deeënclub Cadzand in geldnood Werklozen zijn duurder dan opleiding PZC PZC Hulst zamelt geld in voor hulp Venezuela Conciërge lapt Houtenkwartier op Eeuwenoude schuur voorlopig dicht Rustig plekje of een pilletje helpt huisdier bij oudej aarsellende zeeland 15 Ondernemers sluiten beurs dinsdag 28 december 1999 joor Sheila van Doorsselaer 'ADZ AND - Stichting Frisse Neuzen Aanjaagteam Cadzand ntin geldnood. De stichting, die in het dorp tal van activiteiten lotplooit, kan komend jaar «ets meer opzetten. De Cad- tandse ondernemers weigeren jet benodigde bedrag van ID.000 gulden op tafel te leggen, jat de stichting nodig heeft. Dit betekent dat het aanjaagteam geen aanspraak meer kan maken op subsidie van hel mi nisterie van Economische Za len. De formule van de aanjaag- ieams is opgezet door het minis terie van Economische Zaken. Diverse kustplaatsen in het jnd hebben een dergelijk team. De stichtingen kunnen in aan merking komen voor subsidie ian het ministerie als zij een be- jaald bedrag aan sponsorgeld ontvangen van de plaatselijke ondernemers en plannen kun nen voorleggen die zij in het ko mende jaar willen verwezenlij- ;en. Colgens P. de Keuninck, voorzit ter van het Cadzandse aanjaag team, heeft een aantal onderne- Jongerenkoor Revelation op sing-in Axel AXEL - Het jongerenkoor Re- relation treedt op woensdag 29 december op tijdens een sing-in inde gereformeerde kerk in Ax- 3esing-in staat in het teken van je millenniumwisseling. Ds. Jan der Wolf houdt een medita te met als thema 'Gods trouw >aat door de eeuwen heen'. )e bijeenkomst in de gerefor- neerde kerk aan de Kerkdreef iegint om 19.30 uur. mers zich teruggetrokken en dat kan de doodsteek voor zijn team betekenen. De Keuninck: ,,We hebben ideeën genoeg voor 2000, zoals meer concerten in de strandkerk en het realiseren van een overdekte fietsenstalling, maar het ziet er naar uit dat we ze niet kunnen uitvoeren omdat de benodigde eigen bijdrage ontbreekt. In 1999 ging het ook al niet zo best. Toen hebben we sommige activiteiten uit eigen zak betaald, maar met zeven le den van het team gaat dat toch te zwaar wegen. Voor 2000 ha len we dat zeker niet." Aan opheffing wil De Keuninck absoluut niet denken:„We kun nen niet opgeven. Dat is zonde. Het moet lukken om nog op tijd aan genoeg geld te komen." Het team heeft nog tot in januari de tijd om geldschieters te vinden en nieuwe projecten aan te mel den bij het ministerie. Nieuw leven De Keuninck heeft al een plan om de stichting te redden. Hij wil de Ondernemers Vereniging Cadzand (OVC), die nu al vier jaar in ruste is, nieuw leven in blazen en de leden ervan porren om de stichting te sponsoren. De OVC bestaat nu enkel in naam. „Er was geen belangstelling voor de invulling van bestuurs functies", zegt J. Flemm, die te gen wil en dank het voorzitters schap op zich heeft genomen. „Ik heb nog steeds een lijst lig gen van de voormalige leden van de OVC. Als De Keuninck die lijst wil hebben en de onder nemers wil aanschrijven, dan is dat geen probleem. Ik weet al leen niet of het zin heeft." De voorlopig laatste activiteit van het aanjaagteam is het ont steken van een millenniumvuur op het strand voor paviljoen Ca- ricol op zaterdag 1 januari. Het vuur wordt aangestoken om 16.30 uur en voor de bezoekers is er een gratis opwarmertje in de vorm van een glas glühwein. foor René Hoonhorst HULST - Tijdens de nieuw jaarsreceptie van de gemeente Hulst vraagt burgemeester A Hessen speciale aandacht voor het door een natuurramp ge- iroffen Venezuela. In de centrale hal van het stadskantoor, waar de receptie wordt gehouden, zal grote collectebus staan om pften te storten. De Venezolaanse Naizat T. Cordova, die al enkele jaren in Clinge woont, zal bij de collec testand staan om belangstellen den