Debuut smaakt naar meer Max Korting loopt verder uit Renstal van Prost opgekocht Terneuzen kan al flinke kloof slaan Degradatiestrij d nog niet beslist Koploper in Bevobo is weer punt kwijt Dennis van de Welle went snel bij Oostkapelle Kapelle en Oostkapelle moeten veel improviseren uitslagen agenda Topruiters in springconcours van Heikant Ivo Wouters naar SDO'63 door Frits Bakker VLISSINGEN - Het weekje ge dwongen rust is Terneuzen ei genlijk niet goed van pas geko men. Paul Telussa had vorige week net zo lief gespeeld, omdat zijn elftal het ritme heeft gevon den en het dompertje tegen Ge- mert (1-1) had willen wegwer ken. Morgen staat op het eigen sportpark het belangrijke tref fen met Panningen te wachten. Bij winst slaat de Zeeuws- Vlaamse zondag-hoofdklasser een aardige kloof met de ploe gen die onderin staan. Het is nog onzeker of de Belgi sche verdediger Kenny Verhoe- ne morgen zijn debuut al maakt. Technisch manager Fons Baart wachtte de afgelopen dagen te vergeefs op een fax uit Israëldie het licht voor de overschrijving op groen zou zetten. „Ik heb nog een kleine hoop, maar we den ken eerder dat het voor volgen de week zal zijn." Dat zou Terneuzen wel weer goed uitkomen, omdat er voor één van de komende weken een centrale verdediger dreigt weg te vallen. Danny Magito kreeg deze week bericht dat hij naar aanleiding van zijn rode kaart tegen Gemert voor één wed strijd is uitgesloten. Terneuzen is tegen die schorsing in beroep gegaan. Handsbal Fons Baart: „Dat het maar één wedstrijd is, geeft al aan dat er twijfels zijn over die handsbal. Magito heeft al eerder, in de thuiswedstrijd tegen UNA, rood gekregen, dus we hadden op drie of vier wedstrijden gere kend." De beroepszaak die Terneuzen heeft aangetekend, betekent dat de schorsing in elk geval vooruit wordt geschoven. Fons Baart, die net terug is van een vakantie, gaat deze week met Paul Telussa in de slag over een eventuele contractverlen ging. „We weten zelfs nog niet zeker of Telussa wel wil blij ven." Binnen de spelersgroep zijn voor- en tegenstanders van een nieuwe verbintenis met de trainer. Terneuzen mist morgen tegen Panningen alleen Matti Buysse. Diederik Hiensch, gisteravond onderweg naar de wedstrijd NAC-AZ, greep ongewild nog even terug naar de vorige ont moeting tussen Kloetinge en GWV. „We hebben tien, twaalf kansen gehad, zij maar twee, maar we verloren wel met 1-0." Dat vraagt om een klinkende re vanche, vindt Hiensch. Kloetinge is klaar voor een mooie eindsprint. „We trainen scherp, er komt weer mooi weer aan en we spelen erg graag thuis. Wat mij betreft wordt het een prachtig Kloetinge-mid- dagje GWV is een tegenstan der die goed georganiseerd speelt, een beetje verdedigend, maar daar moeten we doorheen breken." Zijn elftal moet op twee plaat sen worden aangepast. Emiel Dorst is door trieste privé-om- standigheden niet beschikbaar. John Bentschap Knook (schou derblessure) heeft wel al voor zichtig getraind. „Ik verwacht hem er pas over een week weer bij." Hoek Hoek speelt vandaag zijn derde uitwedstrijd in drie weken en reist met een gezond optimisme naar Zwart Wit'28. Angelo Nijs- kens heeft