t O PZC FAMILIEBERICHTEN 16 Plaats uw familie berichten in de PZC donderdag 26 februari 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl GORGE Een beetje gek, een grote bek, maar: bovenal je hart op de goede plek! We missen je! Adel Annemiek Ramona en Jailey Mijn maatje, mijn alles, onze papa, mijn zoon. hij is niet meer. 24-02-2004 10-06-1955 Hij mocht maar 48 jaar worden. Dnewegen Hannie Zegers-de Jonge Karin en Francois Ronnie Rudy Mark Kapelle J. Zegers f K. Zegers-van Weele Paulushoekseweg 16 4438 NG Driewegen Vrijdag 27 februan is er van' 19.30 tot 20.30 uur gelegen heid om afscheid van Jan te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 28 fe bruari om I 1.00 uur in het 'Dorpshuis', Smitsweg 24a te Driewegen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aldaar Na de begrafenis is er in het 'Dorpshuis', gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve papa, Waarom zo snel? Wij hadden je nog zoveel willen vragen en met je willen lachen. We zullen je missen. Je hebt iemand nodig stil en oprecht die als het er op aankomt voor je bid en voor je vecht Pas als je iemand hebt die met je lacht en met je gnent dan pas kan je zeggen Ik heb een vriend Lieve Pa Ik mis je Rudy Mijn papa mijn stoeimaatje mijn kaartmaatje Nu een lege plek ik zal je missen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Jan Zegers echtgenoot van Hannie Zegers-de Jonge Heinkenszand: Emma de Jonge-Koens Zevenbergschenhoek: Bert en Greet Michael en Christa, EJisa Deborah en Heareld. Piet Heinkenszand: Willie en Silvia Roy Danique Ellewoutsdijk. MayS Danny Marlijn en Patricia Johnny en Raisa Chantal Veere: Liesbeth en Peter Kevin en Gaby Therese Heinkenszand: Louis Helmond: Frank en Annemarieke Behouden vaart Jan Ad. Janneke, jochem. Nikki Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega en medewerker Jan Zegers Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen, Directie en Medewerkers Pechmey Nederland N.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Jan Zegers We verliezen in Jan een deskundige en graag geziene col lega, die zich altijd op een positieve en prettige manier voor onze afdeling inzette. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Afdelingsleiding en collega's van afdeling Anodenfabncage Pechiney Nederland N.V. Met verbijstering hebben we woensdagmorgen kennis ge nomen van het feit dat volkomen onverwacht, Jan Zegers Jan heeft, in zijn hoedanigheid als medewerker van de af deling Meet Regel, een groot gedeelte van zijn werktijd bij ons in de Anodepastafabriek doorgebracht en daar ook de nodige vrienden gemaakt. Wij wensen zijn vrouw en zijn kinderen alle sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Ko Rozemond Alex Reulings Daan Dijker Richard Jadoenath Henk Eijke Kees Rijnberg Willem v. Belzen Ronald Best Willem Buchmeijer Bert Smal Ko Wondergem Willem Wisse Henk v. d. Burg Andre Bommelje Kees Kusse Joop Dieters Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega en medepassagier Jan Zegers Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Collega's personeelsbus 20 Pechiney Nederland N.V Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het volkomen onverwachte overlijden van onze collega Jan Zegers Wij verliezen een enthousiaste collega die zich altijd in spande om een positieve bijdrage te leveren aan de samenwerking op onze afdeling Hij laat bij ons een grote leegte achter. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe om drt verlies te dragen. Adne, Richard. Kees, Erik. Wim, Jan en Willem Afdeling M&R Pechiney Nederland N.V. Diepgeschokt zijn wij door het zeer plotselinge overlijden van ons trouwe lid en zeer gewaardeerde vrijwilliger Jan Zegers Jan is jarenlang een stille kracht geweest voor S.V.D.. een man van 'f/ weinig woorden, maar veel daden. kf fyj Jan was gewoon Jan... l We zullen je missen! We wensen Hannie. Karin, Francois. Ronny. Rudy en Mark heel veel sterkte toe. Bestuur en leden S.V.D. Sportvereniging Driewegen Geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van onze medespeler Jan Zegers tevens vader van onze medespelers Ronnie en Rudi Wij zullen zijn jarenlange inzet voor SVD missen Niet alleen in het veld maar zeker ook buiten de lijnen Wij wensen Hannie. kinderen en verdere familie veel sterkte toe. 2e elftal SVD Driewegen Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Jan Zegers Bij de organisatie van alle activiteiten was Jan hoe dan ook betrokken. Jouw eigen woorden: 't kom oal goed!" zullen we nooit vergeten en we zullen je enorm missen! We wensen Hannie. Kann, Francois, Ronny. Rudy en Mark heel veel sterkte toe. we denken aan jullie. Slaakwegcommissie Sportvereniging Driewegen Vanwege het overlijden van S.V.D.-lid Jan Zegers worden de toneeluitvoeringen op vrijdag 5 en zaterdag 6 maart a.s. in "t Durpsuus te Driewegen afgelast Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van Jan voorzitter van de Oranjevereniging Gedurende vele jaren heeft Jan zich voor de vereniging in gezet. we verliezen in hem een bezielend bestuurslid Onze gedachten zijn bij Hannie en de kinderen. Adrie Mare Dirk Marleen Sylvia Emiel Joke Eric Jos Magda En alle leden van de Oranjevereniging Beatrix Driewegen Driewegen, 24 februari 2004 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het on verwachte overlijden van Jan Zegers Gedurende vele jaren heeft Jan zich verdienstelijk gemaakt als lid van de ouderraad van onze school Zijn enthousias me en inzet zullen wij niet vergeten. Wij wensen Hannie, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Ouderraad en medezeggenschapsraad OBS "t Opstapje" Driewegen Geschokt en verdrietig zijn we door het plotselinge over lijden van Jan Zegers vader van onze (mede)leerling Mark Jan was in allerlei verbanden intensief betrokken bij onze school. Schoolkampen zullen nooit meer hetzelfde zijn zonder zijn inbreng. We wensen Hannie en de kinderen veel kracht om dit verlies te boven te komen. Leerlingen en team van o.b.s. 't Opstapje te Driewegen Lieve Jan, ga maar lekker slapen Na een liefdevolle verzorging in het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis te Amsterdam en Hospice Kajan te Hilversum hebben wij bedroefd afscheid moeten nemen van onze JAN VAN TIGGELEN Wouw, 16 september 1949 Hilversum, 23 februari 2004 Almere: Elsbeth van Tiggelen-van Thiel Deventer: Liesbeth en Remko Benjahmin Almere: Adriënne en Sander Paukenstraat 4 1312 WL Almere Jan is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta De lager. Nieuwe Hilversumseweg 59 te Bussum, alwaar geen bezoek. Op zaterdag 28 februari is er gelegenheid van 16.00 tot 18.30 uur elkaar te ontmoeten en het glas op Jan te heffen in Café Restaurant 'Voor Pampus', IJmeer- dijk 4 te Almere. Overeenkomstig zijn wens zullen wij )an in intieme kring begraven. Diegenen die geen rouwkaart hebben ontvangen ge lieven deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van JAN VAN TIGGELEN De heer Van Tiggelen trad in 1987 in dienst bij Kluwer in Deventer, de rechtsvoorganger van Wolters Kluwer NV. Daarna werd hij benoemd tot hoofd archief en documentatie van Wolters Kluwer NV. Met zijn veel te vroege heengaan verliezen we een zeer bekwaam en alom geliefd medewerker, die met volledige inzet en betrokkenheid binnen ons bedrijf werkzaam was. Zijn bijzondere humor zullen we missen. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Raad van Bestuur Wolters Kluwer NV Medewerkers hoofdkantoor Wolters Kluwer NV Amsterdam, 24 februari 2004 Na een moedig gedragen lijden is onze lieve broer en oom overleden. MARINUS echtgenoot van JACOBUS VERLARE Lien Verlare-van de Velde Yerseke: C. M. Minnaard-Verlare D. Minnaard Kapelle: J. M. Verlare M. N. Verlare-de Broekert Goes Foort en Tilly Niew- en St Joosland: Joke en Jaap Mark en Wendy. Stefan Wemeldinge: Anja en Jan Dennis, Ronnie en Annemarie Wemeldinge: Ko en Jolanda Dies en Anne Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde man, onze lieve zorg zame vader en opa AREND JANSENS echtgenoot van Jannetje Cornelia Geuze 1 augustus 1927 f 25 februari 2004 Wemeldinge: I. C. lansens-Geuze Vlissingen: Rinus en Lenie Esther Naomi Sint Philipsland: Corry en fan Leonard en Isabelle Merith Judith en Oscar Sander Michel Wemeldinge: Joke en Frank Peter en Sylvia Mariska en Gilbert Bergen op Zoom: Kees en Els Astrid Kloetinge: Nelly en Ronald Pascal Debora Bergen op Zoom: Heieen en Mike Manuel Chantal Kim Bakkersboogerd 43 4424 EJ Wemeldinge De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zater dag 28 februari om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente. Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis om 11.30 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats te Wemeldin ge- Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen. Na vele jaren vriendschap is van ons weggenomen PIETER GABRIËLSE (Pier) Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, zuster en verdere familie veel sterkte in hun verdriet. Hij ruste in vrede. Westkapelle: Familie M. Pecne Enige en algemene kennisgeving Als een mens zo verlangt naar het einde, komt de dood als een verlossing. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma JANNEKE DIERKX weduwe van Daniël Ritico Zuidzande. 23 januari Schoondijke: Axel: Zuidzande: Aardenburg: Middelburg: Zuidzande: Oostburg, 25 februari 2004 1924 Betsij en Frans Dane-Ritico Lina en Peter de Poorter-Ritico lenny Ritico Hans en Wies Ritico-van Spaandonck Anita en Tonnij van de Voorde-Ritico Anja en Johan Duininck-Ritico Klein- en achterkleinkinderen We zijn dankbaar voor de goede en liefde\>olle zorgen die zij in verpleeghuis "De Stelle" mocht ontvangen. Correspondentieadres: Zegveldstraat 10 4505 AM Zuidzande Onze moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. waar u vrijdag 27 februari van 19.00 tot 19.30 uur afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op zaterdag 28 febru ari om 10.30 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Zuidzande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum. Afscheid nemen doet ons pijn maar dankbaar zijn we dat u zolang bij ons mocht zijn Een herinnering aan een lieve sterke vrouw Bedankt voor alles (o)rna Wij houden van jou Rust zacht Verdrietig delen wij u mede. dat toch nog onver wachts van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder JOHANNA DE SMIDT-VERDOUW weduwe van Hubrecht Pieter de Smidt in de leeftijd van 82 jaar. Oost-Souburg: Riek en Jan Nortier Sandra en Henk Nina Robbert-Jan en Henriëtte Ritthem: Marjo en Ben Kwakkelaar Miranda en Edwin Jiske Annemarie Vlissingen: Hannie de Smidt Oost-Souburg, 25 februari 2004 Correspondentieadres: Zuiderzeestraat 115 4388 GW Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 1 maart van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze moeder en schoonmoeder MAGDALENA MARIA HOOGSTAD weduwe van Cornells Jacob Moelaart in de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: P. C. Moelaart M. T. Moelaart-Sys Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die zij in "Ter Schelde" mocht ontvangen. Terneuzen. 