dronk" Nedalco Banen JobTrack.nl Calculator werkvoorbereider Uitvoerder GWW Projectmanager werken aan je vakantie? Iets doen voor de Zonnebloem? giro 145 Breda Directiesecretaresse (M/V) Kijk ook op 10 DECEMBER 2005-U; jljpippM' medewerkers. Rasenberg Wegenbouw b.v. bedient vanuit vier regionale vestigingen te Breda, Eindhoven, Rotterdam en Krabbendijke haar opdrachtgevers op het gebied van infrastructuur in de meest uitgebreide zin. De projecten worden veelal uit gevoerd voor overheidsinstanties en bedrijven Voor de rayons West-Brabant en Zuid-Holland zijn wij in verband met een toenemend werkaanbod op zoek naar ambitieuze en enthousiaste kandidaten voor de volgende functies: Rasenberg Wegenbouw b.v. is een werkmaatschappij van De activiteiten zijn verdeeld ovi een aantal divisies, te weten wegenbouw, bouw. projectont wikkeling, procesinstallaties -bestunngen, milieutechniek ei kabels leidingen. Binnen het totale concern werken circa 45 Scheepswerf van Os Yerseke B.V. is een moderne scheepswerf en machinefabriek aan de Juliana-haven te Yerseke. Met een enthousiaste groep van zo'n 14 man wordt gewerkt aan de meest uiteenlopende karweien, zoals nieuwbouw, verbouw, reparatie en onderhoud, van met name visserijvaartuigen, sleep boten, passagierschepen, jachten en inspectievaartuigen. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een Allround inbouwmonteur/bankwerker De werkzaamheden hierbinnen bestaan o.a. uit - Het compleet in- en uitbouwen van motoren, pompen, e.d. - Bijkomend reparatie- en onderhoudswerk - Andere voorkomende werkzaamheden. Deze inbouwmonteur/bankwerker vormt een belangrijke schakel binnen het service-pakket van de werf. Meerdere jaren ervaring in soortgelijk werk is een prè. Kennis van hydrauliek of bereid zijn hiervoor cursussen te volgen. Wij bieden voor deze functie een afwisselende baan binnen een dynamisch bedrijf en een goed salaris. Assemblagemedewerker m/v vooreen bedrijf in Kapelle waar ze zonnebanken en dakkoffers produceren. Heb jij affiniteit met electrowerkzaamheden en heb je ervaring met productiewerkzaamheden? Dan is deze leuke tijdelijke baan voor jou! Informatie: (0113) 25 25 05, Monique Reijngoudt, Piet Heinstraat 3, Goes LOGISTIEK Taxichauffeur m/v voor een relatie in Regio Middelburg, je bent in het bezit van een taxi-pas. Ook zoeken we kandi daat-chauffeurs, die flexibel zijn ingesteld en bereid zijn de opleiding voor de taxi-pas te volgen De vacature betreft wis selende diensten, ook in de avonden en weekenden Ben je voor langere tijd beschikbaar en uiterst flexibel? Kom dan langs bij Tempo-Team Middelburg. Informatie: (0118) 67 90 30, Nadia van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg TECHNIEK CNC draaier/frezer m/v voor een bedrijf in de regio, Je werkt aan de hand van tekeningen programma's uit die geschikt zijn voor de verwerking op de computer van de machines. Je hebt minimaal drie jaar cnc ervaring in een machinale werkplaats-omgeving, een opleiding op mbo- niveau aangevuld met een opleiding in verschillende CNC aansturingen/technisch tekenaar Je bent een flexibele, nauw keurige, consequente en leergierige kandidaat die kan denken vanuit productieprocessen Heb je interesse' Kom dan langs bij Tempo-Team Middelburg Informatie: (0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Plaatwerker m/v voor een bedrijf in Middelburg Het is een functie in de dagdienst op basis van 40 uur per week met uitzicht op een vast dienstverband Heb je ervaring als plaatwerker of metaalbewerker en ben je gemotiveerd? Kom dan langs bij Tempo -Team in Goes of Middelburg. Informatie: (0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Lasser m/v voor verschillende bedrijven in omgeving Goes. Je bent een gecertificeerde lasser met ervaring Het gaat voornamelijk om tijdelijk werk voor enkele maanden Bel voor meer informatie of kom langs bij ons op de vestiging. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes TELESERVICE Customer service medewerker m/v voor GE Plastics in Bergen op Zoom. In deze functie ben je de sleutelfiguur tussen klant en vertegenwoordiger Je spreekt vloeiend Pools en/ofTsjechisch, Engels, Frans. Italiaans of Duits. Je beschikt over mbo+ niveau, enkele jaren werkervaring in een com merciële binnendienst functie en je bent stressbestendig. Heb je interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes tempo-team www.tempo-team.nl uitzendbureau Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl In verband met uitbreiding in Zeeland zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker voor de volgende fulltime functie: VERTEGENWOORDIGER Na een opleiding in de binnendienst draag je zorg voor de verdere uitbreiding van het klantenbestand in Zeeland door het onderhouden van contacten met bestaande klanten alsmede het benaderen van nieuwe prospects. De standplaats van waaruit gewerkt wordt is onze vestiging in Roosendaal. Onze gedachten gaan uit naar iemand die woonachtig is in Zeeland met een MTS-opleiding en/of relevante, aanwijsbare werkervaring. Ook een vrachtwagenmonteur met voldoende commerciële en contactuele eigenschappen zou voor deze functie in aanmerking kunnen komen. Naast goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Dronk b.v. een prettige werkomgeving met een grote mate van verantwoording en zelfstandigheid. HEB JE INTERESSE? Stuur dan je sollicitatie binnen 10 dagen naar: Dronk b.v., t.a.v. Dhr. R. de Dreu, Postbus 1811, 4700 BV ROOSENDAAL bedrijfswagen-onderdelen ROTTERDAM BEMMEL GORINCHEM HALFWEG MAASDIJK ROOSENDAAL TILBURG Dronk b.v is een toonaangevend leverancier van bedrijfswagen-onderdelen aan garages en transportbedrijven. De hoofdvestiging is in Rotterdam Daarnaast zijn er over het hele land verspreid nog 6 nevenvestigingen. Werkelijk goed werk Verantwoordelijk voor het calculeren en voor bereiden van infrastructurele werken. Verantwoordelijk voor de realisatie van uiteen lopende civieltechnische projecten. Voor het centrale projectbureau, waarin het totale traject van ontwerp, calculatie en werkvoorbereiding plaats vindt, zijn wij op zoek naar ambitieuze en enthousiaste kandidaten voor de functie van: Verantwoordelijk voor de coördinerende en uitvoe rende activiteiten in het kader van tenderprojecten. Kijk op onze website www.rasenberg.nl voor een uitgebreide functieomschrijving. Nadere informatie kan tevens worden ingewonnen bij de heer C.RF. van Eijk, Directeur Infra, 076-5789789 of 06-53787933. Rasenberg Wegenbouw b.v. biedt de juiste kandidaten een zeer uitdagende functie binnen een organisatie met een prima werksfeer. Uiteraard wordt een marktconform salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden geboden. Geïnteresseerde kandidaten verzoeken wij binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie te sturen naar Epris Personeelsadviseurs b.v. ter attentie van mevrouw S. Oerlemans. Uw gegevens worden uiteraard met de nodige discretie behandeld. Epris Personeelsadviseurs b.v. T.a.v. S. Oerlemans Postbus 1106, 4801 BC Breda 076-5307654 s.oerlemans@epris.nl Spreekt bovenstaande vacature u aan, stuur dan een schriftelijke sollicitatie naar Scheepswerf van Os Yerseke B.V. t.a.v. de heer J. Stuij Dregweg 6 4401 LD Yerseke. Tel. 0113-571447 Geef dwe Kerst een geit cadeau. Daarmee maakt I u niet alleen uw schoonmoeder blij, maar ook de boeren in Niger Kijk voor deze en 24 andere originele cadeau-ideedn op www.novlbpaktuit.nl n(o)vib Handen aan het bed gezocht bij Savelanden! Werken en naast je loon en vakantiegeld, extra sparen voor een vakantie of een andere grote wens? Dat kan als verpleegkundige of verzorgende bij Savelanden in West-Brabant. Wij bieden namelijk niet alleen een Wie zijn wij? Savelanden is met 3 verpleeghuizen, 8 zorgcentra en een ziekenhuisafdeling de grootste speler in West-Brabant op het gebied van ouderenzorg. We zijn volop in beweging om dat professionele en gezellige werksfeer met scholing, maar ook te blijven. En daarom zoeken we enthousiaste mensen hebben ook hele aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. ter aanvulling van onze gedreven teams. Bonus Wat dacht je bijvoorbeeld van extra salaris tijdens de maanden juni tot en met september 2006 en een bonus als je een volledig jaar