KEUKEN CASCI eveltechniek? ogazon natuurlijk! lobbykuis Gerard de lok. Daar krijg je en kleur van. 'ectro: en persoonlijke ormule, voor ptimaal succes Uw huid weer in balans met Equilibre De Quilterie gonst van de activiteit Schoonheidssalon Jacqueline slaat haar vleugels uit Bloemisterij Wisse groot in groen Adfranse Automatisering geeft u weer lucht De ABN AMRO Bank is er voor Salon Sigrid. Uw schoonheid in goede handen. Smullen op z'n Zeeuws bij 't Hoekje Zeeland Assurantiën: een heldere kijk op uw financiële zaken zaterdag 29 oktober 2005 J van 2723,- voor 1905,- Prijs is excl. apparatuur, kraan en accessoires szand: maakt u gegarandeerd een goede keus uit zeer complete assortiment foto- en videoapparatuur, ïaard heeft de zaak de crème de la crème van digi camera's. Maar ook wanneer u liever werkt met films deze misschien zelfs graag eigenhandig afdrukt) is een prima adres. Ook bij Foto Moison: een fotoservice en een uitgebreide collectie verrekij- ifotolijsten en -albums. Moison, Dorpsstraat 51a, Heinkenszand 562055 Geveltechniek is toonaangevend in zijn nche in de provincie Zeeland. jazon - dé Zeeuwse specialist in rolluiken, zonwering, en aluminium kozijnen, dakkapellen, serres en iflbekleding - bedient vanuit bedrijfslocaties in lienszand en Middelburg opdrachtgevers uit alle xlstrekenIn de fabricage- en montagehal in inkenszand vervaardigt Hogazon o.a. de eigen kozijnen en rolluiken. richt zich op zowel particulieren als bedrijven, den en instellingen en is actief in verbouw, nieuw- iwen renovatie. In de showrooms vindt u het meren- |l van het assortiment, in een nagebootste thuis- zon Geveltechniek, Schouwersweg 5, inkenszand 0113 568800; I: www.hogazon.nl liplomeerd kleurenadviseur Gerard de Kok geeft al ijaar kleur aan Zuid-Beveland. Gerard de Kok heeft niet alleen verf in alle van de regenboog voor de binnen- en de bui- rboel, maar ook gordijnen en vloerbedekking en zelfs ïidy breigarens en wol. Wantje eigen behaaglijke trui- i poncho's en sjaals breien is weer helemaal in de ede. Dus: afstoffen die pennen en breien maar! ide crea-afdeling van het hobbyhuis vindt u alles voor maken van bijvoorbeeld 3-dimensionale kaarten en muurwerken. Voor hen die schilderwerkzaamheden er uit handen geven: Hobbyhuis Gerard de Kok is tens schildersbedrijf. hbyhuis Gerard de Kok, Dorpsstraat 33, inkenszand 0113 562189 jVectro Makelaars Taxateurs voelt u zich thuis, inneer u op zoek bent naar het huis van uw dromen. t sterke binding met de opdrachtgever en een grote iis ervaring: dat is de kracht van Vectro Makelaars Taxateurs. Bij de ingrijpende beslissing die de aan- of ver koop van een huis toch is, staan de onroerendgoedspe- cialisten van Vectro u graag met raad en daad terzijde. Zoveel woonwensen, zoveel diensten: dat is het motto van Vectro Makelaars en Taxateurs. Zeker op het gebied van aan- en verkoop van woningen voor starters en doorstarters heeft Vectro in haar bijna 10-jarig bestaan een sterke positie verworven. Vectro: makelaars en taxateurs met een goede naam. In een Egyptische atmosfeer geniet u bij Salon Sigrid van een gevarieerd behandelingspakket. Niet voor niets koos schoonheidsspecialiste Sigrid Dorleijn voor een saloninterieur in Egyptische stijl: al eeu wenlang staat de Egyptische koningin Cleopatra sym bool voor schoonheid en raffinement. Bij Salon Sigrid is het puur, in alle rust genieten van diverse behandelingen met o.a. huidverzorgingsproducten van Dr. Grandel. Vooriecfer huidtype heeft Dr. Grandel het juiste product. Ook de verrukkelijke verwenbehandelingen zijn een wel daad voor uw lichaam. Misschien wordt het weer eens tijd voor een cadeautje aan uzelf...? Schoonheids- en pedicuresalon Sigrid, Zwemeend 8, Heinkenszand T: 0113 567585 of 06 