Hoofdklasse heel dichtbij Luctor?88 met anderhalf been in volgende ronde PZC Kruiningen staat voor krachtproef Kapelle verder In de nacompetitie PZC Remise AZW in duel van uitersten sport 15 Heerjansdam gedegradeerd Periodekampioen district Oost enige obstakel voor Oostkapelle maandag 8 mei 2000 VLISSINGEN - Het scenario van de laatste speeldag verliep zaterdag voor Heerjansdam niet zoals vooraf werd gehoopt. De ploeg bezette na 25 speeldagen de tiende plaats in de hoofd klasse B van het zaterdagvoet bal en kon bij winst op ASWH de promotie/degradatiewed strijd nog ontlopen. ASWH bleek echter met 2-1 te sterk en omdat Volendam van Kloetinge won, vergezelt de Zuid-Hollandse ploeg het al eerder gedegradeerde SDC Put ten naar de eerste klasse. Volen dam speelt een beslissingswed strijd voor behoud van het hoofdklasserschap. De tweede plaats achter kampi oen Spakenburg', dat met 3-2 van Huizen won, ging naar GV- VV. De Veenendaalse equipe won met 1-2 bij Sparta Nijkerk. De derde en laatste periodetitel, die recht geeft op deelname aan de Amstelcup, ging naar Achil les Veen dat in Werkendam te gen Kozakken Boys genoeg had aan een bloedeloos gelijkspel. ASWH-Heerjansdam 2-1 (1-1). 10. Martijn de Nobel 1-0, 35. Ronald Hulsbosch 1-1, 75. John Verbaan 2- 1. Scheidsrechter: M. van den Herik (Ridderkerk). Aantal toeschouwers: 1750. Dovo-SDC Putten 0-1 (0-1). 25. DirkJan Beeftink 0-1. Scheidsrech ter: K. Kramer GroningenAantal toeschouwers: 400. Spakenburg-Huizen 3-2 (1-1). 10. Hilmi Mihci. 1-0, 35. Arnold van Houten 1-1, 49. Hilmi Mihci 2-1, 61. Paul Lieftink 3-1, 82. Mare Kroeze 3-2. Scheidsrechter: R.R. Kleiker (Emmeloord). Aantal toeschouwers: 1000. Kozakken Boys-Achilles Veen 0-0. Scheidsrechter: L. Looye ('s-Gra- venzande). Aantal toeschouwers: 400. Sparta Nijkerk-GVVV 1-2 (1-1). 3. Johan de Man 0-1,30. Erik van Veld huizen 1-1, 64. Jan van Rabenswaay 1-2. Scheidsrechter: AJ.G.M. Leus huis (Goor). Gele kaart: Gerben van de Glind (Sparta Nijlcerk). Aantal toeschouwers: 500. Veere 2 wint beker VLISSINGEN - De finale van de Zeeuwse reservebeker in Nieuwland tussen de reserves van Veere en Yerseke is met 4-0 gewonnen door Veere 2. Bij rust was het al 3-0 voor Vee re. De doelpunten kwamen van Niek Corré, Frans Schreuder en Jan Paul Adriaanse(2x). De be ker werd in Nieuwland uitge reikt door regio-afgevaardigde Ko de Ridder. door Eldridge Pentury OOSTKAPELLE - De kans dat Zeeland volgend seizoen weer drie hoofdklassers krijgt wordt steeds groter. Eersteklasser Oostkapelle nam zaterdag de laatste horde van de nacompeti- tie zonder problemen (2-1-zege op Dinteloord) en wacht op weg naar het hoogste amateurvoet- balniveau nog één finale. Tegenstander in die krachtme ting is geen hoofdklasser, maai de algehele periodekampioen van de eerste ldasse 1D uit het district Oost. „Je kunt je afvra gen of dat een voordeel is", rea geerde Oostkapelle-trainer Stoffel Schipper. „Een periode kampioen van de eerste klasse is net als wij in de winning mood. Een hoofdklasser heeft vaak een moeilijkere fase achter de rug." Daar komt nog bij dat de na- competitie in het district Oost pas komende zaterdag begint en de beslissingswedstrijd daar- doorpas op z'n vroegst op