Krajicek neemt de eerste horde mm Nieuw shirt geeft raar gevoel PZC mi mMmm Favoriet Corretja ontsnapt aan verlies sport dinsdag 19 januari 1999 17 Europese ministers stellen dopinglijst op Aston Villa achterhaalt Chelsea Leen Pfrommer stapt op bij schaatsploeg Unit 4 Cruijff plaatst kanttekeningen 1 Volleyballers Oranje zonder assistent-coach Geslaagde rentree op Australian Open MËv* Juventus strikt Thierry Henry TURIJN - Juventus heeft binnen een week de tweede grote aankoop gedaan. De Italiaanse club van Edgar Davids legde gisteren de Franse international Thierry Henry vast. De 21- jarige aanvaller van AS Monaco tekende een contract tot me dio 2003. Eerder strikte Juve de Spaanse Argentijn Juan Es- naider. Henry veroverde met Frankrijk vorig jaar de wereldti tel in eigen land. Hij scoorde drie keer op het WK. RTR/AFP Angelique Moser wint NK slalom ALTENMARKT - Angelique Moser is gisteren in het Oosten rijkse Altenmarkt Nederlands kampioene slalom geworden De skister uit Velsen was de best geklasseerde Nederlandse in het Open NK. Ze eindigde als twaalfde Moser slaagde er nog niet in zich te kwalificeren voor het WK in Vail. ANP Hasselbach weer in Super Bowl DENVER - Harald Hasselbach maakt opnieuw zijn opwach ting in de Super Bowl. het jaarlijkse hoogtepunt van het ame- rican football in de Verenigde Staten De Amsterdammer ver zekerde zich zondag met zijn club Denver Broncos voor de tweede keer op rij van de finale. De titelhouder won in de hal ve eindstrijd met 23-10 van de New York Jets Denverspeelt in de finale op 31 januari in Miami tegen Atlanta Falcons, dat in de verlenging Minnesota Vikings met 30-27 versloeg. ANP Kaartverkoop EK goedgekeurd BRUSSEL - De Nederlandse en de Belgische overheid hebben de plannen voor de kaartverkoop bij het Europese kampioen schap voetbal in 2000 goedgekeurdDe ministers van Binnen landse Zaken, Peper en Van den Bossche, hebben dat gisteren na een bijeenkomst in Brussel bevestigd. Eerder kon de Euro pese voetbalbond UEFA zich al vinden in de voorstellen van de stichting Euro 2000. De bedoeling is dat de eerste ronde van de kaartverkoop eind maart of begin april start. Pas tegen die tijd kunnen supporters zich ook inschrijven. De reserve ringen worden gedistribueerd door de bonden, maar ook via Internet en een speciale reserveringslijn. Nu al bellen met de bond heeft geen zin Er worden maximaal twee tickets per persoon verkocht. Alle verkochte kaarten worden geregi streerd. De bedoeling is dat reisorganisaties en andere tussen personen niet aan kaarten kunnen komen. ANP Ids Postma krijgt mogelijk hulp RIJSWIJK - Ids Postma krijgt wellicht hulp uit onverwachte hoek. De Japanse en Zuid-Koreaanse schaatsbond overwe gen de wereldkampioenschappen allround, op 6 en 7 februari in Hamar, ondergeschikt te verklaren aan de Aziat ische Win terspelen, die tegelijkertijd in Kangwon (Zuid-Korea) wor den gehouden Daardoor ontstaat de mogelijkheid dat de in ternationale schaatsunie (ISU) een aantal extra startplaatsen aan Europa toekent. Titelverdediger Postma, die zich door een val op de 500 meter bij de Europese kampioenschappen niet voor het WK wist te plaatsen, is een van de kandidaten om een plaats van een Aziatische deelnemer in te nemen. ANP Rallyrijder Makinen op koers MONTE CARLO - De Fin Tommy Makinen is na vijf klasse mentsproeven in de Rally van Monte Carlo hard op weg naai de eindzege. Hij moet in de 67e editie van de beroemde race voorlopig nog de Fransman Gilles Panizzi voor zich dulden, maar blijft de uitgesproken favoriet voor de eindzege Zijn grootste belager, de Spanjaard Carlos Sainz, is hij al kwijt Na slechts 6 kilometer was het avontuur voor Sainz voorbij. In Monte Carlo werpt behalve Panizzi de Fin Juha Kankkunen zich op als de uitdager van