Peter Kort wint ook in Graauw met solo Waterpoloërs van Stormvogel 2 laten winst bewust lopen Zwemjeugd bestijgt ranglijsten Toekomst Wea/Mevo is hoogst onzeker - wm Carlo van Minde wint voorronde NK turnen Rallyracer voor het eerst in vijftien jaar op één topscorer Ludieke loting 0 uitslagen agenda wb 17 dinsdag 8 april 2003 Van Hanegem loopt weer uit op concurrentie s - Niet te houden Verse krachten Atletiek Darts Paardensport Sportprijsvragen Wielrennen Tennis 11 Biljarten Voetbal VLISSINGEN - Hij miste in de eerste helft een strafschop, maar diep in de blessuretijd van het duel tussen IJzendijke en Aardenburg (1 -1sloeg Adri van Hanegem weer toe. De aanval ler sloeg daarmee twee vliegen i„ één klap: hij bezorgde IJzen dijke een punt én vergrootte zijn voorsprong in het Zeeuws top scorersklassement. Van de directe achtervolgers kwamen Robbie van de Wijnc- kei (Breskens) en Patrick Kop- pejan (De Meeuwen) niet tot scoren. Marcel Lourens scoorde één keer namens Zeelandia Middelburg, bracht zijn totaal op negentien doelpunten en staat nu samen met Koppejan op de gedeelde derde plaats. Krij ger kan nu ook winnen Het Zeeuws topseorersklassement ziet er als volgt uit: l.AdrivanHanegem (IJzendijke) 24 doelpunten; 2. Robbie van de Wijnc- kel(Breskens) 21; 3. Patrick Koppe- jin (De Meeuwen) en Marcel Lou rens (Zeelandia Middelburg) beiden IJ; 5. Niek van Sprundel (Aarden burg) en Lunven Vermeer (VC Vlis- singen) beiden 17; 7. Arjan Koop- mus (Rillandia) 16; 8. Jacco den timer (Zaamslag) en Patrick Ket ting (WHS) beiden 15; 10. Rieno van Oost (Hoek), Mark Minderhoud ilNoormannen) en Jimmy Pinas (G PC) allen 14; 13. Niels Paardekoo- j per (Goes), Martin de Hamer Niewwdorp) en Ludwig van Grem- krghe (R1A W.) allen 13; 16. Wilco de Va Ik (Kloetinge), Peter Willemse KapelleFrank Allaart (Seroos- i,Ronald Zwager (Duiveland), artinKiesenberg (ZSC'62) en Cor- aéNieuwerkerk (VCK) allen 12; 22. Erik de Groene (Kloetinge), Jacky ie Smit (Arnemuiden), Jean-Paul Mrthoorn (Apollo'69), Esad Osma- novski (Breskens), Peter van de Lin ie (Oostburg) en Vincent de Rijke Walcheren) allen 11; 28. Christiaan Boon (SSV65), Tim Louwiesse (Ter- mzense Boys), Iwan Geense (Ifoad'67), Leon Goossen (AZVV), LaZwang (Duiveland), Serge Ber- imets (Goes) en Jeroen van Om men (GPC) allen 10; 36. Paul Bom (SSV65), Sander Rijswijk (Kapelle Alberto Conde Morgado (Zeelan- diaMiddelburg), Francel Kousema- fcer (Tholense Boys), Hakim Didi (RiltadiaJ, Joël le Due (MZVC) en Adriaan van de Plasse Kruininqen allenS. door Henk de Winter VALKENSWAARD - Dick Krij ger heeft er vijftien jaar op ge wacht. In de openingsrace van het NK Rallyracing op het Val- kenswaardse circuit was het eindelijk zover. De uit Wol- phaartsdijk afkomstige Krijger reed met zijn Opel Astra OPC naar zijn eerste zege in vijftien jaar autoracen. „Het is een geweldig gevoel", bekende Krijger na de race. „Tweede en derde plaatsen heb ik in die vijftien jaar genoeg be haald, maar een wedstrijd win nen... Ik moet zeggen, dat smaakt naar meer." De