Titel ver weg voor Middelburg Vlissingen benut kansen beter Toubiana bezorgt EMM weer punt Roemloze degradatie vrouwen Olympus BC Vlissingen beleeft deceptie tegen PSV Thuisnederlaag Robur Waterpoloërs van Stormvogel gelijk tegen Barracuda Vierdeklasser blijft tegen Breskens steken op 1-1 Oostkapelle gaat ten onder tegen lijstaanvoerder rr-v'.---'- door Ron de Waal MIDDELBURG - Breskens komt steeds dichter bij het kam pioenschap in de vierde klasse. De ploeg van trainer Robbie de Muynck hield naaste concur rent Middelburg gisteren op sportpark De Nadorst op een 1- 1-gelijkspel. Met nog twee wed strijden te gaan heeft Breskens de beste papieren om via de titel rechtstreekse promotie naar de derde klasse af te dwingen. Het verschil tussen beide ploe gen bedroeg voor aanvang van de topper vier punten, maar Middelburg had één wedstrijd minder gespeeld. Toch wilde Breskens-trainer De Muynck niet zomaar van een gelijkspel uitgaan. „Wij hebben de ploeg er niet naar om daarop te spelen. We gaan zoals elke wedstrijd voor de volle winst", klonk het strijdvaardig. ,,Ik hoop alleen dat iedereen z'n koppie erbij houdt." Koppositie Voor Middelburg lag de op dracht een stuk simpeler. Alleen een overwinning zou betekenen dat de ploeg van trainer Huib Meerman in theorie de kopposi tie over zou kunnen nemen van Breskens. Van een te grote span ning bij zijn ploeg was volgens Meerman geen sprake. „Het leeft uiteraard wel meer dan an dere wedstrijden, maar zoals ik het kan beoordelen is het een gezonde spanning", aldus Meer man. Middelburg begon het treffen aan de Nadorst zonder de ge schorsten Ronnie Mesu en Mark Roose. „Vooral het gemis van een linkspoot als Mesu woog toch wel zwaar", zou Middel burg-spits Evert Eikenhout na afloop verklaren. Bij de be zoekers ontbrak Brian Verhulst eveneens vanwege een schor sing. Beide ploegen begonnen af wachtend aan de wedstrijd. Na een kleine tien minuten diende zich de eerste serieuze mogelijk heid aan voor Breskens. Het schot van Eddy Buijsse smoorde echter in het strafschopgebied van de thuisploeg. Even later kreeg Middelburg de eerste te genvaller te verwerken toen rechtsachter Patrick Vogel zich geblesseerd moest laten vervan gen door Ronald Jongelings. Middelburg verwerkte de te genvaller ogenschijnlijk snel en kreeg via Turan Dogan een goe de mogelijkheid om de score te openen. Het schot van Dogan werd tot grote opluchting van de Breskens-aanhang onscha delijk gemaakt door keeper Roy den Dunnen. Ook Middelburg doelman Michel Jansen van Ga len moest handelend optreden toen Esad Osmanovski vanaf links een vrije doortocht kreeg. van onze sportredactie VLISSINGEN-In de eerste klasse van het vrouwenvoet bal heeft Oostkapelle zater dag met 4-0 van Wartburgia verloren. Na negen minuten keek Oostkapelle al tegen een 2-0- achterstand aan tegen de lijstaanvoerder. Hoewel de ploeg best goed speelde, kreeg Oostkapelle nooit de kans om terug in de wedstrijd te komen. Via een strafschop' en een fraai uitgespeelde aanval werd het 4-0. In de tweede klasse versloeg Kloe- tinge in een spectaculaire partij RCL met 5-4. Na twin tig minuten werd het 0-1, maar vervolgens overvleu gelde de thuisploeg RCL tot aan de rust volkomen. Sterk terug Tina Dujacovic maakte er 1- 1 en 2-1 van. Ennie Molhoek tekende voor 3-1 en een solo van Christel Ganseman bete kende 4-1. RCL kwam na rust sterk terug tot 4-3. Tien minuten voor tijd maakte Es ther Kole er 5-3 van en pas in de slotminuut werd het 5-4. Jansen van Galen redde knap op de schuiver in de korte hoek van Osmanovski. Fortuin Toch was het niet veel later aan de andere kant wel raak. Evert Eikenhout reageerde alert op de doorkopbal van Jan de