Prijs met dank aan vader Leunis Marcel Laros Fletse vertoning van PSV publiekstrekker in run-bike-run 23 dressuurruiter Laurens van Lieren verkozen tot sporter van het jaar Nico Freriks nieuw gezicht in Oranje Chinees mag niet naar NBA Moskou krijgt GP Formule I Maradona populair bij advocaten Rijsbergen weg bij Chileense club Kirsipuu boekt derde etappezege Fortuna is dicht bij nacompetitie Historische nederlaag voor Inter Deelnemers ZLM Tour dan! rinor Peter van Kouteren zaterdag 12 mei 2001 fjnnr Vincent Ronnes GRONINGEN - Met vele nieu- wegezichten binnen de gelede ren heeft het Nederlands man nen-volleybalteam gister avond in Groningen met 3-2 (J6-25,25-22,25-22,14-25,12- 15) van Brazilië verloren. Ge zien de vele ervaring die aan de andere kant van het net stond «as het een knappe prestatie tan Oranje. Morgen speelt Nederland an dermaal tegen Brazilië. Ver volgens komen er nog uit- en thuiswedstrijden tegen Duitst- land en de Verenigde Staten. De eerste twee in deze World League-poule mogen deelne men aan de finale eind juni in Polen. Symbool voor het jonge en sprankelende Oranje was Nico Freriks. Negentien jaar pas, erg jong voor de belangrijke functie van spelverdeler. Ape trots was hij toen begin februa ri Bert Goedkoop tijdens de training van 's lands talenten- team in de sporthallen-Zuid in Amsterdam op hem afstapte en hem feliciterend de hand gaf. Nico Freriks kon zijn geluk niet op, maar temperde meteen al te enthousiaste reacties uit zijn omgeving met de opmer king dat hi] nog een lange weg te gaan had. Peter Blangé was al jarenlang zijn idool en er zouden op zijn minst nog een paar tussenpausen komen voordat hij in het grote Oranje mocht aantreden. Zo dacht tot eergisteren bijna iedereen er over. Gisteravond na het inspelen bleek Bert Goedkoop de keuze te hebben gemaakt voor de jeugd. Anderhalf jaar geleden nog stond hij tussen de trainin gen van Jong Oranje door pa prika's te plukken om een zak centje te verdienen, nu maakt hij kans mee te gaan delen uit de prijzenpot van in totaal 15 miljoen dollar in World World League. Met de vele jongeren in het team toonde Oranje gister avond in Groningen meer spel- plezier dan de afgelopen jaren doorgaans te zien was. En de vierduizend enthousiaste toe schouwers in de uitverkochte Groningse Martinihal hadden dat ook in de gaten. Een tevre den Nico Freriks na afloop: „Je moet gewoon plezier maken en genieten van alles. Wel zuur dat we toch nog net met 3-2 verloren." GPD IERNEUZEN - Het was een podium, waarop verleden, heden en toekomst werden ge presenteerd. De gelouterde Jan Raas, Zeeuws sporter van de MUw, werd er voorafgegaan door een nieuwe generat ie j onge Zeeuwen, die zich vorig jaar door uitzonderlijke prestaties hadden onderscheiden. Dressuurruiter Laurens van Lieren werd verkozen tot spor ter van het jaar. Tennisster Sil- vana Bauer werd gehuldigd als grootste sporttalent. De visueel gehandicapte Arnold Polder man onttroonde in de categorie 'aangepast sporter' de eveneens lenomineerde Angela Maas. lemannen-turnploeg van For- a Gymnastica uit Goes werd als enige genomineerde forma tie uitgeroepen tot beste sport man het jaar 20 00. Voor het eerste elftal van voetbalvereni ging Terneuzen was er een aan moedigingsprijs. Ap den Doel- der, jarenlang