Steen tikt Corn Boys naar huis Thuiszeges smaken naar meer Hoek komt stilaan op schot Hontenisse start met toernooizeg sport Ruime winst HVV in Steenbergen Térese van Lare snelste vrouw in Kamperland Schaalje snelste in massaspurt uitslagen De Meyer wint in IJzendijke Belgische zege in golftoernooi maandag 14 augustus 2000 door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - De ruime over winning van HVV'24 in en tegen Steenbergen was de opvallend ste uitslag in de reeks van oefen wedstrijden. De formatie van trainer John de Frel scoorde vijf keer (0-5). Ook tussen Steen en Corn Boys was het verschil in klasse groot: 8-1. AZW moest de beloften van het Belgische Lebbeke een 1-1 gelijkspel toe staan. Steenbergen-HVV"24 0-5: HW'24 had in het treffen met Steenbergen vanaf de eerste mi nuten een overwicht en won ook volkomen verdiend met ruim verschil. De Zeeuws-Vlamin gen namen voor rust een beslis sende 3-0-voorsprong en voeg den daar in de tweede helft nog eens twee doelpunten aan toe. Carlo Blommaert wees HW in de eerste helft met twee treffers de weg naar de rui me zege. Mar vin Hamelink en HW's nieuw ste aanwinsten Ahmed en A ff id Chair scoorden elk eenmaal. Lebbeke-AZVV 1-1: AZW speelde tegen de beloften van het Belgische Lebbeke een rede lijke wedstrijd, maar moest na afloop wel genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. In de eerste helft had de thuisclub het beste van het spel en werd het door een foutje achterin ook 1-0. Na de rust kreeg AZW meer greep op het spel. Halverwege de tweede helft resulteerde dat in de gelijkmaker van Jaap den Doelder: 1-1. Steen-Corn Boys 8-1: Steen im poneerde tegen Corn Boys met een aanvallende speelwijze en acht treffers, verdeeld over bei de speelhelten. Nico van Hiel nam in het vrij eenzijdige duel vier goals voor zijn rekening. Peter Lenhout, Rudy Pardon, Gino van de Broecke en Laurens van Remortele scoorden elk eenmaal. Voor Corn Boys trof Martin Dhaene doel bij een 5-0 achterstand. Clinge-Zaamslag 3-4: Clinge had in de eerste helft het beste van het spel, Zaamslag na de rust. Hoewel beide ploegen wei nig voor elkaar onderdeden, trok Zaamslag uiteindelijk met 3-4 aan het langste eind. Voor de rust zorgden Jan de Visser en Stefan de Werdt voor 2-0. Daar na werd het 1-2 door een treffer van Kees de Putter en 2-2 door een eigen doelpunt van Jacky Jacobse. Nadat Peter Drumont Clinge opnieuw op voorsprong had gezet, waren het Coen Goossen en Jean Dooms die de bezoekers in de laatste tien mi nuten de zege schonken: 3-4. Oostburg-Aardenburg 1-4: Oostburg kon in het duel met Aardenburg voor de rust nog re delijk gelijkop gaan met de te genstander, maar moest na de hervatting steeds meer terrein prijsgeven. Via 1-1 bij de rust werd het zodoende 1-4. Aarden burg opende door Jurgen Hooreweghe in de eerste helft de score, maar nog voor de rust zorgde Patrick van Tilborg voor 1-1. Frans van Dongen (twee maal) en Arjan Quaak bepaal den in de tweede helft de eind stand op 1-4. Sluiskil-Hoofdplaat 5-3: Sluiskil was een maat te groot voor Hoofdplaat, dat weliswaar driemaal scoorde maar het