PZC li. zaterdag 24 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.n! Geboren Na negen maanden binnenpret ben ik op de wereld gezet Jelle geboren op 19 juni 2006 Bart en Andrea de Smit-Pijcke Eurostraat 4,4515 AS Hoofdplaat, 0117-340135 Café 'La PorteD'or' Markt 19,4515 BB l|zendijke, 0117-301301 Gezellig een beschuitje eten? Laat het ons even weten! Opnieuw een wonder van God Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van Claudia 23 juni 2006 Sander en Anke van de Vreede-Joosse Jasmijn Prelaatweg 36 4363 NH Aagtekerke Tel. 0118-584770 Ons geluk kan niet op met de komst van onze dochter Luna Geboren op 21 juni 2006 Zij weegt 3200 gram Remco Marleen van Wijngaarden Veerseweg 120 4332 BI Middelburg 0118-618071 Dolblij zijn we met de geboorte van Levi 21 juni 2006 Dries Dijkmans en Alexandra Weststrate broertje van Ramon 4453 BC 's-Heerenhoek Pastoor Fronhoffstraat 22 Geboren: Wij hebben een dochter! Iris 22 juni 2006 Petra en Jacco Duvekot Zusje van Lars Augustinushof 8 4354 AX Vrouwenpolder Telefoon 0118-624622 Aannemersbedrijf Duvekot b.v. Vrouwenpolder Jubileum Op 27 juni hopen onze ouders, opa en oma Jaap en Jopie van Wallenburg de Visser 50 jaar getrouwd te zijn. Wilt u hen hiermee feliciteren dan bent u van harte welkom op zaterdag 1 juli van 15:00utot 19:00u op het volgende adres: Boswijk Oude Veerseweg 114 4332 SI Middelburg Ella Dick en Michelle lolanda Arjan en Jessica Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Jan Wij wensen Janet, Jan, Myma en Nienke heel veel i sterkte toe. Ruud, Hans, Matty, Linda en Ivo Verdrietig zijn wij omdat onze goede vriend Jan den Dekker na een ernstige ziekte is overleden. Janet, Myrna, Ruud, Nienke en verdere familie, we wensen jullie veel kracht en sterkte toe om verder te gaan. Jan en Els David en Jeannette en kinderen 22 juni 2006 Met groot verdriet vernamen wij het overlijden van onze vriend Jan den Dekker We wensen Janet, kinderen en verdere familie Gods kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. David en Willy Janse Ko en Anne-Marie, Marleen en David Nely en Peter, Corné Gerdien en Jacco Jan Vele zonnestralen van vriendschap. Rinie en Ankie Ard Lars Mick Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van onze gewaardeerde medewerker en collega, Jan den Dekker Vanaf 1978 is Jan werkzaam geweest bij de gemeente Borsele waarvan de laatste 9 jaar bij de afdeling Woonomgeving, in de ongelijke strijd tegen zijn ziekte droeg Jan een bewonderenswaardig optimis me en realisme uit. Hij deelde dat ook met degenen, die hem in de laatste periode van zijn leven bezoch ten. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de ge meente Borsele. E.J. Gelok, burgemeester. P. Katsman, secretaris. Overleden Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf: Liefde was de reden Na een oneerlijke strijd hebben wij veel te vroeg af scheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lie ve, zorgzame dappere papa Jan Adriaan den Dekker 25 april 1956 22 juni 2006 Janet den Dekker-Joosse Myma en Ruud Nienke Molenstraat 56 A 4433 AD Hoedekenskerke Jan is thuis. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 26 juni om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente 'De Ark' aan de Kerkstraat te Hoedekenskerke. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene Begraafplaats te Hoe dekenskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw 'De Griend', Havenstraat 13 te Hoedekenskerke. Geen bezoek aan huis. Krachtig, positief en liefdevol nam onze zoon, broer en zwager afscheid Jan den Dekker J. den Dekker Lia en Frans t Janny en Cees Chris en Corrie Neven en nichten Hoedekenskerke, 22 juni 2006 De geliefde man van Janet, de zorgvolle vader van Myrna en Nienke Jan de Dekker is overleden na een moedige strijd tegen een ernstige ziekte op de leeftijd van 50 jaar. Hij was voor ons een geliefde en zorgzame schoon zoon, zwager en oom die altijd voor ons klaar stond. We zullen hem heel erg missen. Nieuw en