voortrekker van de internationale juniorendrie- >e, werd gekozen tot vrij williger van het jaar. De winnaars werden gister avond bekendgemaakt tijdens de manifestatie Night of the Sports in Terneuzen. Het sport gala werd voor ruim vierhon derd genodigden gepresenteerd de Belgische journalist Louis de Pelsmaeker. Vertegen woordigers uit de sportwereld en politiek maakten de uitsla gen bekend. Raas bleef nuchter onder zijn verkiezing tot sportman van de eeuw. De huidige mana ger van de Rabobank-formatie onderging de huldiging met een glimlach. De negentienjarige Laurens van Lieren daarente gen genoot zichtbaar. Met de jonge dressuurruiter uit Schore ging voor het eerst in twaalf jaar de titel naar een vertegenwoor diger uit de paardensport. Van Lieren werd Zeeuws kam pioen in de klasse Zl, won goud tijdens het nationaal kampi oenschap in de klasse Z2 en ver overde vorig jaar augustus met de Nederlandse Young Riders ten koste van aartsrivaal Duits land de Europese titel. „Daar mee hebben we een unieke pres tatie geleverd", vond hij. Laurens van Lieren werd ge schoold door zijn vader Leunis en legde zich pas op dertienjari ge leeftijd serieus toe op het dressuurrijden. „Maar het klik te gelijk goed. Binnen een half jaar ging ik van de B-klasse naar Z1Ik sta er nog steeds ver steld van wat mijn vader me al lemaal leert." Zijn vader: „Wat wedstrijden en presenteren be treft is hij beter dan ik. Daar heeft hij ook heel veel op geoe fend." Verkeer De vijftienjarige Silvana Bauer uit Kruiningen dankte haar ver kiezing tot sporttalent aan haar uitzonderlijke prestaties in het nationale en internationale jeugdtennis. Bauer, die vanwe ge oponthoud in het verkeer niet op tijd aanwezig kon zijn („Ik moest nog trainen in Amster dam") werd vorig jaar nationaal kampioene bij de meisjes tot en met veertien en tot en met zes tien jaar en verzekerde zich on langs ook nog eens van de in- doortitel in de leeftijdscategorie tot en met achttien jaar. Tijdens het Europees kampi oenschap reikte ze in haar leef tijdsgroep tot de kwartfinale. De Kruiningse vertelde ooit nog eens een balletje te willen slaan tegen Martine Hingis, de huidi ge nummer één op de wereld ranglijst. „Zij is mijn idool. Ik houd van mensen die fanatiek zijn en er op de baan alles uit willen halen." Arnold Polderman uit Axel was in 1998 ook al eens genomi neerd. De visueel gehandicapte Zeeuws-Vlaming is een all round sporter en heeft zijn zin nen gezet op de Paralympics van Salt Lake City, in 2002. „Ik zie wel mogelijkheden voor een medaille op de biatlon", vertel de hij. Voor de zomermaanden legt hij zich met Theo Verlouw uit Gorinchem toe op het tan- demfietsen. Polderman: „Spor ten is voor mij mijn werk." Laurens van Lieren ontvangt de prijs voor beste Zeeuwse sporter van het jaar. Links kijken de twee andere genomineerden Anjolie Wisse (links) en judoka Elisabeth Willeboordse toe. foto Peter Nicolai SHANGHAI - De Chinese basketballer Yao Ming krijgt van zijn team Shanghai Sharks geen toestemming de overstap naar de Amerikaanse profcompetitie NBA te maken. De 2,25 meter lange center zou de tweede Chinees in de NBA worden. Sinds april speelt zijn landgenoot Wang Zhizhi voor Dallas Mavericks. „Yao Ming is te belangrijk voor onze competitie", verklaarde