Pijnenburg verguld met Hoek Ik weet dat ik veel kan, maar niet alles tegelijk Bridgedrives in het zomerseizoen Smits met Indiana Pacers naar finale Nieuwe regels voor races in Formule I KNSB gaat met vier kernploegen werken Aanvangstijden WK blijven ongewijzigd sport 18 Serooskerke wordt bedreigd door leegloop van spelers Ingelaste wedstrijden korfbal ZATERDAG 21 MEI 1994 van onze verslaggever VLISSINGEN - Hij stond ooit bekend om zijn blunders. Jaap Pijnenburg mocht dan veel ta lent hebben en waarschijnlijk nog meer bluf en branie, toch waren het vooral zijn fouten die bijbleven. Tenminste, dat was vroeger. Tegenwoordig staat Jaap Pijnenburg vooral bekend om zijn betrouwbaarheid en geldt hij als de beste keeper op de Zeeuwse voetbalvelden. Zijn overgang van Serooskerke naar zaterdageersleklasser Hoek kan dan ook nauwelijks een ver rassing worden genoemd. „Ik beschouw het toch als een eer dat ik door Hoek ben gevraagd. Daar spreekt toch enige waar dering uit", meent Pijnenburg, die staat te popelen om zich te bewijzen. „Ik probeer altijd het hoogste en het beste te berei ken. Die instelling heb ik altijd gehad." Het is een mentaliteit die hij dit jaar gemist heeft bij zijn eigen club Serooskerke. De Zeeuwse zaterdagtweedeklasser degra deerde eerder uit de eerste klas se en zou dit jaar weer in één keer terug willen naar de eerste klasse. Het werd een teleurstel ling. „Ik denk dat de spelers groep toch een beetje verzadigd is", constateert Pijnenburg, die wijst op het grote aantal vertrek kers bij Serooskerke. Marco Die- leman gaat naai- Strijen van wege zijn werk, Marco Jonker te rug naar DFS. Reinco Gesehiere wil lager gaan spelen, Pascal van de Berg en reserve-keeper Mi chel Jansen van Galen naar Mid delburg, Jan Leendertse over weegt te stoppen en Harry Kos ter vraagt overschrijving aan naar Oostkapelle. „Omdat hij daar maar één keer hoeft te trai nen en toch in het eerste zal wor den opgesteld. Misschien zegt dat allemaal al genoeg over de ambitie van deze groep. Het is geen toeval dat er zoveel jongens vertrekken." Pijnenburg mag zelf dan wel te vreden zijn over zijn eigen pres taties, toch heeft hij gemengde gevoelens overgehouden aan het afgelopen seizoen. „We zijn op een zesde plaats geëindigd met een doelsaldo van achttien voor en vijftien tegen. Dat is waarschijnlijk uniek. Je kunt dan wel tevreden zijn over die vijftien tegentreffers, maar die achttien doelpunten voor zeg gen natuurlijk ook genoeg." Onzin Het trainersduo Wim Ovaa en Jan Meulmeester kregen het af gelopen seizoen dan ook meer dere keren onder de neus gewre ven dat ze de ploeg met een te verdedigende instelling het veld instuurden, maar Jaap Pijnen burg vindt dat onzin. „Jan Meul meester zei zelfs een paar keer stoer in de bespreking dat we gingen aanvallen. Toen heb ik hem al gewaarschuwd, dat dat niet kon met onze ploeg. We wil den wel. maar vaak kwamen we niet eens de middenlijn over. Als je wil aanvallen moetje wel spit sen hebben, Bert Riemens en Jan Leendertse waren bijna het hele jaar geblesseerd. Wat moet je dan nog." Hoek kan volgend seizoen in ie der geval rekenen op een keeper met een enorme ervaring in de eerste klasse. Jaap Pijnenburg verdedigde drie seizoenen het doel van Oostkapelle en twee seizoenen het doel van Seroos kerke in de eerste klasse. En de