Roosje de Blécourt Jules de Blécourt Henri Dunantlaan 10 4334 BA Middelburg U kunt op eigen gelegenheid afscheid nemen in rouwcentrum Swerf-Rust, L. Stommesweg 1 te Middelburg, na telefonisch overleg: 0118 - 462205. De afscheidsdienst, gevolgd door de crematie zal plaatsvinden op maandag 7 augustus om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Eén getuige van de 20e eeuw is heengegaan. Heden overleed zacht en kalm op 105-jarige leeftijd onze lieve opoe ia/1 li/ut fTtosle/i-o^.) 'l f/lof* Kapelle: Bram en Nel Hoogesteger Kapelle: Adriaan en Els Hoogesteger Achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Cederhof voor de liefdevolle verzor ging en aandacht. Kapelle, 2 augustus 2006 Correspondentieadres: Fam. A.W. Hoogesteger Bergstraat 25,4421 EP Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 4 augus tus van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la Kapelle. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dankbetuiging Haar laatste 5 minuten op 27 mei 2006! Jullie, jullie hebben alles voor haar gedaan, bedankt dat jullie haar hebben laten gaan. Bedankt voor het luisteren naar haar, want ze had het écht veel te zwaar. Ik weet zeker dat zij dapper heeft gestreden, maar wat jul lie ook deden, haar lichaampje bezweek, voordat ze vol bewondering, nog naar jullie omkeek. Haar wil was groot en pakte papa's hand, mijn beetje troost, ze hadden altijd al een speciale band. Ze zag bij jullie de onmacht, verslagenheid, maar ook de tranen en het verdriet, toen ze, samen met haar papa, ons toch nog allemaal achter zich liet. En wij, wij allemaal, zullen ons altijd afvragen, waarom, waarom zo jong???????????? Met heel veel dank aan: - de dienstdoende arts, - het ambulancepersoneel, - de brandweer - en de politie van Zierikzee en Zuid-Holland-Zuid Echtgenote van Ron van der Horst en de moeder van Zoë van der Horst Yvonne van der Horst In Memoriam ./®- 3 augustus 2005 3 augustus 2006 André De Dooij Those who loves us, never really leave. Kapelle: Ariana en Marion De Dooij middelburg kromme weele 21-23 tel./fax 0118-614077 Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolff. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. NIERSTICHTING GEEFTTOEKOMST. De Nierstichting zoekt naast de implanteerbare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl Steeds meer Nederlandse vogelsoorten worden bedreigd. Al 78 van de 180 soorten broedvogels staan op de Rode Lijst. Nog even en we kunnen ook de Velduil alleen nog ingelijst bewonderen. Daarom werkt Vogelbescherming Nederland aan meer natuur voor bedreigde vogels. Help mee, kijk wat u kunt doen op www.vogelbescherming.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26