Cadzand wint Molenkreektoernooi V anha verbeke weerstaat hitte Mannen Rapide stellen teleur van Kallo te winnen AZVV wacht nog op eerste overwinning Hermans presteert uitstekend in Hulst Hontenisse wijst Vogelwaarde in finale Groot Hontenisse-toernooi terug HW weet OOk niet Dubbelslag voor Dylan Blackman uitslagen 1<IV maandag 19 augustus 2002 van onze sportredactie TERNEUZEN - In de voorbe reiding op het nieuwe voetbal seizoen is HVV'24 nog altijd op zoek naar zijn eerste overwin ning. De zondag-tweedeklasser verloor gisteren ook van het Belgische Kallo: 2-4. HW'24-Kallo 2-4: De bezoe kers hadden in het eerste half uur het beste van het spel, maar moesten daarna HW naast zich dulden. Door een doelpunt van Fouad Balai werd het al vroeg in de wedstrijd 0-1 en de 0-2 was van Philip Gerards. Kort voor de rust liet Norbert Baart de wedstrijd kantelen (1-2) en na dat Maarten Scheerders in de tweede helft de score weer in evenwicht had gebracht was het HW'24 dat de beste kansen kreeg. Twee doeltreffende coun ters in de slotfase, die werden afgerond door Geert Idens en Gerards: 2-4. Corn Boys-Clinge 1-5: Halver wege het duel was het al 1-4 en uiteindelijk werd het 1-5. Tho mas Leeghwater had met drie treffers een belangrijk aandeel in die score. Thomas de Decker en Sven Heuten namen de overi ge doelpunten voor hun reke ning. Voor Corn Boys scoorde Stefan Burbach in de eerste helft tegen bij een 2-0-achter- stand. Koewacht-Axel 3-0: Voor de rust scoorde Bram Cornelissen als eerste voor de thuisclub en zijn voorbeeld werd in de twee de helft gevolgd door Danny Digneffe en Jeroen Hiele: 3-0. RIA W.-Philippine 3-0: RIA W had met name in de eerste helft het beste van het spel en legde toen ook de basis voor de 3-0- zege. Darryl Radwidjan wees de vierdeklasser met twee doel punten de weg naar de overwin ning. Uit een strafschop van Ludwig van Gremberghe werd het daarna ook nog eens 3-0. Philippine kwam in de tweede helft nog wel sterk terug, maar slaagde er niet in om veel kan sen af te dwingen. Biervliet-IJzendijke 3-4: Bier vliet had voor de rust het beste van het spel, IJzendijke na de hervatting. William Faes bracht de thuisclub uit een strafschop al vroeg in de wedstrijd op voor sprong, waarna ook Pascal de Ridder doel trof. Met drie tref fers in de tweede helft op rij stel de Adri van Hanegem orde op zaken. Rens Gielliet gaf Bier vliet nog wel enige hoop, maar Michel de Ruijsscher bepaalde de eindstand op 3-4 Groede-Volharding 6-2: Groede had geen moeite met Volharding en boekte een gemakkelijke overwinning. Voor de thuisclub scoorden Mirsad Cedicl (drie maal), Bram Verkruijsse (twee maal) en Mark van de-.Runst raat. Voor Volharding troffen Wilko Vermue en Niek van Zun- deren doel. KLOOSTERZANDE - Dylan en Donovan Blackman gingen gis teren in de finale van de enkel 3- 4 van het Kloosters Windtoer- nooi in Kloosterzande weer op herhaling. De broers stonden opnieuw tegenover elkaar in de eindronde en wederom ging Dy lan overtuigend met de over winning aan de haal: 6-1 6-1. Blackman was ook samen met Kim Langeraert heer en meester in de finale van de dubbel 3-4. In de eerste set liepen ze over Desi re de Schepper en Laurens Scheerders heen, maar die kwa men wel sterk terug in de tweede