Demasqué Les Bleus afgewend Belediging voor de voetbalsport Roemloze aftocht voor Dick Advocaat Duitsland Blatter wil arbiter Poll niet meer zien op WK 2006 i i rb\j Frankrijk wint met 2-0 Spaan Van Basten Joaquin Hiddink 1/,RBAU 1/4 FINALE 1/2 FINALE uur FSNALE Al Jaber vindt het welletjes Prostituees zien te weinig fans Kofi Annan bezoekt WK-finale Kaka langer bij AC Milan Geen onbeperkt krediet Beckhai WK in cijfers zaterdag z4juni zuub door Roel Wiche KEULEN - De oude maestro, Zi- nedine Zidane, keek hevig opge lucht toe en vanaf de tribunes denderde massaal 'Allez Les Bleus'. Met het mes op de keel voorkwam Frankrijk gister avond in Keulen de totale ont maskering van de eens zo roem ruchte ploeg. Na een radeloze eerste helft versloegen de Fran sen de vroegere kolonie Togo met 2-0. De volgende opdracht is loodzwaar: Spanje, dinsdag in Hannover. Met een weggepoetste schaamte blos op de kaken dankte de we reldkampioen van 1998 en Euro pees kampioen van 2000 het blauwe leger op de tribunes. De liefde tussen beide kampen vlamde plots weer op en vanzelf- geeft punten Of Miguel speelt rechtsback bij Portugal, of Paolo Ferreira. De eerste is aanvallend zo goed dat hij Robben zou terugdringen, de tweede is verdedigend beter. Ge zien het conservatisme van alle coaches zou het opstellen van Ferreira door Scolari me niet verbazen. Het vergroot de Neder landse kansen. Portugal is voet ballend sterk, maar mentaal la biel. Figo en Ronaldo verdedi gen zelden mee. Dat betekent ruimte op het middenveld. O, mocht de technische staf van Oranje ooit zo verlicht raken om Cocu en Van Bommel daar hun gang te laten gaan! Kennelijk drong het tot niet één lid van het vriendenteam op de bank door dat Argentinië 75 minuten lang een man meer had op het mid denveld. En Cocu was te moe om zijn scheur open te trekken. sprekend was dat al lang niet meer geweest. De hoon van de natie was, na de worstelingen te gen Zwitserland (0-0) en Zuid-Korea (1-1), immers als een striemende zweep over het Franse trainingskamp in het stadje Hameln gegaan. Onthutsend was vooral de tries te aftocht van monument Zinedi- ne Zidane, in de laatste minuut van het duel met de Koreanen. De drievoudig wereldvoetballer van het jaar bezorgde zichzelf een schorsing voor de mogelijk laatste wedstrijd uit zijn car rière en onderging de ultieme vernedering toen coach Ray mond Domenech hem wisselde. Dramatisch beeld: Zidane die zijn aanvoerdersband als een stuk vuil in de dug-out smeet. 'Zizou' moest gisteren dus uitge rekend op zijn verjaardag (34) aan de kant blijven en zag daar hoe twee andere feestvarkens met een enorme last op hun schouders aan de avond van de waarheid begonnen. Patrick Vieira (gisteren 30 jaar gewor den) en Lilian Thuram (met 117 caps nu recordinternational) vormden de pijlers van de ploeg die met vijf spelers nog steeds de contouren droeg van het roemruchte team dat de EK- en WK-titel won. Waar in 2002 al het verval werd ingezet met een traumatische uitschakeling in de eerste ronde, dreigde gisteravond één helft lang de complete ontmaskering. In de tweede helft brak Vieira de ban (1-0, 55e minuut) en zes minuten later bediende hij Hen ry die de geruststellende tweede Franse goal maakte. De Fransen speelden het duel bekeken uit. Dinsdag, tegen Spanje, begint het WK opnieuw. Mét de oude maestro, Zinedine Zidane. GPD Dick Advocaat (rechts in de dug-out) treurt na de 1-0 van Zwitserland. foto Peter Schols/GPD door Frank van den Muijsenberg HANNOVER - De driftige ge