wedstrijd begon voor de Wolphaartsdijkenaar in mineur. Een stuurfout in de eerste man che werd keihard afgestraft. De Opel Astra knalde vol tegen de betonnen circuitafscheiding. Met forse schade aan de voorzij de van de auto werd de wagen van Krijger naar het renners kwartier afgesleept. Er kwam zwaar gereedschap aan te pas en met een paar nood grepen werd de Astra weer race- klaar gemaakt. Een klein uurtje later zette Krijger in de tweede manche een derde tijd op de klokken. In heat drie was hij de snelste coureur bij de Produc- tioncars. In de A-finale was Krijger een fractie eerder bij de eerste bocht dan de Belg Dave van Beers in de Renault Clio en Frans Hoef nagels in de Citroën Xsara. „Ik kon net voor Van Beers het gat dichtgooien en de bocht indui ken. Het was op het nippertje, dat wel. Eenmaal op kop heb ik in de race niets anders gedaan dan verdedigend gereden. Te gen het eind werd het nog span nend. Maar ik heb het gered." De Terneuzense Tineke de Poor ter kende een pechdag op het Eurocircuit. In de eerste man che viel ze stil met problemen aan de elektronica van haar vierwiel aangedreven Coupé Fi at. In de tweede en derde man che kwamen daar nog eens pro blemen met de oliedruk bij. De Poorter finishte als tiende bij de Supercars. doorWim de Vos GRAAUW - De wielrenner Pe ter Kort wist in Graauw op nieuw als enige Zeeuw een over winning te behalen tijdens het iistrictstoernooi voor de jeugd. In de slotfase van de oudste leef tijdsgroep (categorie 7) maakte de jonge coureur uit Yerseke veel indruk. Net als een week eerder, tijdens het landelijke jeugdtoernooi in Sluiskil, ging Kort er vandoor hij zijn opponenten en met een solo reed hij naar de tweede op eenvolgende overwinning. Het wielercomité van Graauw jton terugkijken op aantrekke lijke wedstrij dj es van de wieler- jeugd. Voorzitter Paul van Poorten van de organisatie: „We hebben het al een paar jaar ge zien. De jeugd zorgt voor aan trekkelijke wedstrijden en bo vendien is er een behoorlijke belangstelling. We staan nog steeds acher de keus die we heb ben gemaakt." Barry Markus en zijn zus Kelly, die in hun categorie nationaal kampioen zijn, lieten opnieuw zien superieur te zijn. Ze won nen hun wedstrijd na een lange solo. Behalve de overwinning van Pe ter Kort waren er nog enkele po diumplaatsen voor Zeeuwse rennertjes. Zo werd Sander Stiegelis (Theo Middelkamp) fraai tweede in categorie 6 en eindigden Brian van Goethem (Zeeuws-Vlaanderen) en Alex Gresnigt (Theo Middelkamp) derde in de categorieën 4 en 5. joor Ko Mechielsen wassingen - De waterpo- 'oèrs van Stormvogel konden °°k zaterdag niet imponeren en «doren met 6-11 van TRB/ RES. De Ganze-manncn haai en uit tegen Treffers 2 0 -1 Stormvogel-TRB/RES 6-11: stormvogel miste teveel kan- sen' daardoor stond de ploeg al 3-0 achter na het eerste wart. De tegenstanders uit Til- frg braken snel uit en straften e missers van Stormvogel ge- moeloos af. In de derde periode Uam Stormvogel enigszins te- van 1-5 naar 4-8In de laat- e periode ontbrak het Storm- °gel aan