PERSONEEL [QMQ co-packers HOOFD PERSONEELSZAKEN PRODUKTIEMANAGER EN GROEPSLEIDER PRODUKTIE DiDiNTüO ZISISTISX OiiNTDi DIENTDi gttpi A projectfunctionaris v,m Kansen in tijdelijk werk ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHT m/v Stichtin lans Goei 38 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 21 ME119 Budelpack co-packers is een dynamisch en snel groeiend bedrijf. Budelpack realiseert op automatische machines een paar honderd miljoen verpakkingen per jaar. Daarvoor staan 25 volledig separate verpakkingsruimtes ter beschikking met een totale oppervlakte van 17.000 m2. Budelpack co-packers verpakt levensmiddelen, pharmaceutische produkten, kosmetika, drukwerk, diervoeding en technische artikelen. Budelpack is marktleider in de Benelux. Met een team van ruim 300 medewerkers willen wij onze Europese positie verder uitbouwen. DIE OP ZELFSTANDIGE WIJZE VAN AANPAKKEN WETEN De groei van Budelpack co-packers zet onverminderd door. Omdat de bedrijfsruimte opnieuw verder wordt vergroot, is er plaats voor een produktiemanager en een groepsleider produktie. Voor beide funkties geldt dat kandidaten beschikken over: minimaal 5 jaar rele vante werkervaring uitstekende management kapaciteiten goede kommuni- katieve vaardigheden in het Nederlands én Engels organisatietalent, technisch inzicht en besluitvaardigheid op basis van analytisch vermogen. Zelfstandigheid, flexibiliteit, verantwoordelijkheidsgevoel, stressbestendigheid en een koöperatieve instelling zijn andere eigenschappen die wij van kandidaten verwachten. De funktie van de produktiemanager: Hij of zij heeft een HBO-opleiding (bij voorkeur HTS) of toont een door werkervaring opgebouwd HBO werk- en denkniveau. De funktie houdt in: het managen van de afdeling "produktie" in één van onze bedrijfspanden. Daarbij wordt leiding gegeven aan de groepsleiders produktie. Dit betekent dat de produktiemanager onder andere de volgende taken heeft: organiseren van produktiewerkzaamheden produktie- planning en personeelsindeling verzorgen produktieprocedures formuleren even als normen i.v.m. effektiviteit en/of kwaliteit begeleiden van verpakkingsprojekten en opstellen van produktierapporten leiding geven aan de produktie-afdeling (hier werken minimaal 150 mensen) kreëren van goede arbeidsomstandigheden voor het produktiepersoneel. De funktie van de groepsleider produktie: Voor deze funktie is een MTS-opleiding of gelijkwaardig denk- en werkniveau een vereiste, evenals de bereidheid in een tweeploegendienst te werken. De groeps leider produktie draagt zorg voor een optimale uitvoering van de - door de produktie manager - toegekende produktie-orders. De groepsleider geeft leiding aan de operators. Tot zijn/haar taken behoren onder andere: in opdracht van de produktie manager organiseren en begeleiden van produktie-orders, zorgdragen voor de geplande output, minimaliseren van afval- en uitvalverliezen, etc. organiseren van kontroles op uitvoering van produktie-orders leiding geven aan operators. Hieronder wordt onder meer verstaan: selekteren, coachen, stimuleren, opleiden en beoordelen van operators, werkoverleg voeren, etc. Ook het kreëren van goede arbeidsomstandigheden voor het produktiepersoneel is een taak van de groeps leider. Wie voelt voor een verantwoordelijke baan - met uitstekende groeikansen - in een dynamisch bedrijf, zal zich in één van de bovengenoemde funkties kunnen vinden. Stuur uw sollicitatiebrief - die vertrouwelijk zal worden behandeld - ter attentie van de direktie, Een psychologisch onderzoek zal voor beide funkties deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Budelpack co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA pragmatische HBO-er voor een resultaatgerichte organisatie Zeetex, van huis uit een wasserij, is een sterk groeiende en innove rende organisatie, die zich thans bezighoudt met het leveren van medisch-Jhygiënische diensten en systemen van de gezondheids zorg, industrie en recreatie. Het bedrijf heeft zich naar markt segmenten gespecialiseerd, met produktiebedrijven in Goes, Rotterdam, Middelburg, Bergen op Zoom en