zater dag 27 mei kan worden ge speeld. Dat zal eerder voor de tegenstander (VRC, Nunspeet of ESC) een voordeel zijn dan voor Oostkapelle. De ploeg van Stoffel Schipper moet ook nog eens aanvoerder Roel Latuheru missen. De cen trale middenvelder kreeg zater dag tegen Dinteloord zijn vijfde gele kaart voorgehouden na een overtreding op Jack Dierckx. Latuheru was daardoor minu tenlang uit zijn doen. „Want ik baalde er behoorlijk van." Stof fel Schipper haalde hem een kwartier, voor tijd naar de kant en liet Oostkapelle toen spelen zoals het dat waarschijnlijk ook in de beslissingswedstrijd zal doen. Met Harro Hazelaar op Latuheru's plaats op het mid denveld en Ricardo Schipper in de spits. Vuurwerk Voor de wedstrijd tussen Oost kapelle en Dinteloord was de stemming uitbundig. Er werd veel vuurwerk ontstoken en een dweilorkest zorgde voor een vrolijke stemming. Een specta culaire pot voetbal bleef voor het publiek echter achterwege. Dinteloord, dat zes basisspelers miste, was te verzwakt om het Oostkapelle moeilijk te maken. Andersom bleek eens temeer van onze sportredactie GORINCHEM - Kapelle heeft zich geplaatst voor de tweede ronde van de nacompetitie in de tweede klasse van het zaterdag voetbal. De ploeg van Alex van Keulen won in Gorincliem met 4-3 van GJS. De thuiswedstrijd was al met 2-1 gewonnen. Te genstander in de tweede ronde is Tholense Boys. De beslissingswedstrijd om het Brons Kawun Yu en Lacey Koole LEIMUIDEN - Bij de finale van de nationale Jeugchneerkampen tafeltennis te Leimuiden heb ben twee Zeeuwse spelers de bronzen medaille gehaald. Bij de jongens welpen werd Kawun Yu ('t Zand) derde. Een zelfde prestatie leverde Lacey Koole (SAR'72) bij de meisjes pupillen. De overige SAR-meis- jes kwamen niet op het podium. Kimberly 't Hooft werd achtste bij de junioren, Stefanie Fas- saert vierde bij de lcadetten, Audrey Koole vijfde bij de pu pillen en Liselotte Fassaert achtste in dezelfde categorie. SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinatorzuid) K.L. de Vries (coördinator midden) R.H.N. Boogert (coördinator noord) B.C.P.M. Goorden E.M.S. Pentury S. Remijnsen Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl Internet http://www.pzc.nl e-mail: redactie@pzc.nl Boonstra slaagt voor derde dan NIEUWEGEIN - Nanne Boonstra van Taekwondo Middelburg heeft in Nieu- wegein met succes het examen voor de derde dan afgelegd. Boonstra moest vijftien patronen lopen, verschil lende spartechnieken la ten zien en hij moest zich zelf verdedigen bij stok en mesaanvallen. Daar naast diende Boonstra twee powertechnieken uit te voeren en bij een ge sprongen techniek brak hij twee planken in de lucht. Nanne Boonstra was al negen jaar in het bezit van de tweede dan. Dolle vreugde bij Oostkapelle nadat Wilfred Schipper voor 1-0 heeft gezorgd. Vlnr. Sander Maranus, Roel Latuheru (net zichtbaar), Wil fred Schipper, Harro Hazelaar, Ferry Alfons (9) en Thomas Ragut. foto Lex de Meester dat de thuisploeg, die aan een gelijkspel genoeg had, het spel niet kan maken. Dinteloord had al zijn hoop ge vestigd op aanvaller Arjan de Pagter, maar hij stelde doelman Ramon Telussa voor rust welge teld één keer op de proef met een kopbal. De Middelburgse