Vlissinger weet uit ervaring dat een beetje routine nooit weg is voor een doelman. „Ik heb het in mijn eerste jaren ontzettend moeilijk gehad. Ik was een jaar of negentien toen ik op doel kwam bij Oostkapelle en werd echt voor de leeuwen geworpen. Natuurlijk heb je op die leeftijd even veel capaciteiten en kun je even hoog en ver springen. Toch kwam ik vooral inzicht en rust te kort. Ik deed echt onverant woorde dingen in de goal, omdat ik een enorme drang had me te bewijzen." „In die tijd was Stoffel Schipper laatste man en die was niet op zijn mondje gevallen. Als ik een fout maakte en hij had kritiek, AMERSFOORT (ANP) - De Ne derlandse schaatsbond gaat het komende seizoen met vier kern ploegen werken. Naast de for maties voor de mannen, vrou wen en de jeugd (Jong Oranje) heeft de KNSB besloten een groep sprinters in opleiding te formeren. Met de „kernploeg opleiding sprint" probeert de bond het sprinten een nieuwe impuls te geven voor de Olympische Win terspelen in Nagano (1998). Als coach voor deze groep is Rudi van Oosten aangesteld. Van Oosten werkte van 1989 tot 1991 als instructeur bij het schaatsin- stituut van Henk Gemser. Daar na was hij tot april dit jaar trai ner van de Finse juniorenselec tie. Ab Krook verwisselt dé man- nenploeg voor de vrouwen, waar hij Henk Gemser opvolgt. Zijn plaats bij de mannen wordt overgenomen door Wopke de Vegt, die afgelopen seizoen de sprintploeg met weinig succes onder zijn hoede had. De sprin ters zijn nu opgenomen in de mannen- en vrouwenkernploeg. Leen Pfrommer blijft coach van Jong Oranje. Voor de vier kernploegen heeft de KNSB de volgende schaat sers uitgenodigd: Mannen: Mar tin Hersman. Ids Postma. Arjan Schreuder, Jeroen Straathof. Gerard van Velde, Bart Veld kamp, Rintje Ritsma en Falko Zandstra. Vrouwen: Christine Aaftink, Tonny de Jong, Barbara de Loor, Annamarie Thomas, Ma rianne Timmer en Carla Zijlstra. Jong Oranje: Ralf Bekers. Sandra 't Hart, Bob de Jong, Renate Groene- wold, Floris Klunder, Marco Kramer, Andrea Nuyt, Frouke Oonk, Sandra de Ronde, Marco Schreuder, Anne- marie Zuurendonk en Erik Jan de Wit. Opleiding sprint: Jan Bos. Johannes de Groot. Leon tine van Meggelen, Jan Nijboer, Linda van Oosten, Ju dith Straathof, Erben Wennemars, Sander Wiegers. van onze bridgemedewerkster MIDDELBURG - In het district Zeeland van de Nederlandse Bridge Bond worden ook dit jaar in nauwe samenwerking met de Walcherse bridgeclubs zomeravond-bridgedrives geor ganiseerd door de commissie zomeravondbridge. Gepland zijn tien avonden op maandag en tien op donderdag. Alle wed strijden worden gespeeld in Het Hof van Walcheren (voorheen Hotel Walcheren) te Koudeker- ke. Aanvang van de avonden is 19.30 uur en de inschrijving vanaf 19.00 uur is in volgorde van binnenkomst. Programma maandagavonden, juni: de 13e BC Valkenisse, de 20e BC Kur- ketrekker en de 27e Commissie tprij- zendrive). Juli: de 4e ABC, de 11e MBC. de 18e BC Scaldis 2 en de 25e Commissie (prijzendrive). Augustus: de le BC Papyrus, de 8e BC 't Wol haakje en de 15e Commissie (prijzen drive). Programma donderdagavonden, ju ni: de 16e BC Valkenisse, de 23e BC Kurketrekker en de 30e Commissie (prijzendrive). Juli: de 7e ABC, de 14de BC Vlissingse Fles. de 21e BC Vlissingse Fles en de 28e Commissie (prijzendrive. Augustus: de 4e BC Pa pyrus, de 