Rijke, die hij met enig fortuin voor zijn voeten kreeg. Eikenhout be dacht zich geen moment en bracht zijn ploeg met een schot in de verre hoek op een 1-0- voorsprong. Breskens kwam even flink in de verdrukking, doordat het vooral op het mid denveld snel balverlies leed. In de rommelige eindfase van de eerste helft, die gekenmerkt werd door vele spelonderbre- kingen, kwam Breskens toch nog op gelijke hoogte. Angelo Cornelis mocht na een balon derschepping op de helft van Middelburg vrij aanleggen van af twintig meter. Met een schit terende knal in de bovenhoek bracht hij Breskens weer langs zij: 1-1. Huib Meerman liet Ghalid Ak- hiyad aan het begin van de tweede helft bij Middelburg de plaats innemen van Frerik Koelma, in de hoop wat meer druk op de Breskens-defensie uit te kunnen oefenen. Het wa ren echter de bezoekers die het heft meer en meer in handen na men. Al snel in de tweede helft moest Middelburg opnieuw een tegenvaller incasseren, toen aanvoerder Pascal van den Berg geblesseerd het veld moest ver laten. „Al de omzettingen in on ze ploeg deden de organisatie zeker geen goed", moest trainer Meerman na afloop bekennen. De thuisploeg verloor de grip op de wedstrijd en de beste kansen waren dan ook voor de ploeg van De Muynck. Esad Osma novski had de 2-1 voor Breskens op zijn schoen, maar lepelde de bal in kansrijke positie naast het doel van Michel Jansen van Galen. De tijd tikte weg in het voordeel van Breskens, terwijl de thuisploeg wanhopig op zoek ging naar die ene mogelijkheid. Behalve enkele hachelijke mo menten voor het doel van beide ploegen, leverde de slotfase geen uitgespeelde kansen meer op. Invaller Serge de Ruijsscher had voor Breskens aan alle on zekerheid een eind kunnen ma ken, maar ook zijn inzet was te slap. Het bleef bij 1-1, waardoor de titel voor Breskens wel heel dichtbij komt. Toch wilde trai ner De Muynck nog niet te vroeg juichen. „Volgende week volgt de derby tegen LJzendijke en als we die wedstrijd winnend af sluiten, dan kan er weinig meer fout gaan." Huib Meerman wil de nog niet bij de pakken neer zitten. „We hebben het niet meer in eigen hand. Toch zal het niet de eerste keer zijn dat een ploeg dé titel nog in de laatste wedstrijd verspeelt", zei hij met een sprankje hoop. Middelburg: Michel Jansen van Ga len; Patrick Vogel (12. Ronald Jon gelings), Ramon Gabriëlse, Ruud Mesu, Pascal van den Berg (55. Det- lefPrin.ee); Paul Constandse, Jan de Rijke, Ruud de Vroe, Frerik Koelma (46. Ghalid Akhiyad); Turan Dogan en Evert. Eikenhout. Breskens: Roy den Dunnen; Mario Corthals, Eddy Buijsse, Carlo de Smit, Serge Lap-radeSerge Nöthen, William Faes, Martin Scherbeijn, Angelo CornellsMark Boeckhout (80. Serge de Ruijsscher) en Esad Osmanovski. doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - EMM-hand- baller Jean-Marie Toubiana hinkte na de partij tegen EDH (27-27) een beetje op twee ge dachten. Aan de ene kant was er de vreugde over de gelijkmaker die zeven seconden voor tijd van zijn hand kwam. Maar aan de andere kant baalde Toubiana ontzettend, omdat EMM het voor de pauze had laten afwe ten. „We moeten ons diep scha men", vertelde Toubiana na af loop. „Onze tweede keeper Remco Bergs is te weinig ge steund door de ploeg." Binnen vijf dagen pakte Toubi ana drie punten voor zijn ploeg. Eerst belandde de volle winst door een pingel van Toubiana in de slotseconden tegen White Demons in Middelburgse han den (14-13). Gisteren flikte de kleine spelbepaler van EMM het opnieuw. Toubiana sloeg zich zelf echter niet op de borst, maar trok meteen het boete kleed aan. „Wat zich voor de rust afspeelde is een slechfe zaak. Er was weinig bezieling en we hebben Remco