uitleg te geven over de (Advertentie) Hedenmiddag KIJKDAG VEILING In de N. H. Kerk te Cadzand van 15.00-20.00 uur Veilingmeester A. I. Verhage situatie in haar geboorteland. Cordova en P. Haulez uit Sint Jansteen, die vorige week de Zeeuws-Vlaamse bevolking al opriep geld over te maken op het CNV-actienummer 1255300, vroegen de burgemeester om namens de gemeente Hulst een bedrag voor Venezuela over te maken. Kessen legde hen uit dat de gemeenteraad bijna nooit geld overmaakt op 'rampreke ningen', omdat dat niet tot de gemeen telijke taken hoort- .Maar dat wil niet zeggen dat bestuurders en individuele in woners niet meeleven met het zwaargetroffen Venezuela. De burgemeester omarmde dan ook het idee om een collectebus in de hal te zetten. De nieuwjaarsreceptie in het stadskantoor is op maandag 3 januari van 19.00 tot 20.30 uur. door René Hoonhorst HULST - Op zingen is Jo Jans- sens nog weinig betrapt in het Hulster activiteitencentrum 't Houtenkwartier. Maar de Graauwenaar, bekend als de zanger Johnny Contra, geeft het door burgemeester en wet houders al opgegeven gebouw de laatste maanden weer wat kleur. Als conciërge/beheer der verricht hij allerlei klusjes, die het verblijf in het Houten kwartier veraangenamen. Zo heeft hij de donkere entree van het activiteitencentrum een stuk lichter gemaakt, wat voor meer sfeer zorgt. Ook wanden en muren elders in het pand kregen een fris verfje. Trapleuningen en raamsehar- nieren zijn vastgezet en een aantal kleine karweitjes werd eindelijk eens gedaan. De peu terleidsters van De Robbedoes vinden het maar wat mooi dat Jo Janssens nooit te beroerd is om een kapot kraanleertje te vervangen of een spijker in de muur te slaan. Dat mag dan of ficieel wel niet tot het taken pakket van de, via een sociale rijksregeling aangenomen, conciërge behoren, het ver aangenaamt de werksfeer aanzienlijk. Voorzitter G. van de Voorde V c Jo Jansens, alias Johnny Contra, verricht broodnodig onder houd in het Hulster activiteitencentrum. foto Charles Strijd van Stichting 't Houtenkwar tier is dan ook blij met Jans sens. „Hij doet goed werk, waar we anders geen geld voor zouden hebben. Dat wil echter niet zeggen dat het niet nood zakelijk is. We hebben welis waar nog geen enkele zeker heid over de duur dat het activiteitencentrum nog zal bestaan, maar dat het min stens een jaar zal zijn, staat vast We hadden al uitsluitsel willen krijgen over de vraag of 't Houtenkwartier na aanvang van 2001 ook nog voor kortere of langere tijd blijft. Maar het overleg met de gemeente is voorlopig uitgesteld tot na de jaarwisseling." 't Houten- kwartier is overigens tot maandag 10 januari gesloten, net als de scholen in de streek. Of verhalen kloppen over de verhuizing van het ROC Hulst in 2002 naar het schoolgebouw van De Regenboog, weet Van de Voorde nog niet,Er zij n ge sprekken gaande met een aan tal huurders van 't Houten kwartier. Als die met d^ gemeente tot overeenstem ming komen over een nieuwe locatie die aan hun eisen vol doet. vinden wij dat als be stuur prima. We willen de ga rantie dat alle activiteiten die nu in 't Houtenkwartier plaatsvinden ook in de toe komst doorgang kunnen vin den. Daarvoor hoeft't Houten- kwartier niet per se te blijven. Hoewel het natuurlijk wel jammer zou zijn als een ge bouw dat al die verschillende activiteiten en gebruikers on der één dak heeft, moet ver dwijnen." Verhalen Het stichtingsbestuur heeft met de verenigingen en instel lingen afgesproken dat ze op eigen initiatief met de ge meente kunnen onderhande len. Van de resultaten van die onderhandelingen, positief of negatief, wil het bestuur wel nauwkeurig op de hoogte blij ven. Al is het maar om verha len over het tegen elkaar uitspelen van Houtenkwar- tiergebruikers tegen te gaan. De storm