de Chinese club gisteren. „Zijn vertrek zou een enorm verlies betekenen.Yao Ming (21) moet in elk geval nog een seizoen in Shanghai blijven. Hij zou volgende maand aan een club in Amerika worden toegewezen. RTR SPIELBERG - Er wordt volgend jaar zeker een Grand Prix Formule I in Moskou verreden. Dat is gisteren in het Oosten rijkse Spielberg officieel geworden. Met deze beslissing moet een van de races van dit seizoen voor het seizoen 2002 van de agenda worden geschraptHet is nog niet duideli j k welke race dat wordt. De Schot David Coulthard heeft gisteren in de vrije trainin gen voor de Grote Prijs van Oostenrijk Formule 1 de snelste tijd gereden. De McLaren-coureur legde de snelste ronde af in 1.11,245. Tweede was zijn Finse teamgenoot Mika Hakkinen: 1.11,272.Jos Verstappen reed de veertiende tijd(1.12,705).De Nederlander was in de eerste trainingssessie nog negende. GPD/RTR NAPELS - Meer dan honderd advocaten hebben zich bij Die- go Maradona aangeboden om de oud-topvoetballer kosteloos bij te staan tijdens een juridisch geschil met de Italiaanse be lastingdienst. Het enige wat ze voor hun inzet verlangen, is dat Maradona samen met zijn oude ploeggenoten van Napoli nog een keer een wedstrijd speelt. De fiscale opsporingsdienst in Italië verdenkt Maradona ervan ruim 55 miljoen gulden aan inkomsten te hebben verzwegen. De Argentijn ontkent de aantijgingen. „Het is een grote leugen. Maar ik blijf er kalm onder en wil mijn vrouw, dochters en het Argentijnse volk ge ruststellen." ANP SANTIAGO - Wim Rijsbergen is weg als trainer bij de Chi leense club Universidad Catolica. De Nederlander was aan zijn tweede seizoen bezig bij de club. Catolica bezet na acht wedstrijden de tegenvallende tiende plaats op de ranglijst. Zondag verloor de club met 3-2 van Palestino. Rijsbergen (49) krijgt van de clubleiding te weinig steun. „Hij kan niet de spelers aantrekken die hij nodig heeft", aldus Ger Lagendijk, manager van Rijsbergen. „Bij zijn aantreden zijn dingen afgesproken. Universidad Catolica zou zich moeten mengen in de titelstrijd. Dat is met dit materiaal niet moge lijk. Geld voor aankopen is er niet. Sterker nog, de club moet zijn beste spelers verkopen. Daarbij komt ook nog eens dat de algemeen manager is vertrokken. Dat was een vertrouwens persoon voor Rijsbergen." ANP SAINT-VENANT - Jaan Kirsipuu is in de Vierdaagse van Duinkerken niet te stuiten. De wielrenner uit Estland won gisteren zijn derde rit in deze etappekoers. Na 2 06,4 kilometer won de klassementsleider de spi'int van de vierde etappe voor de Italiaan Daniele Galli en Jans Koerts uit Nederland, Kirsi puu won ook de eerste twee rittenIn de Vredeskoers won U we Peschel de ópeningsetappe. De Spanjaard David Plaza heeft de individuele tijdrit in de Ronde van Romandië gewonnen. DPA/AFP doorSjaakSinke BRESKENS - De ex-steeplelo- per Marcel Laros is zaterdag in Brcskens de publiekstrekker in de derde wedstrijd voor het Van longeren Zeeland-run-bike- runcircuit. Laros, die nog maar een klein jaartje aan run-bike- mns deelneemt, kan zich nu al behoorlijk in de Nederlandse subtop handhaven. De deelname van Laros in Bres- kens is puur toeval. „De wed- stnjd in Zeeland was één van de weinige dit weekeinde. Daarom hebikme ingeschreven", zei