De Poorter verrast door finalezege PZC Bauwens te sterk voor Saey Arno Slabbekoorn behoudt leiding Evertse verkeert in blakende vorm De Ritter en De Schepper naar kwartfinales 17 ferneuzense krijgt zege in B-eindstrijd in schoot geworpen RKC op volle sterkte in Oostburg 27e editie Ronde van Westkapelle WB dressuur in Maastricht Freeman bij Britse koningin Atlete Janine Whitlock geschorst uitslagen mttRÊtBEMÊBÊÈÈËÊnto Wsm Vierde zege Ralph Schaalje agenda dinsdag 23 juli 2002 uannnze sportredactie JIAASMECHELEN - Tineke de Poorter deed in Maasmechelen joede zaken in de zwaarste en snelste klasse van de Rallyra- cing, de Divisie 1 (Supercars). Deuit Terneuzen afkomstige De Poorter kreeg de winst in de B- iinale toegeschreven en reed daarna met haar vierwiel aan gedreven Fiat naar een zesde plaats. Een fikse regenbui vlak voor de 5!art van de B-finale voor wat oponthoud. De Poorter lag lan- getijd op een derde plaats in de zerace. Tot aan het moment dat de voor haar rijdende Robert Langenberg, de leider in de ra ce, Jos Hermans op het gladde circuit in de rondte duwde. Lan genberg werd voor de actie na de race gediskwalificeerd. De Poorter, die als tweede in de B-finale over cle streep kwam, kreeg tot haar eigen verrassing de overwinning in de B-finale op haar naam geschreven. „We waren de spullen al aan het op ruimen. Toen de wedstrijdleider kwam vertellen dat ik in de A- nnalekon starten." .Met regerend kampioen Jos Kuypers op kop eindigde de Terneuzense op plaats zes. „Niet gek. Na drie jaar hier niet gereden te hebben. Op een zesde plaats algemeen had ik vooraf al helemaal niet gerekend", lachte De Poorter. Het ziet er naar uit dat autocoureur Jos Krijger op dit moment de juiste drive te pakken heeft. In Maasmechelen pakte de uit Wolphaartsdijk af komstige Krijger zijn eerste Belgische overwinning in een rallycross wedstrij d Nieuwdorper Ko Kasse en Dick Krijger uit Wolphaartsdijk wa ren ook goed op dreef. Kasse reed naar een derde plaats in de Groep N-klasse. Krijger haakte af na een lekke band en eindigde als zevende. De dag begon slecht voor Ko Kasse. Een afgebroken olielei ding in de tijdtraining zorgde voor een somber kijkende Kas se. „Als de motor maar niet be schadigd is", mompelde de Nieuwdorper. Dat bleek niet het geval te zijn. De Nieuwdorpse autocoureur heeft schijnbaar wat tegenslag nodig om zich op te laden voor een wedstrijd. Met de snelste tijd op de klokken in de Divisie 2 (Groep N klasse) in heat 1, keerde de Nieuwdorper met zijn Opel Astra OPC terug in het rennerspark. De tweede heat ging bij Kasse, na een slippertje van 180 gra den, volledig de mist in. Het werd voor de Nieuwdorper na drie heats, plaats vijf op de startgrid van de A-finale in Groep N. Dick Krijger deed het net als verleden week in Valkenswaard iets beter dan Kasse in de heats. Op de startgrid was voor de ra cende slager uit Wolphaartsdijk plaats vier weggelegd. Leider in het Europees Groep N kampioenschap, de uit Budel