11e BC 't Wolhaakje en de 18e Commissie (prijzendrive). Door de bridgeclub Zuid-Beve land te Goes worden in de Land bouw iedere dinsdagavond wed strijden georganiseerd in de maand juni. aanvang 20.00 uur. Bij de BC Kapelle wordt in juni iedere woensdagavond in De Vroone gebridged, aanvang 19.30 uur. Tenslotte staat ook het Dorpshuis in Kruiningen ie dere dinsdagavond in juni open voor bridgegasten. Ook hier is de aanvang 19.30 uur. Doeleman praat met Feyenoord DREISCHOR - Wilco Doeleman zit morgen (zondag) om de tafel meteen aantal vertegenwoordi gers van Feyenoord. De beker houder uit Rotterdam nam gis termiddag in de persoon van trainer Geert Meijer contact op met de keeper uit Dreischor. PSV'er Doeleman speelt de ko mende dagen het fameuze Euro- toernooi in Groningen, een in ternationaal toernooi voor spe lers van tot en met achttien jaar. Daar treft hij de delegatie van Feyenoord. Doeleman, die PSV aan het einde van dit seizoen de rug toekeert, heeft al een aanbie ding op zak van NAC. De Bre dase eredivisionist, die momen teel een trip maakt naar de Ca- narische Eilanden, zal donder dag opnieuw contact opnemen met de Zeeuw. Doeleman wil weg uit Eindho ven na een conflict met Robert Verbeek. De trainer van de Al- junioren van PSV zette de UEFA- international in de winterstop terug naar de A2. INDIANAPOLIS (RTR) - Rick Smits heeft gisteren een opval lende rol gespeeld in de plaat sing van zijn club. de Indiana Pacers, voor de finale van de playoffs in de Eastern Conferen ce van de Noordamerikaanse basketbalcompetitie. De Neder lander maakte in de zesde wed strijd tegen de Atlanta Hawks 27 punten. Mede daardoor won nen de Pacers met 98-79, waar door een beslissende voor sprong werd bereikt van 4-2. Nog nooit eerder drongen de Pa cers zo ver door in de NBA. De volgende tegenstander komt uit het treffen tussen de Chicago Bulls en de New York Knicks. In de eerste ronde van de play-offs schakelden de Pacers ook al ver rassend Orlando Magic, met Shaquille O'Neal, uit. Smits maakte in het cruciale derde kwart van de wedstrijd elf punten. „Hij was niet te stop pen", jubelde coach Larry- Brown. „Hij maakte zich niet druk over zijn tegenstanders. Hij ging er voor en liet de bal het werk doen." Reggie Miller voeg de achttien punten aan Smits' totaal toe, Derrick McKey droeg zijn steentje bij met. zeventien punten en tien rebounds. Van 38-35 halverwege liepen de Pacers in het derde kwart uit naar 72-51. Het scoringspercen tage van de thuisploeg liep toen op naar 65 procent, tegen slechts 33 procent voor de Hawks. Eastern Conference, halve finales: Indiana Pacers - Atlanta Hawks 98- 79. Eindstand 4-2 voor Indiana Pa cers, dat zich voor de finale plaatst. Western Conference, halve finales: Denver Nuggets - Utah Jazz 94-91 (stand in de serie 3-3), Phoenix Suns - Houston Astros 103-89 (stand in de serie 3-3) ging ik daar helemaal tegenin. Dan wilde ik zelfs voorzetten op de zestien-meterlijn onder scheppen, alleen maar om te la ten zien dat ik het toch kon. Het gevolg was datje steeds slechter ging keepen. Ik heb veel geleerd van die periode. Ik ben na mijn periode bij Oostkapelle echt af gebrand. Ik ben naar Seroosker ke gegaan om te bewijzen dat ik het niveau toch aankon. Achter af ben ik daar alleen maar ster ker van geworden." Zo sterk zelfs dat twee