de tegenstander verder niet al te lastig maakte. Door Dominique Verlinde Ibrahim Helena (twee maal) was de ruststand al 3-0. Daarna scoorde Ibrahim Helena nog eens en was ook Percy Ver linden succesvol. De doelpun ten van Hoofdplaat kwamen op naam van Niels-Jan Gelhoedt (tweemaal) en Steven Ockeloen. Corn Boys-Groede 6-3: Com Boys bleek tegen Groede aan vallend sterk op dreef, maar liet verdedigend toch ook wat steekjes vallen. Het resultaat was een 6-3-overwinning, Mar co Broekhoven en Sven Ver- meersch (tweemaal) zorgden voor een 3-0-ruststand. Na de hervatting werd het 3-1 en 3-2 door Xander Goossen en Bram Vercruysse, voordat Mark Maes de score met twee goals opdreef naar 5-2. Een eigen doelpunt en een derde doelpunt van Sven Vermeersch betekenden 6-3. Schoondijke-Graauw 1-2: Graauw was over het algemeen net iets beter dan Schoondijke, maar de thuisclub deed lange tijd goed mee en werd pas in de laatste minuut op de knieën ge dwongen door een doelpunt van Edwin Molders: 1-2. Dennis Buijs had de score al na vijf mi nuten spelen voor de bezoekers geopend. Een kwartier na de rust, toen Schoondijke zijn bes te fase kende, zorgde Joel Go- vaerts voor 1-1, Terhole-Hulsterloo 0-1: Terhole gaf Hulsterloo redelijk tot goed partij, maar kon niet verhinde ren dat de bezoekers blijk kon den geven over meer inhoud te beschikken. De score bleef niet temin beperkt tot 0-1. Na een half uur spelen trof Jan Bosman al enige in dit duel doel0-1 Ria VV-HVV'24 2 3-5: Ria benut te het duel met de reserves van HVV'24 om alle selectiespelers een kans te gunnen en moest wellicht daarom het initiatief aan de tegenstander laten. Pas cal Wedage had de thuisclub in de eerste helft nog wel op voor sprong gezet, maar daarna werd het vlot 1-3 door doelpunten van Patrick Taelman, Erwin van Dorsselaer en Michel Ze- gers. Het scoreverloop in de tweede helft zag er vervolgens als volgt uit: Lany Vink 1-4, Pascal Wedage 2 -4Gamal Nou- ali 2-5 en Christoff Clippelaar 3-5. Hoek 2-Biervliet 6-1: Biervliet had in het treffen met de reser ves van hoofdklasser Hoek wei nig in te brengen en moest met 6-1 op de pijnbank. Niki de Wolff scoorde tweemaal, Wim Dieleman (uit een strafschop), Gilbert Tieleman en Mark Ku- zee elk eenmaal. Eén treffer door Peter van Kouteren HOEK - Het wordt zo langzamerhand dui delijk hoe het elftal van Hoek er dit jaar gaat uitzien. De hoofdklasser speelde zaterdag tegen Terneuzense Boys in een opstelling, die weinig zal afwijken van de formatie waarmee trainer Frans Vermeulen de com petitie zal beginnen. Hoek nam in de slotfa se afstand en won met 5-2. Hoek trad aan met de spitsen Ronald van Sliedregt en Angelo Nijskens. Dave Gijsel speelde achter dit tweetal in een wat vrijere rol. Nog voor rust werd Angelo Nijskens (blessure aan het bovenbeen) vervangen door Djamal Buysse. Halverwege de tweede helft nam Wesley Roman de plaats in van Patrick Naudts. Barry van der Hooft ver ving later Ronald van Sliedregt. Bij de veel jongere équipe van Terneuzense Boys wer den na rust (2-2) vijf wissels ingebracht. Hoek kwam al vlot op een voorsprong, toen de