verwoestte vrijdagnacht het dak van de landbouwschuur aan de Vitshoekdijk bij Kuitaart. foto Peter Nicolai door René Hoonhorst KUITAART - De oude landbouwschuur zal zeker de eerste weken niet gebruikt kunnen worden, maar mensen die een kinderverjaardag willen houden of een rondleiding willen hebben in en om de boerderij van de familie Verbruggen, kun nen gewoon blijven komen. De familie boerderij aan de Vitshoekdijk bij Kuitaart blijft te bezoeken, verzekerde M. Ver bruggen maandag. Tijdens de storm in de afgelopen kerstnacht waaide het dak van de ruim twee eeuwen oude landbouwschuur. Het vee moest door de brandweer worden ge red en elders worden ondergebracht. Boer A Verbruggen is hartpatiënt en moest voor de zekerheid een nachtje ter observa tie in streekziekenhuis De Honte door brengen. Maandag was alle consternatie weer ach ter de rug en kon de voorlopige balans worden opgemaakt. „De schuur kunnen we voorlopig niet gebruiken, omdat er in stortingsgevaar dreigt. Hoe de staat van opgeslagen landbouwmaterieel en een partij graan is, weten we nog niet. De ver zekering moet eerst de schade opnemen en omdat wij de boerderij pachten is het daarna pok nog eerst aan de eigenaar om te beslissen wat er met het gebouw moet gebeuren", verklaarde mevrouw Verbrug gen. Volgens de Stichting Historisch Boerde- rijenonderzoek is de schuur omstreeks 1770 gebouwd. Het pand staat echter niet op een monumentenlijst, weet mevrouw Verbruggen. Ze hoopt dat de loods nog op geknapt kan wordenWant het is natuur lijk wel een karakteristiek gebouw." Me vrouw Verbruggen heeft voor de eerste weken van het jaar nog geen aanvragen binnen, maar zal belangstellenden die het boerenbedrijf willen bezoeken, hartelijk welkom heten. „De schuur zullen we een tijdje moeten mijden, maar er zijn alter natieven genoeg. Op de overige gebouwen en het doolhof heeft de storm geen vat ge had. Kinderpartijtjes en bedrijfsrondlei- dingen kunnen dan ook gewoon door- REDACTIE ZEEUWS-VLAANDEREN Axelsestraat 16 Postbus 51 4530 AB TERNEUZEN Tel: (0115) 686000 Fax: (0115) 686009 e-mail: redtern@pzc.nl C.A.M. van Gremberghe (chef) W.A. Bareman J. Bosman P.I.F.M. Cappetti L.E. Dominicus S. van Doorsselaer J.F.D. Bakker (sport) 's Gravenhofplein 4 4561 AJ HULST Tel: (0114) 373839 Fax: (0114) 373840 e-mail: redhulst@pzc.nl R.E.A. Hoonhorst B.J.G. Pelgrim CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118) 470102 e-mail: redactie@pzc.nl Internet http://www.pzc.nl e-mail: redactie@pzc.nl Het doek lijkt gevallen voor de scholing van langdurig werklozen op het ROC Westerschelde De opleiding krijgt geen Europese subsidie meer. Voor veertig docenten dreigt ontslag; vijfhonderd cursisten zien hun plannen in duigen vallen. Dat is zuur, want het project liep erg goed. Hoe kon het dan toch zo misgaan? door Conny van Gremberghe TERNEUZEN - Begin jaren '90 zag de Hulster ambtenaar soci ale zaken Frans Strooband met lede ogen toe hoe de lijst met langdurig werklozen in zijn ge meente langzaam maar zeker langer werd. Een beeld dat in schril contrast stond met de eco nomische ontwikkelingen in de streek. Er kwamen steeds meer banen bij, maar de groep on- plaatsbaren werd ook steeds groter. „Goh Toine", zei Strooband op een gegeven moment tegen directeur A Huijsmans van het Regionaal Opleidingencentrum (ROC) Westerschelde, „kunnen we daar nu eens iets aan doen." Huijsmans dacht na, beet op een nagel en opperde: „Geef me een ton, ik zorg voor een opleiding en garandeer je dat we binnen een jaar een aantal van die men sen aan de slag hebben." Dat was het begin van de Projecten Intensieve Begeleiding Lang durig Werklozen, de zogenaam de PIBLW-projecten in Zeeuws-Vlaanderen. Het ROC, of liever Huijsmans, hield woord en leverde na een jaar een handvol mensen