wereldkampioen Makinen. ANP van onze sportredactie BONN - Sportministers van landen van de Europese Unie hebben gisteren de strijd tegen het gebruik van doping ver scherpt. Na een bijeenkomst in het nabij Bonn gelegen Bad Go- desberg presenteerden ze een lijst van acht punten, die het ge- Engelsen mogen niet meedoen aan rugbytoernooi LONDEN - Het nationale rug- byteam van Engeland is giste ren uitgesloten van deelname aan het jaarlijkse vijflanden- toernooi, waaraan traditiege trouw de sterkste Europese lan den meedoen. Engeland maar is gestraft om dat de nationale bond zich niet wil houden aan een afspraak over de tv-rechten van het eve nement. Gisteren had de bond de geldigheid van de uit 1996 stammende afspraak moeten bevestigen. De bond liet dat echter na. Italië lijkt de voor naamste kandidaat om de open gevallen plek in te nemen AFP Kasparov beste snelschaker WIJK AAN ZEE - Gary Kaspa rov heeft op de eerste rustdag in het Hoogovens schaaktoernooi zijn visitekaartje voor de eind overwinning afgegeven. De wereldkampioen werd giste ren winnaar van een sncl- schaaktoernooi voor alle deelnemers mt de grootmees- tergroep A met de overtuigende eindscore van tienenhalf uit dertien. Kasparov verloor al leen van de Nederlandse mees ter Manuel Bosboom, die op het laatste moment inviel voor Alexey Shirov. De Oezbeekse schaker Kasimdzjanov, die zich in Vlissingen heeft voorbereid op het toernooi, eindigde als achtste met zes punten. ANP bruik van stimulerende midde len in de sport tegen moet gaan. De sportministers van Duits land. Italië, België. Frankrijk, Groot-Brittannie. Denemar ken. Luxemburg en Ierland wa ren maandag samen met de staatssecretarissen van Spanje en Portugal in Bad Godesberg aanwezig. De Nederlandse staatssecretaris Vliegenthart ontbrak in Duitsland. De sportministers pleiten voor een gezamenlijk dopingbeleid. Zo zouden de verschillende lid staten allemaal dezelfde richt lijnen moeten hanteren. Ook de straffen tegen gebruikers moe ten hetzelfde zijn. Daarnaast vinden de sportministers dat er een onafhankelijk dopinginsti- tuut moet komen. De lijst met aanbevelingen ver groot de druk op het Internatio naal Olympisch Comité (IOC), dat van 2 tot 4 februari in Lau sanne een grote dopingconfe- rentie houdt. Schorsing De internationale tennisfedera- tie (ITF) gaat akkoord met de huidige medische code van het IOC. Dat betekent dat in de toe komst spelers die op doping worden betrapt, een automati sche schorsing krijgen van twee jaar. Tijdens een vergadering van tennisprofs in Melbourne, die zijn verenigd in de ATP. stemden de spelers zaterdag in met een verdubbeling van de huidige straf tot twee jaar. De vrouwen organisatie (WTA) keurde eer der al een verzwaring van de sanctie op doping goed. De ITF maakte zes weken gele den bij een topberaad in Lau sanne nog bezwaar tegen een straf tentlijn van twee jaar Evenals de FIFA (voetbalbond) en UCI (wielrenunie) vond de tennisfederatie de straftijd te lang. Door de instemming van de ITF wordt de druk op de FIFA en de UCI groter om eveneens akkoord te gaan met een uni form dopingreglement voor de internationale topsport. AFP/DPA/ANP LONDEN - Aston Villa heeft gisteravond in de Engelse Premier League koploper Chelsea achterhaald. Villa versloeg Everton thuis met 3-0. Vlak voor en na rust besliste Julian Joachim het duel met twee tref fers. International Paul Merson maakte de derde goal voor de thuis club. Everton bleef door het verlies steken op de vijftiende plaats. Racing Genk won in de Belgische voetbalcompetitie met 3-0 van Oostende. De nummer twee in de stand blijft zo op twee punten van leider Club Brugge. RTR/ANP door Edwin Alblas DEN HAAG - Volleybalbonds- coach Toon Gerbrands moet op zoek naar een nieuwe assistent. De huidige hulptrainer