Baner 1 Kijk ook op O JobTrai ...wat wil jij voor je mtZ+jrViwtnevmg betekenen J.C. Visser.., AutoVermeulen randstad Provincie Zeeland WELKOM m ZEELAND Beleidsondersteunend medewerker tv/mi ELECTRICIËN ^eQ^ries Monuta ASSISTENT MEDIATHECARIS M/V ONDERWIJSASSISTENT M/V versluis willeboer M.I.P. Yerseke B.V. meewerkend voorman |^j 10 DECEMBER 2005-Wio fwawwuiiwiiiollf Kom werken voor Zeeland Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stranden, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. Europese LEADER+ programma 60% deeltijdbetrekking voor 3 jaar, vacaturenummer 1.16.05 Bijdragen leveren aan een correcte uitvoering van het Europese programma LEADER+, een programma dat gericht is op plattelandsontwikkeling in Zeeland; mede beoordelen van projectaanvragen/-voorstellen; voorbereiding van en uitvoering geven aan subsidiebesluiten. HBO-werk en denkniveau bij voorkeur op basis van een voltooide HBOoplei- ding in de financieeteconomische of bestuurlijke richting, goede contactuele vaardigheden; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris bij voltijdbetrekking bedraagt minimaal 2.382,29 en maximaal 3.403,27 bruto per maand. Inlichtingen: de heer drs. H.E.C.M. Thomaes, hoofd afdeling Economie, telefoon 0118-631419 Sluitingstermijn sollicitatie: donderdag 22 december 2005 om 12.00 uur Stuur uw sollicitatie met motivatie en cv, onder vermelding van het vacature nummer naar: Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoor waarden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, dievoldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, indien zij voeldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Wij zijn op zoek naar een fulltime: De functie: De elektrotechnische dienst is verantwoordelijk voor het in optimale staat houden van alle productieapparatuur en installaties op elektrotechnisch gebied U gaat zich bezig houden met het preventieve onderhoud, reparaties, aanpassingen en uitbreidingen aan de productiemachines en installaties in de vakgebieden elektrotechniek en pneumatiek Het programmeren, onderhouden en installeren van besturingssystemen is een belangrijk onderdéel van uw werk, middels gerichte trainingen wordt uw vakkennis actueel gehouden. Verder verwachten wij dat u actief meedenkt over voorstellen tot wijzigingen of vernieuwingen op uw vakgebied De voorwaarden: Een MTS-E opleiding of een gelijkwaardig niveau en enkele jaren werkervaring vormen een uitstekende basis om te starten. Verder beschikt u over actuele kennis van moderne besturingstechnieken. U bent bereid om gedurende de oogstmaanden te werken in een 3-ploegen storingsdienst Uiteraard hebt u geen bezwaar tegen overwerk. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken sturen aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t^a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. Met productielocaties in zowel Kapelle als Geldermalsen vormt Coroos een van 's lands grootste conservenfabrieken Vers van het land worden groenten en fruit direct bij Oostrom in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt Ons bedrijf, met meer dan 100 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organisatie met korte lijnen en duidelijke communicatie Uiteraard werken onze gemotiveerde medewerkers met een hi-tech bestand van productiemachines. Op onze twee locaties maken in totaal 250 medewerkers zich elke dag opnieuw weer sterk voor onze kwaliteitsproducten Door onze groei hebben we plaats voor gedreven collega's Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch gedreven, waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. Monuta is specialist op het gebied van uitvaart zorg en -verzekeringen. In onze missie staat aan dachtvoorde medewerker, cliënt en maatschappij centraal. Onze cultuur heeft als basis de kern waarden: waardering, aandacht, persoonlijke groei, verantwoordelijkheid en betrokkenheid. Door het uitdragen van deze kernwaarden stellen onze medewerkers de wens van de diént centraal en doen zij er alles aan om de verwachtingen te overtreffen. Voor het cluster Vlissingen zoekt Monuta kandidaten voor de functie van Algemeen medewerker uitvaartverzorging m/v (gemiddeld 20 uur per week) Wat mag je van deze functie verwachten? Het verrichten van laatste verzorging, kisten, overbrengen en opbaren van overledenen; Toepassen van restauratieve technieken op het uiterlijk van de overledene; Het halen van overlijdenspapieren, specifieke (reis-)documenten, het doen van aangiftes, maken en bezorgen van rouwdrukwerk en dergelijke; Begeleiden van condoleancebezoeken; Verrichten van diverse werkzaamheden in en om de uitvaartcentra. Wat verwachten we van je? Je bent kwaliteitsgericht:je