Vrienden verdelen de prijzen Belgen heersen in judotoernooi Vrouwen 't Zand en SAR op schema kampioenschap Eenling grijpt zijn kans bij nieuwelingen Giling en Möhlmann maken de dienst uit in Omloop van Borsele Schakers HWP vallen terug in eerste klasse Slechte bodem verpest concours Indoor Grol doorSven Remijnsen 's-HEERENHOEK - Hij was een eenling in de Omloop van Borsele voor nieuwelingen. Omdat zijn ploeggenoten van ETP Zutphen de lange reis naar 's-Heerenhoek niet zagen zitten, stond Erik Verstegen er zaterdag alleen voor. „Maar jk wist dat ik kon win nen. anders was ik hier nooit naartoe gekomen." In de mas- sasprint van het tot 38 renners uitgedunde peloton rekende Verstegen op het nippertje af met Gideon de Jong uit Papen- drecht, die de sprint van ver was aangegaan. De uit Zut phen afkomstige winnaar was net op tijd bi] de les geweest, verklaarde hij na afloop. „In de laatste kilometer was er een valpartijwaardoor de groep in tweeën brak. Ik reed naar vo ren, zag Gideon demarreren en ben meteen achter hem aange sprongen. Pas op de streep zag ik dat ik had gewonnen." Waar Verstegen als eenling de winst naar zich toetrok, kon het collectief van ZRTC Theo Middelkamp een andere hoofdprijs in ontvangst ne men. Omdat vijf renners bij de eerste twintig eindigden, won de club hel ploegenklasse- ment. Emiel Nijsse uit Hoede- kenskerke werd zesde, Tibor Springer uit Goes achtste, Ar jen Mosselman uit Kruiningen veertiende. Maurice Minnaar uit Middelburg zestiende en Hans van Dam uit Goes twin tigste. Ook Dennis Martens uit Koewacht handhaafde zich 72 kilometer lang in het peloton. De renner van wielervereni ging Zeeuws-Vlaanderen ein digde in de spurt als 34e. Even als het Middelkamp-kwintet had Martens zich niet laten verrassen toen de grote groep al na amper twintig kilometer koers in drie stukken brak. De demarrages volgden elkaar daarna in rap tempo op, maar alleen de vlucht van Tim van der Zanden uit Poeldijk maak te indruk. Van der Zanden ver dedigde een voorsprong van enkele tientallen meters op het peloton. Op twintig kilometer voor de aankomst werd hij ach terhaald. In de massasprint eindigde de uitgebluste Van der Zanden als 32e. door Sven Remijnsen 's-HEERENHOEK - Het was de ultieme machtsgreep van twee fietsvrienden. Peter Möhlmann en Bas Giling toonden zaterdag in de zeventiende Omloop van Borsele voor junioren aan de ongekroonde koningen van 's-Heerenhoek te zijn. Na een lange vlucht lieten ze het aanko men op een klassieke sprint a deux. die door Giling met speels gemak werd gewonnen. Voor de tweede keer in een jaar lijd stonden Möhlmann en Gi- |mg op het podium in 's-Heeren hoek. Möhlmann won vorig jaar de Omloop van Borsele, terwijl Giling een paar maanden later pp hetzelfde parkoers Neder lands kampioen werd. Dat die Overwinningen geen toevals treffers waren, bleek zaterdag. In de 120 kilometer lange klas sieker over de Zuid-Bevelandse dijken bepaalde het bevriende tweetal eigenhandig het koers verloop. Dat Giling uiteindelijk won. was wél toeval, verklaarde hij achteraf. „We zijn aan elkaar gewaagd in de sprint De ene jceer wint hij. de andere keer ik." Möhlmann, de zoon van ex- tvielrenner Gerrit Möhlmann, had vrede met zijn tweede blaats. De Apeldoomer wist dat hij zijn zegekansen tijdens de wedstrijd zelf had verkleind. Op fco'n dertig kilometer voor de fi nish had hij Giling, de zoon van iud-marathonschaatser Co Gi- g, het sein gegeven om de nval te openen „Ik zei tegen is: ga, dan ga ik met je mee. We •den kop over kop weg en lie pen binnen de kortste keren twintig seconden uit. Toen wist ik al dal het goed zat." Giling, afkomstig uit Warmen- huizen, bevestigde die lezing na afloop. „De afspraak