Vliegende start van 't Zand Belangrijke zege voor Ockenburgh Bekroning voor Sepp Vermeulen Knappe prestatie van Stormvogel Atlete Wisse boekt fraaie dubbelslag Slechte hervatting t Zand 2 en Sar'72 Sterke eindsprint van Middelburgse tafeltennissers tegen FVT Onvermijdelijk verlies basketballers Vlissingen door Koen de Vries MIDDELBURG - Hij zweette peultjes en hapte naar adem. En toch. Daan Sliepen, Limburger dienst van de Middelburgse tafeltennisclub 't Zand, toverde een tevreden glimlach op zijn gezicht. Maandenlang tobde de jeugdinternational met een vormcrisis. Zaterdag liet hij zien dat hij die eindelijk te bo ven is. Mede dankzij Sliepen kende 't Zand een vliegende start in de voorjaarscompetitie van de eredivisie. De Middel burgers versloegen het sterke FVT met 4-3. Hoewel 't Zand bij de pauze met 3-1 achterstond, was toen al duidelijk dat de ploeg beter in zijn vel stak dan vorig jaar. Ted van den Berg en Daan Sliepen hadden hun eerste enkelspel weliswaar verloren, maar de manier waarop dat gebeurde, stemde tot tevredenheid. Van den Berg vertaalde zijn opge voerde trainingsarbeid in een goede partij tegen Barry Wijers. De Leidenaar was lange tijd in staat het spel van de snel sterker wordende Wijers te ontregelen, waardoor hij bijna drie games de gelijke was van zijn oppo nent. Twee inzinkingen, een in de eerste game en een in de der de, braken Van den Berg echter op. Sliepen, vrijdag achttien ge worden, leek tegen Michel de Boer in de eerste game weinig geleerd te hebben van de vorige competitie. Te veel zocht hij zijn heil in scorende ballen, die hun doel te vaak misten. In de twee de en derde game durfde hij de rally wel aan. De eenzijdige wedstrijd bloeide op en werd op door Casper van Belzen VLISSINGEN - De basket ballers van BC Vlissingen konden in de derde divisie te gen BC Bladel een nederlaag niet voorkomen, ondanks een eindspurt in de slotfase: 50-59. De Vlissingse junioren schoten tegen BC Weert 2 met scherp: 115-28. BC Vlissingen-BC Bladel 50- 59: Vanaf de vrije-worplijn schoot guard Rakesh Angnoe BC Vlissingen naar een 11-4- voorsprong. BC Bladel trok een arsenaal aan spetterende aanvallen uit de kast en haal de binnen twee minuten tijd de Vlissingers in (11-12). Na rust legde Vlissingen meer accent op de verdediging én toonde de ploeg vechtlust. Een achterstand van vijftien punten met rust werd terug gebracht naar zes in de tien de minuut van de tweede helft. Verder dan een verschil van drie punten kwam Vlis singen niet en dus was neder laag onvermijdelijk. Scores BC' Vlissingen: Jeroen Nieuwkamp 19, Pirrii van Ei keren 9, Rakesh Angnoe 8, Ramon de Blok 4, Hens Scheers, Davy O'Keefe 3, Ro land Sulkers, André Marnis- sen2. Marathon - Vossenberg 48-49: De vrouwen van Marathon bouwden in de eerste helft onder leiding van Irma Lobbezoo (11 punten) een 24-17-voorsprong op. Door foutenlast deden de speelsters van Marathon verde digend een stapje terug. Vossen berg maakte daar profijt en liep veertien punten in. Met nog tien seconden te spelen was het ver schil één punt. Marathon ver overde balbezit en coach Pieter van Belle nam een time-out. De Vlissingers zetten hun aanval op maar verloren de bal en daarmee ook de wedstrijd. BC Vlissingen-BS Weert 115-28: In de eerste helft probeerde Vlis singen Weert af te stoppen door een zoneverdediging over het he le veld. Dit lukte niet want na vier minuten was de stand gelijk (6-6). Hierna herstelde Vlissin gen zich en schoot zich naar een 49-20-voorsprong bij rust. In de tweede helft konden de Limbur gers niets meer inbrengen tegen de Vlissingers en zagen toe hoe het team van Neville Dest zich naar de ruime overwinning dunkte. slag