PZC Adrie van Hanegem vergroot voorsprong Ploegen voor Driedaagse van Axel stromen binnen Milou Geensen toont overmacht Mannen De Schelde boeken knappe zege topscorer 17 Dressuur in Heikant met hoge scores Rally racer voor het eerst na vijftien jaar op één WW m Ludieke loting Van Acker met team winnaar van Springcup Terneuzen deelt de punten in vrouwenvoetbal «ïrFc BerSen 8"° <4"°>: Van Lare wint in Isbergues Hulst geeft wielerkoers groen licht dinsdag 8 april 2003 Mi' MB - MMMMMMMMMM Nieuw bestuur Concurrenten uitslagen VLISSINGEN - Jean-Paul van Acker uit IJzendijke en Karin Krappen uit Vlissingen hebben met de Nederlands dartteams in Oostenrijk de Springcup ge- wonnen. Hetmannenteam won zes wed strijden. Het vrouwenteam was wel op topsterkte en dat kwam in de duels tot uiting: ook zes keer winst. In het enkeltoernooi ging het minder voortvarend met beide Zeeuwse deelnemers. Krappen en Van Acker werden in de eer ste ronde uitgeschakeld en mo gen nu niet meedoen aan de Winmau World Masters. HEIKANT - Een groot aantal J combinaties, dat in Heikant af scheid nam van het indoorsei- zoen dressuur, is weer één of ij twee winstpunten rijker. Top scorer in het hippisch centrum Heikant was de Axelse Mia Cambier. De amazone reed in de klasse LI met Novelle 181 pun ten bij elkaar. Dat was goed voor de overwinning. Krijger kan nu ook winnen 'indeklasse LI bleek ruim ze ventig procent van de proeven voldoende voor een bonuspunt. Mia Cambier was met de goed bewegende Nouvelle een maat j e te groot voor de concurrentie. Ze haalde maar liefst vijftien punten meer dan haar naaste concurrente Jolanda de Smet met Renette van de Riethoeve uit Sint Jansteen. Ophet hoogste niveau, de klasse Z2, toonde Maartje Eibers zich de beste. De amazone uit Osse- nisse haalde met Julano 191 punten. Na lange afwezigheid wegens de blessure van haar paard Keban kon Linda Wille op een uitstekend optreden te rug zien. De amazone uit Axel wasgoed voor 188 punten. .Carmen van Veen kwam in de klasseL2 tot een totaal van 169 punten. De Koewachtse amazo- ne bracht daarmee haar pun- Jj tentotaal op dertien. door Henk de Winter VALKENSWAARD - Dick Krij ger heeft er vijftien jaar op ge wacht. In de openingsrace van het NK Rallyracing op het Val- kenswaardse circuit was het eindelijk zover. De uit Wol- phaartsdijk afkomstige Krijger reed met zijn Opel Astra OPC naar zijn eerste zege in vijftien jaar autoracen. „Het is een geweldig gevoel", bekende Krijger na de race. „Tweede en derde plaatsen heb ik in die vijftien jaar genoeg be haald, maar een wedstrijd win nen... Ik moet zeggen, dat smaakt naar meer. De wedstrijd begon voor de Wolphaartsdij kenaar in mineur. Een stuurfout in de eerste man che werd keihard afgestraft. De Opel Astra knalde vol tegen de betonnen circuitafscheiding. Met forse schade aan de voorzij de van de auto werd de wagen van Krijger naar het renners kwartier afgesleept. Er kwam zwaar gereedschap aan te