lichtvoetige Mustafa Huauri na een fraaie solo ongehinderd mocht aanleggen (1-0). Halverwege de eerste helft schoot Ti m Louwiesse de gelijkmaker binnen, nadat Jordy van Bunderen eerst op de paal had ge- KAMPERLAND - Melle van Schaik uit Bergen op Zoom heeft zaterdagavond in Kam perland de Schotsmantriatlon op zijn naam geschreven. Op de kwart afstand finishte hij met een halve minuut voorsprong op Ronald Kohn uit Zuidland. Veterane Térese van Lare uit Sluis was de snelste bij de vrou wen. De Zeeuws-Vlaamse liep bij het fietsen nogal wat achter stand op, omdat Mitzy Nieu- wenhuizen achter een begelei dende motor kwam te rijden waardoor ze nogal wat tijd winst boekte. Nieuwenhuizen meldde dat bij de jury, die ge zien de toch al zo ruime zege van Térese van Lare geen maatrege len nam. Lelijke val In de achtse triatlon, waarin fa voriet Remy Vasseur uit Vlissin- gen lelijk ten val kwam door een remmanoeuvre van Jaap van Helmond, zat het venijn in de staart. Na 500 meter zwemmen kwamen Van Tetenng en Van Helmond als eerste uit het water van het Veerse Meer, op enige afstand gevolgd door Vasseur. Vasseur nam na een rondje fiet sen van tien kilometer de kop. Na vijftien kilometer passeer den de twee vroege koplopers Vasseur weer, waarover de laat ste een opmerking maakte. Plotseling kneep Van Helmond in de remmen. Vasseur raakte zijn achterwiel en vloog over de kop. Met schaafwonden en on der de blaren van de brandne tels bleef hij even versuft liggen. Jurylid Bram van Lare, die het voorval niet had gezien, kon weinig anders doen dan Vasseur weer op weg helpen, maar de overwinning en het afdelings kampioenschap waren onbe reikbaar. Vasseur finishte op de 34e plaats overall. Omgedraaid Doordat onverlaten in het bos- gedeelte een richtingbordje hadden omgedraaid, kwam Freek van Tetering als eerste over de finish. Hij had door dit voorval te weinig afstand gelo pen. Na overleg met wedstrijd leider Koos de Groot en de triat leten kreeg Van Helmond toch de overwinning toegewezen Ondanks de slechte klassering van Vasseur blijft hij aan de lei ding in het Fun For Fans-tna- loncircuit. Op de kwarttriatlon sloeg de vrijwel onbekende junior Melle van Schaik zijn slag. Bram van de Wege uit Philippine was met zijn zevende plaats overall de beste Zeeuw. Ronald van Remortel verslaat Marteijn in finale Smashtoernooi door Bas Lippmann SINT JANSTEEN - Voor Ro nald van Remortel uit Sint Jan steen is driemaal daadwerkelijk scheepsrecht. In zijn woon plaats versloeg de tennisser gis teren de Clingenaar Patrick Marteijn met een pijlsnelle 6-2 6-3 en schreef daarmee het Smashtoernooi voor de vierde keer op zijn naam. Maar het aantal telde even niet, want als Marteijn hem tijdens de eind strijd van 1995 en 1996 niet dwars had gezeten, had Van Re- mortel nu al zes Smashbekers in huis. Al met al toch geen slechte Cur riculum Vittae voor de 31-jarige tennisser, die immer lijkt te pie ken tijdens zijn thuistoernooi. Waar hij op de andere zomer- toernooien zelden acte de pre sence geeft wegens werkver- plichtingen, neemt hij in Sint Jansteen slechts genoegen met de titel. Ook