PERSONEEL Tuin i HOTLEGS STEUTEL Wietemaker bv sociaal juridisch dienstverlener m/v PZC 10 HOUTEPEN CONSTRUCTIESCHILDERS FASHION AND SHOES Sociaal Pedagogisch Dienstverleningscentrum Zeeland zorgconsulent projectmedewerker m/v installatiemonteur m/v Vï ^KOF> Sociaal Pedagogisch Dienstverleningscentrum Zeeland Inservice opleiding tot radiodiagnostisch laborant zaterdag 9 juni 2001 SCHILDERWERKEN is een innoverend schildersbedrijf met als hoofdactiviteiten stralen, conserve ren, onderhoud- en nieuwbouwschildenverk. Binnen één van onze vestigingen is op korte termijn een dringende vraag naar gemotiveerde Gevraagd: - minimaal in het bezit zijn van het V.V.A.-l (veiligheidsdiploma); - bij voorkeur enige jaren ervaring. Wij bieden: - uitstekende arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse neem dan contact op met dhr. F. Heijens, tel. 0115-452520, of richt uw schriftelijke sollicitatie aan Houtepen Schilderwerken, t.a.v. de directie, Postbus 87, 4550 AB Sas van Gent. GOES BV Machinefabriek Goes BV is een zelfstandig opereren de business unit vanIHC Holland NV. Onze opdracht gevers zitten o.a. in de machinebouw, staalconstructie en apparatenbouw. Verder is Machinefabriek Goes BV fabrikant en leve rancier van het FUNDEX funderingsmaterieel. Ook worden er op funderingsgebied nog revisie- en service activiteiten verricht voor derden. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: Servicemonteur elektrische- en hydraulische schema's kunnen lezen ervaring met dieselmotoren accuraat en zelfstandig kunnen werken kunnen improviseren redelijke kennis van de Engelse en Duitse taal Hydrauliekmonteur hydrauliekschema's kunnen lezen ervaring in het aanleggen van hydraulische systemen, met name in de machinebouw accuraat en zelfstandig kunnen werken Constructiebankwerkers MTS of LTS met aanvullende SOM-opleiding MIG/MAG lassen tekening kunnen lezen montage werkzaamheden Arbeidsvoorwaarden CAO Grootmetaal Scholingsmogelijkheden Winstdelingsregeling Sollicitanten worden verzocht hun brieven incl. C.V. binne 2 weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Machinefabriek Goes B.V. Postbus 83 4460 AB Goes t.a.v. de direktie e-mail: mfg@ihcfe.com "De IJsselhof" biedt wonen en zorg vanuit een protes tants- christelijke levensovertui ging aan volwassenen met een verstandelijke handicap op verschillende locaties in de gemeente Terneuzen. STICHTING PHILADELPHIA WOONVORMEN ZEEUWSCH-VLAANDEREN Rivierenpark 83,4535 EJ Terneuzen DE IJSSELHOF, een woonvoorziening voor mensen met een verstande lijke handicap vraagt voor 2 van haar nabij gelegen woningen zo spoedig mogelijk atwee begeleid(st)ers ieder voor gemiddeld 10 uur per week (27,8%) U werkt gemiddeld 3 uur per dag op wisselende tijden, verdeeld over 7 aaneengesloten dagen. Vervolgens bent u 7 dagen vrij. Voor de hoofdvestiging b. begeleid(st)er voor 18 uur per week (50%) Functie-inhoud: het zorgplan vormt de leidraad bij het begeleiden van de cliënten; U organiseert, begeleidt en verricht huishoudelijke en/of recreatieve activiteiten. Functie-eisen: minimaal een op de functie gerichte opleiding op MBO-niveau Praktische (werk)ervaring met betrekking tot het begeleiden van mensen met een verstandelijke handicap De bereidheid om op onregelmatige tijden te werken Woonachtig in Terneuzen of directe omgeving Tevens zoeken wij voor beide functies vervanging i.v.m. zwangerschapsverlof. De arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen tijdens kantooruren met mevrouw E. Hamelink, directeur of mevrouw S. Schutte, coördinator, tel.: 0115-614633. Als u aan bovenstaande.denkt te voldoen, kunt u schriftelijk reageren on der vermelding van de functie, uw opleiding, ervaring en kerkelijke achtergrond. Uw sollicitatiebrief kunt u voor 19 juni a.s. richten aan het bestuur van de IJsselhof, Rivierenpark 83, 4535 EJ Terneuzen. zoekt Jonge magazijnmedewerk(st)er (32 