Open avond Solide basis voor licht Solide basis voor licht PHILIPS PZC PLAATWERKER-VOORBÏWERKER LEERLING PLAATWERKER-VOORBEWERKER PROJECTINKOPER m/v SENIOR INDUSTRIAL ENGINEER zaterdag 12 mei 2001 Zomerschool 55+ Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs volwasseneneducatie De Zomerschool is een unieke en inspirerende cursusweek in de zomervakantie voor 55-plussers. De week van 2 t/m 6 juli. Een week lang actief en afwisselend bezig rond een boeiend thema, lezingen, gesprekken en prachtige excursies. Leren met een "uit-gevoel". Dat moetje een keer meemaken. -0 in Goes dagelijks van 9.30- 16.30 van 2 tot en met 6 juli 0 kosten 225,- (inclusief excursies en slotdiner) keuze uit 2 thema's Bouwkunst (na 1850) in Zeeland, over wat gebouwen ons vertellen over tijd, over stijl, over functie enz. Diverse excursies o.a. naar Middelburg, Goese Meer en Rotterdam. De weg naar de ander (over communicatie) Met lezingen, doe-activiteiten en excursies (o.a. naar Museum voor Communicatie in Den Haag) Vraag meer informatie en/of .meldt u aan! Bel: 0113 - 23 11 70 0 E-mail: ereinhoudt@roczeeland.nl of 0 Vul de bon in en stuur die zonder postzegel naar: Centrum voor Vorming en Training ROC Zeeland Goes Antwoordnummer 705 4460 WB Goes Tel. (0113) - 23 11 70 Naam: Straat- Postcode: Plaats: O ta; wil meer informatie ontvangen over de Zomerschool 2001 iiteit is beréikbaa Regionaal Opleidingen 1 Centrum korte intensieve opleidingen Zee[aM MAVO, HAVO 2efase, VWO voor volwassenen (vanaf 18 jaar) in Vlissingen, overdag en 's avonds. Wij starten weer eind augustus: 88 MAVO: in 1 of 2 jaar, naar het diploma Instelling voor middelbar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie Bij het ROC Volgen zo* n 12 000 leerlingen een opleiding in één van de sectoren Techniek, 'y Nautisch, Économie, Dienstverlening en - T;.: Gezondheidszorg en dag en avondonderwijs voor volwassenen. m HAVO 2e Fase: in 1 of 2 jaar, naar het diploma (vrijstellingen vanuit het reguliere dagonderwijs mogelijk) VWO: in 1 jaar, naar het diploma (oude stijl) per vak mogelijk. Wij bieden een volwassen aanpak van de studie, begeleid zelfstandig studeren. Vraag onze folder aan of bel voor afspraak! Verlengde Boned ij kestraat 277/279, Vlissingen tel.: (0118) 55 86 40 ZEELAND Sectoren Gezondheidszorg, Welzijn en Educatie Opleidingen MAVO, HAVO, VWO Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen Industrieweg 14 4301 RS Zierikzee Telefoon 0111-414794 uan Lint mitn<£ohsif!f3i lil# Telefax 0111-417328 Xfaiil tini auioscnaoe 0V E-mail: vanlintzz@zeelandnet.nl zierikzee@vanlintautoschade.nl Van Lint Autoschade b.v. is een bedrijf met een ervaring van meer dan 45 jaar in autoschadeherstel Het bedrijf bestaat uit 2 vestigingen: een in Sommelsdijk en een in Zierikzee. Beide vestigingen zijn FOCWA-Garantiebedrijven waar op hoog niveau autoschadeherstel wordt uitgevoerd. Voor onze vestiging in Zierikzee zijn wjj-ep korte termijn op zoek naar een ervaren De persoon waar wij aan denken is iemand die zijn vak in de vingers heeft, zelfstandig kan werken, kwaliteitsgericht denken en doen is een must. Hij gaat werken met de modernste apparatuur waar onder een computergestuurd richt- en.meetsysteem. Tevens zijn wij op zoek naar, een - Hierbij denken wij aan iemand die het vak wil leren en die bereid is cursussen te volgen en zodoende een volleerd vakman te worden. Wij bieden een goed salari.s'en.goede secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid om door te groeien binnen onze organisatie Heeft u interesse, richt dan uw schriftelijke of