afkomstige Mare-Jan Vlassak (Opel Astra OPC), nam de lei ding in de finalerace. Kasse kwam buitenom en dook zij aan zij met Dick Krijger het 'Helle gat' in. Kasse kwam daar als overwinnaar uit en ging daarna in de aanval voor plaats twee. Krijger zette na een paar ronden zijn Astra aan de kant met een lekke band en Kasse bleef der de. In het Belgisch kampioen schap is de Nieuwdorper van een vijfde naar een vierde plaats opgeschoven. Dick Krijger is op een tiende plaats blijven han gen. De zoon van Dick Krijger, Jos, doet het de laatste races uitste kend. Hij is plots iemand gewor den met wie rekening gehouden moet worden. Vanaf plaats twee op de startgrid nam Krijger bru taal de leiding in de A-finalera ce. Hij zette kersvers Neder lands kampioen Ron Snoeck in de Seat Ibiza in de eerste meters op achterstand. Hij wist rege rend kampioen in deze klasse, de Belg Jan van Broekhoven in de Volvo S40, in de eerste bocht aan de buitenkant van de baan te houden. Daarbij dwong hij Van Broekhoven in de fout, waardoor de Volvo-coureur ze ker zes plaatsen terugviel. Krij ger was door nummer twee Snoeck niet bij te benen en Tineke de Poorter (rechts) stuurt haar Fiat over het circuit. foto Henk de Winter door Henk de Winter ASSEN - Motorcoureur Arno Slabbekoorn heeft de leiding vastgehouden in het Neder lands kampioenschap in de Su perstock-klasse. De uit 's-Heer Abtskerke afkomstige Slabbe koorn finishte op het circuit van Assen als vierde. Zijn directe concurrent Richard Fluttert werd achtste. Zijn eerste prijs heeft Slabbe koorn, met nog drie races te gaan voor het NK, al binnen. Leider in het tussenklassement bij de Superstock na Assen mag op kosten van Suzuki deelne men aan een race in het voorpro gramma van de fameuze Bol d'Or op het circuit van Magny- Cours in Frankrijk. Die eer komt Slabbekoorn toe. In deze World-Wide Suzuki GSXR-750 Final is tienduizend dollar on der de deelnemers te verdelen. „Het zou leuk zijn als daar wat van mee naar huis kan nemen", zegt Slabbekoorn. De snelste motorrijders uit de nationale competities komen in Frankrijk aan de start. Er wordt geracet wordt op dezelfde mo toren, een Suzuki GSXR 750, die bij loting wordt toegewezen. Slabbekoorn vertrok in Assen van een achtste plaats. Na een redelijke start was de eerste doorkomst op een elfde plek. Slabbekoorn wist zich lang zaam naar voren te werken en ging nog even in de clinch met John Bakker uit Terneuzen. Bakker finishte op plaats vijf. De nummer twee in het tussen klassement, Richard Fluttert eindigde op een achtste plaats. Slabbekoorn staat in de Super stock eerste met 112 punten. Tweede is Fluttert met 98 pun ten en derde staat Robert van der Molen met 83 punten. John Bikker staat negende en heeft 49 punten. Tijdens het WK Superbike kam pioenschap op 8 september zal de Superstock-klasse ook van start gaan. „Dat lijkt me gewel dig", geeft Slabbekoorn aan. „Hoewel de race niet meetelt voor het NK, lijkt het me prach tig om te