46200051; I: www.salonsigrid.nl Eethuis 't Hoekje serveert al het lekkers dat Zeeland te bieden heeft. Voor de prijs hoeft u het niet te laten! Heerlijk uit eten, voor een prettige prijs? Bij Eethuis 't Hoekje weet chef-kok Danny Raas wel raad met de beste en lekkerste ingrediënten van Zeeuwse bodem. Hij bereidt verrassende schotels met dagverse producten, voor een ontspannen lunch of sfeervol diner. Tip: 't Hoekje is de ideale pleisterplaats voor tijdens of na een fietstocht door de Zak van Zuid-Beveland, een van de mooiste landschappen van Nederland. Openingstijden: ma t/m do van 11.30-14.30u en van 17.30-21.OOu; vr t/m zo van 11.30-14.30u en van 17.30-22.00u. Reserveren gewenst. Dinsdags gesloten. De allround financieel dienstverleners van Zeeland Assurantiën geven u een onafhankelijk advies in verze keringen, pensioenen en financieringen. Advisering op maat, aan zowel particulieren als onderne mers in het midden- en kleinbedrijf, is waar Zeeland Assurantiën voor staat. Ook een heldere hypotheekana lyse maakt deel uit van het dienstenpakket. De vakbe kwame en ervaren medewerkers hebben bepaald geen 9-tot-5 mentaliteit. Overdag of 's avonds, op kantoor of bij u thuis: zij nemen graag de tijd om u uitgebreid te informeren over de vele mogelijkheden. Ook u bent van harte welkom bij Zeeland Assurantiën. Bezorgt uw huid u grijze haren? Schoonheidsinstituut Equilibre denkt met u mee, voor een mooiere, jongere huid. Ons wisselvallige klimaat betekent vaak een aanslag op onze huid. Maar ook inwendige oorzaken, of simpelweg onze leeftijd maakt dat de huid verandert en er soms minder mooi uitziet. Schoonheidsinstituut Equilibre brengt uw huid weer in balans met o.a. de internationaal bekroonde hydradermie van Guinot, homeopathie van Chris Farrell, huidverjongingskuren met vitamine C van Ageless en anti-acne crèmes van Hayoun. Ook bij Equilibre: couperose- en cellulitebehandelingen, rimpel- en littekencorrectie, lymfedrainage, trilplaatbe handelingen en figuurcorrectie. Instituut Equilibre, Heinkenszandseweg 45, Heinkenszand T: 0113 311791 Quiltsters uit de gehele provincie komen, als bijen op de nectar, af op De Quilterie. Meer dan 2000 verschillende, veelal Amerikaanse quilt- stoffen heeft De Quilterie in huis, plus alle mogelijke quiltbenodigdheden. Met haar enthousiasme en enor me behendigheid met naald en draad prikkelde eigena resse Trudy van Nieuwenhuijzen al vele honderden vrou wen tot het maken van ware kunstwerken in stof. De Quilterie, bekend om haar bijzondere patronen, orga niseert ook cursussen: er zijn maar liefst 14 Quilteritus- groepen. Regelmatig zijn er workshops van gastdocen- tes. Openingstijden: di t/m vr van 10-17u, za van 10- 13u. De Quilterie, Dorpsstraat 15, Heinkenszand T: 0113 562350; I: www.dequilterie.uwstartnl Na ruim 20 jaar was Schoonheidssalon Jacqueline uit haar jasje gegroeid. De hoogste tijd dus voor een nieu we, veel grotere salon. De schoonheidsbranche is voortdurend in beweging. Vooruitstrevende schoonheidsbehandelingen worden steeds beter betaalbaar en de vraag hiernaar groeit con tinu. Dat merkte ook schoonheidspecialiste Jacqueline Wisse, al ruim 20 jaar in het vak, met een salon aan huis. In haar nieuwe, veel ruimere salon heeft make-up een aanmerkelijk groter aandeel dan voorheen. Ook is er ruimte voor de modernste apparatuur, zoals de T-away, die couperose, ouderdomsvlekken, steelwratjes, bloed- blaasjes en zelfs permanent make-up verwijdert. Schoonheidssalon Jacqueline, Zwake 7, Heinkenszand T: 0113 561634 Met een oppervlak van 2600 vierkante meter en een hoogte van 10 meter is Bloemisterij Wisse een van de grootste bloemenwinkels van Nederland. Sinds kort huist Bloemisterij Wisse in een nieuw, impo sant bedrijfspand. De bloemen en