set. Blackman en Langeraert moesten toen wachten tot de tie break om het definitieve oordeel te vellen: 7-6. Het toernooi kreeg overigens nog enkele sterke winnaars. In de enkel 5 won Jelle Reichert een drie uur durende finale van Desire de Schepper met 6-4 4-6 7-5. Voor Björn Obrie stond op nieuw de zoveelste toernooizege op de planning. Obrie 'is nog steeds in topvorm en had in de finale van de enkel 6 weinig pro blemen met Bas Dingenouts: tweemaal 6-2. In de vrouwen enkel 5 werd Fanny Kool poulewinnares door tweemaal te zegevieren. Kool won zowel van Sharon Jansen (6-2 6-0) als van Mach- teld Fraanje (6-1 7-6). rï/w Pddy van der Hooft SCHOONDIJKE Cadzand is gistermiddag winnaar gewor den van het traditionele Molen kreektoernooi van de voetbal vereniging Schoondijke. De zaterdag-vierdeklasser kwam in twee wedstrijden tot een to taal van vier punten en bleef daarmee Schoondijke één punt voor. De winst in het Groot Hon tenisse-toernooi ging naar de thuisclub, door Vogelwaarde in de finale met 5-1 terug te wij zen. Na de wedstrijden in de voor ronde leek Breskens 2 het meest kansrijk voor de eindoverwin ning, maar Breskens moest gis termiddag noodgedwongen met zijn A-junioren aantreden en verspeelde daarmee de riante uitgangspositie die het vrijdag verkregen had na de 4-1 -zege op Sluis. Tegen Schoondijke leed het op de tweede speeldag een 12-1-nederlaag, zodat Cadzand (dat vrijdag met 2-1 van Schoondijke won) aan een 4-4- gelijkspel tegen Sluis genoeg had om eerste te worden. Dat laatste duel kende overi gens een bizar verloor. Voor de rust was het overwicht van de latere winnaar zo groot dat het vlot 4-0 werd door doelpunten van Peter Nieskens, Angelo Martlé (tweemaal) en Johnny van de Voorde. Maar na de her vatting bleken de rollen omge keerd en was het Sluis dat het heft in handen nam. Geert van de Bussche (tweemaal), Ranco Bogaard en Antoni Balzani de den de achterstand toen ook volledig teniet: 4-4. Voor Schoondijke bleek in het duel met de A-junioren van Breskens weinig eer weggelegd. De ruststand was 6-1, 12-1 de eindstand. Marco de Feijter scoorde in dat duel viermaal voor de thuisclub, Rob van Waes, Steven van Tilburg en Niek de Rijck waren elk twee maal succesvol. Remco Kramer trof tenslotte nog uit een straf schop doel. Voor Breskens was Guiljam de Neve de enige doel puntenmaker. Hontenisse werd gistermiddag opnieuw winnaar van het Groot Hontenisse-toernooi voor stan daardelftallen. In de eindronde bleek de ploeg van trainer Rudy Rietjens met 5-1 weinig te vre zen te hebben van Vogelwaarde, dat in eerdere edities meestal de sterkste was. Terhole werd der de door een 5-2-overwinning op SDO'63. In de voorronde klopte Hontenisse eerder Terhole met 6-1 en had Vogelwaarde SDO'63 met 4-1 teruggewezen. Hontenisse had in de finale te gen Vogelwaarde in alle opzich ten een overwicht, maar toch duurde het tot cle 35e minuut vooraleer Jeroen Maas de score kon openen. Wilco de Zwart voegde daar voor cle rust nog een treffer aan toe. Edward Tiele- man bracht cle tussenstand in de tweede helft uit een strafschop op 3-0, waarna Michel Nieuwe- link voor 3-1 zorgde. Michel van Bunder en Gyon Asselman be paalden de eindstand tenslotte op 5-1. In de strijd om de derde plaats mocht Terhole voor