racen met tienduizen den mensen op de tribunes. Ik zou eventueel ook in aanmer king komen voor een wildcard bij het WK Superbike. Dat zou betekenen dat ik met de grote jongens mag starten. Dat zou helemaal wat zijn. Johan Fredriks uit 's-Heeren- hoek is in de 125cc klasse op een prima zevende plaats geëin digd. Fredriks staat in de tus senstand op een zestiende plaats. VLISSINGEN - Profclub RKC treedt zaterdag op volle sterk te aan in een oefenwedstrijd tegen zondag-vierdeklasser Oostburg. De ploeg van Martin Jol begint begint donderdag aaneen trainingskampop Zeeuwse grond. Dagelijks traint de Brabantse club op het veld van Oostburg. Vrijdagavond neemt RKC het in België in een oefenpartij op tegen Malde- gem. Zaterdag traint RKC in de ochtenduren, waarna het 's avonds in en tegen Oostburg speelt. Het duel, dat ter gelegenheid van het 75-jarige jubileum van Oostburg wordt gespeeld, begint om 18.30 uur. Het Borsels elftal speelt vrijdagavond een oefenwedstrijd te gen profclub MW, dat op trainingskamp is in Zeeland. Het duel begint om 19.30 uur en wordt gespeeld in Lewedorp. Het Borsels elftaldat zich voorbereidt op het toernooi om de Bor- sele Sloepoort Cup, voetbalt op vrijdag 2 augustus ook nog te gen de A-junioren van PSV. WESTKAPELLE - In Westkapelle wordt morgen de 27e wie lerronde verreden. Om 20.15 uur beginnen de cyclosportieven aan him 35 ronden (61 kilometer) lange wedstrijd. Twee mi nuten later worden de veteranen (44 km) en de recreanten (35 km) weggeschoten. De ronde wordt dit jaar op een nieuw par koers verreden dat 1758 meter lang is. Het oude was 1130 meter lang. Op dat oude parkoers wordt voorafgaand aan de wielerronde een stratenloop gehouden. De wedstrijdlopers beginnen om 19.15 uur aan hun vier ronden lange race. De trimmers kunnen kiezen tussen het lopen van twee of vijf ron den en zij starten om 18.30 uur. Wethouder J. Bostelaar schiet de coureurs en wedstrijdlopers weg. MAASTRICHT - Jumping Indoor Maastricht wordt dit jaar uitgebreid met een wereldbekerwedstrijd voor dressuur. Het evenement staat van 6 tot en met 8 december op het program ma. JIM heeft gekozen voor een compleet internationaal dres- suurprogramma naast het springen, dat jarenlang de hoofd moot vormde van het concours in Maastricht. De kür op muziek, die meetelt voor de wereldbeker, is gepland voor 8 december. De grand prix wordt op vrijdag gehouden. ANP MANCHESTER - De Australische atlete Cathy Freeman is uitgenodigd voor een lunch met de Britse koningin Elisabeth. De bijeenkomst staat voor vrijdag gepland. De olympische kampioene op de 400 meter zal de koningin samen met tien kamper Matthew McEwen bezoeken. Freeman had zich aan vankelijk afgemeld voor de Commonwealth Games nadat bij haar echtgenoot keelkanker was geconstateerd. Op aandrin gen van haar man heeft ze besloten toch mee te doen. De Ge- menebestspelen worden van 25 juli tot 4 augustus in Man chester gehouden. RTR LONDEN - De Britse atletiekunie heeft