Schaaktitel voor Middelburg Peltonen wacht op toestemming Tennissers Kapelle brengen spanning terug Piet Schrier sterkste titelstrijd bandstoten Staken duel kost 12 miljoen gulden sport 16] Vlissingen eindigt op tweede plaats in Zeeuwse hoofdklasse Stormvogel leeft zich uit tegen zwak DZT sport in zeeland uitslagen sport op tv DINSDAG 5 MAART 1996 van onze medewerker VLISSINGEN - Middelburg I is kampioen in de Zeeuwse hoofd klasse. De schakers uit de hoofd stad wonnen zelf in Oostburg en zagen de overgebleven 'concur renten' onderuitgaan. Met nog één ronde te gaan zijn de Middel burgers niet meer in te halen. Ook in de promotieklasse is de strijd beslecht Goes is de nieuwe kampioen. Middelburg I - SVWZV 6,5-1.5 - Middelburg werd met ruim ver schil kampioen. Maar overtui gend ging het niet. Spelers die drie klassen hoger hebben ge speeld kwamen af en toe in de problemen... Teamleider Jos de Jager had bedacht dat achtste bordspeler Dennis van Boven het in de kampioenswedstrijd maar eens op bord één moest proberen. Wellicht hoopte Van Boven Olaf van der Sloot weel een keer te ontmoeten, maar die zat op bord vier. De anderhalve punt van SVWZV was al met al verdienstelijk. En Middelburg is volgend jaar in de landelijke klasse beter op zijn plaats. Gedetailleerd: D. van Boven-C. Lanckriet 0-1: C. Jansen-K. Leenhouts 1-0: B. Henderikse-J. de Meester remise; C. de Wolf-O. van der Sloot 1-0: R. Tiggelman- T. Riemens 1-0; A. Riemens-H Riemens 1-0; J de Wolf-G. de Winter 1-0: H. Massink-M. van Hijfte. Middelburg II - HWP III 5-3 - Een verrassende overwinning van de Middelburgse reserves die nog volop in degradatiestrijd verwikkeld waren. HWP had een alleszins redelijk team afgevaar digd. maar de Middelburgers presteerden opvallend. Over winningen van Meulenbroek op Den Hamer en Van Steijn op Maes waren buiten verwachting. Gedetailleerd: B. Meulenbroek- A. den Hamer 1-0; M. Wester- weele-A. Galle remise: W. van Wijnen-H. de Ridder 0-1; S San- ders-J. Tack remise; S. Steijn- Maes 1-0; B. Stange-J. Maas re mise: H. J. Meijer-T. Peresic 1-0; A. Jonkheer-E. van Theemsche remise. Souburg - Vlissingen 1,5-5.5 (prognose 2-6) - Vlissingen be sliste de strijd om de tweede plaats overtuigend in zijn voor deel. Overwinningen van Punt, Van Driel en Naayer gaven Vlis singen een 1-4-voorsprong. van onze medewerker VLISSINGEN - De waterpo- loers van Stormvogel hebben zich kunnen uitleven tegen DZT. De derdeklasser won sim pel met 11-1. Stormvogel - DZT 11-1 - Tegen DZT speelde Stormvogel een ge degen wedstrijd. De ploeg uit Deurne gaf de eerste periode nog goed tegenstand (3-1), maar zag de Vlissingers in het vervolg snel uitlopen naar 6-1 In de derde pe riode stokte de scoringsmachine 7-1. In de laatste periode pikte Stormvogel de draad weer op en liep verdiend uit naar 11-1. Scores Stormvogel: Ad van 't Wes- tende 5. Sjaak Leïjnse 3. Loek van t Westende. Jeroen van de Broeke'en Patrick Vader. Merlet - Schelde 14-1 - Hoewel Schelde in de eerste twee perio des niet slecht speelde, had de Terneuzense ploeg geen geluk. Alle doelpogingen zag men ge keerd door keeper, paal of lat. De enige treffer van Schelde werd gemaakt door Cees van Houwe- lingen uit een strafworp. Merlet ging beter met de