baartjes, het gevloek en de ru zies met de arbitrage maakten uiteindelijk plaats voor berus ting. In de slotfase van de be slissende wedstrijd in groep G zat Dick Advocaat, bonds coach van Zuid-Korea, stille tjes in de dug-out. Zijn ploeg werd uitgeschakeld door het opvallend offensief spelende Zwitserland (2-0). In tegenstelling tot zijn (in Zuid-Korea) legendarische landgenoot Guus Hiddink, krijgt Dick Advocaat geen ere doctoraten, limousines of ho tels met zijn naam op de gevel. De Hagenaar kennende vindt hij dat niet erg. Wél zal Advo caat balen van de roemloze af tocht uit Duitsland. De late ge lijkmaker tegen Frankrijk (1-1) van vorige week was feite lijk het enige hoogtepunt voor de Zuid-Koreanen op het WK. Op basis van de wedstrijd in Hannover was de uitschake ling terecht. Vooral op tactisch gebied viel de ploeg door de mand. De eerste minuten be loofden al niet veel goeds. De Koreanen gingen als razenden van start en leken zichzelf voor bij te lopen. De ploeg mist een routinier die in wedstrijden op het allerhoogste niveau het tempo aangeeft en de rust be waart. Dat is niet verwonder lijk, de meeste Koreanen voet ballen in Azië. Slechts twee spelers uit het basisteam van Advocaat deden ervaring op in de grote Europese competities: de oud-PSV'ers Lee en Park. Ervaren Zwitserland verscheen aan de aftrap met een aantal ervaren krachten, die hun sporen ver dienden in de Bundesliga, Se rie A of de hoogste divisie van Frankrijk. Slechts twee basis spelers voetballen in eigen land. Eén van hen, Hakan Ya- kin, stond aan de basis van de openingstreffer. Hij lepelde de bal vanuit een vrije trap op het hoofd van de inkomende Phi lippe Senderos: 1-0. De Zwitsers schudden gisteren hun saaie imago van zich af. Artistieke hoogstandjes waren niet aan hen besteed, maar de ploeg van coach Kobi Kuhn speelde wel zeer offensief. Zuid-Korea kon pas in de slot fase van de eerste helft van zich afbijten. Ook na rust was Zwitserland de bovenliggende partij. Spits Alexander Frei had na twintig minuten de beslissing kunnen brengen, maar knalde op de paal. Even later was hij toch succesvol. In buitenspelpositie kwam de bal via een Koreaan voor de voeten van Frei, wiens treffer dan ook terecht werd goedgekeurd: 2-0. Als verrassende groepswin naar mag Zwitserland het maandagavond opnemen tegen Oekraïne. De verdedigers zul len het duel met vertrouwen in gaan. Zwitserland is namelijk de enige WK-deelnemer zon der tegentreffer. GPD Ook in Spanjes tweede elftal ging meer voetbal schuil (en het kwam af en toe aan de opper vlakte ook) dan in ons eerste elf tal. Middenveldparels als Fabre- gas en Iniesta zijn reserves bij hen, wij hebben ze voorlopig he lemaal niet. Opvallend was te gen Saoedi-Arabië het Spaanse systeem met twee buitenspelers. Een van hen was Joaquin. Mis schien gaat hij David Villa wel verdringen met zijn spetterende demarrages en prachtige pas seerbewegingen. Villa voelde het ook en schopte een Saoedi door Frank van den Muijsenberg BERLIJN/KAISERSLAUTERN - Op de tribunes van het Olym pisch Stadion in Berlijn heerste een feeststemming, in het veld hadden de spelers van Oekraïne en Tunesië de slaapstand inge schakeld. De wedstrijd was een gruwel, een belediging voor de voetbalsport. Oekraïne won op goedkope wijze (1-0, strafschop Sjevtsjenko) en plaatste zich voor de achtste finales van het WK. De marketingcampagne van de WK-organisatie is erg effectief gebleken. Zelfs een wedstrijd als Oekraïne-Tunesië (één van de minst aansprekende duels) trok