Banen JobTrack.nl Stichting Ter Weel verzorgende Ind. Ing. of Graduaat J Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! op de mens Shiftleader Production m/v MBO' er met leidinggevende ervaring (aankomend) Chef de Parti medewerkers bediening (m/v) Administrateur (m/v) BO 2 GROUP CALCULATOR trainee planning en control (m/v) voor de duur van één jaar :-<S Kijk ook op 24 JUNI 2006 r Stichting Ter Weel omvat drie zorgcentra. De locaties te Krabbendijke en Goes bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. InYerseke betreft het een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorgcen tra Ter Valcke en Ganzestad vormtTerWeel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Bevelanden. Ver der isTerWeel voornemens een fusie aan te gaan met Zorggroep Ganzestad per 1 januari 2007. StichtingTerWeel biedt zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Voor het verpleeghuis te Goes zoeken wij voor unit 8 per direct een: 24 uur per week (verdeeld over 5 dagen) De functie Je verleent lichamelijke en psychosociale begeleiding, verzorging en verpleging aan cliënten met psychiatrische gedragsproblematiek. Dit doe je overeenkomstig de opgestelde individuele zorg- en behandelplannen. De beleving en de wensen van de cliënt staan hierbij centraal. Verder houd je het zorgdossier bij en informeer je de teamleider en contactpersonen. Jouw bagage diploma (zieken-)verzorgende belevingsgerichte instelling zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld bereid zijn diensten volgens rooster te werken. Ter Weel biedt uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit dienstverband voor onbepaalde tijd salaris conform de CAO V&V aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden (meerkeuzesysteem) gedegen inwerkperiode prettige werksfeer in een informele organisatie Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met CV vóór 14 juli a.s. naar StichtingTerWeel, afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Cor van de Griek (teamleider), tel. 0113 - 216878. Algemene informatie overTerWeel kun je vinden op www.terweel.nl. Helvoet is wereldwijd actief op het gebied van kunststof- en rubbercom ponenten. Diverse wereldmerken doen een beroep op onze hoogstaande kwaliteit. Voor meer informatie zie: www.helvoet.com Sollicitatie Voor specifieke informatie kun je terecht bij de heer E. Eibers (Productieleider Persafdeling), telefoon: (0181) 331 370 of per e-mail: eelbers@helvoet.com Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen aan mevrouw A. Laman (HR Officer) per e-mail: alaman@helvoet.com) Helvoet Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn: Je geeft in 3-ploegendienst coachend leiding aan een ploeg van ca. 18 medewerkers met als doel de gewenste productie volgens planning te realiseren. De werk zaamheden betreffen zowel het vulkaniseren als het nabewerken van de producten. Je deelt de medewerkers aan de hand van de dagelijkse planning in en instrueert hen. Daarnaast begeleid je de met-routinematige werkzaamheden. Je maakt wekelijks een detailplanning van de werkzaamheden aan de hand van de door het bedrijfsbureau in het systeem geplaatste orders. Je bent verantwoordelijk voor de personele aangelegenheden op de afdeling zoals het regelen van verlof, vakantie en je voert een actief ziekteverzuimbeleid. Tevens behoren het (laten) inwerken van nieuwe medewerkers en het voeren van functioneringsgesprekken tot je takenpakket. Je ziet toe op het naleven van de voorschriften m.b.t. de veiligheid, kwaliteit en milieu. Eventuele technische problemen los je, in samenwerking met de technisch assistent en de process engineer op. Functie-eisen Je hebt een opleiding op MBO niveau met een