kansen om en liep via 6-1 uit naar 14-1. In de laatste twee kwarten speelde Schelde ronduit slecht. Ganze - BZV 3 6-3 - Ganze was zaterdag met een verdedigend concept te water gegaan. Daar om werd er offensief te weinig ondernomen werd. BZV nam een 0-1-voorsprong. De juiste wissel bracht Ganze beter in de wedstrijd: 3-2. Daarna kwam BZV nog terug tot 3-3, maar veel meer presteerde de Bosse ploeg niet. Uit de overtalsituaties liep Ganze uit naar 5-3. Omdat een speler van BZV voor de derde maal de kant moest opzoeken en geen wissels meer had liet Ganze in de slotfase nog een treffer aan tekenen. Scores Ganze: Piet Schop 3. Jaap Bo- vendorp. Bram van der Leden en Piet Schop DZT - Stormvogel 6-2 - Na een gelijkopgaande eerste periode 1- 1 namen depolosters van Storm vogel in de tweede periode een verdiende 1-2-voorsprong. De Deurnse vrouwen maakten ver volgens echter een geïrriteerde indruk en schuwde de fysieke middelen niet. Doordat de scheidsrechter niet of nauwe lijks optrad tegen het Brabantse geweld, liep de wedstrijd hele maal uit de hand. De jeugdige Stormvogel-ploeg liet zich inti mideren en ging via 3-2 kopje on der met 6-2. Scores Stormvogel: Tessa Simon en .\icolc van Kempen Daarna werd de klus geklaard. In de afgebroken partij heeft Hans Weiten een toren en drie pionnen tegen de twee torens van Max Toetenel. Weiten heeft als enige winstkansen, maar veel zal het niet zijn. Gedetailleerd: R. van Gemert- P. van Rooijen remise: C. Boog aard-W. Punt 0-1: P. Uvtdewilli- gen-E. Clarisse remise; M. Toete- nel-H. Weiten afg. (prognose re mise); C. Boelhouwer-M. Naayer 0-1E. van Boven-R. Kouwijzer 0- 1; P. van Dijke-D. Lammers re mise; M. Koolhoven-E. van Driel 0-1. Landau - Vlissingen II 3,5-3,5 (prognose 4-4) - Een onvervalste degradatiematch, waarin Vlis singen het onheil over zichzelf afriep. Na een vroege voor sprong zag het er goed uit voor Vlissingen. Maar een voordelige stelling van Dieperink verzand de in remise. Van der Mark maakte het nog bonter door met een goede stelling en een tegen stander in tijdnood remise voor te stellen. Na het gelijkspel blij ven beide teams in de zorgen. Vlissingen II staat één punt ach ter op Landau en moet op de laatste ronde minimaal gelijk spelen tegen Middelburg II. Lan dau zelf zal tegen Vlissingen I niet veel kans hebben. Gedetailleerd: A. Arendse-W. Meulblokafg. (prognose remise); T. de Putter-W van der Markt remise; P. Kalisvaart-M. Wisse remise: J. Hayward-F. Diepe rink remise; R. de Hulster-P. de Poorte 1-0; W. Sinke-C. Cevaal remise: W. de Wolff-C. Kouwijzer remise: J. Arendse-H. Wester- weele 0-1. Promotieklasse Souburg II-SVWZV II 4,5-3.5: Gedetailleerd: B. Rouw-H. Oos terhout 0-1; R. Alders-A. de Bruyne 0-1; J. Hollebrands-V. Leenhouts 0-1: J. Hekhuis-P. van der Linde 1-0; R. Schroevers- K. Leenhouts 1-0; A. Vermue-J. Bron 1-0; F. van Boven-P. van Sprundel 1-0; T. van Gemert-P. Wildeboer remise. Souburg Ill-Goes I 1-7: Gede tailleerd: K. Koolhoven-J. van Ruler 0-1; R. Stqijn-J. Oostdijk remise; B. Mulder-M. Holwijn 0- 1; R. Hekhuis-M. Luitwieler 0-1; R. van de Hooven-J. van Nispen 0-1; J. van Klooster-M. Burger- hoff remise; T. Meulmeester-E. Kloosterman 0-1; L. Schipper-J. Westdorp 0-1. Terneuzen II-DZI) 1-7: Gedetail leerd: M. Freeke-W. Bliek 0-1K. Cohen-P. van der Borgt 0-1; F. de Koeijer-C Heijboer 0-1: M. van Hecke-J. K. Tolhoek 0-1M. Bon- te-W. van Stel 0-1; O. Gommers- E. Dek 1-0: M. Sostar-R. Hoek van Dijke 0-1: J. Miedema-W. Krijnsen 0-1. Zierikzee-Goes II 6.5-1,5: Gede tailleerd: G. van Es-P. Duvekot 1-0; J Aangeenbrug-A. de Waal 1- 0: M. Krijger-L. Nieuwenhuize 1- 0: A. Bandsma-E. Voogd remise: J. Baris-L. Verkerk 1-0: J. Ver- duijn den Boer-W. Traas 0-1; Vand er Made-J. Verschuure 1-0. Dennis van Boven (rechts) werd door teamleider Jos de Jager tijdens de kampioenswedstrijd tegen SVWZV achter bord één geplaatst. foto Willem Mieras van onze medewerker KAPELLE - Joke Ganzeman en Erica Smit hebben de spanning teruggebracht in de tweede klasse van de districts-indoortenniscompetitie. Door zowel het en kel- als het dubbelspel te winnen, hadden zij een gro te inbreng in de 3-9 overwinning van Kapelle tegen MLTC 5. Omdat koploper 't Halve Maantje de wed strijd tegen MLTC 4 had uitgesteld, mag Kapelle zich nu naast de Goese selectie nestelen. In Racketcentrum Kapelle startten de mannen van tennisvereniging Kapelle slecht met één punt winst uit twee enkelpartijen. Gerbrand Vroegop moest met veel moeite, na een uur spelen, de Middelburger Frank Clausing met 7-7 naast zich dulden. Toen Kapelle-spe- ler Martijn Pluijmers alle hoeken van het veld had ge zien tegen Sander Roose (2-12), waren het de vrouwen die de ommekeer brachten. Joke Ganzeman won met 6-8 van Mirjam Roose en Erica Smit volgde haar clubgenote met een 5-9 winst tegen Hanna Bruinzeel. De mannen en vrouwen-dub bels van de vijfde selectie van MLTC hadden ook geen antwoord op de koppels Ganzeman/Smit en Vroegop/ Pluijmers. WPD 1 uit Wolphaartsdijk moest met twee invallers aantreden tegen De Schelde 2. Richard de Vree had de bui al zien hangen in Racketcentrum Kapelle: ..We wisten van te voren al dat we kansloos waren, maar de 10-2 nederlaag was niet echt nodig geweest", aldus De Vree, die zelf voor de twee enige punten zorgde na een overwinning van 4-8 op Aart de Looff. Door het fikse verlies zakt WPD in de tweede klasse naar de vierde plaats. In dezelfde klasse speelde Sluis kil 2 het tennisteam Vrouwenpolder naar de laatste plaats door een 8-4 overwinning. In de derde klasse liet koploper Souburg 1 kostbare punten liggen tegen Ludo et Emergo uit Oostburg (6- 6). Annie de Bruine was oppermachtig tegen de Sou- burgse-speelster Blauw (5-14). In het Racketcentrum in Terneuzen stuurde Barbera Fonteijne ook de Sou- burgse Malick met een 9-3 nederlaag naar huis. Gi- dionse en Dijkstra brachten de spanning weer terug door respectievelijk te winnen van Suurman 14-4) en Willemse 10-4). Nadat De Bruine/Suurman de dubbel won van Blauw/Gidionse was het Dijkstra/Malick, die Souburg nog op gelijke hoogte brachten door een 12-6 overwinning op Willemse/Pape. In de vierde klasse leed Zierikzee 1 een gevoelige ne derlaag tegen Globin (1-10) uit 's-Gravenpolder. Ook DOS 1 uit Vlissingen ging met 11-1 verrassend onder uit tegen MLTC 8. Dat was in het voordeel van SJEF 1 uit Aardenburg. SJEF liet in het Racketcentrum Ter neuzen geen spaan heel van Souburg 2 met een forse overwinning van 0-12. SJEF-speler Piet Baas won afgetekend