de beste van de middag. In het beslissende spel had Sliepen tot 16-14 de beste kansen. Toen toverde De Boer de mooiste punten uit zijn bat en had Slie pen het nakijken: 19-21. Kalun Yu toonde voor de pauze weer eens zijn grilligheid. In de openingspartij tegen Arjan Karbaat - hij kreeg van coach Alfred de Jong de voorkeur bo ven Nermin Smajic - verloor de Middelburger de eerste game met 20-22, voornamelijk omdat hij in elke bal een punt zag. In de tweede en derde game vond Yu wat meer evenwicht, waardoor Karbaat op slag kansloos was. In het dubbelspel was het op nieuw Yu die de aandacht op zich vestigde. Van een tafelten nisser hoeft niet verwacht te worden dat hij. als een schaker, tien zetten vooruit denkt. Maar Kalun Yu geconcentreerd in actie. foto Ruben Oreel wat Yu deed was het tegenover gestelde. Hij wilde het punt met één slag scoren. Het FVT-koppel De Boer/Wijers hoefde niet veel meer te doen dan de bal in het spel te houden. ..Het dubbel is de enige partij waarover ik niet tevreden ben", gaf trainer/coach Peter Boon na afloop toe. ,,Het was geen team work, er was geen overtuiging. Ik heb vooral Kalun er van pro beren te overtuigen dat je de ral ly's moet opbouwen. Dat is me niet gelukt." Na de 3-1 werd het goede spel van 't Zand wel beloond. Slechts zes games hadden de Middel burgers nodig om de achter stand op de op een na beste ploeg van Nederland om te bui gen in een belangrijke overwin ning. Yu speelde kopman De Boer ontspannen naar een ne derlaag, Van den Berg hield Karbaat eenvoudig in bedwang en Sliepen liet leeftijdsgenoot Wijers in twee games kansloos. Ook dat laatste duel was er een om in een doosje te doen en be vestigde dat het Nederlandse tafeltennis over een ijzersterk juniorenteam beschikt (Yu, Sliepen, Wijers). De partij ont wikkelde zich tot een soort van mitrailleur-tafeltennis' omdat de spelers vat hadden op de bik kelharde slagen van elkaar. Opgebrand „Er zit weer systeem in m'n spel", analyseerde Sliepen. „Aan het eind van vorig seizoen was ik opgebrand. Mijn conditie was slecht, mijn voetenwerk was slecht, mentaal was ik slecht." Sliepen probeerde zijn vorm terug te krijgen, maar zelfs een trainingskamp in Chi na wilde niet helpen. Uiteinde lijk bleek weer eens dat mst de beste heelmeester is. „Iedereen was een beetje beter dan vorig seizoen", vond Peter Boon. Toen hebben constant te gen een achterstand aangeke ken. Dat hoeven we nu eindelijk eens niet te doen." 't Zand - FVT 4-3. Yu-Karbaat 20-22 21-13 21-11, Sliepen-De Boer 12-21 21-11 19-21, Van den Berg-Wijers 13-21 22-20 16-21, Yu/Sliepen-De Boer/Wijers 13-21 16-21, Yu-De Boer 21-19 21-17, Van den Berg- Karbaat 21-18 21-19. Sliepen-Wij- ers 21-14 21-14. van onze sportredactie GOES - Eindelijk wonnen ze weer eens. En dat op een cruci aal moment. Met een zwaar be vochten 5-3-overwinning op Strauss Biljarts hebben de drie- banders van Brasserie Ocken burgh weer een klein beetje lucht. Degradatiegevaar is hier door voorlopig afgewend. Bij teamleider Raymond Nico- dem was de opluchting achteraf groot. „Dit hadden we net no dig. Deze punten waren ontzet tend belangrij k In Goes werd gisteren een ware thriller uitgevochten. Ocken burgh had op meerdere fronten belang bij een zege. Niet alleen vanwege de positie op de rang lijst, maar ook omdat de laatste paar confrontaties met de te genstander uit Hoeven steeds dik werden verloren. Nabeurt Het bleef tot het einde toe span nend. Pas in de nabeurt van de laatste partij, Roland Forthom- me tegen Eddy Leppens, werd de overwinning veilig gesteld. Ockenburgh-kopman Forthomme moest één caram bole maken om gelijk te komen met zijn tegenstander. Terwijl de