kee per haalde de bal met een reflex van de doellijn. Oostkapelle kreeg in de eerste helft kansen via Harro Haze laar, Wilfred Schipper en Ferry Alfons, maar zij bleven in ge breke. Tweemaal leek de ploeg zeker van een strafschop, maar arbiter Roeland zag niets in bui telingen van Ferry Alfons en Thomas Ragut. In de tweede helft bleef Oostkapelle domine ren. Vrije verdediger Francis Langemaire schoof in en schoot van grote afstand op het Dintel- oord-doel. De Brabantse ploeg ontsnapte omdat de bal via de binnenkant van de kruising te rugketste in het veld. Openingsgoal Diezelfde Langemaire lag even later aan de basis van de ope ningsgoal. Met een lange bal lanceerde'hij Wilfred Schipper, die met een kopbal de uitgelo pen keeper Johan Eland pas seerde: 1-0. De linksbenige spits liet zich uitbundig fêteren door de toeschouwers. Nadat Arjan de Pagter de bal namens Dintel oord tegen de buitenkant van de paal had gekopt, maakte Harro Hazelaar 2-0 voor Oostkapelle. De aanvaller reageerde attent, toen Francis Langemaire met een hard schot de lat trof uit een vrije trap. Kansen om de score op te voeren waren er genoeg, maar Ricky Pattenier, Thomas Ragut en Ferry Alfons faalden. Plet laatste woord was voor Din teloord, dat via Andre Donkers 2-1 maakte. Maar dat was heel Oostkapelle een zorg. „Het is niet altijd even mooi wat we laten zien", bekende Wilfred Schipper naderhand. „Maar nu we er zo dichtbij zijn, moeten we die kans zeker grijpen." Angelo Schaalje was stelliger: ,,Ik weet zeker dat we het redden." Oostkapelle - Dinteloord 2-1 (0-0). 51. Wilfred Schipper 1-0. 65. Harro Hazelaar 2-0. 81. André Donkers 2- 1Scheidsrechter: I. Roeland (Sleeu- wijk). Gele kaart: Roel Latuheru Oostkapelle), André Donkers (Din teloord). Aantal toeschouwers: 800. Oostkapelle: Ramon Telussa; Joël Pattenier, Francis Langemaire, Ed win Meerman en Dennis But; Tho mas Ragut, Roel Latuheru en San- der Maranus (60. Ricky Pattenier); Ferry Alfons (81Angelo Schaalje), Harro Hazelaar en Wilf red Schipper. behoud van het derdeklasser schap tussen Bevelanders en WIK'57 werd zaterdag gewon nen door Bevelanders. Piet de Haze schoot zijn ploeg vlak voor tijd naar de 1-0-zege. WIK moet in een nacompetitie met vier clubs proberen het vege lijf als nog te redden. Twee van de vier clubs worden derdeklasser, nummer drie heeft nog recht op een beslis singsduel. Krabbendijke werd in de nacompetitie van de vierde klasse uitgeschakeld. De Zuid- Bevalanders verloren op eigen terrein van ZPR'84 uit Bergen op Zoom met 3-1, terwijl alleen een zege had volstaan voor een verdere promotie-reis. GJS - Kapelle 3-4 (1-2). 11. Eduard Roza 1-0, 19. Niels Kole 1-1, 40. Niels Kole 1-2, 72. Sander Rijswijk 1-3, 73. Martin de Man 2-3, 74. Pie- ter van der Zouwen 3-3, 84. Ferdi Tilroe 3-4. Scheidsrechter: C. Sprong (Ammerzoden)Gele kaart: Dennis Trapman, Edwin Bos GJS), Danny Nouse, David den Hollander, (Kapelle). Aantal toeschouwers: 400. Bevelanders - WIK'57 1-0 (0-0). 86. Piet de Haze 1-0. Scheidsrechter: C. Spek (Zevenbergen). Gele kaart: Er- ik-Jan Kort, Wim van de Velde en. Erik van de Zancle (allen WIK'57). Aantal toeschouioers: 200. Krabbendijke - ZPR'84: 1-3 (0-1). 