met 3-9 van Brian Dijkstra. Willy de Coninck wist binnen een uur speeltijd een score van 2-14 te noteren op Frans Rolff. Nadat Mary de Coninck en Marie Baas ook hun tegen speelsters Platschorre (2-13) en Zwanenburg (4-10) geen kans gaven, waren de twee dubbelspelen slechts een formaliteit. SJEF is door de nederlaag van Zierikzee en DOS weer aan de leiding gekomen. Met nog één wedstrijd te gaan maken alle drie de teams nog kans op de titel. Fin te spreken over mentaliteit van Kloetinge van onze verslaggever Peter van den Belt VLISSINGEN - Zijn 'roem' snelt jeugd-voetbalinternational Antti Peltonen al bijna vooruit. Maar een 18-jarige Fin kan in zijn eentje Kloetinge niet uit de sportieve problemen helpen. Wel hoopt de student, die voor een werkstage in Nederland verblijft, vanaf volgen de week een bijdrage aan Kloetin- ges jacht op competitiepunten te kunnen leveren. Tot nog toe konden ze bij de zater dag-eersteklasser slechts in trai ningen kennis nemen van de vaar digheden van Peltonen. Heel even droeg hij ook het shirt van de club al. Tijdens een oefenduel met Mid delburg (3-1-winst) speelde hij een helft en scoorde daarin een van de doelpunten. „We wachten nog op een reactie van de KNVB. De overschrijving is nog niet rond, maar dat komt waar schijnlijk deze week wel goed", al dus bestuurslid Kees Kleppe van Kloetinge. „Het enige wat volgens de bond nog ontbrak, was een ko-, pie van het stagecontract van de werkgever van Peltonen en die is inmiddels in haar bezit." Zaterdag tegen ASWH 1-1bekeek Peltonen de verrichtingen van Kloetinge vanuit de dug-out. Zijn eerste indruk: „De spirit, de menta liteit in het team is goed. Dat heb ik tijdens de trainingen wel gemerkt, maai' de passing was tegen ASWH het grootste probleem. Daarin wer den nog veel fouten gemaakt." Olympische Spelen Peltonen weet waarover hij praat. Hij maakt al twee jaar deel uit van het Finse nationale elftal onder de 19 jaar. Een team dat over vier jaar geacht wordt zich te plaatsen voor de Olympische Spelen in Sydney. Het is ook daarom dat hij in zijn ba gage een verzoek van de Finse voetbalbond heeft, waarin het be- Antti Peltonen: «V „Ik ben een man voor de pass. foto Dirk-Jan Gjeltema lang wordt onderschreven dat hij tijdens zijn stage blijft spelen. „Ik zou eerst naar Engeland gaan. Toen dat niet doorging heb ik een stage-adres in Amsterdam probe ren te vinden. Ik zou daar dan bij een hoge amateurclub kunnen voetballen." Toen Peltonen een maal wist dat hij in Zeeland terecht zou komen, informeerde hij eerst bij Hoek of hij daar kon spelen. „Maar het antwoord uit Zeeuws- Vlaanderen liet te lang op zich wachten. Kloetinge ondernam meteen actie. Dus was de keuze niet moeilijk." Voor trainer Paul Telussa komt de buitenlandse versterking als geroe pen. „Hij heeft op de trainingen al wat laten zien. Antti heeft moge lijkheden. Ik zie voor hem een plaats centraal of links op het mid denveld." De nog jonge leeftijd vindt Telussa geen bezwaar. „Leef tijd is niet belangrijk. Het gaat om wat hij kan." Volgens Peltonen lig gen zijn kwaliteiten vooral in de voorbereidende actie. Hij vindt zich geen afmaker, „meer een man voor de pass." Kokkola In zijn geboorteland kwam de linksbenige Peltonen uit voor GBK