kracht, zodat er met Hl verloren werd. ,,rc°res. Stormvogel: Danijel Ga lm v-VlC m Ad van't Westende trickVadïfrf' Sjaak Uijme 6n Pa~ Stormvogel 2-Hellasglana 2 r n duel tussen de twee h, fveteams namen de Lim- gers in de eerste periode een "V°i°fsProng- Daarna ging 3----Mogelijk op: via 2-3 tot n»ri j ingaan van de laatste 0<k' De Vlissingers lieten TW ns wedstrijd lopen. werd min of meer bewust De Vlissingers willlen GOES - Op ludieke wijze werd gisteravond in Goes de loting voor de Delta Zeeland Cup verricht. Namens de vier deelnemen de voetbalverenigingen mochten Jos Alberti, Maarten Rink- houd, Piet Louwerse en Kees de Feijter (vlnr) van respectievelijk Terneuzen, SSV'65, Kloetinge en Hoek de naam van hun club uit een taart tevoorschijn toveren. Kloetinge werd daarbij gekoppeld aan Hoek en Terneuzen aan SSV'65. De voorronde wordt op donderdag 14 augustus afge werkt aan de Irislaan in Vlissingen. De finale en de wedstrijd om de derde plaats vinden plaats op zaterdag 16 augustus. De eerste editie werd vorig jaar gewonnen door Hoek, dat Kloetinge in de eindstrijd versloeg. Van de honderd Zeeuwse clubs die waren uitgenodigd, kwamen er maar negentien opdagen. Zij werden elk aan een van de vier deelnemers gekoppeld. Wint 'hun' club het toernooi, dan mogen ze de recette onderling verdelen. foto Dirk-Jan Gjeltema Stormvogel-zwemmer Sander van Nieuwenhuyzen liet de concurrentie ver achter zich. foto Ruben Oreel niet promoveren en dus ook niet de hoogst eindigende reserve- ploeg zijn. Hellasglana won zo doende met 8-3 en staat nu één punt boven Stormvogel 2. Scores Stormvogel: Pim Bekkers 2 en Jeroen van de Broeke 1 Ganze-Treffers 20-1: De water poloërs van Treffers uit Rosma len reisden af naar Goes zonder keeper, dat werd ook wel duide lijk in de stand. Al na de eerste periode leidde Ganze met 7-0. Daarna liep de ploeg simpel uit naar 20-1. Scores Ganze: Andre van Zijp 7, Maarten Buijs 4, Cees Sandifort en Dennis van Rutten 3, Cheyenne van Berkel 2 en Piet Schop 1 Ganze-SWNZ 3 0-13: Zonder Astrid Assink en Sigrid Morren was Ganze totaal geen ploeg en kon het geen tegenstand bieden aan SWNZ 3. De ploeg uit Schijndel was vanaf het begin de betere ploeg en boekte een simpele 13-0-overwinning. Krabben-Ganze 14-1: De Goese waterpolosters konden ook te gen kampioen Krabben geen vuist maken. Na 4-1 in de eerste periode werd het in de tweede periode al 7-1. Krabben was duidelijk de betere ploeg en won via 11-1 met 14-1. Tamara Flore redde voor Ganze de eer. van onze sportredactie VLISSINGEN - Tijdens de laatste voorron dewedstrijden in het Speedo zwemcircuit zijn in Vlissingen enkele opvallende tijden neergezet. In elke categorie werden tijden gezwommen die van belang zijn voor de lan delijke top 100-ranglijsten voor zwemmers tot en met twaalf jaar. Bij de jongens minioren 6 stak Sander van Nieuwenhuyzen van De Stormvogel boven al zijn concurrenten uit. Op de 100 meter vrije slag en de 200 meter wisselslag lag hij ver voor op de rest van het veld en kwam hij met snelle tijden uit