na Bennekom uit een prettige week achter de rug, waarin hij met genoegen terug kon kijken op het vertoonde spel. „Zwart Wit is ook zo'n pit tige tegenstander, maar wel één waar goed tegen te voetballen is." De thuiswedstrijd staat de trai ner nog scherp in het geheugen. Hoek leek voor de rust te wor den weggevaagd, keek tegen een 2-0-achterstand aan, maar do mineerde na de pauze. Het duel eindigde op 2-2. Dikker Nijskens heeft weinig personele problemen. Alleen de terugkeer van Barry van der Hooft baart hem nog zorgen. De spits heeft met zijn geblesseerde enkel nog altijd niet kunnen trainen. „Hij is zelfs weer iets dikker, want ik ben er donderdag thuis weer doorheen gegaan." Maandag wordt gekeken of het zinvol is dat er een specialist wordt ge raadpleegd. Jiirgen Belpaire, die zaterdag in Bennekom moest uitvallen, heeft donderdag weer volop ge traind en is beschikbaar tegen ZwartWit. zaterdag 2 maart 2002 VLISSINGEN - Het wordt van daag flink puzzelen voor de trainers van Kapelle en Oostka pelle. Beide oefenmeesters moe ten nogal wat basisspelers mis sen. Alexander van Keulen (Kapelle) moet het doen zonder vier basiskrachten, terwijl het meespelen van twee spelers nog onzeker is. Collega Karl Ver gouwen moet eveneens vier spe lers missen en heeft in Matthijs Lugtenburg een twijfelgeval. Sander Rijswijk en Danny Nouse zijn op skivakantie en Berty van der Heijde en Jon Herselman zijn geblesseerd. Daarnaast is het nog niet duide lijk of Niels Kole en Peter Wil- lemse bij Kapelle aan de aftrap kunnen verschijnen. „Dus enig realisme is wel op z'n plaats", zegt Van Keulen. „We zullen wel ons eigen spelletje spelen, maar we verkeren niet in de vorm van vorige keer (2-1 voor Kapelle)." Karl Vergouwen mist Jorrit Schuurman en Edwin Meerman (geschorst) en Khaled Boufrahi en Francis Langemaire (gebles seerd). Vergouwen: „De spelers willen iets rechtzetten. We zijn thuis destijds afgetroefd op agressie en felheid." Matthijs Lugtenburg, die door een enkelblessure enkele weken uit de roulatie was, onderging gisteravond een laatste test. SSV65 Na twee nederlagen tegen Heer- jansdam (5-1) en Achilles Veen (3-2) gaat SSV'65 in Zwijn- drecht op zoek naar een welko me overwinning. WGZ, de nummer zeven van de ranglijst, is de tegenstander en van die ploeg werd thuis dooreen treffer in de allerlaatste minuut met 1- 0 gewonnen. „Ik was er toen zelf niet bij, maar ik heb begrepen dat het een goede ploeg is", zegt trainer Cees Houtepen. door Ron de Waal WESTKAPELLE - Hij had waarschijnlijk aan het eind van dit seizoen de overstap toch wel gemaakt, maar zo lang kon de achttienjarige Dennis van de Welle niet wachten. De spits van De Noormannen zocht al in no vember van vorig jaar contact met Oostkapelle en zit onder tussen dicht tegen een basis plaats aan bij de zaterdag-eer steklasser. „Ik heb er nog geen seconde spijt van gehad", weet hij inmiddels. De in de jeugd makkelijk sco rende Van de Welle had het al snel gezien bij de senioren van De Noormannen. „Zonder met modder naar mijn oude club te gooien: ik voelde daar al snel dat ik er weinig meer leerde. Qua voetbal was ik het wel een beetje