Terneuzen heeft titel bijna binnen Clinge heeft nog één zege nodig PZC HVV'24 kansloos ten onder tegen EBOH PZC Hansweertse Boys in slotfase verslagen door Vogelwaarde Ongelukkig verlies voor Patrijzen sport maandag 27 maart 2000 15 uitslagen Tweedeklasser vloert SC Gastel en ziet Longa punten morsen Leonhart terug naar [België door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vierde klasse A is het doek voor Zee- landia na de 4-1-nederlaag tegen IJzendijke nu vrijwel ge vallen. Hansweertse Boys en Aardenburg moeten samen nog uitmaken wie de Middelburgers vergezelt naar de \ijfde klasse. De Zuid-Bevelanders leken op weg naar een goed resultaat toen zij in het duel met Vogel waarde een 0-2-voorsprong na men, maar verloren het duel uit eindelijk met 3-2. Aardenburg stond in het duel met Hontenis- se eveneens op voorsprong 1 -0) maar dit duel werd in de 73e mi nuut gestaakt. Ondanks een 1-1-gelijkspel bij Sluiskil blijft Steen de belang rijkste kanshebber voor het winnen van de derde periodeti- tel. Luctor'88 won knap met 4-2 bij Axel en blijft hierdoor op het vinkentouw zitten; de ploeg van trainer Marcel de Nijs heeft drie punten achterstand op Steen. Vogelwaarde-Hansweertse Boys 3-2: In een duel tussen twee hard werkende ploegen nam een sterk gestart Hans weertse Boys een 0-2-voor sprong door twee doelpunten van Ron Krijger. Op slag van rust bracht Martij n Verb ruggen de spanning terug in de wed strijd, 1-2 halverwege. In de tweede helft lag het initia tief duidelijk bij de thuisploeg, wat al in de 47e minuut leidde tot de gelijkmaker van Jordy van Bunderen. Mede doordat een schot van Arno Wauters via de binnenkant van de paal terug het veld inkwam, leek het duel uit te draaien op een gelijkspel. Totdat Michel Nieuwelink er drie minuten voor tijd 3-2 van maakte. IJzendijke-Zeelandia 4-1: Een in de eerste helft sterker IJzen dijke leidde halverwege met 1-0 door een doelpunt van Johan Tuin. Dezelfde speler maakte er kort na rust 2-0 van. Halverwe ge de tweede helft bracht Dannv Gilde de spanning terug door te gen te scoren namens de Mid delburgers: 2-1 Hierna kwam Zeelandia sterk opzetten op zoek naar de gelijk maker, maar acht minuten later werd de ploeg van trainer Piet Puijpe definitief verslagen door de derde treffer van Johan Tuin. ditmaal uit een strafschop. Luc van VVaes maakte er even later zelfs nog 4-1 van. Axel-Luctor'88 2-4: Een flit sende start van de gasten leidde tot slordigheden in de Axel-de fensie die werden afgestraft. Binnen zeven minuten stond het 0-3 door doelpunten van Serge de Blaeij en Erik de Groene (2x, waarvan één uit een strafschop In de 30e minuut leek het duel beslist toen Tom Nieuwelink van Axel de rode kaart kreeg wegens duwen van een tegen stander. Toch werd het kort na rust nog spannend toen Joep Frusch de stand in de 48e mi nuut op 1-3 bracht. Rivo Slory maakte hieraan twintig minu ten voor tijd een einde door 1-4 te scoren. Het werd in de slotfa se nog 2-4 door een doelpunt van Richard de Vos. Middelburg-Breskens 1-1 (1-1). 26. Evert Eikenhout 1-0, 43. Angela Cornells 1-1. Scheidsrechter: G.F. Martin (Essen, België). Gele kaart: Turan Dogan (Middelburg) en Mar tin Scherbeijn (Breskens). Aantal toeschouwers: 600. Sluiskil-Steen 1-1 (0-0). 60. Wouter de Neijs 0-1, 93. Patrick Boute 1-1. Scheidsrechter: P. Scherpenisse (Terneuzen). Gele kaart: Joey Visser en Patrick Boute (beiden Sluiskil). Aantal toeschouwers: 125. Aardenburg-Hontenisse 1-0 (ge staakt na 73 minuten). 