pas en met een paar nood grepen werd de Astra weer race- klaar gemaakt. Een klein uurtje later zette Krijger in de tweede manche een derde tijd op de klokken. In heat drie was hij de snelste coureur bij de Produc- tioncars. In de A-finale was Krijger een fractie eerder bij de eerste bocht dan de Belg Dave van Beers in de Renault Clio en Frans Hoef nagels in de Citroën Xsara. „Ik kon net voor Van Beers het gat dichtgooien en de bocht indui ken. Het was op het nippertje, dat wel. Eenmaal op kop heb ik in de race niets anders gedaan dan verdedigend gereden. Te gen het eind werd het nog span nend. Maar ik heb het gered." De Terneuzense Tineke de Poor ter kende een pechdag op het Eurocircuit. In de eerste man che viel ze stil met problemen aan de elektronica van haar vierwiel aangedreven Coupé Fi at. In de tweede en derde man che kwamen daar nog eens pro blemen met de oliedruk bij. De Poorter finishte als tiende bij de Supercars. 1 van onze sportredactie VLISSINGEN - Hij miste in de «etste helft een strafschop, maar diep in de blessuretijd van bet duel tussen IJzendijke en Aardenburg (1-1) sloeg Adri van Hanegem weer toe. De aanval ler sloeg daarmee twee vliegen inéénklap: hij bezorgde IJzen- dijkeeen punt én vergrootte zijn 'oorsprong in het Zeeuws top scorersklassement. Van de directe achtervolgers kwamen Robbie van de Wijnc- Itel (Breskens) en Patrick Kop- pejan (De Meeuwen) niet tot Wren. Marcel Lourens scoorde ra keer namens Zeelandia (Middelburg, bracht zijn totaal negentien doelpunten en PBNEUZEN - De voetbalsters «n Terneuzen kwamen in de "erde klasse tegen het ook hoog- Seklasseerde DIA niet verder taneenl-i-gelijkspel. HlA-Terneuzen 1-1 (0-0): De nuisploeg kreeg de meeste en e re kansen, maar trof een stekend spelende Terneuzen- eePster Saskia Smolenaers op aar weg. Voor Terneuzen scoorde Petra de Braai uit een Pass van Mandy Heppener. r?-St<*n 0-13 (0-8): Esther Ver- Hrl u Sas/da Blommaert son r E3germont (2x), Muriël »in j0"' Hanneke Francke en een ^doelpunt. Vot t Pereis (2%), Tatjana de amara Verbraeken, Catelijnë mJenBroos' Ines Mahu, Ellen "'"dePerre, eigen doelpunt. 3-(UiUnense Boys-Zaamslag Een met enkele jeugd- zm!S!ers Afkomend Terneu- e e%s had tegen Zaamslag kwtPi°t' veW°verwicht. Toch sin» f f moeite om de beslis- stmÜt eren- Na 45 minuten akt, n°g nraar 1-0 door een Bok p hot van Saskia de de tii aS !n tweede helft nam via nUlL?'oeS definitief afstand Eeden Bakker en wies van ■RK W, - - Dick Krijger hield met zijn Opel Astra op het circuit in Valkenswaard alle concurrenten achter zich. foto Henk de Winter door Frits Bakker AXEL - De Juniorendriedaagse van Axel, die op 23, 24 en 25 mei wordt gereden, kan zich verheugen in een grote belangstelling van buitenlandse ploegen. De inschrijvin gen stromen de laatste weken binnen. De opvallendste landenteams zijn die van Wit- Rusland, Rusland en USA. De wedstrijd telt mee voor de Coupe du Monde voor junioren. Het parkoers