de rust al weglopen naar een 3-0- voorsprong door doelpunten van Angelo de Brouwer, Jimmy van Delft en Adrie van Hooff. Vervolgens werd het na de her vatting ook nog eens 4-0 en 5-0 door treffers van Patrick Vonk en Eric van de Klooster. Toen Terhole het wel geloofde kwam SD O6 3 via Ivo Wouters en Mar ti Poppe nog terug tot 5-2. door Wim de Vos ZUIDDORPE - Hevig transpi rerend, puffend en nog net niet uitgeput. Kon het lichaam de in spanningen nog aan? Bijna de helft van het aantal deelnemers aan de Boekweitloop van Zuid- dorpe hield het vroegtijdig voor gezien. Die atleten luisterden naar hun lichaam en kozen er voor om na twee van de de drie omlopen de weg naar de finish te kiezen. Van cle volhouders was de sterke Belg Kurt Vanhaverbeke de snelste na ruim elf kilometer. Hij bleef Nitin Klapwijk uit Ax el uiteindelijk bijna vier minu ten voor. Het werd dus een slijtageslag. Na enkele jaren van afwezig heid was de Boekweitloop weer teruggekeerd op de kalender en juist bij die rentree waren de weersomstandigheden buiten alle proporties. Het leidde al tot een tegenvallend aantal deelne mers en in de wedstrijd zelf bleek de warmte de grootste te genstander van de lopers te zijn. Henk Hamelink uit Sas van Gent was de eerste die vroegtij dig de wedstrijd verliet. Na twee van de drie te lopen ronden stopte Hamelink er mee. „Ik voelde dat ik de laatste ronde op conditie zou moeten lopen en dat kan ik nog niet. Daar is het nog te vroeg voor in het seizoen. Ik heb geen zin om me kapot te lopen"aldus Hamelink die voor de eerste maal in zijn loopbaan als atleet een wedstrijd niet uit liep. Verschillende andere deel nemers volgden het voorbeeld van Hamelink. Overigens klas seerde de jury die deelnemers toch nog, maar dan op de mid denafstand, die overigens ge wonnen werd door Peter de Vet uit Axel. Op de lange afstand stond er geen maat op Kurt Vanhaverbe ke. De loper uit Zelzate bleek behoorlijk opgewassen te zijn tegen de hoge temperaturen. „Ik kan er inderdaad goed tegen. Natuurlijk moet ik me wel aan passen en iets rustiger lopen dan normaal. Dat heb ik ook ge daan. Ik moet zeggen dat ik wei nig problemen heb gekend", zei Vanhaverbeke, die er al snel in de wedstrijd vandoor ging. „Ik hoopte en rekende er ook op dat er een paar zouden mee gaan maar niemand kon volgen. Daarna heb ik de strijd maar als een training gezien", gaf de Bel gische atleet aan. Vanhaverbeke bouwde zijn voorsprong daarna ver uit en met overmacht greep hij de overwinning voor Nitin Klapwijk en de Belg Adolf de Bock. Vrouwen Op de middenafstand (7600 m) was de Belgische Cindy Mees de snelste bij de vrouwen. De korte afstand (3800 m) werd bij de mannen door Edwin de la Ruelle uit Koewacht gewonnen en Eri ca Broekman, eveneens uit Koe wacht, kwam bij de vrouwen als eerste door de finish. Een aantal atleten in actie tijdens de Boekweitloop in Zuiddorpe. foto Camile Schelstraete door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - In de aanloop naar het nieuwe seizoen boek ten Terneuzense Boys en Zaamslag dit weekeinde allebei een overwinning. Terneuzense Boys won in Sint-Jansteen met 3-2 van Steen en Zaamslag ver sloeg op eigen veld Oostburg met 2-1. AZW wacht daarente gen nog steeds op zijn eerste ze ge. In zijn