polsstokhoogspring- ster Janine Whitlock tot nader order geschorst. Ze reageerde in juni tijdens selectiewedstrijden voor de Commonwealth Games positief bij een dopingtest. Haar voorlopige schorsing gaat in vanaf 19 juli. „De schorsing is geen indicatie van haar schuld, maar toont aan dat de zaak wordt bestudeerd", aldus de Britse bond. De disciplinaire commissie moet de postieve test beoordelen. Whitlock zegt zelf onschuldig te zijn. RTR doorLucien Roelandt MIDDELBURG - Michelle Evertse lijkt klaar voor de Zeeuwse titelstrijd. Dat bleek tijdens het concours hippique van de Gouwe Reyers in Middel burg, waar de zestienjarige amazone uit Nieuwland in de klasse M met groots machtsver toon Oemoemenoe naar de zege stuurde. Dennis Evertse slaagde er met Julzelma niet in om het machts vertoon van de Stal Evertse op de terreinen van de familie Goedhart extra glans te geven. Het veertienjarige talent moest in de barrage van de klasse Z in routinier Laurice Boonman met Jolien zijn meerdere erken nen. Michelle Evertse lijkt met Oe- menoe op het goede moment de juiste vorm weer te pakken te krijgen. Na de verkoop van haar topper Zemo's Little Girl, waar mee ze in Ermelo tijdens de Le- vade het nationaal kampioen schap klasse L op haar naam schreef, zette ze met haar nieu we troef Oemoemenoe haar op mars naar te top voort. Aan de succesreeks leek echter een ein de te zijn gekomen. Herstel Enkele weken geleden zette het herstel in. In Middelburg be wees Michelle Evertse dat de wat mindere periode slechts als een incident moet worden ge zien. Nadat de eerste starter in debarrage, Ingrid J akobsen met de schimmel Nieburg, twee bal ken naar het gras had gehaald en Martien van Vliet uit Oud- Vossemeer met Mondos vier springfouten aan zijn broek kreeg, maakte Evertse het kar wei vakkundig af. In grootse stijl stuurde ze de Libero H- zoon over het parkoers. Door een pechfoutje haalde Oemoe menoe nog wel een balk naar be neden, maar dat maakte niet zo veel uit. Jonkies Ook in de klasse L eiste de jeugd een hoofdrol voor zich op. Een rol die ze beslist niet in de schoot gen geworpen. Bram Wattel stelde immers met zijn tech nisch fraaie parkoersen de rij kunst van de ruiters aardig op de proef. Bovendien diende de jonkies af te rekenen met een aantal gerenommeerde routi niers. Voor de pas van de pony's over-.-.. gestapte Hilde Huige en Eva Ja- kobsen bleek dit echter geen probleem. Met een foutloze ba- ragerit eiste de vijftienjarige Hilde Huige met Lighting de ze ge op. En Eva Jakosen onder streepte de overheersing van de jeugd door It's Lotto naar de tweede plaats te sturen. Zij ble ven de routiniers Piet Huige en Martin de Kroo voor. In de klasse B eiste de jeugd, met derde plaats voor Jeroen Scheele en vierde stek voor Ruth Jakobsen, eveneens de aan dacht op. Beide hielden in de barrage het strafblad blank, maar moesten qua rijstijl hun meerdere erkennen in de paar densport gepokt en gemazelde Jaap Moerland, die met Colora do