jaar gele den Sparta zich sterk maakte om de Vlissinger in te lijven. Pij nenburg keepte er drie maanden op proef, voldeed uitstekend, maar vertrok toch niet naar Rot terdam omdat het voorgelegde contract weinig voorstelde. „Ik wilde dolgraag, maar ik moest zelfs geld meebrengen. Voor een jongen van achttien is dat nog te proberen, maar niet voor ie mand van 27", aldus Pijnenburg, die toch nog steeds barst van de ambitie. „Daarom is Hoek een enorme uitdaging voor me. In Zeeland is er geen betere ploeg. Ik heb er nauwelijks over moe ten nadenken, toen ze me bena derden." Pijnenburg is het er niet mee eens dat de Zeeuws-Vlamingen door hun tweede plaats volgend seizoen nauwelijks beter kun nen presteren. „Juist wel. Ik ben blij dat ze geen eerste zijn gewor den, omdat je dan zeker weet dat je dat niet kunt evenaren. Nu is het juist een uitdaging om die eerste plaats te pakken." VLISSINGEN - Voor de compe titie veldkorfbal zijn voor van daag (zaterdag) in de afdeling de volgende wedstrijden ingelast: Senioren: ELKV-Zaamslag; On- do 2-Seolto; Seolto 2-Luctor 3; Ondo 3-Bl.Wit 3 (13.45); Olympia 2-Togo 4; Atlas 3-Zaamslag 3; Scheldevogels 5-Good Luck 5; Olympia 3-Emergo 2 (13.45). Junioren: Vriendenschaar 2- Zuidwesters (12.15); Luctor 2- TOP 2 (11.00). Tenzij anders ver meld beginnen alle wedstrijden om 16.00 uur. Ivan Beck terug in Zeeuwse atletiek van onze verslaggeefster HULST - Als eerstejaars senior zette Ivan Beck uit Hulst in 1989 het Zeeuws record kogelstoten op 16 meter 26. Ander half jaar later wist hij de kogel bij een indoorwedstrijd tot 16 meter 28 te stoten. Kort na die laatste prestatie werd Beek door blessures gedwongen te stoppen. Een maand geleden deed hij voor het eerst sinds lange tijd weer aan een wed strijd mee. De kogel plofte op 15 meter 34 van de lat, waarmee de inmiddels 24-ja- rige Hulstenaar bewees opnieuw een te genstander te zijn om rekening mee te houden. Op het terrein van zijn eerste club RKHAV bereidde Beek zich in alle een zaamheid voor op zijn come-back. Rustig aan. want hij wilde zich niet nog eens over de kop trainen, zoals hij drie jaar geleden deed. „Ik was toen eigenwijs, voelde wel pijn maar ging dan toch nog verder. Ik zei tegen mezelf dat ik nog een week door zou trainen en dan een week rust zou nemen. Maar de volgende week trainde ik gewoon door. Dat moest wel een keer fout gaan." „Mijn studie in Tilburg viel tegen en toen ik me in januari '91 over had laten schrij ven naar Attila, richtte ik me helemaal op de sport. Het ging door het vele trainen een tijdje heel goed, ik verbeterde mijn in- doorrecord naar 16 meter 28, maar al snel kreeg ik allerlei blessures en moest stop pen. In '92 en '93 trainde ik af en toe om mijn techniek op peil te houden en vorig jaar september ben ik weer echt begon nen. Eerst rustig aan maar na ongeveer twee maanden kon ik weer voluit gaan." Toen Beek een maand geleden in Tilburg weer aan een wedstrijd meedeed, kwam hij nog uit voor Attila. Maar omdat hij geen enkele binding meer heeft met Til burg, hij staakte zijn opleiding tot biblio thecaris daar al na een jaar, stapte de Hul stenaar over naar het Vlissingse Atletica. „Het maakt me niet zoveel uit van welke club ik lid ben, want ik train toch voor me zelf. Ik weet zelf wat het beste voor me is." Toch zocht de Hulstenaar