Adri de Vilde ziet zich genoodzaakt een Sap terug te doen, omdat de gymleraar meer wil bijspringen op de middelbare school in De renter waar hij lesgeeft. Ger brands geeft zichzelf enige tijd om een nieuwe tweede man te vinden. De Wilde stond een jaar Ger brands terzijde. Net als de bondscoach, die door de stich ting Top Volleybal Nederland (TVN) werd weggeplukt bij Rijkswaterstaat, werd hij door zijn werkgever, een middelbare school in Deventer, onderge bracht bij de stichting Top Vol leybal Nederland. Door onvoorziene en minder plezierige omstandigheden op de Deventer school kan De Wil de TVN met de garantie geven tot en met de Olympische Spe len van 2000 in Sydney volledig beschikbaar te zijn. „En die dui delijkheid moet er met het oog op Sydney wel zijn", redeneert De Wilde, die voor zijn werk bij het Nederlands team al twee seizoenen bij het Apeldoornse Dynamo met Gerbrands samen werkte. Vacature Gerbrands kan aan de ontstane situatie zelf weinig veranderen. Vervelend is het wel, geeft de Haarlemmer toe. „Het eerste jaar heb ik gewerkt met Toon van de Burgt, die de overdracht van het eerste naar het tweede team voor zijn rekening heeft genomen. Dat hij na een j aar zou vertrekken, was mij vooraf al duidelijk. Adri heeft in het afge lopen jaar veel ervaring en ken nis opgedaan over de ploegen. Ik weet zelf natuurlijk ook wel wat over die teams, maar die taak lag duidelijk bij de tweede man. Het is spijtig dat je dat kwijtraakt. Het mag duidelijk zijn dat er nu tot Sydney niet veel meer mag misgaan." Over de invulling van de vaca ture zegt Gerbrands zich nog niet te hebben gebogen. „Ik laat dat soort dingen altijd even een paar weken bezinken. Ik ben een man van zorgvuldigheid. En als ik dan eens een uurtje in de auto zit, wil ik daar dan wel eens mijn gedachten over laten gaan- Duidelijk is wel dat goede kan didaten dun gezaaid zijn." GPD van onze sportredactie ERMELO - Leen Pfrommer is opgestapt als schaatscoach van de commerciële ploeg Unit 4. De 63-jarige coach uit Ermelo voel de zich niet meer op zijn plaats in hel begeleidingsteam van Unit 4. De taken van Pfrommer worden de rest van het seizoen overgenomen door assistent trainer Jan van Veen. Hij wordt bijgestaan door teammanager Bert van der Tuuk. „Het klikte niet in het begeleidingsteam", verklaarde woordvoerder Andy Rooswinkel van Unit 4. Het begeleidingsteam van Unit 4 voerde zondagavond overleg na afloop van het NK sprint, waarna Pfrommer zijn vertrek bekendmaakte Pfrommer wil de zelf nog geen reactie geven Rooswinkel betreurt hel vertrek van de oud-coach van onder an deren Ard Schenk en Kees Ver berk. die bekend staat als oplei der van schaa tsta lent •In het begeleidingsteam heers te niet de juiste chemie", aldus Rooswinkel. „Leen had een dui delijke lijn voor ogen en ver schilde vaak van mening met de anderen. Het samenspel was niet goed. De kwaliteiten van Leen staan niet ter discussie, maar in het belang van de schaatsers is besloten uit elkaar te gaan." Pfrommer was bezig aan zijn eerste seizoen bij Unit 4. De aanstelling van een moge lijke opvolger is niet eerder aan de orde dan aan het einde van het seizoen. Progressie Brigt Rykkje, een van de zes schaatsers van het Unit 4-team, betreurt Pfrommers vertrek eveneens. ..Het is doodzonde", zei de voor Noorwegen schaat sende Rykkje. die onder leiding van Pfrommer dit seizoen pro gressie maakte op de lange af standen. „Hij is voor mij nog steeds de beste trainer. Ik wist dat er problemen waren, maar het is toch snel gegaan. Als rij ders waren we er niet bij betrok ken. Ik had met venvacht dat het zover zou komen." GPD Frank en Ronald de Boer moeten nog wennen aan Barcelona door Henk van den Boom BARCELONA - Johan Cruijff laat er in zijn wekelijkse column in de Spaanse krant