La- die het ook leuk vindt om sa- n met zijn vader Jan in een wedstrijd uit te komen. Zijn vrouw Sandra Hofmans is een uitstekend tien kilometer-loop- ster en vormt een duo met Jan Laros, die het fietsen voor zijn rekening neemt. Een jaar geleden moest Marcel Laros zijn atletiekcarrière ïoodgedwongen beëindigen: ,Ik kon soms drie maanden trai nen en dan was ik weer drie maanden geblesseerd, meestal aan mijn kuiten. En toen een operatie geen duidelijke verbe tering gaf, ben ik gestopt met topsport. Op aanraden van wat duatleten ben ik gaan meedoen aan run-bike-runs", aldus La ros. De beste tijd op de 3000 meter steeple die hij liep was acht mi nuten en 21.90 seconden, een kleine drie seconden verwijderd van het toenmalige Nederlands SITTARD - Fortuna Sittard kan de nacompetitie bijna niet meer ontlopen. De Limburgers verlo ren gisteravond de thuiswed strijd tegen FC Twente met 0-2. Scott Booth en Chris de Witte maakten in de vernieuwde Baandert de doelpunten voor de uezoekers uit Enschede. Met nog twee wedstrijden te gaan, beeft Fortuna Sittard twee pun ten minder dan nummer vijftien De Graafschap. De Doetin- chemmers hebben nog een thuiswedstrijd tegen RKC te goed. Fortuna Sittard - FC Twente 0-2 (0- 20. Booth 0-1, 90. De Witte 0-2 Scheidsrechter Haverkort. Aantal toeschouwers: 7500. Gele kaart: Po- lak, Booth, Ten Hag (FC Twente). record van Hans Koeleman. In middels heeft Simon Vroemen deze tijd aangescherpt tot acht minuten en dertien seconden. Tot twee keer toe miste Marcel Laros uitzending naar de Olym pische Spelen. In 1996 kwam hij voor deelname in Atlanta slechts achthonclerste van een seconde tekort. In 2000 gooide blessureleed roet in het eten, waardoor hij op het juiste mo ment de topvorm miste. In to taal nam Marcel Laros deel aan twee Europese kampioenschap pen en twee wereldkampioen schappen. Het lopen van de halve finale op het WK'97 in Athene was zijn beste prestatie. In datzelfde jaar veroverde hij zilver op de Universiade, die ge houden werd op het Italiaanse eiland Sicilië. Door zijn 32-urige werkweek als binnendienst-medewerker bij een bedrijf dat voor elektro chemische apparatuur vervaar digt, komt Marcel Laros tijd te kort om de fietstrainingen naar behoren te kunnen doen. Toch is hij daar niet rouwig om. „Voor de steeple zette ik alles opzij, maar nu heb ik ontdekt dat er meer is dan alleen sport." Kandidaat Aangezien Laros ook aan de eerste wedstrijd voor het run- bike-runcircuit in zijn woon plaats Etten-Leur heeft meege daan, zou hij met zijn deelname aan de race in Breskens en de laatste wedstrijd in Souburg ze ker kandidaat zijn geweest voor de eindoverwinning. Omdat op dag dat in Souburg wordt gerend, gefietst en gelo pen (op Tweede Pinksterdag) ook de Adriaan Paulen Memori al-wedstrijden worden gehou den in Hengelo heeft Laros er- voor gekozen om die wedstx-ijd te gaan bekijken en het circuit te laten voor wat het is. Voor junior Remv Vasseur is het een mooie test om zich met La ros te meten. En wanneer de Vlissinger niet te veel achter stand oploopt gaat hij na zijn overwinning in het zwemloop- circuit voor de winst in het run- bike-runcircuit. Bredanaar Casper Meijll, eveneens een ju nior, kan zich zeker in de eerste inn over zes kilometer in de voorste gelederen