60. Martin Dieleman (strafschop) 1-0. Scheids rechter: Roetenberg Schoondijke Rode kaart: Wilco Broekhoven, Luc Vermeersen (Hontenisse). Gele kaart' Danny Pauwels. Jochem Schillemans (Hontenisse). Aantal toeschouwers: 150. Bijzonderheid: wedstrijd in 73e mi nuut gestaakt wegens wanordelijk heden na het geven van rode kaar- Droomdebuut Martij n Reuser LONDEN - Martijn Reuser kan terugzien op een uitstekend de buut bij Ipswich Town. De van Ajax gehuurde Amster dammer maakte tijdens het duel tegen Fulham een minuut voor tijd het enige doelpunt van de wedstrijd. Door de overwinning blijft Ipswich Town tweede in de Engelse eerste divisie. ANP door Jos van Belzen VLISSINGEN - Met nog twee speelronden te gaan, is het spannend in de strijd om het kampioenschap in de derde klasse A van het zondagvoetbal. De Zeeuwse ploegen spelen daarin echter geen rol van bete kenis meer, enkele teams mogen hooguit hopen op het winnen van de derde periodetitel. Patrijzen deed hierbij slechte zaken door thuis ongelukkig met 0-1 te verliezen van Inter nos. Vlissingen deed het beter; dankzij een 2-0-overwinning bij RCS schakelde het niet al leen een concurrent uit, maar blijft de ploeg kansrijk in de strijd om de derde periodetitel. Zierikzee had zich bij een zege op VES'35 vrijwel in veilige ha ven geweten. De ploeg van Bert Pentury kwam echter niet ver der dan 1-1, waardoor nu nog twee zware duels wachten met Dosko en Internos. Patrijzen-Internos 0-1: Wilfred van den Dries zat in de tang zat bij de voorstopper van de tech nisch sterkere Brabanders. Toch kwam de thuisploeg na een kwartier bijna op voorsprong, maar de bal eindigde uit een vrije trap van Ronnie de Vos te gen de paal. In de 28e minuut was het aan de andere kant wel raak; ComéSuijkerbuijk teken de 0-1 aan. Kort voor rust claimde Patrij zen tevergeefs een strafschop omdat Arjan Verburg gevloerd zou zijn. Na rust probeerde de thuisploeg de bakens te verzet ten. Sjimmie Kikkert hield zijn ploeg in de 8 0e minuut in de race met een fraaie redding op een inzet van Suijkerbuijk. RCS - VC Vlissingen 0-2 (0-1). 17. Stefan Bonarius 0-1, 74. Lio nel Lord 0-2. Scheidsrechter: J. Verpaalen (Rucphen). Gele kaart: Jamal Bouzambou (Vlis singen). Aantal toeschouwers: 300. Zierikzee - VES'35 1-1 (1-1). 20. Marcel Jaspers 0-1, 25. Peter van Beveren 1-1. Scheidsrech ter: M.AM. van der Cammen (Uden). Gele kaart: John van der Have (Zierikzee), Xandervan de Bosch, Carlo Wagemakers (bei den VES'35). Aantal toeschou wers: 100. Vrouwenvoetbal Tweede klasse: Nootdrop-DZB 4-2, RV- VH 2-Stedoco 2 0-3, Kloetinge-RCL 5-4, Sliedrecht-Jodan Boys 1-1, Tem Boys- Zwaluwen 0-4. Zwaluwen 17-40 Stedoco2 18-25 Berkel 18-40 Tern. B. 19-23 DZB 19-39 Kloetinge 20-20 Nootdorp 15-34 Jodan B. 18-16 RCL 17-27 Sliedr. 18-12 WIK 17-26 RVVH2 18- 2 Derde klasse: Capelle-Zeeland Sport 1 -0, Woudrichem-Everstein 4-2, Kerkwijk- GJS 3-3, Peursum-Nieuwdorp 2-1. Meeuwen 16-44 Nieuwdorp 17-22 Trainer ziet af van miljoenen DORTMUND - Michael Skibbe ziet af van ruim 7,5 miljoen gul den. De Duitser werd begin fe bruari door Borussia Dortmund gedegradeerd van hoofdtrainer tot coördinator jeugdopleidin gen. Kort daarvoor had hij zijn con tract verlengd tot medio 2002. De club wilde zijn verplichtin gen nakomen en hem het in vooruitzicht gestelde salaris be talen. Daarvan wilde Skibbe niet weten. Dat kost hem 2,2 miljoen gulden per jaar. tot 2002 ruim 7,5 miljoen gulderv SID Peursum 16-36 Woudrich. 15-2.1 GJS 15-29 Zeel. Sp. 16-16 Kerkwijk 16-24 Everstein 16-11 Capelle 16-22 SSC 15- 3 Vierde klasse: Bevelanders-Veere 1-4, DFS-SKNWK 6-1, Patrijzen-Dauwendae- le 2-3, Kloetinge 2-Oostkapelle 2 9-0, Meeuwen 2-Smerdiek 2-7, Nieuwland- ZSC4-6. Smerdiek 20-57 DFS 20-23 Kloet. 