is vrij wel hetzelfde als vorig jaar. De eerste etap pes worden in Zeeuwsch Vlaanderen gere den, de slotdag in de Vlaamse Ardennen. Alleen de start en finish in Axel zijn verlegd van De Halle naar de Westsingel. Het bestuur van de Driedaagse is iets gewij zigd. Jan van de Broecke uit Axel is de nieu we penningmeester. Otto de Waele gaat zich bezighouden met de beveiliging en Jack Breepoel is als versterking van het bestuur aangetrokken. De ingeschreven ploegen tot nu toe zijn: USA, Noorwegen, Denemarken, Neder land, België, Duitsland, Wit Rusland, Rus land, Sweet Paradise Belgium, Wac Team Belgium, Mix Team Belgium, Wielerteam Waasland, Victoulic Europe Cycling België, Maas Kokzijde, WSV Deerlijk. Verder ko men alle Nederlandse districtsploegen en een aantal clubsteams aan de start. staat nu samen met Koppejan op de gedeelde derde plaats. Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Adri van Hanegem (IJzendijke) 24 doelpunten; 2. Robbie van de Wijnc- kel (Breskens) 21; 3. Patrick Koppe jan (De Meeuwen) en Marcel Lou rens (Zeelandia Middelburg) beiden 19; 5. Niek van Sprundel (Aarden burg) en Lunven Vermeer (VC Vlis singen) beiden 17; 7. Arjan Koop- mans (Rillandia) 16; 8. Jacco den Hamer (Zaamslag) en Patrick Ket ting (WHS) beiden 15; 10. Rieno van Oost (Hoek), Mark Minderhoud (Noormannen) en Jimmy Pinas (GPC) allen 14; 13. Niels Paardekoo- per (Goes), Martin de Hamer (Nieuwdorp) en Ludwig van Grem berghe (RIA W.) allen 13; 16. Wilco de Valk (Kloetinge), Peter Willemse (Kapelle), Frank Allaart (Seroos- kerke), Ronald Zwager (Duiveland), Martin Kiesenberg (ZSC'62) en Cor- né Nieuwerkerk (VCK) allen 12; 22. Erik de Groene (Kloetinge), Jacky de Smit (Arnemuiden), Jean-Paul Harthoorn (Apollo'69), Esad Osma- novski (Breskens), Peter van de Lin de (Oostburg) en Vincent de Rijke (Walcheren) allen 11; 28. Christiaan Boon (SSV'65), Tim Louwiesse (Ter neuzense Boys), Iwan Geense (Noad'67), Leon Goossen (AZW), Lex Zwang (Duiveland), Serge Ber- revoets (Goes), Ronnie Tresonie (Aardenburg) en Jeroen van Ommen (GPC) allen 10; 36. Johnny Lensen (HVV'24), Paul Bom (SSV'65), San- der Rijswijk (Kapelle), Alberto Con- de Morgado (Zeelandia Middel burg), Ruud Hoogesteger (Terneu zense Boys), Francel Kousemaker (Tholense Boys), Hakim Didi (Ril landia), Niels van de Moezel (ZSC'62), Jacob van de Berge (Bruse Boys), Peter Drumont (Clinge), Joël le Due (MZVC) en Adriaan van de Plasse (Kruiningen) allen 9. ISBERGUES - Terèse van Lare heeft in het Franse Isbergues een duatlon over 6 kilometer lo pen, 35 kilometer fietsen en 7,3 kilometer lopen gewonnen. Het golvende landschap en de sterke wind maakten er een slij tageslag van. Na de openings run kwam de veterane uit Sluis als derde in de wisselzone op 1 minuut en 15 seconden van de Francaise Jessika Niemierz. Een ijzersterk fietsonderdeel bracht haar aan de leiding met een voorsprong van vijf minu ten. Van Lare gaf die positie niet meer uit handen