beu. Ik heb altijd al hogerop ge wild en toen de mogelijkheid zich voordeed, heb ik die met beide handen aangegrepen." De spits was op de hoogte van de belangstelling van Oostkapelle, maar zocht nadrukkelijk zelf contact met de club van trainer Karl Vergouwen. „Dat was in november en gelukkig was alles vrij snel geregeld." Opvallend genoeg keek de jeug dige spits niet op tegen het ni veauverschil dat hij moest over bruggen. „Nee, dat is alleen maar leuk. Natuurlijk is het in het begin vooral op de trainin gen erg wennen, maar je gaat vanzelf mee in dat hogere tem po. Zoals ik het nu bekijk, moet ik het aankunnen." Meevaller Dat hij al zo snel in competitie verband uit mocht komen voor zijn nieuwe club, had Van De Welle niet verwacht „Dat was een grote meevaller. Ik zou al te vreden geweest zijn als ik een aantal wedstrijden in het twee de mee had mogen doen. Je valt er uiteindelijk zonder enige voorbereiding middenin", stelt hij. Groot was dan ook de ver rassing toen trainer Karl Ver gouwen een beroep op hem deed in de oefenwedstrijd tegen GPC. „Dat had ik niet verwacht. Ik ging op de trainingen eigenlijk wel steeds vooruit, maar had er niet op gerekend dat ik al zo snel met het eerste mee mocht doen" aldus de inwoner van Westka- pelle. Stiekem hoopte de spits al op meer. In de thuiswedstrijd te gen Achilles Veen, twee weken geleden, mocht Van de Welle de plaats in de spits van Ricardo Schipper innemen. Dat zijn prestatie niet onver dienstelijk kon worden ge noemd, bleek wel uit het feit dat trainer Vergouwen hem vorige week zelfs een basisplaats toe bedeelde. Tot zijn grote teleur stelling werd het treffen met Wilhelmina echter afgelast. „Dat was even goed balen. Ik weet wel dat ik mijn plaats te danken had aan de schorsing van Jorrit Schuurman, maar als het dan niet doorgaat, heb je wel even goed de smoor in. Ik zou vanaf rechts starten, en Ferry Alfons vanaf links. Wilfred Schipper zou dan de plaats op het middenveld van Jorrit Schuurman overnemen", ver wijst Van De Welle naar het voorgenomen strijdplan van za terdag. Inmiddels heeft de jonge voet baller de teleurstelling ver werkt en werkt hij hard naar een nieuwe kans op een optreden in het eerste elftal. Dat hij al zo snel meekan in de groep van de eersteklasser, is volgens Van de Welle niet alleen te danken aan zijn eigen kwaliteiten. Supergoed „Ik ben door alle spelers en door Karl Vergouwen uitstekend op gevangen. Mijn eerste indruk ken waren supergoed en dat is alleen maar zo gebleven. Het is heerlijk dat er met zoveel disci pline gewerkt wordt. Ik was dat absoluut niet gewend." Desondanks weet Dennis van de Welle als geen ander dat hij nog een lange weg te gaan heeft voordat hij een basisplaats heeft verworven. „Natuurlijk, maar het smaakt wel naar meer. De kans bestond natuurlijk dat ik door mijn tussentijdse over stap tussen wal en schip zou ra ken. Ik ben al lang blij dat ik aan spelen toekom. Maar nu het zo ver gekomen is, wil ik er natuur lijk keihard aan meehelpen om zo hoog mogelijk met Oostka pelle te eindigen. Waar het uiteindelijk in uit moet monden weet Dennis van de Welle al wel. „Een plaats bij de