2 20-57 ZSC 19-16 Meeuw. 2 20-43 Beveland. 20-15 Patrijzen 19-42 Oostkap. 2 19-14 Veere 19-29 SKNWK 20-10 Dauwend. 20-29 Nieuwland 20-10 Vijfde klasse: Kloetinge 3-Zeelandia 0-3, SVD-Meeuwen 3 2-6. Wemeldin. 16-35 Zeelandia 16-18 Zeel. Sp. 2 12-33 Kloet. 3 16-11 SVD 17-28 Noad'67 16- 6 Meeuw. 3 15-24 Juniorenvoetbal A-junioren. Derde divisie C: Halsteren- DFC 5-0, TSC-Baronie 1-1, Terneuzen- Longa 1 -7, Papendrecht-Sarto 2-4, Voab- Leonidas 7-3, Barendrecht-RCS 5-2. Voab 19-44 Sarto 17-26 Leonidas 20-38 Papendr. 20-22 Barendr. 20-38 Baronie 19-21 Halsteren 17-33 TSC 19-19 RCS 20-30 DFC 19-15 Longa 18-27 Terneuzen 20-10 B-junioren. Derde divisie D: RBC-Voab 0- 0, RCS-ASWH 0-0, OSC'45-HVCH 0-5. Lqnga-Terneuzen 0-2, Baronie-Wilhel- mina 6-1WSC-Middelburg 3-4. RBC 19-41 ASWH 19-24 Voab 18-37 WSC 19-24 Baronie 19-35 Terneuzen 19-24 Wilhelm. 19-34 HVCH 20-22 Middelb. 18-29 Longa 19-17 RCS 20-27 OSC'45 19- 8 HW'24-aanvoerder Carlo Blommaert (derde van links) tast mis in het doelgebied van EBOH. door Eddy van der Hooft HULST - Het was een sombere conclu sie, maar er viel weinig op af te dingen: HW'24 werd gistermiddag door EBOII naar een volkomen kansloze nederlaag gespeeld. Het werd 1 -4maar als EBOH met name in de tweede helft wat minder slordig met zijn kansen was omge sprongen, was het voor hetzelfde geld 1-7 of 1-8 geworden. Trainer Ko Stoutjesdijk was na afloop de eerste om toe te geven dat HW'24 geen moment zichzelf was geweest. „EBOH was gewoon een klasse beter", zei hij.Maar óók dat is sport. Soms tref je een tegenstander, waartegen je heel weinig in te brengen hebt." Zoekend naar oorzaken voor de matige wedstrijd die zijn ploeg speelde was Stoutjesdijk ook snel klaar. „Als je zo vToeg in de wedstrijd met 0-2 achter komt, weet je dat het heel moeilijk wordt. En laten we eerlijk zijn: EBOH had met Ries Fok een klassespits in zijn gelederen. Wat een voetballer." De aanvaller, die de laatste weken tegen Terneuzen en TAC/BWB een kwalijke reputatie heeft opgebouwd en een forse schorsing wacht omdat hij in die wedstrijden zijn handen niet kon thuis houden, was inderdaad de meest opval lende speler bij EBOH. Fok was voort durend aanspeelbaar, heerste en verdeelde en had in vrijwel alle doel punten een aandeel. Nadat EBOH al een aantal speldenprikken had uitge deeld, was het ook Ries Fok die de ploeg uit Dordrecht in de 17eminuut op voor sprong zette door een voorzet van Olaf Zijderveld bij de tweede paal binnen te tikken. Amper één minuut later zorgde Fok bij een scrimmage voor zoveel on rust in de HW-defensie, dat Hans van Genderen de stand van dichtbij naar 0- 2 kon tillen. „We waren twee keer niet alert genoeg", vond Stoutjesdijk. „En prompt kregen we daarvoor de reke ning gepresenteerd. De 0-2 bracht HW'24 uit zijn even wicht en nooit kon de ploeg nadien nog de indruk wekken in een goed resultaat te geloven. Waarde Zeeuws-Vlamingen alleen voor enig gevaar konden zorgen via de vrije trappen en corners van Den nis Riet j ens, daar ging van de tegen stander veel meer dreiging uit. Onbenut Het was dat Danny Bijl een aantal kan sen onbenut liet, anders zou HW'24 te gen een nog grotere achterstand hebben aangekeken. De flegmatieke linker spits, die zowel voor als na de rust een aantal keren dichtbij een treffer met schoten van afstand was geweest, ver scheen na de hervatting tweemaal vol komen vrij voor doelman Jean-Pierre de Keijzer. Tweemaal faalde Bijl echter, zodat HW'24 weer hoop kreeg toen Dennis Rietjens in de 28e minuut een vrije trap op de zestienmeterlijn feil loos