Bergs te veel alleen laten staan." EMM heeft de minst gepasseer de dekking, maar liet daar in Delft in de eerste helft weinig van zien (16-11). Na de pau?e waren de rollen omgedraaid. Manuel Kremer keerde terug binnen de palen en achterin werden de opbouwspelers op de flanken veel beter bewaakt De marge liep echter toch op tot acht treffers. „Vanaf dat mo ment sloeg bij ons de vlam in de pan", aldus Toubiana. EMM smeet de ene na de andere treffer binnen en even leek het er zelfs op dat EMM met de winst huis waarts zou keren. Zover kwam het echter niet. Pascal van den Berg (links) van Middelburg probeert een schot van Breskens-aanvaller Angelo Cornelis te blokken, foto Lex de Meester doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - In de derde di visie bij de vrouwen ging de titel voorbij aan de handbalsters van EMM en werd Wings terecht kampioen. Voor de reserves van EMM was degradatie door slechts één gelijkspel dit seizoen niet meer af te wenden. De vrou wen van Olympus behaalden zelfs geen enkel punt en degra deerden roemloos. Oase-EMM 18-22: Via 10-13 bij de pauze werd het uiteindelijk 18-22. „We zijn geen kampioen geworden, omdat we te veel punten hebben laten liggen te gen de onderste ploegen. Daar baal ik het meeste van, want we zijn niets minder dan Wings", aldus trainer Jos Aertssen. Scores: Suzanne Wohrmann 5, Jits Jongepier 4, Sophie Felius 3, Miran da Dekker 3. Angela van de Bergh 3, Petula Tax, Annemarie Minnaert, Carolien Davidse en Marlies Rams- tijn. DWS 2-EMM 2 24-14: Dereser ves veroverden dit seizoen slechts één schamel puntje thuis tegen EHC en verder waren er alleen maar verliespartijen. „Toch was het geen verloren sei zoen", vertelt trainer Jan Jonge pier. „Een aantal junioren heeft veel opgestoken, maar er zat te weinig routine in de ploeg." Scores: Veronie Van Leeuwen 6, Anouk Castenmiller 3, Monique Castenmiller 2, Kirsty Walraven' 2 en Anita van Ouwerkerk. Olympus-HVOS 11-13: De equipe van trainer Jaap Sinke degradeerde zonder punten uit de eerste klasse. Sinke: „Ik had me allang met een treetje lager verzoend, maar niet met nul punten." Hermes-EMM 2 25-16: Coach Fred van der Weel had weinig problemen met het feit dat zijn ploeg een bewogen seizoen ach ter de mg had. „We zijn gedu rende het seizoen een compleet team kwijtgeraakt. Dat is na tuurlijk voor memand leuk, maar daar ben je een reserve team voor." Na de winterstop duikelden de mannen van EMM naar de achtste plaats. Atomium 2-Olympus 16-16: Omdat de titel vorige week werd binnengesleept was er geen di recte noodzaak meer om te win nen. „De druk was weg, en dat hebben we toch nodig om te presteren", zei trainster Rita van den Velde. doorSebastiaan Roelse VLISSINGEN - De kampioens aspiraties van BC Vlissingen komen na een dikke nederlaag tegen het lager geklasseerde PSV in gevaar. De Vlissingse vrouwen boekten een ruime overwinning op koploper Cele- ritudo. BC Vlissingen-Celeritudo 75- 54: De vrouwen van BC Vlissin gen openden de wedstrijd met gemakkelijke scores van Immie Pattikawa, en de rest van het team volgde haar voorbeeld. Door goed te blijven verdedigen bleef een foutenlast uit en kon coach Tom Joziasse vrij wisse len. Na een ruststand van 38-18 ging de ploeg uit Groningen fel ler spelen, wat resulteerde in een aantal fouten. Vlissingen ging hierin mee, maar hield daardoor de tegenstander beter van scoren af. Nadat Celeritudo gedwongen speelsters naar de kant moest halen met een maxi mum aan persoonlijke fouten, gooide het team de handdoek in de ring. Scores BC Vlissingen: YolandaJoos- se 19, Astrid Franke 17, Nanon Doe lend 10, Immie Pattikawa 9, Femke ten Haken 8, Melanie Lindenberg 6, Tirza