ophouden. Verder is het afwachten van welke sterkte de diverse Belgen zijn. Bij de vrouwen gaat Terèse van Lare voor de overwinning. door Henk van Weert ROOSENDAAL - Op een suk keldrafje is PSV gisteravond langs RBC gelopen: 2-1. Van enige inspiratie was bij de kam pioen geen sprake. Van de de gradant uit Roosendaal kon in elk geval nog worden gezegd dat hel zijn best deed. In 1997 verloor PSV een week na het behalen van de titel op een vervelende manier van RodaJC. Zo erg wei'd het in West-Bra bant' niet. De overwinning was wel het enige feit van betekenis dat de Eindhovenaren aan de wedstrijd overhielden. PSV speelde zoals de nieuwe uit- shirts er uitzien. Flets. Op de blauwe hempjes zijn de spelers namen en inxgnummers in zwar te letters afgedrukt. Volstrekt onleesbaar vanaf de tribune. Bij de 'kumpenie' zullen ze het ook niet leuk vinden dat de spon- sornaam evenmin te onder scheiden is. Ook PSV was voet ballend onherkenbaar. Vei'dedi- gend matig, opbouwend zwak en aanvallend lange tijd zonder echte stootkracht, zo zag het profiel van de landskampioen er giste ra'vond uit. RBC-PSV was een duel van con trasten. Beide ploegen kregen op de vorige speeldag duidelijk heid. PSV werd kampioen, RBC degradeex'de. Door een neder laag zou RBC op 26 verliespar- tijen komen, een record in de eredivisie. Winst of gelijkspel zou voor PSV de weg openhou den naar een seizoen van 33 on geslagen wedstrijden, een club record. RBC haalde zijn trieste record binnen. PSV houdt uit zicht op het andere feit. PSV kwam goedkoop aan de lei ding. Scheidsrechter Van Beek zag in een buiteling van Van Bommel een strafschop. Mateja Kezman, een van de weinige ge dreven spelers bij PSV, benutte de penalty: 0-1. Daarna mocht RBC het proberen. Doelman Coutinho neutraliseerde nog een open kans van Tomek Iwan, maar in de 40e minuut viel toch de gelijkmaker. Hei-tog soleerde knap door de PSV-verdediging: 1-1. PSV werd in de tweede helft gaandeweg beter, al kwam het nimmer tot een echt vlammend optreden. Dat herwonnen over wicht leidde in de 55e minuut tot een typische Van Bommel treffer Met de bal aan de voet raasde hij het strafschotgebied van RBC binnen. Met gemak omspeelde hij doelman Moens, 1-2. RBC - PSV 1-2 (1-1). 23. Kezman 0-1 (strafschop), 40. Hertog 1-1, 55. Van Bommel 1-2. Scheidsrechter: Van Beek. Aantal toeschouwers: 5000. GPD MILAAN - Internazionale heeft gisteravond een historische ne derlaag geleden. De peperdure formatie verloor in stadion San Siro de stadsderby tegen AC Mi lan met 0-6. Nooit eerder eindigde een com petitiewedstrijd tussen beide clubs in een hogere score. Dooi de nederlaag is de kans dat Inter nazionale volgend seizoen deel neemt aan de Champions League erg geslonken. De club staat zes de en heeft negen verliespunten meer dan Panna dat vierde staat. Deze positie geeft in Italië recht op deelname aan de voorronde van de Champions League. AC Milan heeft drie punten minder dan Parma, dat nog wel een duel te goed heeft. Comandini en Sjevtsjenko scoorden twee keer voor AC Milan. De overige tref fers kwamen van de voet van Serginho en Giunti. Clarence Seedorf moest genoegen nemen met een rol als invaller. Juventus is koploper AS Roma door de zege bij Fiorentina gena derd tot drie punten. De club van doelman Van