derde wedstrijd bin nen een tijdsbestek van één week verloor de ploeg van trai ner Jaap Goossen met 3-2 van Lebbeke. Steen-Terneuzense Boys 2-3: Beide ploegen konden maar uit een beperkt aantal spelers put ten. Terneuzense Boys had van meet af aan een overwicht in technisch opzicht en verdiende de overwinning alleen al omdat het zich de beste kansen schiep. Nikki de Wolf zorgde voor 0-1 en de gelijkmaker kwam kort voor de rust op naam van Serge Merckx. In de tweede helft zorg de Ryan de Regt met een prach tige volley van afstand voor 1-2 en maakte Wouter de Neijs ge lijk: 2-2. Daarna nam Terneuzense Boys het heft definitief in handen. Nadat Tim Louwiesse een straf schop onbenut had gelaten, was het Ralph Zegers die de eind stand op 2-3 bepaalde. Zaamslag-Oostburg 2-1: Ge handicapt door een groot aantal blessures slaagde Zaamslag er ook tegen Oostburg niet in om zijn stempel op de wedstrijd te drukken. Na een halfuur spelen opende Jacco den Hamer de sco re en daarna zag het er lange tij d naar uit dat de bezoekers de stand weer in evenwicht zouden brengen. Een aanval uit het boekje resulteerde een kwartier voor tijd toch weer in een doel punt van opnieuw Jacco den Hamer. Vijf minuten voor tijd (nadat Jerry van Toor al eens op de doellijn redding had moeten brengen) was het aanvaller Abubakar Kourouman die voor Oostburg succes had: 2-1 Lebbeke-AZVV 3-2: Tegen een combinatie-elftal van de twee de keus en een aantal beloften leed AZW een 3-2-nederlaag. Lebbeke was in de eerste fase van de wedstrijd in de meerder heid, maar daarna kreeg AZW wat meer greep op de tegenstan der. In die fase bracht Jaap den Doelder de stand ook weer in evenwicht (1-1), Via een dubi euze strafschop nam Lebbeke in de tweede helft opnieuw een voorsprong, maar Leon Goos sen bracht beide ploegen daar na toch weer op gelijke hoogte. In de slotfase nam de thuisclub definitief afstand: 3-2. Kruiningen-Breskens 1-3: Breskens ondervond tegen Kruiningen weinig hinder van de 5-1-nederlaag eerder in de week tegen Veere, en won ver diend met 3-1. Angelo Comelis opende in de eerste helft de sco re en daarna was het Robbie van de Wijnckel die de stand op 0-2 bracht. Nog voor de rust kon Kruiningen via Edwin Arens te- genscoren, zonder dat het de wedstrijd kon openbreken. Kort voor tij d was het Michel Cocquit die Breskens in veilige haven bracht: 1-3. Hulsterloo-HVV'24 2 4-2: Hul- sterloo legde de basis voor de 4- 2-overwinning op de reserves van HW'24 in de eex-ste helft, waarin het een onoverbrugbare 3-0-voorsprong nam door doel punten van Hans Ferket en Ste- fano de Vos (tweemaal). Na de hervatting, toen HW'24 wat meer weerstand bood, was het Gert-Jan Goethals die voor de bezoekers tweemaal wist te scoren. Omdat Winand van Haelst tussendoor uit een straf schop raak schoot werd het zo doende 4-2. Sluiskil-Terneuzen 2 0-1: Sluiskil kon tegen de reserves van Terneuzen in de eerste helft nog op een redelijke wedstrijd bogen, maar viel na de rust zo ver terug dat op de 1-0-over- winning van Terneuzen weinig af te dingen viel. De beslissende treffer werd kort voor de rust ge scoord door Mohammed Sam- pil. AZW 2-Spui 0-2: Het tweede elftal van AZW was in het veld niet eens de mindere van Spui, maar bleef in vergelijking met