was dal ik als eerste zou gaan. Of het niet vreemd is om er met een van je grootste concurrenten in je wiel vandoor te gaan? In ons geval niet, want wij zijn vrienden." Dat was inmiddels geen geheim meer, want vlak na de finish zochten beide kameraden el kaar op voor een langdurige omhelzing op de fiets. Hun concurrenten, die gewaar schuwd hadden moeten zijn door Möhlmanns en Gilings staat van dienst in 's-Heeren hoek, beten stuk voor stuk in het stof. Johnny Hoogerland uit Kruiningen, die samen met Ril- lander Jacky van Ast deel uit maakte van de negentien man sterke kopgroep waaruit Möhl mann en Giling wegsprongen, kon niets ondernemen toen de beslissende slag werd geslagen. „Bij die demarrage zat ik te ver naar achteren. En ze gingen heel hard weg, daar was niets tegen te beginnen." Hoogerland kon desondanks te rugkijken op een goed gereden koers, die hij afsloot op de ze vende plaats. Evenals J acky van Ast. die als zeventiende eindig de, had hij zich niet laten ver rassen toen de wind even plotse ling als kortstondig opstak. Onwil Na de demarrage van Giling en de daaropvolgende reactie van Möhlmann deed Hoogerland nog zijn best om een serieuze achtervolging op touw te zetten maar die strandde op de onwil van de vier overgebleven ren ners van de Oost-Nederlandse districtsselectie. Het kwartet, aangevoerd door de snelle Ken ny van Hummel en Steven Pe ters, vorig jaar nog winnaar van Bas Giling versloeg Peter Möhlmann in de eindsprint van de zeventiende Omloop van Borsele voor junioren. foto DirkJan Gjeltema de Omloop van Borsele voor nieuwelingen, beschermde de vlucht van hun kopman Möhl mann voorbeeldig. Minder voorbeeldig ging het er na de finish aan toe. In de sprint om de derde plaats, die werd ge wonnen door Ronnie van Sint- maartensdijk, week Van Hum mel dermate van zijn lijn af dat Jos van Veldhoven hard in de remmen moest knijpen. Van Veldhoven haalde vervolgens zijn gram door zijn rivaal een klap te geven, maar dat laatste incident ontging de juxy. Toch ontliep niemand zijn straf: Van Hummel werd teruggezet in de uitslag, en Van Veldhoven kreeg een standje van wedstrijdleider Eddy Bogaert. Bas Giling had op dat moment al een schone rood-wit-blauwe trui aangetrokken. Vorig jaar verdiend in 's-Heerenhoek, waar op 27 augustus van dit jaar opnieuw de nationale titelstrijd wordt gehouden. Een nieuwe ti tel ligt binnen handbereik, er kende ook Giling. „Dit parkoers ligt me ontzettend goedHet NK is natuurlijk een wedstrijd op zich, waarin van alles mis kan gaan. Maar normaal gesproken maak ik in augustus weer een goede kans." Derde plaats atleet Van Koeveringe STEENBERGEN - Kees van Koeveringe uit Krabbendijke is in de Stratenloop in het Brabantse Steenbergen als derde ge ëindigd De 3 7-j arige atleet van Veteranen Nederland finishte in een tijd van 52,10 minuten en was daarmee ruim drie minu ten langzamer dan winnaar Frans Reuvers van Diomedon uit Steenbergen. De Brabander had 49 minuten nodig voor de vijftien af te leggen kilometers en bleef daarmee nummer twee Piet Wagemakers van Thor Roosendaal 22 seconden voor. Bokser Zarif verliest op punten VLISSINGEN - Mohammed Zarif van boksvereniging DOS uit Vlissingen verloor zaterdag in Den Hoorn op punten van Jacobus Lorse van Boxing'82 uit Rotterdam. De partij in het halfzwaargewicht in de N-klasse werd gecontroleerd door Lorse, die het verloop van het gevecht bepaalde. Mohammed Zarif bleef gemakkelijk op de been, maar verloor uiteindelijk op punten. Ricardo van Luntereneveneens van het Vlissingse DOS, bok ste zondag in Breda tegen Ubi Patia van boksclub Van 't Hof uit Rotterdam. Van Lunteren maakte goed gebruik van zijn lange directe stoten en wist hiermee