dit jaar bracht hij gedurende het gehele toernooi verreweg het beste tennis. In de halve finale bewees hij zijn kun nen al door titelverdediger Alexander Bauwens in een spannende driesetter de baas te zijn. ,,Daar had ik ook nog een appeltje mee te schillen omdat hij me vorig j aar in de finale ver sloeg". sprak een ontspannen Van Remortel voor zijn confron tatie met Marteijn in de finale. Voor de zevende keer in succes sie had hij die eindstrijd bereikt. En nu moest en zou er voor de vierde kqer gewonnen worden. Met dat uitgangspunt in zijn ge dachten ging Van Remortel fel van start. Hij drukte Marteijn meteen tot achter de baseline, want de wetenschap dat zijn op ponent niet naar het net mag ko men had hij na hun eerdere ont moetingen wel in zijn oren geknoopt. Het gevolg daarvan legde Van Remortel in de eerste paar games geen windeieren. Hij pakte op de eerste service van Marteijn meteen een break. Maar belangrijker nog: de 40- jarige Clingenaar kon totaal niet in zijn spel komen. Uit wan hoop spurtte hij toch talloze ke ren naar het net, maar hij werd er immer gepasseerd. Boven dien ontbrak hem elk geluk. Steeds kwamen zijn ballen en kele centimeters achter de kalk- lijn terecht en gaven ze hem re den tot een steeds hoorbaarder wordende irritatie. Maar hoe meer kreten de Clin genaar liet ontsnappen, hoe- meer Van Remortel zijn concen tratie trachtte te behouden. „Ik maakte bijna geen fouten, maar wist dat elke misser fataal zou kunnen zijn. Wil je van Marteijn winnen, dan moet je de hele wedstrijd honderd procent bij je positieven zijn." Daarom legde hij zichzelf in de eerste set toch misschien iets teveel druk op. „Ik wilde elke bal per sé diep spelen en heb me vooral tijdens mijn servicebeurten in de eerste set teveel geforceerd". Marteijn kon tijdens de tweede opslag- beurt van Van Remortel terug- breken, al kwam dat voorname lijk door de dubbele fouten van zijn tegenstander. Die leerde daarvan en gaf zulke kansen niet nogmaals weg, terwijl hij de opslag van Marteijn vakkundig bleef retourneren en geen enke le kans weggaf. Zodoende kon hij de eerste set binnen het half uur op zijn naam schrijven. Ook in het tweede bedrijf het zelfde verhaal, al kwam Marteijn in de loop van set twee steeds beter in zijn spel. Daar voor had hij echter wel al een 0- 3 achterstand moeten incasse ren. Hij kwam terug tot 2-3, werd nogmaals gebroken maar kwam wederom een break te- werd in eigen doel geschoten. Peter Vermast redde de eer voor de bezoekers. Spui-Hoek 3 5-0: Spui had als vanzelfsprekend een voortdu rend overwicht in het duel met het derde elftal van Hoek. Bij de rust was het al 3-0 en uiteinde lijk werd het 5-0. Alex Meijer was met drie treffers topscorer. De andere doelpunten kwamen op naam van Mark Otterloo. door Eddy van der Hooft TERHOLE - Niet Vogelwaarde, dat de laatste jaren een patent op de eindzege leek te hebben, maar Hontenisse werd zondag winnaar van het Groot Honte- nisse-toernooi voor stan daardelftallen. De ploeg van Rudy Rietjens, de nieuwe trai ner, bleef het verrassende Ter hole op doelsaldo voor. Vogel waarde werd