het water. Ookopde 100 meter rugslag was Van Nieuwenhuyzen ie dereen te snel af. De 12-jarige Hajo Kok van De Bevelanders domineerde de wedstrijd bij de jongensmi- nioren 5. De 50 meter vlinderslag won hij met overmacht en ook op de 100 meter schoolslag was hij ook niet te kloppen. In de jongste jongenscategorie, de minioren 3-4, toonde Yannick Mol van De Stormvogel een goede vorm. Op de 100 meter schoolslag moest hij zijn meerdere nog erkennen in Si mon Edenburg uit Zierikzee, maar op de 100 meter wisselslag en vrije slag was hij de snelste. Met zijn tijden schaart Mol zich bij de Nederlandse Speedo Top. Bij de meisjes minioren 6 was de ploeg van Kapelle niet te houden. Op de 100 meter vrije slag deelden Jacqueline Boonman, Kelsey Onderdijk en Birgit Lavrijssen het podium. Ook bij de 200 meter wisselslag schaarde dit Bevelandse drietal zich bij de besten van Nederland. Yessica Wouters van De Stormvogel pikte bij de 200 meter wisselslag nog een graantje mee en Tekla van Gils van Zeelandia uit Reimerswaal lukte dat op de 100 meter rug slag. De zwemsters van De Stormvogel beheers- DEN BURG - De Goese turner Carlo van Minde had het reisje naar Texel er wel voor over. In een plaatsingswedstrijd voor het NK debuteerde de turner van Turncombinatie Zuid West Nederland bij de junio ren topsport. Hij kwam als winnaar uit de strijd, een unie ke prestatie voor een debutant op dat niveau. Met een puntentotaal van 46.90 nestelde hij zich in één keer bij de vaderlandse turn- top. Weliswaar deelde Van Minde de eerste plaats met Joey Timmer van SDS Rotter dam, maar ook dat onder streepte de kwaliteiten van Van Minde. Timmer staat al j a- ren bekend als een talentvolle turner in de Jong Oranje-se lectie. Van Minde kon zich zelfs nog een val veroorloven. Alleen op voltige ging het even mis en ging hij van het paard met de beugels af. Dat kostte hem een halve punt aftrek voor de val. De Goesenaar turnde tech nisch verder goed. Zondag heeft hij een thuiswedstrijd. Van Minde komt samen met de nationale turntop in actie in Koudekerke, waar de tweede plaatsingswedstrijd wordt ge houden. Joost de Wilde uit Sint-Maar tensdijk eindigde als zesde. De Zeeuw, die uitkomt voor SDS Rotterdam in de categorie Ju nior 2 niveau B, had buikgriep en turnde daardoor minder goed. Hij had een puntentotaal van 43.9: vloer 7.4, voltige 7.2, ringen 7.1, sprong 7.4, brug 82 en rekstok 6.6. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Het afscheid van Arie de Kreij als trainer van vol leybalclub Wea/Mevo'80 gaat gepaard met gemengde gevoe lens. De oefenmeester uit Goes laat als erfenis wel het hoogst spelende Zeeuwse team achter. Dat lijkt een lokkertje voor een nieuwe trainer en spelers, maar de waarheid is anders. De toe komst van de Zierikzeese twee dedivisionist is nog gehuld in nevelen. Behalve trainer Arie de Kreij vertrekken ook vier spelers na dit seizoen, dat Wea/Mevo'80 zaterdag afsluit met een uit wedstrijd bij Spivo. Peter Lan- gerak gaat een club dichter bij zijn woonplaats Hilversum zoe