10. Mourad Gocun 0-1, 47. Kees Ver huist 1-1, 87. Jerry van de Eng 1-2, 90. Mourad Gocun 1-3. Scheids rechter: J.P. van de Velde (Vlissingen Gele kaart: Richard van Hoof, Sjaak Stoffels (beiden ZPR). Aantal toeschouwers: 100. Luctor'88-spits Rivo Slorv (links) in duel met Steen-verdediger Tom Lernout. foto Dirk-Jan Gjeltema. door Michiel Teeling HEINKENSZAND - Regen, ha gel en onweersbuien gooiden gisteren in Heinkenszand roet in het eten. Bij het nacompeti- tieduel tussen Luctor'88 en Steen wks de stand 3-0 in het voordeel van de thuisploeg. Scheidsrechter De Vlaam uit Breda vond het vier minuten voor tijd wel mooi geweest. Hij staakte de wedstrijd vanwege onweer en even later was het veld door de hevige regenval on bespeelbaar. De KNVB beslist op korte termijn of de vier reste rende minuten nog moeten wor den uitgespeeld. Luctor8 8 trainer Marcel de Ni j s vond na afloop dat de wedstrijd niet meer afgemaald; hoeft te worden. „Voor Steen valt er ei genlijk niets meer te halen. De ploeg moet vier keer scoren om ons in de nacompetitie voorbij te streven. Eigenlijk is het alleen nog van belang voor Middel burg." Middelburg gaat namelijk al leen naar de tweede ronde van de nacompetite bij whist van Luctor. Dat is nu ook het geval, maar de ploeg uit Heinkenszand mag dan met niet meer dan één doelpunt verschil winnen van Steen. Ook de voorzitter van Steen, Jan Pleunis vond niet dat de wedstrijd nog een vervolg hoort te krijgen. De preses vond de 3- 0-zege voor Luctor meer dan verdiend en gunde het de ploeg van harte. De woorden richting de Luctor-kleedkamer van Steen trainer Rudy Rietjens spraken na afloop boekdelen: „Gefeliciteerd jongens! Veel succes in de volgende ronde van de nacompetitie! Tweede lijn Tot de cruciale 86e minuut van de wedstrijd was het duel voor Luctor'88 prima verlopen. De ploeg kwam al na twee minuten op voorsprong, maar scheids rechter De Vlaam keurde het loepzuivere doelpunt af wegens buitenspel. Na de beginfase, waarin beide ploegen kansen kregen om op voorsprong te ko men, was het wachten op de openingstreffer. Met name met schoten vanuit de tweede lijn konden de spelers van Luctor druk uitoefenen op het doel van Steen-keeper Danny Ope neer. Op slag van rust, terwijl de spe lers van Steen al dachten aan de thee die hen te wachten stond, werd Luctor-aanvaller Erik de Groene neergehaald in het strafschopgebied. De Groene kreeg een penalty en benutte de ze ook: 1-0. Na rust ging de thuisploeg meteen in de aanval. Een vroege treffer hing in de lucht en kwam er ook. Het was opnieuw topscorer Erik de Groene die uiterst trefzeker af- ronde. Deze keer met een kop bal: 2-0. Steen probeerde na deze tweede tegentreffer iets terug te doen, maar kwam niet verder dan een aantal schoten op het Luctor- doel. De spelers, uit Heinkens zand waren des te doeltreffen der. In de 55e minuut vergrootte dé ploeg de voorsprong. Serge de Blaey kon alleen op de keeper afgaan en tikte eenvoudig bin nen: 3-0. In het verdere verloop van de tweede helft kreeg Steen nog een aantal kansen. Doelman Berry Simonse was echter de reddende engel voor Luctor'88. Hi j hield zijn ploeg met een aan tal uitstekende reddingen op de been. Niet klagen Luctor-trainer De Nijs was