en finishte in 1.43.29 uur. Caroline le Que- ment werd tweede op ruim vier minuten. Bij de mannen won Je remy Boulogne in 1.23.45. ■MNlBgé GOES - Op ludieke wijze werd gisteravond in Goes de loting voor de Delta Zeeland Cup verricht. Namens de vier deelnemen de voetbalverenigingen mochten Jos Alberti, Maarten Rink- houd, Piet Louwerse en Kees de Feijter (vlnr) van respectievelijk Terneuzen, SSV'65, Kloetinge en Hoek de naam van hun club uit een taart tevoorschijn toveren. Kloetinge werd daarbij gekoppeld aan Hoek en Terneuzen aan SSV'65. De voorronde wordt op donderdag 14 augustus afge werkt aan de Irislaan in Vlissingen. De finale en de wedstrijd om de derde plaats vinden plaats op zaterdag 16 augustus. De eerste editie werd vorig jaar gewonnen door Hoek, dat Kloetinge in de eindstrijd versloeg. Van de honderd Zeeuwse clubs die waren uitgenodigd, kwamen er maar negentien opdagen. Zij werden elk aan een van de vier deelnemers gekoppeld. Wint 'hun' club het toernooi, dan mogen ze de recette onderling verdelen. foto Dirk-Jan Gjeltema door Nora van Bambost HULST - Milou Geensen liet tijdens de laat ste Speedowedstrijd voor Zeeuws-Vlaamse zwemclubs zien op eenzame hoogte te staan. De twaalfjarige zwemster van De Schelde uit Terneuzen won in de meisjes mi- nioren 6-categorie drie afstanden met grote overmacht. Bij de jongens in deze categorie was het Marlon van Gremberghe van ZC Koewacht, die verrassend de winst binnenhaalde op de 200 meter wisselslag en de 100 meter rug slag. Samen met Peter Cornelis (Scheldes- troom), Edwin de Jong en Lorenzo van Poele (beiden van De Schelde) maakte Van Grem berghe er een spannende strijd van. Het viertal gaf elkaar weinig toe en Marlon van Gremberghe kwam tweemaal als winnaar uit de strijd. Op de 100 meter vrije slag ging de winst echter naar Edwin de Jong. Het tienjarige zwemtalent Mitchell Kappetein van De Schelde uit Terneuzen won met groot gemak zijn afstanden bij de jongens minioren 3-4. Kappetein zegevierde op de 100 meter wisselslag, de 100 meter school slag en de 100 meter vrije slag. Met zijn ge zwommen tijden schaarde hij zich bij de besten van Nederland. Bij de minioren 5 was Roderick van Doe selaar van het organiserende ZC Koewacht niet te verslaan. De tot de landelijke subtop behorende Van Doeselaar won beide afstan den: de 50 meter vlinderslag en de 100 meter schoolslag. Bij de meisjes ontwikkelde zich bij zowel de minioren 3-4 als bij de minioren 5 een span nende strijd. Bianca de Pooter van De Schelde was tweemaal de snelste, maar door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De walerpo- loërs van De Schelde, die het met acht spelers moesten doen, waren toch te sterk voor Posei don (9-7). De vrouwen van de Terneuzense club verloren van DZT: 4-3. Stormvogel-TRB/RES 6-11: Het missen van kansen was voor Stormvogel opnieuw de oor zaak van de 3-0-achterstand aan het eind van de eerste perio de. De ploeg uit Tilburg brak snel