Pentury 4 en Nicoline Croste 2. PSV/Almonte-BC Vlissingen 93-74: De Vlissingse mannen hadden een goede start tegen PSV. Na vier minuten stonden ze al met 13-3 voor. Daarna ver slapte de ploeg en kon PSV bij 22-22 langszij komen. Het sco ren verliep voor de Vlissingers steeds slechter, terwijl PSV goed afwerkte. Bij rust was de schade nog beperkt: 43-37. Na de rust kon BC Vlissingen niet meer in zijn spel komen. Scores BC Vlissingen: Eelco Franke 27, Jeroen Nieuwkamp 17, Roland Sulkers 8, Erwin Hilbert 7, Rakesh Angnoe 5, Casper van Belzen en An- deré Marienesse beiden 4 en Hans Scheers 2. BC Vlissingen-Grasshoppers 45-82: Tegen landskampioen Grasshoppers hadden de Vlis singse meisjes weinig in te bren gen. Veelvuldig balverlies en zwak verdedigen leverde een 16-43-ruststand op. Na de her vatting toonde BC Vlissingen veerkracht. Door scores van Karin Kooistra en Astrid Fran ke kwam het team terug tot 38- 58. De slotfase was weer voor de ploeg uit Katwijk, die doorden derde naar 45-82. PSV/Almonte-Volharding 91- 33: Sinds de jongens van Vol harding aan het begin van het seizoen besloten deel te nemen aan de hoofdklasse, is het voort varend gegaan. Na een paar ne derlagen toonde de ploeg veer kracht en wist het een aantal wedstrijden te winnen. Alleen de topdrie-teams bleken iets te veel kwaliteiten te hebben om goed tegen te presteren. Het nog ongeslagen PSV bevestigde dat. Volharding werd in de eerste helft al op alle fronten over troefd en gaf zich in de tweede helft definitief gewonnen. van onze sportredactie VLISSINGEN - Dankzij een 2- 1-overwinning op koploper Re- nesse is RIA W. nog in de race voor het kampioenschap in de zesde klasse A Met nog twee duels te gaan bedraagt het ver schil tussen beide ploegen slechts één punt in het voordeel van Renesse. Robur, Volharding en Kwadendammc leden een nederlaag. In de zesde klasse B ging ook Vosmeer onderuit. Robur-Groede 1-2: Ondanks een vroege voorsprong door een treffer van Jeroen Gerritse ging de thuisploeg steeds slechter spelen. Nog voor rust profiteer den Bram Vercruijsse en Mare van de Runstraat daarvan: 1-2. Na een kwartier in de tweede helft kreeg Marc van de Runst raat de rode kaart wegens het neerhalen van een tegenstander. Volharding-Terhole 0-2: Hal verwege de eerste helft werd de score geopend door Jean-Paul Eggermont. De thuisploeg drong aan op zoek naar de ge lijkmaker maar wist zich tegen het einde van de tweede helft verslagen toen William Feryzer er 0-2 van maakte. Dreischor - Kwadendammc 1-0: Op een slecht veld was de voor hoede van Dreischor weinig succesvol in het afronden. Di rect na de aftrap in de tweede helft was het Serge van de Bos die de thuisploeg toch de zege bracht. Oudemolen-Vosmeer 3-0: In de tweede helft scoorde Jean Beerendonk tweemaal, waar doorhij zijn seizoentotaal op 22 bracht. Omdat tussendoor ook Pascal van de Heide doeltrof eindigde het duel in 3-0. RCS op eigen veld onderuit in Zeeuws onderonsje door Jurriaan de Reu OOST-SOUBURG - „Het was een matige wedstrijd, maar voor ons is het resultaat op dit moment het enige dat telt", zei Abdoe Ben Khedda, trainer/s peler van VC Vlissingen, na afr loop van het duel tussen zijn ploeg en RCS. Daarmee was geen woord gelogen. De derby in de derde klasse A leverde gisteren in Oost-Souburg wei nig spektakel op. Vlissingen sprong het zorgvuldigst met de kansen om: 0-2. Na de bestuurscrisis en het dreigende faillissement van Vlissingen betekenden de drie punten voor Ben Khedda een lichtpuntje in donkere tijden. „Door de overwinning blijven we meedoen in de strijd om de derde periode. De spelers wil len zelf graag promoveren. Het is nu aan het bestuur om ons daarvoor te