zeer tevreden over het vertoonde spel. „We moesten vandaag met twee doelpunten verschil win nen om verder te gaan in de na competitie. Als je dan, voordat het duel wordt gestaakt, met 3-0 voorstaat hoor je mij niet kla gen. In vergelijking met vorige week, toen we van Middelburg verloren, hebben we vandaag door Jurriaan de Reu WILLEMSTAD - Kruiningen wacht volgende week een zware klus in de terugwedstrijd van de tweede ronde van de nacompe titie. Kogelvangers verkleinde zaterdag op het eigen veld in Willemstad de promotiekansen van de derdeklasser aanzien lijk. De Brabanders toonden zich in het matte duel de meest alerte ploeg en stuurden de equipe van trainer Leo van de Weiiden met lege handen naar huis: 2-0. Kruiningen begon het duel za terdag sterk en zette haar tegen stander het eerste kwartier on der druk. „We begonnen goed", zei Van de Weijden na afloop. „Maar de kansen die we kregen konden we niet benutten.In de zevende minuut was de beste mogelijkheid om de score te openen voor Ewout Dek. Hij werd echter op de hakken gelo pen door een verdediger. Scheidsrechter Nieuwenhuijze uit Yerseke vond het voorval geen penalty waard. Na het sterke eerste kwartier kreeg Kogelvangers meer grip op de wedstrijd. Dit resulteerde in enkele kansen voor de ploeg die dit seizoen als tiende eindig de in de tweede klasse E. Tegen het einde van de eerste speel- helft veerde Kruiningen nog even op. De ploeg kon Kogel vangers onder druk zetten, waardoor Edwin Arens een kans kreeg om de 0-1 te maken. Zijn schot stuitte op Kogelvan gers-keeper Patrick van de Werken. Een doelpunt in de eerste helft was ook verrassend geweest. Beide ploegen speelden daar voor in een te laag tempo. Na rust leken beide partij en niet veel meer te kunnen brengen. Naarmate de wedstrijd vorder- de leek Kogelvangers echter te beseffen wat er op het spel stond. De Brabanders voerden het tempo op, waardoor ze meer gevaar voor het doel van Dennis van de Weelen konden stichten. In het laatste half uur hadden de aanvalsgolven resxxltaat. De twee treffers ontstegen de kwa liteit van de wedstri j dD e eerste was van de voet van Rob Hey- stek. De opgekomen verdediger kreeg in de 73e minuut de bal op de rand van de zestienmeter en plaatste het leer via de binnen kant van de paal tegen de tou wen: 1-0. De tegentreffer was voor Kruiningen geen reden om bij de pakken neer te gaan zit ten. Liza Huissen bracht zijn ploeg bijna op gelijke hoogte. De aanvaller kreeg de bal op zo'n dertig meter van het doel uit een dieptepass aangespeeld door middennvelder Gert-Jan Poleij. Huissen probeerde doel man Patrick van dé Werken van Kogelvangers met een lob te verschalken, maar zijn inzet eindigde net naast het doel. Tien minuten voor tijd trof Ed win Arens wel doel voor Kruiningen. Vanuit buitenspel positie brak hij door over de lin kerflank, maar nog voor zijn in zet achter van de Werken belandde werd hij terecht te ruggefloten. De gelijkmaker was ook niet te recht geweest. Kogelvangers was de betere ploeg en zag haar tegenstander slechts via de counter gevaarlijk worden. Ver in blessuretijd zorgde Arno den Hollander met een prachtige treffer dan ook voor de 2-0. De. snelle spits rondde een solo in het