mensen in een volle zaal hun adem inhielden, deed hij wat er van hem verwacht werd. De stand werd 50-50, net genoeg voor een nipte overwinning. Aan het begin van het treffen zag het er niet naar uit dat Bras serie Ockenburgh zou gaan win nen. Martin Spoormans, die al een tijd met een vormcrisis kampt, verloor heel onnodig zijn partij tegen de uit Hulst af- komstige Jean-Paul de Bruin door heel makkelijke ballen te missen. Verzorgd spel De Biuin, de enige Zeeuw in de eredivisie, wist daar wel raad mee en won met het kleinst mo gelijke verschil. 50-49. In de andere twee partijen werd de overwinning van Ockenburgh beslist. Roland Uytdewillegen liet tegen Gerwin Valentijn ein delijk weer eens zien waarom hij naar de eredivisie is gepromo veerd. Met verzorgd, precies spel nam hij Valentijn in de tang en boekte een 50-32-zege. De beste man bij het Zeeuwse team is momenteel John Tijssens. Ook gisteren tegen Jef Philepoom pakte de Tilburger weer twee punten. Door de overwinning op Strauss heeft Ockenburgh elf punten uit dertien wedstrijden, waardoor het Goese team zich weer mid denmoter mag noemen. doorSjaakSinke DORTMUND - Yvonne Wisse van Dynamica heeft op in- doorwedstrijden in het Duit se Dortmund twee overwin ningen geboekt bij de meisjes B. De winst op het hoogsprin gen met 1.70 meter beteken de een verbetering van haar beste indoorprestatie met vijf centimeter en twee centi meter ten opzichte van de 1.68 meter outdoor. Op de zestig meter horden liet Wis se een tijd noteren van 8.88 seconden, slechts vijfhon derdste boven haar beste tijd. Voor zaterdag 30 januari is Yvonne Wisse als B-meisje uitgenodigd om met het Ne derlands meerkampteam bij de vrouwen deel te nemen aan een interland in de Hout- rusthallen te Den Haag. In de interland tussen Nederland, Spanje en Tsjechië wordt op één dag een vijf kamp afge werkt. Een nadeel voor Wisse is dat ze dan met een vier kilogram zware kogel moet stoten in plaats van de gebruikelijke drie kilogram in haar leef tijdscategorie. De horden staan bij de vrouwen acht centimeter hoger dan wat ze tot nu gewend is. door Aart de Landmeter VLISSINGEN - Voor de Zeeuw- W se tafeltennisteams begon za- lerdag de voorjaarscompetitie. ipj Dereserves van 't Zand openden si met een 6-4-nederlaag tegen ArboNed/Westa 2. Het eerste van Sar'72 kwam er tegen Ber- 39 pyk niet aan te pas: 7-3. De aar meisjes van SAR, die strijden 'ef| om de landstitel, startten met iM een verpletterende 10-0-over- 33. winning op Hotak. 56ArboNedAVesta 2-'t Zand 2 6-4: reserves van 't Zand komen ipnieuw uit in de tweede divi- Vanwege een te drukke genda stelt Riny Kasse zich al- een nog maar beschikbaar als eservespeler. Marijn Veijgen Lchoof daarom op uit 't Zand 3. Tegen het Wessemse ArboNed- rtj festa werd met een kleine lederlaag begonnen. Westa- )lf opman Rob van Lier bleek on- Q,. lespeelbaar voor de Middelbur- 2sgers. Tegen de jeugdinternatio- erèals Michael Spiertz en Ken van lellekom was meer eer te beha- Q- en voor Jeroen Louws, Dennis :fan Boven en Marijn Veijgen. nf 'eijgen versloeg beiden, Van loven en Louws wonnen van espectievelijk Spiertz en Van Jellekom. 