Patia op afstand te hou den, waarna hij op overtuigende wijze winnaar werd. Hij had een ruime punten voorsprong op zijn concurrent. Jeugd 't Zand wint derby van MZ VLISSINGEN - In het landelijk B jongens van de landelijke tafeltenniscompetitie verloor Middelburg-Zuid de stadsder by tegen 't Zand: 4-6. Middelburg Zuid hield het verlies be perkt na een 2 -5-achterstandMZ blij f t koploper, maar zag de marge met concurrent 't Zand slinken tot één punt. Voor Mid delburg Zuid was Michael Zwemer tweemaal succesvol, Ste fan de Groot eenmaal. Aan de zijde van 't Zand bleef de talent volle Arjan Jonkman ongeslagen. Middelburg-Zuid 2 leed een 2-8-nederlaag tegen het sterke Luto uit Tilburg, maar deed het daarmee wel beter dan in de seizoensopening. De meisjes van SAR/Keukenvisie uit Kloosterzande schakel den TTCV uit als concurrent voor de titel in de A-klasse. Za terdag werd het Veghelse team met 9-1 teruggewezen. In de eerste wedstrijd van het seizoen werd het nog 5-5, nu ging het van een leien dakje. Ook concurrent HTC 2 won met 9-1, dus de koppositie blijft een gedeelde. Middelburgse roeiers 22e VLISSINGEN - Roeivereniging Honte uit Middelburg heeft zondag in Amsterdam met twee boten deelgenomen aan de wedstrijd The Head of the River. De Honte-mannenacht werd 22e in een tijd van 30 minuten en negentien seconden. De vier met stuurman deed het een stuk beter. De jongens, met een ge middelde leeftijd van 16 jaar, deden over het parkoers van ze ven kilometer 29 minuten en 42 seconden. Dit resultaat was goed voor de negende plaats. The Head of the River is één van de grootste wedstrijden van Nederland en wordt gevaren van Amsterdam naar Ouderkerk aan de Amstel. Zondag deden er 450 boten mee. Zege bowlers De Nooyer/Verhage MIDDELBURG - Elly de Nooyer uit Westkapelle en Anita Verhage uit Zoutelande hebben zondag het zestiende Kriiit- molen bowling-dubbeltoernooi op hun naam geschreven. Het toernooi wordt al sinds jaar en dag georganiseerd door Bow ling Vereniging Middelburg, dat zijn thuishaven heeft in sporthal De Kruitmolen. Het tweetal was in de finale met een totaal van 3511 omgegooide pins, beter dan het Ewijkse duo Hans en Tjandra Ong, dat tweede werd. Op de derde plaats eindigde Alan Fish samen met Bas van Putten. Beiden zijn af komstig uit Sommelsdijk. door Roeland Alders VLISSINGEN - Het Witte Paard kan een goede klassering in de eerste klasse B van de lan delijke schaakcompetitie wel vergeten. Het team verloor za terdag verrassend van Eindho ven. In de tweede klasse verloor Middelburg van De Pion. Het tweede en derde van HWP speelden gelijk. Vlissingen ver loor van Panfox 3. Eindhoven - HWP Sas van Gent 6,5-3,5: Kansen waren er wel degelijk, maar door onnodige verliespartijen van Johan Goor- machtigh (tijdsoverschijding) en Peter de Jonge (door een blunder) werden de kansen ver gooid. Goede overwinningen waren er voor Geert van der Stricht, Kees Nieuwelink en Walter Tonoly. Gedetailleerd: 1N. Dambacher - G. v/d Stricht 0-1:2. G Welling-J. Fi- lipek remise: 3. B. v/d Plassche - J. Goormachtigh 1-0; 4. F. Knijpers - M. de Waal 1-05. R Moolen - K. Nieuwelink 0-1; 6. F. Hallebeek - H. Groffen 1-0; 7. J. Vosselman - IV To noly 0-1; 8. J. Sutmuller - B. de Bruycker 1-0; 9. M. Huijser - P de Jonge 1-0; 10. P. Huibers - M. v/d Zalm 1-0. RSR/Ivoreu Toren - HWP Sas van Gent 2 4-4: Er zat lange tijd meer in dan het knappe gelijke- spel tegen de nummer twee. Bij 3,5-3,5, door overwinningen van Krijgelmans, Tack en Snij ders, mocht teamleider Van Rij het afmaken. In een gewonnen eindspel wist zijn tegenstander ongelijke lopers op het bord te creëren, zodat remise en een 4-4-gelijkspel een feit was. Gedetailleerd: 1. W Koster-J. Krij