PZC donderdag 12 juni 2003 Advertentie26 IPPY: Sieraden en modeaccessoires Vakantie aan zee... met karakter met FlammS° Poolservice Fraaie nieuwe bedrijfs ruimte voor RBK Verhuur op Arnestein I De ware autoliefhebber kiest voor Car-Life Geestig meubilair bij Haar van Boven N Zij van Beneden Unitit Solutions: Een nieuw ICT-bedrijf voor Zeeland Intra Kapelle: sterk in mooie, duurzame en functionele (winkel)interieurs In de wolken met mode- en comfortschoenen van Verburg De Gulden Snede en de tuinen van Harry de Visser Bergen op Zoom - Sinds 1 januari is er een nieuw IT-bedrijf actief vanuit Bergen op Zoom, Unitit Solutions BV. Door de wensen van de klant centraal te stellen, verwacht directeur Harald Lavooij ook in economisch mindere tijden succesvol te kunnen zijn in de regio Zeeland en West-Brabant. Met Unitit Solutions worden de ac tiviteiten voortgezet van het oor spronkelijke bedrijf Unity van waar uit later, door een overname, CSS Bergen op Zoom is ontstaan. "Na het faillissement van het moeder bedrijf CSS Holding eind 2002, hebben wij ondanks de slechte Goes/Kloetinge - 27 Jaar geleden startte Rinus Boogaard zijn marktkraamverhuurbedrijf, waarmee hij zich voornamelijk richt te op Zeeuws-Vlaanderen. Anno 2003 bedient RBK Verhuur een almaar uitdijende Zeeuwse markt voor podia, tafels, stoelen, party-, aluminium- en scheerlijntenten en diverse partybeno digdheden. Sinds 1 april j.l. is het bedrijf een fraaie bedrijfsruim te rijker, op bedrijventerrein Arnestein I bij Middelburg. Een ca paciteitsuitbreidingvan maar liefst 100%! economische vooruitzichten beslo ten op eigen kracht door te gaan. Bij CSS voelden wij ons èn onze klanten zich niet zo thuis." aldus Harald Lavooij. "Dat was een lan delijk opererende onderneming, terwijl wij ons gespecialiseerd heb ben in het bedienen van bedrijven in het MKB, onderwijs- en zorgin stellingen in de regio Zeeland en West-Brabant. Als zelfstandig be drijf kunnen wij flexibeler inspelen op de behoeften van onze klanten, terwijl wél de kennis aanwezig is om de grote bedrijven van dienst te kunnen zijn. Unitit Solutions is ont staan uit het idee, dat wij het beter kunnen en willen doen" aldus La vooij. "Wij hebben jarenlange erva ring en kennis opgedaan en begrij pen wat de klant wil: géén ingewik kelde taal, maar betaalbare oplos singen die gewoon goed werken. Helder, zonder franje, gericht op kostenbeheersing en rendement. Wij willen onze klanten niet overla den met apparatuur die ze eigenlijk niet nodig hebben. Een goede rela tie vinden wij veel belangrijker dan zo veel mogelijk verkopen. In onze visie moet er bij ICT niet vanuit de techniek gedacht worden, maar vanuit de bedrijfsdoelstellingen en processen. Automatisering moet een middel zijn om het doel te be reiken." Het bedrijf specialiseert en onderscheidt zich in het leveren, installeren en onderhouden van kantoorautomatisering. Hiervoor is 1 een op de klanten van Unitit Solu tions afgestemd totaalpakket aan diensten en producten samenge steld. "Van uiterst groot belang is het nakomen van je afspraken. En dat gebeurt niet bij elk ICT-bedrijf!" zo stelt Lavooij. Unitit Solutions BV Bergen op Zoom Tel. 0164-2/5533 www.unitit.nl Vlissingen - Car-Life, specialist in verkoop en inbouw van auto- accessoires, is het Walhalla voor de autoliefhebber. De bes te en mooiste accessoires, van allesdragers tot lichtmetalen velgen en alles wat tussen kop lampen en achterlichten kan worden ingebouwd heeft