streeft naar het overtreffen van verwachtingen van cliënten; Je neemt verantwoordelijkheid ten opzichte van verplichtingen en komt deze resultaatgericht na; Je voert de werkzaamheden zorgvuldig uit en je staat klaar voor cliënten en collega's; Je bent het visitekaartje van het bedrijf en je komt je afspraken na; Je werkt zeer efficiënt en doet er alles aan om de doelstellingen te bereiken; Je bent bereid om avond-, nacht- en weekenddiensten te draaien en je bent in staat om fysieke arbeid te verrichten; Je bent in het bezit van rijbewijs B. Vanwege de onregelmatige werktijden is het noodzakelijk datje in Vlissingen woonachtig bent of bereid bent hiernaartoe te verhuizen. Voor informatie over deze functie kun je op werkdagen contact opnemen met Klaas Bos, teamleider, telefoon 06 - 51 54 01 92. Monuta biedt, naast een goed salaris, onder meer een eindejaars uitkering ter grootte van een dertiende maand en studiefaciliteiten. Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan je brief, o.v.v. vacaturenummer 24, met curriculum vitae, voor 24 december 2005 naar Monuta, t.a.v.Tilly Huisman, Postbus 20,7300 AA te Apeldoorn of mail deze naar personeelsadministratie@monuta.nl De papipersoonsvragenlijst maakt onderdeel uit van de sollicitatie procedure. We kennen elkaar Uitvaartzorg en -verzekeringen Het Zwin College in Oostburg is een algemeen bijzondere school voor VMBO - HAVO - Atheneum - Gym nasium. De school heeft een cultureel achterland met ongekende moge lijkheden (Brugge, Gent en Knokke op minder dan 30 minuten afstand). Het leerlingenaantal van de school bedraagt circa 1200. Sinds septem ber 2000 zijn alle afdelingen bin nen één nieuwe, moderne locatie gehuisvest. Als streekschool wil het Zwin College zoveel mogelijk leer lingen uit West-Zeeuws-Vlaanderen het onderwijs bieden dat overeen komt met hun capaciteiten. Belang rijk is daarbij dat de vorming van 'hoofd, hand en hart' aan bod komt. Bij het Zwin College bestaan op kor te termijn de volgende vaccatures: VOOR 8 UUR PER WEEK Vanaf 1 februari 2006, voor een periode van maximaal twee jaar, inclusief een proefperiode van één maand voor één dag per week. Werktijden van 8 00 tot 15.30 uur De functie Als assistent mediathecaris bent u het eerste aanspreekpunt aan de balie U verzorgt de uitleen van media en biedt ondersteuning aan leerlingen en docenti bij gebruik van de mediatheek. Deze ondersteuning bestaat uit bemiddeling bij informatievragen, maar ook uit 'eerste hulp bij computerproblemen' U voert bibliotheektechnische en administratieve werkzaamheden uit Uw profiel Wij verwachten van u dat u sociaalvaardig, klantgericht en accuraat bent U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Verder kunt u kleine computerproblemen oplossen. PER DIRECT, VOOR MAANDAG T/M DONDERDAG VAN 13.00-16.00 UUR De functie Als onderwijsassistent begeleidt u kleine groepjes leerlingen In de basis- én. kader- beroepsgerichte leerweg van het VMBO. Deze begeleiding maakt voor deze leerlingen deel uit van hun leerwegondersteuning. Uw profiel Wij verwachten van u, dat u ervaring heeft met de leeftijdsgroe 12 t/m 16 jaar, voeling hebt met zorgleerlingen, een duidelijke kunt bieden en uit de voeten kunt met handelingsplannen. Handelsonderneming Scottweg 23 - 4462 GS Goes www.vissergoes.nl Als leverancier voor de voedingsbranche is Handelsonderneming J.C. Visser gespeciali seerd in de verkoop, installatie en reparatie van: - Vlees- - Voeding- - Afvul- - Vacuümverpakking- machines - Weeg en etiketteer systemen, t.b.v. de detailhandel en industrie. Momenteel hebben wij de volgende vacatures: Allround Servicemonteur, Functieomschrijving: - In deze functie bent u verantwoordelijk voor installatie, onderhoud en reparatie, op locatie en in de werkplaats. Functie-eisen: - M.B.O. opleiding elektrotechniek of gelijkwaardig - Brede technische achtergrond en interesse - Klantgerichte houding en een flexibele werkhouding - In het bezit van rijbewijs B Leerling Servicemonteur, - M.B.O. elektrotechniek - Klantgerichte houding en een flexibele werkhouding - In bezit van rijbewijs B Wij bieden: - een afwisselde en zelfstandige functie binnen een klein team - een scholing - een bij de zwaarte van de functie passend salaris - flexibele werkinstelling Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw sollicitatie met CV binnen twee weken naar boven staand Voor verdere informatie kunt u contact op nemen met de heer A.J. Visser, tel: 0653 - 770 671 GUILJAM-HOEK (opgericht in 1947) is een groeiende onderneming met een no-nonsense mentaliteit. Onze werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: agransch loonwerk uitvoering van cultuur-technisch grondwerk verhuur van (grondverzet) machines