Piket is ook in tijdnood afmaker PZC Guillaume Feliksdal is de rust zelve Maas naar kwartfinale dubbelspel Zeeuws duo geplaatst voor halve eindstrijd ,21 Leiderdorper met Van Wely koploper in HZ-schaaktoernooi Overladen programma in IJzendijke Ronde van Haamstede goed bezet uitslagen zaterdag 4 augustus 2001 door Alex Krappen VLISSINGEN - In de vijfde ronde van het HZ-schaaktoer nooi ging de tegenstander van Jeroen Piket, Lev Psachis, door zijn vlag. Gisteren, in de achtste ronde, gebeurde dat weer. Nu was Vladimir Epishin het slachtoffer. Er was één verschil met de partij tegen Paschis: toen had de Leiderdorper genoeg tijd, nu werden echter óók zijn snelschaakkwaliteiten op de proef gesteld. Die bleken uitste kend te zijn. Piket bleef hier door leider. Later kreeg hij ge zelschap van Loek van Wely, die een zwaarbevochten zege boek te op Davit Lobzhanidze. Als Piket vandaag het HZ-toer- nooi wint, dan is daar niets van gestolen. Hij krijgt al het hele toernooi de sterkste tegenstan ders en staat desondanks ge deeld eerste. Bovendien blijkt de Zuid-Hollandse grootmees ter ook goed te kunnen preste ren als hij onder druk komt te staan. „Ik kwam slecht uit de opening, en Epishin kon een goede stelling opbouwen." De Rus gebruikte daar wel veel tijd voor en Piket profiteerde. „Toen ik mijn verdedigende proble men opgelost had was de stel ling evenwichtig en waren we beiden in tijdnood." Epishin liet verschillende remi sekansen onbenut. „Hij stond een half punt achter en moest dus op de winst spelen." Met het verstrijken van de tijd stegen Pikets kansen. „Ik weet dat ik een betere snelschaker ben dan hij, en dat bleek ook." Epishin ging door zijn vlag en de tweede overwinning op tijd voor Piket was een feit. „Ik vind het wel verdiend. Ik krijg in elke ronde de slechtst denkbare loting." Epishin, zenuwachtig rokend op het plein voor de hogeschool, had geen commentaar. Pion Loek van Wely kwam in zijn partij tegen Lobzhanidze al snel een pion voor, maar de Tilbur- ger kon dat voordeel lange tijd niet uitbouwen. Zijn opponent offerde toen een pion voor aan- valskansen, maar Van Wely pa reerde zonder moeite. Daarna wikkelde hij af naar winst. Rus IJZENDIJKE - Marion van Overloop steekt vanaf maandag iedere dag een kaarsje op. De or ganisator van het negende Rabo Mauritshof tennistoernooi kan met 288 geplande wedstrijden immers absoluut geen slecht weer gebruiken. Ruim driehon derd deelnemers laten vanaf maandagochtend hun kunsten in IJzendijke zien. Ten opzichte van de vorige edi tie is het deelnemersveld in aan tal gestegen, maar tot ongenoe gen van de organisatie ontbreekt dit jaar de C-catego- rie in het vrouwen-enkelspel. „We hebben dit jaar maar twee aanmeldingen voor het C-en- kelspel gehad. Dan houdt het natuurlijk heel snel op. Vrou wen willen kennelijk geen en kelpartijen spelen. Daar doe je niets tegen, maar soms word ik er heel moe van. Het gekke is dat we wel elf E-speelsters kunnen indelen. Als het niveau hoger wordt, haken veel speelsters af", vertelt Marion van Overloop. In IJzendijke komen voorname lijk tennissers uit West- Zeeuws-Vlaanderen in actie Bart van de Sande uit Breskens is als eerste geplaatst voor