ken, Ferdi Reedijk en Wouter de Steur verkassen naar Sliedrecht Sport en routinier Gerrit van Splunder wil na zaterdag defi nitief een punt achter zijn loop baan zetten. De consequentie is dat er voor lopig slechts vijf spelers over blijven: Arnaud de Graaf, Ray mond van Boven, Hans van Eijk, Onno Bal en Joost Tim mermans. Verse krachten zijn nog niet gevonden en een nieu we trainer is ook nog niet voor handen. „Maar als het erop aan komt, is het niet moeilijk om een trainer te vinden", verwacht Roel Kok, ex-voorzitter en te genwoordig manusje-van-alles bij de club. „Een trainer is mak-, keiijker te vinden dan spelers." Maar zonder spelers geen team. Dat is de vrees bij de beste Zeeuwse volleybalclub. Hoe moet het nu verder? „Tja, dat vragen wij ons ook af", ver woordt Onno Bal de gevoelens- bij de club. Speler Hans van Eijk: „We willen natuurlijk onze plaats in de tweede divisie be houden. Het zou een lullige ma nier zijn om zo te moeten stop pen, maar we hebben gewoon te weinig spelers. Zo raken we in een neerwaartse spiraal." Het vertrek van trainer Arie de Kreij heeft overigens niets te maken met de personele proble men. De 47-jarige coach ver huist per 1 mei naar Delft, waar hij gaat werken als docent Sport-in-beweging. Hij neemt een sabbatical year als volley baltrainer. „Je kunt je energie maar één keer gebruiken en die energie heb ik nodig voor mijn nieuwe baan." Dordrecht. Dwars door Dordt, 10 km. Resul taten Zeeuwen. Mannen: Eddie Smit (1e H50 Delta Sport) 35.38, Martin Pruyssers (Dynamica) 35.40, Wim van Sparrentak (Dy namica) 35.46, Wim Besuyen (Dynamica) 36.30, Marius Besuyen (Dynamica) 37.26, Peter Ramsteyn (Dynamica) 37.30, John Geuqierre (Dynamica) 39.06. Vrouwen: Marleen van de Graaf (Zierikzee) 36.37, Eve lien van de Guchte (Middelburg) 44.31, Hu- quette Declercq (Dynamica 46.26. Bowling Goes. Zeeuwse kampioenschappen jeugd. Klasse A: 1Scott Walmsley. Klasse B: 1Ar jen Vos. Klasse C: 1. Jaimy v.d. Driest. Klas se D: 1. Leo Bezemer. Zeeuws kampioen, meisjes: 1. Mirjam Timmerman; jongens: 1. Jaimy van de Driest. Nationale vrouwen trioleague. Klasse 2G. Eindstand: 1Theo van Genugten 70,2. Pro Shop Power Plus Goes 66,3. Casa Salsa Re- nesse 62,4. Bowlingvereniging Goes 62, 5. BV Oosterhout 58, 6. Van Hees Breda 33,7. de Bakkertjes Oosterhout 27, 8. Nicolette Hoogerheide 14. Klasse 4M: 1. De Linde- loofs 74,2. BV Sluis 61,3. Springboks Breda 59, 4. Re-Entry Goes 58, 5. de Rechterhand Middelburg 56. Goes. Achtste ranking Zeeuws kampioen schap. Mannen, singels. Winnaarsronde: 1. Arjen Verzijl; 2. Eric Jansen; 3/4. Simon Sijbrands en Eddy Crawfurd. Verliezersron de: 1. Carl Mese; 2. John Rademaker. Kop pels. Winnaarsronde: 1Eddy Crawfurd/Mi- ke van Belle; 2. Marcel Zwartepoorte/Robert Scheffer; 3/4. Simon Sijbrands/Gert Tol- hoek en Atilla Pardon/Peter Visser. Verlie zersronde: 1. Mike Cordbruning/Jan Hame link; 2. Rob Scheurs/Heleen Roelof. Vrouwen: 1. Linda de Kreij; 2. Sandra Roe lof. Jeugd: 1. Patrick van deDoel;2.Sörende Witte. Strijen. Clubwedstrijd. 