uit en strafte de missers van Stormvogel genadeloos af. Stormvogel bleef achter de fei ten aan lopen, zodat het 5-1 was aan het eind van de tweede pe riode. In de derde periode kwam Stormvogel sterk terug, maar bij 4-6 misten de Vlissingers op nieuw enkele kansen en daarna werd het alweer snel 4-8. In de laatste periode ontbrak het Stormvogel aan kracht, zodat er met 11-6 verloren werd. Scores Stormvogel: Danijel Ga- vranovic 2, Ad van't Westende, Jan Kees Mol, Sjaak Leijnse en Patrick Vader allen 1. Poseidon-De Schelde 7-9: On danks het feit dat De Schelde slechts acht spelers in kon zet ten was Poseidon geen al te moeilijke tegenstander. De Schelde begon goed en nam in de eerste periode een 3-2-voor sprong. Poseidon kwam in de tweede periode nog op gelijke hoogte, maar de Zeeuws- Vlaamse kampioen nam in de derde periode een beslissende 7-5-voorsprong. In de laatste periode liet Poseidon de wed strijd min of meer lopen en be haalde De Schelde een simpele 9-7-zege. Scores De Schelde: Chris van Roy en 3, Michiel Wondergem en Bas Wes- dorp beiden 2, Chris Eijsebaert en Cees van Houwelingen beiden 1. DZT-De Schelde 4-3: De vrou wen van De Schelde speelden in Deurne een rommelige wed strijd, maar hadden wel steeds het initiatief. In de eerste perio de nam de ploeg een 1-0-voor- sprong, waarna DZT terug kon komen: 1-1. De spannende tweede periode bleef doelpunt loos en in de derde periode was het opnieuw De Schelde dat scoorde: 1-2. Voor het einde van die periode kwam DZT echter opnieuw langszij. In de laatste periode was het DZT dat als eerste scoorde en daardoor kreeg De Schelde het lastig. Het kwam nog op gelijke hoogte, maar DZT besliste in de laatste mi nuut de wedstrijd: 4-3. Scores De Schelde: Jessica Koster 2 en Rowena Witkamp. HULST - Hulst heeft weer een eigen wielerkoers. Op maan dagavond 2 juni zal de binnen stad het toneel zijn van de Inter nationale Grote Prijs van Hulst. De vergunningen zijn afgegeven door de gemeente. De binnenstad zal voor enkele uren afgesloten zijn voor het verkeer. Het parkoers loopt van de Grote Markt via de Graauw- se Poort, de Koolstraat, de Van de Maelstedeweg, de Stations weg en de Gentsestraat terug naar de Grote Markt. De smalle Graauwse Poort zal met stroba len worden beveiligd. De wedstrijd wordt gereden on der de vlag van Trimbelangen Midden-Zeeland (TMZ) in sa menwerking met de Vlaamse Wielrijders Federatie (VWF). Ook amateurs A van de KNWU mogen starten. Terneuzen. Poolbiljarten, competitie Ka naalzone. Eerste divisie: ZV All Stars-Di- no's 6-0, Het paradijs-ZV Untouchables 4-2, Beterdak/De Gravin-De Tukker 1-5, Het Hoeckhuys-Double or Nothing uitg.The Underdogs-De President 3-3, The Jef frey's-® Your Service! uitg, The Jeffrey's- -Het Paradijs 2-4, The Jeffrey's-De Presi dent 1-5. Stand: ZV All Stars 20-165, De Tukker21-160, Beterdak/De Gravin 21-134, The Underdogs 20-117, De President 21-103, Double or Nothing 19-81, Your Service! 