24 februari 2004 C orres ponden t iead res Verdilaan 23 4384 LB Vlissingen De uitvaartdienst zal vrijdag 27 februari om 14.00 uur worden gehouden in het verzorgingshuis "Ter Schelde". Ringlaan 4 te Breskens, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in 'Ter Schelde". Je handen hebben voor ons gewerkt je hart heeft voor ons geklopt je ogen hebben ons tot het laatst gzocht rust nu maar uit Verdrietig maar dankbaar dat verder lijden hem be spaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onverwachts, na een creatief leven, van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze pa en opa FRANCISCUS MATTHEUS MEIJER Schiedam. t Vlissingen, 9 januari 1917 25 februari 2004 Middelburg: Nel Meijer-Grim Steenbergen: Liesbeth Korting-Meijer Paul Korting Leon ie Roel Breda: lolanda Cremer-Meijer Toin Cremer Rob en Daphne Nienke 4337 NA Middelburg Goudend 36 Mijn lieve man, onze pa en opa is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg". Buitenhovelaan 1, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 28 februari van 10.00 tot 10.30 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, welke geleid zal worden door pastoor De Maat. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematori- Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan wordt u verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Toch nog onverwacht is overleden onze Iieve zwager en oom FRANS MEIJER echtgenoot van Nel Meijer-Grim jan en Riet Grim-Wansink Piet en Ans Grim-de Graaf Lina en Frans Jellam-Grim Neven en nichten Middelburg. 25 februari 2004 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster KATHARINA MALJAARS-ADRIAANSE sedert 1996 weduwe van Abraham Maljaars Oostkapelle: A. M. Wattel-Maljaars G. Wattel Middelburg: P. Maljaars P. Maljaars-Louws Middelburg, 24 februari 2004 Heden heb ik hen die ik lief heb verlaten thans ga ik gedragen door liefde geleid door het Licht naar hen die ik lief had Dankbaar voor wat zij voor ons tijdens haar leven heeft betekend, geven wij u met veel verdnet ken nis. dat na enkele moeilijke weken zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, oma en opoe KORNELIA VERSTRAATE-LOUWERSE weduwe van Leendert Verstraate in de leeftijd van 90 jaar. Westkapelle: |o en Dingeman Pouwelse Oostkapelle: Paula en Adrie Wondergem Zoutelande: Ria en |an van de Woestijne Westkapelle: Nel en Piet longepier Klein- en achterkleinkinderen 4561 BK Westkapelle, 25 februari 2004 Noordstraat 25 De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op maandag 1 maart om 15.15 uur in de Moriakerk, Markt te Westkapelle, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in het leugdgebouw bij de'kerk aan de Markt te Westkapelle. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zuster en onze altijd opgewekte tante KORNELIA VERSTRAATE-LOUWERSE in de leeftijd van 90 jaar. N. Lous-Louwerse I. Lous (in herinnering Nee en Lou Kees en Nel Piet (in herinnering) en Nel Westkapelle, 25 februari 2004 Warm was haar belangstelling groot was haar interesse sterk was haar humor oneindig was haar liefde zo blijft ze in onze herinnering Lieve OMA, OPOE, we zullen je missen. Maarten en Annie lasper, Chantal Leo en lolanda Tessa Paul Rudie Carin en Ronald Iris, Tim Jeroen Corine en Markus Manuel, Joel Natasja en Jan Martijn, Anouck, Thina Rebekka en Ad Pepijn Matthijs en Joyce Maaike en John Rachel en Martijn Amanda en Ronnie Menno en Annemieke Marije Westkapelle, 25 februari 2004 Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde, meelevende tante KORNELIA VERSTRAATE LOUWERSE Westkapelle: Louw en Jo Westkapelle: Jo en Arjaan Westkapelle: Ma en Boord Goes: Kees en Nel Vianen: Flannie en Sitnon Doesburg: Corrie "Mijn genade is Ugenoeg Na een kortstondige ziekte is nog onverwachts van mij heengegaan mijn lieve vriendin KEE VAN LEEN Na een vriendschap van ruim 75 jaar Ik zal je missen. Pie Faasse-Roelse Jakob Brasserstraat 2 4361 AV Westkapelle OMA VERBRUGGE Stil en eenvoudig ben je weggegaan stil en eenvoudig zul je in onze harten blijven voortbestaan Mario. Suzanne. Caroline Jesca, Mamix Begrafenis- en Crematieverzorglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 4381 L\' Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16