gistermiddag meer dan 70.000 toeschouwers. Het ultie me bewijs dat toernooi-voorzit ter Franz Beckenbauer en zijn collega's de voetbalkoorts in Duitsland tot grote hoogten heb ben opgestuwd. Wave Alsof ze door Kaiser Franz persoonlijk waren geïnstru eerd, zetten de fans na een half uurtje de 'wave' in. De spelers lieten zich niet inspireren door zoveel enthousiasme. De wed strijd telde slechts drie redelijk lopende aanvallen, alle uitge voerd door Oekraïne. De Tune- siërs moesten winnen om zich voor de volgende ronde te plaat sen, maar bleven tot tien minu ten voor tijd met één aanvaller spelen. De Noord-Afrikanen stonden toen al met 1-0 achter. Nadat Sjevtsjenko in een duel met Haggui een tikje tegen zijn been kreeg, wees scheidsrechter Ama- rilla naar de penaltystip. In de zeventigste minuut velde Sjevtsj enko zelf het vonnis. Tegen tien Tunesiërs (Jaziri kreeg vlak voor rust de rode kaart na twee maal geel) kwam Oekraïne niet meer in de problemen. Verplicht nummer Niettemin zal bondscoach Oleg Blochin zich zorgen hebben ge maakt. De Oekraïners leken zich nauwelijks te kunnen moti veren voor het duel in Berlijn. Ze sjokten over het veld, alsof het spelen van een WK een ver plicht nummertje is. Over de werkelijke kracht van de Oost-Europeanen valt ook na drie duels niets te zeggen. Oek raïne faalde opzichtig tegen Spanje en (ondanks de zege) ook gisteren in het duel met Tune sië. De andere wedstrijd tegen Saudi-Arabië (4-0-winst) is geen graadmeter, omdat de Sa- oedi's de zwakste ploeg van het toernooi vormden. Duidelijk is dat Blochin zijn spelersgroep eens flink onder handen moet nemen, want met deze instelling is de ploeg kansloos in de acht ste finales. Zoals verwacht kon Saoedi-Ara- Duitsland Zweden München 1700 uur Argentinië Mexico Leipzig 2100 uur Italië Australië Zwitserland Oekraïne Engeland Ecuador Slultgan 17.00 ul Portugal Nederland Dortmund 21.00 uur 3e plaats Slultgan 21.00 uur Gelsenkirdien 17.00 ul Brazilië Ghana i7<lJd:lt7Tel<ninllllMHfiR Donmund 17.00 Spanje uur Berlijn 20 00 Aanvangstljdon c EKees Lammers/PZC bië gisteren de koffers pakken, zestien schaarde. Coach Luis viel in de eerste helft, toen Juani- De ploeg verloor met 1-0 van Aragonés stuurde zijn tweede to inkopte na een vrije trap van Spanje, dat zich al bij de laatste keus het veld in. Het doelpunt Reyes. GPD Voor het eerst was het zappen. Aan de ene kant het leven of de dood van Ronaldo observeren, aan de andere getuige blijven van de 'nervous breakdown in progress' van scheidsrechter Graham Poll. Ten slotte won mijn neiging tot ramptoerisme en bleef ik bij de maalstroom van blunders die Austra lië-Kroatië heette. Guus deed niet onder voor de rest. Hij wis selde zijn keeper voor iemand die kennelijk op eigen prestaties had gewed. Zo verdiende Kalac misschien een fortuin, maar geen respect. Koning van de cor ruptie was toch weer de Fifa: volgens him statistieken-site, heeft Simunic van Poll twee ge le kaarten gekregen en geen drie zoals we allemaal met eigen ogen hebben gezien. Daarom is de Fifa het aangewezen lichaam voor het bestrijden van corrup tie: ze zijn slechter dan de zwart ste toto. door Norbert Kleinherenbrink BERLIJN - Fifa-voorzitter Sepp Blatter heeft gisteren het optreden van de Britse scheids rechter Graham Poll scherp be kritiseerd. „Wat hij deed, kan ik niet begrijpen. Ik kan het hem ook niet vergeven", liet de Zwitser in Berlijn weten. De turbulente wedstrijd tussen Australië en Kroatië donderdag- vond in Stuttgart (2-2) groeide