3. Randy Heerenent- hals (Kamperland). Karate Strijen. 4e Open Nederlandse jeugdkampi oenschappen Kyokushin. Vrouwen zwaar gewicht. 1. Claartje de Craene, 2. Renée Oranje (beide van Capital Sports Goes). Jongens 17 jaar, zwaargewicht. 1. Sebasti an Tims (Capital Sports). Gorssel. Enkelspan paarden: 1. Corina Leijs (Kapelle). Schaken Oostburg. Zeeuws kampioen D-jeugd. 1. WZV Oostburg 16 punten, 2. Terneuzen 14, 3. SKS Souburg 13,4. Goes 12,5. Goes 2 5,6. Terneuzen 2 0. ten de afstanden bij de meisjes minioren 5. Daar was Moniquede Haard de snelste op de 100 meter schoolslag. Op de vlinderslag moest ze Joy Tramper van Zeelandia voor laten gaan. Op de schoolslag pakte de Vlis- singse Danique van Peenen het zilver. Bij de jongste meisjes waren het de meiden uit Vlissingen die de dienst uitmaakten. An- niek Minderhoud was de favoriete op de 100 meter schoolslag en maakte dat ook waar. Bij de lOOmeterwisselslagwasManonMin- neboo een klasse apart. Ze schaarde zich met haar tijd in de topvijf van Nederland. Ook op de 100 meter vrije slag was het podi um volledig bezet door Vlissingse zwem sters. Op basis van de vier Speedo-wedstrijden worden regionale en landelijke ranglijsten samengesteld. Daarmee kunnen de beste zwemmers zich plaatsen voor de Kring- en landelijke Speedofinales, die worden ge houden op 21 en 22 juni in Oostburg en op 29 juni in Dordrecht. 't Veld 6-5, R. van Ravels - J. Kramer 2-5, R. Collenteur - P. Louzolo 9-2. Dubbel: S. Schrijver/A. Bolderheij - C. van de Berge/F. den Engelsman 7-4, R. Anbeek/T. de Wit - M. Luijcx/S. van Bremen 2-6, B. Visser/D. van Es -V. Bol/L. Huis in't Veld 1-9, R.van Ravels/R. Collenteur-J. Kramer/P. Louzolo4-5. Poule C. Enkel: R. Kole - L. Matitaputty 3-9, W. van de Berge - L. Vinke 6-5, T. van Hoeve - P. Keij- zer 7-3, J. de Koster - J. Kies 3-4, S. de Zwaan - K. van de Buuse 7-3, W. de Marco - H. Wes terweel 2-5, V. Bol - R. Heimstra 10-0, L. van Hoeveke - J. Thomaes 8-4. Dubbel: R. Ko- le/W. van de Berge - L. Matitaputty/L. Vinke 4-8, T. van Hoeve/J. de Koster - J. Kies/P. Keijzer7-4, S. de Zwaan/W. de Marco - K. van de Buuse/H. Westerweel 12-1, V. Bol/L. van Hoeve - J.Thomaes/R.Heimstra 11-3. Legazpia. Ronde van Baskenland. Eerste etappe, Legazpia-Legazpia: 1. Mayo (Spa) 129 km in 3.20.06,2. Vicioso (Spa), 3. Hamil ton (VSt), 4. Kirchen (Lux), 5. Astarloa (Spa), 6. Valverde (Spa), 7. Extebarria (Spa), 8. Re- bellin (Ita), 9. Casagrande (Ita), 10. Vinokoer- ov (Kaz), 26. Rasmussen (Den), 38. Leiphei- mer (VSt) 0.15,49. Zberg (Zwi),95. Lotz 1.36, 96. Boogerd, 127. De Groot 4.55,129. Moe renhout 6.14, 137 en laatste: Dekker9.26. Lucky Day: 9-10-13-19-21-23-27-30-35-37- 40-43-44-48-51-55-58-64-67-77. (onder voorbehoud) Napels. ITF-toernooi vrouwen, 10.000 euro. Halve finales: Hoogland (Ned/1) - Haidner (Oos) 4-6 6-3 6-3. Finale: Hoogland - Balsa- mo (Ita) 6-2 7-5. Estoril. Mannen, 525.000 euro. Eerste ron de: Van Lottum (Ned) - Novak (Tsj/16-7 6-4 7-5, Acasuso (Arg) - Sanchez (Spa) 6-3 6-4, Calleri (Arg) - Rocha (Por) 6-1 6-0. Vrouwen, 