gelmans 0-1; 2. D. Meijer - G. van Rij remise; 3N. Spaan - F. Tack 0-1; 4. H. v/d Plas - H. Provoost 1 -0; 5. B. Gijswijk - J. de Zwart 1-0; 6. H. van Buitetien - F. Snijders 0-1; 7. E. Tol - A Galle remise; 8. R. Feiner - S. Drebusch 1-0. Middelburg - De Pion Roosen daal 3-5: Middelburg stond na vooruit gespeelde partijen van Johan en Cees de Wolf al met 2-0 achter tegen de titelkandidaat. Op de wedstrijddag was Mid delburg niet kansloos, maar de scherpte was er op de beslissen de momenten niet. Bert Hende- rikse ging mat in gewonnen po sitie, terwijl Cor Jansen en René Tiggelman in betere stelling in remise moesten berusten. Door overwinningen van Albert Rie- mens en Sven Stange pakte Middelburg drie bordpunten. Gedetailleerd: 1. R. Tiggelman - L. Tolhuizen remise; 2. J. de Wolf - M. Smits 0-1,3. C. Jansen - C. Kuijpers remise; 4. A Riemens - M. Huijser 1-0; 5. C. de Wolf- M. Dogge 0-1; 6. S. Stange - T. van Eek 1-0; 7. B. Hen- derikse - P. Eerens 0-1; 8. W. Stange - E. van Loon 0-1. Panfox 3 - Vlissingen 4,5-3,5: Door de nipte nederlaag tegen Panfox 3 moet Vlissingen alle zeilen bijzetten om in de derde klasse te blijven. Panfox bleek, met gemiddeld twee honderd elo-punten meer, te sterk voor Vlissingen. Wouter Bliek won op bord één en er waren tevens overwinningen voor E woud van Hecke en Hans Weiten. Vlissin gen staat voorlaatste voor het al gedegradeerde Charlois/Euro- poort2. Gedetailleerd: 1. J. Borst - W. Bliek 0-1; 2. F. Verkooijen - P. van Rooijen 1-0. 3. R. Klomp - E. van Hecke 0-1 4. H. Verstappen - H. Weiten 0-1; 5. M. Ooiemans - M. Naaijer 1-06. S. 5,meets - IV. Punt remise; 7. A Ver stappen - H. Westerweele 1-0; 8. L. Rietveld - C. Cevaal 1-0. Sliedrecht - HWP Sas van Gent 3 4-4: Alleen Bart Michiels won voor Het Witte Paard 3. Hugo Verbruggen verloor en de rest van de spelers maakten remise. Sliedrecht was met zes punten verrassend genoeg nog bang voor degradatie en bood daar om op vier borden tegelijk remi se aan. Teamleider De Ridder van de ploeg uit Sas van Gent stond voor de moeilijke opgave om met de puntendeling ak koord te gaan, aangezien Vlis singen erg dichtbij had kunnen komenDe gok pakte goed uit en de ploeg staat nu twee punten los van Vlissingen. Gedetailleerd: 1. B. Breedveld - N. Dubbeldam remise, 2. R. Klop - B. Michiels 0-1; 3. T. Slagboom-J. v/d Vreede remise; 4. C. WeSsels - D. van Vliet remise; 5. L. Jansen - H. de Rid der remise; 6. J. Klein - H. Verbrug gen 1-07. W. Boer - T. Lammens re mise; 8. B. Terlouw - A den Hamer Goede prestatie Van Assche ROTTERDAM - Anthony van Assche heeft bij de Open Pro vinciale kampioenschappen in Rotterdam duidelijk beter ge presteerd dan bij zijn laatste wedstrijd. De turner uit Sas van Gent be haalde een puntentotaal van 5805 punten waar hij er bij zijn laatste wedstrijd 5750 had. Van Assche presteerde goed op de onderdelen voltige (10), vloer (9.75), ringen (9.60). sprong (9.75) en rek (9.80). Op het on derdeel brug scoorde hij iets minder (9.20), maar dat kwam doordat hij door het flitsen van een fototoestel uit zijn concen tratie werd gebracht. door Aart de Landmeter VLISSINGEN - In de landelijke tafeltenniscompetitie blijft het rtouwenteam van 't Zand op ti- telkoers na de 6-4-overwinning )p Olympia. Ook SAR/Keuken- risie blijft in de race na de 2-8- ïverwinning op het Leidse Do los. pe mannen van 't Zand 2 zitten n een mindere periode. Cos- ïios/TTW werd in de openings wedstrijd van dit seizoen nog net 3-7 verslagen, maar zater- 3ag waren de Eindhovenaren >nder leiding van Vincent del Priore met 4-6 te sterk voor Ma- rijn Veijgen, Jeroen Louws en Dennis van Boven. In de derde divisie houdt SAR/Keukenvisie de marge van 4 punten met nummer twee Salamanders na de 7-3-overwinning op Shot '65. In de vierde divisie is Middel burg-Zuid weer op gelijke hoogte gekomen met koploper Steeds Hoger/TSB. MZ versloeg in eigen huis Arnemuiden, dat niet op volle sterkte kon aantre den, met 8-2. 