binnenschoot: 1-2. Sneller dan verwacht stelde EBOH echter orde op zaken. Amper twee minuten later kon Danny Bijl wèl scoren, na een knappe actie van Hans van Genderen. Nog knapper was de actie van Ries Fok, die negen minuten voor tijd de inleiding voor de 1-4 vormde. Fok ontdeed zich foto Charles Strijd eerst van Hubert van der Hemel, om vervolgens op de achterlijn met een schaarbeweging ook Maarten Thomas het bos in te sturen. Bij de tweede paal was het daarna een koud kunstje voor Hans van Genderen om zijn tweede doelpunt van de dag te laten aanteke nen: 1-4. „1-4 of 1-8, wat maakt het uit", vroeg Ko Stoutjesdijk zich na afloop af. „We zijn drie punten kwijt. Maar gelukkig zijn de uitslagen in ons voordeel. Als we volgende week van Noad winnen, zijn we vrijwel zeker van lijfsbehoud." HVV'24-EBOH 1-4 (0-2). 17. Ries Fok 0-1, 19 Hans van Genderen 0-2, 73. Dennis Riet jens 1-2, 76. Danny Bijl 1-3. 81. Hans van Genderen 1-4 Scheidsrechter: C. Marcus OosterhoutGele kaart: Patrick Stolk (EBOH) en Hubert van den Hemel (HW'24). Aantal toeschouwers: 300. HW'24: Jean-Pierre de Keijzer; Jurgen de Block (60. Gino van de Broecke). Hubert van den Hemel, Maarten Thomas. Thierry de Waele; Marvin Hamelink (45. Norbert Baert), Dennis Rietjens, Eddy van de Bosch, Johnny Lensen, Carlo BlommaertJacky Lambert VLISSINGEN - Michel Leon hart keert volgend seizoen als speler terug in het Belgische voetbal. De in Sint-Gilles Waas woonachtige Zeeuw vertrekt bij Goes en speelt in de nieuwe competitie voor Klauwaerts Kemzeke, dal in de tweede klas se provinciaal uitkomt. Leonhart speelt sinds de win terstop voor Goes en scoorde als spits tot nu toe zeven keer voor de Bevelanders. „Ik ben 33 jaar en laat op dit moment de belan den van mijn uiterst drukke iportzaak voorgaan. Goes heeft dies in het werk gesteld om me "e behouden. Maar de afstand vormt een te groot bezwaar." ïerder dit seizoen speelde Leonhart bij Temse. Daar ver- Tok hij na een conflict met de lit Breskens afkomstige trainer lor van de Velde. .eonhart had graag als trainer n het Zeeuwse voetbal aan de iag gegaan„Ik heb ook met en- tele clubs gesproken", zegt hij. .Maar de afstand en het finan- ieel plaatje waren een pro- ileem. Ik vind dat ik als jonge rainer niet in het Belgische voetbal moet stappen. Als de re sultaten tegenvallen, lig je er na een paar duels uit. Daarom ga ik nog een jaar voetballen. Maar ik weet zeker dat ik ooit trainer word in het Zeeuwse voetbal." SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K.L. de Vries (coördinator midden) R.H.N. Boogert (coördinator noord) E.M.S. Pentury S. Remijnsen Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax:(0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl Internet http://www.pzc.nl e-mail: redactie@pzc.nl door Eldridge Pentury OUD-GASTEL - Nog één wed strijd is Terneuzen verwijderd van de titel. Het kampioensfeest tan over twee weken losbarsten als de Zeeuws-Vlaamse tweede klasser op eigen veld wint van rsc. )e competitie telt nog twee wedstrijden maar de ontkno- ling valt waarschijnlijk eerder imdat Terneuzen gisteren won van SC Gastel (1-2) en achter volger Longa punten morste te- *en GSBW (0-0). Terneuzen eidt nu met vijf punten voor sprong op Longa. Het commen- laar van Terneuzen-trainer Paul Telussa lag voor de hand: „We mogen het nu niet meer uit ïanden geven." Veel zei de grote opluchting die gistermiddag na het laatste Buitsignaal van arbiter Van Leeuwe heerste aan Terneuzen- zijde. Terwijl spelers en suppor ters van de thuisclub hun te leurstelling met grove beledi gingen afreageerden op