Haarhuis speelt zich in de kijker Raymakers in rol van reserve naar Atlanta Formule 1 slaapverwekkend FC Groningen boekt winst PZC Honkballers laten kans op zege liggen sport Krajicek schuift op Ook Richard Krajicek naar vierde ronde Wimbledon j sport op tv MAANDAG 1 JULI 1996 17 |Pï van onze verslaggever Eric de Bie itei 'er LONDEN - Tenniswijsheid lijkt bij Paul Haarhuis met de jaren te komen, bi) Dertig is hij en hij behoort voor het eerst van zijn leven tot de beste zestien op Wimbledon. Hetgeen aan de veelal eij ontwetende dagjesmensen die met picknickmanden vol sandwiches en thermosflessen het mystieke tennisdo- gej mein bezoeken nog voorbijging. Maar in het spelersverblijf was de prestatie aet van de 'veteraan' zaterdag het gesprek stt van de dag. es „De meeste toeschouwers weten niet tei eens wie er op de baan staan. Maar ja. dat is typisch Wimbledon. Ze komen die hier voor een gezellig dagje uit", zucht- te Haarhuis, nadat hij de Amerikaan an Jonathan Stark definitief aan de kant De had geschoven. In het vervolg van de ar- vrijdag na twee sets afgebroken partij de gunde Haarhuis zijn tegenstander nog maar vijf games: 6-4, 6-7 (6), 6-1, 6-4. an Richard Krajicek volgde later op de dag het voorbeeld van zijn landgenoot, ïn Tenminste, wat betreft het overleven er- van de derde ronde. Op baan 2, bekend de als 'het kerkhof van de kampioenen' en iai de plaats waar Krajicek in het verleden -en al twee keer een flinke smakkerd maak- de te, toonde Nederlands beste tennisser ei- weinig van de agressie en vechtlust die Haarhuis soms zo kenmerkt. Het was pi. dat de Nieuw-Zeelander Brett Steven niet bij machte bleek van Krajiceks lusteloosheid te profiteren (7-6, 6-7. 6-4. 6-2) voor de Hagenaar, anders hadden er ;e| io ije ?r LONDEN (ANP) - Richard Kraji cek schuift langzaam op in de richting van het centre court van Wimbledon. Voor zijn partij in de vierde ronde tegen de Duit ser Michael Stich kreeg hij baan 1 toegewezen. Zaterdag won Krajicek op baan 2 van de Nieuw-Zeelander Ste ven. Hij komt vandaag pas in ac tie na de vrouwenduels Appel mans - Sanchez Vicario en Marti nez - Date. Paul Haarhuis moet het vandaag eveneens in de vierde rpnde te gen de Amerikaan MaliVai Was hington met het afgelegen show- court 13 doen. Hij gaat de baan op na de partij tussen Mary Joe Fernandez en de Japanse Su- giyama. Vier weken rust voor Becker LONDEN (DPA) - Boris Becker moet vier weken rust nemen. De tennisser heeft een ingescheurde pees in de pols van zijn rechterhand. De pols gaat voorlopig in het gips. De Duitser wil op de US Open, eind augustus in New York, zijn rentree maken. Becker, tweede geplaatst op Wimbledon, gaf vrijdag op 1-0 in de tiebreak van de eerste set tegen de Zuid-Afrikaan Godwin op. Aanvankelijk veronderstelde hij zijn pols gebroken te heb ben. Nog diezelfde avond liet hij in een ziekenhuis foto's ma ken. Daarna spoedde hij zich naar het hotel van de Duitse voet ballers in Londen. Daar werd hij tot diep in de nacht behandeld door de bondsartsen en door zijn privé-dokter Müller-Wolfahrt. Die raadde de tennisser aan mininaal vier weken rust te ne men. Johnny Herbert gediskwalifceerd MAGNY-COURS (ANP) - De Brit Johnny Herbert is na afloop van de Grote Prijs van Frankrijk voor Formule-1-coureurs ge diskwalifceerd. De 32-jarige coureur van het Sauberteam was op het circuit van Magny-Cours als elfde geëindigd. Bij de tech nische controle bleek dat de afmetingen van windschermen aan de zijkant van de Sauber niet conform de reglementen wa ren. Klok en Van der Kuip op dreef ROTTERDAM (ANP) - Marko Klok en Michiel van der Kuip waren niet goed genoeg voor de Olympische Spelen, in het na tionale beachvolleybalcircuit kunnen ze