Uden met ongeveer 370 medewerkers. Zeetex verwerkt en distribueert wekelijks 1.700.000 artikelen ten behoeve van 50.000 eindgebruikers. Zeetex maakt deel uit van de Rentex franchiese-groep in Nederland, Duitsland. Oostenrijk, Frankrijk, Luxemburg, Zweden en Denemarken. Centraal in de klantenbenadering staat de verkoop van totaalconcepten met betrekking tot (medischJhygiënische materialen en hulpmiddelen disposable en re-u sable). Logistieke oplossingen maken deel uit van de marketingfilosofie. Wij zoekett een Hoofd Personeelszaken die verdere vorm en inhoud geeft aan het sociaal beleid. Belangrijke aandachtspunten zijn arbeidsvoorwaarden, wer ving en selectie, opleiding en ontwikkeling, systematische personeelsbeoordeling, veiligheid en gezondheid. De "lijn" is voor een groot deel verantwoordelijk voor de uitvoering van de verschillende activiteiten. Uw rol is meer coördi nerend, procedurebewakend, adviserend en ondersteunend. U wordt gesteund door een assistent en rapporteert aan de Adjunct-Directeur Produktie en Relatiebeheer. U heeft minimaal 5 jaar ervaring in de perso nele sector. Als typische "hands-on" man of vrouw voelt u zich thuis in een organisatie waarbinnen hard en resultaat gericht wordt gewerkt. Uw leeftijd ligt boven de 30 jaar. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan de heer drs. R.H. Dijkman van GITP, Sophiastraat 22, 4811 EK Breda, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (076-225333). Een individueel assess ment onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Breda, Groningen n selectie, personeelbeleid, opleiding en training. i-Hertogcnbosch. Maastricht. Nijmegen. Rotterdam. anager ilburg. ent en organisatie Assistent-bedrijfsleider m/v Bij een klant van ons in Zierikzee is per direct plaats voor een kandidaat met MBO A Levensmiddelentechnologie. U heeft ruime kennis van produktieprocessen en ervaring met leidinggeven. In deze functie regelt en controleert u de verschillende produktieprocessen en zorgt u voor de voortgang, de kwaliteit, de planning en het technisch onderhoud. Wilt u in semi-continudienst werken in een team van 5 medewerkers? Komt u dan snel bij ons langs. Informatie bij Karin de Rijke, tel. 01110-1 70 00, Zierikzee, Lange Nobelstraat 5. Ervaren bankmedewerker m/v Voor diverse banken in Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij regelmatig ervaren bankmedewerkers die parttime cq. fulltime of op oproepbasis beschikbaar zijn. Interesse in deze functie? Reageer dan snel. Informatie bij Louise Beduwé, tel. 01150-3 00 45, Terneuzen, Herengracht 9. Vrijdagnacht machinebedieners m/v Voor een produktiebedrijf in Reimerswaal. Voor deze baan dient u vrijwel iedere vrijdagnacht beschikbaar te zijn. Naast deze vaste vrijdagnachten bent u bij voorkeur ook nog andere dagen beschikbaar om eventueel in te vallen. U bent bezig met of in bezit van een MTS/HTS-diploma richting Elektro of Wtb. U bent hoofdzakelijk verantwoordelijk voor het goed functioneren van de machines. Daarnaast dient u ook voorkomende produktiewerkzaamheden te verrichten. Goede beheersing van de Nederlandse taal is noodzakelijk. Informatie bij Christine de Winter, tel. 01100-3 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Vakantiewerk in een 4-sterrenhotel Je wilt in de bediening maar hebt weinig ervaring? Geen nood! Als je gemotiveerd genoeg bent, kun je als serveerster/kelner aan de slag bij een gerenommeerd bedrijf op Schouwen-Duiveland. Omdat het vnl. avondwerk betreft moet je wel 18 jaar of ouder zijn. Informatie bij Rinke Steutel, tel. 01110-1 70 00, Zierikzee, Lange Nobelstraat 5. Witte tornado's We gaan er weer met de sopdoek tegenaan! Iedere maandag en vrijdag vakantiehuisjes schoonmaken in 7 teams van 2 mensen. Je werkt van 10.30-15.00 uur. Vervoer wordt geregeld. Informatie bij Karin de Rijke, tel. 01110-1 70 00, Zierikzee, Lange Nobelstraat 5. ~ir randstad uitzendbureau Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. Basis Onderwijs te Vlissingen vraagt voor twee van haar scholen m.i.v. 14 augustus 1994 een: A. Voor "de Oranjeschool' Een vacature van 40 uur in groep 