uit het Finse Kokkola. Maar hij wil in de toekomst hogerop. „Ik zou graag prof willen worden. Daar om zou het perfect zijn als ik nu een tijdje in Nederland zou kunnen voetballen. Het aanvallende voet bal past bij mij. Als het bevalt, hoop ik hier bovendien in de winter terug te keren." Peltonen kan tot het eind van de competitie bij Kloetinge blijven. Half mei keert hij terug naar Fin land. waardoor hij wellicht het slot van de competitie mist. Bovendien moet hij medio april voor een toer nooi met het Finse team onder 19 jaar naar Italiè. Afhankelijk van de prestaties daar moet Kloetinge hem dan een of twee duels missen. van onze medewerker LEWEDORP- In de biljartsport zijn de bandstootdisciplines de laatste jaren 'in'. Maar liefst 56 biljarters namen deel aan de voorwedstrijden van de derde klasse bandstoten van het dis trict Walcheren/De Bevelan- den. Het afgelopen weekeinde werd de finale afgewerkt en daarin toonde Piet Schrier van ALM zieh de sterkste. De ALM-speler leed in het drie daagse toernooi in LBV-clublo kaal De Goede Verwachting in Lewedorp slechts één neder laag. kende weinig uitschieters, maar ook geen inzinkingen. Al leen Jaap Jasperse en Guust Boonen hielden hem lang in het vizier. Jasperse kon het na een tweede nederlaag vergeten, Schrier en Boonen gingen ten slotte zij-aan-zij naar de 'finale'. In een bijzonder spannend duel gaven beide spelers elkaar ook in de beslissende partij weinig toe. Schrier pas tegen het einde van de match een klein gaatje slaan: 54-48. Voor de allerlaatste carambole had de de ALM-spe ler nog drie beurten nodig, zijn tegenstander strandde op 53 ca ramboles Guust Boonen. Jaap Jasperse en Jan Blok sloten af met promotie. Loet de Jonge scoorde de hoogste serie (22). Piet Schrier stak het kampioen schap op zak. Nieuwerkerk Biljarter Cor van Etten van de vereniging De Poedel uit Mid- delharnis is afgelopen weekein de in de spelsoort kader 38/2 kampioen geworden van het dis trict Schouwen-Duiveland. Na een ongeslagen reeks van vijf partijen versloeg de speler van De Poedel in de toernooifinale ook clubgenoot Dick Kooijman. 150-51 in 6 beurten. Het kampioenschap van Van Et- ten was - ook al gezien de onge slagen status - zeker geen toe valstreffer In de vorige uitgave van deze titelstrijd was Cor van Etten eveneens zonder neder laag gebleven. De winnende reeks bracht toen een algemeen moyenne van 11.25 en een hoog ste serie van 52 caramboles op het wedstrijdformulier. In café De Meebaal werd die prestatie overtroffen: een moyenne van 20.93 en een hoog ste serie van 121 wezen op een duidelijke progressie. En was te vens goed voor promotie naar de tweede klasse kader 38/2. Ook Henk Wielaard, de laatste seizoenen met Van Etten in een tweestrijd gewikkeld om het kampioenschap, kwam aanmer kelijk beter uit de verf 114.55 nu tegen 10 rond vorig jaar en een serie van 117). ROME (RTR) - De Italiaanse scheidsrechter Marcello Car- dona heeft met het staken van de wedstrijd Foggia - Salerni- tana een deelnemer aan de voetbaltoto hoogst ongelukkig0 gemaakt. Een anonieme gokker stond op het punt 12 miljoen gulden te winnen toen Cardona het duel in de serie B eén minuut voor tijd beeindigde omdat er publiek op het veld' kwam. Twaalf biljoen