Marca geen misverstand over be staan. De komst van de gebroeders De Boer naar Barcelona is volgens de oud- coach tamelijk onverstandig. „De kleedkamer van Bar£a vullen met acht Hollanders staat gelijk aan het plaat sen van een tijdbom", aldus Cruijff. De oud-trainer van Barcelona betwijfelt of de gemiddelde Catalaan zich nog kan identificeren met hel vreemdelingenlegi- oen dat momenteel in Nou Camp speelt „Ik geloof niet dat het huidige Bar^a over eenkomt met het beeld dat het merendeel van de aanhang en socios van hun club verwacht. Het klopt dat in het voetbal en kel de resultaten tellen, maar niet ten koste van alles Ik denk dat een Ajax-aan- hanger zich meer verwant voelt met het huidige Barcelona dan de socios hier." In de komst van verdediger F rank de Boer kan Cruijff zich vinden. ..Het betreft een van de drie beste spelers op die positie ter wereld. Maar er wordt systematisch meer gekocht dan noodzakelijk is. Slechts vier van de aangetrokken spelers zijn van we reldniveau. Zo lang alles goed gaat is er geen probleem. Maar bij de eerste tekenen dat het mis dreigt te gaan. spat alles uit el kaar. "ANP 81 BARCELONA - Cees de Boer. de vader van Frank en Ronald de Boer. was er wel even be duusd van. „Ik blijf natuurlijk een Ajaxman, maar dit is toch wel weer even anders", zei hij gistermiddag in Camp Nou na de presentatie van zijn twee voetbalzoons aan de Spaanse media. „Het is de kroon op hun werk", aldus vader De Boer. Glimlachend stonden de trotse vader en moeder toe te kijken hoe Frank en Ronald nog wat korte interviews weggaven aan de Spaanse en Nederland se media. „Wie is nou wie", vroeg een fotograaf lichtelijk in paniek aan zijn collega. „Die met de scheiding rechts in het haar is Frank", luidde het antwoord. Tijdens de perspre sentatie was het niet zo moei lijk om de tweeling uit elkaar te houden, omdat ze het Bar?a- shirt met hun namen erop voor zich op tafel hadden liggen. Daarna was het voor veel jour nalisten weer gokken. „Het was een raar gevoel om vanmorgen met de training na bijna vijftien jaar geen Ajax- shirt aan te trekken", zei Frank. De twee nieuwelingen deden mee aan een lichte trai ning door Gerard van der Lem op het kleine oefenveldje naast het stadion. Hoofdtrainer Louis van Gaal stond tevreden toe te kijken hoe zijn gedeelte lijk oude Ajax-team onderling een partijtje speelde. „Dit is wat ik altijd heb gewild", zei hij tijdens de perspresentatie. Lijdensweg Van Gaal werd gevraagd of Ronald hem niet was opge drongen door de manier waar op de onderhandelingen met Ajax zijn verlopen. ,,U hebt het weer niet goed begrepen", antwoordde Van Gaal. „Juni vorig jaar heb ik gevraagd om beide broers De Boer. Toen dat financieel niet haalbaar bleek, heb ik gepleit voor alleen van onze sportredactie MELBOURNE - Voor Alex Cor retja was de Australian Open op de eerste dag al weer bijna voor bij. De wereldkampioen, die door de absentie van Pete Sampras en de afmelding van Marcelo Rios de voornaamste kandidaat is op de eindzege in Melbourne Park, voorkwam op bet nippertje een vroegtijdige uitschakeling. Sampras koos voor een vakantie op Hawaii. De aanvoerder van de wereldranglijst is overver moeid, mentaal en fysiek, na zijn slopende eindsprint in 1998. Rios meldde zich gisteren af met een hardnekkige rugbles sure, evenals Goran Ivanisevic. Rios was als eerste geplaatst bij afwezigheid van Sampras. Door die aderlatingen schoof Corretja automatisch op naar de rol van favoriet. De Span jaard scheerde tegen Tbkao Su zuki, 116e van de wereld en op een wildcard binnengekomen, akelig dicht langs de nederlaag. Na 3 uur en 40 minuten stond hij pas in de tweede ronde: 6-3 4-6 3-6 7-6 6-2. De Spanjaard probeerde na zijn zwaarbevochten overwinning de favorietenrol door te schui ven naar Pat