aardig uit de voeten. Zaterdag won het duo voor de deur van sportpaleis Ahoy' de zesde wedstrijd in de Doeland Series '96. De Europese kam pioenen versloegen Matijs Dekker en Joost van der Hoek in drie sets. Bij de vrouwen zegevierden Heieen Crielaard en Ju dith Drenth. Linford Christie beslist vandaag PARIJS (SIDi - Linford Christie ontwart vandaag het myste rie waarmee hij de atletiekwereld al een tijd opscheept. De En gelsman vertelt dan of hij meedoet aan de Olympische Spelen van Atlanta. De 36-jarige Christie is olympisch kampioen. Christie plaatste zich wel al voor Atlanta, maar deed het hele seizoen al geheimzinnig over deelneming. ..Maandag vertel ik wat ik doe", zei hij na een wedstrijd in Parijs. Overigens be hoort hij met zijn beste tijd van 10,04 niet tot de top-tien van dit jaar. Eerste op de wereldranglijst van het koningsnummer is de Namibiër Frank Fredericks, die vorige week 9,87 liep. Titel veldschieten Van Wees KRANJSKA GORA (ANP) - Rensco van Wees heeft gisteren de wereldtitel handboogschieten in het veld veroverd. Tijdens het toernooi in Kransjka Gora (Slovenië) won de inwoner van het Gelderse plaatsje Deest de klasse bare-bow. Landgenoot Twan Cleven, uit Venray, eindigde als tweede. Veldschieten is het kleinere broertje van het handboogschieten, dat op het olympisch programma staat. Bij het handboogschieten mik ken de schutters op een vaste doelschijf in een vlakke baan op bekende afstanden. Veldschieten speelt zich af op een parkoers waarbij de deelnemers in groepjes telkens onder andere om standigheden hun doel aantreffen. Zowel de diameter van de schietschijf, de afstanden als de terrein-omstandigheden kan varieren. Miljardenbod uitzendrechten WK FRANKFURT (RTR) - De Duitse mediamagnaat Leo Kirch en de Zwitserse aandeelhoudersmaatschappij Sporis hebben een bod uitgebracht op de uitzendrechten van het WK voetbal in 2002 en 2006. De hoogte van het bod zou volgens het Duitse tijdschrift Focus zo'n 3,75 miljard gulden zijn. In een voorpubli catie van het artikel, dat pas vandaag verschijnt, blijkt dat het bod ongeveer 650 miljoen gulden hoger is dan dat wat de Euro pean Broadcasting Union EBUeerder deed. voor de Europese landelijke omroepen. In het artikel staat verder dat de wereld voetbalbond FIFA volgende week woensdag bekendmaakt wie de rechten krijgt. zijn hart moest luchten. Ongevraagd haalde de Duitser hard uit naar het plaatsingscomité van Wimbledon, dat er een handje van heeft de normale we reldranglijst hautain aan de kant te schuiven. „Ze zijn heel dom bezig ge weest", aldus Stich. „Alle spelers met een harde service werden bovenin het schema geplaatst, terwijl de zogenoem de gravelspecialisten onderin zaten. Het gevolg is dat in die laatste helft alle favorieten zijn weggevallen. Dat kan nooit goed zijn voor het toernooi." Staartje Haarhuis zit daar begrijpelijkerwijs niet zo mee. Hij had de afgelopen dagen sowieso andere dingen aan zijn hoofd. Het verlies met Jacco Eltingh in de eer ste ronde van het dubbelspel heeft toch nog een staartje gekregen, zo bekende Haarhuis zaterdag. Na afloop van de verrassende nederlaag tegen de Neder landers Tom Nijssen en Tom Kempers hebben de Olympia-gangers, tussen wie na de plotselinge afmelding van Haarhuis in Halle toch enige frictie zat, tot twee uur 's nachts rond de tafel geze ten en elkaar eens diep in de ogen geke ken. „We stonden hier in Wimbledon inder daad niet als een echt team op de baan", gaf Haarhuis toe. „We hebben bekeken waar dat nu precies aan lag en alles uitgepraat. Ik kan zeggen dat daarmee toch een last van mijn schou ders is gevallen. Vanaf nu gaan we er weer fris verder." Richard Krajicek hoopt ook dat hij voortaan met een 'schoon