derde, SDO vierde. De opzet van het toernooi, dat alweer aan zijn veertiende edi tie toe was, week niet af van die van voorgaande jaren. In de ver zengende warmte troffen de vier deelnemende teams elkaar op nieuw in een halve competitie. Vogelwaarde begon het toer nooi voortvarend door in de al lereerste wedstrijd Hontenisse met 2-1 te verslaan. In dat duel zorgde Robin Oppeneer (Vogel waarde) voor 1-0, maar door Edward Tieleman werd het daarna weer gelijk. Een door Arno Wauters benutte straf schop bracht Vogelwaarde ten slotte de overwinning. Daarna echter kon de ploeg van trainer Honnie Claessens SDO niet van zich afschudden (1-1, door doelpunten van Pascal Heimig voor SDO en Robin Op peneer voor Vogelwaarde) en bleek Terhole in de slotwed strijd van het toernooi in staat om de favoriet een hak te zetten: 0-2 door tweemaal Jean-Paul Eggermont. Hontenisse bleek niet vaL wijs te zijn gebraebt vroege nederlaag tegen waarde. Eerst werd Terhole met u ruggewezen (door twee t^ van'Dave de Booy) end* werd SDO met 2-1 ver^ (met doelpunten voorHor.^ se van Michel de Frel er.D*. Pauwels. Die overwip bleken voldoende voor nooi winst. Terhole, dat door een doêj van Patrick Vonk met l.j, wonnen had van SDO. weliswaar ook tot een to^;'- zes punten, maar het doelsat van Hontenisse was net iet,; ter: 5-3 om 3-2. Vogelwjg werd met vier punten da SDO met één punt vierde EVERGEM - Ralph Schaai- Axel heeft gisteren zijn overwinning van het seizor boekt. In het BelgischeEvtia won hij de massasprint k.' nieuwelingen met een fiets;* te verschil. Daarmee nam hij revanc- zijn tegenvallende preste* de Ronde van Heikant t« in de laatste ronde een ,s band kreeg. De nieuweliif koers in Evergem ging ovê kilometer en telde sl ventien deelnemers. Doelman Guido Vinke van Terneuzense Boys slaat vallend de bal weg voor de voeten van Djamal Buysse van Hoek. foto Charles Strijd Bridge schoten (1-1). Kort daarop strafte Patrick Naudts een fout in de Terneuzense-defensie af (2-1). Hoek kreeg daarna wel wat meer mogelijk heden, maar stuitte op de prima doelman Guido Vinke. Peter Hamelink (ex-Hoek) te kende op slag van rust voor de gelijkmaker. Hij verschalkte de blunderende doelman Verbiest van ver. Na de hervatting benutte Patrick Naudts een strafschop. Tot tien minuten voor het einde bleef het 3-2. Danny Magito en Fran- ky Standaert vergrootten de marge tot 5-2. Zomercompetitie BC Emergo Terneuzen (6e wedstrijd). A-groep: 1 Ds. Klap/Van Stee 61,81%, 2 HH. Vogels/Bukkens 59,72, 3. Ds. Ridder/Ramond 55,55. B- groep: 1. Ds. Otto/Vogels 53,57%, 2. Ds. Juffermans/Visser 52,98, 3. Ds. Nies- kens/Boyer en HH. Freijser/Hoogstrate 51,19. Zevende wedstrijd: A-groep. 