Rafter en Mark van onze sportredactie MELBOURNE - Na twee jaar was Richard Krajicek weer te rug op de Australian Open. Met gerepareerde knieën. Die weer hielden hem in 1997 en 1998 er van om naar Melbourne te vlie gen. Gisteren was de 27-jarige Muiderberger bij vlagen als vanouds op dreef. Hij joeg 27 aces langs de Marokkaan Hi cham Arazi en won na 2 uur en 16 minuten met 6-7 6-2 6-4 6-2. Paul Haarhuis was nog sneller klaar. De bijna 33-jarige Bra bander stond slechts acht games af aan de Australiër Michael Tebbutt: 6-2 6-4 6-2. Edwin Kempes en John van Lottum sneuvelden bij hun de buut in Melbourne Park. Kem pes, een qualifier, kreeg van de uit Roemenië afkomstige Au straliër Andrew Ilie geen tijd om inzijn ritme te komen: 2-6 3-6 6- 3 3-6. Van Lottum verloor op bizarre wijze. Bij 5-2 in de vijfde set te gen de Zweed Magnus Norman was hij twee klappen af van de zege. In die gewonnen positie Wessels verliest van Courier MELBOURNE - Peter Wessels is er vannacht niet in geslaagd om de tweede ronde van de Au stralian Open te bereiken. De Nederlander verloor in drie sets van de Amerikaan Jim Cou rier: 6-3 6-2 7-6 (7-0). Anna Koernikova won met 7-6 7-5 van de Amerikaanse Craybas. joeg hij zichzelf over de rooie door geforceerd op winners te gaan jagen. Hij verloor vijf games op rij én daarmee de wed strijd: 4-6 7-5 6-2 2-6 5-7. Bij de vrouwen pleegde Seda Noorlander zustermoord. De debutante haalde Miriam Ore mans genadeloos onderuit: 7-5 6-0. Kristie Boogert struikelde in haar zesde Australian Open voor de eerste keer op de ope ningsdag. Ze verloor met 7-6 5- 7 4-6 van de Slowaakse Henrie- ta Nagyova. In de tweede set verspeelde Boogert op 5-4 een matchpunt. Zover kwam Van Lottum tegen Norman niet, maar de Neder lander slaagde er met speels gemak wel in om een veelbelo vende voorsprong om zeep te helpen. Tot groot verdriet van de kleine, maar bijzonder luid ruchtige oranje kolonie, die de vocale strijd met de Zweedse supporters aanging en een car navaleske sfeer rond baan 19 creëerde. De 21-jarige Brabander, 100e van de wereld, was na de marathonpartij van 3 uur en 26 minuten total-loss. „Ik heb ver loren". jammerde hij bij herha ling. Verder weigerde hij een woord te wijden aan de wed strijd. Hij vluchtte de kleedka mer in en kwam daar twee uur later weer uit. Nog steeds vol raadsels over zijn mysterieuze verlies. Kempes sprong gemakkelijker om met zijn eliminatie. „Ik ben blij dat ik nog tennis", zei hij. „Als ik in 1997 van de Krajicek Stichting geen renteloos voor schot had ontvangen, was ik geen prof meergeweest." Hij be taalde de lening vorig jaar te rug. In '98 trok hij na drie jaar Jong Oranje voor het eerst op ei gen benen de wereld rond. Dat doet Krajicek al sinds half 1989. Op zijn zesde Australian Open trof hij in Arazi een bij zonder gevaarlijke tegenstan der. De linkshander uit Casa blanca, 35e van de wereld, ging als een poëet met zijn racket om. Dat leerde hij van zijn trainer Castellani, die hem dwong vóór de wedstrijden gedichten van Prévert en Rimbaud te lezen. Wisselvallig Tegen Krajicek kwam de kleine Marokkaan aarzelend op gang. Hij wiste de achterstand van 3-0 uit en sloeg in de tiebreak van de eerste set toe: 7-4. Na de gelijk makervan Krajicek (6-2) lag het breekpunt op 4-2 voor Arazi in de derde set. „Die set had ik moeten winnen", treurde de Marokkaan. Hij verloor evenwel zeven games op rij: 4-6 0-3. „Dat was fataal", schudde Arazi het hoofd. „Ik speelde heel slecht in die fase." Over Krajicek was hij niet al te lovend. „Richard was grillig, wisselvallig. Niet dege lijk genoeg om tot de kansheb bers gerekend te worden." Krajicek zelf keek positief te rug. „Ik ben er nog niet", stelde hij vast. „Maar ik heb genoeg aanknopingspunten om positief vooruit te kijken." In de