overwinning opeiste, en de geroutineerde Trudie Krancke met Pompidou. In de dressuur op het hoogste ni veau bleek Stephanie de Frel niette stuiten. De veertienjarige amazone schreef met Fernando op het hoogste niveau, de klasse Z2, beide proeven op haar naam. De 197 punten in de tweede proef waren ook nog goed voor twee winstpunten. De tot de nationale ponyselectie behorende Koewachtse amazo ne kreeg de hengst pas enkele maanden geleden onder het zadel en overtreft met haar prestaties de stoutste verwach tingen. Iets hoger „We leggen de lat telkens ietsje hoger, maar er wordt niets ge forceerd. Het lijkt de juiste aan pak voor Fernando, want hij laat zich fijn bewerken en toont veel werklust", stelde moeder en vaste begeleidster Lieveke Goossens na afloop tevreden vast. In de klasse Z1 ging in de eerste proef het oranje erelint naar Tannie van Belzen. De Arae- muidense amazone stuurde Odeste naar het goede totaal van 192 punten. In de tweede proef ging de zege met een score van 185 punten naar Willemien Koerhuis met de veel front vor mende Napoleon. Elze Sophie Wiskerke toonde zich in Middelburg met West- veer's Esprit de absolute topper. De Kruiningse amazone reed de lichtvoetige viervoeter in de klasse Ml naar het schitterende totaal van 187 punten naar de zege. Dat was ruim voldoende om het erelint te laten opsieren met de maximum te behalen drie winstpunten. door Willy van Leeuwen SAS VAN GENT- Alexander Bauwens was in de enkel 3-4 van het tennistoernooi van Drive in Sas van Gent te sterk voor Sascha Saey. Bauwens won deze partij in de kwartfi nale met tweemaal 6-4. Zijn volgende tegenstander in de halve finale is de winnaar van de wedstrijd tussen Pascal van Poecke en Kim Langer- aert. Onno van Quekelberghe bereikte ook de halve finales door met 6-4 6-2 te winnen van Stefan Bogaart. Van Quekelberghe speelt zijn halve finale tegen de als twee de geplaatste Ronald van Remortel. Die won zijn partij tegen Paul Cortvriendt ge makkelijk met 6-3 6-1. Reggie Bun kwam al tweemaal in ac tie in de enkel 5. Hij schakelde Edward Bleyenberg uit. Die won de eerste set met 3-6, maar verloor de tweede set met 6-1. In de derde set moest Bleyen berg opgeven bij een 4-0-voor- sprong van Bun. Bun ging daarna goed door tegen Bert Dutree, die kreeg geen vat op het spel van de tegenstander en werd met 6-2 6-1 voor Reg gie Bun uitgeschakeld. Cor de Jonge werd halve-fina- list door Bart Voermans aan de kant te schuiven met 6-4 6-3. Pieter de Klerk speelde een spannende driesetter tegen Wilfi'ied Stofferis. De Klerk won de eerste set nog wel met 6-3, maar ging onderuit in de tiebx-eak in de tweede set: 6-7. De Klerk drukte op tijd door in de derde set en gaat door naar de kwartfinale: 6-2. In de en kel 7 plaatsten Manuel Dhondt, Didier de Waele en Marco de Bakker zich voor de kwartfinale. Jos Zegers en Alexander Bauwens (hier links op archieffoto) won met tweemaal 6-4. foto Charles Strijd Sjakco de Braai waren in de kwaxtfinale