1Ds. De Ridder/Zorge 60,52%, 2. Ds. Otto/Vo gels en hh. Salomon/De Feijter 55,56. B- groep: 1. HH. Lichteveld/Visser 70,83%, 2. Hh. Speelman/Van de Windt 57,14, 3. HH. Freijser/Hoogstrate 52,38. Golf Trofee De Erpelkapper van gemeente Axel: 1Monica Huyghe (Eeklo) 45 pnt., 2. Paul de'Jonge van Ellemeet jr (Terneu zen) 43,3. Akuen Liu (Axel) 42. Tennis rug. Marteijn achtte het nog steeds mogelijk om Van Remor tel te overwinnen, dat werd wel duidelijk. Maar daar dacht de persoon in kwestie luid hoor baar anders over. Hij liet dat ook op tenniskundige manier blij ken. „Toen ik bij 5-2 nog een keer teruggebroken werd, had ik nog steeds het gevoel dat het fout kon gaan. Daar moest ik natuurlijk wel even snel een stokje voor steken." Dubbele finale Laurens Scheerders en Koen van de Berg troffen elkaar zon dag in zowel de eindstrijd van de heren Cl en als die van de C2. Beide partijen leverde een span nende tweesetter op. Laurens Scheerders won de Cl met 6-4 en 7-6. Koen van de Berg moest genoegen nemen met de titel van de C2, hij won met twee maal 6-4Reggie Bun en Filip de Smet schreven het mannendub- bel Cl op hun naam. Het als nummer twee genoteerde duo versloeg het nog sterker geachte koppel Dennis Cappendijk en Desirée de Schepper met 2-6 6-4 6-4. Jeanine Hollestelle/Robin de Witte wonnen het gemengd- dubbel BIn de finale beroofden ze het duo Mirella van Broeck- /Niek Koster met 3-6 7-5 6-2 van de titel. IJZENDIJKE - Marjolijn de Meyer heeft het Tiola tennis toernooi in IJzendijke gewon nen. Ze versloeg in de finale vrouwen C de als eerste ge plaatste Anneke Riemens in een ruim drie uur durende drieset ter: 6-3 3-6 6-3. Ralf Vervact ze gevierde in de mannen C-finale over Bart van de Sande met minder moeite: 6-2 6-2. De Meyer en Riemens gaven el kaar geen duimbreed toe. Het gevolg daarvan was een partij met enorm lange rally' s. Youri Loonstijn en Joel van Overloop wonnen hun mannendubbel C- finalemet 6-4 6-2 van Peter Ver cruysse en Piet Boogaard. In de vrouwendubbel C kwam het duo Karin de Bruyckere/Jo- landa van Pamelen als winnaar uit de bus door het koppel Imre van Overloop/Anneke Riemens te overwinnen: 6-2 7-5. In Kloosterzande werd dit weekend een begin gemaakt aan het zestiende Kloosterse Wind- toernooi. Sint Jansteen. Smashtoernooi. HEB1. Finale: Ronald van Remortel - Patrick Marteijn 6-2 6-3. HEC1. Halve finale: Lau rens Scheerders - Gino Roctus (17-5 6-4. Koen van de Berg - Filip de Smet (2) 6-2 1 - 6 7-6. Finale: Laurens Scheerders - Koen van de Berg 6-4 7-6. HEC2. Finale: Koen van de Berg - Laurens Scheerders 6-46-4. HED1Finale: Alex Pinckett - Nico van der Heyden 7-5 6-2. HED2/E. Finale: J. Rouw - Ronny Verstraaten 6-0 7-6 DED1finale: Tina Vernimmen - Machteld Kips 6-2 4-6 6-4. HED35+. Finale: Johnny Smet (2)- Rob de Burger (1) 6-1 6-2. HDD1. Finale: Erwin Claassens/Wilfried Dumez (1) - Etienne Nachtegaal/Eddy van Pamelen 6-1 1-6 6- 3. HDD2/E. Finale: Carlo Nachtegaal/F- ons Sturm (2) - Hoefnagels/Kuijpers 6-0 6-2. DDD1. Finale: Irmgard Broeders/Brenda de Smet - Daphne van Damme/Tanja de Rudder 5-7 7-5 6-2. GDB. Finale: Jeanine Hollestelle/Robin de Witte - Mirella van Broeck/Niek Koster 3-6 7-5 6-2. GDC1. fi nale: Jacqueline Verhaegen/Stefan Boogaard - Jeanine Hollestelle/Reggi Bun 6-3 7-5. GDC2. Finale: Esmiralda Bral/T. Misseghers (1) - T. Dierick/F. Van Drongelen (2) 6-36-2. GDD1. Finale: R.Es- huis/J.Stam (2) - M. Van Kips/E.Verbiest 6-1 7-5, GDD2/E. Finale: Heieen van Es- pen/Ko de Jonge - Sonja de Witte/Wer- ner de Witte 6-4 3-6 