hoofd' op de baan staat. Tegen Brett Steven ver toonde hij immers weer eens veel gelij kenis met een kat op heet zinken dak. Grastennis zal wel nooit Krajiceks lief ste bezigheid worden, maar de antipa thie die hij zaterdag uitstraalde, be hoort zeker niet bij het gedrag van een toptennisser. „Ik stond inderdaad meer tegen mezelf te vechten. Nadat Steven me in de eerste set had teruggebroken, zat ik even helemaal in een dip. Pas hal verwege de derde set kon ik weer posi tief denken. Vandaag was ik niet echt agressief. Gelukkig had ik aan mijn ser vice voldoende", aldus Krajicek, die za terdag 33 aces sloeg. Voor een tennisser die met de besten wil meedoen, is een dergelijke houding vreemd. „Ik kan ook niet een echte re den voor mijn baaidag noemen. Tot nu toe loopt alles prima, maar blijkbaar hoeft er bij mij maar iets tegen te zitten om me uit mijn humeur te halen. Ik ga er maar vanuit dat deze dip maar één dag duurt. Voor een partij tegen Stich loop ik sowieso warm. We hebben tot nu toe elf keer tegenover elkaar gestaan en steeds waren het ongelooflijk partijen. Vooral omdat ik meestal toch nog ver loor." Acht maal om precies te zijn. er vandaag niet voor het eerst in de ge schiedenis twee Nederlandse tennis sers in de vierde ronde van 'The Cham pionships' gestaan. McEnroe Vooral de overwinning van Haarhuis verdient waardering en die kreeg hij dan ook van zijn (oud-)collega's. „Zelfs John McEnroe kwam naar me toe en gaf me een compliment. 'Je kunt nu blijk baar op alle ondergronden uit de voe ten', zei hij. En sommige spelers hebben het al over een plaats in de halve fina les." Voor Haarhuis is dat nog iets te ver weg. Eerst maar de volgende horde, MaliVai Washington. Op papier moet die klus ook lukken, maar de Amerikaan is eveneens aan zijn beste Wimbledon in zijn carrière bezig. Als Haarhuis echter in de laatste jaren van zijn bestaan als tennisser nog een grote klapper op het Londense gras wil maken, zal hij dat dit jaar moeten doen. Een betere kans krijgt hij waarschijnlijk niet meer. In zijn helft van het speelschema zijn in de eerste week de geplaatste spelers als de bekende tien kleine negertjes wegge vallen. Van de favorieten is alleen nog Todd Martin over. Iets waarover Michael Stich, vandaag de opponent van Krajicek, toch even Richard Krajicek vocht zaterdag vooral tegen zichzelf, maar bereikte ten koste van Brett Steven wel de vierde ronde. foto Shawn Baldwin/Reuters e, van onze verslaggever >8 Sjoerd Bootsma KEN - Piet Raymakers reist 31 vier jaar na zijn glorieuze optre- '1 den in Barcelona voor de twee- de keer naar de Olympische Spelen. Alleen zal de winnaar a| van een gouden en een zilveren 1! medaille vooralsnog genoegen moeten nemen met de rol van de 1: reserve in Atlanta; bondscoach Hans Horn geeft aan het kwar- 0' tet Tops, Lansink, Romp en n Hendrix de voorkeur. 81 De beslissing was op het CHIO :j in Aken reeds vrijdag gevallen. u Toen maakte Hom in klein co- a mité bekend welke zijn overwe- gingen waren. Het was op dat 5 moment geen verrassing dat Raymakers na zijn drie fouten met Jewel's Amethyst in de lan- denwedstrijd naar het tweede plan werd verwezen. „Amethyst heeft de neiging om in de tweede omloop van wedstrijden flegma- tiek te worden", zo legde Hans Hom zijn keuze uit. T „Daar heb ik alle begrip voor," MAANDAG: j 08.30-01.30 EURO: Diverse takken ij van sport. 11.04-12.55 Did 2: EK Voetbal: herha- ling Gnale, Duitsland-Tsjechië. 12.05-12.45 BBC 2: Autosport: sa- 2 menvatting GP van Frankrijk. 13.00-16.55 BBC 2: Tennis: Wimble- i don. 3 13.00-18.45 RTL Tennis: Wim bledon. 3 13.00-19.00 RTL 5: Tennis: Wimble- !don. 14.40-18.35 BBC 1: Tennis: Wimble- don. 15.00-17.30 Ned 2: Wielrennen: Torn de France, tweede etappe van Den Bosch naar Wasquehal. 