het mannen C-enkelspel. Yoeri Loonstijn komt in deze speel- sterkte als tweede gekwalifi ceerde speler uit. Plaatsingslijst. DE E17+: 1. An Moens, 2 Ingrid Vermeulen. DED2: 1MartineDaelman, 2. Elles deWae- le. HED2: 1. Joeri Flikweert, 2. Sjaak Tellier. DDD2: 1. Mirjam Duysserinclc/Cindy de Braai, 2. Ilse de Zeeuw/Deborah Dusarduyn. HDD2: 1. Joeri en Dirk-Jan Flik weert, 2 Werner de Rooy/Peter Jan sen. GDD2:1. Vera Porrey/Jan-Piet den Dekker. HED1: 1 Eric Spon- selee, 2. Mark Praas. DDD1:1. Mar- loes Provoost/Brigith de Waele, 2. Aafke van Brug/Petra van Strien HDD1: 1. Ene Sponselee/Guido Joos, 2. Luc en Walter Hamers GDD1:1Jo Arens/Annemarie Nijs- se, 2. Aafke van Brug/Raymond Ing- hels. DE D35+: 1 Elly Willemsen. HE D35+: 1. Nico Aerssens. DD 35+: 1 Jolanda de Witte/Denise van de Bulck. HD D35+: 1. C Dhont/Piet Brakman. GD D35+: 1. Els en Johan Louweret. HEC: 1 Bart van de Sande, 2. Yoeri Loonstijn. DDC: 1. Franciska Adriaansen/Marian Blaakman, 2. Karin de Bruyckere- Holanda van Pamelen. HDC: Yoeri Loonstijn/Joel van Overloop, 2. Adri Risseeuw/Bart van de Sande. GDC: 1. Yoeri Loonstijn/Marionvan Overloop, 2. Joel van Overloop/Im- revan Overloop. HE C35+: 1. Jacky de Paepe DD C35+: 1. Rita de Clerck/Ria Vermeire. HD DC35+: 1 Cees de Rijk/Jan Goethals. GD DC35+: 1.- Karin de Bruyckere/Ed gar Brenner. tan Kasimdzhanov kwam tegen Friso Nij boer goed uit de ope ning, maar buitte door een onnauwkeurigheid in de tijd noodfase dit voordeel niet uit. Remise was het resultaat. Conflict Lev Psachis ging in deze ronde niét ten onder in tijdnood. De Is raëliër had tegen Ad van de Berg constant het betere van het spel, maar zoals zo vaak kwam hij weer in conflict met de klok. Ditmaal haalde hij tot zijn op luchting nét voor vallen van de vlag het volle punt binnen. Ook Vyacheslav Ikonnikov deed goede zaken. De Rus pakte de zaken tegen Harmen Jonkman uiterst frivool aan. Hij offerde een pion en een paard, won die later met stellingvoordeel terug en kon daarna een punt bij schrijven. Oleg Romanishin strafte een openingsfout van zijn tegenstander Clemens Wer ner hardhandig af. In de analyse achteraf bleek dat elke variant winnend was voor de Rus. Namens Zeeland voegde Hans Groffen een half punt aan zijn totaal toe. Al na een zet of twaalf kwamen hij en Marnix van der Zalm remise overeen. Groffen: „Het had nog interes sant kunnen worden als hij een offensievere zet had gedaan. Nu was de stelling gelijkwaardig en had het geen zin meer om nog door te spelen." Verrassing Hoewel de score van de Vlissin- ger ongeveer gelijk is aan die van vorig jaar, beleeft hij deze edite van het HZ-toernooi heel anders. „Vorig jaar had ik veel sterkere tegenstanders." Ook Kees Nieuwelink scoorde een half punt. René Tiggelman was minder gelukkig. Het verlies te gen de Spanjaard Juan Pomes kwam als een volslagen verras sing voor de Vlissinger. „Ik dacht dat ik er wel goed voor stond. Hoe goed dat werkelijk was zien we zo in de analyse", aldus een verbouwereerde Tig gelman. Johan de Wolf won wel. Hij schoof de jeugdspeelster Ar- lette van Weersel gedecideerd van het bord. Koen Leenhouts en Collin Boelhouwer wonnen beiden en zijn de beste Zeeuwen met 