bij ons in dienst blijft? Als je jonge kinderen hebt, ontvang je ook nog een bijdrage voor de opvang. Klinkt goed, denk je bij het lezen van deze advertentie. Maar waarom doen ze dat? Heel simpel. We hebben jou hard nodig en vooral tijdens de komende zomermaanden. Heb jij een diploma voor: verzorgende niveau 3 verzorgende IG verpleegkundige niveau 4? Dan zijn we op zoek naar jou! Helemaal als je ervaring hebt met ouderen, flexibel inzetbaar bent en over eigen vervoer beschikt. Mail of bel snel! Via pooadministratie@savelanden.nl is een functie-omschrijving aan te vragen. Je sollicitatiebrief en CV kun je binnen io dagen na het verschijnen' van deze vacature richten aan: Savelanden, Dienst PO&.O, Postbus 73, 4600 AB Bergen op Zoom. Vermeld bij verzorgende de code E2005072 en bij verpleegkundige de code E2005073. Bel voor meer info Esmond Wesenbeek, tel. 0164-2888891. Koninklijke making quality alcohol naturally Koninklijke Nedalco is, samen met Suiker Unie, Sensus, Auiko, SVZ, Unifine Food Bake Ingredients en Unifine Sauce en Spices onderdeel van Royal Cosun. Deze internationale onderneming ontwikkelt, produceert en verkoopt voe dingsmiddelen en -ingrediënten. Er werken gemiddeld 4.000 medewerkers. Cosun en haar bedrijven investeren veel k hun ontwikkeling en loopbaan. De neutrale alcohol die Nedalco al meer dan 100 jaar produceert is een belangrijke grondstof voor de Europese ab holische drankenindustrie. Veel Europese producenten van sterke drank gebruiken alcohol van Nedalco in hun mies', bekende merken. Ook voor talrijke producten in de azijn-, cosmetische, farmaceutische, medische en chemische inw- trie is haar alcohol een belangrijk bestanddeel. Nedalco is in de afgelopen eeuw uitgegroeid tot marktleider in ha sector. Haar eindproducten zijn van uitzonderlijk goede kwaliteit en Nedalco gebruikt geavanceerde technologieën» natuurlijke grondstoffen te verwerken tot neutrale alcohol. Nedalco heeft het hoofdkantoor in Bergen op Zooms verkoopt en distribueert via een Europees netwerk van eigen account managers en agenten. Wegens vertrek van onze huidige directiesecretaresse, zijn wij op zoek naar een ervaren fulltime Het doel van de functie is het verrichten van secretariële, coördinerende, organiserende en administratieve ui" zaamheden ter ondersteuning uan de Financieel Directeur en Technisch Directeur en enkele onder hen vallende lijn managers. Functie inhoud: Verzorgen van correspondentie van de directie en de onder hen vallende lijnmanagers; Beheren van de agenda van de directie, waaronder prioriteiten stellen en afspraken plannen; Afhandelen van telefoongesprekken, met internationale relaties, en de hieruit voortvloeiende werkzaamheden opd gen; Presentaties en rapporten verzorgen en toezien op het toepassen van de huisstijl; Voorbereiden en ondersteunen van afdelingsvergaderingen, directievergaderingen, overlegvergaderingen en klei^ evenementen, samenvattingen maken en zorgen voor de aanwezigheid van de juiste stukken; Het verwerken van in- en uitgaande post; Verzorgen van ondersteunende werkzaamheden t.a.v. financiële rapportages; Ontvangen van gasten en relaties; Contact onderhouden met interne en externe relaties, zoals klanten, buitenlandse vestigingen, reisbureaus, nés en adviseurs. Functie eisen: HBO-niveau met studierichting of specialisatie tot directiesecretaresse; Zeer goede beheersing van de Engelse taal; Beheersing van de Franse en/of Duitse taal is een pre; Communicatief vaardig naar alle partijen; Ervaring met geautomatiseerde systemen (MS-OfficeAVindows); Zelfstandig en accuraat kunnen werken; Stressbestendig, waardoor u in staat bent overzicht te houden in complexe situaties. Sollicitatieprocedure: Voor vragen omtrent deze vacature kunt u contact opnemen met Lonneke Franken, Directiesecretaresse, tel. 01# 213425 of e-mail l.franken@nedalco.nl. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan Wim Schipper, Man#" P&O. Postbus 6,4600 AA Bergen op Zoom of e-mail w.schipper@nedaIco.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WWW.NEDALCO.COM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30