15.15-17.30 BRT 2: Sport extra: wiel rennen, Tour de France, tweede etap pe. 17.30-17.36 BRT 2: Olympische hel den. serie portretten. 18.35-21.30 BBC 2: Tennis: Wimble don 18.45-19.10 RTL Sport. 18.48-18.55 Ned 2: Sportjournaal, 1 19.30-19.58 BRT 1: Sport, j 20.00-20.46 Ned 2: Wielrennen: Tour de France, samenvatting van de tweede etappe en het Tourjournaal. I 21.30-22.00 BRT 2: Sport 22.00-22.30 BRT 2: Tourjournaal. 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal. 23.00-23.55 RTL 4: Sport 23.10-23.37 BRT 1: Sport. 23.10-00.15 BBC 1: Wimbledon: sa menvattingen. sloot Piet Raymakers aan. „Ui teraard had ik liever in Atlanta gereden, maar ik ben al blij dat ik meega. Amethyst heeft van vorig jaar augustus tot half ja nuari geen wedstrijd gereden. En voor mijn andere paard, Emerald, is het nog te vroeg." Belangrijk De reserve van de équipe krijgt geen officiële accreditatie voor de Spelen. De kans is dus aanwe zig dat Raymakers nooit binnen de poorten van Olympisch At lanta komt. Hom: „Als het aan mij ligt krijgt Piet de rol van as sistent chef d'équipe. Dan kan hij alles gewoon meemaken. Zijn aanwezigheid is trouwens be langrijk. Ik wil hem er graag bij hebben, alleen al vanwege zijn ervaring. Daarnaast moet de re serve er vanuit gaan dat hij mee doet. Er kan daar met de ver wachte warme omstandigheden van alles gebeuren. Op dat mo ment kun je niet zo maar een combinatie invliegen." „Ach," reageerde Raymakers, die in de Verenigde Staten voor al de teamgeest zal moeten kwe ken, nuchter, „ik heb genoeg vrienden in Atlanta. Ik vermaak mij wel. Uiteraard hoop ik niet dat ik in actie hoef te komen. Dat zou betekenen dat er iets met de anderen mis is en dat gun ik niemand." Zes paarden Zekerheidshalve heeft bonds coach Hom besloten om zes paarden mee te nemen. Jan Tops gaat op reis met Top Gun en zijn andere toppaard Operet te. De springruiter uit Valkens- waard maakte zijn nominatie als Nederlands eerste combinatie andermaal in Aken waar. Tops, inmiddels vrij van zorgen na de aanslag op zijn huis ('Bin nenkort zal de politie opening van zaken geven'), eindigde als vierde. De Brabander had pech. In de barrage van vijf moest hij als eerste starten. Snellere com binaties als Michael Whitaker (Two Step, derde). Hugo Simon (ET, tweede) en Luger Beer- baum (Ratina Z, winnaar) kon den zich zodoende richten op de tijd van de Nederlander. „Misschien had het iets sneller gekund," zo bekende Tops later, „maar veel sneller niet. Ik heb Top Gun na de finale van de we reldbeker eind april in Genève rust gegeven en daarna bewust hierheen gebouwd. Maar tegen Ratina in deze vorm kun je niet op." Damon Hill boekte gisteren zijn zesde zege van het seizoen. foto Pascal Rossignol/Reuters Hill domineert, gebroken stuurstang nekt Jos Verstappen van onze verslaggever Ivo Op den Camp MAGNY-COURS - Behoorlijk voorspelbaar en onderhand een tikje slaapverwekkend. Bernie Ecclestone, de grote baas van de Formule 1, moet het een doorn in het oog zijn. Zijn showpodium - het mon diale spektakelstuk van snel heid en lawaai - dreigt te ver worden tot een saai schouw spel. Te voor de hand liggend is de Formule 1 in zijn huidige vorm. Damon Hill boekte bij de Grand Prix van Frankrijk in Magny-Cours zijn zesde zege van dit seizoen en is na negen van de zestien races al bijna niet meer in te halen in de strijd om de wereldtitel. Het grootste gevaar komt van zijn teamgenoot Jacques Ville- neuve. Maar de Canadees, tweede gisteren, heeft al 25 punten achterstand, terwijl een overwinning niet meer dan tien punten oplevert. En Jos Verstappen? Ook dat wordt een erg eentonig ver haal. De Limburger zag. voor de