Poll in de slotfase boven zijn hoofd. In alle commotie 'vergat' hij verdediger Simunic uit het veld te sturen na zijn tweede ge le kaart. In de extra tijd gaf de verwarde scheidsrechter de Kroaat nogmaals geel, feitelijk zijn derde dus, waarna de aan houdende boosdoener alsnog met rood van het veld moest. Blatter: „Niet alleen Poll was fout. Hij vormt met de twee as sistent-scheidsrechters en de vierde official een team. Ze staan tijdens de wedstrijd via een radioverbinding niet voor niets in contact met elkaar. Ie mand had Poll toch meteen op zijn misser moeten wijzen. Dit mag nooit meer gebeuren op dit niveau." De Fifa sprak later in het offi ciële wedstrijdrapport van een spelregeltechnische fout. Voor Australië, dat zich door het ge lijkspel kwalificeerde voor de achtste finales, was er geen en kele reden om de blunder van Poll aan te vechten. Dat was bij uitschakeling uiteraard an ders geweest, omdat Kroatië minutenlang met een 'illegale' speler doorvoetbalde. De Fifa had dan bij het WK een grote rel gehad. „In theorie had ook Kroatië een klacht kunnen in dienen tegen Poll. Tijdens de wedstrijd is echter geen protest aangetekend. Daardoor blijft de uitslag nu officieel staan", aldus een woordvoerder van de Fifa. Blatter liet fijntjes weten dat hij de hoog genoteerde Poll, die zelfs kandidaat was voor de fi nale, bij het WK niet meer in actie wil zien. „De scheidsrech- terscommissie van het WK heeft voldoende kennis en erva ring in huis om de juiste beslis sing te nemen", sprak hij veel betekenend. SID/DPA Graham Poll (rechts) toonde de Kroaat Josip Simunic (links) don derdag pas na zijn derde gele kaart de rode kaart. foto David Gray/RTR KAISERSLAUTERN - Aanvaller Sami Al Jabe heeft gisteren tegen Spanje (0-1) zijn laatste intj voor Saoedi-Arabië gespeeld. In Duitsland deed h de vierde keer mee aan een WK voetbal. Ook doelman en recordinternational (181) Moha Al-Deayea (33) stopt er mee. Hij kwam dit WK ov< niet in actie. Saoedi-Arabië eindigde als laatste in H en kan naar huis. „Ik ben blij dat ik afscheid k n men met een doelpunt tegen Tunesië in dit toernoc dus Al Jaber. ANP/RTR BERLIJN - De prostituees zouden goede tijden teg 1 gaan met het WK in aantocht. Maar nu het toernoi i verwege is, klinkt er teleurstelling uit de hoek van di j industrie. De fans drinken liever bier op de pleine dat ze tijd doorbrengen in de peeskamers. Sommige 'red-lightdistricts' in de WK-steden klagei over klandizie. Maar in zijn algemeenheid valt de b-1] stelling tegen. Terwijl het aantal geregistreerde i r van lichte zeden met zestig procent toenam vlak vc [i WK. GPD/RTR BERLIJN - Secretaris-generaal Kofi Annan van de nigde Naties zal op 9 juli toeschouwer zijn bij de van het WK voetbal. Annan combineert het 'voetbi je' met een bezoek aan de Duitse kanselier Angela kei, zo lieten vertegewoordigers van de Duitse re gisteren weten. Annan is eeh groot voetballiefh Zijn vaderland Ghana heeft zich geplaatst voor de ste finale. Daarin treft het record-wereldkampioen! lië. ANP/SID DORTMUND - Real Madrid kan Kaka vergeten. het moment dat de Spaanse topclub serieus werk gaan maken van het aantrekken van de Braziliaanse national sloeg zijn club AC Milan toe. De Italiaanse club maakte gisteren op de website trc kend dat de 24-jarige middenvelder heeft bijgeteke de zomer van 2011. „Het is niet officieel, maar zeen eel", zo luidde het Milanese bericht. Het oude coi van Kaka liep door tot medio 2009. ANP/Sip BADEN-BADEN - De Engelse bondscoach Sven-( Eriksson