uur per week) voor ons filiaal te Goes. Beri je pas van school en zoekend naar werk, dan is dit misschien de baan voor jou, mits je van aanpakken weet en in het bezit van je rijbewijs bent. Wat houdt de baan in: - Het verwerken van binnengekomen goederen - Wekelijks langs de filialen rijden met de bestelauto - licht administratief werk via de computer Spreekt jou dit aan, schrijf dan een sollicitatiebrief naar ALBERDO BV t.a.v. Carla d'Hondt Postbus 265 4560 AG HULST SPD-Zeeland SPD-Zeeland is een instelling voor ambulante dienst- en hulp verlening t.b.v. mensen met een handicap. Haar werkterrein is de provincie Zeeland met bureaus in Middelburg en Hulst. Bij de instel ling werken 70 medewerkers. Er wordt gewerkt vanuit drie afdelin gen, resp. dienstverlening, hulp verlening en facilitaire ondersteu ning. Vanuit de afdeling dienstverlening wordt door zorgconsulenten en consulenten voor mensen met een functiebeperking informatie, advies en ondersteuning gegeven, alsmede hulp vraagverduidelijking en zorgcoördinatie. Voorts zijn binnen deze afdeling werkzaam een informatiemedewerker, con sulenten arbeidsintegratie en con sulenten vrijetijdsbesteding en vorming. De afdeling hulpverlening omvat: vroeghulp, praktisch pedagogi sche gezinsbegeleiding, psycho sociale hulpverlening en begelei ding bij zelfstandig wonen. De afdeling facilitaire ondersteu ning omvat de (financiële) admini stratie, systeembeheer en de huishoudelijke dienst. vraagt voor haar afdeling dienstverlening een voor mensen met een verstandelijke handicap voor 32 uur per week De functie bestaat uit 2 hoofdbestanddelen: 1. Projectmedewerker De aandacht van de betrokken medewerker zal zich in het bijzonder richten op het ondersteunen van wooninitiatieven. Het gaat hierbij om het realiseren van in dividuele woonwensen, maar ook van groepsinitiatieven. Belangrijke punten zijn hierbij: het matchen van ouders en kinderen om tot een hechte initiatiefgroep te ko men; het realiseren van de woning en eventuele aanpassingen; het realiseren van de zorgverlening; deskundige ondersteuning bieden met betrekking tot huurcontracten, huur subsidie, verbouwings- en inrichtingssubsidie etc. 2. Zorgconsulent Werkend vanuit de wensen van de cliënt is de zorgconsulent verantwoordelijk voor: informatie en advies; in kaart brengen van de hulpvraag; ondersteunen en begeleiden bij het samenstellen van de gewenste zorg- arrangementen en bemiddeling bij de realisatie daarvan; onderhandelen bij de 'zorgaankoop' via het persoonsgebonden budget. Functie-eisen: een op de functie gerichte HBO-opleiding; een klantgerichte en dienstverlenende attitude; vaardigheid in het onderhandelen en bij voorkeur ervaring in het samenstellen van zorgarrangementen; kennis op het gebied van huursubsidies, verbouwings- en inrichtingssubsidies; deskundigheid op het gebied van coördineren, initiëren van activiteiten en het stimuleren van mensen en groepen: in het bezit van een auto en rijbwijs B. Arbeidsvoorwaarden Het betreft een aanstelling voor 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris bedraagt min. 4.369,- en max. 6.202,- bruto per maand bij een 36- urige werkweek. De CAO-Welzijn (Sociaal Pedagogische Dienstverlening) is van toepassing. Informatie over de functie is te verknjgen bij mevrouw K. Boonstra, hoofd dienst verlening. Zij is bereikbaar op maandag-, woensdag- en donderdagmorgen van 8.45-9.30 uur, telefoonnummer (0118-)615051. U kunt ook onze website bezoeken fwww. spd-zeeland. nl Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directie van de SPD-Zeeland, Postbus 174, 4330 AD Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. INSTALLATIEBEDRIJF Binnen ons bedrijf is er op korte termijn plaats voor een Dit kan zowel een leerling als een zelfstandig werkende monteur zijn. Voor verdere informatie kunt u contact opne men met ons. Installatiebedrijf Steutel Lange Blokweg 