140.000 euro. Eerste ronde: Be- nesova (Tsj/8) - Poetsjek (Rus) 6-3 6-1. Dub bel, eerste ronde: Boogert/Serna (Ned/S- pa/3) - Grandin/Liggan (ZAf/ler) 6-3 6-2. Casablanca. Mannen, 400.000 euro. Kwalifi caties, eerste ronde: Kempes (Ned) - Friedl (Tsj) 5-7 6-4 7-5, Van Scheppingen (Ned) bye. Tweede ronde: Prodon (Fra) - Kempes 6-4 5-7 6-4, Van Scheppingen - Bowen (VSt) 6-3 6-4. Derde ronde: Prieto (Arg) - Van Scheppingen 6-3 6-1. Districtscompetitie. Hoofdklasse. Sluiskil-Kruiningen 6-0: Dethlef Pieters-Er- winde Keyzer6-2 6-1,Coen Dobbeleir-Peter Jan Mante 6-0 6-0, Sjakco de Braal-Michiel Visser 4-6 6-1 6-3, Han Matthijssen-Jeroen Mante 7-5 7-6, Pieters/De Braal-Mante/De Visser 6-0 6-1, Dobbeleir/Mathijssen-De Keyzer/Mante 6-4 7-5. Westerschouwen- Drive 3-3: Robert Kort-Kim Langeraert 1-62- 6, Michiel de Vlieger-Paul Cortvriendt 6-2 6- 1, Arno de Koning-Tony Seen 3-6 3-6, Chris Schooneman-Frank Hamelink 7-6 6-3, De Vlieger/Dettingmeijer-Cortvriendt/Hame- link 6-1 6-1, Geleijnse/Geleijnse-Langer- aert/Seen 1-6 4-6. Smash-Zierikzee 6-0: Ro nald van Remortel-Johan van Urk 6-1 6-1, Alexander Bauwens-lke Joziasse 6-0 4-6 6-3, Patrick Vervaet-Robert Praet 4-6 6-3 6-0, Ri chard Bral-Eric van Schaik 6-2 6-3, Van Re- mortel A^erva et-Van Schaik/Joziasse 6-2 6- 2, Bauwens/Bral-Van Urk/Praet 6-3 6-3. Ka- pelle-De Schelde 1-5: llco Eversdijk-Jurjen Mooibroek 1-6 4-6, Sander van Buren-Sake Smit 6-3 6-1, Marc Wisse-Rogier van Hous- selt4-63-6, Jaap Pijpelink-Hansvan Slooten 2-66-32-6, Pijpelink/Wisse-Mooibroek/Hen- drikse 3-6 3-6, Eversdijk/Van Buren-Van Housselt/De Loof 7-66-7 1-6. Eerste klasse 2: Game78-Domburg 2-4, Ani- mo-Zierikzee 4-2, Yerseke-SJEF 0-6, De Boskreek-DOS 5-1Eerste klasse 3: Jac. Van Beieren-Bruten 1-5, Souburg-De Bongerd 1- 5, Vogelvlucht-ASOC 5-1. Hoofdklasse 35+. Sluis-Animo 3-3, Tiola- Tennisse 3-3, SJEF-'t Halve Maantje 4-2, MLTC-De Schelde 3-3.Goes. Dancemaster Janvier Jeugdcompetitie. Jongens. Poule B. Enkel: S. Schrijver-C. van de Berge 5-8, A. Bolderheij - F. den Engelsman 1-7, R. An- beek - MLuijcx 1 -3, T. de Wit- S. van Bremen 4-4, B. Visser - V. Bol 3-8, D. van Es - L. Huis in Zwemmen Vlissingen. Speedowedstrijden. Jongens. 25m vlinderslag minioren 1-2. 1. Siegert van Dieren (Bev) 0.29,29, 2. Mees Kremer (Luc) 0.30,22.25m vlinderslag mini oren 3-4: 1.Geert van Tiel (Gan) 0.24,33, 2. Roel van der Borgt (Zeel) 0.27,26, 3. Pieter Kremer (Luc) 0.28,18.25m vlinderslag mini oren 5: I.Leon van de Hoek (Gan) 0.28,99. 50m vlinderslag minioren 6:1. Andrew van Vliet (Gan) 0.52,54,2. Klaas Minnema (Gan) 1.04,68.100m vrije slag minioren 6:1San- der van Nieuwenhuyzen (STV) 1.07,71, 2. Stefan Roovers (STV) 1.18,52, 3. Christian van Bommel (Zeel) 1.19,14. 100m school slag minioren 3-4:1Simon Edenburg (Ond) 1.40,05,2 Yannick Mol (STV) 1.43,67,3. Tim Tramper (Zeel) 1.50,25.50m vlinderslag mi nioren 5:1Hajo Kok (Bev) 0.40,76,2. Angelo Priester (Gian) 0.50,58, 3.'Rik de Klerk (Zeel) 0.52.53.200m wisselslag minioren 6:1San- der van Nieuwenhuyzen 2.51,45, 2. Stefan Roovers 3,18,92, 3. Christian van Bommel 3.21,81. 