w 13 Pendel-Chauffeurs Schuitema nv PROJECTONTWIKKELAAR GEZOCHT VOOR DE gemeente OOSTBURG zaterdag 9 juni 2001 Doel Bij Schuitema, de organisatie achter de succesvolle winkelketen C1000, werken allemaal ondernemende mensen zoals jij. Als Retail Support Company bieden wij actieve ondersteuning aan ruim 500 supermarkten, met een gezamen lijke omzet van 5.9 miljard gulden. Aangesloten ondernemers kunnen van ons een geavanceerde goederen logistiek ver wachten evenals deskundige adviezen en praktische diensten op het gebied van assortimentsbeleid, winkelautomatisering, vastgoed, communicatie promotie, marketing, bedrijfs economische, financiële en personele zaken. Al onze activiteiten zijn er op gericht om het lokale marktgebied van onze ondernemers verder uit te bouwen en hun rendement te verbeteren. Onze distributiecentra in Nederland spelen daarin een belangrijke rol. Vanuit Schuitema Zuid, met distributiecentra in Eindhoven en Krabbedijke worden ruim 100 supermarktondernemers in Brabant, Limburg en Zeeland dagelijks bevoorraad met versproducten, kruideniers waren, gekoelde en diepgevroren artikelen. Om dit complexe proces op alle fronten in goede banen te leiden zijn we op zoek naar professionele versterking. De Job Volgens een uitgekiend routeschema ga je dagelijks pendelen tussen Krabbendijke en Eindhoven met een vol geladen oplegger op pad om onze ondernemers op het juiste tijdstip te bevoorraden. De pendeltijden zijn van 16.00 uur tot 11.00 uur en van 16.00 uur tot 03.00 uur. Een verantwoordelijke functie die meer van je vraagt dan een uitstekende rijvaar digheid alleen. Je ziet er persoonlijk op toe dat alle goederen in een perfecte staat worden afgeleverd. En ook papieren invullen en controleren hoort daar natuurlijk bij. Je profiel Naast de rijbewijzen B, C en E ben je ook in het bezit van het CCV-B diploma. De afgelopen jaren heb je een ruime ervaring opgedaan met het rijden van trekker/oplegger combinaties. Bovendien beschik je van nature over een klant gerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden. Schuitema Delta b.v. zoekt: Je vooruitzichten Naast een prima salaris en een interessant pakket secundaire arbeidsvoorwaarden met o.a. een flexibele pensioenregeling, studiekostenregeling en PC Privé plan, krijg je volop kansen om door te groeien. Binnen Schuitema wordt veel geïnvesteerd in praktijkgerichte opleidingen van de medewerkers. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer J. Slotboom, expeditiemanager (0113-507783). Heb je belangstelling voor deze functie, stuur of e-mail dan je sollicitatie met c.v. naar Schuitema Delta b.v., t.a.v. de heer H. van Zweden, Logistiek Manager, Postbus 18, 4413 ZG KRABBENDIJKE. Je kunt ons ook e-mailen: h.van.zweden@schuitema.nl De organisatie achter C1000 www.schuitema.nl i' tv'; Cöte du Flandre Zélandaise West Zeeuwsch-Vlaanderen is een uniek stukje Nederland. De Bourgondische sfeer, het grote aantal zonne-uren en de relatieve rust doen je je in buitenlandse vakantieoorden wanen. Een aantal onomkeerbare ontwikkelingen heeft op dit bijna on-Nederlands stukje Nederland een enorme impact. Het verdwijnen van de econo mische grenzen, veranderingen in traditioneel belangrijke sectoren als landbouw en toerisme, de realisatie van een tunnel onder de Westerschelde (lees: een snelle verbinding met de Randstad)... het zijn zaken die vragen om een slagvaardige reactie van het lokale bestuur. De projecten. De gemeente Oostburg heeft een aantal grootse plannen. Zo moet de vissersplaats Breskens als internationaal watersportcentrum op de kaart worden gezet. Cadzand, sinds jaar en dag bekend als familiebadplaats, krijgt een facelift. Maar ook een bijzonder woningbouwproject ais "Waterburg" in de kern Oostburg mag wat ons betreft onder het kopje 'groots' worden geschaard. Bij alle projecten komt het aan op een brede, gemeente-overstijgende blik. Wat dit laatste betreft: onlangs hebben we samen met de gemeente Sluis-Aardenburg besloten om op vrijwillige basis een herindeling tot stand te brengen. De nieuwe gemeente zal geheel West-Zeeuwsch-Vlaanderen omvatten. Een gegeven dat weer nieuwe uitdagingen met zich mee brengt. Zoals het Zwingeulproject, bedoeld om de historische verbinding van Sluis met de zee te herstellen. ."W? Aan u de taak... om al deze projecten in goede banen te leiden. U profileert zich binnen j uiteenlopende - publieke en private - gremia als hét aanspreekpunt van de I gemeente. Als manager geeft u leiding aan het (multidisciplinaire) projectteam. Per project bent u verantwoordelijk voor planning, contractvorming, voortgangs- en kwaliteitsbewaking. Tegenover uw inspanningen stellen wij een bij de zwaarte van de functie passende honorering (salarisindicatie: circa 12.000,- bruto per maand, vergelijkbaar met gemeentelijke schaal 15). uw kaliber. We zoeken een ervaren coördinator en net werker. Iemand die graag aanschuift bij het college van B&W, maar zich ook thuis voelt tussen partners uit het bedrijfsleven. U hebt een academisch werk- en denkniveau (stedenbouwkunde, economie of bestuurs kunde) en meerjarige ervaring met het realiseren van projecten waarbij gemeente en projectontwikkelaars zijn betrokken. Een discipline-overstijgende blik en boven- modale management- en onderhandelings vaardigheden spreken voor zich. U bent resultaatgericht, zakelijk wanneer het moet, flexibel en diplomatiek als het kan. öw reactie. Bent u toe aan een functie waarin u zich kunt bewijzen en profileren als daadkrachtig 'macher' in een complex werkveld? Stuur dan uw schriftelijke reactie naar Burgemeester en Wethouders van de gemeen te Oostburg, postbus 27, 4500 AA Oostburg. Wilt u eerst meer informatie? Neem dan contact op met burgemeester Gosse Noordewier, telefoon (0117) 45 73 82. Of kijk op www.oostburg.nl. De afgelopen jaren hebben we ons vol enthousiasme voorbereid op de toekomst. Met resultaat: er zitten legio investeringen in de pijp lijn. Investeringen in duurzame ontwikkeling, om precies te zijn. De kaders hiervoor zijn inmiddels geschetst. Structuurvisies zijn uitgewerkt (onder andere door Ashok Bhalotra van Kuiper Compagnons), bestemmingsplannen aangepast en innovatieve uitvoeringsprogramma's opgesteld. Nu nog een manager die in staat is de geboekte resultaten te verzilveren. Een ontwikkelaar die in circa vijf jaar concrete projecten neerzet. En daarmee vormgeeft aan een kustgebied, de naam Cöte du Flandre Zélandaise waardig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 48