6-2, IJzendijke. Tiola Mauritshof Open. DE E17+. Finale: Marianne Jansen - Petra Kornelis 6-1 6-2. DED2. Halve finale: Bri- gïth de Waele (2) - Ingrid Cauwels 6-1 6-2. Finale: Martine Daelman (1) - Brigith de Waele (2) 7-6 4-6 6-4. HED2. Kwartfinale: Jordy Versprille (1) - Jan de Witte 6-0 6-1. Halve finale: Jordy Versprille (1) - André Morcus 6-2 6-0. Sander Dhont (2) - Albert Holtslag 7-5 6-2. Finale: Sander Dhont (2) - Jordy Verspril- le (1)7-5 6-1. DDD2. Eerste ronde: Inge Maenhout/EI- len Neirynck - Annemieke Haers/Anky Groosman 6-3 6-0. Kwartfinale: Cokki Of ferman/Miranda van de Schelling - Inge Maenhout/Ellen Neirynck 6-0 6 1 Halve finale: Cokki Offerman/Miranda van de Schelling - Chantal Mertens/Jeanine Rij- ckaert (2) 6-0 6-0. Finale: Cokki Offerman- /Miranda van de Schelling - Brigith de Waele/Femke Verschelling 6-3 1-6 6-4. HDD2. Kwartfinale: Sascha de Rech- ter/Angelo Sinack - Geertvliet/Hubregtse 6-2 6-3. Wim Tazelaar/Jan-Piet den Dek ker - Marco Tanghe/Danny Maes 6-1 2-6 7-5. Halve finale: Wim Tazelaar/Jan-Piet den Dekker - Daniel van de Voorde- /Andrew Baerdemaker 6-0 6-1. Finale: Angelo Sinack/Sascha de Rechter 6-2 2-6 2-1 opgave De Rechter. GDD2 Halve finale: Raymond Ingels/Aafke van Brug - Erik Dhont/Kim Flikweert 7-6 6-4. Brigitte de Waele/AI- bert Maas (2) - Karin Huys/Davy Wille- marek 2-6 6-2 6-3. Finale: Raymond Ingels/Aafke van Brug - Brigitte de Wae- le/Albert Maas 4-6 6-4 6-1DED1Halve fi nale: Martine Daelman Nathalie de Schepper (1) wo.Finale: Martine Dael man - Irene Vervaet 6-2 6-3. HED1. Halve finale: Kevin de Jonge - Toby Groosman 6-7 6-2 6-2. Finale: Kevin de Jonge - Eric hensen (2) 1-6 6-3 6-2. DDD1. Halve fina le: Meike Sillevis-Smit/Annabel van Vo ren (1) - Lieneke van Noord/Marianne Donze 6-3 3-6 6-4. Rita van Voren/lngrid Cauwels (2) - Mieke Verdonck/Elaine Berkens 6-1 7-6. Finale: Rita van Voren- /Ingrid Cauwels - Meike Sillevis/Annabel van Noord 6-1 6-0. HDD1. Kwartfinale: Carlo de Gijssel/Sja- ko de Braai (1) - Art Stoutjessdijk/Ed Wiersum 6-4 6-0/ Halve finale: Carlo de Gijssel/Sjako de Braai (1) - Kevin de Jon- ge/Steve van Hulle 3-6 6-1 6-1 Jac de Freyser/Paul de Freyser - Koen Naes- sens/Guido Dhont 6-2 7-5. Finale: De Gijssel/De Braai - Freyser/Freyser 6-4 3-6 7-5. GDD1 Kwartfinale: Maud Kuypers- /Kevin de Jonge (1) - Natasja Ver- straaten/Vincent Roetenberg 6-2 7-5 halve finale Kuypers/De Jonge Berkens/Vanlricht 6-3 6-3. Rijckaert/Van Silfhout - Zeegers/De Gijssel - 7-5 6-1. Fi nale: Kuypers/De Jonge - Rijckaert/Van Silfhout 6-1 6-1. DED35+. Halve finale: Marga de Dobbelaere (2) - Marian Dels- jant 4-6 6-4 6-2. Finale: Ellen Aerssens (1 - Marga de Dobbelaere 6-2 6-2. HED35+. Halve finale: Nico Aerssens-.'c-j houwers 7-6 6-3. Finale: RuiS--: Nico Aerssens 6-2 6-1. DDD35. Els Louweret/DinyKooleOl-Ccuj man/Miranda van de SchellingHj 2. HDD35+. Kwartfinale: Clerck/Donald Naessens - Tonöfi /Willy Swartilé 6-1 6-2. Halvefiitö Verpaalen/Wil Verherbruggelll-j de Clerck/Donald Naessens 7-6(Hi Finale: Jac Freyser/Paul Freyser j Verpaalen/Wil Verherbruggenlliü 3. GDD35+. Halve finale: Ellen AersiM co Aerssens 1- Willy van LeewsP an de Block 6-2 6-2. Els Louweraa Louweret (2) - Chris Loonsti|r.'ta de Witte 1-6 7-6 6-0. Finale E8e* sens/Nico Aerssens - LouwereVji ret 7-6 1-66-2. DEC1. Halve finals'.: lijn de Meyer - José de Wit 36t-; Finale: Marjolijn de Meyer (2) L- Rïemens (1)6-3 3-6 6-3. HEC1. H: Ie: Ralf Vervaet (D-Gert-JanLaw? 