19-A 4301 NW Zierikzee Tel.nr.0111 - 412427 na 18.00 uur: 0111 - 416028 Ter versterking van ons verkoopteam vragen wij fulltime (37 uur) - leeftijd tussen 18 en 25 jaar - verzorgd uiterlijk - modisch gevoelig Wij bieden: - salaris volgens CAO-schoendetailhandel - interne opleidingsmogelijkheden Schrijf een brief met CV en pasfoto naar De Leeuw Schoenmodes t.a.v. dhr. W. de Leeuw Langeviele 2 4331 LT Middelburg .fov v '•"/y,'V/%'- o DE LEEUW SCH0ENM0DES langeviele 2 4331 It middelburg Transport-Lifting Containerservices A haUogisliek Transport- en Containerbedrijf Wielemaker B.V. is een dyna misch familiebedrijf, waarin bijna 70 medewerkers werkzaam zijn. De dienstverlening van dit allround transportbedrijf is pri mair gericht op bedrijven en organisaties in de provincie Zeeland en reikt tot ver over de landsgrenzen. Voor spoedig indiensttreding zijn wij op zoek naar: PLANNER internationaal goederenvervoer (M/V) Tot zijn of haar taken behoren: -Ritplanning van transporten in de Benelux, Frankrijk en Duits land. - In stand houden en uitbouwen van hel huidige relatiebestand. -Accepteren van ladingen en zonodig uitbesteden van transpor ten - Administratief afhandelen van transportopdrachten. Functie-eisen: - Commerciële instelling en organisatietalent. - Geografische kennis van het werkgebied - Redelijke beheersing van de talen: Duits, Frans en Engels. - Goede communicatieve en sociale vaardigheden. - Vermogen om ook onder tijdsdruk de juiste beslissingen te ne men. - Enige ervaring met PC-toepassingen. - Bereidheid om in een klein teamverband te werken. Wij bieden- - Prettige werksfeer. - Beloning volgens de CAO voor het beroepsgoederenvervoer. Zij die ervaring hebben in een soortgelijke functie genieten de voorkeur. Belangstellenden die aan bovenstaande criteria voldoen, worden uitgenodigd hun sollicitatie met curriculum vitae te richten aan: Wielemaker B.V. Postbus 8117 4330 EC Middelburg Hoveniersbedrijf Tuintotaal is een hoveniersbedrijf, dat zich gespecialiseerd heeft in de aanleg en het onderhoud van kleinschalig groen voor particulieren en bedrijven. Binnen ons bedrijf zijn kwaliteit, veelzijdigheid, flexibiliteit en persoon lijke betrokkenheid belangrijke uitgangs punten. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij versterking voor ons huidige team van 7 medewerkers. Pinksterbloemstraat 51 4461 MB Goes Tel.: 0113-27 17 10 Mob.tel.: 06-51313284 Fax:0113-271711 HOVENIERSBEDRIJF VAKBEKWAAM HOVENIER Wij zoeken een vakbekwaam hovenier, die geheel zelfstandig de door ons zelf ontworpen tuinen kan onderhouden en verzorgen. Naast een gedegen vakkennis, met name op het gebied van beplanting, vinden Wij inzet, klantvriendelijkheid en betrokkenheid bij werk en bedrijf heel belangrijk. AANKOMEND HOVENIER Daarnaast hebben wij ruimte voor een aankomend hovenier met interesse in zowel de aanleg als het onderhoud van tuinen en die zich verder wil bekwamen in het groene vakgebied. Behalve enige vakkennis vinden wij met name inzet en de wil tot leren heel belangrijk. Wij bieden voor beide functies een afwisselende baan bij een bedrijf waar veel aandacht besteed wordt aan het optimaal functioneren van onze medewerkers. Goede salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zijn voor ons vanzelfsprekend. Voor nadere informatie over beide functies kunt u zich wenden tot: Lowi Wagenaar, tel.: 0113-271710. Is je interesse gewekt voor één van deze functies, bel, of richt je schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen aan: Hoveniersbedrijf Tuintotaal, Pinksterbloemstraat 51, 4461 MB Goes. SPD-Zeeland SPD-Zeeland is een instelling voor ambulante dienst- en hulp verlening t.b.v. mensen met een handicap. Haar werkterrein is de provincie Zeeland met bureaus in Middelburg en Hulst. Bij de instel ling werken 70 medewerkers. Er wordt gewerkt vanuit drie afdelin gen, resp. dienstverlening, hulp