zijn oude bondstrainer Douwe Smit weer op. „Douwe vond het heel leuk dat ik weer bij hem wilde trainen. Hij is geen bondscoach moer, de centrale trainingen zijn vervan gt door districtstrainingen, maar hij geeft nog wel training in zijn woonplaats Roermond. In Veldhoven traint hij een groep veteranen en we hebben nu beslo ten dat ik daar af en toe mee ga doen. Ver der gebruik ik de schema's die hij een paar jaar geleden voor me heeft opgesteld, die voldoen nog altijd prima." Als hij aan het einde van dit seizoen zijn eigen Zeeuws record gebroken heeft, is Becks jaar geslaagd. „Maar dat betekent niet dat ik zeg: het moét dit jaar lukken. Ik kijk van wedstrijd naar wedstrijd. Een v# I van Beek hoopt dit jaar zijn vijfjaar oude Zeeuws record kogelstoten te verbeteren. foto Charles Strijd maand geleden stootte ik 15.34, zondag in Terneuzen haalde ik 15.63 en dinsdag in Zierikzee 15.66. Bij de volgende wedstrijd hoop ik over de zestien meter te gaan." „Als ik in deze lijn door blijf gaan. doe ik misschien wel mee aan het Nederlands Kampioenschap. Maar dat is al in juni of juli en mijn piek komt waarschijnlijk pas in augustus. In ieder geval wil ik volgende week in Leiden meedoen aan het distrikts- kampioenschap." En hoe zit het met de verdere toekomst, droomt Beek stiekem al van deelname aan een WK? „Het is na tuurlijk mooi als je daar aan mee kunt doen maar ik houd me daar nu nog niet mee bezig. Een kogelstoter zit pas als hij 29, 30 is aan zijn top dus ik heb nog wel even de tijd. Ik weet dat ik nog veel kan, maar ook dat ik het niet allemaal tegelijk kan bereiken." MARANELLO (SID) - De leve ranciers van motoren aan For mule I-teams hebben in grote lijnen de nieuwe richtlijnen van de Internationale Automo biel Federatie (FIA) geaccep teerd. Dat is gisteren in Mara- nello in het hoofdkwartier van Ferrari bekendgemaakt. Dat ge beurde na een bijeenkomst met afgevaardigden van Ford, Hart, Mercedes, Mugen Honda, Peu geot, Renault en Yamaha. Dat is een verrassende wending omdat begin deze week de mees te racestallen hun bedenkingen hadden over de drastische wijzi ging van de reglementen. Hun bezwaren golden vooral de korte tijd waarin de vernieuwingen moeten worden verwezenlijkt. Een woordvoerder liet na afloop van het overleg weten dat de teams grotendeels achter de plannen staan, maar dat in de tail nog het een en ander nu worden geregeld. Een van de belangrijkste vet; dering is het reduceren vanfc aantal paardekrachten van 8 tot beneden 600 pk. Deze r« wordt pas volgend seizoen r kracht. Alle andere maatregel betreffen hoofdzakelijk veraiu ringen aan de aerodynami- die. te beginnen met de Grj Prix van Spanje volgende wg in Barcelona, stapsgewijs c nen te worden uitgevoerd. De FIA voerde rigoreuze vera deringen door naar aanleidii van de ongevallen op het circa van Imola bijna drie weken ge; den, waardoor Ayrton Sennal Roland Ratzenberger om hetl ven kwamen, en het ernstige^ geval vorige week donderdagt het stratencircuit van Mom Carlo, waar Karl Wendlingi zwaar gewond raakte. ZURICH (AP/GPD/AFP) - De FI FA zal elftallen tijdens het WK- voetbal in de VS wijzen op de mogelijke gevaren van de hitte, maar de wedstrijden die op het heetst van de dag gepland staan worden niet verschoven. FIFA-woordvoerder Andreas Herren zei dat de organisatie commissie van