3 7-5. Bart van de Sande- Jackyderj 4-6 2-5 opgave De Paepe. Finale:Rs'ii vaet - Bart van de Sande 6-2 62J Halve finale: Karin de Bruyckerc/Jïr van Pamelen (1) - Marion var!» loop/Yolanda de Witte 6-0 6-1.lm Bruyckere/Van Pamelen -Imrevjtf loop/Anneke Riemens 6-2 7 5 K Kwartfinale: Peter Verc/uTït: Boogaard - Martïjn Rijdsr.' Groosman 6-3 6-7 6-4. Youri /Joel van Overloop - Danny Va /Jean-Paul de Kraker 7-6 6-2 Si Loonstijn/Van Overloop - /Boogaard 6-46-2. DEC35+. Poule r Blackman - Anita Maas6-25-7MJ man poulewinnaar. HDC35+. Kwartfinale: Rob Grubs:* ner de Bulck - Jacky de Paep=c.3 Brenner 17-5 2-6 6-3. Halvefinale; Smet/Boud Bakels (2) - Theo Boy /Wilfried van Overloop 6-2 6-3 Fh Smet/Bakels - De Paepe/Brenner'i 6-3. GDC35+. Kwartfinale: Jolani Pamelen/Peter Tazelaar (II- Marei de Coninck/Cor Baas 6-36-1 Hatol Ie: Hendrika van de Lindervtb:;» ner (2) - Rita de Clerck7PietBaa:>'i Jolanda van Pamelen/Peter 7a Marian Blaakman/Jacques Pan: 6-3. Finale: Jolanda van Pameis'/i Tazelaar(1) - Van de Linden/Brew 6-3. Triatlon Kamperland. Schotsman® Kwarttriatlon (1 km zwemmen,lil fietsen en 10 km lopen). Mannenïï Melle van Schaik (Bergen op ij 1.52.23,2. Theo KraayenbrmklZud 1.52.51, 3. Ronald Kohn IZuM 1.53.13,6. Bram van de Wege iPt d 1.57.36. H40: 1. Kees van S* (Wouw) 2.01.22. H50: 1. Edus-i =-l (Hellevoetsluis) 1.59.06 VroimrJ 1 Terèse van Lare (Sluis) 2 05.22 Mitzy Nieuwenhuizen (Hellevest 2.10.18. D40:1Willy de NooyenSd kerke) 2.16.39. Achtste triatlon (500 m zwemmr km fietsen en 5 km lopen) Maw Jaap van Helmond (Terheyden)37ï Freek van Tetering (Oosterhout)".1 Vrouwen: 1. Simone Wonderg*'1 rooskerke) 1.05,11, 5. Maycke ILI (Oostburg) 1.11.04. J Minitriatlon (250 m zwemmer II fietsen en 2.5 km lopen). Jon-f- Gerbert van de Biggelaar lOut-J 33.35. Meisjes: 1 Angelo de Sn:: 1 drik-ldo-Ambacht) 43 07 Tussenstand Fun For Fanstriitta* na zes wedstrijden. Mannen: Vasseur (Vlissingen) 4450 pui» Theo Kraayenbrink (Zuidlandl W Jan van Dis (Fijnaart) 4188. Vrouw» Maaike Krimpenfort (Bergen op® 3156, 2. Terèse van Lare (Sluis)» Annet Joustra (Herkingen) 2648. Voetbal Groot Hontenisse toernooi n;- Vogelwarde 1-2, SDO-Terholer- gelwaarde-SDO 1-1,Terhole-Hs* 0-2, Honetnisse-SDO 2-1. V°S5*" Terhole 0-2. De eindstand 1.H0J* 3-6 (5-3); 2. Terhole 3-6 (3-2>:M waarde 3-4 (3-4); 4. SDO 3-1 (2-* AXEL - Zesendertig f* hadden ingeschreven W* wedstrijd om De Erpe'W van golfclub De Woeste W Axel. Na achttien holes>ll5 ford bleek de Belgische^ Huyghe het best rond leaf-' gaan. De Belgische speelster Terneuzenaar Paul de Jongt Ellemeet junior en Akucr.- uit Axel net voor in flfeü stand. foto Charles Strijd Ronald van Remortel (links) won de finale van het Smashtoernooi van Patrick Marteijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 36