18-71, ZV Untouchables 19-56, Di- no's 21-52, Het Paradijs 21-52, Het Hoeck- h uys 20-45, The Jeffrey's 19-32. Tweede di visie: Tricky Hot Shots-De Pooligans 3-3, Dream Team-Team X 4-2, The Riffbitches- -Roskam 3-3, The Riff—First Ladies 3-3, The Ivory Ball's-ZVS 3-3. Darts Goes. Achtste ranking Zeeuws kampioen schap. Mannen, singels. Winnaarsronde: 1. Arjen Verzijl; 2. Eric Jansen; 3/4. Simon Sijbrands en Eddy Crawfurd. Verliezersron de: 1. Carl Mese; 2. John Rademaker. Kop pels. Winnaarsronde: 1. Eddy Crawfurd/Mi- ke van Belle; 2. Marcel Zwartepoorte/Robert Scheffer; 3/4. Simon Sijbrands/Gert Tol- hoek en Atilla Pardon/Peter Visser. Verlie zersronde: 1. Mike Cordbruning/Jan Hame link; 2. Rob Scheurs/Heleen Roelof. Vrouwen: 1. Linda de Kreij; 2. Sandra Roe lof. Jeugd: 1. Patrick van de Doel; 2. Sören de Witte. Heikant. Dressuur Stichting Hippisch Sport centrum Heikant. Paarden klasse Z2:1. Ma- qartje Eibers, Julano (Honter.) 191; 2. Linda Wille, Keban (Oranjer.) 188. Klasse M2: 1. Evelien de Keset, Sion's Shadowe (Haringr.) 167; 2. Tinie Scheele, Amadeus (Oranjer.) 162. Klasse M1:1. Conny Claessens, Valen tino (Verrebroek) 179; 2. Suzanne de Plaa, Milton (Hulst) 168. Klasse L2:1. Carmen van Veen, Olivia (Oranjer.) 169; 2. Katrien van Kerckhoven, Machiavelli (Honter) 166. 163. Klasse L1: 1. Mia Cambier, Nouvelle (Oran jer.) 181; 2. Jolanda de Smet, Renette van de Riethove (Sint Jansteen) 166. Pony's klasse Z2: 1. Stephanie de Frel, Kei vin HH (Kleppertjes) 191. Klasse Z1: 1. Stephanie de Frel, First Boy, 179. Klasse M2: 1. Peggy Michielsen, Cigan (Kleppertjes) 154. Klasse M1:1. Gwendoline Behr, Odes- sa (Eenhoornr.) 158. Klasse L2:1. Daisy van Pamelen, Pistache (Kleppertjes) 150. Klasse L1:1. Bart Polfiet, Ardilles (Stekene) 167. pelle-De Schelde 1-5: llco Eversdijk-Jurjen Mooibroek 1-6 4-6, Sander van Buren-Sake Smit 6-3 6-1, Marc Wisse-Rogier van Hous- selt 4-6 3-6, Jaap Pijpelink-Hans van Slooten 2-6 6-3 2-6, Pijpelink/Wisse-Mooibroek/Hen- drikse 3-6 3-6, Eversdijk/Van Buren-Van Housselt/De Loof 7-6 6-7 1-6. Eerste klasse 2: Game78-Domburg 2-4, Ani- mo-Zierikzee 4-2, Yerseke-SJEF 0-6, De Boskreek-DOS 5-1Eerste klasse 3: Jac. Van Beieren-Bruten 1-5, Souburg-De Bongerd 1- 5, Vogelvlucht-ASOC 5-1 Hoofdklasse 35+. Sluis-Animo 3-3, Tiola- Tennisse 3-3, SJEF-'t Halve Maantje 4-2, MLTC-De Schelde 3-3. Schaken Oostburg. Zeeuws kampioen D-jeugd. 1. WZV Oostburg 16 punten, 2. Terneuzen 14, 3. SKS Souburg 13,4. Goes 12,5. Goes 2 5,6. Terneuzen 2 0. Sportprïjsvragen Lucky Day: 9-10-13-19-21-23-27-30-35-37- 40-43-44-48-51-55-58-64-67-77. (onder voorbehoud) kreeg op de 50 meter vlinderslag de B-tijd toegekend en moest daardoor concurrente Anke de Cock van Scheldestroom voor laten gaan. Op de 100 meter schoolslag was De Pooter haar concurrenten wel te snel af. Bij de minioren 3-4 was het stuivertje wisse len tussen Kirsten de Boevere (Scheldes troom), Rowie van der Velden (De Schelde) en Iris