lire bedroeg de jackpot in de Totocalcio, een absoluut record voor het initiatief van het Italiaans Olym pisch Comité. Eén gokker had de formulieren in twaalf van.a de dertien geldige wedstrijden goed ingevuld. Hij/zij had Sa-L lernitana laten winnen. De uit-spelende club had in de 89e ltt minuut een voorsprong van 3-1. De Italiaanse voetbalbond' moet beslissen of dat resultaat als eindstand in de boeken t( wordt opgenomen. Cardona voelde zich voor de Italiaanse televisie niet schul-f? dig. „Hoe ik me voel? Dat kun je beter aan die ene toto-speler w vragen. Ik stel hem voor geduld te hebben." )T nt Biljarten Nieuwerkerk, kampioenschap kader 38 /2 (tweede/derde klasse). 1. C. van Etten (De Poedel) 12-20.93-121, 2. H. Wielaard (De Poedel) 7-14.55-117, 3. D. Kooijman (De Poedel) 7-9.24-50, 4. M. Lems (DOS) 5-8.48-72, 5. G. Monster (DOS) 3-5.37- 36, 6. C. den Boer (De Wig) 2-4.92-30. Lewedorp, distr.kamp. derde klasse bandstoten. 1. P. Schrier (ALM) 12-2.18- 9, 2. J. Jasperse (VEGABV) 10-2.33-15 (prom.), 3. G. Boonen (Delta) 10-2.31-12 (prom.), 4. J. Jaspers (Rehawe) 8-1.79- 13, 5. L. de Jonge (De Toekomst) 6-2.03- 22, 6. J. Blok (Onda) 4-2.34-13 (prom.), 7. B. van den Dries (LBV) 4-1.55-12, 8. M. Vermuë (LBV) 2-1.81-11. Cricket Jaipur. WK cricket. Groep A, vierde speelronde: West-lndië - Australië 2-0. Stand: 1 Sri Lanka 4-8, 2 Australië 4-6, 3. India 4-4,4. West-indië4-4,5. Kenya 4- 2. 6. Zimbabwe 4-2. Paardensport Dressuurwedstrijd Sé-Ros in manege De Eendracht in Vrouwenpolder. Proef Z-49 1. Margo Bosch/Farao (Bossen- hoofd), 181: 2. Elly Provoost/Gambit (PPCSD), 175. Z-50. 1. Elly Provoost' Gambit. 182. Z-39: 1. Silvia Nauta/ltflas (Bavel), 204; 2. Piet Westveer/Baltimoor (Z-Bev.), 185; 3. Nina de Leeuw/Geralita (Braanjenhoek), 182. Z-40: Silvia Nauta /ltsflas (Bavel). 194; 2. Monique Rijsdijk /Margraafs Falco (Oud Beierland), 191; 3. Nina de Leeuw/Geralita, 190. M-21: 1. Marina de Fouw/Jive (Oranjezon), 172; 2. Sandra van der Hoofd/Ryan (Sé-Ros), 172; 3. Nout Louws/Gambler (Oranje zon), 170. M-22- 1. Margo Bosch/Inno cent (161); 2. Marieke Willenstein/Hel- pera (Oranjezon), 159; 3. Marina de Fouw/Jive, 158. M27. 1. Mariëlle van Anrooy/Habanera (Sé-Ros), 171. M-28: 1Mariëlle van Anrooy/Habanera, 165. L- 15: 1. Monique Veldman/Veersedam's Frisbee (Sé-Ros), 171; 2. Hanneke Vijf- winkel/llcamar (Zilveren Trens), 171; 3. Willeke Wondergem/Castor (Sé-Ros), 167. L-16: 1. Monique Veldman/Veerse dam's Frisbee, 183; 2. Hanneke Vijfwin- kel/llcamar, 180; 3. Dennis Schippers/ Ivincibel (RV Olaersthoeve), 167. B-9: 1. Mariska Boone/Kingston (Weelruiters), 175; 2. Arno Hilleman/Dorette H (Sé- Ros), 174; 3. Rinus Hubregsen/Condor (Sé-Ros), 165. B-10: 1. Arno Hilleman/ Dorette H, 173; 2. Mariska Boone/Kings ton, 166; 3. Rinus Hubregsen/Condor, 163. Schaken Squash Tennis Suurmond 14-4, K. Dijkstra-A. Will 10-4, M. Malick-B. Fontijne 3-9, 6'* Gidionse-De Bruin/Suurman 7-9, stra/Malick-Willemse/De Pape 12-6ÏL Vierde Klasse: Goblin 1 -Zierikzeeef D. de Kock-B. v. Cleef 13-0, R. de Ko:n Zuijderwijk 5-10, L. Meeuwissen iij( man 9-3. I. v. Ombergen-M. Krips V R. Kock/Ombergen-Cleef/Zuijdemi 7, Meeuwissen/V. Ombergen-S?