verlening en facilitaire ondersteu ning. Vanuit de afdeling dienstverlening wordt door zorgconsulenten en consulenten voor mensen met een functiebeperking informatie, advies en ondersteuning gegeven, alsmede hulpvraagverduidelijking en zorgcoördinatie. Voorts zijn binnen deze afdeling werkzaam een informatiemedewerker, con sulenten arbeidsintegratie en con sulenten vrijetijdsbesteding en vorming. De afdeling hulpverlening omvat: vroeghulp, praktisch pedagogi sche gezinsbegeleiding, psycho sociale hulpverlening en begelei ding bij zelfstandig wonen. De afdeling facilitaire ondersteu ning omvat de (financiële) admini stratie, systeembeheer en de huishoudelijke dienst. vraagt voor haar afdeling dienstverlening een voor 20 uur per week in verband met zwangerschapsverlof van de huidige functionaris. Kerntaken van de functie: begeleidt cliënten bij juridische vraagstukken; geeft advies rond uitkeringen, stelt in te dienen bezwaarschrif ten op; begeleidt cliënten bij toepassing van de sociale verzekerings wetten en andere algemene wet- en regelgeving; onderhoudt netwerkcontacten; geeft consultatie aan medewerkers van de instelling. Functie-eisen: affiniteit met mensen met een handicap; een afgeronde HBO-opleiding op sociaal juridisch terrein (HB0- SJD); is in staat abstracte zaken te vertalen naar het niveau van de cliënt; heldere en zakelijke denkstijl; in het bezit van een auto en rijbewijs B. Arbeidsvoorwaarden: Het betreft een tijdelijke aanstelling van 1 september 2001 t/m 30 november 2001Het salaris is conform de salarisregeling Sociaal Pedagogische Zorg (schaal 18-38), CAO-Welzijnswerk. Informatie over de functie is te verkrijgen bij mevrouw K. Boon stra, hoofd dienstverlening. Zij is bereikbaar op maandag-, woens dag- en donderdagmorgen van 8.45-9.30 uur, telefoonnummer (0118-) 615051. U kunt ook onze website bezoeken (www, spd-zeeland. nl) Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directie van de SPD-Zeeland, Postbus 174, 4330 AD Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. .£01; Heb je belangstelling voor techniek, maar wil je ook graag met mensen werken? Dan bieden wij je een opleiding en een baan. Ziekenhuis Walcheren in Vlissingen en het Oosterscheldeziekenhuis in Goes zoeken voor de röntgenafdelingen A leerling radiodiagnostisch laboranten vacaturenummer 01.63 De opleiding voor Radiodiagnostisch laborant vangt aan met een beroepsvoorbereidende periode van 6 maanden waarin men zich bezig houdt met de theoretische basiskennis. Deze kennis wordt geëxamineerd en men dient voor alle vakken een voldoende te halen om voor een leer/arbeidsover eenkomst in aan merking te komen. Tijdens de leer/arbeidsperiode is men voornamelijk in de praktijk bezig het vak te leren. Men heeft hiervoor de beschikking over een praktijkleerboek. De theoretisch begeleiding vindt plaats bij een opleidingsinstituut. De totale opleidingsduur is 32 maanden. Functie-eisen: Minimaal een Havo-diploma met wis- en natuur kunde Minimaal 18 jaar Affiniteit met techniek Wij bieden: Aanstelling en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Ziekenhuizen. Ziekenhuis Walcheren De kosten van de opleiding zijn volledig voor rekening van het ziekenhuis. Salaris bruto per maand: Voor een 1e jaars leerling fl. 1766,- Voor een 2e jaars leerling fl. 2075,- Voor een 3ejaars leerling fl. 2686,- Wanneer het minimumloon hoger ligt dan het leer lingsalaris, is dit van toepassing. Voor meer inlichtingen kunt u bellen met: Gré Schroevers tel. 0118 - 42 55 79 Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen of met Pim Lubbers tel. 0113 - 23 40 00 Oosterscheldeziekenhuis te Goes. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na plaatsing van de advertentie aan: Ziekenhuis Walcheren, afdeling P&O, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, Werkplek Personeel, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 10