goed technisch inzicht. Verder heb je ervaring in het aansturen van een grotere groep mensen. Je hebt er geen moeite mee om medewerkers te stimuleren en te motiveren en lost organisatorische problemen op een adekwate en creatieve wijze op. Tenslotte kun je goed omgaan met werkdruk. Operationeel Verantwoordelijken Pastalijn of Verse Maaltijdenlijn Culinoriseen dynamischeen snelgroeiende onderneming gespecialiseerd in versbereide kant- en-klaar maaltijdenensausen. Culinorstaat voor eensnelleen heerlijke keuken metzorgvuldig gekozen ingrediënten en een uiterst strenge controle tijdens alle stappen van het productie proces (BRC-erkendl. Producten worden verdeeld in supermarktketens en groothandels in binnen- en buitenland. Gevestigd te Destelbergen (nabij Gent en R4/E17), met een 100-tal medewerkers en een jaaromzet van circa 23 miljoen, neemt Culinor een stevige plaats in deze groeimarkt in. We groeien nog steeds, daarom zoeken we nu een (m/v): Samen met de supervisor en productiemanager ben je verantwoordelijk voor het goed func tioneren van de productielijn: waarbij je een team van een 7-tal lijnmedewerkers aanstuurt. Je bent verantwoordelijk voor de opstart en ombouw van de lijn en lost hierbij kleine technische storingen op. Als operationeel verantwoordelijke streef je ernaar perfect afgewerkte producten af te leveren en zie je erop toe dat de kwaliteitsrichtlijnen en hygiënenormen strikt nageleefd worden. Je bent bijna full-time aanwezig op de vloer en werkt indien nodig zelf ook mee aan de lijn. Je hebt een diploma Industrieel Ingenieur of een graduaatdiploma (richting voeding, technisch, Je weet van aanpakken, steekt graag de handen uit de mouwen en straalt enthousiasme uit. Je bent stressbestendig en flexibel zowel qua takenpakket als qua uurrooster. Belangrijk voor ons is je bereidheid om in ons 2-ploegensysteem te werken (van 6u tot 14u30 en van 14u30 tot 23u) van maandag t.e.m. vrijdag. Werkzekerheid in een gereputeerde moderne onderneming, actief in een snelgroeiende markt. Jonge en enthousiaste collega's. Een functie met verantwoordelijkheid, afwisseling, ruimte voor initiatief en doorgroeimogelijkheden. Geen zenuwslopende files en geen weekendwerk. Een aantrekkelijk salarispakket. WIL JE MET ONS KENNISMAKEN? Mail dan nog vandaag je motivatiebrief en cv rriet referentie OV 06/06 naar personeelsdienstiaculinor.com Je kunt ook faxen op 09/22? 05 00 of schrijven naar Culinor nv. Personeelsdienst t.a.v. Caroline Vermeulen, Houtstraat 46, 9070 Destelbergen. Voor alle informatie kan je terecht op 09/229 05 34. Neem ondertussen zeker een kijkje op WWW.CUlinor.com Vergeet niet uw vakantieplanning te vermelden! E DERVEAUX SELECT is een zelfstandige onderneming, welke is gespecialiseerd in het bouwen en leveren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, opleggers en aanhangwagens. Voor het bedrijfsbureau zijn we op zoek naar een Tekenaar/Constructeur Functie eisen: MTS Werktuigbouwkunde afgerond. Secuur, snel en vindingrijk. Goede contactuele eigenschappen Functieomschrijving: Opstellen van offerte tekeningen t.b.v. de afd. Verkoop Vervaardigen van productietekeningen in AutoCad. Technische ondersteuning, projecten bewaken en begeleiden, verbeteringen in technische processen doorvoeren etc. etc. Voor bovenstaande vacatures bieden wij u een afwisselende baan met een goede salariëring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hertoghs Carrosserieën B.V. T.a.v. Afdeling Personeelszaken Gewenten 49 4704 RE Roosendaal Telefoon 0165 - 551440 Fax 0165 - 554487 www.hertoghs.nl HOSTELLERIE SCHUDDEBEURS (www.schuddebeurs.nl) gelegen in de fraaie bossen van Schuddebeurs 3 km. Vanaf Zierikzee), is ee nationaal