g AIRCOCONTROLE 42 if mensen ,nl De Zonnebril op scherpte van Het Huis Coen Honig Meer dan een postzegel H^jü zorg De Praktijk voor Osteopathie Van Sonja de Deckere D.O.-MRO .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta S'r1 De Voorzorg Voor een Zorgzame Begeleiding Met uw ge'd steunt u kinderen in binnen- en buitenland. .kinderpostzegels.nl Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regii Zoek, vind en reageer! UV-proof glazen cadeau. zaterdag 24 juni 2006 Familieberichten vervolg van pagina 12 Voor uw blijken van medeleven ondervonden na het over lijden van onze vader, schoonvader en opa Albrecht Remijn betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, juni 2006 Psalm 13:6b Ik zal zingen voor de HEER, Hij heeft mij geholpen. Wij zijn verdrietig nu onze bijzondere groot- en overgrootvader Frederik den Doelder is overleden. Suzette en Robert Sacha en Rik Esther en Rick Francis en Esther Stefan en Bahar Vincent en Oda - Frederik Caspar en Rianne Chris en Natasja - Lindsey, Loïs Jeroen en Elke - Floor Jaap en Martine - Anouk, Lars, Florian Ellis en Marco - Luna, Mabel Martin en Julie Paulien en Jan - Aron Margreet en Klaas - Lize Hans Els en Rick Annemieke en Martin - Anouk, Eva Koen en Inez Joost en Evelien Menno en Ingrid - Staf Eva Sofie en Matthijs Liselot en Jasper Joris Ramon Sumith Maurits Anne Jaspert Suzanne en Wouter Michiel en Tiny Peter Robbert en Monica Marlot Anne-Fleur Christian en Annet Frederike en Chiel Jelle Leon Uw aanwezigheid bij het afscheid en de enor- me hoeveelheid kaarten en bloemen na het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonzoon Rinus Vermaire hebben wij zeer gewaardeerd. Hiervoor onze hartelijke dank. Corrie Vermaire-de Koster Coen Vermaire Oma de Koster-Quakkelaar 's-Gravenpolder, juni 2006 Al uw brieven, telefoontjes en persoonlijke blijken van medeleven, die wij na het overlijden van onze lieve, zorg zame moeder en oma Francina Vermeer-Kleinendorst hebben mogen ontvangen hebben ons enorm gesterkt bij het dragen van ons verlies. Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, juni 2006 Voor de vele persoonlijke gelukwensen, brieven, kaarten, bloemen en cadeaus, ontvangen bij ons 65-jarig huwe lijksjubileum, willen wij u hartelijk danken. Fam. W. Leijnse Zoutelande, juni 2006 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoon lijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Hendrika Dekker-Louws willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Domburg, juni 2006 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het overlijden van onze moedei- en oma Neeltje Adriana Moerdijk-Goud hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen juni 2006 Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve schoonzus en onze tante Dina Johanna Geschiere-de Vrieze Betuigen wij u onze hartelijke dank. M.C. Schaalje Jan en Lenie Schaalje Mario en Petra Justin, Kirsten 's-Gravenpolder, juni 2006 Voor uw blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde, zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder Magrieta Vleugel-Kole betuigen wij u onze hartelijke dank. Familie Vleugel-lobse Familie Schol-Vleugel Juni 2006 Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk, gedurende zijn ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man. onze lieve, zorgzame vader en opa Jan van Belzen Het heeft ons in deze moeilijke tijd gesteund. Nel van Belzen-Wijkhuijs Kinderen en kleinkinderen Amemuiden, juni 2006 afscheid uitvaartzorg de vlieger Nog steeds weet ik niet waarom je weg bent, nu je weg bent Geen mooi vaarwel Je zult nooit mijn geheugen verlaten o ,;.y En het blijkt zo anders te zijn dan onze dromen Nu ben je, ben je een ster aan de hemei t ^3 kenl nu een ster aan c'e hemel T je bent een ster aan de hemel Ja, je bent mijn ster. (One word, Anouk) Wij ontvingen talloze warme blijken van medeleven, vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van onze lieve Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Al deze reacties hebben ons veel goed gedaan. Door de overweldigende belangstelling is het helaas niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een blijvende troost te weten, dat zoveel mensen van haar houden. Danny en (essy. Leen en Jenny, Rob en Ans, Erik en