Car- Life in huis. De activiteiten van Car-Life spitsen zich voornamelijk toe op verkoop en inbouw van elektronische acces soires. Particulieren èn autobedrij ven weten het uitgebreide assorti ment van het bedrijf zeer te waar deren. Car-Life is dealer van car au- diosystemen van topmerken als Pioneer, JVC en Kenwood. Maar ook andere technische hoogstandjes worden door Car-Life geleverd en indien gewenst ingebouwd. Voor beelden zijn de steeds populairder wordende navigatiesystemen (exit kaartlezen en daarmee veel stress onderweg) en een aantal ideale carkit-systemen, voor veilig hands- free telefoneren. Zo levert Car-Life de zwanenhalsmicrofoon en de koppelbox, voor een optimale ge luidsweergave. Daarnaast biedt Car-Life tal van comfortproducten, zoals SCM/TNO-goedgekeurde be veiligingssystemen, radardetec tors, cruise control- en park distan ce controlsystemen. Steeds meer automobilisten geven een persoonlijke 'touch' aan hun voertuig. Spoilers, velgen, sportuit laten: Car-Life heeft het. Populair zijn ook de fietsendragers en baga gekoffers. Ook bij Car-Life: meer al ledaagse autobenodigdheden als tampensets, matten, brandblussers en life-hammers. Car-Life is aangesloten bij Quality Centers, een Nederlands samen werkingsverband van specialisten in auto-electronica. U bent daar door verzekerd van vakkundig ad vies, landelijke dekking, inbouw door gecertificeerde monteurs en scherpe prijzen. U bouwt liever zelf uw elektronica in? Car-Life staat u graag met raad en daad terzijde. Car-Life, Industrieweg 13, Vlissingen Tel.: 0118 417585 Middelburg - Het is weer smul len voor de liefhebbers van de sign, bij Haar van Boven N Zij van Beneden, de trendy kapsa lon annex interieur- en lifesty- lewinkel. Vrolijk design meubi lair van Vitra en Kartell en fleurig serviesgoed van het Finse merk iittala geven de zo- merkriebels de vrije teugel. En dan de elegante Tom Vac (lever baar op diverse onderstellen) en expressieve Panton Chair (van poly- acrylaat, gegoten uit een stuk) van Vitra: beide zeer elegante, comfor tabele zitmeubelen die, terecht, al jaren meedraaien in de absolute top van het interieurdesign. Kortom: op naar Haar van Boven N Zij van Beneden! Haar van Boven/Zij van Bene den, Gortstraat 28, Middelburg Tel.: 0118 617652 Internet: www.bovenenbeneden.nl Middelburg - Nèt even anders en soms een tikkeltje eigenzin nig: dat zijn de sieraden en modeaccessoires van Ippy. Ippy heeft een letterlijk en figuurlijk schitterend assortiment, waar onder fantastische kralen in eindeloos veel vormen en kleuren. Edelsmid en eigenaresse Anke Fierloos heeft van haar zaak iets heel bijzonders gemaakt. Ruimte, subtiele verlichting en strakke vitri nes geven al het moois in de winkel nóg meer cachet, je wordt omringd door sprankelende kleuren en de koele uitstraling van goud, zilver en staal. Een grote collectie sieraden voor in de oren en om de hals, tail le, armen, vingers en enkels siert de wanden. Zeer modieus en zo mers zijn de vrolijke teenringetjes. Ippy schiet in de roos met beeld schone sieraden van Molière. Zij zijn bezet met Swarowski-kristallen en fonkelen erop los. De Israëlische ontwerper Michal Negrin creëerde subtiele kunstwerkjes met fijne bloemetjespatronen. Voor wie zoekt naar een eigenzin nig type horloge heeft Ippy uurwer- Sinds jaar en dag is RBK Verhuur hèt adres voor wie een bijzondere gelegenheid organiseert. De admi nistratieve tak van het bedrijf is ge vestigd in Kloetinge en wordt ge