^ Krips 10-4. Ci MLTC 8-DOS 1 11-1. J. Janse-E.H;d< 6-6, D. Vinkoord-E, Duit 12-6, T. V.1K man-E. Geers 11-2, A. Vinkoord-lfsl Raad 9-3, Janse/Vinkoord-Hartinifj 11-5, Witteman/Vinkoord-Geenwy Raad 13-1. I* Souburg 2-SJEF 1 0-12. B. Dij)#" Baas 3-9, F. Rolff-W. de Coninck 2;0-; Platschorre- M. R. de Coninck 2-? s Zwanenburg-M. Baas 4-10, VermiO I Dijkstra-Baas/De Coninck 5-10, ),1 schorre/Zwanenburg-De Conind&f 318-ju- Voetbal rol Engeland: Newcastle United - Marj0, ter United 0-1. aa Stand aan kop: Newcastle United?: anchester United 29-60, Liverpoé 55, Aston Villa 28-49. Waterpolo Mannen, derde klasse: Storitjai DZT 11-1. EZZ-Glana 7-10. MZ &P^ thusa 7-10. EZ PC-BZ PC 7-7 Dokkelaers 11-9. HZ PC-ZeesterP3 Eerste klasse district: Spio-Treffee"- Merlet-Schelde 14-1, de Rog-AeglOI TZV-KZ PC 20-5, TRB/RES-Hellai gl DEZV-Mosa/regio 7-10. n J Tweede klasse district: ZVDO'74: j 12, Breda-Treffers 2 8-5, Ganze-Btjej 3, Zegenwerp 2-Nuenen 6-7, MeWf die/Heygrave 7-6, DEZV 2-Gorgo:* Kring eerste klasse: TRB/RES 2Srp( vogel 2 7-7. Kring tweede klasse 1 rande 4-Stormvogel 3 8-2. Mi"81 jeugd: PSV-Schelde 12-2. Vrouwen, eerste klasse district: Treffers 2-3, Zegenwerp-Arethusnt PSV 2-Hellas 6-4, DZT-Stormvogfo DEZV-Njord 2 5-7. Kring tweede) Ganze-Breda 2 12-2. Windsurfen ROHA-bokaal, Kamperland: 1. fi Verhage (ook eerste jeugd), 2. Stek deonse, 3. Henk van Zweden (ookGl master), 4. Dennis Albregtse (eers|« nior), 5. Alexander Verhage, 6. Boone, 7. Gertjan Nieuwenkamp.f niël van Houte, 9. Kees GideonsL Christian Sandee. ui Zeeuwse hoofdklasse: Middelburg I- SVWZV 6,5-1,5; Middelburg ll-HWP III 5- 3; Souburg-Vlissingen 1,5-5,5 (prog nose 2-6); Landau-Vlissingen II 3,5-3,5 (prognose 4-4). Promotieklasse: Souburg II-SVWZV II 4,5-3,5; Souburg Ill-Goes I 1-7; Terneu zen ll-DZD 1-7; Zierikzee-Goes II 6,5-1,5. Stand: Goes 112-37; Souburg I110-28,5; Zierikzee 8-32,5; DZD 7-30; Terneuzen II 5-24; Goes II 4-19; SVWZV II 0-14; Sou burg III 0-9. Sportprijsvragen Den Haag. Lucky Ten van maandag 4 maart. 6-16-21-23-24-26-35-37-38-40-42- 46 - 49 - 59 - 64 - 67 - 71 - 72 - 73 - 75. (onder voorbehoud). Zwemmen SSP-competitie, mannen, poule 1: Sie- ben 2-Center Sports 2 5-0, Sieben 2 5-0, Center Sports-Dynamic Squash 2 3-2, Center Sports 2-High Five 0-5, Center Sports 2 Sieben 1-4. High Five-Sieben 5- 0, Dyn. Squash-Sieben 3 5-0. Poule 2: Highe Five 3-Felix Janssens 5-0, High Fi ve 3-Sieben 4 05-, Sieben 4-Felix Jans sens 5-0. Flying Dutchman-Squashzzy 4 1-4, Dyn. Squash 4-High Five 2 0-5. Poule 3: Sieben 5-Center Sports 3 5-0 (regl.), Sieben 5-High Five 5 5-0, Center Sports 3-High Five 5 0-5 (regl.). Vrouwen: Dyn. Squash 2-High Five 1 1- 4, Dyn. Squash 1-Sieben 5-0, Sieben 2- Center Sports 5-0 (regl.). Rotterdam. Mannen, ABN AMRO-toer- nooi, 1,25 miljoen gulden. Eerste ronde: Prinosil (Dui) - Davids (Ned) 6-7 6-3 6-3, Boetsch (Fra/5) - Van Scheppingen (Ned) 7-6 7-5, Raoux (Fra) - Dosedel (Tsj) 6-3 6-3, Moya (Spa) - Sinner (Dui) 6-3 7- 6, Steeb (Dui) - Baur (Dui) 7-5 7-6, Damm (Tsj) - Ulihrach (Tsj/8) 7-6 7-6. Programma enkelspel dinsdag, vanaf 10.00 uur: Camporese (Ita) - Tarango (VSt), Pioline (Fra) - Alami (Mar), Hlasek (Zwi) - Vacek (Tsj), Henman (Eng) - Sie- merink (Ned). Vanaf 18.30 uur: Kafelni kov (Rus/3) - Forget (Fra), Haarhuis (Ned) - Krajicek (Ned/6). Scottsdale. Mannen, 490.000 gulden Eerste ronde: Ferreira (ZAf/1) - Schalken (Ned) 7-5 6-1, Gimelstob (VSt) - Kucera (Slw) 6-4 6-2, Steven (NZe) - Karbacher (Dui) 6-2 4-6 6-2. Districts-indoorcompetitie, mixed teams. Tweede klasse: MLTC 5-Kapelle 1 3-9. F. Clausing-G. Vroegop 7-7, S. Roose-M. Pluijmers 12-2, M. Roose-J. Ganzenman 6-8, H. Bruinzeel-E. Smit 5- 9, Clausing/S. Roose-Vroegop/Pluij- mers 7-10, M. Roose/Bruinzeel-Ganzen- man/Smit 5-9. De Schelde 2-WPD 1 10-2. A.J. de Looff- R. v.d. Vree 4-8, M. Kokelaar-A. v. Ge- merden 11-3, L Jasperse-E. v. Aartsen 10-3, L. Clement-L Acda 14-0, De Looff/ Kats-V. Gemerden/Schraaf 11 -2, Jasper- se/Clement-V. Aartsen/Acda 7-5. Sluiskil 2-Vrouwenpolder 1 8-4. H. Jan- se-J. Wisse 6-11, M. v. Overmate-R. Maas 6-4, H. Seegers-M. Murre 9-9, H. v. d. Acker-R. Meerman 7-7, Wisse'Maas- Janse/V.d Acker 6-10, Overmate/See- gers-Murre'Meerman 10-7. Derde klasse: MLTC 6-Hulster Ambacht 9-3. R. Bimmel-L. de Korte 10-7, V. Mag- nus-K. Alberda 7-7. E. Hoogerwerf-F. Kool 12-5. J. Jansen-B. Verhage 7-10. Bimmel'Magnus-De Kort'Alberda 10-6, Hoogerwerf/Jansen-De Kort/Alberda 11- Speedo-jaargangwedstrijd Oos'JS winnaars: meisjes: 200 wissel eri Marlinda Eggermont (ZVS) 3.08,l| vrije slag 1984: Letty Witterik u 1.09,9. 400 vrij 1986 el: Petra Vink 6.26.3. 100 rug 1985: Sabine vanf" 1.27.4. 200 wissel 1984: Letty wMf 2.50,7. in Jongens- 200 wissel 1985: Roize Wondergem (ZVS) 3.00,0. 100 vrijel« Sven Schieman (SCH) 1.10,4. 4! 1986 el: Remco Kint (SCH) 6.13,:,n( rug 1985: Roderick Wondergem'. 200 wissel 1984- Sven Schieman 2.58,9. Speedo-jaargangwedstrijd Kséé winnaars: meisjes: 200 wissel 193nt geborg de Ruiter (STV) 3.12,2. i hn 1984: Natalie Clarisse (STV) 1.10}rj vrij 1986 el: Sofie Versluijs (STV)tj 100 rug 1985: Ingeborg de Ruiter';rr 200 wissel 1984: Linda de Paauw 2.53.5. int Jongens: 200 wissel 1985: Koen Lik berg (ZEEL) 3.07,9. 100 vrij 1984 j] Vaes (OND) 1.14,0. 400 vrij 1986;?a Scholt (STV) 5.44,3. 100 rug 19851 (F Lindenberg 1.31,1. 200 wissel ter Dennis van de Ketterij (STV) 2.59,<Di Zware blessure Jurgen Strepptèi WAALWIJK (ANP) - RKCrd twee maanden niet beschil over Jurgen Streppel. De - rige verdediger blijkt de biri ste knieband te hebbenj scheurd. Streppel raakte g dag tijdens de training in wijk geblesseerd aan de 0( terknie en miste daardoori* dag de uitwedstrijd tegenH Utrecht. I Oefenduel KAMPERLAND - Zatflj vierdeklasser Bevel: speelt vanavond (dinsdag!' oefenwedstrijd tegen Goes., ontmoeting met de zor/. tweedeklasser begint in Kj[r perland om 19.30 uur. O* nn 08.10-08.15 Ned 3: SportjournaiFe 08.30-23.00 EURO: Diverse I» van sport ïst 12.30-12.45 Ned 3: SportjourMinc 18.43-18.51 Ned 2: Sportjournaal 18.45-19.10 RTL -Sport q 19.30-20.00 BRT 1: Sport 20.10-22.10 BBC 1: Sporis UEFA Cup-voetbal, rechldj verslag van de kwartfinale Munehen-Nottinghani Forrestjzi 20.50-22.55 Ned 3: UEFA-Cuiite bal: Barcelona-PSV. rechtstrei» 1 22.20-23.30 Ned 2: Tennis RO-toernooi. samenvatting vandaag gespeelde wedstnjde. 23.00-23.35 RTL 4: Spolt 23.00-01.00 EURO: Voetbal P" Cup. kwartfinales 23.10-23.30 Ned 3: Sportjourn.Ug 1 23.35-00.00 Ned 2: Tennis ABfll RO-toernooi. vervolg j

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 16