heeft gisteren 'ontkend' dat hij getrouwd; zijn aanvoerder David Beckham. „Ik ben niet een loofd met hem", mopperde de Zweed in de aanlooi de wedstrijd tegen Ecuador, zondag in Stuttgart. Eriksson wilde met zijn quasi-grappige uitspraken5 ven dat de middenvelder van Real Madrid bij hei over een onbeperkt krediet beschikt. „Dat denken wel, maar zo is het niet", sprak hij tegen Britse jour ten. „Ook al is hij mijn aanvoerder, hij hoeft niet op e keursbehandeling te rekenen. Ik zal doen wat nodig er iets fout gaat in mijn ploeg." Eriksson wisselt ham bijna nooit. ANP Togo - Frankrijk o-z (u-u), bb. Vieira 0-1, 61. Henry 0-2. Scheidsrechter: Lar- rionda (Uru). Gele kaart: Aziawonou, Cherif-Touré, Salifou (Togo), Makalele (Frankrijk). Aantal toeschouwers: 45.000. Togo: Agassa; Tchangai, Abalo, Nibom- be en Forson; Maman Cherif-Touré (59. Olufade), Aziawonou, Senaya en Sali fou; Mohamed Kader en Adebayor (75. Dossevi). Frankrijk: Barthez; Sagnol, Thuram, Gallas en Silvestre; Ribery (77. Govou), Vieira (81. Diarra), Makalele en Malou- da (73. Wiltord); Henry en Trezeguet. Zwitserland - Zuid-Korea 2-0 (1-0). 23. Senderos 1-0, 77. Frei. Scheidsrech ter: Elizondo (Arg). Gele kaart: Sen deros, Yakin, Wicky, Djourou (Zwitser land), Park Chu-Young, Kim Jin-Kyu, Lee Chun-Soo, Choi Jin-Cheul (Zuid-Ko rea). Aantal toeschouwers: 43.000. Zwitserland: Zuberbühler; Philipp De gen, Senderos (53. Djourou), Müller en Spycher; Barnetta, Vogel, Cabanas, Ya kin (70. Margairaz) en Wicky (88. Behra- mi); Frei. Zuid-Korea: Lee Woon-Jae; Lee Young-Pyo (62. Ahn Jung Hwan), Kim Jin-Kyu, Choi Jin-Cheul en Kim Dong-Jin; Park Ji-Sung, Kim Nam-ll en Lee Ho; Lee Chun-Soo, Cho Jae-Jin en Park Chu-Young (65. Seol Ki-Hyeon). Zwitserland 3 2 1 0 7 4-0 Frankrijk 3 1 2 0 5 3-1 Zuid-Korea 3 1 11 4 3-4 Togo Saoedi-Arabië - Spanje 0-1 (0-1). 36. Juanito 0-1. Scheidsrechter: Codjia (Ben). Gele kaart: Al Jaber, Al Temyat (Saoedi-Arabie), Marchena, Albelda, Reyes (Spanje). Aantal toeschouwers: 46.000. Saoedi-Arabië: Zaid; Dokhi, Sulimani (81. Massad), Al Montashari, Tukar; Al Kariri, Noor, Aziz (18. Al Temyat), Al Khathran; Al Jaber (68. Al Hawsawi), Al Harthi. Spanje: Canizares; Salgado, Juanito, Marchena, Antonio Lopez; Albelda, Inie sta, Fabregas (66. Xavi); Joaquin, Raul (46. Villa), Reyes (70. Torres). Oekraïne - Tunesië 1-0 (O-O). 71. Sjevtsjenko 1-0 (strafschop). Scheids rechter: Amarilla (Par). Rode kaart: 45. Jaziri (Tunesië/2x geel). Gele kaart: Svi- derski, Sjelajev, Timostsjoek, Roesol (Oekraïne), Bouazizi (Tunesië). Aantal toeschouwers: 72.000. Oekraïne: Sjoevkovski; Nesmatsjni, Roesol, Sviderski, Goesev; Timostsjoek, Sjelajev, Kalinitsjenko (75. Goesin), Re- brov (54. Vorobei); Sjevtsjenko (88. Mile- vski), Voronïn. Tunesië: Boumnijel; Trabelsi, Jaidi, Hagui, Ayarï; Namouchi, Mnari, Chedli (79. Santos), Nafti, Bouazizi (79. Ben Saada); Jaziri. Spanje Oekraine Tunesie Saoedi-Arabië 3 3 0 0 9 3 2 0 1 6 3 0 12 1 1. Klose (Duitsland) 4; 2. Torres (Span je) 3; 3. Wanchope (Costa Rica), Bravo (Mexico), Cahill (Australië), Rosicky (Tsjechië), Villa (Spanje), Carlos Teno- rio (Ecudor), Delgado (Ecuador), Rodri guez, Crespo (Argentinië), Bosacki (Po len), Gerrard (Engeland), Dindane (Ivoorkust), Ronaldo (Brazilië), Sjevtsj enko (Oekraïne), Henry (Frankrijk), Frei (Zwitserland) 2; 16. Robben, Van Nistel- rooij. Van Persie (Nederland), Frings, Lahm, Neuville, Podolski (Duitsland), Kaviedes (Ecuador), Saviola, Cambias- so, Tevez, Messi (Argentinië), Drogba, Bakary