Erpelinck van De Honte uit Klooster- zande. Op de 100 meter schoolslag was Kir sten de Boevere de snelste, terwijl Iris Erpe linck de 100 meter wisselslag en 100 meter vrije slag won. Aan de hand van de vier Speedowedstrijden worden regionale en landelijke ranglijsten samengesteld. Daarmee kunnen de beste zwemmers zich plaatsen voor de Kring-en landelijke Speedofinales. De Kring- en Speedofinales worden op 21 en 22 juni in Oostburg afgewerkt. De landelijke Speedo finales zijn op 29 juni in Dordrecht. Tennis Napels. ITF-toernooi vrouwen, 10.000 euro. Halve finales: Hoogland (Ned/1) - Haidner (Oos) 4-6 6-3 6-3. Finale: Hoogland - Balsa- mo (Ita) 6-2 7-5. Estoril. Mannen, 525.000 euro. Eerste ron de: Van Lottum (Ned) - Novak (Tsj/1) 6-7 6-4 7-5, Acasuso (Arg) - Sanchez (Spa) 6-3 6-4, Calleri (Arg) - Rocha (Por) 6-1 6-0. Casablanca. Mannen, 400.000 euro. Kwalifi caties, eerste ronde: Kempes (Ned) - Friedl (Tsj) 5-7 6-4 7-5, Van Scheppingen (Ned) bye. Tweede ronde: Prodon (Fra) - Kempes 6-4 5-7 6-4, Van Scheppingen - Bowen (VSt) 6-3 6-4. Derde ronde: Prieto (Arg) - Van Scheppingen 6-3 6-1. Districtscompetitie. Hoofdklasse. Sluiskil-Kruiningen 6-0: Dethlef Pieters-Er- win de Keyzer 6-26-1, Coen Dobbeleir-Peter Jan Mante 6-0 6-0, Sjakco de Braal-Michiel Visser 4-6 6-1 6-3, Han Matthijssen-Jeroen Mante 7-5 7-6, Pieters/De Braal-Mante/De Visser 6-0 6-1, Dobbeleir/Mathijssen-De Keyzer/Mante 6-4 7-5. Westerschouwen- Drive3-3: Robert Kort-Kim Langeraert 1-62- 6, Michiel de Vlieger-Paul Cortvriendt 6-2 6- 1, Arno de Koning-Tony Seen 3-6 3-6, Chris Schooneman-Frank Hamelink 7-6 6-3, De Vlieger/Dettingmeijer-Cortvriendt/Hame- link 6-1 6-1, Geleijnse/Geleijnse-Langer- aert/Seen 1-6 4-6. Smash-Zierikzee 6-0: Ro nald van Remortel-Johan van Urk 6-1 6-1, Alexander Bauwens-lke Joziasse 6-04-6 6-3, Patrick Vervaet-Robert Praet 4-6 6-3 6-0, Ri chard Bral-Eric van Schaik 6-2 6-3, Van Re- mortel/Vervaet-Van Schaik/Joziasse 6-2 6- 2, Bauwens/Bral-Van Urk/Praet 6-3 6-3. Ka- Legazpia. Ronde van Baskenland. Eerste etappe, Legazpia-Legazpia: 1. Mayo (Spa) 129 km in 3.20.06,2. Vicioso (Spa), 3. Hamil ton (VSt), 4. Kirchen (Lux), 5. Astarloa (Spa), 6. Valvertde (Spa), 7. Extebarria (Spa), 8. Re- bellïn <lta),9. Casagrande (Ita), 10.Vinokoer- ov (Kaz), 26. Rasmussen (Den), 38. Leiphei- mer (VSt) 0.15,49. Zberg (Zwi), 95. Lotz 1.36, 96. Boogerd, 127. De Groot 4.55,129. Moe renhout 6.14,137 en laatste: Dekker9.26. Zwemmen Hulst. Speedowedstrijd. Jongens. 25m vlinderslag minioren 1-2: I.Sjoerd van de Poele (ZCK) 25,27. 25m vlinderslag minio ren 3-4:1Bart de Bakker (BRU) 0.32,28.25m vlinderslag minioren 5: 1. Jeroen Verdur- men (HON) 0.24,35. 100m vrjie slag minio ren 6:1. Edwin de Jong (SCH) 1.11,54; 2. Lo renzo van Poele (SCH) 1.11,81; 3. Marlon van Gremberghe (ZCK) 1.13,61. 100m schoolslag minioren 3-4:1. Mitchell Kappet ein (SCH) 1.45,65; 2. Jordy Visser (ZVS) 1.53,24; 3. Anthony Groosman (ZVS) 1.58,81. 