achtste keer dit seizoen niet de finishvlag. Een gebro ken stuurstang bezorgde de coureur een kater van jewel ste. „Behoorlijk balen. Ik krijg er onderhand een sik van", zei Verstappen, bedenkend dat al zes keer een technisch defect roet in het eten gooide. „Ik stuurde in en schoot zo recht door", omschreef Verstappen het gevoel in de elfde ronde, toen hij (na een perfecte start in elfde positie rijdend) in de snelle linkerbocht na de start en finishlijn zijn Waterloo vond. „En dat bij zo'n 250 per uur. Niet het prettigste mo ment voor een coureur." Frustrerend Hoe het verder moet bij Ar rows weet Verstappen zelf niet. Een verloren jaar? „Dat niet. Je leert overal van. Maar het wordt wel frustrerend. Er is altijd wel wat." Verstappen, die door meerdere teams be geerd wordt, zegt niet dat de gebeurtenissen van directe in vloed zijn op zijn beslissing of hij al dan niet het contract met Arrows verlengd. „Ik weet dat Tom Walkinshaw (de team baas, red.) grote plannen heeft en in het verleden ook heeft aangetoond die waar te kun nen maken. Maar veel vrolij ker word ik er natuurlijk niet van." Positief nieuws aan het Ar rows-front was de volledige overname van de teamaande len door Walkinshaw. Zater dag bereikte de Schot een ak koord met voormalig eigenaar Jackie Oliver over de koop van de resterende 49 procent van de aandelen. Twee kapiteins op het Arrows-schip bleek niet te functioneren. Walkinshaw kan nu eindelijk op eigen leest verder gaan. Maar of het er dit jaar al beter op wordt? „Ik denk 't niet", toonde Verstap pen zich huiverig. „Ik vermoed dat Tom al aan volgend jaar denkt. Dat is misschien ook maar het beste." Het beste nieuws van de laat ste weken is misschien dat Re nault zich na 1997 terugtrekt uit de Formule 1. De suprema tie van de Franse motoren bouwer moet deprimerend zijn voor al die andere fabri kanten die tientallen - of soms nog meer - miljoenen in de For mule 1 steken. Van de laatste 28 Grand Prix' werden er 25 gewonnen door een auto met Renault-krachtbron. Ook gis teren gaven de Franse een staaltje efficiëntie van de bo venste plank weg. De overwin ning van Damon Hill beteken de de 81e Renault-zege in to taal. Daarvan werden er exact 50 door een Williams-coureur behaald. Een primeur was dat de eerste vier coureurs aan de finish allemaal met Renault- motor onderweg waren, want Benetton completeerde het succes met een derde plek voor Jean Alesi en de vierde plaats van Gerhard Berger. Voor Ferrari en wereldkam pioen Michael Schumacher eindigde de race in een drama. De Duitser had de snelste trai- ningstijd op de klokken gezet, maar beleefde geen plezier aan het voorrecht om vanaf de eer ste startplaats te mogen weg rijden. Nog voordat de race echt begon, had Schumacher zijn Ferrari al langs de kant ge parkeerd met een opgeblazen motor. In de opwarmronde had de krachtbron met een plof en een flinke rookwolk de geest gegeven en daarmee de wereldkampioen beroofd van elke kans om het WK nog een beetje spannend te maken. Schumacher heeft al 37 pun ten achterstand op Hill en de hoop op prolongatie van de ti tel opgegeven. Dat het de tweede keer op rij was dat Schumacher nog voor de start van de race kansloos was voor een topklassering, maakt het voor Ferrari en Schumacher nog frustreren- der. Twee weken geleden bij de Grand Prix van Canada kreeg Schumacher door een te lage benzinedruk zijn Ferrari- motor niet eens aan de praat op het moment dat het com plete Formule 1-veld al ver trok voor de opwarmronde. HAARLEM (ANP) - Winnen van Cuba is een droom voor elke Ne derlandse honkballer. Gisteren had de nationale ploeg die kans in de 18e Haarlemse Honkbal- week, maar bondscoach Leurs gaf de voorkeur aan verliezen (7- 