7 ZOEK EN BOEK H BETER PETER LANGHOUT REIZEN 0900-0789 effeweg nl VAKANTIEGIDSE n Verzorgde campingvakanties voor een onbezorgde prijs! Easycamp verhuurt compleet Ingerichte sta caravans op 250 van de betere drie- en viersterrencampings in Frankrijk, Spanje, Italië, Kroatië, Duitsland en de Benelux. De zorg vuldig geselecteerde staanplaatsen liggen dichtbij strand, water of een bijzondere attrac tie en zijn omringd door prima faciliteiten. Bovendien biedt Easycamp een scherpe prijs 2 weken met het hele gezin vanaf 237,- Gratis brochure? 033-4220470 of www.easycamp.nl EASXCAMP Voordelig weg met Effeweg! Dit jaar is het reisaanbod van Effeweg groter dan ooit tevoren! Er lekker tussenuit per tou ringcar kan voordelig en veelzijdig. Dit jaar met kerst er tussen uit naar Budapest of Dortmund? Een stedentrip naar Londen, Berlijn of Parijs? Een excursiereis naar èèn van de vele bestemmingen in Europa? Of toch liever een muziekreis? Het aanbod is ongekend en zéér voordelig. Effeweg, dat is pas genieten. Op effeweg.nl vindt u altijd het complete aanbod en de speciale aanbiedin gen! Vraag de nieuwe brochure aan of boek direct: 0529 46 96 67 www.effeweg.nl 0 Djoser Junior Houd je gezin van een actieve manier van reizen, ga dan 'weg met de kinderen'! Onze Juniorreizen zijn geschikt voor ouders met kinderen van ongeveer vier tot veertien jaar. Ervaren reisbegeleiders zorgen voor een soepel verloop van de reis. Wij organiseren rondreizen naar Egypte, Jordanië, Turkije, Zuid-Afrika, Kenia, Canada, Mexico, Cuba, Costa Rica, Indonesië, Sri Lanka en Thailand. Vul de bon in of bel: 071 - 5126400 www.djoserjunior.nl «S3 Dj< >ser Askja Reizen bijzondere bestemmingen Askja Reizen organiseert natuurreizen naar de bijzondere bestemmingen IJsland, Spitsbergen, Groenland, Alaska, Canada, Antarctica, Nieuw-Zeeland en Australië. Van individuele arrangementen en compleet ver zorgde groepsreizen tot reizen op maat en camperreizen. U vindt ons complete aanbod in onze mooie brochures, welke gratis zijn op te vragen via www.askja.nl U kunt natuurlijk ook de bon invullen of even bellen. Askja Reizen tel. 026-3529390 www.askja.nl IJsij"; Groent; Spitsberge- Antarctir; Goedkoop naar de zon met Sunweb Vakanties Sunweb, winnaar van de thuiswinkel award 2005, biedt tegen voordelige prijzen zon vakanties direct aan de klant via telefooh en internet. Gegarandeerd veilig, makkelijk en altijd up to date. Sunweb heeft een uitge breid aanbod aan vlieg- en autovakanties naar de mooiste vakantiebestemmingen waar u uit één van de vele accommodaties kunt kiezen van standaard tot luxe, met vele acti viteiten en faciliteiten en voor iedereen! Vraag de nieuwe brochure nu GRATIS aan. il Vraag gratis de reisbrochures naar uw keuze via de bon op deze pagina Online bestellen kan ook via het internetadres '_y van deze krant onder de rubriek Reizen v- Bestel vandaag nog >ïv_ en laat uw vakantie al een beetje beginnen! Solmar Tours. Bus- autovakanties. - Zon in Spanje en Kroatië. - Wintersport in Andorra. - Winterzon in Benidorm - Populaire stedentrips Praag, Londen, Parijs, Berlijn en bus/boot Griekenland, rondreizen Spanje. - 22 Jaar ervaring, scherp geprijsd door rechtstreekse verkoop. Lees alles en nog meer in gratis folder. Bel 0495-588740 www.solmar.nl Bus-, vlieg- en auto- reizen zomer 2006 Bex Reizen biedt bus-, vlieg-, en autobestem mingen aan in de hele wereld. Veel aandacht voor actieve vakanties en ook voor de cultuur- en natuurliefhebbers hebben we volop keuze. Gaat u liever met de auto, vraag dan zeker onze brochure aan want het aantal autorei- zen is dit jaar verdubbeld. Vraag nu onze brochure aan via www.bex.nl of 026 356 66 66 Dé Korea Specialist Reizen door Zuid- én Noord-Korea met Shilla Travel Shilla Travel biedt Zuid- én Noord-Korea apart en in combinatie met elkaar aan. Twee unieke bestemmingen binnen één land. Laat je verrassen door Korea! Fiets door rijstvelden, proef Koreaanse sushi of bezoek het laatste socialistische bolwerk. Vraag de gratis brochure