van de dubbel 3-4 de baas over Stefan Bogaart en Michael Pieters, die met 6-2 7- 5 een verlies kregen te slikken. Oostburg Plaatselijk favoriet Frank IJzerman is goed gestart in het Eenhoorntennistoexmooi in Oostburg. IJzerman speelde zijn eerste wedstitijd van het toernooi in de enkel 6 tegen Erwin Hermans. Hermans probeerde er alles aan te doen om het IJzerman zo moeilijk mogelijk te maken, maar het mocht niet baten. IJzerman hield het hoofd koel en won met tweemaal 6-3. Vincent Verheul was te sterk voor de jeugdige Beau Jim- mink, die een 6-3 6-1-neder- laag aan zijn broek kreeg. Remco Dhont kende ook een goede start door Stefan Heising in de eerste wedstrijd te verrassen met 6-1 6-2. Bij de vrouwen zorgde Anneke Riemens voor een overwinning tegen haar teamgenote Jose de Wit en won met 6-4 6-2. Tanja van den Dikkenbex-g en Imx-e van OvexToop, die vorige week actief waren in toernooien in Middelburg en Breskens, speelden een driesetter. Van den Dikkenberg won de eerste set met 3-6, maar daarna kwam Van Overloop met fer me klappen langszij en ging ex- zelfs overheen met 6-3 en 6-4. Jose de Wit verloor in de enkel 3. In de enkel 5 won ze wel. He- leen Kx-ijger kreeg weinig vat op het spel van de speelster uit Slijkplaat en zag De Wit met 6-0 6-2 zegevieren. Schietingen door Willy van Leeuwen TERNEUZEN - Rianneke de Ritter en Sophie de Schepper hebben zich geplaatst voor de kwartfinales in de categorie meisjes tot en met 12 jaar van het K3 Open jeugdtoernooi van Animo in Terneuzen. Rianneke de Ritter, als eerste geplaatst, won gisteren haar. twee poule wedstrij den. Ze klopte eerst haar tegenstand ster Van Dijk met 6-3 6-2 om daarna ook nog Zahra Boufa- diss te verslaan na een 1-4-ach- terstand in de eex-ste set met 7-5 en 6-2. Sophie de Schepper hield de Zeeuws-Vlaamse eer hoog door ook haar twee poulewedstrijden te winnen. Ze was met 6-3 7-5 de baas over Mirjam Rijbaars- daxn, maar kwam eerst wat in de px-oblemen tegen Demi Ex-ven. Die won de eex-ste set nog met 4-6, maar toen kwam De Schep per pas goed op toex-en. De Schepper won tweemaal met 6-1 en bex-eikte daax-door de kwartfinale. Zina Monteix-o kende ook een goede start. Ze was tweemaal winnax-es tegen Sharon Parto- x-edjo en Eva Verhulst die ze met^ 6-3 6-2 en 6-3 6-3 aan de zege kar bond. Milan Israel ging door naar de kwartfinale na een dub bele zege in haar poule. Ze scha kelde Sandra Box uit met twee maal 6-2 en Erna Pieterson moest na een knappe 1-6 setwinst in de eerste set het on derspit delven met 7-5 6-3. Mandy Wolfert won haar eerste poulewedstx-ij d tegen Annef leur Krekel met 6-7 6-2 6-2. Soranus, Heinkenszand. Wip 1; 1e Hoofdvogel M. de Jonge, Sora nus II; 2e Hoofdvogel J. Vermeule, Edele Handboog; Ie Zijvogel R. Grandsard, Doel naar Hoger; 2e Zij vogel S. Raas, Vic toria, 3e Zijvogel Loting; 4e Zijvogel Lo ting; Ie Kal J. Vermeule, Edele Hand boog; 2e Kal R. Klippel, Doel naar Hoger; 3e Kal C. de Jonge, Soranus II; 4e Kal Lo ting. Wip 2: Ie Hoofdvogel Loting; 2e Hoofdvogel Loting; 1e Zijvogel H. v. Leeuwen, Ravenstein; 2e Zijvogel M. v. Liere, Soranus, 3e Zijvogel C. de Jonge, Soranus II; 4e Zijvogel Loting, 1e Kal P. Raas, Victoria; 2e Kal J. Repkes, Victoria; 3e Kal J. de Jonge, Soranus, 4e Kal Lo ting. Spes Nostra, Ovezande. 