5,5 uit 8. KOUDEKERKE - Op de eerste dag van het vierde open Zeeuwse Colours rolstoeltennistoernooi bereikte Angela Maas eenvoudig de volgende ronde van het dubbelspel. De rolstoeltennister uit Koudekerke was met haar Belgische partner Louisa van de Walle te sterk voor het duo Judith San ders/Annick Sevenans: 6-2 7-5. Vandaag komt Maas voor het eerst in het enkelspel in actie, na een bye in de eerste ronde. foto Ruben Oreel Terneuzense tennisser in halve finale Vliegende Hollander-toernooi door Raymond de Frel TERNEUZEN - Guillaume Feliksdal is een man van wei nig woorden. De negentienja rige BI-tennisser bewijst zich liever met daden. En als het even kan zo snel en krachtig mogelijk. Gisteren kreeg hij die mogelijkheid tegen Dimitri van Hoof in de kwartfinale van het Vliegende Hollander-toer nooi. Na veertig minuten ten nis stapte de Terneuzenaar te vreden als winnaar van de baan. „Oh, was het maar zo kort? Dat had ik niet eens in de gaten." Guillaume Feliksdal is een im posante verschijning: een één meter negentig lange kerel met twee doordringende, donkere ogen en gezegend met kuiten waar menig bodybuilder ja loers op kan zijn. „Die kuiten zijn van nature zo, hoor. Ik ga nooit naar de sportschool", vertelt hij na zijn imponerende overwinning op Van Hoof. Fe liksdal kan daar ook nauwe lijks tijd voor hebben. Immers, de in Rotterdam geboren ten nisser studeert werktuig bouwkunde in Delft en staat daarnaast vijf keer per week op de tennisbaan. „Ik train twee keer per week in Den Haag, waar ik bij mijn oma woon. Vrijdagavond train ik in Terneuzen en op zondag speel ik vaak wedstrijden voor Animo. Op zaterdag pendel ik bovendien ook nog heen en weer om in Roosendaal te trai nen. Waarom in Roosendaal? Daar geeft Erik Hoppenbrou wer les, echt een heel goede trainer." Sloom De Terneuzenaar oogt niet echt moe na zijn kwartfinale- partij. Hij kon tegen de acht tienjarige Dimitri van Hoof uit Vrouwenpolder zijn zo gelief de speltactiek ten volle uitvoe ren. „Tijdens het inspelen kijk ik wat mijn tegenstander kan. Het ligt ook een beetje aan hem of er lange rally's gespeeld worden. Dat neemt niet weg dat ik een liefhebber ben van snel spel. Ik vind het prachtig om met snelle passeerslagen punten te maken Ik ben ook echt een 'baseline-mannetje'." Zijn eenvoudige overwinning verbaasde Feliksdal enigszins. „Ik ben nog een beetje sloom in mijn hoofd, omdat ik deze week ziek ben geweest. Daar Guillaume Feliksdal, halvefinalist in Terneuzen: „Ik vind het prachtig om met snelle passeerslagen punten te maken." foto Charles Strijd om had ik des te meer een in stelling van 'hoe sneller, hoe beter'. Het lukte wonderwel nog ook." Dimitri van Hoof kwam tegen de als eerste geplaatste Feliks dal duidelijk tekort. In de eer ste set werd de Walcherse tennisser overdonderd door vooral de fysieke kracht van zijn opponent. Binnen een mum van tijd stond Feliksdal met 4-0 voor. De Terneuzenaar stond in de eerste set maar één game af. In de tweede set start te Van Hoof veelbelovend met een rappe gamewinst, maar het bleek slechts een tijdelijke opleving Feliksdal grossierde tijdens Van Hoofs service games in afgemeten returns en behield zijn eigen