de zaterdag-vierdeklasser qua stootkracht in gebreke. Waar AZW zijn kansen liet liggen, sloeg Spui toe. Voor de rust was het Alex Meijer die trefzeker was, in de tweede helft Arjen van Dixhoorn. Hoek 2-Aardenburg 2-2: Hoek 2 kon tegen Aardenburg over geen enkele speler uit de eerste selectie beschikken en het ge volg was een evenwichtige wed strijd, die terecht met een 2-2- eindstand afgesloten werd. Co lin Struijck bracht de thuisclub voor de rust op voorsprong en na de hervatting trof ook Gilbert Tieleman doel. Daarna nam Aardenburg het heft in handen en werd het via Arjen Quaak en Ronnie Tresonie alsnog 2-2. door Peter Snelders HULST - Het vrouwenteam van Rapide heeft het eigen internationale Rabo Hockeytoernooi gewonnen. In de finale ver sloeg de thuisploeg op de valreep het Belgi sche Temse met 2-1Het eerste mannenteam van de Hulster vereniging stelde teleur met een vierde plaats in poule D. Dat gold even eens voor Olympia uit Terneuzen, dat als laatste eindigde in poule F. Beter kwam het team van Heroes Secundo, een aantal ex-tweede teamspelers dat jaar lijks deelneemt aan dit toernooi, voor de dag. Die formatie reikte tot de strijd om de derde en vierde plaats en won dat treffen met 1-0 van Temse. Het eerste vrouwenteam van Rapide werd met tien wedstrijdpunten overtuigend win naar in poule A en verzekerde zich daardoor van een plaats in de kruisfinales. Daarin trof het nota bene het eigen tweede team. Die formatie van coach Peter van de Kerk- hove presteerde knap en trok daarmee in dit toernooi in feite de positieve lijn van de laatste twee seizoenen door. In die voorgaande seizoenen promoveerde het team van de derde klasse naar de reserve eerste klasse. Op zich was het dan ook niet helemaal verrassend dat Rapide 2 zo ver reikte in dit toernooi. In de poule moest Ra pide 2 nog wel het ongenaakbare HCR Pingouin Nivellois uit het Belgische Nijvel voor laten gaan, maar de bereikte tweede plaats gaf wel recht op een plaats in de kruisfinales. Daarin waren de reserves een maatje te klein voor Rapide 1 en verloren met 3-0. De andere kruisfinale was een Bel gische aangelegenheid tussen HCR Pingouin Nivellois en Temse. Laatstge noemde formatie trok met 1-0 aan het lang ste eind. In de strijd om de derde plaats moest Rapide 2 maar nipt met 1-0 het hoofd buigen voor HCR Pingouin Nivellois. De finale was eveneens van evenwichtige aard. Het zeer jeugdig ogende Temse deed nauwelijks on der voor Rapide 1Toch kreeg de thuisploeg in de eerste helft de beste kans om de score te openen via Saskia Haayer. Zij schoot echter net naast. Strafcorner Ietwat verrassend kwam Temse in die perio de aan de leiding. Een slap ingeslagen straf corner werd van richting veranderd en ver raste daardoor de Rapide-doelvrouw. Lang hikte Rapide tegen die achterstand aan. Vijf strafcorners op rij brachten niet de gewen ste gelijkmaker. Enkele minuten voor het 'einde van de reguliere speeltijd ontsnapte de thuisploeg zelfs aan de beslissende 0-2. Net op het moment dat iedereen zich leek te verzoenen met de winst van Temse sloeg Ra pide toe. Een ingeslagen strafcorner werd door de Belgische doelvrouw gestopt, maar gelost. In de rebound was Audrey van Ham ter plaatse om doeltreffend af te ronden. D ie 1-1-eindstand