1-Bergeyk 1 3-7: Vierde livisie-promovendus Sar'72 np rof in de seizoensopening me- ii- een een tegenstander van for- naat. Kopman van Bergeyk, ■^ilarco Bottram, speelde een aar geleden nog eredivisie bij l| bsmos/TTW. Hij zette zijn ipj irabities op een iets lager pitje, aaar bleef wel gewoon tafelten- i assen. Hij won zijn drie partij- •tn. Dennis Verdurmen, Wim 't looft en Erwin Verdurmen trof- en ook een sterke tweede oppo nent in Sengers en pakten ieder partij. Jnemuiden l-Shot'65 3 6-4: iniDmdat Daan Mijnsbergen heeft ia» angegeven bij Arnemuiden het 0Jvvat rustiger aan te willen doen, 3 jeugdspeler Jan-Rien Meer- ncJnan aan de hoofdmacht toege- oi^oegd. Aangevuld met Robert p8^ steenbeek en sterspeler Leon n J'an Boven kan dit team mis- 20 ehien voorzichtig omhoog kij- 4»en Zaterdag waren alle ogen P Meerman gericht bij zijn de- 'uut. Meerman hield zich goed te n won, evenals kopman Leon Wi ®oven' !wee partijen. i ftddelburg-Zuid 1-TCS 1 2-8: ui dezelfde poule komt afde- ''"utigskampioen Middelburg- Zuid uit. De ervaren spelers Hu- go Hoste, Alex Krappen en Jan Steijn waren mager op dreef. Steijn won van de gebroeders Minkman.Hoste en Krappen bleven op nul steken. Middelburg-Zuid 1-BSM 1 5-5: Vorig seizoen stond het eerste vrouwenteam van MZ in de schijnwerpers vanwege de te rugkeer van Ankie Kersten en Ingrid Heijens. Nu, een half jaar later, zijn deze vrouwen er al weer mee gestopt. Ook Mirjam Willeboordse zette wegens exa mens en diverse blessures voor lopig een punt achter haar loop baan. Het compleet nieuwe MZ kan met tevredenheid terugkij ken op de seizoensopening in de derde divisie. Tegen het Don- gense werd gelijkgespeeld. Ilse Burgs en Simone Visser wonnen twee partijen, Danielle Laing één. Sar'72 l-Hotak'68 1 10-0: Het meisjesteam van Sar komt uit in de kampioensgroep, de klasse waarin gestreden wordt om het Nederlands kampioenschap. Kimberley 't Hooft, Lindsey Boerdam en Stefanie Fassaert zijn een van de favorieten. In de seizoensopening werd meteen een verpletterende 10-0-over- winning op Hotak uit Hooger- heide geboekt. Ook de meisjes van 't Zand komen in deze klas se uit. Sanne Lijnse, Evelien Marteijn en Esther Valckenier von Geusau hielden de schade beperkt tegen het piepjonge en zeer getalenteerde Maasbree: 5- 5. Arnemuiden l-Smash'76 1 1-9: Arnemuiden zal het zwaar krij gen na het vertrek van Jan-Rien Meerman naar de senioren. In de derby tegen Smash werd me teen duidelijk hoe zeer de kop man gemist werd. Verdediger Jan Zwemer redde in de voor laatste wedstrijd de eer voor zijn ploeg door te winnen van Gabriel Gunter. Aan de kant van Smash bleven Ann van Dij- ke en Peter Bruynzeel ongesla gen. 't Zand 3-Avanti 2 6-4: Arjan Jonkman, Joan Francke en San- der de Vries debuteerden in het landelijk C. Er werd meteen aan het zelfvertrouwen gewerkt door mededebutant Avanti 2 te verslaan. Middelburg-Zuid be gon met een puntendeling tegen het Bredase Belcrum: 5-5. 't Zand 2, met debutant Vincent Bliek, was met 7-3 te sterk voor Tanaka. Verzwikte enkel hindert Theo Rabout in Braakmancross doorSjaakSinke HOEK - Sepp Vermeulen van Scheldesport liep in de 24e editie van de Braakmancross weer als vanouds. Een jaar of zes geleden moest de 39-jarige docent wiskunde de atletiek nog vaarwel zeggen in ver band met gezondheidsproble men. Na twee jaar begon het bloed weer te kriebelen en voorzichtig begon hij de aan gekomen kilo's er af te trainen. Na een paar wedstrijden kwam het loopritme weer te rug, met als bekroning een overwinning in een thuiswed strijd. Meteen na de start van de 12 kilometer lange cross trok Husseen Amare Ngeele het kleine peloton uit elkaar waarop Sepp Vermeulen als enige kon reageren. Daarach ter keken titelkandidaat Theo Rabout (Dynamica), Frans Roelofs (AV'56) en Alwin Ver meulen (AV'56) de kat uit de boom. De Scheldesporters E- rik Goossens en Edwin de Jae ger liepen toen nog ruim voor de veteranen Jan de Wilde (AV'56) en Jan Zuidweg (Flak- kee). In de tweede ronde plaatste Vermeulen een simpele ver snelling om in korte tijd de concurrentie op vijftig meter te zetten. Rabout en Roelofs hielden elkaar goed in even wicht waarbij Roelofs het meeste kopwerk verrichtte. Erik