der Sar en midden velder Edgar Davids heeft wel een duel meer gespeeld dan AS Roma. ANP De Inter-spelers Clarence See dorf (links) en Christian Vieri zoeken dekking voor de projec tielen die boze supporters gooien na de 6-0-nederlaag tegen AC Milan. foto Stefano Rellandini/RTR door Sven Remijnsen GOES - De ZLM Tour is van daag pas de tweede wedstrijd van de nationale topcompetitie wielrennen. Omdat de Omloop van de Bommelerwaard en de Ronde van Overijssel in ver band met de mond- en klauw zeercrisis werden afgelast, is de Dokkum Woudenomloop van 17 maart vooralsnog de enige wed strijd die wél is verreden. De Friese klassieker werd ge wonnen door Björn Cornelissen, die John Talen in de sprint ver sloeg. Beide renners staan ook vandaag aan de start. BankGi- roLoterij-Batavus vaardigt een sterke ploeg af met onder ande ren Bart Voskamp, Jan van Velzen, Rudie Kemna en Martin van Steen. Bij Van Vliet-Weba krijgt Wilco Zuijderwijk steun van neo-amateur Richard Slab- bekoom uit Kapelle. In totaal starten zestien Zeeuwen in de ZLM Tour, voorheen beter be kend als de Arjaan de Schipper Trofee. De ZLM Tour heeft een afstand van 198,6 kilometer. Start en finish zijn aan de West- havendijk in Goes. Na de eerste ronde door Zuid-Beveland, West-Brabant en weer Zuid- Beveland volgen twee omlopen ten oosten van Goes. Route: Goes - Westhavendijk (start, 12.15 uur); Kattendijke; Wemeldin- ge; Yerseke; Oostdijk; Krabbendij- ke; Rilland; Bath, Woensdrecht; Rijzende weg; Bath; Waarde; Krui ningen; Vlakebrug; Hansweert; Langeweegje; Kwadendamme; Ovezande; 's-Heerenhoek (ravitail lering); Heinkenszand; 's-Heer Arendskerke; Wolphaartsdijk; Wil- helminadorp; Goes - Westhavendijk (eerste doorkomst, 15.37 uur); Ka pelle; Wemeldinge; Kattendijke; Goes; Wilhelminadorp; Goes - West havendijk (tweede doorkomst, 16.08 uur); Kapelle; Wemeldinge; Kattendijke; Goes; Wilhelmina dorp; Goes - Westhavendijk (finish, 16.39 uur). Domo Farm-Frites (Bel): 1. Michael Blanchy; 2. Mare Goetschalckx; 3. Andrey Kas- hechkin;4. Dimitry Muravyev; 5. Nick Nuyens;6. Jef Peeters;7. Sebastien Rosseler;8. Mark Vlijm Wielergroep Beveren 2000 (Bel): 9. Patrick Bassez; 10. Bram Buysse; 11. Luc Deduytsche; 12. Bart Despiegelaere; 13. Danny In 't Ven; 14. Tom Serlet; 15. Kristof Vercouillie; 16. Christophe Waelkens. Team Eycken (Bel): 17. Kristof van Gestel; 18. Er- win Van der Auwera; 19. Jurgen de Jong; 20. Thomas Van der Weiden; 21. Peter Van der Berg, 22. Jos van Veldhoven; 23. Guido Mutsaars; 24. Peter van Agtmaal Team Bornholm (Den). 25. Jimmi Madsen; 26. Henrik Simper; 27. Thomas Eriksen; 28. Mor ten Rejnhold, 29. Thomas Petersen; 30. Lars Frederiksen; 31. Jimmy Hansen. KED Bi- anchi Team (Dui): 33. Mario Zeckra; 34. Enrico Zinn; 35. Christian Klein; 36. Armin Krahl;37. Glen Thomsen; 38. Marcus Zingen; 39. Henri Werner; 40. Stefan Heinz Rad team Rowert (Dui): 41. Kay Kermer; 42 Stefan Crabs; 43. Renzo Wernicke; 44. Dirk Wettengel;45. Carsten Maiwald;46. Stephan Klein; 47. Lars Brödner; 48. Stefan Rothe. VCE Svedo-Team (Dui): 49. Jürgen Rodenbeck; 50. Marko Ullbricht; 51. Marcel Boll- mann; 52. Mario Reinel; 53. Tobias Wölfert; 54. Sven Lorenzen; 55. Christoph Sawitzky; 56. Dirk Vobbe. CK Norr-Ringen (Zwe): 57. Jonas Gartman; 58. Johan Lany, 59. Mag- nes