1 e Hoofdvogel M.C. Verdonk, Concordia; 2e Hoofdvogel B. de Jonge, Spes Nostra; 3e Hoofdvogel Loting; 1e Zijvogel J. Ver- bart, Willem Teil; 2e Zijvogel H. Koens, Zeelandia; 3e Zijvogel H. Koens, Zeelan- dia; 4e Zijvogel P. de Putter, Concordia, 5e Zijvogel Loting; 6e Zijvogel Loting; 1e Kal A. Meeuwse, Spes Nostra; 2e Kal J. Verbart, Willem Teil; 3e Kal D. Roozen, Spes Nostra;4e Kal H. Koens, Zeelandia; 5e Kal A. Rijk, A.D.L.M.; 6e Kal M. Ver beent, Zeelandia. Sportprijsvragen Uitslagen Lucky Day d.d. 22-07-2002. 02-03-05-07-09-13-16-17-21-27-33-39- 45-49-55-59-73-75-79-80 (Onder voorbehoud) Tennis Kitzbuhel. Mannen, 855.000 euro. Eerste ronde: Verkerk (Ned) - Blanco (Spa) 7-5 6-7 6-4, Coria (Arg) - Ramirez Hi dalgo (Spa) 3-6 7-5 6-1, Gaudenzi (Ita) - Coutelot (Fra) 6-0 6-2, Marin (CRi) - Saret- ta (Bra) 7-5 3-6 6-3, Kohlmann (Dui) - Ar thurs (Aus) 6-3 3-6 6-3, Schiessling (Oos) - Ulihrach (Tsj) 6-2 3-6 7-5, Voinea (Roe) - Dupuis(Fra)6-77-66-1,Furlan (Ita) - Wilt- schnig (Oos) 6-16-1, Massu (Chl) - Kucera (Slw) 6-3 6-3, Davidenko (Rus) - Sargsian (Arm) 7-66-3, Martin (Spa) - Marach (Oos 17-53-66-3. Sas van Gent. Drivetoernooi. VE 8/9: J. Salalila-S. Broeders 6-7 6-4 6-3, K. Ver- meulen-V. Thans 6-1 6-0, S. Beeke-A. Neve 6-4 6-3, M. de Krijger-M. Bleijen- berg 6-0 6-0, J. van Lare-I. Jesoirens 6-2 6-3, L. van Dessel-S. Broekhoven wo, N. Stofferis-L. van Dessel 6-4 6-2, VD 7: Ferket/Martens-Van Driel/Pattijn 7-5 6-4, Pieters/de Vries-Stofferis/Ver- meulen 6-1 6-2, VD 8/9: Beeke/van lare- -Noet/Keijser 6-1 6-3, ME A. Bau- wens-S. Saey 6-4 6-4, O. van Quekel- berghe-S. Bogaart 6-4 6-2, R. van Re- mortel-P. Cortvriendt 6-3 6-1, ME 5: R. Bun-E. Bleyenberg 3-6 6-1 opgave, B. Voermans-J. Bleijenberg 6-0 1-0 opga ve, C. de Jonge-B. Voermans 6-4 6-3, R. Bun-A. Dutree 6-2 6-1, ME 6: P. de Klerk-W. Stofferis 6-3 6-7 6-2, ME 7: A. Morcus-R. de Graeve 6-1 4-6 6-0, J. Snijders-G. de Smet 6-4 6-2, D. de Wae- le-G. Kampman 6-3 6-2, M. van Bove- n-R. Roelandt 6-3 6-2, H. Nanninga-R. van der Meyden 6-2 6-2, H. Stevens-G. van Rumst 6-2 6-2, A. van Lare-R. Jans- sens 7-6 5-7 6-3, M. Maes-P. de Buck 7-5 7-5, W. Stofferis-K. van Hese 6-2 7-6, M. de Bakker-A. de Visser 6-2 6-0, J. de Zeeuw-H. Dhondt 6-2 6-4, M. Dhondt-A. Morcus 7-6 6-4, D. de Wae- le-eM. Dhaene wo, M. de Bakker-W. Stofferis 6-4 6-1, ME 8/9: P. Plas- schaert-M. Gerritse 6-3 1-6 6-2, W. Thans-S. Burbach4-67-5 6-0, B. Wiltin- g-E. de Vries 6-2 6-0, C. de Groene-W, Neyt 6-3 6-4, H. Wieles-P. de Buck 1-6 6-16-1, H. Wieles-C. de Groene 6-2 6-2, MD 3-4: Zegers/de Braal-Bogaart/Pie- ters 6-2 7-5, MD 6: Nanninga/Stevens- -Verstraeten/Wouterse 6-4 6-3, Van Graefschepe/Broeders-De