tweede ronde staat hij tegen Zabaleta, de Argentijnse wereldkampioen bij de junioren in 1995. Kraji cek: „Ik heb geen idee hoe die jongen eruitziet." ANP Philippoussis. Een van de twee Australiërs moet de opvolger worden van Mark Edmondson, die in 1976 als laatste thuisspe- ler de Australian Open op zijn naam bracht. Beiden sprongen gisteren goed met die hooggespannen ver wachtingen om. Rafter, derde geplaatst, stond tegen de Duit ser Gross, 92e op de ranglijst, geen minuut te lang op het re bound ace: 6-2 6-4 6-3. Philip poussis, veertiende geplaatst, was in de avonduren iets langer bezig met de Amerikaan Grant, 112e van de wereld: 6-3 6-4 6-3. Bij de vrouwen is er sprake van een reünie. Jana Novotna was na drie jaar terug in Melbourne, Monica Seles en Steffi Graf na twee jaar. Novotna opende het toernooi met een overwinning op de Fran^aise Sidot 6-4 6-2. Davenport, die Hingis van de ti tel moet beroven, gaf vier games af aan de Spaanse Leon Garcia: 6-2 6-2. Spiriea, dertiende ge plaatst, verdween uit het toer nooi. Ze verloor in twee sets van AnkeHuber: 5-7 4-6. Venus Wil liams ontsnapte tegen de Kroa tische Talaja. De Amerikaanse speelde naar eigen zeggen haar slechtste wedstrijd in maanden en won pas in de verlenging (8- 6) van de derde set. ANP SfM ji» IIw» John van Lottum schreeuwt het uit nadat een van de lijnrechters opnieuw lander heeft beslist in zijn partij tegen de Zweed Magnus Norman. in het nadeel van de Neder- foto Paul Vreeker/ANP Frank, omdat dat prioriteit nummer één was voor Bar?a Toen later bleek dat Ajax al leen de tweeling samen wilde verkopen en het bestuur van Barcelona daar uiteindelijk mee akkoord ging, was ik na tuurlijk des te gelukkiger.Ro nald de Boer reageerde daarop dat hij ervan overtuigd is dat de club hem werkelijk wil heb ben om wat hij kan. en niet om dat hij nu eenmaal bi j de deal is inbegrepen. Barcelona-voorzitter Josep Lluis Nunez schilderde nog even de lijdensweg van méér dan een halfjaar. Zo lang duur den de onderhandelingen tus sen de beide clubs. Nunez. „Het zijn de meest conflictu euze onderhandelingen ge weest die ik in de afgelopen twintig jaar heb meege maakt." Niettemin toonde de president zich verheugd over de aanwinsten. „Twee grote professionals voor een grote club", aldus de voorzitter Nunez ging uitgebreid in op de kritiek van de media en een deel van de achterban van FC Barcelona, die vinden dat cr veel te veel Nederlanders in Camp Nou rondlopen. „Het is nog niet eens zo lang geleden dat er bij Barcelona acht Bas- ken speelden. Toen heb ik daar nooit iemand over gehoord", zei de voorzitter, die doelde op de periode-Cruijff Kritiek Ook Louis van Gaal veegde de kritiek van tafel „Het gaat niet om de nationaliteit, maar om de kwaliteit van de spe lers", zei hij. De oud-trainer van Ajax wees erop dat er sinds het Bosman-arrest veel is veranderd, niet alleen bij Barcelona, maar ook bij ande re Europese clubs. Dat hij geen aandacht zou schenken aan spelers uit eigen huis. bestreed Van Gaal fel „Ik durf hel aan om de opleidingen van de Eu ropese clubs naast elkaar te leggen. Dan komt Barcelona er heel goed af. Sinds ik hier werk. is er heel veel verbe terd." Van Gaal wilde gisteren nog niet zeggen wanneer de beide broers debuteren. Desge vraagd zei hij: „Het is niet on mogelijk dat ze morgenavond worden opgesteld in de wed strijd tegen Benidorm in de voorronde om de 'koningsbeker'. Ze zijn sinds zaterdag spelers van Barcelo na, ze zijn in goede conditie; dus is het mogelijk. Ik heb 25 spelers in de selectie. Elke spe ler moet vechten voor zijn plaats, ook Frank de Boer," GPD Barcelona-voorzitter Nunez te midden van zijn nieuwe aanwinsten Frank (links) en Ronald de Boer. foto Albert Olïve/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 17