opslagbeur ten zonder enige moeite. Bij een 5-2-stand sloot de Zeeuws- Vlaming zijn partij met een ace op karakteristieke wijze af. Hoewel Feliksdal het niet met dezelfde woorden zal zeggen, is hij er in Terneuzen op ge brand de toernooiwinst te pak ken. „Een paar weken geleden verloor ik in Breskens in de fi nale van Tim Blondeel en vori ge week moest ik tijdens een toernooi in Delft vanwege een elleboogblessure vroegtijdig opgeven. Vorig jaar ben ik hier in de tweede ronde uitgescha keld", vertelt hij. Feliksdal moet het vandaag in de halve finale opnemen tegen Pascal van Poecke of Detlef Pieters. Als hij de finale haalt, bestaat er een kans dat hij stuit op clubgenoot Bernd van Quekel- berghe. Maar eigenlijk maakt het hem niet uit tegen wie hij moet spelen. „Ik denk dat een finaleplaats reëel is. Verder zal ik er maar niets over zeggen." Extra druk Het typeert Guillaume Feliks dal. Hij is geen man met bra voure. De Terneuzenaar is de rust zelve, zowel op als naast de baan en hanteert het motto 'niet praten, gewoon doen'. „Vroeger wilde ik mezelf bin nen de lijnen nog wel eens op fokken, maar ik heb geleerd om rustig te blijven. Ik praat mezelf altijd in dat ik mijn con centratie vast moet houden. Als het slecht gaat, maar zeker ook als ik lekker speel." Het feit dat hij als eerste is ge plaatst voor het Vliegende Hollander-toernooi, zorgt niet voor extra druk. „Ik denk er gewoon niet aan. Doe je dat wel, dan maak je jezelf gek", aldus de ambitieuze student. Feliksdal speelt dit jaar ook op A-toernooien, waar hij zich wil manifesteren. Want Guillaume Feliksdal wil hogerop. „Ik hoop volgend jaar tot de tophonderdvijftig te behoren. Of een profcarrière tot de mo gelijkheden behoort, durft hij niet te zeggen. Hij presteert lie ver eerst. Praten kan altijd la ter nog. door Raymond de Frel TERNEUZEN - Annick van der Walle uit Terneuzen en Dimitri van Hoof uit Vrouwenpolder hebben zich gisteren op het Vliegende Hollander-toernooi in Terneuzen in de BI -categorie van het gemengd dubbelspel ge plaatst voor de halve finale. Het als eerste geplaatste duo had drie sets nodig om zich te ont doen van het koppel Poppe/Poppe: 7-5 4-6 6-2. Van Hoof ging solo onderuit in de B I-kwartfinale. De als eerste geplaatste Guillaume Feliksdal was met 6-1 6-2 een maatje te groot. In het dubbelspel bij de mannen BI drong Van Hoof met partner Thijs Slagboom wel door tot de halve finale. Het Walcherse duo zette Pascal van Poecke en Robin de Witte met 6- 3 6-2 opzij. Donovan en Dylan Blackman uit Slijkplaat bereik ten de halve finale ten koste van Tom Huis en Alexander Bau- wens. De gebroeders Blackman zegevierden met 7-5 6-4. Annemarie van Loo uit Terneu zen en Nancy Jansen uit Sluiskil verloren hun eerste poulewed strijd in het vrouwen dubbel spel BI De zussen Beatrix en Jacqueline Verhagen waren met 6-0 6-2 oppermachtig. Anne marie van Loo won wel haar eerste partij in het Cl-enkel- spelZe bleef Sylvie Dees in drie sets de baas: 6-7 6-4 7-5. Gertjan Louweret bereikte de halve fi nale in het mannen enkelspel Cl. De Terneuzenaar had in de eerste set moeite met plaatsge noot Berend Hoek (7-6), maar trok de tweede set overtuigend naar zich