voor de GWW en de industrie verhuur/verkoop van betonplaten, dragline-schotten en stalen rijplaten bemiddeling in vrijkomende partijgronden uit diverse wer ken van onze opdrachtgevers. Ons werkgebied is met name Zeeuws-VIaanderen en Vlaamse België Ons bedrijf is een door het SBW en Aequor erkend opleidingsbedrijf. Tevens zijn wij in het bezit van het VCA" en VKL* certificaat. Voor GH - VERHUUR hebben wij op korte termijn plaats voor: Machinist mobiele overslagmachine (voor overslagwerk op vaste locatie) - Ervaring vereist - Zelfstandig Wij verwachten een goede motivatie en een nette mentaliteit. Hiertegenover bieden wij een leuke, open werksfeer met enthousiaste collega's.... Uw sollicitatie met CV versturen naar GUILJAM-HOEK T.a.v. dhr. A.J. Guiljam Wijckhuiseweg 14542 RW HOEK Of versturen oer E-mail info@guiljam-hoek.nl v.; Arnesteinweg 27, Postbus 8006 4330 EA Middelburg Telefoon. 0118-629056 Wij zoeken met spoed Een GLASZETTER/MONTEUR KUNSTSTOF KOZIJNEN Wij zoeken: Iemand met technisch inzicht, dus MET ervaring Iemand met een klantgerichte instelling Iemand met de wil om te werken Iemand in bezit van een rijbewijs Iemand in bezit van VCA is een pré Wij bieden: Afwisselend werk in geheel Zeeland Een goed salaris Goede overige arbeidsvoorwaarden De mogelijkheid op een vast dienstverband Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie binnen een week na verschijning van deze advertentie. Tijdens kantooruren kunt u contact opnemen met de heer M. C. Versluis Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld M.I.P. Yerseke is een bedrijf dat staal, roestvast staal en aluminium bewerkt, dat toegepast wordt voor onder andere leidingwerk in de scheepvaart, chemie en waterzuiveringen. Constructies worden onder andere gemaakt voor utiliteits bouw, chemie en waterzuiveringen. In verband met de bedrijfsuitbreiding die momenteel wordt uitgevoerd, zodat een aparte staal- en r.v.s. afdeling ontstaat, is een vacature ontstaan voor een Voor bovengenoemde functie vragen wij kennis en ervaring van: Leidinggeven in werkplaats en eventueel op locatie tekening lezen van constructie- en leidingwerk kwaliteitsbewustzijn kennis van diverse lastechnieken eventueel kennis van CNC-bewerkingstechniek in bezit van WA I en II in bezit van rijbewijs BE Uw sollicitatie met c.v. kunt u voor 20 december 2005 richten aan: M.I.P. Yerseke B.V., T.a.v. De heer R. Greeven Kreeft 8, 4401 NZ Yerseke Tel. 0113-574293 Email: infomip-verseke.nl hoogst persoonlijk jij hebt kennis van zaken wij van mensen financieel Jetske Sluimer (033) 422 41 00 Stadsring 6-8 Amersfoort financieel adviseur buitendienst m/v Voor een direct dienstverband bij onze opdrachtgever zoeken wij ervaren financieel adviseurs in Terneuzen, Vlissingen en Goes. De adviseur beheert fulltime en vanuit eigen huis een klantenbe stand en geeft persoonlijk advies aan particulieren op het gebied van verzekeringen, pensioenen, hypotheken en finan cieringen. De functie start met een opleiding van 3 maanden en biedt prima arbeidsvoorwaarden en aandacht voor persoonlijke ontwikkeling. Voor deze functie vragen wij een mbo-diploma met ruime commerciële ervaring en enige ervaring in de financiële dienstverlening. Daarnaast zijn bezit van rijbewijs B en bereidheid om in de avonduren te werken een vereiste Geïnteresseerd? Reageer per e-mail of bel voor meer informatie. jetske.sluimer@nl.randstad.com kijk voor meer banen op vwvw.randstad.nl www.autovermeulen.nl AutoVermeulen, aangenaam! In een tijd waarin de autobedrijven steeds groter worden, en de tijd en aandacht voorde klant steeds schaarser, zullen veel mensen op zoek gaan naar een kleinere dealer Een dealer met een persoonlijke benadering, die de tijd neemt om naar zijn klanten te luisteren Een bedrijf met een gezicht dat niet steeds wisselt, en waar de eigenaar de klant en zijn/haar auto kent. Wij zijn zo'n bedrijf! Bij ons staat het persoonlijke contact met de klant voorop. Wij kiezen voor een benadering die gebaseerd is op kwaliteit in plaats van kwantiteit. Wij prefereren duurzame rela' gebaseerd op vertrouwen en respect. Kom jij ons team versterken? Wij zijn op zoek naar een: Technisch commercieel receptionist(e) Naast het begeleiden van de klant binnen het bedrijf en het coördineren van de werkplaats planning, heb je ook je taken in het magazijn. Heb jij een autotechnische opleiding, ben je commercieel, sociaal vaardig en accuraat laat het ons dan weten. Solliciteren kan oer brief t.a.v. Kees Joossen. Acquisitie n a v. deze advertentie stellen wl) niet op pnjs. ©SUBARU Pearyweg 6, 4462 GT GOES (Autoboulevard de Poel II) T. 0113 - 56 18 12, I. www.autovermeulen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38