H/L therm Phos Meeüs zoekt... L communicatie professional m/v Accountante-en Adviesgroep Rijkse 51 meewerkend voorman oesterafdeling (m/v, fulltime) LEERKRACHTEN/ MEDEWERKERS Operator Verpakkingsmachine (M/V) Zakkennaaiers (M/V) zaterdag 12 mei 2001 Werken in de oesters is boeiend maar ook veeleisend. Daar weten we bij Prins Dingemanse alles van. Prins Dingemanse is al jaren één van de toonaangevende producenten van oesters en mosselen in West-Europa, met Nederland, België, Frankrijk en Duitsland als belangrijkste afzetgebieden. Via gespecialiseerde groothandelskanalen levert Prins Dingemanse zijn kwaliteitsproducten aan de ho reca, de visspeciaalzaken en de grootwinkelbedrijven. In het kader van onze voortdurende groei, zijn wij op zoek naar een: De functie: geeft bij afwezigheid van de bedrijfsleider leiding over de productie; werkt zelf mee in de productie; draagt zorg voor een economische en efficiënte verwerking van het product; zorgt voor een optimale inzet van personeel en materiaal; beheert het logistieke traject van de vers verpakte producten; legt verantwoording af en rapporteert direct aan de bedrijfsleider; Prins Dingemanse vraagt: MBO werk- en denkniveau, door opleiding en/of ervaring verkregen. flexibele werkhouding; leidinggevende capaciteiten; bereidheid om in afwijkende werktijden te werken. Wij bieden u: een prettige werksfeer; goede arbeidsomstandigheden; uitstekende arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse in deze baan, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar: Prins Dingemanse B.V. t.a.v. Tiny van Loon, afdeling Personeelszaken, Postbus 63, 4400 AB Yerseke. Schildersbedrijf Trimpe v.o.f. Middelburg vraagt voor het onderhoudswerk particulier klantenwerk 2 onderhoudschilders of 1 onderhoudschilder en 1 leerlingschilder Reacties binnen 7 dagen naar Schildersbedrijf Trimpe v.o.f. Schroeweg 8, 4336 BN Middelburg VACATURE GEZOCHT TANDARTSASSISTENTE Mogelijkheden voor werken in fulltime en/of parttime verband. Ervaring gewenst, niet noodzakelijk. Schriftelijke reacties sturen naar: M.F. de Booij Oude Haven 51 4301 JK Zierikzee Tbermphos International B. V is een wereldwijd opererende onderneming in dc industriële clicmic. De hoofdzetel van Thcrmpbos International isgevcstigd in Vlissingcn. Verder heeft het bedri jf vestigingen in Argentinië Duitsland en China Wereldwijd werken er zo'n 900 mensen bij Thcrmpbos International In Wissingen zijn ongeveer 420 mensen betrokken bi j dc productie, marketing en verkoop van fosjor en daarvan afgeleide producten. Wij zoeken op korte termijn een Een schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: Functie-inhoud: U adviseert de directie over beleid en planning ten aanzien van interne en externe communicatie. U coördineert en realiseert diverse in- en externe publicaties. U bewaakt de huisstijl en adviseert en coördineert marketingcommunicatie-uitingen. Daarnaast onderhoudt u contacten met diverse groeperingen buiten de organisatie ten behoeve van public relations; u organiseert in dit kader ook bedrijfsbezoeken. U rapporteert rechtstreeks aan de directie. Wat verwachten wij van u Een relevante opleiding op HBO-niveau, aangevuld met meerdere jaren ervaring in een soortgelijke functie. Een goede beheersing van Nederlands, Engels en Duits en een internationale oriëntatie. Verder bent u creatief en een goed net werker, zowel intern als extern. Daarnaast heeft u een pro-actieve opstelling en ervaring met moderne media, zoals internet. Wat bieden wij Een uitdagende functie in een dynamisch en resultaatgericht internationaal bedrijf. Verder een uitstekend salaris aangevuld met een bonusregeling en een compleet arbeidsvoorwaardenpakket. Meer informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer Jelle Groenink, Managing Director Operations Personnel (tel. 0113-689505)danwel de heer Bruno Houben, Manager Personnel Department (tel. 0113-689600 kantoor of tel. 0118-465109 privé). N.B.: - Nadere informatie over ons bedrijf kunt u vinden op onze website: www.thermphos.com. - Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Accountants- en Adviesgroep Rijkse is een jonge en dynamische organisatie. Onze organisatie bestaat op het moment uit zo'n 70 enthousiaste medewerkers verdeeld over 3 vestigingen. Onze activiteiten liggen op het financiële vlak. Naast het verlenen van