toe: 6-1. Cadzand Op het Haaientandentoernooi in Cadzand strandde Rudy de Lijser in de halve finale van het C2-enkelspel. De inwoner van Cadzand moest met 6-16-3 bui gen voor de Duitse toerist Da niël Knodgen. Het eveneens uit Cadzand afkomstige duo Baart- /Rompa schakelde in het gemengd dubbelspel in de D- categorie Paul en Mientje Leen- knegt uit: 6-2 6-4. Elsa van Silfhout en Isabelle van Damme deden in Biervliet goede zaken op het Haringtoer- nooi. Het C2-koppel uit IJzen dijke en Terneuzen versloeg het Schoondijkse duo Marianne den Hollander/Ellie Willemsen in twee sets: 7-6 6-3. In Groede baarde de 55+-er Jaap van Driel uit Biervliet sa men met zijn Bevelandse part ner Ton Telgenhof opzien. Het duo verloor weliswaar, maar het Belgisch/Duitse duo Jan- sen-van Roosendaal/Peters moest daarvoor tot het uiterste gaan. De Zeeuwen gingen uit eindelijk na twee tiebreaks on deruit. BURGH-HAAMSTEDE - De wielerronde van Burgh-Haam- stede kent een prima bezetting. Voor de wedstrijd over 80 kilo meter, die vandaag wordt verre den, hebben zich nu al 55 ren ners aangemeld. „Ik verwacht er zeker zestig aan de start", zegt organisator Teun van Zalm. Tot de deelnemers behoren de vier winnaars van de voorbije edities. Wilfried Bastiaanse, Frangois Franse, Lennart van Drimmelen en Mare Blok moch ten in Burgh-Haamstede al eens de bloemen in ontvangst nemen en staan nu ook weer aan het vertrek „Daar ben ik hartstikke trots op", zegt Van Zalm „En dat terwijl ik geen cent betaal. De kampioen van Nederland belde me op en vroeg 500 gulden aan startgeld. Nou, die komt dus niet. Zodra ik moet gaan beta len, stop ik ermee." De renners moeten 32 ronden van 2500 meter afleggen. Naast de elite-renners komen ook de neo's en renners uit de sport- klasse A aan het vertrek. De in breng van de Zeeuwen is groot Zo geven Johnny van der KLoos- ter, Rob Koole, Dennis Mesu, Raymond en Dennis Raadtge- ver, Johan van Schaik, Arjan en Marco van Haaf ten en Arnold Duinhouwer acte de présence. De start is om 190 0 uur bij hotel Bom in de Noordstraat. Bridge Zomercompetitie BC Emergo Terneu zen: 1. Echtpaar Visser 69,58%, 2. Mevr. Van Leeuwe/dhr Vogels 65,42%, 3. Echt paar Speelman 62,86%. Schaken Hogeschool Zeeland Schaaktoernooi. Achtste ronde: Rustam Kasimdzhanov- Friso Nijboer 1/2-1/2, Davit Lobzhanidze- Loek van Wely 0-1, Vladimir Epishin-Je- roen Piket 0-1. Oleg Romanishin-Cle- mens Werner 1-0, Vyacheslav Ikonnikov- Harmen Jonkman 1-0, Jop Delemarre- Victor Vehi 1/2-1/2, Lev Psachis-Ad van den Berg 1-0, Sipke Ernst-Gerben Velt- kamp 1/2-1/2, Ruud Janssen-Dimitri van Leent 1-0, Jan Werle-Steven Ammerlaan 1-0, Juan Pomes-Rene Tiggelman 1-0, Joost Mellegers-Helene Wuts 1-0, Vladi mir Degen-Sven Stange 1-0, Marnix van der Zalm- Hans Groffen 1/2-1/2, Willem Muhren-Cees de Wolf 1/2-1/2, Koen Leenhouts-Oscar van Veen 1-0, Collin Boelhouwer-CharlesKuijpers 1-0, Johan de Wolf-Arlette van Weersel 1-0. Stand: 1Piket en Van Wely 7,3. Kasimdzhanov, Romanishin, Nijboer en Ikonnikov 6,5,7 Lobzhanidze, Epishin, Delemarre, Vehi, Psachis, Janssen, Werle, Van Dongen en Geirnaert6,16. oa Boelhouwer en Leen houts 5,5. Sportprijsvragen Lucky day van vrijdag 3 augustus. 