eerste drie", klinkt het ambi tieus. Dennis van de Welle heeft een mooie start achter de rug bij Oostkapelle. „Mijn eerste indrukken van de club zijn supergoed." foto Ruben Oreel door Rinus Verberkmoes AXEL - Het zaalvoetbalteam van Première/ Zaman heeft in de eerste klasse van het re gionale zaalvoetbal de kans op prolongatie van de titel zo goed als verspeeld. De titelverdediger kwam in het duel met koploper Max Korting tekort: 5-2. Max Korting liep met nog drie duels voor de boeg uit naar een voorsprong van zes pun ten. Première/Zaman-Max Korting 2-5: De kloof werd geslagen via vrije trappen van Dennis Rietjens en Rick Wauterse. Hoewel de thuisclub fel aandrong, hield Max Kor ting de poort op slot en sloeg toe via uitval len. Behalve Rietjens en Wauterse scoorden Hans Picavet, Alex de Klerk en Peter Cam- been. Peter Bouman en Norbert Baart scho ten voor Première/Zaman raak. Amstelhoekje/V-Deco-GTI 7-17: De cijfers spreken voor zich. Voor de gasten scoorden Edward Tieleman, Rayon Adam, Robin de la Ruelle, Benny Maes, Giovanny Verbrae- ken, William Freijzer en Jean-Paul Egger- mont (elk twee maal) en Bart Dobbelaar. Frank van Drongelen (3x), Antoine Thoen (3x) en Peter van de Velde scoorden voor de gastheren. Qutility-Wentzler/Pauwels 2-6: Via treffers van Wim Delaere (2x), Amo Wauters (2x), Ype Bonnema en René Danckaert werd de winst binnengehaald. Cinerent/De Bockx-Vervaet 8-7: Vervaet had geen wissels op de bank en verloor daardoor de slag. Jochem Vervaet (3x), Je roen van Bunder (2x) en Wim Steijns (2x) scoorden weliswaar voor de formatie van coach Ludo van de Lavoir. Het bleek toch te weinig. Cinerent/De Bockx scoorde name lijk één keer meer, Dit via Michel de Ridder (3x). Hensley Victorina (3x), Jimmy Coone en Marcel Ricciardi. Arrow-Ploegaert 10-3 (5-1): De winst van Arrow stond al snel vast en kreeg gestalte via doelpunten van Peter Drumont (2x), Ed win Martens (3x), Ruben van Eetveld (3x) en Gino Vink (2x). Tonny Goossens, Jim de Jongh en Paul de Putter scoorden voor Ploe- gaert. Michael Schumacher was in zijn Ferrari veruit de snelste tijdens de eerste vrije trainingen. foto Mark Horsburgh/RTR door Aector Doorns SAS VAN GENT - De degrada tiestrijd in de tweede klasse van het zaalvoetbal Zeeuws-Vlaan- deren is nog lang niet beslist. De teams van Bakkerland Terneu zen, Marinet en Morres 2 komen voor een teruggang naar de der de klasse in aanmerking. Van de drie kandidaten wist al leen Bakkerland een kostbaar punt tegen De Ruyter te beha len: 4-4. Bovenaan is De Gravin na het 5-5-gelijkspel van De Pieper tegen Marmara du Puy verzekerd van promotie naar de eerste klasse. Marinet-HKC 6-7: De ploeg uit Philippine wist steeds een ach terstand weg te werken, maar bij de zevende treffer van Hans de Klerk moest Mannet het ant woord schuldig blijven. De tref zekerheid van de Hoekse spelers Rob van de Kévie (3x) en Eddy Breepoel (2x) gaven de door slag. Ook Bram van de Brink scoorde eenmaal voor HKC. Danny Knol was bij Marinet goed op dreef met drie doelpun ten. Davy Lauret, Dave de Jong en Mark Floors zorgden voor het halve dozijn doelpunten. Bakkerland Terneuzen-De Ruyter 