Jonge/van Dorselaer 4-6 6-4 6-4, MD 7: Ambrosini- /de Pooter-Bertram/Yastrxembiec 5-7 6-2 6-1, Bakker/Pijpelink-Thans/Thans 6-1 6-1, Dhondt/Dhondt-Albicher/Geu ze 1-6 6-2 6-0, Van derZalm/Pattyn-De Graeve/Zegers 6-4 6-1, De Jonge/Bete- rams-Moens/van Beest 6-36-0, MD 8/9: Rouw/Plasschaert-Gerritse/Burbach 6-3 6-3, GD 5/6: Van Graefschepe- /Schelfaut-Matthijssen/Pieters 7-5 6-3, Dutree/Verstraeten-Daelman/Van Bre men 6-4 4-6 6-2, Jansen/de Jonge- -Dutree/Verstraeten 6-0 6-3, GD 7: De Vries/Van Limmen-Speleman/Van Overdulve 6-2 6-2, Raemdonck/Stoffe- ris-Kampman/Risseeuw 3-6 7-5 6-3, Van Broekhoven/Van Broekhoven-Roe- landt/Roelandt 6-2 6-2, GD 8/9: Van Hijf- te/Keijser-De Vries/Beeke 5-7 7-5 6-1, Kilman/Kilman-Molenwijk/Vermeersch 6-3 6-1. Terneuzen. Open Jeugdtoernooi. ME 12 jaar: R. de Ritter-Y. van Dijk 6-3 6-2, R. de Ritter-Z. Boufadiss 7-5 6-2, Z. Boufa- diss-Y. van Dijk 6-1 6-2, S. de Schep- per-M. Rijbaarsdam 6-3 7-5, E. Er- ven-M. Rijbaarsdam 6-4 6-4, S. de Schepper-E. Erven 4-6 6-1 6-1, Z. Monteiro-S. Partoredjo 6-3 6-2, Z. Monteiro-E. Verhulst 6-3 6-3, E. Ver hulst-S Partoredjo 6-1 6-4, M. Israel-S. Box 6-2 6-2, M. Israel-E. Pieterson 1-6 7-5 6-3, E. Wacanno-L. Klijs 7-5 7-5, E. Wacanno-L. Schonhage 6-2 7-5, L, Schonhage-L. Klijs 6-4 6-2, B. Dieter- en-l. de Jonge 7-6 7-6, H. Hensen-I. de Jonge 6-1 6-2, H. Hensen-B. Dieteren 6-1 6-2, K. van Heugten-C. Coolen 6-2 6-0, D. Wittkamper-A. Krekel 6-3 6-7 6-2, M. Wolfert-A. Krekel 6-7 6-2 6-2, JE 12 jaar: J. van Etten-C. de Waard 6-1 6-1, J. Sarkinovic-C. de Waard 6-4 6-3, K. Noordermeer-F. van der Land 6-2 7-6, R. Franken-F. van der Land 7-6 6-1, T. van der Steen-J. Scherder 6-4 6-2, T. van der Steen-T. Meering 6-3 6-2, J. Scherder-T. Meering 6-2 6-2, M. Ver waal-K. Zuiderveld 6-3 6-4, J. de Jon- ge-K. Zuiderveld 6-2 6-3, A. Minsai- an-J. Stenger 6-4 1-6 6-1, J. Sten- ger-M. Janssens 7-6 6-4, X. Spong-K. Smid 6-3 6-3, A. van veen-D. Rikkert 6-4 6-3, M. Vriens-D. Rikkert 6-2 6-3, M. van Alem-S. Witkam 6-1 7-5, S. Witkam-D. de Rave 6-2 6-1. Wielrennen Markendal (België). 117 kilometer. 3. Jacques Schuit. Wereldranglijst. Vrouwen: 1. Melchers (Ned) 764 punten, 2. Arndt (Dui) 726,65, 3. Rossner (Dui) 500,65, 4. Brandli (Zwi) 487, 5. Pucinskaite (Lit) 452,35 (7), 16. Mansveld 199 (15), 28. Chantal Beltman 125 (23). 29. Grimberg 123 (31), 43. Zij laard-Van Moorsel 75 (33), 55. Brunen 61 (59), 61. Bosman 50 (68). Wielrenner Ralph Schaalje uit Axel is eerste geworden bij een juniorenkoers in het Belgische Sint Magritte. Het was de vierde overwinning voor hem van dit seizoen. De wedstrijd ging over 92 kilo meter. Met negen andere ren ners ging Schaalje halverwege de koers weg uit het peloton. De junior maakte het vex*volgens in de sprint af. dinsdag- Wielrennen Jo Verstraeten-criterium Clinge. 16.00 uur: dikke banden-wedstrijden. 19.00 uur: elite- en neo-amateurs voor ronde van tachtig kilometer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 37