't Zand 3 had met een ruime overwinning op Alexandria zaterdag nog aan spraak kunnen maken op hand having, maar de Middelburgers Leur reden om wat gas terug te nemen, met als gevolg een tijd van slechts 52.05 op de klok. Bij Birgitte Bonnet en haar vier voeter Catiro zat de schrik er duidelijk in. Na een balk op de derde hindernis weigerde de hengst ook nog eens op de laat ste hindernis. Foutloos blijven, geen risico ne men, en sneller eindigen dan Jack Neefs was de boodschap waarmee Christiaan van de Plasse met Delta Mossel Oase in de beslissende rit van start ging. Als een vlo wipte Oase over de obstakels en verbeterde de tijd van leider Neefs met ruim zeven tellen. De zege in de Z kon bij Van de Plasse de teleurstelling over zij n debuut in de klasse ZZ met Del ta Mossel Skybreaker niet weg nemen. In deze rubriek verbrak een lichte schuiver de cadans van de Haertbreaker-zoon, met een balk als gevolg. Sandy den Exter was in deze klasse wel succesvol. Als eerste starter hield de amazone met Jourville de lei blank en zette met haar tijd van 38.02 de druk op de ke tel voor concurrent Andor de Leeuw. Den Exter wist zich al snel ver zekerd van de zege omdat De Leeuw met Cheap and Chique in een wending ten val kwam Andor de Leeuw nam in de klas se M, nadat de lijntjes in het par cours vanwege de veiligheid waren aangepast, op overtui gende wijze revanche. In de bar rage eiste de ruiter uit Huijber- gen met Reynart Katapult de eerste en met Reynart Katap Lollypop de tweede plaats voor zich op. joor Lucien Roelandt iENESSE - Indoor Grol 2000 ïende een goed gevulde prijzen- jot en een deelnemersveld waar /ele organisaties jaloers op kun- len zijn. Een slechte bodem jtond zaterdag in manege Hof stede Grol in Renesse topsport schter in de weg. Na een aantal ralpartijen was schadevrij rondkomen het devies van iede- •e ruiter. Seeuws kampioen Christiaan jan de Plasse: „De organisatie leeft stinkend zijn best gedaan. De paarden hebben echter geen mkele grip op deze bodem. Je tent de mensen van de organi satie en die wil je niet in de steek laten. Maar eigenlijk hadden we ?nze paarden weer moeten inla- 3en en naar huis gaan." Toen in de klasse Z Birgitte Bon- let als eerste starter al ten val twam, was ook voor de jury Dlijkbaar de maat vol. Een aan- ;al hindernissen werd ver plaatst, zodat het aanrijden wat hinder risico's inhield. Er wa ren nog uitglijders, maar val partijen bleven uit. Door de slechte grip ploften vele Palken naar beneden. Slechts fier van de twintig combinaties h de ZZ-klasse wisten in het Pasisparcours de finish schade vrij te bereiken. Eerste starter Simon den Exter nam met Veer- iedam's Kyria geen enkele risi- :o. Desonclanks tikte de achtja- •ige merrie een balk uit de epels. Ex-international Jack *Jeefs hield met Blom's Voltage le nul op het scorebord. Maar ien flinke schuiver in de wen- ling was voor de ruiter uit Etten Vereniging Breskens-Eede begroet recordaantal deelnemers door Bas Lippmann BRESKENS - Het twintigste in ternationale toernooi van ju dovereniging Breskens-Eede kreeg zaterdag in alle categorie- en met Vincent Noterman een Belgische winnaar. Noterman, uitkomend voor SV Samoerai uit Ronse, was in de finale Jur- gen van Horsen van de Eindho- vense sportschool Arie Wouters met een snelle ippon de baas. Van Horsen schakelde tijdens het enige grote toernooi van Zeeland - het Zeeuws kampi oenschap in Hulst werd dit jaar afgelast - in de halve finalepou