4-4: De Bakkersploeg van onze sportredactie HULST - Zaman Sport moest in de eerste klasse vrouwen van de bedrijfsvolleybaleompetitie in Hulst weer een punt prijsgeven. De lijstaanvoerder had in het duel met Voorwaarts in de eerste en tweede set weliswaar weinig te vrezen (15-2 en 15-9), maar verloor de derde tot veler verba zing met 25-23. Met vijf punten voorsprong op Van Waterschoot en twee wed strijden minder gespeeld kan Zaman Sport vooralsnog echter weinig gebeuren. De 3-0-zege die Van Waterschoot tegen Fer- ket en de Maat boekte kon daar aan weinig veranderen. De nummer twee won achtereen volgens met 15-13, 15-9 en 25- 17. In de strijd om de derde plaats sloeg Verhulst een be langrijke slag door Vroome met 3-0 terug te wijzen. De setstan den injilat duel waren 15-6,15-5 kwam telkens op achterstand, maar toonde veerkracht. Fred van Cauteren, Harry Smies, Ronnie Verhage en Evert Mar tens scoorden voor Bakkerland. De Ruyter schikte zich in de puntendeling met doelpunten van Davy Voet (2x), Jack van Nieulande en Robin de Witte. De Pieper-Marmara du Puy 5-5: Uitblinker was Percy Verlinden met vier doelpunten Joery Vis ser scoorde de vijfde Sluiskilse treffer. De Pieper kwam onder impuls van Willem-Jan van Doom, die drie keer scoorde, en Jochem de Dijcker (twee keer) langszij. Dow-Morres 2 4-2: Na rust liep Dow uit naar een gemakkelijke overwinning, die tot stand kwam via treffers van Jan-Wil lem Tangelder (2x), Gerrit Fie- ret en Joery Loonstijn. Erwin Burm en Martin Nuyten deden voor de Hulstenaren iets terug. Pays de Mer-DPO/Driewegen 2-3: DPO/Driewegen nam een riante 0-3-voorsprong, maar maakte het zich daarna moeilijk door de thuisclub via Ibrahim Helena en Dennis van Schaick tot 2-3 terug te komen. Sander de Koeijer liet zich gelden door beide doelpunten van DPO/ Driewegen voor zijn rekening te nemen. en 25-23. Onderaan de ranglijst kwam SC Morres 1 wel heel erg gemakkelijk aan drie winstpun ten. Jong Morres 1 kon geen team op de been brengen en kreeg daarmee een reglementai re 3-0-nederlaag aan de broek. In de tweede klasse vrouwen liet WC Rhodos een punt liggen in het duel met CVC: 2-1. Haulez was met 3-0 te sterk voor Tence maar kijkt desondanks nog al tijd tegen een achterstand van negen punten aan. Mannen Op het hoogste niveau bij de mannen werd Stuntmarkt 1 zonder te spelen drie punten rij ker. Tegenstander CVC Doolae- ge had onvoldoende spelers tot zijn beschikking en verloor daarom met 3-0. Die nederlaag stond niet op zichzelf, omdat hekkensluiter BVH Rhodos met 2-1 van Ma thijs won en zodoende de laatste plaats aan CVC kon overdoen. van onze sportredactie MELBOURNE - De failliete formule-l-renstal van Alain Prost is alsnog opgekocht en doet waarschijnlijk in april al onder een andere naam mee aan het grandprixseizoen. Team baas Tom Walkinshaw van Arrows maakte gisteren in Mel bourne bekend dat zijn race- groep de technische expertise levert aan de nieuwe eigenaar Phoenix Finance Ltd. Hoeveel geld er met de overna me is gemoeid, wilde Walkins haw niet prijsgeven. Volgens anonieme bronnen rond de Franse curator van Prost heeft de firma ruim 2,5 miljoen euro