af met een beroepsgerichte opleiding en een baan. Na Hulst zagen ook de andere Zeeuws-Vlaamse ge meenten het nut van de specifie ke projecten in en kwamen over de brug met geld. In Brussel boorde het ROC in de vorm van het Europees Sociaal Fonds nog een andere geldbron aan. In en kele jaren tijd bouwde het Ter- neuzense scholingsinstituut een grote deskundigheid op op het gebied van werkgelegenheids projecten. Naast de PIBLW- projecten werden een Bureau Startende Ondernemers, een Project Opvang Schooluitval, een project Wet Inschakeling Werkzoekenden en een speciaal toeristisch scholingsproject (Locatroc) opgezet. Voor dit soort scholingsprojecten, waar in vier miljoen gulden omgin gen, werd nadrukkelijk een be roep gedaan op het ESF, dat ruim twee miljoen gulden per jaar in de planperiode 1994- 1999 beschikbaar stelde. Het deelnemersbestand aan de diverse projecten groeide ge staag tot een kleine 500 dit jaar en het aantal docenten/begelei ders groeide navenant. Door voortdurend een beroep te doen op de vleespotten van Brussel, stelde het ROC Westerschelde zich ontzettend kwetsbaar op. Wegblijven van uit het ESF zou onmiddellijk tot gevolg hebben dat een aantal projecten geen doorgang meer kon vinden. „Dat klopt", zegt algemeen-di recteur A Rietra van het ROC, „maar de voorbije jaren hebben we geen moment de indruk ge had dat aan de subsidiestroom vanuit Brussel een eind zou komen. Integendeel. Onze pro jecten werden zeer positief analyse beoordeeld. We kregen zelfs complimenten en de subsidie verstrekkers drongen er op aan om onze projecten te continue ren." De ROC-leiding wist dat er voor de ESF-subsidies in 2000 een nieuwe planperiode zou aan breken. Een periode waarin de subsidiestromen ook anders zouden gaan lopen. Minister Klaas de Vries van Sociale Za ken had ook aangekondigd dat er een stelselherziening zat aan te komen. In oktober liet de be windsman de Europese Com missie weten dat de ESF-mid- delen in de periode 2000-2006 wat hem betreft alleen naar Ar beidsvoorziening en de 25 grootste gemeenten in Neder land - de G25- zouden mogen stromen. Andere subsidie-aan vragers zouden niet meer voor steun uit het fonds in aanmer king komen. Een en ander legde de minister vast in het zoge naamde Enig Programmerings document (EPD) waar de EC op kon reageren en waarop Neder land dan weer zijn zegje mocht doen. Halverwege 2000 zou er dan zekerheid zijn over de uit voering van het nieuwe ESF- programma. Pas half december kreeg de ROC-leiding in Terneuzen in de gaten dat de subsidiestromen uit Brussel met ingang van het nieuwe jaar zouden stokken. De gelden over 1999 waren nog niet eens binnen en voor volgend jaar zou het ROC niet eens meer aan de ESF-middelen kunnen komen, omdat Zeeland geen G25-gemeenten telt. Bij Ar beidsvoorziening Zeeland werd aangeklopt om financiële steun, maar het scholingsinstituut kreeg nul op het rekest. RBA- voorzitter J. van Rooi jen zei ge woonweg dat er voor de PIBLW- projecten van het ROC geen geld vrij te maken viel. Ook op de ministeries van On derwijs en Sociale Zaken vond de ROC-top de voorbije dagen geen gehoor. Alleen de gemeen ten in Zeeuws-Vlaanderen wa ren bereid om de projecten een maand respijt te geven. In janu ari zou het ROC voor de projec ten zelf extra middelen moeten vinden. Rietra vreest voor het ergste. „We proberen nu de poli tiek te activeren, hopen nog dat Sociale Zaken inspringt, maar ik ben bang dat het over en uit, sluiten is geblazen." Daags voor de kerst werd het personeel van het ROC te' ken nen gegeven dat veertig banen na de jaarwisseling niet meer bestaan en dat de circa 500 deel nemers geen vervolgopleiding meer kan gegeven worden. Dat is bijzonder zuur. Temeer, omdat het ROC de voorbije vier jaar 979 moeilijk plaatsbare