en internationaal gerenommeerd Hotel Restaurant en 22 onlang gerenoveerde en bijzonder decoratief ingerichte kamers, voorzien van alle comfort. Verder beschikt het bedrijf over een knusse bar, een in English Library stijl ingerichte lounge en ruimtes voor meetings en grotere diners. De Hostellerie richt zich naast de toeristische gast ook op conferenties. De keuken is vermaan: en heeft een vermelding in Lekker en Gault Millau. Voor een uitgebreide indruk verwijzen wij naar onze website www.schuddebeurs.ij Voor deze Parel van Zeeland zoeken wij een Die ervaring heeft opgedaan in vooraanstaande keukens in gekwalificeerds bedrijven. Wij bieden een vaste, leuke job in een prettige werkomgeving met leuk; collega's en een prima salaris. Tevens zijn wij op zoek naar die op oproepbasis een aantal dagen/uren per week in ons restaurant willen werken. Bent u degene die kwaliteit en service hoog in het vaandel heeft staan en lijkt het u wat om op professioneel niveau het de gasten naar de zin te maken, stuur mail dan je CV en motivatie naar: Hostellerie Schuddebeurs, t.a.v. de Chefkok de heer Bart de Bree, of de heer L. Ezinga. Donkereweg 35, 4317 NL, Schuddebeurs. Tel. 0111 - 41 56 51 en E-mail adres: hostellerie@schuddebeurs.nl (www.schuddebeurs.nl) □CEANWiOE verzorgt reizen met expeditieschepen voor toeristen in het EXPEDITIONS n Poolgebied. Wij zijn per direct op zoek naar kandidaten voor de functie van: Wij denken aan een persoon met HEAO werk- en denkniveau met ruime werkervaring. De taken bestaan uit het zorgvuldig verwerken van alle in- en uitgaande facturen, verrichten van betalingen, boeken van banken en kas sen, debiteurbewaking, loonadministratie en het opstellen van diverse financiële rapportages voor de directie. Indien u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie kunt u uw solli citatiebrief (inch C.V.) binnen 10 dagen richten aan: Oceanwide Expeditions, t.a.v. de heer M. van Gessel, Bellamypark 9, 4381 CG Vlissingen, email: info@oceanwide-expeditions.com, tel. 0118 - 410 410. (acquisities n.a.v. de advertentie worden niet op prijs gesteld). De BOZ Group is gespecialiseerd in engineering, plaatbewerking, poedercoaten en assemblage. De onderneming levert aan de machine- apparatenbouw, levensmiddelen industrie, medi sche apparatenbouw en de elektrotechnische industrie. De onderneming heeft een internatio naal karakter en beschikt over een zeer uitgebreid en modern machinepark. Wij zijn op zoek naar kandidaten (M/V) voor de functie van: Functie: Het zelfstandig beoordelen van aanvragen op scoringskans en haalbaarheid. Het verzorgen van de calculatie en het opstellen van offertes. Het opvragen van prijzen bij leve ranciers. Verantwoordelijk voor offerte inhoud en afgegeven leveringsvoor-waarden, alsme de voor het afgeven van levertijden voor nieuw uit te brengen offertes. Verantwoordelijk voor het aanleveren van de juiste gegevens aan Engineering. Verantwoordelijk voor de regi stratie van de nacalculaties van iedere uitgevoerde opdracht. Up-to-date houden van calcu latiesysteem. Zo nodig laten aanpassen van taaktijden t.b.v. Productie. Profiel: Een opleiding Werktuigbouwkunde op minimaal HBO niveau; ervaring met plaatwerk in een soortgelijke functie; bereid om speciale opleidingen te volgen. Aanbod: Uitdagende en zelfstandige functie in een modern bedrijf; een uitstekend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie, dan kunt u uw sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae, uiterlijk tot 12 dagen na verschijnen van deze adverten tie zenden aan: Adviesbureau Aanwas, Aanwas34a, 4641 JJ OSSENDRECHT, t.a.v. de heer F. van der Linden. E-mail: aanwas@hetnet.nl. Voor informatie over het bedrijf: kijk op www.bozgroup.