Goossens kwam lang zaam maar zeker terug waar bij Ngeele steeds verder terug viel en zijn belofte aan het be gin van het seizoen bij lange na niet waar kon maken. Halverwege was de voor sprong van de hoofdschud dende karakterloper Vermeu len gegroeid tot 200 meter, ruim voldoende voor de zege. „Ik moet er harder voor trai nen dan vroeger om op niveau te blijven, maar dat heb er graag voor over", vertelde Ver meulen die volop in training is voor het Zeeuws kampioen schap halve marathon op 7 fe bruari in Cadzand-Bad. „Ik beschouw die wedstrijd een beetje als mijn wedstrijd", liet hij weten. Ooit won hij die hal ve marathon in Cadzand en behaalde hij diverse tweede plaatsen. Schade Rabout had voor de wedstrijd nog wat hoop om de Braak mancross voor de CZ-compe- Sepp Vermeulen (rechts) leidt de dans in de Braakmancross. Theo Rabout en Frans Roelofs (links) volgen. foto Peter Nicoiai titie te winnen. Een verstuikte enkel, opgelopen in de kerst vakantie, zat hem deze keer dwars. Met een ingetapete en kel hield hij de schade beperkt tot de derde plaats bij de senio ren. Dit was voldoende om aan de leiding te blijven van het klassement na zes races. Toch is Rabout nog niet zeker van de titel: „Ik moet eerst nog be hoorlijkpresteren in de laatste cross want daar zijn dubbele punten te verdienen. Frans Roelofs zag zijn kans schoon om in ieder geval een keer voor de aanstaande crosskampioen Rabout te finishen. De laatste wedstrijd in Vlissingen is pas op 20 februari zodat Rabout tijd heeft om te herstellen. E- rik Goossens bleef Alwin Ver meulen een tiental seconden voor. Edwin de Jaeger liet Ngeele twee seconden achter zich. Veteraan Jan de Wilde pakte de volle 165 punten door als eerste veteraan op de derde plaats overall te finishen. Jan Zuidweg die aanvankelijk goed kon volgen, moest in het tweede deel van de wedstrijd ruim anderhalve minuut inle veren. Jan Guiljam tekende voor de derde stek. Karei van de Gmiter (Dynamica) profi teerde van de afwezigheid van Kees van de Pol (AV'56) en ver wees Kees Marcusse (Dynami ca) naar de tweede plaats bij de veteranen H50. Uitgeschakeld Lion van Luyk (Dynamica) had het aan zijn collega-post- bestellers te danken dat hij de korte cross over 5500 meter kon winnen. „Wanneer ze mijn dienst niet hadden opgevan gen, was ik meteen uitgescha keld geweest voor de titel." Opvallende deelnemer op de korte ci'oss was Edwin de Leeuw (AV'56). Na een kwak kelseizoen met een vervelende beenblessure zocht hij zijn heil in het korte werk waarin hij zaterdag achter Wilko de Vos (AV'56) derde werd. Max-go de Nijs (RKHAV) heerste op de korte cross bij de vrouwen. In de Braakman boekte zij de zes de overwinning op rij zodat de titel haar niet kan ontgaan. Karin Bastian (Dynamica) was ongenaakbaar bij de vrouwen op de 5500 meter. „Het was meer een tempotrai ning voor me"vertelde ze ont spannen na haar zoveelste overwinning. Gabriela Schulz (AV'56) hield de schade be perkt met de tweede plaats. Omdat Bastian één wedstrijd heeft gemist gaat Schulz nog steeds aan de leiding bij de vrouwen. Wilma van Zee (AV'56) was de sterkste vetera door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpo- loërs van Stormvogel behaal den zaterdag een knappe overwinning op RWV: 8-5. De Vlissingse reserves lieten een punt liggen tegen Breda (8-8), terwijl de vrouwen met 12-7 verloren van Lutra. Stormvogel-RWV 8-5: De Rot- tei'dammers hadden een goede start want al snel had RWV een 0-2-voorspi-ong. Stonnvogel liet zich niet van de wijs brengen en kwam beter in de wedstrijd en boog in de eerste periode de achterstand alsnog om in een 4- 2-voorsprong. In de tweede pe- riode groeide de voorsprong