haanlozen toch aan een gerichte opleiding wist te helpen. Van dat aantal raakten er 2 5 3 na vol tooiing van de opleiding aan vast werk. Bijna vijftig cursis ten kregen geen vaste baan, maar waren na afronding van hun opleidingstraject uit de put geholpen, zodat er sprake kon zijn van maatschappelijk suc ces. Voor de instandhouding van de verschillende projecten heeft het ROC Westerschelde een dik ke twee miljoen gulden nodig. Arbeidsvoorziening heeft dat geld niet, de ministeries van On derwijs en Sociale Zaken ook niet. Het laatste ministerie zal overigens straks wel 30.000 gul den per jaar kwijt zijn aan elke niet-plaatsbare werkloze. Zeeuws-Vlaanderen telt er na de jaarwisseling zo'n driehon derd meer. Minister De Vries, tel uit je winst. Prijsvraag over Oosterschelde GOES - De Oosterschelde is een nationaal park met interna tionale allure, maar als zodanig onvoldoende bekend en her kenbaar. Het projectbureau Nationaal Park Oosterschelde (NPO) en de Dienst Landelijk Gebied Zeeland (DLG) hebben daarom een prijsvraag uitgeschreven. De opdracht bestaat uit het ontwerpen van uitzicht- en inzichtpunten. pick nicksets en afvalbakken. Het Nationaal Park Oosterschelde bestaat uit land en vooral water. Hoe groot en gevarieerd het gebied is en hoe groot de natuurwaarden zijn, is volgens NPO en DLG gedeeltelijk of zelfs helemaal niet bekend. De instan ties denken dat te kunnen verbeteren als diverse voorzienin gen dezelfde vormgeving krijgen. Daarbij wordt gedacht aan uitzichtpunten over land en aan zogenoemde inzichtpunten, die een blik onder water bieden. Ook plaatsen waar kan wor den gepicknickt en afvalemmers moeten er hetzelfde uitzien. Wie een ontwerp wil maken voor het nationaal park, kan zich tot 1 februari aanmelden. Dat moet gebeuren bij de Dienst Landelijk Gebied Zeeland in Goes. Daarna krijgen deelne mers na overmaking van 25 gulden een informatiepakket toe gestuurd met de wedstrijdvoorwaarden en achtergrondinfor matie. Inzendingen van ontwerpen moeten op 3 april 2000 binnen zijn. De prijsuitreiking - 10.000 gulden voor de eerste prijs, 5000 voor de tweede en 2500 voor de derde - vindt plaats op 14 april. NPO en DLG zullen vervolgens onderzoeken hoe de ontwerpen voor uitzicht- en inzichtpunten. picknickstes en afvalbakken gerealiseerd kunnen worden. Pleiners op millenniumtournee KOEWACHT - Voor 28 Zeeuws-Vlamingen breekt het millen niumfeest vanavond (dinsdag) al aan. Vanuit Koewacht ver trekt de caravaan naar Arnhem, waar de feestgangers aan boord zullen gaan van het luxe cruise-schip MPS River Har mony. In vijf dagen tijd worden de steden Deventer, Kampen, Volendam aangedaan, om uiteindelijk te eindigen Amster dam. De eeuwwisseling zullen de Zeeuws-Vlamingen, die zichzelf de Pleiners noemen, in de hoofdstad vieren. Veel van het feestgedruis in Mokum zullen ze echter niet meemaken. „Het kan natuurlijk wel, van boord gaan en opgaan in de me nigte", zegt mede-organisator P. Freyser. „Maar we hebben een compleet buffet aan boord met alles erop en eraan. Ik denk niet dat een van ons dat zou willen missen. Per slot van reke ning hebben we hier met zijn allen vijf jaar lang voor ge spaard." Dronken vrouw achter het stuur VLISSINGEN - De marechaussee in Vlissingen heeft in de nacht van zondag op maandag een 47-jarige vrouw uit Wijk bij Duurstede aangehouden op de Paul Krugerstraat voor rij den onder invloed. Uit een controle bleek dat zij een promille had van 1,4. De toegestane limiet ligt op een half promille. De marechaussee heeft het rijbewijs van de vrouw ingenomen en haar een rijverbod opgelegd van zes uur. Daarnaast kreeg zij een dagvaarding overhandigd. Ruitentikkers aangehouden MIDDELBURG - In de binnenstad van Middelburg zijn maandagmorgen omstreeks kwart over vier drie ruiten ver