planten komen er schitterend tot hun recht en ook kwalitatief betekent het een sprong voorwaarts. Organisatie en logistiek kunnen nu namelijk nog beter op elkaar worden afgestemd. Behalve de verkoop van bloemen en planten, is ook de verhuur van palmen en groen- en (thema)decoratie- materiaal een belangrijke bedrijfsactiviteit. Voor bedrij ven verzorgt Bloemisterij Wisse tevens de plaatsing en verzorging van hydrocultuurbeplanting. Bloemisterij Wisse, Zwake 7, Heinkenszand T: 0113 561634; F: 0113 563494 Geen tijd voor automatisering? Adfranse Automatisering wel! Adfranse Automatisering neemt u uw automatisering uit handen, zodat zich kunt richten op uw eigen werk zaamheden. Adfranse Automatisering is partner van een groot aantal MKB'ers in Zeeland en regelt voor hen de voorzorg, implementatie en nazorg op ICT-gebied. Een vast, betrouwbaar aanspreekpunt is belangrijk. Hierin voorziet de eigen technische dienst. Eén telefoontje en de medewerkers staan voor u klaar. Adfranse Automatisering is preferred partner van HP Nederland en Microsoft Certified Partner. Ook voor particulieren is er een ruim aanbod van producten en diensten. Adfranse Automatisering b.v., Noord land 1, Heinkenszand T: 0113-565758; I: www.afa.nl Ongetwijfeld volgt ook u de financiële, fiscale en socia le ontwikkelingen op de voet. Dan weet u, dat het er de laatste jaren niet eenvoudiger op is geworden. Wettelijke regels worden alsmaar complexer, terwijl u in toenemende mate zelf verantwoordelijk wordt voor het regelen van uw financiële zaken. De ABN AMRO Bank is u graag behulpzaam bij het opti maal organiseren van uw financiën. Dat vereist onder meer een zeer persoonlijke benadering. Daarvoor zit u bij ANB AMRO op de eerste rang. De bankshop in Heinkenszand is van maandag tot en met vrijdag geopend van 13.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur. U bent er welkom voor al uw bankzaken. ABN AMRO, Dorpsstraat 85, Heinkenszand T: 0900 0024 Zeeland Assurantiën, Dorpsstraat 53, Heinkenszand T: 0113 351929; I www.zeelandassurantien.nl Vectro Makelaars Taxateurs, Kerklaan 1a, Heinkenszand T: 0113-568168 Eethuis 't Hoekje, Dorpsstraat 115, Heinkenszand T: 0113 561226 n dorpjes in de regio naar Heinkenszand voor en minder alledaagse boodschappen. Het lemersklimaat trok in de loop der tijd alsmaar i en dienstverlenende bedrijven aan, met als int, maar vooral zeer volledig productaanbod, ïft vanzelfsprekend ook een gunstig effect op iheid. lie meentehuis, het politiebureau en de brand- »an de Gemeente Borsele, zijn er in ondermeer vestigingen van diverse banken, veelzijdig een postkantoor en het kantoor van R B Wonen. Het veel zijdige winkelaanbod omvat onder andere verschillende res taurants, hobbywinkels, bakkers, kledingwinkels, fietsenhan delaars, bloemenzaken, drogisterijen en meubelzaken, maar ook een kantoorboekhandel, fotozaak, optiek, reisbureau, schoenenzaak, lifestylewinkel en kunstgalerie. Behalve de vele winkels in de Dorpsstraat en omliggende stra ten, spelen ook bedrijventerreinen Noordzak I en II een pro minente rol in ondernemend Heinkenszand. De ligging van het dorp, pal aan de A58, is ronduit ideaal voor consumenten en leveranciers. En dat alles in perfecte harmonie met het schitterende Zuid-Bevelandse landschap. Activiteiten De 44(!) leden van Wimbela, de Heinkenszandse onderne mersvereniging, zetten elk jaar weer hun schouders onder een scala van activiteiten. Moederdag, Vaderdag, de braderie en de avondmarkt, de stuntverkoop, de intocht van Sinterklaas en het onthaal van de Kerstman: telkens weer laat Heinkenszand zich van zijn meest wervelende kant zien. Verrassend, vriendlijk, en veelzijdig: dat is Heinkenszand ten voeten uit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 63