100m wisselslag minioren 3-4: 1. Yannick Mol 1.33,48, 2. Simon Edenburg 1.33,91, 3. Tim Tramper 1.37,87. 100m schoolslag minioren 5: 1. Hajo Kok 1.42,22, 2. Angelo Priester 145,44, 3. Paul van de Driest (Luc) 1.45,97.25m vrije slag minioren 1-2: 1. Siegert van Dieren 0.22,23, 2. Mees Kremer 0.25,98.50m vrije slag minioren 3-4: 1Sonny Corre (STV) 0.42,66,2. Roel van der Borgt 0.48,24,3. Pieter Kremer 0.49,99.50m vrije slag minioren 5: 1. Leon van de Hoek 0.45.79.2. Pim Boot (Ond) 0.56,05,3. Dennis de Bilde (Ond) 1.12,95.50m vrije slag minio ren 6: I.Andrew van Vliet 0.40,82, 2. Klaas Minnema 0.44,89.100m rugslag minioren 6: 1. Sander van Nieuwenhuyzen 1.20,88, 2. Stefan Roovers 1.29,65, 3. Niek de Lange (STV) 1.31,10.100m vrije slag minioren 3-4: 1. Yannick Mol 1.22,98, 2. Simon Edenburg 1.26,22,3. Tim T ramper 1.28,86. Meisjes. 25m vlinderslag minioren 1-2: 1. Larissa Jansen (Gan) 0.26,10, 2. Kimberley van der Kraan (Bev) 0.29,82, 3. Tineke van Dort (Luc) 0.32,17. 25m vlinderslag minio ren 3-4.1Marenthe Schipper (STV) 0.24,26, 2. Kelly Lievense (STV) 0.24,51, 3. Arjanne Bode (Zeel) 0.24,76.25m vlinderslag minio ren 5:1. Femke van Oorschot (STV) 0.21,20, 2. Stephanie Maas (Luc) 0.23,93, 3. Denise Schipper (Gan) 0.28.30.50m vlinderslag mi nioren 6:1 .Hetene Buitenrust Hettema (Luc) 0.51,98, 100m vrije slag minioren 6: 1. Jac queline Boonman (Bev) 1.09,57, 2. Kelsey Onderdijk (Bev)1.13,91, 3. Birgit Lavrijssen (Bev) 1.15,10.100m schoolslag minioren 3- 4: 1. Anniek Minderhoud (STV) 1.41,64, 2. Judith Stap (STV) 1.41,97,3. Manon Minne- boo (STV) 1.45,82. 50m vlinderslag minio ren 5:1. JoyTramper (Zeel) 0.36,66,2. Moni que de Haard (STV) 0.37,10,3. Danique van Peenen (STV) 0.39,90. 200m wisselslag mi nioren 6:1. Jacqueline Boonman 2.52,95,2. Kelsey Onderdijk 2.57,87, 3. Yessica Wou ters (STV) 3.07,15. 100m wisselslag minio ren 3-4: 1. Manon Minneboo 1.27,12, 2. Ju dith Stap 1.30,09, 3. Anniek Minderhoud 1.31,78.100m schoolslag minioren 5:1. Mo nique de Haard 1.38,81,2. Danique van Pee nen 1.39,66, 3. Joy Tramper 1.40,72. 25m vrije slag minioren 1-2: 1. Larissa Jansen 0.22.38, 2. Tineke van Dort 0.25,64, 3. Kim berley van der Kraan 0.25,76.50m vrije slag minioren 3-4:1.Marenthe Schipper 0.43,56, 2. Merel van der Ent (STV) 0.45,43, 3. Kelly Lievense 0.46,56.50m vrije slag minioren 5: 1. Femke van Oorschot 0.44,66,2. Stephanie Maas 0.51,68, 3. Denise Schipper 0.53,32. 50m vrije slag minioren 6:1. Helene Buiten rust Hettema 0.43,35, 100m rugslag minio ren 6:1. KelseyOnderdijk 1.19,10,2. Jacque line Boonman 1.23,02, 3. 3. Tekla van Gilst (Zeel) 1.28,68.100m vrije slag minoren 3-4: 1. Manon Minneboo 1.17,10, 2. Judith Stap 1.20,57,3. Anniek Minderhoud 1.21,76. _dirisdag_ Driebandentoernooi Colijnsplaat 405. Verliezersronde. Locatie: Café Juliana in Colijnsplaat. Aanvang: 19.00 uur. Vrouwenvoetbal. Derde klasse: Rijsoord 2-Smerdiek (19.00), GVV'63-Peursum (restant 39 min./stand 1-0).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 17