de leidsman uit Etten-Leur, vielen de Zeeuws-Vlamingen elkaar spontaan in de armen. Na drie wedstrijden zonder overwin ning kon de ploeg eindelijk weer eens drie punten bijschrijven. De zege op Brabantse grond was verdiend maar kwam niet be paald overtuigend tot stand. Tèrneuzen keek zelfs geruime ujd tegen een achterstand aan en kon het overwicht pas tien minuten voor tijd in de score uitdrukken. Verdediger Michel de Vries kogelde een vrije trap snoeihard achter Gastel-doel man Johan Palings: 1-2. Daarna ging de Terneuzense deur op dot. Terneuzen-trainer Paul Te- ussa,Het is bekend dat we niet lekker ons vel zitten. Dat zie je p het veld terug. Wat in deze fa- e van de competitie telt, is het esultaat." Ireiging )e Souburgse oefenmeester kon jisteren geen beroep doen op de broertjes Kaijser. Leo onderging \nrige week een kijkoperatie aan zijn knie, Jos zat een schor sing uit. Terneuzen speelde met een verstevigd middenveld en één diepe aanvaller (Barry van *ier Hooft). Daarmee creëerde de ploeg een overwicht, al bleef ie gewenste dreiging van Geert- jan de Smet en Danny van de Velde op de vleugels uit. De bes te kansen waren in het eerste be- drijf voor Barry van der Hooft en verdediger Menno den Dek ker. Van der Hooft, die veelvuldig door de lucht werd aangespeeld, had de openingstreffer op zijn voet, maar schoot de bal vanaf de rechterkant tegen de lat. Den Dekker trof de onderkant van de lat, toen hij de bal vanuit een corner op het doel schoot. SC Gastel, dat een paar spel- denprikjes uitdeelde, bleef zo geruime tijd overeind. Vlak na rust kwam de ploeg zowaar op voorsprong toen de Terneuzense buitenspelval niet goed uitpak te. Aanvaller Arie Eikelenboom kwam op rechts vrij en bracht Bons Knebel instelling: 1-0. Terneuzen ging gretig op zoek naar de gelijkmaker en drong Gastel ver terug op helft. Paul Telussa bracht een frisse aan valler (Adri van Hanegem) in het veld voor verdediger Peter Nieskens. Dat leverde een nóg groter overwicht op. Danny Ma- gito was tweemaal dichtbij een goal, maar pas na een goede steekpass van Roel Alberti op Mike But kwam de verdiende 1- 1 op het scorebord. Met de voor Barry van der Hooft ingevallen Antoine Thoen zette Terneuzen aan voor een slotof- fensief. Doelrijpe mogelijkhe den bleven daarbij echter ach terwege. Arbiter Van Leeuwe bood Terneuzen de helpende hand door Gastel-doelman te rug te fluiten toen die met de bal in de hand te veel passen maak te. De toegekende vrije trap was wel besteed aan verdediger Mi chel de Vries. Met links tekende hij voor zijn eerste competitie- doelpunt. Terneuzen mag de titel dan bin nen handbereik hebben, de gro te vraag is wat er volgend sei zoen over is van de ploeg. Danny Magito heeft al bekend gemaakt dat hij terugkeert naar Hoek. En voor groot aantal andere spelers (onder wie Antoine Thoen, Bar ry van der Hooft, Mike But en de gebroeders Kaijser) bestaat be langstelling van andere clubs. SC Gastel - Terneuzen 1-2 (0-0). 48 Boris Knebel 1-0, 65 Mike But 1-1, 81. Michel de Vries 1-2. Scheids rechterF.M.J. van Leeuwe (Enen- Leur). Gele kaart Peter Nieskens en Geert jan de Smet (Terneuzen). Aan tal toeschouwers: 350. Terneuzen: Peter Huls; Menno den Dekker, Danny Magito, Michel de Vries en Peter Nieskens (55. Adri van Hanegem). Danny van de Velde, Roel Alberti, Dennis de Kraker en Geertjan de Smet, Mike But en Barry van der Hooft (72. A Thoen) door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na de 4-1-zege op Hulsterloo heeft Clinge nog één overwinning uit de laatste vier duels nodig om kampioen te worden van de vijfde klasse A