rund door Margreet Boogaard. Echtgenoot Rinus leidt het 4-kop- pig personeelsteam, dat regelmatig wordt versterkt door scholieren en studenten. Opslag en distributie van de diver se artikelen vinden plaats in zowel Kloetinge als Middelburg. Op de nieuwe bedrijfslocatie is een spe ciale ruimte ingericht voor het reini gen van tent- en marktkraamzeilen, tafels en stoelen. RBK Verhuur levert kwalitatief hoogstaande benodigdheden voor het perfect (en veilig!) organiseren van zowel kleine als grote festivitei ten van bedrijven en particulieren, zoals bedrijfs- en buurtfeesten, of ficiële openingen, concerten, brui loften en productpresentaties. Het assortiment scheerlijn- en alumini- umtenten voorziet in diverse forma ten tenten. Voor de particulier zijn er tevens eenvoudige partytenten beschikbaar. Grotere tenten en po dia worden door de betrokken en ervaren teamleden van RBK Ver huur opgebouwd en afgebroken. Ook levert RBK Verhuur tafels en stoelen en diverse andere partybe nodigdheden en maakt daarmee ie dere bijzondere gelegenheid gega randeerd tot een succes. RBK Verhuur, Tervatenseweg 17, Kloetinge en Ampèreweg 43, Middelburg Tel.: 0113 231324 Voor wie het nog niet wist: Haar van Boven N Zij van Beneden is the place to be voor wie zich graag om ringt met design in al zijn vrolijke, onconventionele verschijningsvor men. Eigenaars Dik Igounet en Teun Brooymans weten hun klanten keer op keer te verrassen met o.a. trendy meubilair, serviesgoed en keukengerei, tassen, ondergoed, cadeauartikelen, lampen, horloges en bijoux. Prominent aanwezig is momenteel een aantal prachtige stoelen van Kartell en Vitra en superzonnig, ge streept Origo-serviesgoed van iitta la (zie foto). Karteli's Louis Ghost is een beeld van een stoeltje van transparante kunststof in zachte tinten. Ontwer per Philippe Starck entte zijn idee op de lijnen van de welbekende Louis XVI-stoel. De speelse combi natie van ultramodern materiaal en antiek design maakt, dat de Louis Ghost in zowel een klassiek als mo dern interieur uitstekend op zijn plaats is. Hij is stapelbaar, binnen en buiten te gebruiken en simpel te reinigen. De eveneens transparante bijzettafeltjes van Paolo Rizzatto en de Louis Ghost lijken voor elkaar te zijn geschapen. Combineren maar! Kapelle - De winkelinrichters en interieurbouwers van Intra Kapelle BV hebben een uiterst gevarieerde doelgroep. Van kapsalon tot schoolgebouw en van grand café tot zorgcentrum: betrokkenheid, kennis en creativiteit van de medewerkers van Intra Kapelle komen perfect samen bij ontwerp en realisatie van mooie, duurzame en vooral ook functionele interieurs. Slechts zelden staan we er in het dagelijks leven bij stil, dat over ie der aspect van de vormgeving en inrichting van bijvoorbeeld scholen, winkels en zorgcentra door iemand is nagedacht. Ontwerp, materiaal keuze en accessoires spelen allen een belangrijke rol bij het creëren van functionele inte rieurs in een grote di versiteit aan stijlen. Optimaal gebruiks plezier en gebruiks gemak staan daarbij voorop. De winkelinrichters en interieurbouwers van Intra Kapelle ont werpen en realiseren interieurs of werken reeds bestaande ont werpen daarvoor uit. Dat strekt zich uit van meubilair tot kapstok, van etalage pop tot verlichting, van pakpapier tot winkelwagentje. De winkel van Intra Ka pelle, op industrie terrein De Smokkel- hoek, biedt een mooie selectie uit de vele mogelijkheden op het gebied van winkelinrichting. In de (binnen