motiveren." Met 'motiveren' doelt de Vlis- singer op het betalen van de wedstrijdpremies aan de spe lers. „Geld is een belangrijke stimulans voor de spelers, maar natuurlijk niet de enige. De spelers willen zelf graag de periodetitel winnen en promo veren. Daar halen we onze mo tivatie uit", aldus Ben Khed da. Afhankelijk Door de nederlaag tegen Vlis singen is de kans op een perio detitel voor RCS bijna verke ken. „Voor ons is het seizoen zo goed als klaar", zegt aanvoer der John Stijns. „We moeten wel heel gekke dingen gaan doen willen we een periode winnen, maar dan nog zijn we afhankelijk van wat onze con currenten doen." Nadat er voorafgaand aan het duel een minuut stilte was ge houden voor de onlangs over leden Jan Wanjon, oud-trainer en oud-lid van RCS, was het eerste kwartier voor de Sou- Peter de Jong naar RCS OOST-SOUBURG - Peter de Jong voetbalt volgend seizoen bij RCS. De 24-jarige Middel burger begon dit seizoen bij eersteklasser Veere maar is daar al enige tijd weg. De ver dediger voetbalde in het verle den ook al voor RCS. Ook speelde hij in de jeugd van VC Vlissingen en Middelburg. burgers. Vlissingen kon in de ze periode nauwelijks gevaar stichten voor het doel van kee per Jacco Nelen. Desalniette min waren het de Vlissingers die na zeventien minuten spe len toch de score openden. De in de vijandelijke zestienmeter doorgedrongen Lionel Lord legde de bal vanaf de rechter flank panklaar voor de ingelo pen Stefan Bonarius. De lange spits twijfelde geen moment en kopte het leer tegen de tou wen: 0-1. Vlak na de openingstreffer was het voor RCS ook bijna raak via spits Mengalfeo Read. Op de rand van de zestien had hij Vlissingen-goalie Peter Brus- sé al omspeeld met een boog- bal, maar hij zag zijn inzet voor de doellijn weggewerkt worden door een Vlissingen- verdediger. Na de hervatting leek RCS zich in eerste instantie te her stellen, maar weer was het Vlissingen dat vlak na rust de meeste aanspraak maakte op het tweede doelpunt van de wedstrijd. Na zeven minuten spelen in het tweede bedrijf mochten achtereenvolgens Chris Maas en Lionel Lord het Souburgse doel onder vuur ne men. RCS-doelman Jacco Ne len behoedde zijn ploeg echter met knap keeperswerk voor een grotere achterstand. Inzetten Ook Vlissingen-goalie Brusse moest halverwege in actie ko men bij inzetten van Martin Janse en Machiel Marckel- bach. Desondanks kwam Vlis singen in de 74e minuut op een beslissende 2-0-voorsprong. Stefan Bonarius brak aan de rechterkant door en zijn voor zet werd door de door de RCS- verdediging vrijgelaten Lionel Lord simpel binnengewerkt. RCS had hierna niet het ver mogen om nog wat aan de ach terstand te doen, waardoor Vlissingen redelijk gemakke lijk het einde van de wedstrijd haalde. RCS: Jacco Nelen; Geoffrey Geld of, Sander Schutte (84. PaulReiter Alex van den HovenAlwin van Ham: Chris van Heuven van Stae- reling, Machiel Marckelbach, John Stijns (84. Ruud Verbeek); Je rome Rwerola, Mengalfeo Read, Martin Janse (72. Richard Murin- gen). Vlissingen: Peter Brussé; Pascal de Veij, Shannon Braafhart, Ab doe Ben Khedda, Ruud Sanderse; Jamal Bouzambou (86. Moham med Tahri), Jacques Blijlevens, Chris Maas, Michael Boedhoe; Lionel Lord, Stefan Bonarius. Vlissingen-speler Stefan Bonarius (links) duelleert met RCS-verdediger John Stijns. foto Lex de Meester door Ko Mechielsen VLISSINGEN - Zowel de man nen van Stormvogel als die van Schelde kwamen dit weekeinde niet tot winst. Stormvogel speelde gelijk tegen Barracuda (8-8) en Schelde kwam tegen BZC niet verder dan 3-3. De vrouwen van Stormvogel verlo ren met 1-2 van Nimo en Schel de ging met 5-4 onderuit tegen Treffers. De reserves van Storm