1-11-16-17-19-21-24-25-35-36-40- 41 - 48 - 55 - 60 - 62 - 65 - 67 - 72 - 77. (onder voorbehoud) Tennis San Diego. Vrouwen, 1,8 miljoen gul den. Kwartfinales: Seles (VSt/7) - Capria ti (VSt/3) 6-3 6-3. Montreal Mannen, 7,5 miljoen gul den. Kwartfinales: Pavel (Roe) - Roddick (VSt) 6-4 6-7 6-3. Terneuzen. Vliegende Hollander-toer nooi HEB1: Guillaume Feliksdal - Dimitri van Hoof 6-1 6-2. HDB1: Dimitri van Hoof/Thijs Slagboom - Robin de Witte- ./Pascal van Poecke 6-3 6-2. Donovan Blackman/Dylan Blackman - Tom Huis- /Alexander Bauwens7-5 6-4 DDB1: Bea trix Verhagen/Jacqueline Verhagen - An nemarie van Loo/Nancy Jansen 6-0 6-2 GDB1: Annick van der Walle/Dimitri van Hoof - M. Poppe/Tim Poppe 7-5 4-6 6-2 HEC1: Gertjan Louweret - Berend Hoek 7- 6 6-1. DEC1: Annemarie van Loo - Sylvie Dees 6-7 6-4 7-5. HEC2. Jan Maarten de Vrie - Stefan Heising 6-2 6-2, Dennis Vlas- senrood - Ignacy Wierzbicki 2-6 6-3 6-1. HEC2 3E?+: Peter Koole - Frans Hamelink 6-1 6-4, W. Letink -Jack van der Staal 6-1 6-1 HDC2 Erik Neve/Hessel Hamelink Alwin Deij/Fonny Verstraeten 6-4 6-1, Jos Heijman/C. Geysels - Ingmar Ver- meulen/Erwin Faas 6-1 6-3, Guido van de Akker/M. Verhelst - Mark van Overdulve- /Paul vanGraefschepe6-1 5-71-1 opgave Van Overdulve/Van Graefschepe. HDC2 35+: Frans Hamelink/Maarten Kerkvoort Jan Cevaal/Jos Veraart 6-3 6-1 HED1 Guidovan de Akker-HanStevens6-16-4 HED1 35+: Paul Freijser - Frans Hamelink 6-4 6-2, Paul Freijser - Thijs Geuze 6-2 6-1 HonnyvanDorsselaer/CorLauret6-16-4. DED1: Jennifer de Visser - Irene Vervaet 6-2 4-6 6-3. HDD1: Ingmar Vermeulen/Er win Faas - Frits Meyer/Leo de Visser 6-0 6-2, Peter van Limmen/Jack Faas - Mar tien Sponselee/MarioScheffers 2-6 6-17- 5 GDD1, Werner de Rooy/Jolanda de Witte - Chantal Hamelink/Bennie D'hont 6-3 6-3, Cor Bier/M. van Beest - Frits Mey er 'Angelique van der Vliet 6-4 7-6. GDD1 35+- Diny Koole/Harold Albicher - André Vennis/Trees Geryl 6-2 6-4, Corrie Grob- /Jos Grob - Tineke Barentsen/Bert de Frel 6-1 7-5, Roeland-Verschelling/A. Ver- chelling - Snoeren/Snoeren 6-7 6-2 6-4. HED2: Ivo Heede - Jan Schoonakker 6-4 7-5. HED2 35+. M. Louwerijssen - Cor Lauret 6-2 6-0 DED2: A. Meeuse - Ellen Mous 5-7 6-4 6-1, Elisabeth Hoek - Elly Fieret 6-4 7-5, Elisabeth Hoek - Dian de Mul 6-1 6-0, Miranda van de Schelling - Sandra Hamelink 6-7 6-3 6-1 DDD2: Si mone Stoelinga/N. Stofferis - M Wage- maker/E van Strien 6-1 6-1. GDD2: Ma rietta Veraart/Willy van der Peijl - Gerry van Rumst/Sandra Maes 5-7 6-3 6-0, Mo nique de Rooy/Jan de Witte - Antoinette Koeman/Hardy Meijer 6-4 6-1 Biervliet. Haringtoernooi. DDC2: Elsa van Silfhout/lsabella van Damme - Mari anne den Hollander/Ellie Willemsen 7-6 6-3. DDD1: Ada de Milliano/Ria de Poor ter - Vivian de Bock/Miriam Duysserinck 6-4 6-2 DDD2: Cindy de Braal/Miriam Duysserinck 6-3 6-3, Kitty Dusarduy n/lngrid van der Slikke 6-2 6-1HDD2" Mi ke Jansen/Rogier Rutgers - Frank de Bock/Theo Haverbeke 6-3 6-1, GDDl.Pe tra van Strien/Peter Zeegers - Leo Ver- paalen/Lou Oosthoek 6-4 6-4 GDD2: Cin dy de Braal/Dino Hinneman - Manon Overdulve/Jackie de Meijer 2-6 6-3 7-5. Cadzand. Haaientandentoernooi. DDD. Annemarijn van der Vlist/Nicilette van der Vlist - Renee Holl