betaald voor de auto's en andere bezittingen van de failliete ren stal. Over de coureurs is ook met bekend. Walkinshaw was in Melbourne, waar gisteren de eerste trainin gen voor de Grote Prijs van Au stralië werden verreden, vrij duidelijk. De auto's van Prost gaan volgens hem dit seizoen alsnog rijden in het grandprix- circus. „Is het niet al Maleisië, dan zeker in Brazilië", zei de Schot, die onlangs Jos Verstap pen uit zijn Arrows-team zette Zijn beweringen lokten een bo ze reactie uit bij Paul Stoddart. De baas van het Minardi-team zei dat hij ook een bod had uit gebracht op het bankroete Prost, maar dat hij dat had inge trokken omdat een belangrijke juridische deadline was verstre ken. Voor een nieuwe koper zou het niet meer mogelijk zijn nog met de auto's van Prost aan het komende wereldkampioen schap te kunnen meedoen. „Er komt een enorme rechts zaak als Walkinshaw op de tweede Grand Prix in Maleisië met een nieuw team op de prop pen komt. Wat mij betreft kan hij pas meedoen als ik alle rechtszaken heb verloren." AFP/RTR Atletiek Wenen. EK indooratletiek. Mannen, kwalificaties. 60 m horden: tweede se rie: 1. Lichtenegger (Dui) 7,66, 2. Schwarthoff (Dui) 7,66, 3. Sedoc (Ned) 7,78, vierde serie: 1 Jackson (GBr) 7,55, 2. Kronberg (Zwe) 7,69, 3. Van der Wes ten 7,72. 800 m: tweede serie: 1. Bucher (Zwi) 1.48,62, 2. Oravec (Tsj) 1,48,70, 3. Almeida (Por) 1.48,83, 4. Okken (Ned) 1.49,12, vierde serie: 1. Czapievski (Pol) 1.48,82, 2. Bogdanov (Rus) 1.49,07, 3. Som (Ned) 1.49,08. Kogel: 1 Olsen (Den) 20,44, 2. Chumatesjenko (Rus) 20,35, 3. Martinez (Spa) 20,19, 10. Smith (Ned) 19,60. Vrouwen, kwalificaties. Polsstok, kwali ficatie: 1 Pyrek (Pol) 4.35, Feofanova (R4S), 3 Belin (Zwe), 4. Belyakova ((Rus), Adams (Dui), 6. Buschbaum (Dui), 7 Ha- mackova (Tsj), 8. Becker (Dui), 20. De Wilt (Ned) 4.20 Eindstand vijfkamp: 1 Pro- chorova (Rus) 4622 punten, 2. Gomes (Por) 4595, 3 Kluft (Zwe) 4535, 4. Atros- lenko (Tur) 4503, 5. Kesselschlager (Dui) 4402,6. Szczrepanska (Pol) 4382. Biljarten Oldenzaal. Grand Prix, driebanden. Kwartfinales: Tijssens - De Bruijn 50- 28/27, De Kleine - Van Erp 50-33/42. Ar- nouts - Van de Ven 50-33/33, Jaspers - Beemsterboer 50-38/24. Hockey Kuala Lumpur. WK mannen. Groep B. Australië - Cuba 6-0 (2-0), Japan - Polen 2- 1 (0-0), Engeland - India 3-2 (1-0), Malei sië - Zuid-Korea 2-3. Stand: 1 Australië 4- 12(15-1), 2. Zuid-Korea 4-12 (14-5), 3. En geland 4-9(11-3), 4. Maleisië 4-6 (6-8), 5. Japan 4-4 (4-7), 6. Polen 4-3 (6-9), 7. India 4-1 (7-10), 8. Cuba 4-0(3-23). Sportprijsvragen Lucky Day, trekking vrijdag 1 maart. 3 - 5 - 14-15-17-18-21-23-24-25-28-37-38- 51-58-61-73-76-77-78. (onder voorbehoud). Wielrennen Ronde van Valencia. Vierde etappe, Ta- vernes - Sommet de Campello: 1Di Luca (Ita) 148 km in 3.55.48, 2. Basso (Ita), 3. Zulle (Zwi), 4 Colom (Spa) 0.08, 5 Boo- gerd (Ned) 0.18, 6 Rodriguez (Spa), 7 Moller (Den) 0.20.8 Dekker (Ned) 0.34,9 Zarrabeitia (Spa). 