9) boven blessures. „Ik haat verliezen", aldus Leurs. „Maar het was een bewuste keuze. Ik móet aan het olym pisch toernooi denken." Met het oog op Atlanta haalde hij werper Callenbach eerder van de heu vel, omdat zijn troefaas last kreeg van een verderlichte ver rekking in de knie. „In Atlanta", stelde Leurs vast. „had ik Callenbach laten staan. Ik had z'n knie laten intapen en hem zeker nog een inning laten gooien." De honkbalploeg had uitzicht op de eerste overwinning ooit op Cuba omdat de Midden-Ameri kanen een mixture van jeugd- en B-spelers naar Haarlem stuur den. Tegen die afvaardiging boog Oranje in de zesde innings de achterstand van 0-1 (home run Perdomo in tweede slag beurt) om in de voorsprong van 4- 1. Kortestop 't Hoen. die na At lanta in dienst treedt bij de Cali fornia Angels, bereikte het eer ste honk na een stootslag, waar na Cranston, Balentina, Ten Bosch en Kruyt met honkslagen vier man over de thuisplaat sloe gen. Problemen In de gelijkmakende slagbeurt vervloog de droom. Een gemiste vangbal van Kemp bracht Vega op het tweede honk, waarna Cal lenbach voor de eerste keer in de problemen kwam. De 34-jarige pitcher wierp zijn eerste belang rijke wedstrijd na een gebroken enkel en kreeg last van zijn knie. Door tikken van Tabares. Mo reno en Acosta slonk de voor sprong tot 4-3 en verdween Cal lenbach van de heuvel. „Afspraak was", zei Leurs, „dat hij zes innings zou gooien. Zo'n 70 ballen. Hij had er 52, maar raakte geblesseerd. Daarom haalde ik hem er eerder uit." Fiasco Fiasco Het optreden van Lommerde werd een fiasco. Met zijn vierde bal. een wilde worp, tekende hij voor de gelijkmaker Perdomo sloeg Lommerdes vijfde bal voor twee honken weg en Lommerdes zesde vloog van de knuppel van Morales rechtstreeks over het hek, 4-6. Het werd 5-6 door Cranston, die aan bat voortreffelijk op dreef was met vier uit vijf. net als Mar cel Kruyt met drie uit drie. Maar Moreno scoorde nogmaals op Lommerde, 5-7, voordat Leurs zijn pitcher terugriep. Tom Nan- ne maakte het karwei af, maar moest nog twee runs toestaan. Voor Cuba, dat vier werpers ge bruikte. sloot Neury Hernandez de wedstrijd af. De Nederlandse ploeg had zater dag zijn eerste wedstrijd tegen Aruba in winst omgezet, 17-8. Het regende honkslagen (30) en veldfouten tussen de buien door. TALLINN (ANP) - FC Gronin gen heeft in groep 10 van de In- tertoto Cup zijn eerste zege be haald. De ploeg van trainer Hans Westerhof won in Tallinn met 4-1 van Trans Narva uit Est land. Vorige week eindigde het thuisduel tegen Gaziantepspor gelijk, 1-1. De wedstrijd vond plaats in de hoofdstad Tallinn, op vier uur rijden van Narva. Het stadion netje van Narva voldoet niet aan de UEFA-eisen. Overigens trok de wedstrijd slechts 105 kijkers. Die zagen Groningen al na vier minuten op achterstand komen, toen doelman Hilbers buiten het strafschopgebied op avontuur ging en de bal kwijtraakte. Za- morski scoorde. Nog voor rust kopte Veenhof de gelijkmaker in, na een voorzet van Beerens. Na de pauze scoor den Gorré (twee keer) en Vlajov. De laatste passeerde zijn eigen doelman. Groningen is volgend weekeinde vrij. De week daarop staat het thuisduel tegen Vasas Boedapest op het programma. Vijfde club in de groep is Lierse SK. Alleen de nummer een van de eindstand gaat verder naar de volgende fase van het toer nooi. In de Intertoto Cup zijn sinds vorig jaar startbewijzen voor het UEFA-bekertoernooi te verdienen. Intertoto Cup. Groep 10, Tallinn: Trans Narva-FC Groningen 1-4 (1-1). 4 Zamorski 1-0, 26. Veenhof 1-1, 49. Gorré 1-2. 53. Vlajov 1-3 (eigen doel). 77. Gorré 1-4. Toeschouwers. 105 Ge le kaarten Groningen: Gorré en Sö- rensen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 17