Sneedler/Marleen Scheedier 6-1 6-3. HDD1: Paul Leen- knegt/Jelle Leenknegt - Tonny van Noord/Jacky de Bruijne 6-2 6-2, Karsten Knodgen/Karsten Eisner - Tonny van Noord/Jacky de Bruijne 6-2 6-2 HDD2: Silvester Kool/William Boussen - Domi nique Klein/Benno Vriend 6-4 6-3. HEC2: Daniël Knodgen - Rudy de Lijser 6-1 6-3. GDD: U. Bresser/Yvonne Bresser - Wil liam Joppe/lrma Joppe 6-4 6-3, J-P Baart/Svenja Klaver - Mientje Leenknegt- /Paul Leenknegt 6-2 6-4. HED35+: Silves ter Kool - M. Frieling 6-1 6-0 Groede Burgemeester Everaars-toer- nooi GD40+: Lagendijk/Sanders Elfrink-Van Hanegem 6-3 6-4, Vervaet/De Vries - Pieters/Visser 6-3 6-7 6-2 HE40+ Jan Geerts - Leen Deij 6-0 6-0, Bert van Schouwen - W Garabain 7-5 6-1, G. La gendijk - S. Provoost 6-06-3. HD40+: Deij- /Lagendijk - Sanders/Van Opdurp 2-6 6-4 6-3. DD40+: Vervaet/De Vries - Janse/Pie- ters 6-3 6-0. GD55+- Van der Laan/Cats- man - Janse/Van Kruiningen 6-1 6-0, Van Driel/Van Driel - Molthoff/Telgenhof 2-6 6-3 6-2 DD55+: Griese/Van Driel Nien- huis/Reckers 6-0 6-1HD55+: Jansen-Van Roosendaal/Peters - Van Driel/Telgenhof 7-6 7-6, Catsman/Van Laethem - Molt- hoff/Christiaans 6-0 6-2. ZK rolstoeltennis Koudekerke. DE open A: Louisa van de Wallen - Yola.nda van Raay 5-7 6-4 7-5, Jiske Griffioen - Annick Sevenans (Sevenans gewonnen wo Grif fioen), Judith Sanders - Leny Peters 6-3 6-2 DE B: Ingrid van Steen - Femke van Eyk 6-7, 6 7. DE CD: Anne-Petra Taslma Leonne Mastboom 5-7 3-6. HE A: Marcel Rutten - Toon Beekelmans 4-6 2-6, Peter den Otter - Ron Witteveen 6-3 6-4 HE B: Han-Hein Spit-Jan Tienstra 3-6 4-6, René van het Wout - Ebo Roek 7-5 6-4. HE CD: Johan Kooman - Ivan Vermeijen 6-0 6-0, Johan Kooman - Michel Schelling 6-4 6- 1, Bas Traas - Sydney van Thillo 6-0 6-0, Ken van Gorp - Louis Luchtenberg 0-6 0 6, Ras Goetschalckx - Walter de Leeuw 1 6 0-6. DD open A (poule)- Judith Sanders /Annick Sevenans - Angela Maas/Louisa van de Wallen 2-6 5-7, Yolanda van Raay- /Monique de Beer - Patricia de Bont/Leny Peters 6-1 6-2. DDBC: Ingrid van Steen/S- heila IJsselstein - Leonne Mastboom/Eli- ne Eenhoorn 5-7 6-06-1. HD AB- René van het Wout/Ebo Roek - Rins van Raay/Jo- han Kooman 2-6 2-6, Ron Witteveen/Mi- chel Schelling - Toon Beekelmans/Mar cel Rutten 2-6 2-6 HD CD (poule): Louis Luchtenberg/Ras Goietschalckx - Walter de Leeuw/lvan Vermeijen 6-3 6-1 Voetbal Vriendschappelijk. Heerenveen - Storm vogels Telstar Combinatie 2-2 (2-0). Al lenbak-Jensen 1-0, Talan2-0,Oostrom2 1. Lettinga 2-2. Hoenderloo. Beekbergen - Fortuna Sit- tard 1-4 (1-1). Doelpunten Fortuna Sit tard Heering 2, Hamming, Gerritsen Frankrijk, competitie. Marseille-Bor deaux 0-0. Wielrennen Heerlen, Profronde van Heerlen, criteri um over 100 kilometer. 1 Koerts (Ned), 2. Jalabert (Fra), 3. Lotz (Ned). Ronde van Portugal Tweede etappe, Seixal - Santiago do Cacém: 1 Edo (Spa) 163 km in 3.55.16, 2. Comesso (Ital, 3. Barbosa (Por). Algemeen klassement' 1 Zabella (Spa) 8.17 11, 2. Silva (Por) 0.27, 3. Martins (Por) 0.33. Ronde van Wallonië. Eerste etappe, Moeskroen - Moeskroen: 1. Farbrizio Guidi (Ita) 173,9 km in 4.19.19, 2. Planka- ert (Bel). 3. Nazon (Fra).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 65