kort uit te breiden) werkplaats wordt met de modernste appara tuur fraai meubilair op maat ge maakt, van topmaterialen die jaren lang gebruiksplezier garanderen. Het creatieve en vakbekwame team van Intra Kapelle voelt zich sterk betrokken bij elke opdracht. Mer luistert naar en verdiept zich in dè klant, wiens wensen door Intra Ka pelle worden vertaald in een ont werp en een productkeuze op maat, gekoppeld aan het te beste den budget. Intra Kapelle biedt de klant een totaalpakket aan inrich- tings- en interieuroplossingen. Intra Kapelle BV, Kloosterweg 2, Kapelle Tel.: 0113344151 van FPS strekt zodoende van baden in staal en hout tot de luxe polyes ter baden en whirlpools van Riviera Pools. De techniek achter uw zwembad is zeer belangrijk. U wilt immers van uw bad genieten, in plaats van er continu aan werken. Daarom be steedt FPS zeer veel aandacht aan de juiste installatie en de eventueel benodigde waterbehandelingsap- paratuur. De import van kwalitatief hoogstaande pompen, filters en waterbehandelingsapparatuur heeft FPS in eigen beheer. Ter on dersteuning hiervan verleent FPS service op maat. Chemicaliën wor den aan huis geleverd. Reparaties worden vlot en vakkundig uitge voerd. Indien gewenst neemt FPS u het volledige onderhoud van uw zwembad uit handen. De showroom is op zaterdagen ge opend; doordeweeks op afspraak. Goes - Schoenen: zo doodge woon, maar ook zo ontzettend belangrijk. Een outfit is pas compleet met de juiste schoe nen erbij, of het nu om een uni form of een feestjurk gaat. Kle ren maken de man/vrouw en schoenen maken het af. Verburg Schoenen aan de Grote Markt in Goes is al sinds 1 fe- bruarii953(!) een dijk van een expert op schoengebied. Ook voor mensen bij wie de schoe nen dreigen te wringen. minstens zo belangrijk: ook de ana tomie van de normale en de afwij kende voet kent voor hen geen ge heimen. Verburg onderscheidt zich door een uitgebreid maar altijd overzichtelijk uitgestald assortiment modieuze kwaliteitsschoenen, voor dames, heren en kinderen. Maar waar Verburg werkelijk in uitblinkt, is de formidabele kennis die de mede werkers hebben van pasvorm en comfort Kennis, die optimaal wordt benut om de klant te voorzien van niet alleen mooie, maar tevens perfect zittende schoenen. Want wat is er erger dan schrijnende voe ten, met blaren of drukplekken, waar door je aan niets an ders meer kan den ken? Ook voor de 'probleemvoet' heeft Verburg modieuze modellen, in verschil lende wijdtematen en geschikt voor het gebruik van inlegzo len. Een computerge stuurd apparaat meet de voeten per fect op. De experts van Verburg nemen alle tijd om ute assisteren bij het maken van een juiste keuze, waarna u als op wol ken de zaak aan de Grote Markt weer verlaat. Verburg Schoenen, Grote Markt 9, Goes Tel.: 0113 215604 Verburg Schoenen is een echt fami liebedrijf, opgericht door vader Willem Verburg en mede uitge bouwd door zoons Harry, Jan en Kees en dochter Lia. Sinds kort draait ook de derde generatie, in de persoon van Emile Verburg, volop mee. De kennis van deze schoen mode-experts is, hoe kan het ook anders na zoveel jaar, enorm. Alles kunnen zij u vertellen over schoenmode en -fabricage. En, Middelburg - Water, bouwkundige elementen en driedimensio nale gazons spelen een prominente rol in de exclusieve ontwer pen van tuinontwerper Harry de Visser. ken van o.a. Diesel, Fossil en Alfex. Fraai uitgelicht in vitrines worden bijzondere gouden, zilveren en sta len dames- en