50m vlinderslag minioren 5: 1. Ro derick van Doeselaar (ZCK) 0.39,04; 2. Den nis Wolfert (SCH) 0.41,81; 3.Sander Boidin (ZVS) 0.43,37. 200m wisselslag minioren 6: 1. Marlon van Gremberghe 2.57,57; 2. Peter Cornelis (ZVS) 2.58,13; 3. Edwin de Jong 3.01,34. 100m wisselslag minioren 3-4: 1. Mitchell Kappetein 1.31,12; 2. Jonathan Kayser (SCH) 1.58,93; 3. Wesley Dieleman (BRU) 2.02,63.100m schoolslag minioren 5: 1. Roderick van Doeselaar 1.36,93; 2.Chris- toph Bral (ZCK) 1.37,85; 3. Dennis Wolfert 1.42,64. 25m vrije slag minioren 1-2: 1. Sjoerd van de Poele 0.21,28; 2. Diego de Meyer (BRU) 0.26,14; 3. Jos Schoonakker (OTT) 0.26,62.50m vrije slag minioren 3-4:1 Niels Suy (SCH) 0.42,88; 2. Joop Mirrer (SCH 0.44,29; 3. Bas van Broekhoven (SCH) 0.44,57. 50m vrije slag minioren 5:1. Kevin Doorns (SCH) 0.40,06; 2. Tristan Loof (SCH) 0.41,91; 3. Jeroen Verdurmen (HON) 0.43.57.100m rugsiag minioren 6:1Marlon van Gremberghe 1.21,88; 2. Peter Cornelis 1.22,92; 3. Edwin de Jong 1.25,78. 100m vrije slag minioren 3-4: 1. Mitchell Kappet ein 1.21,07; 2. Niels Suy 1.39,44; 3. Bas van Broekhoven 1.42,40. Meisjes. 25m vlinderslag minioren 1-2: 1. Laura Rejjm (HON) 0.33,61; 2. Nona Vrolijk (ZVS) 0.35,57. 25m vlinderslag minioren 3- 4:1 .llja van Huffel (HON) 0.24,06; 2. Inez de Jong (SCH) 0.25,32; 3. Melissa van Assel (ZCK) 0.25,55. 25m vlinderslag minioren 5: 1.Enia Heyne (HON) 0.25,33. 50m vlinder slag minioren 6:1Marloes de Gunst (HON) 0.56,38.100m vrije slag minioren 6:1. Milou Geensen (SCH) 1.10,50; 2. Talitha Ruissen ((ZCK) 1.16,26; 3. Anne van de Velde (SCH) 1.16,45. 100m schoolslag minioren 3-4: 1. Kirsten de Boevere (ZVS) 1.45,52; 2. Iris Er- pelinck(HON) 1.45,88; 3. Rowie van der Vel den (SCH) 1.50,84. 50m vlinderslag minio ren 5: 1. Anke de Cock (ZVS) 0.47,08; 2. Bianca de Pooter (SCH) 0.47,08; 3. Lisa Ale- wijnse (SCH) 0.49,09.200m wisselslag mini oren 6: 1. Milou Geensen 2.57,37; 2. Anne van de Velde 3.07,67; 3. Lieke Beezemer (SCH) 3.15,98.100m wisselslag minioren 3- 4: 1. Iris Erpelinck 1.32,98; 2. Rowie van der Velden 1.34,69; 3. Kirsten de Boevere 1.36,94. 100m schoolslag minioren 5: 1. Bi anca de Pooter 1.43,17; 2. Lisa Alewijnse 1.45,83; 3. Nicky Vanhijfte (ZVS) 1.50,83. 25m vrije slag minioren 1-2: 1. Ranï Rootsaert (ZVS) 0.23,34; 2. Elise Ferket (ZCK 0.25,21; 3. Anna Meerman (ZCK) 0.26,75. 50m vrije slag minioren 3-4:1. Maud Visser (SCH) 0.42,46; 2. Iris Dieleman (SCH) 0.44,91; 3. Tamara van de Plasse (BRU) 0.46,45. 50m vrije slag minioren 5: 1. Layla van Driel (SCH) 0.43,60; 2. Beau Verplanke (SCH) 0.47,40; 3. Enia Heyne 0.47,91. 50m vrije slag minioren 6: 1. Lizanne Compiet (HON) 0.46,06; 2. Marloes de Gunst 0.46,67. 100m rugslag minioren 6:1Milou Geensen 1.22,29; 2. Talitha Ruissen 1.29,02; 3. Anne van de Velde 1.30,48.100m vrije slag minio ren 3-4:1Iris Erpelinck 1.23,84; 2. Rowie van der Velden 1.25,24; 3. Kirsten de Boevere 1.26,29.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37