Ljungbald; 60 Arvia Nilsson; 61Markus Andersson; 62. Mattias Reek USA Natio nal Team (VSt): 65 Michael Creed, 66. Jonathan McCarthy; 67. Aaron Olson; 68. Jason Schneider; 69. Robert Dapice, 70. Steve Flynn; 71. Damon Kluck; 72. William Skinner. Stilton Racing Team (GBr): 73. Andy Lyons; 74. Keith Haddon; 75. Gareth Sheppard; 76. Rowan Horner; 77. Daniel Hoyd; 78. Richard Smith AXA-VVZ (Ned): 81. John den Braber; 82. Jan Hordijk; 83 Daniel van Elven; 84. Bjorn Cornelissen; 85. Sandro Bijnen; 86. Danny Stam; 87. Robert Slippens; 88. Renger Ypenburg. BankGiroLoterij-Batavus (Ned): 89. Bart Voskamp; 90. Martin van Steen; 91Rudie Kemna; 92. Jan van Velzen; 93. Rik Reinerink; 94. Wim Omloop; 95. Steven de Neef. Van Vliet-Weba (Ned): 97. Nico Vuurens; 98 Richard Slabbekoorn; 99. John Suikers; 100. Martijn Stougje; 101. Dennis de Jong; 102. Wilco Zuijderwijk; 103. Leon Nooteboom; 104. Arie van Oyen. Bert Sto- ry-Piels (Ned): 105. Arno Bouten; 106. Wally Buurstede; 107. Tom Cordes; 108. Peep Mikli; 109. Mark ter Schure; 110. Jelle Mul; 111. Tom Hoedemakers; 112. Angelo van Melis. Rabobank: 113. Camiel van den Bergh; 114. MichielElijzen, 115. BasGiling; 116. Kenny van Hummel; 117. Rory Sutherland; 118. Pieter Weening; 119. Luuc Hutten; 120. Vincent van der Kooy. MGI Fietsen (Ned): 121. John Talen; 122. Peter van de Velde; 123. Wilfried Bastiaanse; 124. Carlo van Lienden; 125. Robbert van de Stelt; 126. Mar tijn Lust; 127. Jan Schilder; 128. JulienSmink. Löwik-Tegeltoko (Ned): 129. Jacco Hel- mink; 130. Chris Kerkdijk; 131. Henne van Zanten; 132. Arthur Rutte; 133. Arno Wal- laard; 134. Jorne Videler; 135. Walter de Kok; 136. Frank van Duimen. ZRTC Theo Mid delkamp (Ned): 137. Arnold Duinhouwer; 138. Dennis Mesu; 139. Edzard van Ewijk; 140. Rico Kruijt; 141. Jacco Ringelberg; 142. Bernard Hering; 143. Nico Ringelberg; 144. Wim de Koeijer. Willebrord Wil Vooruit (Ned): 145. Marc Blok; 146. Jean Pierre Verstraten; 147. Marco van Haaften; 148. Martijn Kromdijk; 149. Michel Rommers; 150. Robert Jongenelen; 151. Marco Engels; 152. Rob Koole. Wilton-Snel-Volharding (Ned 153. Arno Hartog; 154. Coen de Jong; 155. David Fictoor; 156. Bart Baars; 157. Cisco Pels; 158. Roy te Wechsel; 159. Bart Wolthuis; 160. Rein-Jan Elenbaas. Cycling 2000 (Ned): 161 Ruud Aerts, 162. Daniel Trinne; 163. Luke Roberts; 164. Kees Hopmans; 165. Marvin van de Pluim, 166. Sean Sullivan; 167. Steve Williams; 168. Adam Cox. Modderkolk-Groenewoud (Ned): 169. Herold Dat; 170. Marc van Grinsven; 171. Arjan Ribbers; 172. Alexander van Bavel; 173. Bas van de Donk; 174. Raymond Raadtgever; 175. Vincent van Rijn; 176. Michel Stobbelaar. HSK Trias (Ned): 177. Werner Altewi- scher; 178. Youri Dijkxhoorn; 179. Marco Berg; 180. Arjan Bogerd; 181. Martin de Gruij- ter; 182. Marco Kuijvenhoven; 183. Matthijs Wassenburg; 184. Thijs Zonneveld. WV Breda-Knooppunt (Ned): 185. LexNederlof; 186. Martijn Simons; 187. Kees van Wage- ningen; 188. Jeroen van den Hout; 189. Dennis Raadtgever; 190 Erik Jan van Baal, 191 Joostvan Hest. Energiewacht-NWVG (Ned): 193. Ard Aling; 194. Pirn van de Berg; 195. Hans Kopmels; 196. Bas de Lange; 197 Frank Luikens; 198. Folkertde Haan; 199. Rudie Vriend; 200 Frank Wagemaker.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 23