Tineke, Marlon en Dennis Vlissingen/Oost-Souburg, juni 2006 DAG EN NACHT BEREIKBAAR: t 0111 402000 F 0111 401552 VOORHEEN SCHOONAARD wilgenstraat 12 4307 da oosterland (schouwen-duiveland) www.uitvaartdevlieger.nl Hel heeft ons goed gedaan dat u, met zovelen op verschil lende manieren, blijk heeft gegeven van uw medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Wim Dekker onze dank daarvoor. Henriëtte en Harm Karin en Ernst Jan en kleinkinderen Juni 2006 Huisartsenpraktijk 's-Gravenpolder In verband met de promotie van A. Korstanje tot Doctor in de Geneeskunde zijn de praktijk en apotheek in 's-Gravenpolder MAANDAG 26 JUNI DE GEHELE DAG GESLOTEN Voor spoedgevallen en spoedrecepten wordt waargenomen door de praktijk en apotheek van Dr. Ingelse, Laustraat 1 te 's-Heerenhoek, tel. 351280. In plaats van kaarten Een hand, een woord, een kaart, bloemen. Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het zo onverwachte overlij den van onze lieve moeder en oma Catharina Johanna Kole-Weststrate - Tiny - Het heeft ons goed gedaan. Omdat het voor ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Peter en Annemarie Kole Els en Maurice Kerybin Ad Kole en (achter)kleinkinderen. luni 2006. gaat per 1 juli verhuizen naar Verwerijstraat 5lA 4331 TB Middelburg Tel.nr. blijft 06-21.68.18.75 De praktijk blijft t/m 30 juni op Seissingel 4 te Middelburg Dankbetuiging Voor uw medeleven na het overlijden van onze geliefde moeder en oma [annetje Pieternella de Visser-Gideonse danken wij u hartelijk. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 EXECUTIE VERKOOP Op maandag 26 juni 2006 om 11.00 uur, vindt een openbare verkoop plaats. De verkoop komt voor rekening van Prova Trading B.V. Te koop worden aangeboden: 1 Quad Motortek 125, 1 Quad Yamaha 660 R, 2 waterscooters Seadoo XP, ongeveer 10 motor- steps, 1 gesloten wagen, Mercedes Benz 638i, kenteken 35-BD-TH, bouwjaar 2000, 1 personen auto, Mercedes Benz A 160, kenteken 53-DZ-FP, bouwjaar 2000, en wat verder te koop zal worden aangeboden. De plaats van verkoop is Goes, Livingstoneweg 2-6 (Loods van Mourik). Bezichtiging een uur voor de verkoop. Alleen contante betaling. Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van de Belastingdienst Zuid West, kantoor Goes. Voor inlichtingen tel. 06-51968578 (het kan zijn dat om een of meerdere redenen de verkoop niet doorgaat). De belastingdeurwaarder belast met de executie verkoop. W. Duim. Belastingdienst Dag en nacht bereikbaar op (0111)45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! UITVAARTVERZORGING „SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. C HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl Ook uw autoairco moet Wij controleren graag voor u: regelmatig in onderhoud om dichtheid van het systeem zo lang mogelijk goed te uitblaastemperatuur in de blijven functioneren. Lente, auto zomer, herfst en winter; de V-snaarspanning van de ieder jaargetijde is een compressoraandrijving geschikt moment. de uiterlijke conditie van de hoofdcomponenten Voor onze klanten heben wij Compleet voor slechts een Basisonderhoudspakket samengesteld. Vraag ook naar onze aircoreiniging! Bosch Car Service... Daar kom je graag terug Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 43 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Kanaalweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 üBOVAG www.boschcarservice.nl 1 kinder postzegels WWW. Kijk op 11 (ah voor kinderen door kindercj Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Eén kléine moeite én toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinqnl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben rnet overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeid. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courari Kunt u iets doen voor de Zonnebloem? MM Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage opgiro145. Namens onze passagiers: hartelijk dank wietsdoenvoordezonnebloem.nl i Honig Appelmarkt 22 i Zierikzee Tel. (0111) 41 42 11 www.hethuis.nl Bij aankoop, van een zonnebril op scherpte Deze actie is geldig tot en met zaterdag 1 juli! Wees er nog snet bij! Het Huis Coen Honig. Uw Opticien. vraag naar de mogelijkheden in de winkel!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 68