Van de kanshebbers in de strijd om de tweede plaats op de rang lijst, een positie die in dit geval ook goed is voor deelname aan de nacompetitie, wist alleen Philippine te winnen; in Bier vliet werd het 2-6. Walcheren en Domburg kwamen beide op ei gen veld niet verder dan een ge lijkspel in de derby's tegen res pectievelijk Zeeland Sport (1-1) en Domburg (0-0). In de vijfde klasse B zal de enige Zeeuwse deelnemer, Lewedorp- se Boys, in de resterende twee duels nog vol aan de bak moeten om degradatie te ontlopen. In Achtmaal werd het 2-2. Clinge-Hulsterloo 4-1: Voor rust was de thuisploeg sterker, wat leidde tot een 1-0-stand halverwege door een doelpunt van Michael de Block. Na rust waren de ploegen meer aan el kaar gewaagd, maar toch ver dubbelde Stefan de Wert de voorsprong met een rake kop bal, 2-0. De treffer van Tonnie Bleijenberg in de 60e minuut die 2-1 betekende, bracht de span ning terug in de wedstrijd. Ro bert van Landeghem en op nieuw Michael de Block tilden de score echter ietwat geflat teerd naar 4-1. Biervliet-Philippine 2-6: Keer punt in het duel was de 42e Een speler van Noormannen (midden) wordt opgejaagd door een tegenstander van Domburg. De Wal- cherse derby eindigde in 0-0. foto Dirk-Jan Gjeltema minuut toen Pascal Wedage na mens de thuisploeg een straf schop miste en Edwald Martijn er nog in dezelfde minuut 0-2 van maakte. Eerder was de sco re geopend door Paul Floors. Na rust ging het duel redelijk gelijk op, maar viel de beslissing in de 60e minuut toen Marnix Schie man 0-3 aantekende. Pascal Wedage maakte er nog wel 1-3 van, maar via opnieuw Schie man, Paul Floors en Job van de Vinnen werd het eerst 1-6 voor dat Robbie Vermast de eind stand op 2-6 bepaalde. Graauw-Koewacht 1-1: Een voor rust sterker Koewacht moest lang wachten op de ope ningstreffer. Pas in de 42e mi nuut was het Ronald Vael die er op aangeven van Nico Mahu 0-1 van maakte. De tweede helft werd gekenmerkt door veel middenveldspel met weinig kansen voor beide doelen. Toch werd het acht minuten voor tijd nog gelijk; het was Boude wijn Rietjens die uit een vrije trap de gelijkmaker binnenschoot. Hoofdplaat-Corn Boys 1-1: De gasten domineerden het groot ste deel van de eerste hel f tMar tin Dhaene bracht Corn Boys verdiend aan de leiding, 0-1. Na rust pakte Hoofdplaat onder aanvoering van invaller Jacky Jacobsen de zaken wat energie ker aan. In de 59e minuut maak te RudieThomaes 1-1. Domburg-Noormannen 0-0: De 300 toeschouwers zagen dat een kopbal van Bram Faasse na rust net voorlangs het Domburg- doel ging. Aan de andere kant redde doelman Matthijs van Wageningen bij een vrije trap van Domburger Ko Brand. Bes te man was arbiter Osmanovski. Walcheren-Zeeland Sport 1-1: Walcheren leidde met 1-0 via een treffer van Dennis Goosen uit een vrije trap. In de 61e mi nuut voorkwam Stefan Vrijen- hoek de gelijkmaker door de bal van de doellijn af te trappen. Vier minuten later was het dan toch prijs; Remco Wisse tekende de verdiende gelijkmaker aan. De thuisploeg eindigde het duel met tien man, want Michel van Dalen kreeg rood wegens het neerhalen van een tegenstander. Achtmaal-Lewedorpse Boys 2- 2: Bij rust stond het 2-1 door doelpunten van Richard Dictus en Dannv van Dijk namens Achtmaal en Simon Smits na mens de Zeeuwen. De thuis ploeg, die nog één punt nodig had om definitief gevrijwaard te zijn van degradatiezorgen, beperkte zich na rust tot het ver dedigen van de voorsprong. Dit ging lang goed, maar tien minu ten voor tijd bracht Rob Ingou- net de Zeeuwen toch langszij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 31