4. Voor deze vacature geldt een tijdelijk dienstverband van 1 jaar. B. Voor 'De Vaste Burgh' school. Een vacature van 20 uur in groep 8. Voor deze vacature geldt een tijdelijk dienstverband van 1 jaar. Onze voorkeur gaat uit naar personen die: - bewust kiezen voor het Prot. Chr. Onderwijs - kerkelijk meelevend zijn - zich willen inzetten voor de school ook wat be treft buitenschoolse activiteiten - in teamverband willen meewerken aan de ver anderingen/vernieuwingen in het basisonder wijs - woonachtig zijn in de omgeving van Vlissingen. Inlichtingen voor de vacature onder A. De heer B. v/d Haar, directeur van de 'Oranjeschool'. Tel. school 01184- 12208. Tel. thuis 01184-65204. Voor vacature B. De heer E. J. Kwast directeur 'De Vas te Burgh'. Tel. school 01184-60344. Tel. thuis 01184- 15143. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u binnen een week rich ten aan het bestuur p/a mevrouw M. J. Kloosterboer- Dijkstra, Offenbachlaan 34, 4384 ME Vlissingen. Graag met duidelijke vermelding van uw voorkeur. Goes, fax. 01100-52141 tel. 01100-5203 Stimulans is een stichting voor opbouwwerk en sociaal-kultureel werk in de gemeente Goes, een gemeente met 33.000 inwoners in de provincie Zeeland. Door het vertrek vs één van onze medewerkers en een i.h.k.v. sociale vernieuwing op te zetten jongeren centrum, ontstaan op korte termijn 2 vakatures voor de funktie van: A. KONSULENT SOCIAAL-KULTUREEL WERK m/v voor 20 uur per week Funktie-taken - Ondersteunen, stimuleren en adviseren van bestaande en nieuwe vrijwilligersinitiaiii ven en hun besturen (wijkverenigingen, kinderklubs, technika 10, jeugdsozen, etc. - Daar waar nodig nieuwe initiatieven ontwikkkelen. - Onwikkelen van een aanbod deskundigheidsbevordering t.b.v. vrijwilligers in het soc aal-kultureel werk. - Een bijdrage leveren aan beleids- en werkplannen. Funktie-vereisten - Een op de funktie gerichte opleiding op HBO-nivo. - Ervaring en bekendheid met het sociaal-kultureel werk en/of jeugd- en jongerenwe in (verstedelijkte) plattelandssituaties. - Ervaring met projektmatig werken. - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. - In bezit van rijbewijs en eigen vervoer. B. JONGERENWERKER m/v voor 32 uur per week Funktie-taken - Spilfunktie kunnen vervullen in het uitbouwen van een jeugdhonk naar een jongere- centrum. - Ondersteunen en adviseren van het bestuur van het jongerencentrum. - Werven en begeleiden van vrijwilligers en banenpooler. - Onwikkelen van een programma-aanbod. - Verantwoordelijkheid kunnen dragen voor het beheer van het gebouw. - Ontwikkelen van specifieke jongerenprojekten in de gemeente Goes. - Zakelijk en financieel inzicht. Funktie-vereisten - Een gerichte HBO-opleiding of een gelijkwaardig werk- en denknivo. - Enkele jaren ervaring in het jongerenwerk. - Betrokkenheid met de doelgroep. - Bereidheid op onregelmatige tijden te werken. - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. - Kennis van jongerenproblematieken en vormen van hulpverlening. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CAO-welzijn. Verder bieden wij u es uitdagende funktie in een aantrekkelijk woon-, werk- en leefgebied. Van de kandidate wordt verwacht dat zij zich bij voorkeur vestigen in de gemeente Goes. Inlichtingen <j| beide funkties kunnen tussen 09.00 en 17.00 worden ingewonnen bij Jos Bekker, Koa dinator van de stichting, tel. 01100-52036. Sollicitatie-brieven kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van déze advertentie richte aan de sollicitatiekommissie, C. v.d. Lindenstraat 187, 4463 VH Goes. Het projekt "MAATWONING komt tot stand in nauwe samen werking met de CZ-groep en de overige g.v.t.'s in de "Ooster- schelderegio" Het projekt biedt aan vier mensen met een verstandelijke handicap wonen en bege leiding op maat. "De Karnemelkshoeve" biedt aan 35 volwassen mensen met een verstandelijke handicap wonen en begeleiding aan. Integratie en normalisatie, vrijheid in denken en eigen waarde binnen een protestants christelijke levenssfeer zijn voor ons belangrijke uitgangspunten. Begeleiding op maat, onafhan kelijkheid waar mogelijk. Voor