had een verlenging tot ge volg. De bereikte stand leek in die toegift niet te veranderen. Opnieuw zat echter het venijn in de staart. In de slotminuten be zorgde Marlieke van Ommen uit een straf corner de Hulster ploeg de zege. Kwalificatie Het Rapide-team Heroes Secundo hield de Hulster eer hoog, Rapide 1 eindigde dus als vierde in de poule D, Rapide XO werd derde in poule C en Echte Vrienden finishte op de vierde plaats in poule E. Heroes Secundo dwong met een eerste plaats in poule F kwa lificatie voor de kruisfinales af. Daarin verloor het maar nipt met 1-0 van HCR Pingouin Nivellois. In de strijd om de derde plaats revancheerde Heroes Secundo zich voor die nederlaag. In dat duel won het verdiend met 1-0 (doelpunt Bart Dhondt) van Temse. De finale bij de mannen tussen het Engelse Haslemere en HCR Pingouin Nivellois werd op overtuigende wijze (4-0) door de Belgische formatie gewonnen. door Willy van Leeuwen HULST - Vicky Hermans heeft uitstekend gepresteerd in het Luctor Belting jeugdtennis- toernooi in Hulst. Hermans moest in haar enkelfinale tegen Renske Fraanje flink de mou wen opstropen om tot toernooi- winnares te kunnen worden uit geroepen. Fraanje won de tiebreak in de eerste set en ging ook in de twee de set gelijk op met Hermans, die nu in de tiebreak aan het langste eind trok. In de beslis sende derde set ging Vicky Her mans enthousiast verder: 6-2. Vicky Hermans maakte het suc ces compleet door ook de dub- belfinale tot en met 11 jaar te winnen samen met Jana Kohls. Hun tegenstanders Jeske Boe- ding en Lotte Roeland kwamen na een 6-1-verlies in de eerste set sterk terug met een klinken de 6-0-setwinst. In de derde set maakten Hermans en Kohls het karwei af met 6-4. In de meisjes enkel tot en met negen jaar werd Margot de Haan poulewinnares na drie overwinningen op Emilie de Dobbelaere, Stephanie de Schepper en Natascha van Strien. Renee Pieters leverde eveneens een mooie prestatie. Ze won haar enkelfinale tegen Sigrid van Milligen overtuigend met 6-3 6-1 en werd samen met Sophie de Schepper toernooi- winnares door Van Milligen/ Oudendag te verslaan in een spannende driesetter: 6-7 6-2 6-3. ven 6-1 6-3. GD 17: Agten/Schut-Van Mil- ligen/Kobussen 6-0 6-2. Kloosterzande. Kloosters Windtoer- nooi. Finales. VE5. Poule: 1 F. Kool. VE7- J.Wauters-L. Asselman 6-1 6-2. VE 8-9: J. Ross-T. Hart 6-1 6-3, VD 6: Ladage/As- selman-Roctus/Rademakers 7-5 3-6 6-0 VD 8-9: Begijn/D'Hooge-Giellet/De Krij ger 6-2 4-6 7-5. ME 3-4: Dylan Blackman- -Donovan Blackman 6-1 6-1 ME 5: J. Reichert-D. de Schepper 6-4 4-6 7-5. ME 6: B, Obrie-B. Dingenouts 6-2 6-2. ME 7: B, Dingenouts-L. Jonker 6-4 6-3. ME 8-9: J, van Loon-W. Strobbe 6-1 6-2. MD 3-4: Langeraert/Blackman-De Schepper/Scheerders 6-1 7-6, MD 6: Koole/Koole-De Meijer/Baumgarte 6-4 6-7 7-5, D'Hooghe/Van der Klooster- -Van de Voorde/Huis 7-6 6-4. MD 7: Rouw/Rouw-Saman/Van Groenesteijn 3-6 7-5 6-1MD 7-8 35+: Van Loon/Kint- -De Rijk/De Rijk 6-0 6-3 MD 8-9: Du- cheine/Boone-Pijpelink/Rouw 3-6 7-6 6-3. GD 5. Poule: 1. Verhaegen/Van den Berg GD 6. Poule: 1. Koole/Rademakers. GD 7: Wauters/De Koeijer-Pauwels/Pau- wels 6-46-4. GD 7-835+: De Rijk/De Rijk- Jongeneelen/Broeders 6-2 6.