Banen O JobTrack.nl Uw cadeau of wenskaart van Unicef doet het dubbel goed! "Hebt u enkele uurtjes?" Meld u aan als collectant of organisator: 030 - 297 11 97 MAMMOET "Zwaargewichten gevraagd" Bekijk collectie en verkooppunten op www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 unicef# Kijk ook op 10 DECEMBER 2005-2; Een kind opvoeden. Uitkomen met je geld. Werken in een vaste baan. Sporten. Gewoon meedoen met onze maatschappij is voor mensen met een handicap of chronische ziekte vaak een hele opgave. Maar u staat er niet alleen voor. MEE helpt u bij vragen over onderwijs, financiën, wonen, werken, vervoer en nog veel meer. U kunt gewoon bij MEE langs gaan. MEE ondersteunt u op alle terreinen van het dagelijks leven. Vaak is er meer mogelijk dan u denkt. Raad en daad voor iedereen met een beperking 0900 - 999 8888 (lokaal tarief! www.mee.nl www.ambiance-zonwering'nl Mammoet is een internationaal opererend bedrijf dat gespecialiseerd is in complexe hijs-en transportprojecten. Als marktleider zijn we werkzaam in de segmenten: (Petro)chemical, Power, Civil en Offshore. Wereldwijd werken er 1800 medewerkers verdeeld over de Holding, Mammoet Europe/Global, Regio Amerika, Regio Midden Oosten en Regio Zuid-Oost Azië. De vier regio's zijn verantwoordelijk voor de verkoop en uitvoering van projecten. Onze bedrijfs cultuur is te typeren als flexibel, zelfstandig, informeel en prestatiegericht. BEZOEK ONZE SHOWROOM Kijk voor meer informatie over onze openingstijd' op onze website Zonwering Teba Nationaal I Garagedeuren Livingstoneweg 8 A Rolluiken 4462 GL Goes Tel. 0113 - 222 231 Gaat voor solide wereldwijde en langdurige zakelijke relaties, niet alleen wereldwijd maar ook landelijk! Interseafish, gevestigd te Tholen, heeft in de 25 jaar van haar bestaan een reputatie opgebouwd waarvan de sleutelwoorden betrouwbaarheid, kwaliteit én innovatie het solide fundament vormen. Het bedrijf handelt in een groot scala aan diepgevroren vis en visproducten en zoekt naast de traditionele marktpartijen zeker ook nichemarkten op. Zo is Interseafish op dit moment zeer succesvol in de afzet van topkwaliteit sushi en sashimi-producten. De inkoopacliviteiten zijn sterk internationaal georiënteerd; de business-to- business verkoop vindt met name plaats aan afnemers binnen Europa. Het bedrijf is zeer succesvol, onafhankelijk en maakt een gezonde groei door. Om deze reden is onze relatie op zoek naar kundige versterking van het verkoopteam van een TRADER - gedreven en betrokken sales-professional die niet uit is op snel gewin - In deze afwisselende spin-in-het-web functie hebt u op dagelijkse basis internationale contacten met de Interseafish leveranciers en met uw klanten. U handelt zeer zelfstandig, maar wel binnen de gekoesterde bedrijfsfilosofie. Klanten moeten kunnen rekenen op kwalitatief goede producten en op het nakomen van de afspraken die u met hen gemaakt heeft. Op reguliere en proactieve basis bezoekt u nieuwe en bestaande relaties. Aldus bouwt u aan de versterking van klantrelaties en aan uw persoonlijke marktportefeuille. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op actieve ondersteuning vanuit het administratieve team en het verkoopteam; ondersteuning die ook wederzijds dient te zijn. Behalve werken in een solide en groeiend bedrijf met volop kans en ruimte voor eigen initiatief én werken binnen een gemotiveerd en betrokken team biedt Interseafish vanzelfsprekend ook een uitstekend arbeids-voorwaardenpakket. Om te kwalificeren, dient u te beschikken over internationale verkoop ervaring, bij voorkeur opgedaan in het business-to-business segment. U bent circa 30 jaar, spreekt uw moderne talen en bent woonachtig in de omgeving van Tholen of bereid tot verhuizen. Ervaring in het specifieke marktsegment van Interseafish is een pré maar zeker niet per sé noodzakelijk. Noodzakelijk is wel een sterke voorliefde voor het internationale in- en verkoopvak en voor het op gedegen wijze opbouwen van relaties. Reizen vormt een wezenlijk onderdeel van de functie en vanzelfsprekend moet ook dit element van de functie met graagte omarmd worden. Geïnteresseerd? Stuur dan uw gemotiveerde sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae, naar BDO CampsObers, Adviseurs Personeel Organisatie BV, Postbus 3191, 5203 DD 's-Hertogenbosch, ter attentie van de heer drs. L.J.J. Verhulst. E-mailen kan ook: brigit.van.de.geer@bdo.nl Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer Verhulst, tel. 073-6405719. Uw gegevens worden vertrouwelijk behandeld. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie of doorplaatsing naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. BDO CampsObers Adviseurs Personeel Organisatie B.V. AMBIANCE ZONWERING Laban Schelde Rijnweg 6 4691 RW Tholen Tel. 0166-602 823 Voor de afdeling Cranes Benelux zoeken wij voor de regio Zeeuws-Vlaanderen (vestigingen Terneuzen, Westdorpe) en Oost-Vlaanderen, (vestiging Gent) België enthousiaste: Kraanmachinisten Standplaats Westdorpe en Gent (België) Functie-inhoud: Als kraanmachinist bent u verantwoordelijk voor het uitvoeren van hijswerkzaamheden met een mobiele kraan. Tevens verricht u klein onderhoud aan de kraan en de hulpmaterialen. Functie-eisen: VMBO-niveau, aangevuld met een erkend deskundigheidsbewijs (TCVT) en rijbewijs B. Bij voorkeur dient u in het bezit te zijn van VCA I (Basisveiligheid), heftruck certificaat en rijbewijs C en E bij B/C. Voor kandidaten zonder deskundigheidsbewijs kan Mammoet de opleiding tot Machinist mobiele kraan aanbieden. Riggers Standplaats Terneuzen/Westdorpe Functie-inhoud: Als Rigger Kraan- en Transporthulp bestaan uw werkzaamheden uit het verplaatsen van gecompliceerde lasten met behulp van handhijsmiddelen, het assis teren bij mobiele kranen en het verzorgen van klein onderhoud hieraan. Tevens bent u inzetbaar voor allerlei voorkomende werkzaamheden op transportgebied. Functie-eisen: VMBO-niveau, affiniteit met elektrotechniek en hydrauliek en bij voorkeur in het bezit van VCA I (Basisveiligheid), heftruckcertificaat en/of verreikercertificaat. U bent een echte teamplayer en stelt zich flexibel op ten aanzien van werktijden. Uitvoerder Functie-inhoud: Als Uitvoerder geeft u opera tioneel leiding aan een middelgrote tot grote groep Kraanmachinisten en Riggers met betrekking tot de uitvoering van horizontale en verticale transporten. U treft technische en organisatorische maatregelen o.a. tijdens nieuwbouw en plantstop/shutdown projecten, teneinde de uit te voeren werkzaamheden optimaal af te leveren. Functie-eisen: MTS werk- en denkniveau, aangevuld met VCA VOL, TCVT certificaat Mobiele Kranen en SBW diploma Uitvoering Hijswerken. U heeft gedurende minimaal 3 jaren aantoonbare werkervaring als mee werkend leidinggevende. Tenslotte bent u stressbestendig, communicatief vaardig (zowel mondeling als schriftelijk) en bent een echte doorzetter Allround kademedewerker/ havenkraanmachinist Standplaats Westdorpe Functie-inhoud: Als Allround kademede werker/havenkraanmachinist bent u verantwoordelijk voor het laden en lossen van hulpmateriaal op de werf teneinde de uitvoering van werken te voorzien van de benodigde materialen. U verricht diverse werkzaamheden in het magazijn en voert diverse nautisch gerelateerde activiteiten uit zoals o.a. het assisteren bij het aanmeren en uitrusten van schepen en pontons en het laden en lossen van schepen. Functie-eisen: LBO werk- en denkniveau, bij voorkeur aangevuld met VCA I (Basisveiligheid). U bent in het bezit van rijbewijs B, bent een echte teamplayer en stelt zich flexibel op ten aanzien van werktijden. Chauffeur Standplaats Westdorpe Functie-inhoud: Als Chauffeur bent u verantwoordelijk voor het uitvoeren van (exceptionele) transporten met een trekker/ (diep)lader binnen de Benelux. Daarbij assisteert u bij voorkomende werkzaam heden op de vestiging Westdorpe. Functie-eisen: LTS werk- en denkniveau, aangevuld met een chauffeursdiploma CCV-B en bij voorkeur VCA I. U stelt zich flexibel op ten aanzien van de uit te voeren werkzaam heden en werktijden. Aanbod: Wij bieden u uitdagende functies in een dynamische organisatie waar u alle mogelijkheden krijgt om uzelf te ontwikkelen. Naast goede opleidings- en doorgroeimogelijk heden bieden wij u een uitstekend primair en secundair arbeidsvoorwaardenpakket. Solliciteren: Indien u geïnteresseerd bent in één van de bovenstaande functies, kunt u een sollicitatiebrief en cv sturen naar: Mammoet Europe B.V. t.a.v. Mathijs Beukema, Afdeling HRM, Postbus 570, 3100 AN Schiedam, E-mail: hrm@mammoet.com. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Mathijs Beukema, telefoonnummer 010-204 26 02. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.mammoet.com Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na een ongeval: het leven verandert vaak ingrijpend. Niets is meer vanzelfsprekend. Daarom collecteren in februari dui zenden mensen voor de Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten. Voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting en zorg projecten voor patiënten en hun familie. Help mee als collectant of lokale collectecoördinator. Bel 030 - 297 11 97 of kijk v (cwj NFGV Hersenstichting opwww.hersenstichting.nlofwww.nfgv.nl Nederland (tijdens kantooruren) KINDEREN EERST

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26