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Goes is voor de afdeling Financiën op zoek naar een energieke en enthousiaste met een recent afgeronde opleiding op WO- of HBO-niveau, bij voorkeur op het ge bied van bedrijfskunde, bedrijfseconomie of accountancy. Ga voor volledige informatie over deze vacature naar www.goes.nl Wij bieden de juiste kandidaat een vaste vergoeding van 1.974,00 bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. De arbeidsvoorwaarden? Die zijn prima, zoals regelingen op het gebied van studiefaciliteiten, betaald ouder schapsverlof, flexibele werktijden, aan- en verkoop van verlofuren, kinderopvang, fiets- privéregeling en meer. Geïnteresseerd? Stuur dan vóór 15 iuli 2006 een brief met cv naar de gemeente Goes, afdeling P8.0, Post bus 2118, 4460 MC Goes of stuur een e-mail naar vacatures@goes.nl. Geen acquisitie gemeente G06S Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 Fax: (0113) 23 08 76 E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl -y- Duni Benelux B.V. (T)UïlT> Om ons team te versterken zoeken wij: Commerciële buitendienst medewerker Professional (M/V) West Brabant Zeeland Functie inhoud: U stimuleert pro-actief de verkoop aan bestaande klanten U zorgt voor ontwikkeling van het klanten bestand d.m.v. gerichte prospectie U werkt in een dynamisch Sales team U bent inzetbaar voor beurzen en promotio nele activiteiten U rapporteert rechtstreeks aan de Sales manager Nederland Uw profiel: U bent zeer resultaatgericht en in staat een daartoe relevant netwerk op te bouwen U heeft het verkopen in het bloed en bent bereid net dat stapje extra te geven U heeft een sterk ontwikkeld veranwoordelijkheidsgevoel U bent een evenwichtige en zelfstandige persoonlijkheid U bent flexibel en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit U heeft de capaciteiten om creatieve ideeën aan te dragen om de.omzet in uw gebied te vergroten U bent woonachtig in West Brabant of Zeeland www.duni.com Duni Benelux B.V. te Breda is een zelfstandige werkmaatschappij van de internationale Duni groep. Duni produceert een volwaardig assortiment tafelaankledings-, Food service-, en Foodsolution producten bestemd voor de professionele markt (catering, horeca en instellingen) en de Retail markt. Het totale concept wordt gekenmerkt door sfeer, kleur, dessin, gemak en veelzijdigheid. Indien het werken binnen een dynamische organisatie u aanspreekt, richt dan uw sollicitatie met CV binnen twee weken aan: Duni Benelux B.V. Paardeweidei6c-g,4824EH Breda t.a.v. mevr. Ivonne Janssens, telefoon 076- 5432300, telefax 076-5432333 e-mail: info@duni.nl Scheepvaartbedrijf A.J. Kok Is een jong scheepvaartbedrijf dat zich in haar branche onderscheidt door haar Christelijke identiteit. Met het ms. Liamare vervoeren wij allerhande droge bulk en project-ladingen. Ons vaargebied omvat geheel Europa, het Middellandse-Zeegebied, Noord en West-Afrika en Noord-Amerika. Onze klanten zijn vooral gerenommeerde internationale industrials. Kwaliteit staat daarom bij ons hoog in het vaandel. Wij zoeken een gemotiveerde: 1 STE MAROFF/SCHEEPSWERKTUIGKUNDIGE Met vaarbevoegdheid Ch.eng <3000 KW of hoger Zeer goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a.: 1/1 vaar/verlofsysteem (4-6 wk op/4-6 wk af) Zeer goede salariëring Ook hebben wij nog plaats voor stagaires. Spreekt het bovenstaande je aan en heb je zin om met een jonge, enthousiaste ploeg op een modern schip te varen? Neem dan contact op met: Scheepvaartbedrijf A.J. Kok T.a.v Adriaan Kok Pr. Irenelaan 8, 3738 VK Maartensdijk Mail: a.j.kok@kliksafe.nl Tel: 0346 - 213787 of 06-22701989

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40