Autisme Hé verplegende... Zin in een werkvakantie? DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! PZC 1 CtGEBR. DOMMCUSI leven in een wereld die je niet begrijpt f BBNMIS^ w de Zonnebloem HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LU maandag 12 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, j: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Worrihestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Nooit meer samen stappen, nooit meer samen lachen, nooit meer samen Werner, waarom? Wat zullen we je missen. Koos, Erica, Jolanda en Ellen Werner Schuerman Een goede vriend is van ons heen gegaan. We zullen hem erg missen. Ed en Nelly van der Linden Hongarije Werner Onbegrijpelijk, waarom? Watervliet Gert-Jan de Boer Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Werner Schuerman Werner was werkzaam bij de gemeente Temeuzen als Bode. Hij was een zeer geziene en gewaardeerde medewerker. Zijn plotselinge overlijden komt onverwacht en het heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en overige familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Temeuzen, burgemeester, J. A. H. Lonink secretaris, F. M. L. Lauret RA Cees Inge Wim "Alles van waarde is weerloos" Onze collega en vriend Werner Schuerman is niet meer. Een groot gemis blijft over. Henny Natasja Heieen Marcella Geertje Tonny Plotseling en veel te vroeg is van ons heengegaan mijn maatje, mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Coby van de Ree-Verhelst Terneuzen, t Goes, 20 maart 1945 9 september 2005 We zullen haar erg missen. Goes:Joan van de Ree Middelburg: Nathalie Klaassen-van de Ree Frank Klaassen Stijn Fenna 4461 BH Goes J. A. van de Goeskade 17 De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verslagen en bedroefd moeten wij afscheid nemen van mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Coby van de Ree-Verhelst Wij wensen Joan, Nathalie en Frank heel veel sterkte toe Koudekerke: F. van de Ree-van Noord Arnemuiden:Jan van de Ree Anneke van de Ree-van Malland Almancil (P.): Kees van de Ree Janine van de Ree-den Hollander Arnemuiden: Frank van de Ree Anneli van de Ree-van Wijck Neven en nichten (Ome) Wim And when the last Great Scorer comes to write again your name. He'll ask not if you won or lost, but how you played the game. Perry, Jacqueline Jason Cheyenne Geschokt zijn wij door het overlijden van Wim Bos Wij voetbalden graag onder zijn leiding. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Spelers en begeleiders Taxi Centrale Vlissingen (TCV) Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons kaderlid Bram Landman Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. CNV Bedrijvenbond BLG Zuid-West Verdrietig delen wij u mede, dat na een langdurige ziekte is overleden onze lieve broer, zwager en oom. Izaak Abraham Melse echtgenoot van Elizabeth Wouters Vrouwenpolder, t Deventer, 6 januari 1929 10 september 2005 Vrouwenpolder: Simon en Leini Breukelen: Co en Annie Veere: Bep en Bart Middelburg: Jans en Ko t Vrouwenpolder: Gerrit en Nel Serooskerke: Jan en Nellie Arnemuiden: Lein en Leen t Neven en nichten Correspondentieadres: Familie Melse Groenewold 46 7414CG Deventer Verdrietig zijn wij dat mijn geliefde man, onze lieve pa en opa is overleden Jacobus Johannis Braam 'Ko van de Smid' 4 mei 1927 - 9 september 2005 's-Heer Abtskerke: W. G. Braam-Minnaard 's-Heer Abtskerke: Marijke en John Reuvers Inge Oud-Beijerland: Piet en Hester Braam Martijn Tom Kerkring 19 4444 AB 's-Heer Abtskerke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van mijn broer en onze zwager, oom en oud oom Ko Braam 's-Heer Abtskerke: Arnemuiden: 's-Heer Abtskerke: 's-Heer Arendskerke: 's-Heer Abtskerke: Kruiningen: 's-Heer Abtskerke: J. A. Minnaard-Braam W. Minnaard (in herinnering) P. A. Minnaard J. J. Minnaard-Snoep G. Minnaard F. Minnaard-Neels A. Minnaard (in herinnering) M. Minnaard-Van Liere G. J. Minnaard (in herinnering) L. W. Minnaard-Van de Plasse C. Minnaard (in herinnering) G. W. Nieuwenhuize-Minnaard W. G. Nieuwenhuize M. Minnaard A. P. J. Minnaard-Koeman Neven en nichten Achterneven en achternichten 's-Heer Abtskerke, 9 september 2005 Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan onze schoonzuster Dina Maria Koole-Filius Familie Koole Middelburg, 7 september 2005 Op het alleronverwachts heeft God uit dit leven weg genomen onze lieve oom en oudoom Reinder Tukker Wij wensen tante Nel, kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte toe. Dien en Jaap Krijger-Walhout Truus en Kees Simonse-Walhout Louw en Nelly Walhout-Jobse Ria en Frans Bosschaart-Walhout Toob en Ina Walhout-Jobse Gretha en Jan Moens-Walhout Piet Walhout Els van derWeele Nelly en Piet Simonse-Walhout Jan en Paula Walhout-van Stee Coby en Jan Blok-Walhout Achterneven en -nichten Borssele, 9 september 2005 Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef helleven niet Bedroefd, maar met onuitwisbare Fierinneringen aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en over grootvader de Ridder in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 81 jaar. Veere: W. E. de Klerk-Vader Middelburg:Jan en Ineke Karin en Danny Milan, Levi Christian en Carolien Ossendrecht: Lia en Berend Bart Tomas Jolande Arnemuiden: Rien en Agnes Joshua Debbie Arnemuiden: Rob Veere: Ina en Rini Nicky Jordy 4351 RL Veere, Zorgcentrum 'Nieuv^Sandenburgh' 10 september 2005 Sandenburghlaan 2 kamer 1 31 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum 'Jobse", Sandenburghlaan 2 te Veere De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 15 sep tember om 1 215 uur op de begraafplaats aan de Veer- seweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belang stellenden een rouwdienst plaats in het verenigingsge bouw "Rehobofh" van de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden die aanvangt om 1 115 uur en geleid zal worden door de Weleerwaarde heer Ds A. Goed- vree. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bloemen Geen toespraken Jan Bedankt voor ruim 55 jaar vriendschap Op 11 september is op 82-jarige leeftijd overleden mijn lieve broer, zwager en oom Wim Struiwigh Vlissingen: Annie en Adrie Zwigtman José en Jan Rotterdam: Sylvia Schuit Veere: Henk en Maaike Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden moch ten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Govert Jacob Scheele weduwnaar van Frangoise Meeusen Drager van het verzetsherdenkingskruis en de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in zilver met de zwaarden 11-03-1921 t 10-09-2005 zijn kinderen: Sjaak Jaapt Willy en Maarten Freddy en Elly Frans Tiny en Jack Marian en Paul zijn kleinkinderen: Wouter en Paula Kristy en Wessel Anneke Stefan en Eva Nele en Wilma Marieke Jeroen en Marieke Tom, Koen zijn achterkleinkinderen: Sandro, Timo Temeuzen, 10 september 2005 Corr.adres: G.F.A. Scheele Molendreef 7,4542 AA Hoek De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 15 sep tember a.s. na een voorafgaande rouwdienst in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, welke aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van "Ter Schorrevoor de liefdevolle verzorging. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je 't is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe en op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en grootmoeder Maatje Verdonk echtgenote van Joseph Johannes Weemaes in de leeftijd van 84 jaar. Absdale: Jo Weemaes St. Jansteen: Gemma Weemaes t Wachtebeke (B): Noël en Monique Weemaes-Vandewalle Laurens, Jordi Clinge: Gemma Weemaes Koewacht: Niek en Corry Weemaes-de Feijter Nadieh, Jamo Temeuzen, 10 september 2005 Corr.adres: Fam. Weemaes, Oudestraat 3,4576 EN Koewacht. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 15 september om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna de begrafenis volgt op het pa rochiekerkhof. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Woensdag 14 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcen trum aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Ko en Jannie Door de tranen van verdriet, komt de glimlach van de herinnering Verdrietig om het gemis, maar met een dankbare herinnering in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Jan Johannes de Kok Middelburg, t Middelburg, 1 oktober 1919 9 september 2005 Middelburg: M. L. de Kok-de Rijke Arnemuiden: Dinie en Jan Peter en Christien Margriet en Jaap Middelburg: Rinus en Eef Amanda en Karim Martijn Oost-Souburg: Marleen en Cor -in herinnering Ludo en Angelique Marco en Ellen Baljuwlaan 62 4336 GM Middelburg U wordt uitgenodigd de crematieplechtigheid bij te wonen op woensdag 14 september a.s. om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze lieve Oudopa Kok is niet meer. Yanick, Mare, Dianne, Jordan, Demi, Wesley, Thimo, Steyn Middelburg, 9 september 2005 Elke dag een stapje dichter naai" het eind, elke dag een beetje van je kracht verkleind. Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma, oma-oma Maria Wilhelmina Angenita Visser-Hartman weduwe van Jacobus Arie Visser 27 september 1912 19 september 2005 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcen trum Gasthuis voor de liefdevolle verzorging. Goes: Arie en Nel Marco en Marina Irene, Annemarie Ingeborg en Hanno Hugo, Yara Correspondentieadres: Lange Kerkstraat 4,4461 JH Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 14 september om 13.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en sa menzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hiermede geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Christina Gijsberta de Rijke-van de Oever sinds 2000 weduwe van onze broer en zwager Kees de Rijke in de leeftijd van 95 jaar. Namens de familie: P. van Hecke-de Rijke Kapel le Gameren, 10 september 2005 Buren werden vrienden Een vriendschap voor het leven, mocht ruim 30 jaar duren Door 't overlijden van Hilde Stam is hieraan een einde gekomen. Wij wensen Johan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Marianne, Bram, Ivo en Casper Bierens Dankbetuiging Voor uw warme blijken van medeleven, hetzij per. soonlijk of schriftelijk, tijdens de ziekte en bi] he; overlijden van Laurina van Sluijs-Baaijens wil ik u zeer hartelijk bedanken. J. L. van den Bosch (ex. test.) Arnemuiden, september 2005 ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R. Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Autisme is een ernstigehandlcap De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: giro 479 Tel. 0900-AUTISME (0900-288 47 63) 0,25 p/mïn: WWW.autisme-nvii bo9e w«* dE vakante^ vatón6e „el. 69e"*',S^0\op en en snpergemotiveerde team van ruim en 1® aandacht. Dat is 7.000 vrijwilligers, waaronder een groot vo0f persoowl* v( aantal verpleegkundigen en ziekenver- zorgenden. Het kostje een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. "2= |||||j7 Wil jij de Zonnebloem helpen om 7.200 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons enthousiaste en supergemotiveerde team van ruin 7.000 vrijwilligers, waaronder een groot voor Wr' V- II NATIONALE VERENIGING Postbus 2100, 4800 CC Breda Postbank 10 98510 E-mail info@zonnebloem.nl lnternetwww.zonnebloem.nl Ja, dolfijnen komen voor in onze Noordzee. Stichting De Noordzet staat voor een gezónde en schone zee. Steun ons werk en help mee 1 om vaker dolfijnen in de Noordzee teziei. J Word donateur via www.noordzee.nl" of stort een gift op.giro 36 66563, Bi Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leid®' Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl REF FLYING DOCTORS Selfsupporting

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44