-0, GD 8-9: Boddaert/Ross-Hart/Hart 6-4 6r-4. Trimlopen Zuiddorpe. Boekweitloop, 11400 meter. Mannen: 1. Kurt Vanhaverbeke (B) 39.44 minuten, 2. Nitin Klapwijk (Axel) 43.35,3. Adolf de Bock (B) 47.13, 4. Henk Rouw (Kapelle) 49.17, 5. Eric Suttels (B) 51.10. 7600 meter, mannen: 1Peter de Vet (Ax el) 27.41,2. Henk Hamelink (Sas van Gent 29.27,3. Angelo van Goethem (Terneu zen) 30.32, 4. André Maes (Terneuzen) 31.29, 5. Peter de Waal (Westdorpe) 32.41Vrouwen: 1Cindy Mees (B) 38.37. 3800 meter, mannen: 1Edwin de la Ruel le (Koewacht) 13.47, 2. Jo David (Koe wacht) 15.04, 3. Roger Nijs (B) 15.05, 4. Carlos Verbuyt (IJzendijke) 16.13, 5. Tim Broekman (Koewacht) 16.15. Vrouwen: 1. Erica Broekman (Koewacht) 17.59, 2, Els Zweistra (Terneuzen) 18.05, 3. Carla Zegers (Koewacht) 18.26. Voetbal Schoondijke. Molenkreektoernooi. Eindstand: 1Cadzand 2-4; 2. Schoondij ke 2-3; 3. Breskens 2 2-2,4. Sluis 4-1 Kloosterzande. Groot Hontenisse-toer nooi. Eindstand: 1 Hontenisse; 2. Vogel waarde; 3.Terhole; 4. SDO'63. Paardensport Westdorpe. Klasse M2, eerste proef: 1. Petra de Feyter (Noblesse), 153 punten. Tweede proef: 1. Petra de Feyter (Noblesse) 163. Klasse Ml: 1 Bianca Kors(Orayen) 171. Tweede proef: 1 Vivi an Thijs (Champagne du Nord) 155. Klas se L2: 1. Annette Bertou (Embleme du Defey) 165. Tweede proef: 1 Mark Broodman (Otello) 173. Klasse L1: 1 K. van Kerckhoven (Machiavelli) 165. Klas se B: 1. J.Bauwens(Piroutee) 176. Twee de proef: 1. B Maltha(Pamassia) 174.Po- ny's. Klasse M2, eerste proef: 1. M. Maat (Champ) 144. Tweede proef: 1. M. Maat (Champ) 151. Klasse M1, cat DE: 1. R. Behr (Ufa's Lara) 156, Tweede proef: 1. R. Behr (Lifa's Lara) 157. Klasse L2, cat. DE: 1. S. van Heirseile (Marissa) 170. Tweede proef: 1. V. de Cock (Trixi) 164. Klasse L2, cat. BC: 1. I. van Leuven (Tanja) 144. Tweede proef: 1. A. Bertou (Diamant S) 140. Klasse L1, cat DE: 1. E. de Zeeuw (Golden Melodie) 167. Tweede proef- 1. S. van Rooyen (Johnny) 160. Klasse B, cat. DE: 1 M. Bouchout(ElitasThuja) 183. Tweede proef: 1. M. Bouchout (Elitas Thuja) 183. Klasse B,cat. AB/C. 1A. Kuijt (Rik) 166. Tweede proef: 1. A. Kuit (Rik) 169. Tennis Een aanval van de vrouwen van Rapide (donkere shirts) in de finale tegen Temse. Rapide zou uiteindelijk met 2-1 winnen. foto Camile Schelstraete Vrouwenploeg wint eigen Rabo Hockeytoernooi in Hulst Hulst. Luctor Belting jeugdtoernooi. Fi nales. ME 9. Poule: 1. M. de Haan. ME 11: V. Hermans-R. Fraanje 6-7 7-6 6-2 ME 13: R. Pieters-S. van Milligen 6-3 6-1 ME 15: K. Agten-A. van Uhm 6-2 6-4. ME 17. S. Pauwels-A. van Uhm 6-7 7-5 6-1. MD 11: Hermans/Kohls-Boeding/Roe- land 6-1 0-6 6-4. MD 13: Pieters/De Schepper-Van Milligen/Oudendag 6-7 6-2 6-3. MD 15: Berends/Van Uhm-Pau- wels/De Schepper 7-6 7-6 MD 17. Poule: 1Agten/Dingenouts. JE 11Y. Frauenfel- der-M. de Maagt 6-3 2-6 6-4. JE 13: D de Maagt-N. Strijdonk 6-0 6-0. JE 15: T. Bodicker-J. Schut 6-4 4-6 6-1JE 17: J. Visser-R. Kobussen6-06-2.JD 11-Frau- enfelder/Verstegen-De Maagt/Van Petegem 6-1 6-3. JD 13: De Maagt/Strijdonk-Van de Lee/Smit 7-5 6-1. JD 15: Maugenest/Zwolsma-Van Broekhoven/Maenhout 6-4 6-4. JD 17. Poule: 1. Audenaerdt/Van Broekhoven. GD 11Boeding/De Maagt-Kohls/Verste- gen 6-3 4-6 7-5. GD 13: Pieters/De Maagt-Van Broekhoven/Van Broekho-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 31