St. Joosland: Piet en Janny Joosse-Bodbijl Middelburg: Anne-Marie Joosse Mirjam, Corné, Elize Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goe de vriend en buurman Jan den Dekker Kees en Cobi Kees en Miep en kinderen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Jan den Dekker Wij wensen zijn familie en in het bijzonder Janet, Myrna en Nienke, veel kracht en sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Collega's afdeling Wóonomgéving Na een oneerlijke maar dappere strijd is overleden Jan den Dekker de man van onze collega Janet den Dekker. Wij wensen Janet, de kinderen en de familie veel sterkte toe. Collega's en Directie ING Bank Walcheren Wij ontvingen het intens verdrietige bericht dat na een ernstige ziekte is overleden de heer J. den Dekker Ons meeleven gaat uit naar zijn vrouw, zijn dochters Nienke en Myma en verdere familie. Myma is leerlin ge van Havo-4 van het Buys Ballot College. Wij wensen hun allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Buys Ballot College te Goes, mr. M.M.D. Vermue-Vermue, voorzitter van het bestuur drs. P. Favier, rector :j Met droefheid namen wij kennis van het overlijden 5 van Jan den Dekker We wensen zijn vrouw Janet, Myrna, Nienke en ver- :j dere familie Gods kracht toe bij het dragen van dit I verlies. Namens leerlingen, personeel, medezeggenschapsraad, X oudervereniging, directie en bestuur ij van het St. Willibrordcollege te Goes X drs. J. Brand, rector Ons bereikte het bericht dat de vader van Nienke Jan den Dekker is overleden. Begin dit jaar hebben wij als klas handen op elkaar gelegd om elkaar te steunen en vast te houden. Die gedachte willen wij ook nu uitdragen. Lieve Nienke, weet van ons: 'Je mag op mij bouwen'. Brehua. Evita. Bjom. Luuk, Sanne, Eric-Paul, Evy, Marjo lein, Lieve, Jim, Nick, Hai Anh. Anne, Stéphanie, Leanne, Luc, Rosa. Margaret, Stephan, Andrew, Marjolein, Kelly, Monique en Mathilda Sinke, mentor v2d Enige en Algemene Kennisgeving Plotseling is op 62-jarige leeftijd overleden Jan C. Blok De crematie zal plaatsvinden op maandag 26 juni om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Kloetinge, 21 juni 2006 Bedankt voor alles wat ik meegemaakt heb met jou Beste Papa ik hoop dat je gelukkig wordt in de hemel veel liefs, je zoon Alan Plotseling is overleden onze broer en zwager JanC. Blok Clim de Fouw-Blok Han de Fouw Marlé Blok Nelly van Ast-Hoogstraate Cor van Ast 21 juni 2006 Lieve Jan, Ik zal je missen. En plotseling is hij er niet meer Onie Jan Stans, Zivko Sasa en Misa Het leven doet soms pijn. Het is niet altijd feest. Soms moet je huilen van verdriet. En als je alle tranen ziet, Dan denk je: Waarom moet dat zo zijn Heel verdrietig zijn wij door het bericht dat plotse ling is gestorven Jan Blok vader van onze'klasgenoot Alan We wensen jou heel veel sterkte toe de komende tijd, Alan, en hopen je te kunnen helpen bij het verwer ken van je verdriet. Je klasgenoten uit groep 5a van de Prinses Beatrixschool in Goes, juf Lia, juf Cathrien en juf Anja. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Jan Blok vader van onze leerling Alan uit groep 5a Wij wensen Alan en zijn familie heel veel sterkte toe in de komende moeilijke periode. Team, Medezeggenschapsraad én Activileitencommissie van de Prinses Beatrixschool, Goes Voor ons veel te vroeg, is van ons heengegaan onze lieve en moedige man, vader, schoonvader en bijna opa Hendrik Cijvat Henk Zoutelande Zoutelande 14 december 1943 122 juni 2006 Wij zullen zijn liefde en zorgzaamheid erg missen. Mientje Cijvat-Huibregtse Ellie Cora en Ido f. w De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 27 juni om 16.00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid lot condoleren in de ont vangkamervan het crematorium. Corresponden t iead res Timmermansstraat 39,4374 AR Zoutelande Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze jongste broer, zwager en oom Henk Cijvat echtgenoot van Mientje Cijvat-Huibregtse Domburg: Keetje t en Bram