mondelinge sollicitatie binnen twee weken aan: Van Lint Autoschade b.v. Industrieweg 14,4301 RS Zierikzee t.a.v. Pirn van Lint, tel. 0111-414794 of 0111-415625 Philips Lighting Vitrite staat voor een solide basis voor licht. Met haar productie van lampvoeten en metaalwaren ten behoeve van de lichtindustrie, is zij met een productievolume van ruim 3 miljard de grootste lampvoet-producent ter wereld. Zowel voor eigen land als internationaal verzorgt zij de fabricage en distributie van welbekende lampvoeten zoals de 'Edison en de 'Swan'. Daarnaast produceert Vitrite TL-lampvoeten en speciale lampvoeten voor bijvoorbeeld autolampen, treinen en schepen. Vitrite is een slagvaardige organisatie met gemotiveerde, ondernemende en zichzelf ontwikkelende medewerkers. Voor de afdeling Inkoop zijn wij op zoek naar een ervaren Het inkoopproces omvat het voor de totale inkoopbehoefte van Philips Lighting Vitrite exploreren van de inkoopmarkt. Het uitvoeren van leveranciersselecties, contracten- en relatiebeheer, inkoop projecten, bestellingen en het bestellingenbeheer, op zodanige wijze dat de Vitrite-situatie op haar eindmarkten verstevigd wordt. De functie U bent verantwoordelijk voor participatie van Inkoop in alle projecten binnen Vitrite. Hierin heeft u zowel eigen taken binnen het projectteam, als een regulerende taaie richting de andere inkopers en leveranciers van Vitrite. U krijgt tevens de operationele, tactische en strategische verantwoordelijkheid voor het pakket Maakartikelen op Philips specificatie binnen het Non- Product-Related (NPR) gebied. Taakstelling voor Inkoop is het reduceren van 'Total Cost of Ownership' op het gebied van projected. Dit alles doet u samen met andere afdelingen binnen Vitrite en in nauwe samenwerking met de leveranciers. Functie-eisen De geschikte kandidaat heeft sterke kwaliteiten op het terrein van communicatie, leider schap en samenwerking, succes oriëntatie, analyseren en het nemen van beslissingen. U heeft een opleiding op WO- of HBO-niveau met de nodige jaren ervaring of een specifieke Inkoopopleiding. Verder beschikt u over een goede mondelinge en schriftelijke kennis van het Engels. Toekomst Philips Lighting Vitrite biedt een boeiende loopbaan met volop opleidings- en door groeimogelijkheden. Interesse? Informatie over de functie Projectinkoper kan worden ingewonnen bij Paul Simmeren, Hoofd Inkoop, per telefoon 0118-680755 of e-mail paul.simmereti@philips.com Solliciteren Stuur een sollicitatie schriftelijk of per e-mail met brief en CV naar Unda.barmentlo@philips.com of naar: Philips Lighting Vitrite BV, t.a.v. mevr. L. Barmentlo, Personeelsfunctionaris, Postbus 8001, 4330 EA Middelburg. Philips Lighting Vitrite staat voor een solide basis voor licht. Met haar productie van lampvoeten en metaalwaren ten behoeve van de lichtindustrie, is zij met een productievolume van ruim 3 miljard de grootste lampvoet-producent ter wereld. Zowel voor eigen land als internationaal verzorgt zij de fabricage en distributie van welbekende lampvoeten zoals de 'Edison' en de 'Swan'. Daarnaast produceert Vitrite TL-lampvoeten en speciale lampvoeten voor bijvoorbeeld autolampen, treinen en schepen. Vitrite is een slagvaardige organisatie met gemotiveerde, ondernemende en zichzelf ontwikkelende medewerkers. Voor de afdeling Organisatie Efficiency (O&E) zijn wij op zoek naar een De afdeling Organisatie en Efficiency is belast met de bedrijfskundige ondersteuning van de hele Vitrite organisatie. Wegens het vertrek van één van de Industrial Engineers zoeken we een geschikte kandidaat die het team