accountancywerkzaamheden verstrekken wij adviezen op fiscaal, bedrijfseconomisch en automatiseringsgebied. De dienstverlening richt zich met name op middelgrote en kleine ondernemingen, vrije beroepen, alsmede verenigingen en stichtingen. Er is sprake van een informele bedrijfscultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatielijnen en een actieve en persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. Buitenruststraat 6 4337 EH Middelburg Postbus 325 4330 AH Middelburg Telefoon 0118-678900 Fax 0118-638838 E-mail lnfo@AAR.NL Van der Spiegelstraat 12 4461 LL Goes Postbus 2257 4460 MG Goes Telefoon 0113-242628 Fax 0113-215818 E-mail InfoAAR NL Torenstraat 15 4353 AA Serooskerke (W) Postbus 6 4353 ZG Serooskerke Telefoon 0118-592610 Fax 0118-591325 E-mail f.zwemer@accountnet.nl Als gevolg van de groei van onze organisatie zijn wij, voor onze vestigingen in Goes en Serooskerke (W), op korte termijn op zoek naar: ERVAREN ASSISTENT-ACCOUNTANTS De functie omvat met name het samenstellen en rapporteren van jaarrekeningen van onze cliënten, alsmede het verzorgen van fiscale aangiften voor onze cliënten. Daarnaast behoort ook tot het takenpakket het voorbereiden van advieswerkzaamheden op het gebied van uitbreiding, overname, financiering, herstructurering eet. Wat vragen wij: Enthousiaste mensen die: Een duidelijke affiniteit met cliënten in de MKB-sector hebben Reeds enige jaren in de accountancy werkzaam zijn (verdient de voorkeur) Een opleiding: HEAO BE of daaraan gelijkwaardig afgerond hebben of daarvoor nog studerend zijn. In teamverband kunnen functioneren Over goede contactuele eigenschappen beschikken Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid bezitten Kennis en ervaring met automatisering hebben zelfstandig kunnen werken. Wat bieden wij: Naast uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede studie(kosten) regeling, bieden wij ruime kansen voor verdere doorgroei binnen onze organisatie, alsmede een prettige werksfeer. Wilt u meer weten over de functie dan kunt u contact opnemen met de heer L. Ruissen AA (Goes) of de heer F. Zwemer AA (Serooskerke). Zij zullen u graag meer vertellen. Heeft u interesse in deze functie met veel afwisseling, verantwoordelijkheid en zelfstandigheid dan wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Accountants- en Adviesgroep Rijkse, t.a.v de heer J.J.F. Lammers, Postbus 325 4330 AH Middelburg, E-mail j.lammers@aar.n Swiss figure Figuurcorrectie- en Afslankinstituut STUDIOMEDEWERKSTER (34'/:-38 uur en 20-24 uur) werkzaamheden: begeleiden van cliënten bij voeding en beweging maken van figuuranalyses administratieve en receptiewerkzaamheden huishoudelijke werkzaamheden interne opleiding 34'/:-38 uur. leeftijd tussen 18 en 25 jaar: 20-24 uur, leeftijd vanaf 25 jaar slank postuur en verzorgd uiterlijk Telefonische en schriftelijke sollicitaties richten aan: instituut Swiss Figure Lammerensteeg 9 4331 MB MIDDELBURG Tel.: 0118-633601 Het bestuur van de Stichting Samenwerkings scholen voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs in de provincie Zeeland vraagt voor de KORCZAKSCHOOL SO/VSO ZMOK te Middelburg - GROEPSLEERKRACHT MIDDENBOUW SO voor 38 uur per week (wtf 1) - MAATSCHAPPELIJK WERKER voor 15 uur per week (wtf 0,3947) voor de Kliniekschool Ithaka te Goes een - ONDERWIJSASSISTENT 20 uur/week (wtf 0,5263) Datum indiensttreding 01 08 01 Voor deze vacatures zoekt het bestuur bevoegde dan wel bekwame medewerkers die hun bevoegdheid willen beha len. Voor de functie geldt dat de benoeming in principe in eerste instantie tijdelijk is voor één jaar. Indien mogelijk kan daarna een benoeming voor onbepaalde tijd worden aangegaan E.e.a. is afhankelijk van ervaring en opleiding. Naast de wettelijke bevoegdheden verwachten we van de nieuwe collega's kennis, kundigheid en affiniteit met het werken in niet altijd voorspelbare situaties. Flexibiliteit en standvastigheid zijn naast een dosis humor belangrijke eigenschappen. Stevig in de schoenen staan is een vereiste om dit werk aan te kunnen. WERKEN OP DE KORCZAKSCHOOL: ELKE DAG ANDERS Wij bieden: Een uitdagende werkomgeving. Een boeiende baan. Begeleiding bij het uitvoerend werk in de school. Wij vragen: Collega's die de emotionele nabijheid kunnen combineren met professionele afstand. Belangstellenden kunnen contact opnemen met de directeur van de school, dhr. R. Janse of de coördinator S.O. mevr. E Kuiper. Beiden zijn te bereiken tussen 12.00 en 13.00 uur of na 15.30 uur onder telefoonnummer 0118-633332, na 19.00 uur onder telefoonnummer 0118-461147 resp. 0118- 611937. Voor informatie omtrent de vacature onderwijsassistent kunt u contact opnemen met de coördinator kliniekschool mevr. T de Groene. Na 12.00 uur bereikbaar onder nummer 0113- 267900 of privé 0118-616533. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 23 mei in bezit te zijn van het bestuur U kunt deze richten aan Het Bestuur, per adres Korczakstraat 14335 ER Middelburg. De Korczakschool wordt onderdeel van het Regionaal Expertise Centrum Cluster 4 West-Brabant/Zeeland i.o. Roem van Yerseke ZaïANDsKoEM Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuiven in productie methoden, producten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkelvenverkende bedrijven in de wereld. Ons bedrijf brengt deze producten vers, geconserveerd en diepgevroren op de markt. Deze producten worden afgezet via de traditionele visgroot- en detailhandel, de horeca en het supermarktkanaal. Een mooie dag voor mosselen, van Zeeland's Roem natuurlijk Bent u onze nieuwe collega? Wij zoeken een: en voor het komend mosselseizoen: De functie: ht onze moderne versfabriek werkt u in een gezellig team aan het verzendklaar maken van verse mosselen. De werkzaamheden omvatten voornamelijk: - OPERATOR het bedienen van de gasverpakkingsmachine; - ZAKKENNAAIER het afvullen en het dichtnaaien van jute zakken met verse mosselen. Daarnaast wordt van u verwacht dat u uw collega's assisteert bij andere productieiverkzaamheden. Ook vervangt u uw collega's tijdens vakanties en ziekte. De kandidaat: Omdat gewerkt wordt met voedingsmiddelenworden strenge eisen gesteld aan hygiënisch en nauwkeurig werken. U kunt in principe alle vóórkomende productiewerkzaamheden uitvoeren, zvaaronder het schoonhouden van uw eigen werkplek. Ook beschikt u over een flinke dosis flexibiliteit en teamspirit. U bent een zelfstandig werker en u bent bereid tot het werken in ploegendienst en werken op onregelmatige werktijden (weekend). U heeft de beschikking over eigen vervoer. - OPERATOR u kunt kleine technische storingen aan de lijnen zelfstandig oplossen. U heeft een LTS- of MTS- opleiding (iverktuig/elektro/Vapro) en!of ervaring in een soortgelijke functie bij voorkeur in de foodindustrie. Daarnaast heeft u ervaring met verpakkingsmachines. Wij bieden: Een afivisselende baan in een bedrijf dat volop in beweging is. Dat gaat gepaard meteen prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Hebben wij uw interesse gewekt? Stuur dan binnen 14 dagen uw schriftelijke reactie met C.V. en vermelding functie naar: Roem van Yerseke B.V., t.a.v. mevr. S. Dingemans, Postbus 25, 4400 AA te Yerseke. Voor meer informatie kuntu contact opnemen met de heer Adriaan Leijs, tel. 0113-577771 of de heer Rudi Koens, tel. 0113-577772. VAcquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meeüs is een dynamische en veelzijdige financiële dienstverlener op het gebied van verzekeringen, pensioenen, hypotheken, sparen, vermogensbeheer, vastgoedmanagement, makelaardij o.g. en vakantie- en zakenreizen. De Meeüs Groep telt ruim 750 medewerkers. Er zijn 40 vestigingen verspreid over Zeeland, Noord-Brabant, Limburg en 4 vestigingen in Noord-België. Voor onze kantoren Vlissingen en Goes zoeken wij een enthousiaste: Receptioniste/telefoniste/administratief medewerkster t.b.v. assurantiën en makelaardij o.g. Het takenpakket van de nieuwe medewerkster bestaat uit het bedienen van de telefooncentrale, het verzorgen van de eerste opvang van bezoekers aan ons kantoor en het verrichten van administra tieve werkzaamheden ten behoeven van assurantiën. Een middelbare schoolopleiding alsmede werkervaring in een soortgelijke en/of administratieve functie is vereist. Meer informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrouw Y. Hooiveld telefoonnummer: (0164) 265940. U kunt uw sollicitatiebrieven richten aan: Meeüs Groep bv T.a.v. Mevrouw M. Bil Afdeling Personeelszaken Postbus 3234 4800 DE BREDA Thermphos International B.V. t.a.v. de heer Bruno Houben Postbus 406 4380 AK Vlissingen HVEEüEXTS TV ÊT Bra,?a MM Willemstraat 1-15 M ^M M Telefoon (076) 5 313 313 WÊl^MÊ^M hUh Internet www.meeus.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 51