aan. Vul de bon in of bel: 030 - 271 7692 www. koreaspecialist. com anvr/sgr DJOSER WANDEL Een verrassend veelzijdig park in België Bungalowpark gelegen in Belgisch Limburg te Houthalen. Nieuwe bungalows van 2 tot 10 personen. Nieuw overdekt speelparadijs, zwembaden paradijs, sportparadijs, animatie, café's, taverne, supermarkt, wild- wandelpark van 100 ha, paintball, quads, uitgestippelde fietsroutes,... Meer info en gratis brochure op het nr. 0032/11-52 10 44 of op www.beourguest.be info@molenheide.be Sawadee Reizen Plannen voor een avontuurlijke reis? Sawadee organiseert actieve en avontuurlijke groepsreizen naar Afrika, het Midden-Oosten, Latijns-Amerika, Azië en Nieuw-Zeeland. In kleine groepen met Nederlandstalige reisbe- geleiding bezoeken we afgelegen gebieden, oeroude steden en fascinerende volken. Brochure? Informatie? Vul de bon in of kijk op www.sawadee.nl. Kijk voor avontuurlijke reizen voor gezinnen met kinderen vanaf 8 jaar op www.familieavontuur.nl Curasao, een eiland om te ontdekken Ontdek een vriendelijke oase van rust en relaxen op paradijselijk Curasao De ideale mix tussen exotisch en toch vertrouwd, tussen tropisch en toch heel 'eigen'! U vliegt rechtstreeks binnen 9 uurtjes naar het zonnigste stukje van ons Koninkrijk. Bestel de Brochure tel: 010 - 4142639 of kijk op www.curacaoinfo.nl ■fc Zonvakanties zomer 2006 Bex Reizen biedt aantrekkelijke zonvakanties aan naar populaire strandbestemmingen. U verblijft in gerenommeerde en scherp geprijs de accommodaties. U kunt kiezen uit een aantal fantastische bestemmingen in Kroatië, Spanje, Portugal, Malta, Griekenland, Turkije, Egypte, Mexico, Tunesië, Dominicaanse Republiek, Thailand en Indonesië. Vraag nu onze brochure aan via www.bex.nl of 026 356 66 66 Eurosporvac Campingvakanties in Nederland, Frankrijk, Italië en Kroatië Zoekt u een campingvakantie voor het hele gezin? Dan bent u bij Eurosporvac aan het juiste adres. Wij verhuren luxe bungalow tenten, toercaravans, stacaravans, chalets en staanplaatsen op topcampings in Nederland, Frankrijk, Italië en Kroatië. Allemaal zeer geschikt voor gezinnen met kinderen" (zowel jonge gezinnen als tieners). Nieuw: nu-ook 7 bestemmingen in Kroatië! Gratis brochure? Vul de bon in of bel: (0513) 65 70 80 www. eurosporvac. nl Landal Ski Life Volop sneeuwpret! Voor wintersport heeft u bij Landal GreenParks alle ruimte. Op onze toplocaties in Oostenrijk en Tsjechië heeft u prachtige wintersport- en ont spanningsmogelijkheden. En als er sneeuw op onze sfeervolle Duitse parken is gevallen, kunt u daar ook heerlijk genieten van sneeuwpret. Kom meer te weten over onze wintersportmogelijkhe den en vraag de gratis Landal Ski Life wintersportbrochure 2005/2006 aan' Ga naar www.landalskilife.nl of bel 0900-8488 0,20 p. min). Landal Skiüte Djoser De andere manier van reizen Cultuur, natuur en contact met de plaatselijke bevolking zijn bij Djoser belangrijke elemen ten in het reisprogramma. Wij organiseren al twintig jaar actieve rond reizen naar vele bestemmingen in Azië, Afrika, Midden-Oosten, Latijns- en Noord Amerika, Oceanië en Europa. In onze kleine groepen, waarin ook veel alleenreizenden meegaan, is veel ruimte voor eigen initiatief. Vul de bon in of bel: 071 - 5126400 www.djoser.nl Canvas Holidays Luxe verzorgde kampeervakanties op topcampings in heel Europa Ruim 40 jaar verhuurt Canvas Holidays compleet ingerichte bungalowtenten en stacaravans op vele topcampings in Europa. Ruim 100 topcampings in Frankrijk, Spanje, Italië, Kroatië, Luxemburg, Oostenrijk, Duitsland, Zwitserland en Nederland. Van klem tot groot en van heerlijk rustig tot gezellig druk. Aan u de keus! Vraag vandaag nog de gratis brochure aan en boek direct uw vakantie! Ga naar www.canvasholidays.nl, bel 070-300 34 34 of vul de bon in! lp H Bolderman Excursiereizen Mooie reizen tegen de scherpste prijzen Ook dit jaar brengen wij u weer naar de mooi ste steden en streken in Europa. Van de Noordkaap tot Spanje en van Ierland tot Rusland. Nieuw in ons