Koné, Kalou (Ivoorkust), Zinha, Fonseca (Mexico), Golmohammadi, Bakhtiarizadeh (Iran), Deco, Ronaldo, Pauleta, Maniche, Simao (Portugal), Al- oisi, Moore, Kewell (Australië), Koller (Tsjechië), Pïrlo, laquinta, Gilardino, Ma- terazzi, Inzaghi (Italië), Chun-Soo Lee, Jung-Hwang Ahn, Park Ji-Sung (Zuid-Korea), Mohamed Kader (Togo), Kaka, Adriano, Fred, Juninho Gilberto (Brazilië), Xabi Alonso, Raul, Juanito (Spanje), Mnari, Jaziri, Jaidi |Tu Al Khatani, Al Jaber (SaudA Crouch, Joe Cole (Engeland1'1 berg, Allback, Larsson (Zweden, Muntari, Draman, Appiah (Ghsi ra (Frankrijk), Barnetta, Sendera seriand). Roesol, Rebrov, Kalh (Oekraïne), Gomez (Costa RicaL (Paraguay), Flavio (Angola), Zi (Servië Montenegro), Dempsfi nigde Staten), Nakamura, Tam; pan), Srna, Nico Kovac (Kroatiêl Eigen doel: Gamarra (Parage cardo (Italië), Sancho (Trinidadi Rode kaart: De Rossi (Ita). (Tsj), Kezman (Servië Mon:? Vastsjoek (Oekraïne), Mastroen nigde Staten), Domoraud (Ivo» geel). Pope (Verenigde StateiVÏ Sobolewski (Polen/2x geel), A (Trinidad en Tobago/2x gei (Togo/2x geel), André (Angola/2x geel), Perez geel), Nadj (Servië Montern geel). Polak (Tsjechië/2x (Kroatië/2x geel), Simunic (Kr, geel), Emerton (Australie/2x ged ri (Tunesië/2x geel). Twee gele kaarten: Koroman.1 cic (Servië M), Asamoah Gyj' tari (Ghana), Lokvenc (Tsjechièl, nam (Iran), Drogba (Ivoorkust),li to (Japan), Robert Kovac, Tudoi tie), Abidal, Zidane (Frankrijk)J (Togo), Marin (Costa Rica), Bom: Paredes (Paraguay), Whitley Ui en Tobago), Madanchi (Iran), li Kalanga (Angola), Essien (Ghart sol, Shelayev, Sviderski (Os Bouazizi en Jaidi (Tunesië), Cb Lee (Zuid-Korea), Salifou (Togo Gele kaart. Groep A: Fonseti Umana, Gomez, Badilla, Gonzo'r: ta Rica), Ballack, Odonkor, Mr Borowski (Duitsland), Smolareü wek, Radomski, Bak, Zewlakow, zynski (Polen), Mendez, Hurtado, lo, De la Cruz, Mora, Valencia dor). Groep B: Gerrard, Croud pard, Hargreaves (Engeland),: Caniza, Acuna, Valdez, Dos Sa" raguay), Yorke, Theobald, Jo« lop. Gray, Sancho (Trinidad 8 go), Larsson, Linderoth, Lucic,' Ljungberg, Alexandersson (Zi Groep C: Van Bronckhorst, V» mei, Heitinga, Robben, Mathijsr lahrouz, Kuijt, Ooijer, De Clerj land), Saviola, Heinze, Gonzalü po, Cambiasso, Mascherano |i niè), Eboué, Drogba, Keita, I (Ivoorkust), Stankovic, Dragd Nadj, Krstajic, Dudic, Dudjaj, l& Montenegro). Groep D: Torrad: do, Pineda, Rodriguez, Marque (Mexico), Kaebi, Golmohamms mourian, Zandi (Iran), Jamba, Macanga, Delgado, Joao Ricardc donca (Angola), Costinha, De» ieta, Cristiano Ronaldo, Nunoï Miguel, Maniche, Boa Morte,! (Portugal). Groep E: RozehnaU Grygera (Tsjechië), Onyewu, RW wis (Verenigde Staten), De Ross, ranesi, laquinta, Totti, Zambro^ so (Ita), Derek Boateng, Habib med. Otto Addo, Shilla, Mens* piah (Ghana) Groep F: Grella' Cahill, Aloisi (Australië), TakahK niwa, Santos, Kawaguchi (Jap1- son (Brazilië), Nico Kovac, Pleti<t na (Kroatië). Groep G: Your; Kim, Lee Ho, Kim Dong-J, Chu-Young, Choi Jin-Cheul Jin-Kyu (Zuid-Korea), Romaoto ou, Touré-Maman, Adebayor1 Makélélé, Sagnol (Frankrijk), Streller, Philipp Degen, Caban* Vogel, Yakin, Senderos, Wim cher, Djourou (Zwitserland). G" Jezerski, Nesmatsjni, TimosjoW nitsjenko, (Oekraine), Jaziri, Gj Haggui, Chedli, Chikhaoui, Ayari (Tunesië), Al Jaber, All Dohki, Al Ghamdi, Khariri (Saoi bië), Puyol, Fabregas, Reyes, Marchena(Spanje). Geschorst voor komende dm rez (Mexj, Essien (Gha), Emerto: Sviderski, Shelayev en Roesol(0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18