het WK heeft be slist dat duels in het warme Or lando en Washington, waar on der meer Nederland en Belgie spelen, om 12.30 uur zullen be ginnen. De FIFA liet weten niet in te gaan op het voorstel van Michel D'Hooghe, chef van de medische commissie van de we- reldvoetbalorganisatie, om de wedstrijden later op de dag te la ten spelen. Door de aftrap in de middag te laten plaatsvinden komen de wedstrijden op „prime time" in Europa op de buis, waardoor meer reclameinkom sten verzekerd zijn. Herren zei dat D'Hooghe de deelnemende elftallen er nu op gaat wijzen dat aan de warmte risico's verbonden zijn, zoals uit droging. Spelers zullen in de ge legenheid worden gesteld veel te drinken. Container De voetballers van het Neder lands elftal hoeven niet bang te zijn dat ze in Amerika niets heb ben om aan te trekken. Gisteren werd in de Rotterdamse Bea- trixhaven een container ver scheept met alle spullen die de 22 spelers daar nodig hebben. De inhoud bestaat (onder meer) uit: 530 oranje-shirts, 900 voet balbroekjes, 500 paai- voetbal kousen, 130 keepersshirts, 80 keepers broeken, 130 warming up-shirts, 25 warming up-trai- ningspakken, 100 'gewone' trai ningspakken, 180 trainingss hirts, 280 trainingsbroekjes, 150 T-shirts, 200 paai' trainingskou sen, 50 regenjacks, 60 overgooi- ers, 250 hotelpakken, 500 polo's, 100 bermuda's, 300 paai' tennis- sokken, 150 tassen in verschil lende maten, 140 voetbalslips, 200 noppen, 50 baseball caps, 100 paar veters en 10 aanvoer dersbanden. De spelers nemen zelf hun schoenen mee. In de container zitten verder nog scheenbeschermers, tennisrac kets, zwembroeken en massage tafels. De hoeveelheid is erop berekend dat de ploeg zes weken van huis is. De finale op 17 juli kan dus makkelijk gehaald worden. De wereldvoetbalbond heeft gis teren definitief besloten de eind ronde van de mondiale titel strijd in 1998 met 32 landen afi werken. Het evenement v over vier jaar in Frankrijk gi houden. Bij het WK in de Ve enigde Staten, dat over maand van start gaat, landen actief. Op welke mam; de FIFA de extra plaatsen gas invullen, is nog niet bekendgi maakt. Negen spelers Barcelona naar het WK MADRID (DPA/SID) - Spaanse bondscoach Javii Clemente mag dan vaak ova hoop liggen met Jolian Cruijl het weerhield hem er gistere niet van liefst negen spelers va Barcelona op te nemen in zij) WK-selectie van 22. De Spaanse selectie is: Doel: And«i Zubizarreta (Barcelona), JulenLop) tegui (Logrones), Jose Care (Celta de Vigo). Verdediging: Alkorta (Real Madrid), Salvador Gonzales (La Coruna), Francisco^ se Camarasa (Valencia), Sergi Bi!* juan, Albert Ferrer (beiden B lona), Jorge Otero (Celta), Abe Fernandez Artuna (Sporting Gijcol Middenveld: Miguel Angel NadalJ) se Maria Bakero, Josep Guardicü, Aitor Beguiristain (allen Barceloal Jose Luis Perez Caminero (Atlelka Madrid), Fernando Ruiz Hierro, 14 Enrique Martinez (beiden Real Mi drid). Aanval: Julio Salinas, Jon to doni Goikoetxea (beiden Barcelona Felipe Minambres (Tenerife), Jula Guerrero (Athletic de Bilbao), Je „Juanele" Castano Quiros (Gijonj. Wendlinger nog in coma NICE (SID/AFP) - Karl linger verkeert nog steeds ink vensgevaar. Acht dagen na hd zware ongeval tijdens de vrijt trainingen voor de Grand Pril van Monaco wordt de 25-jaritt Oostenrijkse Formule I-coureti nog altijd kunstmatig