10 VandeVelde (VSt) 0.40. Algemeen klassement: 1. Colom 16.38.12, 2. Di Luca, 3. Basso, 4. Rodri- guezO.15,5. MollerO 17,6. Boogerd0.18, 7. Zulle (Zw.) 0.20,8 Dekker 0 26.9. Mar tinez (Spa) 0.32,10. Merckx (Bel). Volleybal Bedrijfscompetitie Hulst.Eerste klasse mannen: CVC Doolaege-Stuntmarkt 1 0-3, Mathijs-BVH Rhodos 1-2, BVH Ave- sto-Start Smash 2000 2-1 Tweedeklas se mannen: Koole Luctor 2-Ambulo 0-3, ABN/Amro-Brandax 1-2, De Trouba- dour-Stuntmarkt 2 3-0, Stuntmarkt 2-ABN/Amro 3-0. Eerste klasse vrou wen: Van Waterschoot-Ferket en de Maat 3-0, Vroome-Verhulst 0-3, Zaman Sport-Voorwaarts 2-1, Jong Morres 1-SC Morres 1 0-3. Tweede klasse vrou wen: Van Wesemael-Eurogroen 3-0, SC Morres 2-Jong Morres 2 2 1, Haulez -Tence 3-0, CVC-VVC Rhodos 1-2. Der- zaterdag Schaken Persoonlijk kampioenschap Zeeland. Locatie: Ontmoetingscentrum Dau- wendaele, te Middelburg. Aanvang vijf de ronde: 10.00 uur Aanvang zesde ron de: 14.30 uur. de klasse vrouwen: De Bruijn-Total de Beule 0-3, De Sterre-Wentzler Pauwels 1 -2, 't Hoeksken-SC Morres 3 0-3. Standen. Eerste klasse mannen: 1 Stuntmarkt 1 19-52, 2. Koole Luctor 1 18-35; 3. Start Smash 200019-31, 4 BVH Avesto 19-28; 5. Mathijs 18-16; 6. BVH Rhodos 18-14; 7. CVC Doolaege 18-14. Tweede klasse mannen: 1. Brandax 22-56; 2. Stuntmarkt 2 23-43; 3. Ambulo 22-38,4. De Troubadour 22-37; 5. Koole Luctor 2 23-14; 6. ABN/Amro 22-13. Eer ste klasse vrouwen: 1 Zaman 18-46; 2. Van Waterschoot 20-41; 3. Verhulst 20-38; 4, Vroome 19-31; 5. Cerestar 17-24; 6. Ferket en de Maat 19-24; 7 Jong Morres 19-18; 8. Voorwaarts 18-16; 9. SC Morres 18-13. Tweede klas se vrouwen. 1. WC Rhodos 21-48; 2 Haulez 21-39; 3. Jong Morres 2 21-34,4 SC Morres 2 21-34, 5. Van Wesemael 21-33; 6. CVC 21-33; 7. Eurogroen 21-17; 8. Tence 21-13. Derde klasse vrouwen: 1. Wentzler Pauwels 22-46; 2. SC Morres 3 22-44, 3. Total de Beule 22-41; 4. De Sterre 22-36; 5. 't Hoeksken 22-23; 6. De Bruijn 22-8. Zaalvoetbal Competitie Terneuzen. Dow 2-Smit 4-0 Broomchemie-Unitron 5-5, Flux Electro- FC Vatitec 5-6, Atoom Boys-Dow 3 9-5 Stand 1 Dow 2 23-62,2. Atoom Boys 23- 55; 3 't Zwaantje 22-48,4. Flux Electro 23- 31; 5. Smit 23-31; 6. FC Vatitec 23-28; 7. Schipper Adhanco 22-27,8 Dow3 23-21, 9. Broomchemie23-7; 10. Unitron 23-9. HEIKANT - Het Hippisch Sportcentrum Heikant staat dit weekeinde in het teken van de finale van de Golden Horse Tro phy, een springconcours met deelname van een groot aantal internationale ruiters. De blikvangers zijn onder ande ren de Nederlandse internatio nals Eric van der Vleuten, de ge broeders Schroder en de Belgen Marc van Dijk en Johan Philip- paerds De driedaagse begon gi steren met de rubriek 110 me ter. Vandaag begint om 9.00 uur de finale van de jonge paarden, die worden beoordeeld door de Nederlandse ex-coach Henk Noren. Het evenement wordt morgenavond om 18.00 uur af gesloten met de finale om de Grote Prijs Golden Horse, over een 1.40 meter parcours. LAMSWAARDE - Ivo Wouters, oud-speler van onder meer HVV'24, wordt volgend voet balseizoen trainer van zondag vijfdeklasser SDO'63 uit Lams- waarde. Daar wordt hij de opvolger van Paul Taelman, die naar Graauw vertrekt. De twee clubs hebben tot een trainerswissel besloten. Ivo Wouters is in het huidige seizoen trainer van Graauw. ijtwr- jts,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 83