meer informatie kunt U kontakt opnemen met: Dhr. H.J. ter Beek, hoofd g.v.t. "De Karnemelkshoeve", tijdens kantooruren, tel. 01100- 13384/33984 Stichting Zeeland voor Philadelphia Woonvorm? "De Karnemelkshoeve" Woonvoorzieningen vraagt voor een nieuw te starten projekt "MAATWONING" EEN BEGELEIDER MA/ voor 19 uur per week EEN ASSISTENT BEGELEIDER M/V voor 19 uur per week Voor eerstgenoemde funktie wordt een opleiding op MBO-nivo noodzakelijk geacht. Voor de funktie van begeleider bieden wij een arbeidt kontrakt van 1 jaar met de mogelijkheid van een vast kontrakt na die tijd. Voor de funktie van assistent begeleider bieden wij e' arbeidskontrakt van 19 uur met een mogelijke afbouw naar 0 uur. Voor beide funkties is een flexibele en creatieve instelling van belang. Men dient op de hoogte te zijn van de specifieke problemen die deze doelgroep ken merken en (mede) op basis daarvan te kunnen kom&' tot een persoonlijke, doordachte aanpak. Kandidaten dienen verder op de hoogte te zijn van andere aan ite werk verbonden aspekten. Een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid is vereist. Denkt U aan bovenstaande te kunnen voldoen en: woont U in de direkte omgeving van Goes: bent U kerkelijk aktief binnen één van de protestants christelijke kerken; hebt U een leeftijd van 25 jaar of ouder; bent U bereidt onregelmatig en in de weekeinden te werken. Wilt U in aanmerking komen voor één van beide funkties: dan roepen wij U op schriftelijk te solliciteren, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze krant. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichtirc Zeeland voor Philadelphia Woonvormen, p/a Beatrix- laan 24, 4461 PN GOES. Zeeuwse raad voor Volksgezondheid, Maatschappelijke ontwikkeling en Cultuur STici rriNc; ZKKI.AiNI) Doelstelling van de raad is het bevor deren van de kwaliteit van het beleid op de terreinen -volksgezondheid, maatschappelijke ontwikkeling en cul tuur in Zeeland. De raad vervult de volgende functies: - ontwikkeling en stimulering - onderzoek - advisering - documentatie - informatie - signalering - ondersteuning - bevordering doelmatige en samen hangende infrastructuur. Binnen de sector Advies, Onderzoek en Ontwikkeling van de Stichting VMC Zeeland vind momenteel de voorbereiding plaats van een Project Vrouwenhulpverlening. Op basis vaneen subsidie van de provincie Zeeland en in samenwerking met het Emancipatiebureau Zeeland, richt het project zich op de beleidsmatige en organisatorische integratie van vrouwenhulpverle ning in het Zeeuwse reguliere zorg- en hulpverleningscircuit. De totale looptijd van het projed bedraagt 3 a 4 jaar. De provincie besluit jaarlijks over het toe te kennen subsidie. Ten behoeve van de uitvoering van dit project zoeken wij een voor 24 uur per week. Functie-informatie: - projectuitvoering; - ondersteuning en coördinatie van deelprojecten; - ontwikkeling van samenwerkingsafspraken en netwerken; - ondersteuning van implementatie van vrouwenhulpverlening in beleid van organisaties en instellingen. Functie-eisen: - academisch werk- en denkniveau; - ervaring met projectmatig werken; - beleidsmatig denken en handelen; - kennis van en ervaring met innovatieprocessen, reguliere hulpverlening en vrouwenhulpvei- lening; - communicatieve vaardigheden. De functionaris treedt in dienst bij een nog op te richten projectenstichting. A rbeids voorwaarden: - de aanstelling is vooralsnog tot 1 januari 1995. Verlenging zal per jaar plaatsvinden op bas# van het toe te kennen provinciale subsidie; - salariëring volgens CAO-Welzijn; bij 24 uur per week minimaal fl. 3.104,86 en maximaal fl. 3.863,01 (afhankelijk van ervaring, leeftijd en opleiding). Gezien de aard van de functie gaat de voorkeur uit naar een vrouw. Nadere inlichtingen kunnen tijdens kantooruren worden ingewonnen bij mevrouw drs. A.S. van der Velde, telefoon 01180-82646. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de directeur van de Stichting VMC Zeeland, drs. M.R.A. Luijpen, Postbus 407, 4330 AK Middelburg, onder vermelding van S-VHV op de enveloppe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 38