in diep coma gehouden. Dat beell professor Grimaud van hft Saint Roch-ziekenhuis in Niet gisteren medegedeeld. Het twee dagen geleden bego nen ontwakeningsproces stopgezet, omdat zich nog altijd bloedstolsel in de hersenen bt vindt. De autocoureur volgens het medisch bulletje nog vier tot vijf dagen in c< gehouden om de hersenen lt ontlasten. sport op tv I Iili I I I I I I I I I I i Zaterdag 11.40-18.05 BBC 1: Grandstand: cric ket (Engeland-New Zeeland), voetbal (Schotse Cup Final tussen Rangers en Dundee United en een vooruitblik op de WK met vandaag aandacht voor gastland VS), autosport (Britse toeringcar kampioenschappen vanaf Silverstone) en paardekoersen vanaf Lingfïeld Park. 12.00-17.50 Did 2: Sport extra: tennis (World Team Cup vanuit Düsseldorf, halve finale). 14.00-17.00 Ned 3: Studio Sport: wiel rennen (Alp Classics), turnen (EK vanuit Praag) en volleybal (Neder- land-Korea). 17.30-18.02 Did 1: Sportschau. 18.05-18.40 RTL 5: Sport. 18.38-18.48 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTL Sport 18.45-19.45 BRT 2: Sport extra: judo, samenvatting van de Europese Kam pioenschappen voor mannen en vrouwen in Gdansk. 19.10-19.50 Did 1: Sportschau: met 2e Bundesliga-voetbal. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 22.05-23.25 Did 2: Das aktuelle Sport- Studio. 22.15-22.50 Ned 3: Studio sport, 22.30-22.45 BRT 1: Sport op zaterdag, 02.45-08.15 Did 2: Sport extra: tennis (World Team Cup vanuit Düssel dorf). Zondag 11.30-17.00 Did 1: Tennis (World Team Cup vanuit Düsseldorf, finale), motorsport (GP van Oostenrijk van af de Salzburgring). 11.45-15.30 RTL 5: Auto- en motor sport. 13.30-19.25 BBC 2: Sunday grand stand: atletiek (International road races vanuit Aberdeen), wereldbeker mountainbiken vanuit Plymouth, autosport, paardekoersen vanuit Curragh en cricket (AXA Equity and Law league Glamorgan-Yorkshire. 14.10-16.30 Ned 3: Studio Sport hof key, Europa cup voor landskampiof nen vanuit Bloemendaal en bal (Nederland-Korea). 17.25-18.15 Did 2: Sport extra: aui» sport (DTM-races vanuit Mugello. Italië). 18.00-18.40 RTL 5: Sport: Adieo kaans honkbal. 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.45-19.10 RTLSport. 18.45-19.45 BRT 2: Sport extra:)» samenvatting van de Europese Ka®- pioenschappen voor mannen s vrouwen in Gdansk. 19.30-19.50 BRT 1: Sport. 19.50-19.58 Did 1: Sportschau T® gramm. 19.50-20.15 BRT 1: Sportweekend. 22.30-22.55 BRT 1: Sport. 23.20-00.10 BBC 1: Interna» match of the day: voetbal (hi^ punten van de oefen-interland En? land-Noorwegen). 23.56-00.11 Ned 3: Wielrennen Oip pia's Ronde van Nederland. Maandag 09.30-09.50 BBC 2: Under saü: se over zeilen. 17.45-19.58 Did 1: Sport extra: vo bal, Duitsland-Selectie Schiet" Holstein. 18.35-20.05 Ned 3: Studio Sport 18.45-19.10 RTLSport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 21.30-22.05 BRT 2: Sport. 22.00-22.15 RTL 5: Sportnieuws. 22.30-22.55 BRT 1: Sport. 23.20-23.50 Ned 1: Tennis: Versfe van de Open Franse schappen op Roland Garros. 01.30-05.15 Did 2: Sport extra: tep Open Franse Kampioenschap vanaf Roland Garros in Parijs, M1- tepunten 02.35-05.10 Did 1: Sport extra: t» Open Franse Kampioenschappen foto Lex de Meester Jaap Pijnenburg: een beetje routine is nooit weg voor een doelman.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 18