le de Bressiaanse krachtpatser Martijn Loonen uit. Loonen won wel een bronzen plak door zijn leermeester Werner de Baets af te troeven. Ook Vincent Noterman, die ook goud greep in de categorie tot 80 kilo, is een pupil van De Baets. Noterman werd vorig jaar met Ronse Bel gisch clubkampioen onder De Baets en geldt als een van de grootste talenten van België. In de open categorie werden de tien deelnemers voor het eerst in poules verdeeld. De twee poule besten gingen door naar de hal- ve-finale poule. Opvallend was dat Rob Kroonen van JC Eeklo zich daarvoor niet kon plaatsen. De winnaar van vorig jaar kampt met vormverlies en kon ook in zijn eigen categorie tot 90 kilo met een bronzen plak wei nig indruk maken. Pieter van Keymeulen van JC Kiawazu uit Deinze en Martijn Loonen wer den eerste en tweede. Alle gewichtsklassen begonnen zaterdag met poulewedstrijden. „Vele deelnemers hebben een tijd moeten reizen om hier te ko men. Het is niet eerlijk om ze na een verloren wedstrijd weer naar huis te sturen", aldus An ton van Gils van de organiseren de judovereniging Breskens- Eede. Het gevolg daarvan was dat gedurende de hele dag sportcentrum Scheldeveste bomvol zat met vooral jeugdige judoka's. Er waren er ruim 430 aanwezig. Medailles Op zes verschillende matten streden de deelnemers van 34 verschillende ploegen om de medailles in zeventig categorie- en. Met zeer lange wachttijden als gevolg. Van Gils: „Dat is een nadeel, maar het kan natuurlijk niet anders. Aan de andere kant hebben de deelnemers lekker zes of zeven partijen knnen ju doën. Dat moet het wa hten wel waard zijn." De organisatie beschikte dit jaar over een zeer sterk deelne mersveld. Er moesten zelfs hon derd aanmeldingen worden ge weigerd. Behalve de toppers van de tien Zeeuwse clubs wa ren er onder andere judoka's van de sterke sportscholen Mahro- kan uit Maassluis en Boersma uit Amersfoort aanwezig. Over het algemeen dolven de Nederlandse judoka's vaak het onderspit tegen hun Belgische tegenstanders. De Belgische clubkampioen SV Samoerai Ronze en JC Eeklo grossierden in medailles. Sofia Bouzoumita sleepte namens Eeklo bij de vrouwen het kampioenschap open categorieën in de wacht. Haar teamgenoot Leen van Pa rijs werd tweede. Marleen Wil- leboordse van SV Geelhoed red de met een bronzen plak de Zeeuwse eer. traden aan met een reservespe ler en twee invallers en leed der halve een 3-7 nederlaag. Reser ve Riny Kasse kwam twee maal tot winst, invallers Bislip en De Landmeter konden geen potten breken. SAR '72 2 blijft rode lantaarn-drager in deze poule na de 3-7-nederlaag tegen het Goudse Vriendenschaar. Het vrouwenteam van 't Zand behield ondanks de absentie van vaste waarde Ankie Ker sten de zes punten marge op concurrent HTC. In de eigen Zandkuil werd Olympia (En- kuizen) na een 1-3-achterstand met 6-4 verslagen. Kapo Yu bleef ongeslagen, Evelien Marteijn won twee partijen, in valster Sanne Lijnse een keer. Ook SAR/Keukenvisie blijft in de race voor de titel in de derde divisie. Docos 1, waartegen in de openingswedstrijd nog moei zaam werd gelijkgespeeld, werd met 2-8 verslagen. Naomi Schelfhout viel in voor Lindsey Boerdam en won haar drie par tijen. Ook Kimberly 't Hooft bleef ongeslagen. Middelburg Zuid 1 is na het 4-6- verlies tegen degradatiekandi daat De Treffers, zelf ook in de gevarenzone gekomen. Middel burg-Zuid 2 kan de laatste plaats in de vierde divise al bij na niet meer ontlopen, na op nieuw een ruime 2-8-nederlaag tegen koploper Spaarne. Martijn Loonen van judovereniging Breskens-Eede (links) zet aan voor de worp waarmee hij het duel met Rob Kroonen uit Sas van Gent zal beslissen. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 19