strafschopgebied af met een pegel in de linkerbovenhoek. Volgens Rruiningen-trainer Leo van de Weijden was er niets op de uitslag af te dingen. „Die was terecht. Over mijn ploeg ben ik niet eens ontevreden. Aan de instelling lag het niet. Kogel vangers was wendbaax'der en - hun spitsen bewogen goed." De winnaar van de tweestrijd tus sen Kirxiningen en Kogelvan gers speelt in de derde ronde van de nacompetitie een uit- en een thuisduel tegen de winnaar van de twee duels tussen Papen drecht en AZW. Volgens van de Weijden is zijn ploeg nog niet kansloos. „We hebben vandaag wat behou dend gespeeld. Volgende week gaan we het anders aanpakken. Het zal een zware klus worden, maar we gaan er alles aan doen om de volgende ronde te halen. Kogelvangers - Kruiningen 2-0: 73. Rob Heystek 1-0, 95. Arno den Hol lander 2-0. Scheidsrechter: A Nieu- wenhuyze (Yerseke). Gele kaart: Li za Huisman KruiningenAantal toeschouwers: 150. Kruiningen: Dennis van de Weele; Simon op 't Hof; Henk de Nood, John van Dijke, Kees Hommel; Edwin van Houte, Robin Arens (72. Stefan Openneer), Gert-Jan Poleij, Arthur van Noorden (83. Ivan Boeije); Ed win Arens, Ewout Dek (60. Liza Huissen). zelfs heel goed gespeeld." Over het verdex-e verloop van de na competitie was de coach duide lijk. „Ik ga ervan uit dat we ver dergaan naar de tweede ronde. We zullen dan tegen drie perio dekampioenen uit de vierde klasse en twee degradanten uit de derde klasse moeten strijden. We zien wel hoe het verder gaat. Als we zo spelen als vandaag dan denk ik dat iedereen met ons rekening dient te houden", wist De Nijs, die beseft dat er voor slechts een van de vijf deel nemers een plaats in de derde klasse is weggelegd. Luctor'88 - Steen 3-0 (1-0). 45. Erik de Groene 1-0, 48. Erik de Groene 2- 0, 55. Serge de Blaey 3-0. Scheids rechter: D. de Vlaam (Breda). Gele kaart: 45.Aubert Geus, 68. Leonvan Zaltbommel, 80. Enk de Groene (al len Luctor'88). Aantal toeschou wers: 300. Bijz.heden: Duel na 86 minuten gestaakt wegens onweer. Luctor: Berry Simonse; Arne Ho- ningli, Serge Beulens, Aubert Geus (59. Jack Courtin) en John Groen (34. Mario Tazelaar); Marco Uter- mark, Leon van Zaltbommel en Je roen Verschueren (77. Jericho Hoe zen); Serge de Blaey, Erik de Groene en Rivo Slory. Steen: Danny Openeer; Johnny Bogaert, Tom Lemhout, Michèl Vink en Peter Lemhout (63. Nico Philip van Hiel) Michel van den Bosch, Edwin Hofman, Marco Ot- tjes; Wemer Bisschop, Gino Vink en Pascal Lensen. door Peter van Kouteren PAPENDRECHT - Een droomstart met een voor sprong na vijftien seconden, een ogenschijnlijk kansloze 3-1-achterstand opgehaald en uiteindelijk nog een voor sprong uit handen gegeven. AZW speelde zaterdag in de eerste ontmoeting tegen Pa- pendrecht een wedstrijd van uitersten. De Axelaars be schikten over veerkracht en waren conditioneel sterker dan de opponent. Maar uit eindelijk hielden beide teams elkaar in evenwicht: 4-4. Met het publiek als grote winnaar deed AZW met het oog op het thuisduel aan klantenbinding. De formatie van Jaap Goossen treedt ko mende zaterdag op eigen veld opnieuw tegen de Zuid- Hollanders aan en heeft aan de kleinst mogelijke over winning voldoende om zich van een vervolg in de