komt versterken. De functie Een deel van de functie bestaat uit ondersteuning van de Innovatiegroep (50%), wat bestaat uit Projectmanagement, het begeleiden van projectmatig werken, FMEAs en projectevaluaties. Daarnaast behoren het maken van bedrijfseconomische analyses ten behoeve van door- braakprojecten en nieuwe producten alsmede het mede vormgeven van de organisatie ontwik keling (verandering) tot de taken. Ook ondersteunt u het Business Planning Process en het verwerken van ideeën en fabrieksbreed verbeteren. U rapporteert direct aan een lid van het Management Team. Functie-eisen U hebt een opleiding HBO Bedrijfskunde of Werktuigbouw (met bedrijfskundige applicaties) of gelijkwaardig. U heeft affiniteit met productie-organisaties en bent bereid tot het volgen van gerichte opleidingen. Daarnaast beschikt u over een analytisch vermogen, kunt u zelfstandig en in teamverband opereren, en bent u flexibel en klantvriendelijk. Toekomst Philips Lighting Vitrite biedt een boeiende loopbaan met volop opleidings- en door- groeimogeli j kheden Interesse? Informatie over de functie Senior Industrial,Engineer kan worden ingewonnen bij Michel van Neutigem, Sector Hoofd Informatie, per telefoon 0118-680960 of e-mail michel.van.neutigem@philips.com Solliciteren Stuur een sollicitatie schriftelijk of per e-mail met brief en CV' naar lindii.barmentlo@philips.com of naar: Philips Lighting Vitrite BV, t.a.v. mevr. L. Barmentlo, Personeelsfunctionaris, Postbus 8001, 4330 EA Middelburg. Le/émaUfkityskttW Hogeschool Brabant Hogeschool Brabant Faculteit Gamma Verbeetenstraat 42 4812 XL Breda donderdag 17 mei, van 18 tot 21 uur Gezondheidszorgonderwijs, locatie Verbeetenstraat 42, Breda HBO opleidingen: HBO verpleegkunde (voltijd, deeltijd en duaal) informatieronde 18:30 en 19.45 uur. Fysiotherapie (vol- en deeltijd) (vooropleiding deeltijd: HBO/WO) Vervolgopleidingen: Management Gezondheidszorg (deeltijd) Sociaal Psychiatrische Verpleegkunde (deeltijd) Locatie Verbeetenstraat 42 Vanaf Breda Centraal Station 10 minuten met de bus. Halte Bontekoestraat: stadslijn 4 of 5 Halte Dr. Struycenplein: streeklijn 115 Informatie Studie Informatie Centrum, tel. 076 - 525 05 50 www.hsbrabant.nl/gamma beroepsopleiding psychosociaal werkende/ therapeut 3 jarige opleiding op HBO-niveau ervaren docenten, gericht op de praktijk klassieke en alternatieve benadering geregistreerde opleiding Standplaatsen: Alkmaar, Amersfoort, Assen, Breda, Eindhoven, Leeuwarden, Leiden en Nijmegen. Vraag naar gratis brochure Academie Gradatim Postbus 40 9430 AA Westerbork Tel.: 0593-33 24 86 www.gradatim.nl E-mail: info@gradatim.nl Kadotip: Techniek, Onderwijs en Communicatie! Combineer jij ze alledrie? Bezoek dan de Open Dag van de Pedagogisch Technische Hogeschool op zaterdag 19 mei vanaf 10 00 uur tot 14.00 uur, Rachelsmolen 1 in Eindhoven. Informatie over de volgende deeltijd en voltijd opleidingen: Bouw (Bouwkunde/Bouwtechniek/BAT) Elektrotechniek Technische Informatica (alleen voltijd) Motorvoertuigentechniek Werktuigbouwkunde/Mechanische Techniek Consumptieve Technieken (alleen deeltijd) Mogelijkheid tot: Eenjarige Pedagogisch Didactische Cursus Deficiëntiecursus Wiskunde/Natuurkunde/Nederlands Voorbereidend leerjaar PTH opleidingen Of bezoek de informatieavond op dinsdag 15 mei in Nijmegen om 19.00 uur, gebouw Stichting Vakopleiding Metaal, Streekweg 22, 6537 TP Nijmegen. Voor meer informatie A fieP0877 878 599 of 0877 878 443 ofkijkopwww.fontys.nl Fontys Pedagogisch Technische Hogeschool

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 30