Wilhelm Medewerker Planning Analyse PZC KRIJGER MEELFABRIEK RENESSE BV Operator Maalderij m/v Laborante m/v DVZ neckermann Wij zijn op zoek naar een: Kojo Engineering b.v. 2 vlotte medewerkers Medewerker Patrick, Marijke, Ellen, Liesbeth Silvia Kees zoeken: m Servicemedewerker DUBBEL GLAS Als een dagje varen met vrienden je lust en je leven is. Maar autorijden ook. Kijk op www.kojo.nl zaterdag 12 mei 2001 Een groeiend bedrijf dat al 75 jaar tarwe en bijbehorende producten verwerkt tot grondstoffen voor bakkerijen en andere meelverwerkende industrieën. Als Operator Maalderij ben je verantwoordelijk voor: het "draaiende houden" van de fabriek het laden van bulk- en zakgoedwagens bedienen van de volledig geautomatiseerde aftaplijn De werkzaamheden worden verricht in een 3-ploegendienst. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die op LBO-C niveau kunnen functioneren, die technisch onderlegd zijn en absoluut geen computervrees hebben. Dit betreft een parttime baan voor in de vakantieperiodes voor de werkzaamheden in ons laboratorium. Voor alle bovenstaande functies geldt dat je in staat moet zijn om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Goede kennis van de Nederlandse taal is een vereiste. Als je geïnteresseerd bent kun je schrijven naar: Krijger Meelfabriek, t.a.v. P&O, Postbus 1, 4325 ZG Renesse. Telefonische inlichtingen voor de functie: Operator Maalderij bij Wilco Nieuwenhuize, tel. 0111-418055. Laborante bij Martin Krijger, tel. 0111-418053 Stationspark 41 4462 DZ Goes telefoon 0113-272261 fax 0113-272262 Het Opleidingscentrum Holland Zeeland (0CHZ) is een opleidingsinstituut met een verticale on derwijsstructuur. Het 0CHZ verzorgt vele opleidingen in de Groene Sector - VMB0 - MBO - Contractopleidingen. De leerlingen en cursisten worden opgeleid voor kwalificaties die een breed perspectief geven op doorstroom naar vervolgopleidingen of instroom op de arbeidsmarkt, zowel binnen als buiten de Groene Sector. OCHZ verzorgt de opleidingsprogramma's in de sectoren Groene Ruimte, Plantenteelt, Fruitteelt, Dierverzorging, Veehouderij, Bloemschikken, Recreatie en Paardenhouderij. Met ruim 200 personeelsleden wordt op de locaties Goes, Sommelsdijk en Barendrecht inhoud gegeven aan het opleidingsprogramma van de leerlingen en cursisten met bijzondere aandacht voor hun persoonlijke en maatschappelijjke ontplooiing. In verband met een interne directiefunctieaanvaarding zoeken wij per 1-8-2001 voor onze locatie VMBO-MBO-Groen Sommelsdijk met de onderwijsafdelingen VMBO-Groen 440 leerlingen) en MBO-Groen 100 leerlingen) en contractactiviteiten een VESTIGINGSDIRECTEUR V/M De directeur: draagt zorg voor de wijze waarop het onderwijsleerproces in onderwijskundig inhoudelijk en di dactisch opzicht vorm wordt gegeven in de vestiging geeft richting aan de profilering van de vestiging stuurt de wijze van inrichting van de vestiging voor wat betreft organisatie en management •geeft leiding aan het management van de vestiging is lid van het managementteam van de instelling en adviseert de algemeen directeur over het strategisch beleid van de onderwijsinstellng als totaal Van u wordt verwacht dat u: in staat bent vanuit een duidelijke onderwijsvisie leiding te geven aan (cultuur)verandering en onderwijs- en vernieuwingsprocessen, zowel binnen de locatie als in externe werkverbanden en netwerken medewerkers kunt stimuleren en durft te attenderen op hun persoonlijke verantwoordelijkheden, alsmede hun teamverantwoordelijkheden een loyale en innovatieve sfeer binnen het team op de locatie ontwikkelt. beschikt over een ruim HBO werk- en denkniveau en kennis van de Groene Sector en relevante branche organisaties en netwerken strategisch kan denken en handelen zowel binnen de locatie als in de regio zich goed kan verplaatsen in diverse levensbeschouwelijke opvattingen en leefgewoonten Honorering: In overeenstemming met de zwaarte van de functie: schaal 13 CAO-BVE Informatie over de functie wordt verstrekt door: de algemeen directèur OCHZ ir.H. Laros, tel.: 0113-272261 (privé 0113-568062 of de huidige lo catiedirecteur