nacom petitie te verzekeren. De zin derende wedstrijd in Papen- drecht belooft veel moois voor de return. Twee goed voetballende en aanvallend ingestelde teams vochten een slijtageslag uit. Voor één man was het niveau te hoog. Scheidsrechter Rob Colleeuit Rotterdam floot een uiterst ongelukkige wed- strijd en wekte de schijn een thuisfluiter te zijn. De arbi ter onthield AZW tot twee keer toe een strafschop, maar wees kort na rust na een on schuldig duel net binnen het strafschopgebied van AZW maar al te graag naar de stip. Hoogtepunten Het was een smet op de wed strijd, diqverder veel hoogte punten kende. Patrick Baumgarte scoorde al na vijftien seconden, toen hij in samenwerking met Rory Curran de Papendrechtse de fensie de stuipen op het lijf joeg en met succes de bal ont futselde. Maar daarna greep de thuisploeg geruime tijd het initiatief. „We zouden heel scherp openen", keek Jaap Goossen later terug. „Maar we vexioren na die vroege goal toch de greep op de wedstrijd." Papendrecht, dat met de za terdag-en zondagafdeling in promotiestrijd is verwik keld, knokte zich vlot over die vroege tegenvaller heen. De linies sloten goed aan. Theo van Wijland bleek ui- terst balvaardig in een vrije rol en van de twee diepste spitsen ging voortdurend dreiging uit. „We lieten ze in de eerste helft te veel voet ballen", vond Goossen. „En zelf lieten we onze spitsen op een eiland staan. De gaten tussen onze linies werden te groot." Dat veranderde na de hervatting, toen Angelo van Dorsselaer voor Rory Curran in het veld kwam. Jacco Koekkoek schoof door naar de frontlinie en vormde daar met Patrick Baumgarte een uiterst ti-efzeker duo. Nadat de thuisploeg kort na de her vatting uit een strafschop op 3-1 was gekomen, stroopte AZW de mouwen nog eens op. Achtervolging Onder aanvoering van de tactisch zeer gedisciplineerd spelende Marco Bolleman en de zwoegende Gerben Steij- aert gingen de met een tome loze inzet spelende Zeeuws- Vlamingen in de achtervol ging. Koekkoek tekende voor 3-2 en 3-3. Baumgarte zette de Axelaars een minuutje of vij f voor het einde met een j u- weeltje zelfs op voorsprong: 3-4. Dat bleek echter een te grote weelde. De thuisploeg recht te de mg nog een keer en trok meteen vanaf de aftx-ap de stand weer gelijk. Daarmee waren beide ploegen tevre den. Jaap Goossen ver woordde het na afloop tref fend naar zijn spelers. „Niet gewonnen, maar toch profi ciat." Papendrecht-AZW 4-4 (2-1). 1 Patrick Baumgarte 0-1,19. Mar cel Harlaar 1-1, 36. Arjan van Toor 2-1, 49. Theo van Wijland 3- - 1 (strafschop), 54. Jacco Koek koek 3-2, 76. Jacco Koekkoek 3- 3, 85. Patrick Baumgarte 3-4, 86. Mark van de Leeden 4-4. Scheidsrechter: R. Collee (Rot terdam). Assistent-scheidsrech ters: T. Versnel (Zwijndrecht) en J. Gouman (Ridderkerk). Gele kaart: Jacco Koekkoek. Marco Bolleman (beiden AZVV), Alber to Rodriguez (Papendrecht). Aantal toeschouioers: 175. AZW: Johnny Dieleman; Jo- chem van Leeuwen, Peter van de Veld.e, Erwinvan deBroeke. Fer ryvan de Veeke (85. Jochem Mar cus); Wouter KruisifikxMarco BollemanJacco Koekkoek, Gerben Steijaert; Patrick Baumgarte, Rory Curran (46. Angelo van Dorsselaer).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 43