programma zijn reizen naar de Sicilië, Loire vallei, de Baltische staten, St. Petersburg, Barcelona, Normandië, enz.... Blijvend in prijs verlaagd: de rondreizen Thailand en enorm uitgebreid het aanbod in Bulgarije. U vindt het allemaal terug in onze uitge breide kleuren brochure. Gratis te ver krijgen, bel 0318 - 58 09 58 of ga naar www.bolderman.nl. Lid ANVR/SGR. Betaalbaar op reis in een gezellige sfeer. Naam iVoorletters Straat/Postbus Postcode Plaats Telefoon Mail Aankruisen wat van toepassing is Stuur deze bon voor 23 december (in een voldoende gefrankeerde envelop) naar Wegener Direct Marketing, Postbus 67, 5340 AB Oss, of vraag de brochure aan via de internetsite van deze krant en klik op de rubriek reizen. Graag invullen met blokletters. 1 O Easycamp Gratis 2 O Effeweg.nl Gratis 3 O Djoser junior Gratis 4 O Askja Reizen Gratis 5 O Sunweb Vliegreizen Gratis 6 O Solmar tours Gratis 7 O Bex Reizen Bus-, vlieg- en autovakanties Gratis 8 O Shilla travel Gratis 9 O Djoser wandelvakanties Gratis 10 O Park Molenheide Gratis 11 O Sawadee Reizen Gratis 12 O Curasao Touristen Bureau Gratis 13 O Bex Reizen Zonvakanties Gratis 14 O Eurosporvac Gratis 15 O Landal Ski Life Gratis 16 O Djoser Gratis 17 O Canvas Holidays Gratis 18 O Bolderman Excursiereizen Gratis 19a O Cirkel gezinsvakanties Gratis 19b O Cirkel eenoudergezinsvakanties Gratis Vakanties voor het hele gezin Cirkel Vakanties organiseert al bijna 20 jaar kwaliteitsvakanties voor eenoudergezinnen en gezinnen en in heel Europa Verblijf in volledig ingerichte luxe bungalowtenten, appartementen of gezellige hotels. Gratis Sun Fundub, enthousiaste begelei derteams, aantrekkelijke programma's en excursies voor de ouder(s) en/of de kinderen Cirkel zorgt voor optimale vakantiebeleving. Vraag nu snel de gratis brochure(s) aan, of kijk op onze website www.cirkel.nl - Lid SGR/ANVR. Citytrip: Beleef bruisend Londen! Laat u in onze comfortabele tounngcar meevoeren langs vermaarde bezienswaardigheden zoals Buckingham Palacewe maken een fantastische stadstour en genieten van de prachtige gebouwen bjdens de avondtour. Natuurlijk kunt u ook naar hartelust shoppen. Uw Ibis notel is gelegen in de Londense wijk Wembley. I Verzorging: Logies en ontbijt I Vervoer Per luxe touringcar. 1 Reiscode: WE11690 en WE18286 Vertrekdata: Iedere vrijdag. i: Geniet nu van deze volledig verzorgde, fantasbsche reis naar de wereldstad Panis. Met een uitgebreid excursieprogramma: o.a een boottocht over de Seine en een stadswandeling door het oude centrum van Parijs onder leiding van een gids Inclusief diners in het centrum van Parijs. Verblijf in hotel Mercure Villepinte. Verzorging: Halfpension Vervoer: Per luxe touringcar. Reiscode: WE16495 Vertrekdata: Iedere vnjdag. Kyriad hotel. Inclusief 2 dagen entree. Verzorging: Logies en ontbijt. Vervoer: Per luxe touringcar. Reiscode: WE17997 Vertrekdata: Iedere vrijdag. parades. Verblijf ir Op zoek het grootste reisaanbod van Nederland? Met de beste prijs kwaliteit garantie? Vraag dan nu de extra dikke vlieg-, bus- of autobrochure aan van Peter Langhout Reizen. De meeste reizen en accommodaties in heel Europa en daarbuiten! Vraag de brochures aan via peterlanghout.nl of bel 0900-0789 (o,iortp.m). Surf naar peterlanghout.nl of bel 0900-0789 (10 ct p.m.). De prijzen zijn.per persoon. Prijzen zijn incl. accommodatie en vervoer per luxe touringcar, excl, reserveringskosten en calamiteitenfonds.Aan eventuele fouten en/of vergissingen kunnen geen rechten ontleend worden. Wandelen is dé manier om een land niet alleen te zien maar ook te beleven. Met Djoser wandelreizen zie je afgelegen dorpjes in prachtige natuurgebieden en ervaar je de cultuur van een land van dichtbij. Het verblijf in comfortabele accommodaties en het vervoer tussen de wandelingen door is gere geld. Je wandelt met Djoser in vele bestemmingen wereldwijd. Te voet valt er nog veel te ontdek ken! Vul de bon in of bel: 071-5126400 www. djoserwandel. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 50