vogel wonnen van Warande 3 (10-4) en de mannen van Ganze wonnen van Treffers 2 met 14-8. Stormvogel-Barracuda 8-8: De mannen van Stormvogel had den met dikke cijfers moeten winnen van Barracuda, dat steeds een mannetje voor liet liggen, waardoor Stormvogel steeds met een man meer kon aanvallen. De Vlissingers speel den dit echter zo slecht uit dat Barracuda de fouten regelmatig kon afstraffen en steeds een voorsprong kon nemen. Storm vogel bleef fouten maken en kon pas in de laatste periode op ge lijke hoogte komen. Daarna kon de ploeg de wedstrijd naar zich toe trekken, maar opnieuw was het Barracuda dat een voor sprong nam. In de laatste mi nuut maakte Stormvogel alsnog gelijk. Scores Stormvogel: Patrick Vader, Pim Bekkers, Jan Kees Mol 2, Joey de Beer en Jeroen van de Broeke 1 BZC-Schelde 3-3: Schelde was in de eerste periode de betere ploeg, maar vergat dat in doel punten uit te drukken (1-2). Daarna verslapte de ploeg uit Terneuzen en kwam BZC terug tot 2-2. De bezoekers namen in Raadtgever wint sprint KRUININGEN - Dennis Raadt gever heeft zaterdag in Kruinin- gen de vierde trainingsrit van TMZ (Trimbelangen Midden- Zeeland) gewonnen. De Goesenaar troefde in de sprint Gerben Suijk, Johnny van der Klooster, Edwin Franse en Johan van Dijke af. De kop groep bij de cyclosportieven had een voorsprong van twee minu ten. Bij de veteranen haalde' Huib Slabbekoorn uit Kapelle het in de massaspurt voor Ton Verhulst en Adri Jongeneelen. De zege bij de recreanten ging naar Wilco Jonkheer uit Burgh- Haamstede. de derde periode zelfs een 3-2- voorsprong. Schelde ging in de laatste periode echter weer be ter spelen en wist verdiend op 3- 3 te komen. Scores Schelde: Chris van Royen 2 en Bas Wesdorp 1 Treffers-Schelde 5-4: De water- polosters van Schelde hadden een bijzonder goede start en na men in de eerste periode een 0- 2-voorsprong. Toch werd het een vervelende wedstrijd met een scheidsrechter die het erg kort hield. Treffers kwam in de tweede periode op gelijke hoog te en nam in het derde kwart zelfs een 4-2-voorsprong. In de laatste periode was Schelde weer helemaal terug bij 4-4, maar het team miste in de laat ste minuut een strafworp. Tref fers kreeg daarna nog een over- talsituatie en strafte de fout van Schelde wel af, zodat er een ver velende nederlaag werd gele den: 5-4. Scores Schelde: Jolande Jansen 2, Rowena Witkamp en Marouska Wijffels 1. Stormvogel-Nimo 1-2: De vrou wen van Stormvogel namen in de eerste periode een 1-0-voor- sprong door een treffer van An- gelique Lok. Nimo kwam in de tweede periode op gelijke hoog te. De ploeg uit Kerkradewasde gelukigste, want in de laatste periode zorgde een verdwaald schot alsnog voor de volle winst: 1-2. Stormvogel 2-Warande 3 10-4: De reserves van Stormvogel hadden een slechte start tegen Warande 3, dat in de eerste pe riode een 1-2-voorsprong nam. Daarna kwam Stormvogel be ter in de wedstrijd en kwam het in de tweede periode met 3-2 voor. Het bleef gelijk opgaan tot 5-4. Stormvogel wist de wed strijd in de laatste periode naar de hand te zetten. Er werd ver diend met 10-4 gewonnen. Scores Stormvogel 2: Henk Rie- mens, Chris van der Draai en Gep Navest 2, Gabrijel Gavranovïc, Loek van 't Westende, Arno van Ede- ren en Kees Leijnse 1 Treffers 2-Ganze 8-14: Na een moeizame start was het Ganze dat in de tweede periode een 1- 4-voorsprong nam. Ganze bleef goed doorgaan en besliste in de derde periode de wedstrijd door naar 4-10 uit te lopen. Na een matige laatste periode werd het 8-14. Scores Ganze: Andre van Zijp 4, Jaap Bovendorp en Cheyenne van Berkel 3. Niel Rak 2, Maarten Buijs en Piet Schop 1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 17