nield. Toen de politie na een melding op onderzoek uit ging, troffen de agenten in de omgeving twee Middelburgers aan van respectievelijk 18 en 21 jaar. Een van hen bloedde behoor lijk uit wonden aan zijn rechterhand Beide mannen zijn over gebracht naar het politiebureau in Middelburg. De verwon dingen aan de hand van de jongen bleken zodanig te zijn dat hij is overgebracht naar het ziekenhuis in Vlissingen, waar de wonden zijn gehecht. Hierna zijn beide mannen ingesloten. Na het afleggen van een verklaring en de toezegging dat ze de totale schade van ruim duizend gulden zullen vergoeden, zijn de Middelburgers in de loop van de dag in vrijheid gesteld met een dagvaarding. werktijd. Zij zegt dat, wanneer mensen in deze tijd goed op hun huisdier letten, er niets aan de hand is. De komende tijd is voor veel beesten en baasjes spannend en eng. Elke knal horen de meeste dieren vele malen harder dan een mens. Je moet het dier goed in de gaten houden. Mocht hij alsnog ontsnappen dan is er nu een zendertje op de markt waar mee dieren makkelijk op te sporen zijn, wanneer zij zijn weggelopen. Diender ziet zo'n apparaatje nu nog niet zitten. „Het is best een leuk idee, maar het moet eerst goed getest wor den en dat moet niet met nieuw jaar, maar in een rustige tijd ge daan worden." Vertrouwd ..Er zijn voldoende manieren om je huisdier rust te geven", vervolgt Diender. „Zet hem in een vertrouwde omgeving. Je kunt het beest best op een plek zetten waar het geluid minder is. De plek moet wel vertrouwd zijn, anders raakt hij nog meer in de stress." Een huisdier voorbereiden op de komende millenniumnacht zal moeilijk gaan. Een hond kim je niet in één week vuurwerkproof maken. Er is wel een vuurwerk- cd voor huisdieren op de markt, maar ja, of dat helpt? door Björn van Empel GOES - Bibberend onder de bank of op zolder, uit angst weg lopen of half verdoofd door een pilletje plat op de grond liggen. De komende tijd gaan sommige huisdieren, vooral honden en katten, door een hel. Rotjes, vuurpijlen, ratelslangen en an der vuurwerk zijn de oorzaak van de ellende die deze beesten moeten doorstaan. Veel baasjes overdenken in deze periode verschillende metho den om hun dier tijdens de mil lenniumwisseling een rustige nacht te gunnen. Een kalme ringsmiddel is één van de meest gebruikte manieren om het dier tijdens dit knallende feest rust te geven. Amivedi, een organisatie die vermiste en gevonden huisdie ren registreert, adviseert, net als dierenartsen, om huisdieren binnen te houden. „Wij krijgen niet extreem veel méér aanmel dingen tijdens oud en nieuw dan normaal. De meeste mensen la ten hun dier niet buiten", meent R. Dekker van Amivedi uit Krabbendijke. Zij verwacht ook tijdens dit millennium geen ex tra verloren dieren. Pilletje Veel baasjes vragen de komende tijd kalmeringsmiddelen voor hun hond of kat. Als de nood aan het dier is wil dierenarts A J. Diender uit Vlissingen wel een pilletje geven. „Aan echte pro bleemgevallen geef ik wel een middel, maar verder spring ik daar zuinig mee om. Je kunt het beter niet geven, maar in de praktijk is een kalmeringspille tje het meest gebruikt." Dierenarts C. J. Brink uit Mid delburg ziet geen groot pro bleem voor de komende vuur- Sylvesterparty voetbalclub SINT JANSTEEN - De club van 100 van de voetbalvereniging Steen houdt vrijdag 31 decem ber een sylvesterbijeenkomst in café De Kroon. Leden, sponsors, supporters en andere belangstellenden kun nen zich vanaf 13.30 uur verma ken met kaarten en biljarten en ook een praatje maken over het wel en wee van de club. (Advertentie) o Wm Vorm in Ruimte Willem van Doorn Binnenhuisarchitectuur Markt 51' 4331 LK Middelburg Tel.: (0118) 88 68 32 Fax.: (0118) 88 68 52

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 39