herensieraden. Anke Fierloos maakt o.a. (trouw)ringen in opdracht, waarbij zij haar eigen ontwerpen of die van de opdracht gever uitwerkt. Ook heeft zij trouw ringen van Martinshof. Met de kra len in alle kleuren van de regen boog uit Ippy's droomcollectie kun je thuis zelf aan de slag (eventueel na een van de drukbezochte works hops), maar ontwerp en uitvoering van sieraden kunnen ook aan Ippy worden overgelaten. Ippy maakt je look compleet met een aantal superzonnige, trendy accessoires. Neem die zwierige heupbanden a la Shakira, met kralen en schelpen. Of die met kraaltjes en bel letjes versierde slip pertjes... Even naar Ippy? Trek daar maar gerust iets langer voor uit! Ippy Juwelier en Modeaccessoires, Langeviele 52/54, Middelburg Tel.: 0118 674102 Middelburg - Droomt u tijdens warme en benauwde dagen ook wel eens van een privé-zwembad of whirlpool? Heerlijk ontspannen in het water, op uw eigen terrein? Met zwembaden en whirlpools van Flamingo Poolservice ofwel FPS blijft het niet bij dromen. Het Grote Genieten kan beginnen! Een eigen zwembad: een zalige luxe die, door het brede aanbod in diverse prijsklassen, voor eenieder bereikbaar is. FPS levert, installeert en renoveert zowel bouwkundige als prefab baden in vele soorten en ma ten, met kennis en er varing die teruggaat tot 1970. De keuze in prefab baden is groot: er zijn vele modellen, voor diverse budgetten. Bouwkundige zwem baden worden geheel naar de wens van de klant gebouwd en af gewerkt, met bijvoor beeld fraaie mozaïek wanden en -vloeren. Maatwerk is hier het sleutelwoord. In ie der segment is een uitstekende keuze voor u gemaakt, voor het bij uw budget passende, beste re sultaat. Het aanbod Flamingo Poolservice, Ramsburgerweg 3, Middelburg Tel.: 0118 502124 Harry de Visser, van origine beel dend kunstenaar en vormgever, is recentelijk gestart met een eigen tuinontwerpbureau. De afgelopen tien jaar werkte hij bij diverse werk gevers als hovenier en tuinontwer per. De Visser houdt van rust en ruimte; aspecten die met het juiste ontwerp, een uitgekiende beplan ting en bijzondere materiaaltoepas singen ook in een Hollandse (of wel: niet al te grote) tuin haalbaar zijn. Bijzondere elementen geven de tuinen van De Visser hun unieke karakter. Uitgangspunt voor elk ontwerp is de architectonische maatvoering die ook wel De Gulden Snede wordt genoemd: vlakken, hoogtes, breed te- en dieptematen verhouden zich tot elkaar als 3/8 5/8. De op basis hiervan ontstane composities zijn evenwichtig, met een optimale ver deling van vormen en lijnen. De Visser streeft naar het naadloos in elkaar overvloeien van de archi tectuur en stijl van de woning en die van de tuin. Daarbij laat hij zich inspireren door de villa's en tuinen van de Oostenrijkse architect Ri chard Neutra. De tuinen van Harry de Visser zijn strak van vorm, met een verrassen de, vaak monumentale beplanting die scherpe contouren vertoont. A tijd wordt gezocht naar een njet-al- ledaagse vormgeving met bijvoor beeld aquaducten, de horizon van gende kijkmuren, kanalen, casca des en driedimensionale gazons. Strakheid en speelsheid wisselen elkaar af. Materialen als glas, na tuursteen en beton krijgen een a- ternatieve toepassing. Water speelt vaak een belangrijke rol. En ook bil de tuinen van De Visser geldt- less is more. Tuinkunststudio Harry de Visser, Langevieleweg 54, Middelburg Tel.: 06-52302857 Internet: www.harrydevisser.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 26