zelfs uit naar 7-3. RWV knokte in de derde periode nog terug tot 8-5. Scores Stormvogel: Robin Juranek 3, Danijel Gravanouic 2. Frank Leijnse, Patrick Vader, Jan Kees Mol 1. Stormvogel 2-Breda 8-8: Na de lastige wedstrijd vorige week in Breda startte de Stonnvogel 2 ploeg erg sterk door in de eerste pexiode een 3-0-voorsprong te nemen. Ook de tweede pexiode was duidelijk voor de Vlissin gers die naar 6-1 uitliepen. Daarna werd het wat slordiger bij Stormvogel en kwam Bx-eda tenxg tot 8- 5In de laatste perio de verprutste Stormvogel in een minuut de vooi'sprong. Scores Stormvogel: Arno van Ede- ren, Pim Bekkers. Joey de Beer 2 en Sven Eric Sandifort, Ad van 't Wes- tende 1. Stormvogel-Lutra 7-12: Tegen koploper Lutra hadden de Vlis singse watexpolosters een goede start door in de eerste periode een 3-2-voorspix>ng tenemen. De ploegen waren goed aan el kaar gewaagd zodat het een leu ke spannende wedstrijd werd. Na 6-6 aan het einde van de tweede periode nam Lutra in de derde periode een 7-9-voor- sprong. Slecht vei'dedigen bi'ak Stormvogel in de laatste perio de op. Scores Stormvogel: Tessa Simon 3, Nicole van Kempen 2, IrmaHeyboer, Linda Versluis 1. Schelde-GZC 8-9: De Schelde- wateipoloëi's speelden tegen de nummer twee GZC een goede wedstrijdSchelde was vanaf de start de gelijke van GZC en nam in de tweede pexiode zelfs een 4- 3-voorspi-ong. In de derde pe riode kregen veel mensen van Schelde een tijdstraf en GZC benutte dit voordeel optimaal In de laatste periode speelde Schelde opnieuw sterk en kwam op gelijke hoogte. Twintig se conden voor tijd moest Bas Wes- dorp het water verlaten. GZC zette een aanval op en benutte de overtal-situatie. Scores Schelde: Cees van Houwelin- gen 4, Danny Soetens 3, Chris van Rouen 1. Schelde-Nayade 4-3: De Schel- de-vrouwen, die voxige week nog verloi'en van Nayade, speel den een goede wedstrijd waaxin het gelijk op ging. Schelde nam steeds een vooi'sprong maar Nayade bleef dichtbij. Na 1-0 bij het einde van de eei-ste perio de werd het 3-2 aan het einde van de tweede periode. In de derde periode kwam Nayade op 3-3, maar kwam Schelde op nieuw aan de leiding: 4-3. Scores Schelde: Pascale Bakker 2, Jolanda Jansen en Eveline Ver- plancke 1 Schelde-DZT 7-11: De junioren van Schelde speelden een goede wedstrijd maar kwamen vooral in fysiek opzicht tekort. Schelde speelt dit seizoen met een rela tief erg jonge ploeg en komt zodoende vaak tekort tegen ploegen die met oudere jongens spelen. DZT nam al in de eerste periode een 1-4-voorsprong. In de tweede periodespeelde Schelde echter sterk en kwam nog iets terug tot 3-5. In de der de periode was het opnieuw DZT dat het betere van het spel had en uitliep naar een beslis sende 5-9-voorsprong. Scores Schelde: Chris Eijsebaert 3, Chris van Royen 2, Bart van der Rest, Sander Post 1. Van Lare en De Ruysscher sterk in Ulster ULSTER - Bij een loopwed strijd over 10 kilometer (3.6 ki lometer veldloop en 6,4 kilome ter stratenloop) in het Belgische Ulster is Aardenburger Bert De Ruysscher eerste geworden in een tijd van 35 minuten en 14 se couden, één seconde onder het parkoers record. Door de eex'ste plaats in Ulster eindigde De Ruysscher ook bo venaan in het overall-klasse ment. Adri van den Navooy uit Sint-Kruis werd 18e in een tijd van 41.37 Bij de vrouwen boekte Théx-èse van Lare haar tweede seizoens zege in een tijd van 40.33, Daax*- mee verpulvei'de de Sluise atlete het oude parkoei'si'ecord, dat stond op 41.52. Tanneke Hee- rentals wei'd viei'de in 49.44 en Christa de Cu zesde in 50.47. Op de halve afstand realiseerde Ilse Geelhoed een tijd van 22.55.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 17