t r PZC 12 Iets doen voor de Zonnebloem? Ook in de toekomst genieten van de mooiste natuur als iemand vlucht, geef je onderdak Help slachtoffers aardbeving! woensdag 21 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur. plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Tf///t/$f u frn/r/t t/c -i/uf Je wilde zo graag leven. Je vond hel nog veel te vroeg. Maar niemand kon voorkomen, dat je lichaam werd gesloopt. Het ging niet langer, al doet het afscheid heel veel pijn. In ons hart zal je altijd bij ons zijn. Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlij den van mijn man, vader en opa dxèn-nanus betrits C>Zia/<fe,s 'l'e/'/neti/e/t EZfe/'/nuri in de leeftijd van 59 jaar Schore: Elma Vermeulen-van Baaien 's-Gravenpolder: Raimo en Carolina Yoselin, Max Hansweert: Cynthia en John Bob V 19 december 2005 Boonnveidelaan 13,4423 AN Schore De crematieplechtigheid zal op vrijdag 25 december om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium. Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren vanaf 15.00 uur in gemeenschapscentrum "DeVroo- ne", C. D. Vereekestraat 74 te Kapelle. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom f/(e/'/na/i rfJetvneu/en Hansweert: L. Boonman-Vermeulen J. Boonman Heinkenszand: J.H. Vermeulen T. Vermeulen-van Hese neven en nichten Heden overleed onze voorzitter Z/terman Vermeulen Bestuur en leden p.v. de Blauwe Doffer Hansweert, 20 december 2005 Maandag 19 december is overleden onze oud-mede- werker Charel Pielaet Ofschoon reeds zo'n tien jaar met VUT en pensioen heeft hij er veel te kort van kunnen genieten. Wij en onze klanten zullen ons hem altijd herinneren als onze eerste chauffeur die precies 40 jaar lang zo wel hun als onze belangen zo goed mogelijk probeer de te behartigen. We wensen zijn familie veel sterkte nu en in de toe komst. Termont Thomaes, Biervliet Plaats uw familie berichten in de PZC Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom dxè/vncui Vermeulen Familie van Baaien Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het bericht dat op 19 december 2005 onze gewaardeerde medewerker en collega cfe/ieer&CGB. (o. Vermeulen op 59-jarige leeftijd overleden is. Herman heeft de afgelopen 15 jaar als vertegenwoor diger voor de afdeliing vloeibare brandstoffen ge werkt. Dit werk was voor hem een belangrijk deel van zijn leven. Hij deed dit ook met grote toewijding en met enthousiaste inzet. In deze periode heeft hij mede leiding gegeven aan de ontwikkeling en groei van deze afdeling. Met respect en waardering voor zijn inzet voor onze organisatie en zin klanten, zullen wij ons hem blijven herinneren. Wij wensen zijn vrouw, zijn kinderen, zijn kleinkin deren de familie sterkte en kracht bij het verwerken van dit verlies. Namens de directie en medewerkers CZAV, Wemeldinge A.W. Bierens, algemeen directeur Heden overleed na een zware strijd die hij niet kon winnen, onze vriend ,c/(erfna/i Vermeufe/i Wij wensen Elma en de kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Sjaak en Nellie de Keijzer Iman en Krista Erwin r't Verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelen mee haar stil verdriet Nu rouwen wij, maar treuren niet. Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, hebben wij toch nog on verwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Agnes Waals-van der Sanden -Ria- weduwe van Antonius Augustinus Josephus Waals eerder weduwe van Josephus Meindert Susanna van Kempen in de leeftijd van 75 jaar. Newton Abbot, Engeland: Marjon en Mike Robert, Charlotte Koudekerke: Lianne en Rinus Niels, Mare. Sven Arnhem: Brigitte en Karei Middelburg. 18 december 2005 Correspondentieadres: B. G. M. van Beersum-Waals Apeldoomseweg 450 6816 SN Arnhem Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 21 december van 20.00 tot 20.30 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst wordt gehouden op don derdag 22 december om 14.30 uur in de HH Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het crematorium. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvan gen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Dina Maria van Rooijen-de Koster vrijwilligster op onze school en oma van meester Niels van Rooijen Wij wensen de familie en alle naast betrokkenen veel sterkte en kracht toe bij het omgaan met dit grote verlies. Team, ouders, leerlingen. Medezeggenschapsraad, ouderraad en directie van de Holtkampschool Bestuur en directiemanagement Stichting Prisma Geschokt door het plotselinge overlijden van ons trouw lid Mevr. Ina van Rooijen-de Koster Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit zware verlies. Namens Passage Goes A.M. Bil van Ruiswijk, voorzitter Ken je mij? Wie ken je dan Weetje mij beter aan ik? We hebben afscheid genomen van onze lieve moe der en oma Froukje Mieras-Hovenkamp gehuwd geweest met Marinus Jacobus Mieras overleden 4-4-1987 in de leeftijd van 78 jaar. Jeanet en Koos Ludo, Marco, Edwin Trudy en Leo John Stefan, Brenda Rinus en Jennv Boaz, Ezra, benise, Jennifer Inge en Wilfried Leon. Nada Rakker 5» Vlissingen, 19 december 2005 Correspondentieadres: Ritthemsestraat 61 4388 JN Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt vrijdag 23 december om 14.00 uur gehouden in het rouwcentrum van Monuta- De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissin gen. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaats vinden op de Algemen Begraaf plaats te Vlissingen. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in het rouwcentrum gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In de palm van Gods hand staat haar naam geschreven, Arnolda Maria Smits Klundert 9 juni 1922 t Oostkapelle 16 december 2005 ln alle rust is zij thuis na een kortstondig ziekbed overleden en weergekeerd in de handen van haar Schepper. Haar lichaam heeft Gon ter beschikking gesteld voor de medische wetenschap. Er zal een eucharistische dankdienst voor haar leven worden gehouden op woensdag 28 december a.s. om 10.30 uur in de kapel van het kloosterzorg centrum Zuiderhout, Oosterhoutseweg 114, 4387 DE te Teteringen. J. Louwerse D. Louwerse-Zielhuis Correspondentieadres: Fam. Louwerse President Wilsonlaan 56 4334 GC Middelburg Mevrouw Smits was bijzonder dankbaar voor de ja renlange medische begeleiding van Dr. G.C.H. Rul lens te Oostkapelle en van dr. H.H.Y. Kuper, longarts te Goes. Ook gaat onze dank uit naar het personeel van Zorg- stroom Walcheren en haar naaste buren voor de lief devolle zorg in de laatste week van haar leven. Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde en zeer zorgzame moeder en schoonmoeder Sara Pijpelink sinds 1 februari 1982 weduwe van Pieter de Zeeuw in de leeftijd van 85 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Bameveld: J. de Zeeuw G. de Zeeuw-Bleyenberg Temeuzen: S. de Bruijne-de Zeeuw F.J. de Bruijne Temeuzen: J.C. Wisse-de Zeeuw A. Wisse in herinnering Temeuzen: C. de Jonge-de Zeeuw A.de Jonge Axel: J. de Zeeuw A. de Zeeuw-Drabbe Temeuzen: P. de Zeeuw J. de Zeeuw-Balnikker Temeuzen: J. de Zeeuw Temeuzen: C. de Zeeuw J. de Zeeuw-van Fraei jen hove Axel: J. de Zeeuw Temeuzen, 19 december 2005 Verzorgingshuis 'Bachten Dieke' Corr.adres: Fam. de Jonge-de Zeeuw van der Waalsstraat 29,4532 LB Temeuzen De rouwdient zal worden gehouden D.V. vrijdag 23 december om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje I te Temeuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de voornoemde kerk. Bedroefd hebben we afscheid genomen van onze lieve, altijd meelevende Oma de Zeeuw Petro en Gonda - Trudy, Basje, Joanne (in herinnering) Sandra - Ronald Harno en Margaret John en Anja - Maudy Heidi Arjan en Marrian - Romano. Ricardo Peter en Daniëlle - Giovanni, Dihlayla Ilona en Thierry- Jacqueline Harold Patrick en Naomi Sarina en Jan Comé Mariëlleen Johan Petra Marcel en Debbie - Dylano Shirley en Stewart Esther Laura en Mario Saskia en Jeroen Janco en Chambica Natascha Erwin Annika Stefan Pascal en Emma Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Verzorgingshuis Bachten Dieke voor de liefde volle verzorging. Fam. de Zeeuw Zonder te klagen heeft hij moedig gestreden. Alles in het leven vond hij zo fijn. Hij zei vaak: "t is goed hoor. Als een leven vol liefde, werken en zorgen, zo leeft hij in onze herinnering door. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat toch onver wacht van ons is heengegaan, op bijna 91-jarige leef tijd. mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootopa Hendrik George Bruggeman Bath: P. Bruggeman-Breure Hellendoom: Leijntje en Joop Remco en Ella Bath: Lia en Rinus t Ilona en Chantal Bath: Wim en Josepha Pim en Anja Wendy en André Krabbendijke, 19 december 2005 Correspondentieadres: Bathsedijk 5 4411 RS Bath De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Nooit klagend, nooit vragend Je laten in stilte dragend Jouw handen hebben voor ons gewerkt Jouw hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatste gezocht Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Dankbaar voor wat ze voor ons is geweest, melden wij U het overlijden van Mevr. Ludovica Maria Verrijcke (Louise) 22-08-1913 t 16-12-2005 Weduwe van Johannes Pieter van Heelsbergen Sluis: Hans en Maria Vermei re- van Heelsbergen Appingedam: Roger en Mireille Vermeire-Meurs Valerie en Maxim Wezembeek- Marcel en Sarah Vermeire-Chakilla Oppem: Raphaël De uitvaartdienst en aansluitende crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Speciale dank aan alle liefdevolle verzorgers en medewerkers van de afdeling Boterbloem van het verpleeghuis De Stelle in Oostburg 16 december 2005 Lange Wolstraat 213 4524 CA Sluis Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip' giro 145 (Breda] De kaars leek bijna eindeloos, maar nu is ze stil en gedoofd. Na een liefdevolle verzorging in huize Ter Reede is heel rustig van ons heengegaan mijn schoonmoeder en onze oma Maria Pieternella de Witte-de Lange sinds 27 juni 1974 weduwe van Pieter Kornelis de Witte in de leeftijd van 92 jaar. Janis t en Riet Alex en Diane Ronald en Mariëlle Rosa-Marie en Rink Vlissingen, 19 december 2005 Verpleeghuis Ter Reede Correspondentieadres: Mevr. M.A.J. de Witte-Greiner Banckertstraat 23 4371 BP Koudekerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 25 december 2005 om 15.20 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er van 15.00 tot 15.15 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Onze tante Rie Maria Pieternella de Witte-de Lange stierf maandag op de leeftijd van 92 jaar. We bidden haar vrede en veiligheid toe. We zijn dankbaar voor alle zorg en liefdevolle aan dacht van Riet. 19 december 2005 Middelburg: J. de Lange-de Buck Goes: J. de Lange-de Kok Tot ons groot verdriet is toch nog onverwachts over leden onze lieve vader, schoonvader, groot- en over grootvader Willem Johannes van Hoepen weduwnaar van Neeltje van Hoepen-Flipse 13 januari 1912 117 december 2005 R. van Hoepen A. van Hoepen-Westerbeke Rudi en Céline Leyla, Emma Marcel We bedanken het verzorgend personeel van De Vliedberg" voor de jarenlange liefdevolle verzorging". Correspondentieadres: Papestraat 2 4361 BR Westkapelle Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Een mens is van ons heengegaan Zij dacht aan iedereen en leefde met iedereen mee Het was waarlijk een medemens Heden is van ons heengegaan mijn onvergetelijke tante en vriendin Hiltje Fenna Bierman-de Bruijn Chouette weduwe van Ds. Henri Nicolaas Bierman Amsterdam, f Domburg, 3 september 1910 19 december 2005 Nice (Frankrijk): Pr. Alexandre Meinesz Guillaume Marjorie Coralie Jean-Frangois Middelburg: Marcelle van der Linden- van den Boogaart Hans van der Kroon Correspondentieadres: A. Meinesz 9 AV Chateaubriand 06100 Nice-Frankrijk De crematie zal plaatsvinden op donderdag 22 de cember om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Huize "De Wael", Domburgseweg 6 te Domburg. Dankbetuiging De warme belangstelling en de vele blijken van vriend schap en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Adriaan Jasperse heeft ons veel goed gedaan. Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zo velen met ons meeleefden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. J. Jasperse-Simonse kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, december 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Alma Amelia Maria Letens-van Oteghem betuigen wij langs deze weg onze Oprechte dank. J. J. Letens, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, december 2005 Langs deze weg wil ik u bedanken voor de vele kaarten, attenties en bloemen die ik mocht ontvangen voor mijn 105ste verjaardag. Tevens wens ik u Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar. Mw. A. de Looff-Heijboer Zorgcentrum Cleijenborch Colijnsplaat Plaats uw familie berichten in de PZC Word nu lid van Natuurmonumenten voor slechts 18,50 per jaar. Bd 0900-8335 (€o 6^m of kijk op www.natuurmonumenten.nl ICBFc -4 Of-1, Natuurmonumenten Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reuma fonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl VReumafonds zo simpel kan het zijn vluqtÈunÓ (0; giro 999, Den Haag www.vluchteling.org MENSEN IN N00D/C0RDAID, NEDERLANDSE RODE KRUIS NOVIB,«j Al 30.000 doden in Pakistan, India en Afghanistan. Laten we weer helpen! wv vw.giro800800.nl JM Giro 800800: SAMENWERK HULPORGANIS Den Haag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32