mevrouw A. Kaim, tel.: 0187-471010 (privé 0187-486835). Indien u interesse heeft in deze functie kunt u uw sollicitatie met curriculum vitae binnen 7 dagen na het plaasen van deze advertentie richten aan- Stichting OCHZ, t.a.v. ir. H. Laros, Stationspark 41.4462 DZ GOES Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen 01 I8-4I I 042 •ELEKTROTECHNIEK •INSTRUMENTATIE •INDUSTRIËLE AUTOMATISERING Secretariaats medewerk(st)er Deze functie is ontstaan doordat één van onze medewerksters met zwan gerschapsverlof gaat en daarna als parttimer verder bij ons wil blijven wer ken. Wij zoeken een medewerk(s)ter die zowel tijdens als na de verlofperio de fulltime wil werken en zich o.a. bezig houdt met de onderstaande werk zaamheden, met name voor ons zusterbedrijf C-Services Holland b.v. Functie-informatie: Bediening van de telefooncentrale Zelfstandig brieven en offertes uitwerken Administratieve werkzaamheden m.b.t. bestellingen Relatiebeheer Verkoopondersteuning Functie eisen: Opleiding HAVO/MBO Enige relevante werkervaring Interesse in automatisering Grote mate van zelfstandigheid Kennis van Word en Excel Een actieve, flexibele en klantvriendelijke werkhouding Wilt u in aanmerking komen voor een gesprek, bel, mail of schrijf een brief met c.v. naar Kojo Engineering b.v. Postbus 163, 4380 AD Vlissingen •WERKTUIGBOUW •BOUWKUNDE •CIVIELE TECHNIEK Gezocht: voor zelfstandig opmeten orderverwerking inplanning montage van rolluiken en zonweringen Schriftelijke sollicitaties naar: Plein 30, 4472 AV 's-Heer Hendrikskinderen 0113-233087 Zonder ervaring onnodig te reflecteren. Zakenkleintje plaatsen? Per fax 0118-484370 Telefonisch 0118-484321 tussen 08.00 en 17.00 uur Schriftelijk: PZC advertentie-afdeling Postbus 18, 4380 AA Vlissingen Loonbedrijf B. lansen en Zn. v.o.f. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, liefst jonge voor ons loonbedrijf. Je werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het besturen van een tractor en andere voorkomende werkzaamheden. Gaarne je schriftelijke sollicitatie richten voor 26 mei 2001 aan: Loonbedrijf B. Jansen en Zn. v.o.f. P/a Boerhaavestraat 9 4416 EH Kruiningen Afwashulp, 4 d. p.w. 2 uur Verkoopster, 4 d. p.w. 32 uur Keukenhulp, ass. voor de kok Zaterdaghulp vakanties Reacties: culinair Korte Kerkstraat 3, Goes, 0113-228317 Mmm 't komt van Kees Schrijver Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een postorderbedrijf als Neckermann, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse concern Karstadt- Quelle, Deze organisatie telt ruim 121.000 medewerkers en behoort tot de grootste handels ondernemingen in Europa. Neckermann biedt via de dikke catalogus en Internet een assortiment aan van zo'n 40.000 artikelen. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar ruim duizend medewerkers. Onze klanten bestellen hun artikelen uit het ruime aanbod in diverse catalogi, mailings of via Internet. De divisie Inkoop stelt de assortimenten samen. De afdeling Planning Analyse in St. Jansteen verzamelt informatie die inkoopmanagers nodig hebben om hun afdeling goed te sturen. Denk aan omzet- en voorraadgegevens en verkoopprijzen. Op deze afdeling is plaats voor iemand die ontwikkelingen op de voet volgt en risico's signaleert. M/V voor 40 uur per week Je analyseert onze assortimenten per mailing en per seizoen. Op basis van de analyses adviseer je de inkoopdivisies over assortimentssamenstellingen. Jij geeft per mailing een heldere verklaring van de verkoopsuccessen, analyseert de prijsniveaus en schat in welke omzet, kosten en winst de mailing oplevert. Daarnaast ontwikkel je (geautomatiseerde) systemen om relevante informatie vast te leggen. Wie zoeken we? Je hebt een HBO-opleiding afgerond, het liefst richting bedrijfseconomie of commerciële economie in combinatie met informatica. Je bent sterk cijfermatig en analytisch aangelegd en kunt goed prioriteiten stellen. Daarnaast heb je kennis van automatisering en ervaring met de programma's van MS Office. Herken je jezelf in dit profiel? Dan ben jij wellicht de medewerker Planning Analyse die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Neckermann een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Bovendien heeft Zeeuws-Vlaanderen heel wat te bieden. Wat dacht je van kilometers lange stranden, filevrije wegen en de Belgische steden Antwerpen, Brugge en Gent om de hoek! Dat maakt Hulst, de meest Vlaamse stad van Nederland, een prettige regio om in te wonen en te werken. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Jacky Lambert, hoofd Planning Analyse, telefoon 0114 - 318 203. Heb je interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met CV binnen twee weken naar Neckermann BV, postbus 342, 4560 AH Hulst, t.a.v. Sander van Wijngaarden, personeelsadvisèur. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Geslechtendijk 1 0 4564 BP St. Jansteen In alle sectoren van het onderwijs worden nu leraren geconfronteerd met leerlingen die "extra zorg" nodig hebben. Het omgaan met verschillen tussen leerlingen vraagt verdere professionalisering. Opleidingen speciaal onderwijs Seminarium voor Orthopedagogiek In het jaar 2001-2002 organiseert het Seminarium voor Orthopedagogiek in Zeeland/westelijk Noord-Brabant in-service opleidingen voor het post- HBO getuigschrift speciaal onderwijs, met als specialisaties o.a.: primair onderwijs Gespecialiseerde leraar Jonge risicokinderen Interne begeleiding Ambulante begeleiding Remedial teaching Dyslexie Begaafdheid Gedragsproblemen ADHD Autisme Zorg en ICT voortgezet onderwijs Docent leerwegondersteunend onderwijs Docent praktijkonderwijs Leerlingbegeleiding schooldecanaat Remedial teacher VO Docent als coach Docent met expertisebegaafde leerlingen management Kweekvijver Schoolleider Primair Onderwijs Schoolleider Primair Onderwijs Zorgcoördinator Voortgezet Onderwijs vervolgstudies hiervoor dient men ai in het bezit te zijn van het HBO-getuigschrift speciaal onderwijs Gedragsspecialist Taalspecialist Begeleidingsspecialist Remediale zorg jonge risicokinderen Speciale spelbegeleiding Handelingsgerichte diagnostiek Schoolvideo interactie begeleiding Zelfconfrontatiemethode (ZKM) Master's degree special educational needs Hoger Kaderopleiding Pedagogiek (i.s.m. Hogeschool SOMA) Op 16 mei a.s. is er een informatiebijeenkomst in de Hogeschool Zeeland, Edisonweg 4 te Vlissin gen, lokaal A-025 (aanvangstijd 15.00 uurl) Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de regiomanager Zeeland/westdijk Noord- Brabant, dhr. drs. J.E.L. de Deckere, tel /fax.: 0118-611060 Of 06-53938291 Email: deckere@euronet.nl Onze brochures zenden wij u graag toe. U kunt deze aanvragen bij. Seminarium voor Orthopedagogiek, Postbus 14007, 3508 SB UTRECHT, tel. 030-2547378, fax 030-2540349. Zie ook onze homepage: www.seminarium.nl L/TOB Gerbrandystraat 4, 4384 NH Vlissingen, Tel. (0118) 464644 Ben jij tussen de 18 en 20 jaar en op zoek naar een afwisselende job? Voor ons Texaco benzinestation zoeken wij een fulltime Wij vragen: een representatief voorkomen een flexibele instelling Taken: bedienen benzinestation poetsen van showroomauto's Wij bieden: afwisselend werk gezellige werkomgeving Bel ons en vraag naar Hans Murre of schrijf naar bovenstaand adres Telefoon (0118) 46 46 44 10 jaar fabrieksgarantie -» Concurrerende prijs -» Interessante subsidie op HR++ Vraag vrijblijvend informatie op bij: ^6.2Oo Bedrijvenstraat 1 - 4543 NZ - Zaamslag Tel. 0115 - 431692 0115 - 431571 65 jaar NIEUW VAN HONDA Fluitend en zonder enige moeite maait u uw gazon met de IZY-gazonmaaier Bij het ontwerp is alles ingesteld op uw gemak. De zuinige, geluidsarme ééncilinder 4-t.akt motor, die de basis vormt, zal uw stoutste verwachtingen overtreffen Eindelijk een maaier die zijn waarde keer op keer bewijst Ook informatie krijgt u van ons vanzelfsprekend op een easy way. ►MTi Tramper 's-Gravenpolder Spoorstraat 51 4431 NK 's-Gravenpolder Tel. 0113-311451 fax 0113-312311 Geopend: ma t/m vr. 7.45 - 17.15 Zaterdags van 8.30 - 15.00 Tramper Aagtekerke Pekelingseweg 8 4363 RB Aagtekerke Tel. 0118-581618 fax 0118-583676 Geopend: ma t/m vr. 7.45 - 17.15 Zaterdags van 8.30 - 15.30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 58