de Wolf Westkapelle: Chris en Miene Cijvat Naai den: Nout en Corrie Cijvat Zoutelande: Jan en Mine Cijvat Piet en Annie Cijvat Biggekerke: Wil en Adrie Geschiere Zoutelande: Kees en Bets Cijvat Westkapel le: Wim en Dé Cijvat neven en nichten Zoutelande, 22 juni 2006 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Henk Cijvat Wij verliezen aan hem een fijne zwager en oom en wij zullen zijn vriendschap missen. Wij wensen Mientje en de kinderen veel sterkte toe. lannie en Adrie izaak en Thilda Piet en Suzie Daan en Koos Neven en nichten Jo Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze vriend Henk Cijvat Wij wensen Mientje en kinderen veel sterkte toe. Zoutelande: Henk Lous Marjan Lievense Adrie en Jopie Dingemanse Rogier en Marie Koppejan Rottum (Fr.): Piet Lievense Na jarenlange vriendschap is op 22 juni 2006 Henk Cijvat overleden. Ik zal hem erg missen. Kees Pleijte Buurman Henk, wij zullen je in de Timmermanstraat missen. Ko en Tini, Jaap, Jochem, Aart en Ellen, Bart en Fran- cisca, Lenie en Hans, Paul en Marja, Hans en Unia, Job, Marc en Michelle. Erwin en Dina, Alexander en Anneke. Arjan. Wij wensen Mientje, de kinderen en familie sterkte toe. We vernamen het overlijden van ons trouwe lid Henk Cijvat Nadat Henk al op jeugdige leeftijd met voetbal moest stoppen was hij vele jaren actief als vrijwilliger. O.a. als leider, trainer, bestuurder en tot voor kort als wed strijdsecretaris zette hij zich in voor onze vereniging. We verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid, waar we nooit tevergeefs een beroep op deden. Ons medeleven gaat uit naar Mientje en de kinderen, die we veel sterkte toewensen met het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur voetbalvereniging de Meeuwen", Zoutelande. Wij zullen onze voetbalvriend Henk missen. Mientje en kinderen sterkte toegewenst. Daal' Faasse Henk Krijger Leen Dingemanse Daaf Francke Gods goedheid is te groot voor het geluk alleen zij gaat in alle nood door heel het leven heen. Na een leven, waarin ze alles van zichzelf aan ande ren gaf, is op 81-jarige leeftijd op donderdag 22 juni 2006 onze lieve moeder en oma gestorven Jacomina Elisabeth Stroo-Lobbezoo Mien weduwe van Jacobus Jan Stroo 11986 Wij zijn dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend. Middelburg: Arnold Ko en Elena Frans Amsterdam: Geesje Halsteren: Peter en Annelies Florine Rose Middelburg: Marianne 4337 NA Middelburg Goudend 72 Zij is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dis- hoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 26 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 28 juni om 11.00 uur in kerkcentrum de Hoeksteen. Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Kom vlieg met mij mee over land, over zee dag allerliefste oma - -Rose en Florine Na een welbesteed leven nam God tot Zich onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Mien Stroo-Lobbezoo Ondanks het verdriet zijn we dankbaar voor alles, wat ze heeft betekend voor ons en vele anderen. Goes: E.J. Otte-Lobbezoo J. Otte Zevenaar: J.D.C. Lobbezoo C. Lobbezoo-Heemskerk Neven en nichten 22 Juni 2006 Verdrietig om het heengaan van mijn zwager Jan van Splunder J. Allaart-van Belzen Geborgen in Gods liefde Het verlies was er al voor het einde Het verdriet voordat het afscheid kwam Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve ma, oma en overoma Johanna Jobse-Sturm weduwe van Willem Jobse sinds 25 mei 2004 Vrouwenpolder t Westkapelle 2 oktober 1920 21 juni 2006 Amersfoort: Nel Jobse (in liefdevolle herinnering) Riet van Es Middelburg: Ina en John Nellen-Jobse Jolanda Annemieke en Patrick Jan-Willem en Anneke Jos Serooskerke: Jan en Betsiejobse-Wisse Lianne en Remko Marlies en Arno, Yael Renske enjason Middelburg: Hans en Inajobse-Kleinepier Christian en Femke, Ivan Annalies Pieteren Tineke Hoogvliet: HannyJobse Achterveld: Els Jobse en Joost Mink Maaike en Philip Tineke Vrouwenpolder: Ria en Jan van Ouwerkerk-Jobse Judith en Niek Esther Correspondentieadres: Prins Clauslaan 3,4354 BL Vrouwenpolder De dankdienst voor het leven van ma zal gehouden worden op maandag 26 iuni om 1 3.00 uur in de Pel- grimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder waarin voorgaat ds. de Ruiter, waarna de bijzetting zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Vrouwenpolder. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "deOntmoeting". Een bijzonder woord van dank aan personeel en vrijwilligers van 't Uus te Westkapelle voor de liefdevolle verzorging. Psalm 13:6b Ik zal zingen voorde HEERt\v Hij heeft mij geholpenm Wij zijn verdrietig nu onze bijzondere groot- en overgrootvader Frederik den Doelder is overleden. Suzette en Robert Sacha en Rik Esther en Rick Francis en Esther Stefan en Bahar Vincent en Oda - Frederik Caspar en Rianne Chris en Natasja - Lindsey, Loïs »i Jeroen en Elke - Floor Jaap en Martine - Anouk, Lars, Florian' Ellis en Marco - Luna, Mabel Martin en Julie Paulien en Jan - Aron Margreet en Klaas - Lize Hans Els en Rick Annemieke en Martin - Anouk, Eva j Koen en Inez Joost en Evelien Menno en Ingrid - Staf Eva Sofie en Matthijs Liselot en Jasper Joris Ramon Sumith Maurits Anne Jaspert Suzanne en Wouter Michiel en Tiny Peter Robbert en Monica Marlot Anne-Fleur Christian en Annet Frederike en Chiel Jelle Leon Dankbetuiging Voor uw bjijken van medeleven na het overlijden mijn lieve schoonzus en onze tante Dina Johanna Geschiere-de Vrieze Betuigen wij u onze hartelijke dank. M.C. Schaalje Jan en Lenie Schaalje Mario en Petra Justin, Kirsten 's-Gravenpolder, juni 2006 Voor de vele persoonlijke gelukwensen, brieven, kaarten, bloemen en cadeaus, ontvangen bij ons 65-jarig huwe lijksjubileum, willen wij u hartelijk danken. Zoutelande, juni 2006 Fam. W. Leijnse jrfra BS - nsen bete ksch a aan iel d; «sov< tcollf ithouc ijdpls rlenin verve lenne :::aan ialez nde; rechti proc bleir taling bedri CZ igingi gent gelijl !t Del ..".r.en arden wati ügen >t De tarnif ileWc irist. odza ■won sen erf 2 VOO iukbé loo] s-prc nulde bij' r. zo- 9g k( tient i dit Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk, gedurende zijn ziekte en.na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Jan van Belzen Het heeft ons in deze moeilijke tijd gesteund. Nel van Belzen-Wijkhuijs Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, juni 2006 m Nog steeds weet ik niet waarom je weg benl.T nu je weg bent Geen mooi vaarwel Je zult nooit mijn geheugen verlaten En liet blijkt zo anders te zijn dan onze drom# Nu ben je, ben je een ster aan de hemel ]e bent nu een ster aan de hemel Je bent een ster aan de hemel Ia, je bent mijn ster. (One word, Anouk) Wij ontvingen talloze warme blijken van medeleven, hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken n het overlijden en bij de crematieplechtigheid van onze liërë'l Chantal Besse-de Fouw in 8 Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Al deze reacffl hebben ons veel goed gedaan. Door de overweldigende belangstelling is het helaas niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een blijvende troost te weten, dat zoveêj mensen van haar houden. Danny en Jessy Leen en Jenny, Rob en Ans, Erik en Tineke, Marlon en Dennis yiissingen/Oost-Souburg, juni 2006 Het heeft ons goed gedaan dat u, met zovelen op verscjiil-, lende manieren, blijk heeft gegeven van uw medeleven na; het overlijden van onze lieve vader en opa Wim Dekker onze dank daarvoor. Henriëtte en Harm Karin en Ernst fan en ldeinkindereo Juni 2006 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoon lijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Hendrika Dekker-Louws willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Domburg, juni 2006 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, naliet overlijden van onze moeder en oma Neeltje Adriana Moerdijk-Goud hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinder^t juni 2006 Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 60